SubCurses

8RESULTATS

Milla Sagrada Familia

BenM

06 de maig de 2018
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:05:57

T. oficial: 00:05:57

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:34:59

Cat:BenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: club atletisme baix montseny 2

V1: 0:01:08

Hora V1 : 10:30:10

Pos V1 : 3

-

V2: 0:03:02

Hora V2 : 10:32:04

Pos V2 : 3

Z

V3: 0:04:14

Hora V3 : 10:33:16

Pos V3 : 1

X 2 posicions

Meta: 0:05:57

Hora meta: 10:34:59

Pos meta : 1

Z

0:06:35
00:05:57
0:05:19
i
Iker Bartolome Boter
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Jan Durany Vilà
00:06:16 (Tr: 0:06:16)
i
Enric Campmol Payet
00:06:20 (Tr: 0:06:20)
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Erik Navarro Lambal
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Julen Cincunegui
00:06:35 (Tr: 0:06:35)

T. real: 00:06:00

T. oficial: 00:06:00

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:02

Cat:BenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: club atletisme baix montseny 2

V1: 0:01:08

Hora V1 : 10:30:10

Pos V1 : 4

-

V2: 0:03:02

Hora V2 : 10:32:04

Pos V2 : 4

Z

V3: 0:04:14

Hora V3 : 10:33:16

Pos V3 : 2

X 2 posicions

Meta: 0:06:00

Hora meta: 10:35:02

Pos meta : 2

Z

0:06:35
00:06:00
0:05:24
i
Alex Morente Villasur
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Jan Durany Vilà
00:06:16 (Tr: 0:06:16)
i
Enric Campmol Payet
00:06:20 (Tr: 0:06:20)
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Erik Navarro Lambal
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Julen Cincunegui
00:06:35 (Tr: 0:06:35)

T. real: 00:06:16

T. oficial: 00:06:16

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:18

Cat:BenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: escola sagrada famÍlia 4t a

V1: 0:01:10

Hora V1 : 10:30:12

Pos V1 : 7

-

V2: 0:03:07

Hora V2 : 10:32:09

Pos V2 : 8

Y 1 posició

V3: 0:04:27

Hora V3 : 10:33:29

Pos V3 : 7

X 1 posició

Meta: 0:06:16

Hora meta: 10:35:18

Pos meta : 3

X 4 posicions

0:06:35
00:06:16
0:05:56
i
Alex Morente Villasur
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Iker Bartolome Boter
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Enric Campmol Payet
00:06:20 (Tr: 0:06:20)
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Erik Navarro Lambal
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Julen Cincunegui
00:06:35 (Tr: 0:06:35)

T. real: 00:06:20

T. oficial: 00:06:20

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:22

Cat:BenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: c.n. banyoles

V1: 0:01:10

Hora V1 : 10:30:12

Pos V1 : 6

-

V2: 0:03:05

Hora V2 : 10:32:07

Pos V2 : 6

Z

V3: 0:04:19

Hora V3 : 10:33:21

Pos V3 : 3

X 3 posicions

Meta: 0:06:20

Hora meta: 10:35:22

Pos meta : 4

Y 1 posició

0:06:43
00:06:20
0:05:57
i
Alex Morente Villasur
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Iker Bartolome Boter
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Jan Durany Vilà
00:06:16 (Tr: 0:06:16)
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Erik Navarro Lambal
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Julen Cincunegui
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Iyad El Ouadaa
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Marcel Baztan Grau
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Guillem García
00:06:41 (Tr: 0:06:41)

T. real: 00:06:23

T. oficial: 00:06:23

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:25

Cat:BenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: escola sagrada famÍlia 4t b

V1: 0:01:14

Hora V1 : 10:30:16

Pos V1 : 15

-

V2: 0:03:05

Hora V2 : 10:32:07

Pos V2 : 5

X 10 posicions

V3: 0:04:24

Hora V3 : 10:33:26

Pos V3 : 5

Z

Meta: 0:06:23

Hora meta: 10:35:25

Pos meta : 5

Z

0:06:47
00:06:23
0:06:00
i
Iker Bartolome Boter
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Jan Durany Vilà
00:06:16 (Tr: 0:06:16)
i
Enric Campmol Payet
00:06:20 (Tr: 0:06:20)
i
Erik Navarro Lambal
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Julen Cincunegui
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Iyad El Ouadaa
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Marcel Baztan Grau
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Guillem García
00:06:41 (Tr: 0:06:41)

T. real: 00:06:25

T. oficial: 00:06:25

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:27

Cat:BenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: penya apa anem-hi

V1: 0:01:13

Hora V1 : 10:30:15

Pos V1 : 12

-

V2: 0:03:09

Hora V2 : 10:32:11

Pos V2 : 9

X 3 posicions

V3: 0:04:30

Hora V3 : 10:33:32

Pos V3 : 8

X 1 posició

Meta: 0:06:25

Hora meta: 10:35:27

Pos meta : 6

X 2 posicions

0:06:41
00:06:25
0:06:09
i
Jan Durany Vilà
00:06:16 (Tr: 0:06:16)
i
Enric Campmol Payet
00:06:20 (Tr: 0:06:20)
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Julen Cincunegui
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Iyad El Ouadaa
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Marcel Baztan Grau
00:06:41 (Tr: 0:06:41)

T. real: 00:06:35

T. oficial: 00:06:35

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:37

Cat:BenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: escola la sedeta

V1: 0:01:13

Hora V1 : 10:30:15

Pos V1 : 9

-

V2: 0:03:05

Hora V2 : 10:32:07

Pos V2 : 7

X 2 posicions

V3: 0:04:27

Hora V3 : 10:33:29

Pos V3 : 6

X 1 posició

Meta: 0:06:35

Hora meta: 10:35:37

Pos meta : 7

Y 1 posició

0:06:51
00:06:35
0:06:20
i
Enric Campmol Payet
00:06:20 (Tr: 0:06:20)
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Erik Navarro Lambal
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Iyad El Ouadaa
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Marcel Baztan Grau
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Guillem García
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Gibert Irazola Carlos
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Roger Mitjans Muñoz
00:06:50 (Tr: 0:06:50)

T. real: 00:06:41

T. oficial: 00:06:41

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:43

Cat:BenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club: escola miguel hernÁndez

V1: 0:01:07

Hora V1 : 10:30:09

Pos V1 : 2

-

V2: 0:03:01

Hora V2 : 10:32:03

Pos V2 : 2

Z

V3: 0:04:20

Hora V3 : 10:33:22

Pos V3 : 4

Y 2 posicions

Meta: 0:06:41

Hora meta: 10:35:43

Pos meta : 8

Y 4 posicions

0:06:58
00:06:41
0:06:23
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Erik Navarro Lambal
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Julen Cincunegui
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Marcel Baztan Grau
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Guillem García
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Gibert Irazola Carlos
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Roger Mitjans Muñoz
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Daniel Mendez Ramos
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Eduard N
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Adrià Puigdelloses Lllorca
00:06:53 (Tr: 0:06:53)

T. real: 00:06:41

T. oficial: 00:06:41

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:43

Cat:BenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club:

V1: 0:01:20

Hora V1 : 10:30:22

Pos V1 : 36

-

V2: 0:03:19

Hora V2 : 10:32:21

Pos V2 : 11

X 25 posicions

V3: 0:04:45

Hora V3 : 10:33:47

Pos V3 : 12

Y 1 posició

Meta: 0:06:41

Hora meta: 10:35:43

Pos meta : 9

X 3 posicions

0:06:57
00:06:41
0:06:25
i
Erik Navarro Lambal
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Julen Cincunegui
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Iyad El Ouadaa
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Guillem García
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Gibert Irazola Carlos
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Roger Mitjans Muñoz
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Daniel Mendez Ramos
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Eduard N
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Adrià Puigdelloses Lllorca
00:06:53 (Tr: 0:06:53)

T. real: 00:06:41

T. oficial: 00:06:41

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:43

Cat:BenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: escola la sedeta

V1: 0:01:25

Hora V1 : 10:30:27

Pos V1 : 60

-

V2: 0:03:23

Hora V2 : 10:32:25

Pos V2 : 16

X 44 posicions

V3: 0:04:45

Hora V3 : 10:33:47

Pos V3 : 14

X 2 posicions

Meta: 0:06:41

Hora meta: 10:35:43

Pos meta : 10

X 4 posicions

0:06:52
00:06:41
0:06:31
i
Julen Cincunegui
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Iyad El Ouadaa
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Marcel Baztan Grau
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Gibert Irazola Carlos
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Roger Mitjans Muñoz
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Daniel Mendez Ramos
00:06:52 (Tr: 0:06:52)

T. real: 00:06:48

T. oficial: 00:06:48

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:50

Cat:BenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: fructuos gelabert

V1: 0:01:19

Hora V1 : 10:30:21

Pos V1 : 32

-

V2: 0:03:23

Hora V2 : 10:32:25

Pos V2 : 17

X 15 posicions

V3: 0:04:43

Hora V3 : 10:33:45

Pos V3 : 10

X 7 posicions

Meta: 0:06:48

Hora meta: 10:35:50

Pos meta : 11

Y 1 posició

0:06:56
00:06:48
0:06:41
i
Iyad El Ouadaa
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Marcel Baztan Grau
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Guillem García
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Roger Mitjans Muñoz
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Daniel Mendez Ramos
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Eduard N
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Adrià Puigdelloses Lllorca
00:06:53 (Tr: 0:06:53)

T. real: 00:06:50

T. oficial: 00:06:50

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:52

Cat:BenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: penya apa anem-hi 2

V1: 0:01:20

Hora V1 : 10:30:22

Pos V1 : 35

-

V2: 0:03:24

Hora V2 : 10:32:26

Pos V2 : 19

X 16 posicions

V3: 0:04:44

Hora V3 : 10:33:46

Pos V3 : 11

X 8 posicions

Meta: 0:06:50

Hora meta: 10:35:52

Pos meta : 12

Y 1 posició

0:06:59
00:06:50
0:06:41
i
Marcel Baztan Grau
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Guillem García
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Gibert Irazola Carlos
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Daniel Mendez Ramos
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Eduard N
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Adrià Puigdelloses Lllorca
00:06:53 (Tr: 0:06:53)

T. real: 00:06:52

T. oficial: 00:06:52

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:54

Cat:BenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: escola sagrada famÍlia 4t a

V1: 0:01:22

Hora V1 : 10:30:24

Pos V1 : 45

-

V2: 0:03:19

Hora V2 : 10:32:21

Pos V2 : 13

X 32 posicions

V3: 0:04:45

Hora V3 : 10:33:47

Pos V3 : 13

Z

Meta: 0:06:52

Hora meta: 10:35:54

Pos meta : 13

Z

0:07:02
00:06:52
0:06:41
i
Guillem García
00:06:41 (Tr: 0:06:41)
i
Gibert Irazola Carlos
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Roger Mitjans Muñoz
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Eduard N
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Adrià Puigdelloses Lllorca
00:06:53 (Tr: 0:06:53)

T. real: 00:06:53

T. oficial: 00:06:53

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:55

Cat:BenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: escola tabor

V1: 0:01:10

Hora V1 : 10:30:12

Pos V1 : 5

-

V2: 0:03:22

Hora V2 : 10:32:24

Pos V2 : 15

Y 10 posicions

V3: 0:04:48

Hora V3 : 10:33:50

Pos V3 : 15

Z

Meta: 0:06:53

Hora meta: 10:35:55

Pos meta : 14

X 1 posició

0:06:57
00:06:53
0:06:48
i
Gibert Irazola Carlos
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Roger Mitjans Muñoz
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Daniel Mendez Ramos
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Adrià Puigdelloses Lllorca
00:06:53 (Tr: 0:06:53)

T. real: 00:06:53

T. oficial: 00:06:53

Inici real: 10:29:02

Hora meta: 10:35:55

Cat:BenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:29:02

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: col.legi montserrat 4

V1: 0:01:19

Hora V1 : 10:30:21

Pos V1 : 30

-

V2: 0:03:24

Hora V2 : 10:32:26

Pos V2 : 20

X 10 posicions

V3: 0:04:50

Hora V3 : 10:33:52

Pos V3 : 18

X 2 posicions

Meta: 0:06:53

Hora meta: 10:35:55

Pos meta : 15

X 3 posicions

0:06:56
00:06:53
0:06:50
i
Roger Mitjans Muñoz
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Daniel Mendez Ramos
00:06:52 (Tr: 0:06:52)
i
Eduard N
00:06:53 (Tr: 0:06:53)