Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

10a Cursa de Cap d’Any de Sabadell

5K

31 desembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:19:39

T. oficial: 00:19:46

Inici real: 17:00:15

Hora meta: 17:19:53

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:19:51
00:19:46
0:19:42
Albert Ferreiro Castilla
00:19:48 (Tr: 0:19:36)
i
Vincent Alvarez Hernández
00:19:48 (Tr: 0:19:48)
i
David Millan Martínez
00:19:48 (Tr: 0:19:40)
Marta Romero Gómez
00:19:49 (Tr: 0:19:40)
i
Fran Jiménez Lambea
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
i
Joseba Lopez Vidarte
00:19:51 (Tr: 0:19:34)

T. real: 00:19:36

T. oficial: 00:19:48

Inici real: 17:00:20

Hora meta: 17:19:55

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:19:51
00:19:48
0:19:45
i
Milton De Pina
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
i
Vincent Alvarez Hernández
00:19:48 (Tr: 0:19:48)
i
David Millan Martínez
00:19:48 (Tr: 0:19:40)
Marta Romero Gómez
00:19:49 (Tr: 0:19:40)
i
Fran Jiménez Lambea
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
i
Joseba Lopez Vidarte
00:19:51 (Tr: 0:19:34)

T. real: 00:19:48

T. oficial: 00:19:48

Inici real: 17:00:07

Hora meta: 17:19:55

Cat:M

Pos. categoria: 73

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: club natació sabadell

0:19:51
00:19:48
0:19:46
i
Milton De Pina
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Albert Ferreiro Castilla
00:19:48 (Tr: 0:19:36)
i
David Millan Martínez
00:19:48 (Tr: 0:19:40)
Marta Romero Gómez
00:19:49 (Tr: 0:19:40)
i
Fran Jiménez Lambea
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
i
Joseba Lopez Vidarte
00:19:51 (Tr: 0:19:34)

T. real: 00:19:40

T. oficial: 00:19:48

Inici real: 17:00:16

Hora meta: 17:19:55

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: team fisio monasterio

0:19:51
00:19:48
0:19:46
i
Milton De Pina
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Albert Ferreiro Castilla
00:19:48 (Tr: 0:19:36)
i
Vincent Alvarez Hernández
00:19:48 (Tr: 0:19:48)
Marta Romero Gómez
00:19:49 (Tr: 0:19:40)
i
Fran Jiménez Lambea
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
i
Joseba Lopez Vidarte
00:19:51 (Tr: 0:19:34)

T. real: 00:19:40

T. oficial: 00:19:49

Inici real: 17:00:16

Hora meta: 17:19:56

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:17:00:07

Sexe:F

Ritme: 3:56 min/km

Club: team fisio monasterio

0:19:52
00:19:49
0:19:45
i
Milton De Pina
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Albert Ferreiro Castilla
00:19:48 (Tr: 0:19:36)
i
Vincent Alvarez Hernández
00:19:48 (Tr: 0:19:48)
i
David Millan Martínez
00:19:48 (Tr: 0:19:40)
i
Fran Jiménez Lambea
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
i
Joseba Lopez Vidarte
00:19:51 (Tr: 0:19:34)
Andrés Molina Barranco
00:19:52 (Tr: 0:19:38)

T. real: 00:19:49

T. oficial: 00:19:49

Inici real: 17:00:07

Hora meta: 17:19:56

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:19:53
00:19:49
0:19:46
i
Milton De Pina
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Albert Ferreiro Castilla
00:19:48 (Tr: 0:19:36)
i
Vincent Alvarez Hernández
00:19:48 (Tr: 0:19:48)
i
David Millan Martínez
00:19:48 (Tr: 0:19:40)
Marta Romero Gómez
00:19:49 (Tr: 0:19:40)
i
Joseba Lopez Vidarte
00:19:51 (Tr: 0:19:34)
Andrés Molina Barranco
00:19:52 (Tr: 0:19:38)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:53 (Tr: 0:19:51)

T. real: 00:19:34

T. oficial: 00:19:51

Inici real: 17:00:24

Hora meta: 17:19:58

Cat:M

Pos. categoria: 76

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club:

0:19:58
00:19:51
0:19:44
i
Milton De Pina
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Albert Ferreiro Castilla
00:19:48 (Tr: 0:19:36)
i
Vincent Alvarez Hernández
00:19:48 (Tr: 0:19:48)
i
David Millan Martínez
00:19:48 (Tr: 0:19:40)
Marta Romero Gómez
00:19:49 (Tr: 0:19:40)
i
Fran Jiménez Lambea
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
Andrés Molina Barranco
00:19:52 (Tr: 0:19:38)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:53 (Tr: 0:19:51)
Guillem Pereda Gijon
00:19:58 (Tr: 0:19:43)

T. real: 00:19:38

T. oficial: 00:19:52

Inici real: 17:00:22

Hora meta: 17:19:59

Cat:M

Pos. categoria: 77

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:19:59
00:19:52
0:19:46
i
Milton De Pina
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Albert Ferreiro Castilla
00:19:48 (Tr: 0:19:36)
i
Vincent Alvarez Hernández
00:19:48 (Tr: 0:19:48)
i
David Millan Martínez
00:19:48 (Tr: 0:19:40)
Marta Romero Gómez
00:19:49 (Tr: 0:19:40)
i
Fran Jiménez Lambea
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
i
Joseba Lopez Vidarte
00:19:51 (Tr: 0:19:34)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:53 (Tr: 0:19:51)
Guillem Pereda Gijon
00:19:58 (Tr: 0:19:43)
Adam Goldthorp
00:19:59 (Tr: 0:19:45)

T. real: 00:19:51

T. oficial: 00:19:53

Inici real: 17:00:09

Hora meta: 17:20:00

Cat:M

Pos. categoria: 78

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: barbera runners

0:20:01
00:19:53
0:19:46
i
Milton De Pina
00:19:46 (Tr: 0:19:39)
Albert Ferreiro Castilla
00:19:48 (Tr: 0:19:36)
i
Vincent Alvarez Hernández
00:19:48 (Tr: 0:19:48)
i
David Millan Martínez
00:19:48 (Tr: 0:19:40)
Marta Romero Gómez
00:19:49 (Tr: 0:19:40)
i
Fran Jiménez Lambea
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
i
Joseba Lopez Vidarte
00:19:51 (Tr: 0:19:34)
Andrés Molina Barranco
00:19:52 (Tr: 0:19:38)
Guillem Pereda Gijon
00:19:58 (Tr: 0:19:43)
Adam Goldthorp
00:19:59 (Tr: 0:19:45)
Alex Brossa Enrique
00:20:01 (Tr: 0:19:51)

T. real: 00:19:43

T. oficial: 00:19:58

Inici real: 17:00:22

Hora meta: 17:20:05

Cat:M

Pos. categoria: 79

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club:

0:20:05
00:19:58
0:19:51
i
Joseba Lopez Vidarte
00:19:51 (Tr: 0:19:34)
Andrés Molina Barranco
00:19:52 (Tr: 0:19:38)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:53 (Tr: 0:19:51)
Adam Goldthorp
00:19:59 (Tr: 0:19:45)
Alex Brossa Enrique
00:20:01 (Tr: 0:19:51)
Roger Romero Mas
00:20:01 (Tr: 0:20:01)
i
Santi Argelaguet
00:20:01 (Tr: 0:19:53)
i
Xesc Terés Coster
00:20:02 (Tr: 0:19:59)

T. real: 00:19:45

T. oficial: 00:19:59

Inici real: 17:00:22

Hora meta: 17:20:06

Cat:M

Pos. categoria: 80

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: werun

0:20:06
00:19:59
0:19:52
Andrés Molina Barranco
00:19:52 (Tr: 0:19:38)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:53 (Tr: 0:19:51)
Guillem Pereda Gijon
00:19:58 (Tr: 0:19:43)
Alex Brossa Enrique
00:20:01 (Tr: 0:19:51)
Roger Romero Mas
00:20:01 (Tr: 0:20:01)
i
Santi Argelaguet
00:20:01 (Tr: 0:19:53)
i
Xesc Terés Coster
00:20:02 (Tr: 0:19:59)

T. real: 00:19:51

T. oficial: 00:20:01

Inici real: 17:00:17

Hora meta: 17:20:08

Cat:M

Pos. categoria: 81

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

0:20:08
00:20:01
0:19:53
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:53 (Tr: 0:19:51)
Guillem Pereda Gijon
00:19:58 (Tr: 0:19:43)
Adam Goldthorp
00:19:59 (Tr: 0:19:45)
Roger Romero Mas
00:20:01 (Tr: 0:20:01)
i
Santi Argelaguet
00:20:01 (Tr: 0:19:53)
i
Xesc Terés Coster
00:20:02 (Tr: 0:19:59)

T. real: 00:20:01

T. oficial: 00:20:01

Inici real: 17:00:07

Hora meta: 17:20:08

Cat:M

Pos. categoria: 82

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:20:04
00:20:01
0:19:58
Guillem Pereda Gijon
00:19:58 (Tr: 0:19:43)
Adam Goldthorp
00:19:59 (Tr: 0:19:45)
Alex Brossa Enrique
00:20:01 (Tr: 0:19:51)
i
Santi Argelaguet
00:20:01 (Tr: 0:19:53)
i
Xesc Terés Coster
00:20:02 (Tr: 0:19:59)

T. real: 00:19:53

T. oficial: 00:20:01

Inici real: 17:00:16

Hora meta: 17:20:08

Cat:M

Pos. categoria: 83

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

0:20:03
00:20:01
0:19:59
Adam Goldthorp
00:19:59 (Tr: 0:19:45)
Alex Brossa Enrique
00:20:01 (Tr: 0:19:51)
Roger Romero Mas
00:20:01 (Tr: 0:20:01)
i
Xesc Terés Coster
00:20:02 (Tr: 0:19:59)

T. real: 00:19:59

T. oficial: 00:20:02

Inici real: 17:00:10

Hora meta: 17:20:09

Cat:M

Pos. categoria: 84

Inici cursa:17:00:07

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club:

0:20:04
00:20:02
0:20:00
Alex Brossa Enrique
00:20:01 (Tr: 0:19:51)
Roger Romero Mas
00:20:01 (Tr: 0:20:01)
i
Santi Argelaguet
00:20:01 (Tr: 0:19:53)