SubCurses

8RESULTATS

Milla Sagrada Familia

AleF

06 de maig de 2018
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:05:40

T. oficial: 00:05:40

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:50:25

Cat:AleF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 3:31 min/km

Club: penya apa anem-hi

V1: 0:01:03

Hora V1 : 11:45:48

Pos V1 : 1

-

V2: 0:02:48

Hora V2 : 11:47:33

Pos V2 : 1

Z

V3: 0:03:56

Hora V3 : 11:48:41

Pos V3 : 1

Z

Meta: 0:05:40

Hora meta: 11:50:25

Pos meta : 1

Z

0:06:46
00:05:40
0:04:34
i
Ivet Codoñes Tapias
00:06:06 (Tr: 0:06:06)
i
Clàudia De La Piedra Sitjas
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Mireia Alonso Ejarque
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)

T. real: 00:06:06

T. oficial: 00:06:06

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:50:51

Cat:AleF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 3:48 min/km

Club: penya apa anem-hi

V1: 0:01:03

Hora V1 : 11:45:48

Pos V1 : 2

-

V2: 0:02:55

Hora V2 : 11:47:40

Pos V2 : 2

Z

V3: 0:04:13

Hora V3 : 11:48:58

Pos V3 : 2

Z

Meta: 0:06:06

Hora meta: 11:50:51

Pos meta : 2

Z

0:06:46
00:06:06
0:05:27
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Clàudia De La Piedra Sitjas
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Mireia Alonso Ejarque
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)

T. real: 00:06:07

T. oficial: 00:06:07

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:50:52

Cat:AleF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 3:48 min/km

Club:

V1: 0:01:04

Hora V1 : 11:45:49

Pos V1 : 3

-

V2: 0:02:57

Hora V2 : 11:47:42

Pos V2 : 3

Z

V3: 0:04:15

Hora V3 : 11:49:00

Pos V3 : 3

Z

Meta: 0:06:07

Hora meta: 11:50:52

Pos meta : 3

Z

0:06:46
00:06:07
0:05:28
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Ivet Codoñes Tapias
00:06:06 (Tr: 0:06:06)
i
Mireia Alonso Ejarque
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)

T. real: 00:06:25

T. oficial: 00:06:25

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:51:10

Cat:AleF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club: escola sagrada famÍlia 5È a

V1: 0:01:04

Hora V1 : 11:45:49

Pos V1 : 5

-

V2: 0:02:59

Hora V2 : 11:47:44

Pos V2 : 4

X 1 posició

V3: 0:04:22

Hora V3 : 11:49:07

Pos V3 : 4

Z

Meta: 0:06:25

Hora meta: 11:51:10

Pos meta : 4

Z

0:07:10
00:06:25
0:05:40
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Ivet Codoñes Tapias
00:06:06 (Tr: 0:06:06)
i
Clàudia De La Piedra Sitjas
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)

T. real: 00:06:28

T. oficial: 00:06:28

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:51:13

Cat:AleF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 4:01 min/km

Club:

V1: 0:01:10

Hora V1 : 11:45:55

Pos V1 : 14

-

V2: 0:03:09

Hora V2 : 11:47:54

Pos V2 : 5

X 9 posicions

V3: 0:04:29

Hora V3 : 11:49:14

Pos V3 : 5

Z

Meta: 0:06:28

Hora meta: 11:51:13

Pos meta : 5

Z

0:06:49
00:06:28
0:06:06
i
Ivet Codoñes Tapias
00:06:06 (Tr: 0:06:06)
i
Clàudia De La Piedra Sitjas
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Mireia Alonso Ejarque
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48)

T. real: 00:06:29

T. oficial: 00:06:29

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:51:14

Cat:AleF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 4:02 min/km

Club: c.n. banyoles

V1: 0:01:12

Hora V1 : 11:45:57

Pos V1 : 18

-

V2: 0:03:17

Hora V2 : 11:48:02

Pos V2 : 7

X 11 posicions

V3: 0:04:32

Hora V3 : 11:49:17

Pos V3 : 6

X 1 posició

Meta: 0:06:29

Hora meta: 11:51:14

Pos meta : 6

Z

0:06:52
00:06:29
0:06:06
i
Ivet Codoñes Tapias
00:06:06 (Tr: 0:06:06)
i
Clàudia De La Piedra Sitjas
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Mireia Alonso Ejarque
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52)

T. real: 00:06:46

T. oficial: 00:06:46

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:51:31

Cat:AleF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 4:13 min/km

Club: escola sagrada famÍlia 6È b

V1: 0:01:10

Hora V1 : 11:45:55

Pos V1 : 12

-

V2: 0:03:15

Hora V2 : 11:48:00

Pos V2 : 6

X 6 posicions

V3: 0:04:43

Hora V3 : 11:49:28

Pos V3 : 7

Y 1 posició

Meta: 0:06:46

Hora meta: 11:51:31

Pos meta : 7

Z

0:07:07
00:06:46
0:06:25
i
Mireia Alonso Ejarque
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)

T. real: 00:06:48

T. oficial: 00:06:48

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:51:33

Cat:AleF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club: escola tabor 6È f

V1: 0:01:09

Hora V1 : 11:45:54

Pos V1 : 9

-

V2: 0:03:18

Hora V2 : 11:48:03

Pos V2 : 9

Z

V3: 0:04:47

Hora V3 : 11:49:32

Pos V3 : 8

X 1 posició

Meta: 0:06:48

Hora meta: 11:51:33

Pos meta : 8

Z

0:07:08
00:06:48
0:06:28
i
Daniela Moral Cruces
00:06:28 (Tr: 0:06:28)
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)

T. real: 00:06:52

T. oficial: 00:06:52

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:51:37

Cat:AleF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 4:17 min/km

Club: escola sagrada famÍlia 6È a

V1: 0:01:16

Hora V1 : 11:46:01

Pos V1 : 31

-

V2: 0:03:23

Hora V2 : 11:48:08

Pos V2 : 13

X 18 posicions

V3: 0:04:49

Hora V3 : 11:49:34

Pos V3 : 11

X 2 posicions

Meta: 0:06:52

Hora meta: 11:51:37

Pos meta : 9

X 2 posicions

0:07:16
00:06:52
0:06:29
i
Aina Avila Stijà
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)

T. real: 00:06:59

T. oficial: 00:06:59

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:51:44

Cat:AleF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 4:20 min/km

Club:

V1: 0:01:12

Hora V1 : 11:45:57

Pos V1 : 15

-

V2: 0:03:18

Hora V2 : 11:48:03

Pos V2 : 8

X 7 posicions

V3: 0:04:48

Hora V3 : 11:49:33

Pos V3 : 10

Y 2 posicions

Meta: 0:06:59

Hora meta: 11:51:44

Pos meta : 10

Z

0:07:11
00:06:59
0:06:46
i
Jana Planas Torramilans
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)

T. real: 00:07:04

T. oficial: 00:07:04

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:51:49

Cat:AleF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 4:23 min/km

Club: escola tabor 5È f

V1: 0:01:04

Hora V1 : 11:45:49

Pos V1 : 4

-

V2: 0:03:20

Hora V2 : 11:48:05

Pos V2 : 11

Y 7 posicions

V3: 0:04:47

Hora V3 : 11:49:32

Pos V3 : 9

X 2 posicions

Meta: 0:07:04

Hora meta: 11:51:49

Pos meta : 11

Y 2 posicions

0:07:19
00:07:04
0:06:48
i
Rita Subies Bardaji
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)

T. real: 00:07:06

T. oficial: 00:07:06

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:51:51

Cat:AleF

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 4:25 min/km

Club: escola tabor 6È f

V1: 0:01:07

Hora V1 : 11:45:52

Pos V1 : 6

-

V2: 0:03:19

Hora V2 : 11:48:04

Pos V2 : 10

Y 4 posicions

V3: 0:04:49

Hora V3 : 11:49:34

Pos V3 : 12

Y 2 posicions

Meta: 0:07:06

Hora meta: 11:51:51

Pos meta : 12

Z

0:07:19
00:07:06
0:06:52
i
Marta Alsina Alberich
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)

T. real: 00:07:06

T. oficial: 00:07:06

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:51:51

Cat:AleF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 4:25 min/km

Club: fructuos gelabert

V1: 0:01:10

Hora V1 : 11:45:55

Pos V1 : 11

-

V2: 0:03:20

Hora V2 : 11:48:05

Pos V2 : 12

Y 1 posició

V3: 0:04:49

Hora V3 : 11:49:34

Pos V3 : 13

Y 1 posició

Meta: 0:07:06

Hora meta: 11:51:51

Pos meta : 13

Z

0:07:14
00:07:06
0:06:59
i
Marta Pombo Aldana
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)

T. real: 00:07:09

T. oficial: 00:07:09

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:51:54

Cat:AleF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 4:27 min/km

Club: escola sagrada famÍlia 5È b

V1: 0:01:14

Hora V1 : 11:45:59

Pos V1 : 21

-

V2: 0:03:32

Hora V2 : 11:48:17

Pos V2 : 19

X 2 posicions

V3: 0:05:02

Hora V3 : 11:49:47

Pos V3 : 15

X 4 posicions

Meta: 0:07:09

Hora meta: 11:51:54

Pos meta : 14

X 1 posició

0:07:14
00:07:09
0:07:04
i
Sofia Patriarca Martinez
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Carlota Cazallas
00:07:11 (Tr: 0:07:11)

T. real: 00:07:11

T. oficial: 00:07:11

Inici real: 11:44:45

Hora meta: 11:51:56

Cat:AleF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:44:45

Sexe:F

Ritme: 4:28 min/km

Club: escola la sedeta

V1: 0:01:13

Hora V1 : 11:45:58

Pos V1 : 19

-

V2: 0:03:30

Hora V2 : 11:48:15

Pos V2 : 15

X 4 posicions

V3: 0:05:01

Hora V3 : 11:49:46

Pos V3 : 14

X 1 posició

Meta: 0:07:11

Hora meta: 11:51:56

Pos meta : 15

Y 1 posició

0:07:15
00:07:11
0:07:06
i
Shaila Lopez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Martina Gil Gonzalez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Valèria Marí
00:07:09 (Tr: 0:07:09)