L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 15 |
i
|
Equip Team Zone 3 Sharks | 0:54:34 | ||
T. real: 00:54:34 T. oficial: 00:54:34 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 10:54:28 Cat:Mas Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 81.85 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:13:16 Hora relleu 1 : 10:13:10 Pos relleu 1 : 2 - relleu 2: 0:27:53 Hora relleu 2 : 10:27:47 Pos relleu 2 : 2 Z relleu 3: 0:41:25 Hora relleu 3 : 10:41:19 Pos relleu 3 : 1 X 1 posició Meta: 0:54:34 Hora meta: 10:54:28 Pos meta : 1 Z
Split Times
781220
1:00:29
00:54:34
0:48:39
i
Equip Craissysharks
00:58:49 (Tr: 0:58:49)
i
Equip Vo2 Team 1
00:58:50 (Tr: 0:58:50)
i
Equip Team Zone 3 Dogfish
00:59:03 (Tr: 0:59:03)
Equip Fideos Con Albondigas
00:59:08 (Tr: 0:59:08)
i
Equip Torres Brothers
00:59:58 (Tr: 0:59:58)
i
Equip Los Estrechos
01:00:29 (Tr: 1:00:29) |
|||||||
2 | 2 | 12 |
i
|
Equip Craissysharks | 0:58:49 | ||
T. real: 00:58:49 T. oficial: 00:58:49 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 10:58:43 Cat:Mix Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 88.21 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:13:07 Hora relleu 1 : 10:13:01 Pos relleu 1 : 1 - relleu 2: 0:27:43 Hora relleu 2 : 10:27:37 Pos relleu 2 : 1 Z relleu 3: 0:44:22 Hora relleu 3 : 10:44:16 Pos relleu 3 : 4 Y 3 posicions Meta: 0:58:49 Hora meta: 10:58:43 Pos meta : 2 X 2 posicions
Split Times
559792
1:03:03
00:58:49
0:54:34
i
Equip Team Zone 3 Sharks
00:54:34 (Tr: 0:54:34)
i
Equip Vo2 Team 1
00:58:50 (Tr: 0:58:50)
i
Equip Team Zone 3 Dogfish
00:59:03 (Tr: 0:59:03)
Equip Fideos Con Albondigas
00:59:08 (Tr: 0:59:08)
i
Equip Torres Brothers
00:59:58 (Tr: 0:59:58)
i
Equip Los Estrechos
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
i
Equip Cachalotes Team
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Equip Team Zone 3 Jellyfish
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Equip Nem Màster 1
01:01:36 (Tr: 1:01:36) |
|||||||
3 | 3 | 37 |
i
|
Equip Vo2 Team 1 | 0:58:50 | ||
T. real: 00:58:50 T. oficial: 00:58:50 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 10:58:44 Cat:Mas Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 88.23 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:15:08 Hora relleu 1 : 10:15:02 Pos relleu 1 : 10 - relleu 2: 0:30:03 Hora relleu 2 : 10:29:57 Pos relleu 2 : 7 X 3 posicions relleu 3: 0:44:48 Hora relleu 3 : 10:44:42 Pos relleu 3 : 5 X 2 posicions Meta: 0:58:50 Hora meta: 10:58:44 Pos meta : 3 X 2 posicions
Split Times
561992
1:03:05
00:58:50
0:54:34
i
Equip Team Zone 3 Sharks
00:54:34 (Tr: 0:54:34)
i
Equip Craissysharks
00:58:49 (Tr: 0:58:49)
i
Equip Team Zone 3 Dogfish
00:59:03 (Tr: 0:59:03)
Equip Fideos Con Albondigas
00:59:08 (Tr: 0:59:08)
i
Equip Torres Brothers
00:59:58 (Tr: 0:59:58)
i
Equip Los Estrechos
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
i
Equip Cachalotes Team
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Equip Team Zone 3 Jellyfish
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Equip Nem Màster 1
01:01:36 (Tr: 1:01:36) |
|||||||
4 | 4 | 16 |
i
|
Equip Team Zone 3 Dogfish | 0:59:03 | ||
T. real: 00:59:03 T. oficial: 00:59:03 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 10:58:57 Cat:Mas Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 88.55 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:13:55 Hora relleu 1 : 10:13:49 Pos relleu 1 : 4 - relleu 2: 0:28:32 Hora relleu 2 : 10:28:26 Pos relleu 2 : 4 Z relleu 3: 0:42:04 Hora relleu 3 : 10:41:58 Pos relleu 3 : 2 X 2 posicions Meta: 0:59:03 Hora meta: 10:58:57 Pos meta : 4 Y 2 posicions
Split Times
590262
1:03:31
00:59:03
0:54:34
i
Equip Team Zone 3 Sharks
00:54:34 (Tr: 0:54:34)
i
Equip Craissysharks
00:58:49 (Tr: 0:58:49)
i
Equip Vo2 Team 1
00:58:50 (Tr: 0:58:50)
Equip Fideos Con Albondigas
00:59:08 (Tr: 0:59:08)
i
Equip Torres Brothers
00:59:58 (Tr: 0:59:58)
i
Equip Los Estrechos
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
i
Equip Cachalotes Team
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Equip Team Zone 3 Jellyfish
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Equip Nem Màster 1
01:01:36 (Tr: 1:01:36) |
|||||||
5 | 5 | 13 | Equip Fideos Con Albondigas | 0:59:08 | |||
T. real: 00:59:08 T. oficial: 00:59:08 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 10:59:02 Cat:Mas Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 88.69 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:13:58 Hora relleu 1 : 10:13:52 Pos relleu 1 : 5 - relleu 2: 0:28:25 Hora relleu 2 : 10:28:19 Pos relleu 2 : 3 X 2 posicions relleu 3: 0:43:49 Hora relleu 3 : 10:43:43 Pos relleu 3 : 3 Z Meta: 0:59:08 Hora meta: 10:59:02 Pos meta : 5 Y 2 posicions
Split Times
209550
1:00:43
00:59:08
0:57:33
i
Equip Craissysharks
00:58:49 (Tr: 0:58:49)
i
Equip Vo2 Team 1
00:58:50 (Tr: 0:58:50)
i
Equip Team Zone 3 Dogfish
00:59:03 (Tr: 0:59:03)
i
Equip Torres Brothers
00:59:58 (Tr: 0:59:58)
i
Equip Los Estrechos
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
i
Equip Cachalotes Team
01:00:43 (Tr: 1:00:43) |
|||||||
6 | 6 | 22 |
i
|
Equip Torres Brothers | 0:59:58 | ||
T. real: 00:59:58 T. oficial: 00:59:58 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 10:59:52 Cat:Mas Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 89.95 segons/100Metres Club: no relleu 1: 0:13:54 Hora relleu 1 : 10:13:48 Pos relleu 1 : 3 - relleu 2: 0:30:45 Hora relleu 2 : 10:30:39 Pos relleu 2 : 8 Y 5 posicions relleu 3: 0:45:05 Hora relleu 3 : 10:44:59 Pos relleu 3 : 6 X 2 posicions Meta: 0:59:58 Hora meta: 10:59:52 Pos meta : 6 Z
Split Times
191730
1:01:26
00:59:58
0:58:31
i
Equip Craissysharks
00:58:49 (Tr: 0:58:49)
i
Equip Vo2 Team 1
00:58:50 (Tr: 0:58:50)
i
Equip Team Zone 3 Dogfish
00:59:03 (Tr: 0:59:03)
Equip Fideos Con Albondigas
00:59:08 (Tr: 0:59:08)
i
Equip Los Estrechos
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
i
Equip Cachalotes Team
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Equip Team Zone 3 Jellyfish
01:01:26 (Tr: 1:01:26) |
|||||||
7 | 7 | 1 |
i
|
Equip Los Estrechos | 1:00:29 | ||
T. real: 01:00:29 T. oficial: 01:00:29 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:00:23 Cat:Mas Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 90.72 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:14:22 Hora relleu 1 : 10:14:16 Pos relleu 1 : 8 - relleu 2: 0:29:28 Hora relleu 2 : 10:29:22 Pos relleu 2 : 5 X 3 posicions relleu 3: 0:45:54 Hora relleu 3 : 10:45:48 Pos relleu 3 : 7 Y 2 posicions Meta: 1:00:29 Hora meta: 11:00:23 Pos meta : 7 Z
Split Times
190957
1:01:56
01:00:29
0:59:03
i
Equip Team Zone 3 Dogfish
00:59:03 (Tr: 0:59:03)
Equip Fideos Con Albondigas
00:59:08 (Tr: 0:59:08)
i
Equip Torres Brothers
00:59:58 (Tr: 0:59:58)
i
Equip Cachalotes Team
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Equip Team Zone 3 Jellyfish
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Equip Nem Màster 1
01:01:36 (Tr: 1:01:36) |
|||||||
8 | 8 | 4 |
i
|
Equip Cachalotes Team | 1:00:43 | ||
T. real: 01:00:43 T. oficial: 01:00:43 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:00:37 Cat:Mas Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 91.07 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:14:30 Hora relleu 1 : 10:14:24 Pos relleu 1 : 9 - relleu 2: 0:30:58 Hora relleu 2 : 10:30:52 Pos relleu 2 : 9 Z relleu 3: 0:46:57 Hora relleu 3 : 10:46:51 Pos relleu 3 : 9 Z Meta: 1:00:43 Hora meta: 11:00:37 Pos meta : 8 X 1 posició
Split Times
643830
1:05:36
01:00:43
0:55:51
i
Equip Craissysharks
00:58:49 (Tr: 0:58:49)
i
Equip Vo2 Team 1
00:58:50 (Tr: 0:58:50)
i
Equip Team Zone 3 Dogfish
00:59:03 (Tr: 0:59:03)
Equip Fideos Con Albondigas
00:59:08 (Tr: 0:59:08)
i
Equip Torres Brothers
00:59:58 (Tr: 0:59:58)
i
Equip Los Estrechos
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
i
Equip Team Zone 3 Jellyfish
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Equip Nem Màster 1
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Equip Morning Team
01:05:36 (Tr: 1:05:36) |
|||||||
9 | 9 | 14 |
i
|
Equip Team Zone 3 Jellyfish | 1:01:26 | ||
T. real: 01:01:26 T. oficial: 01:01:26 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:01:20 Cat:Fem Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 92.13 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:13:59 Hora relleu 1 : 10:13:53 Pos relleu 1 : 6 - relleu 2: 0:29:29 Hora relleu 2 : 10:29:23 Pos relleu 2 : 6 Z relleu 3: 0:46:15 Hora relleu 3 : 10:46:09 Pos relleu 3 : 8 Y 2 posicions Meta: 1:01:26 Hora meta: 11:01:20 Pos meta : 9 Y 1 posició
Split Times
586957
1:05:52
01:01:26
0:56:59
i
Equip Craissysharks
00:58:49 (Tr: 0:58:49)
i
Equip Vo2 Team 1
00:58:50 (Tr: 0:58:50)
i
Equip Team Zone 3 Dogfish
00:59:03 (Tr: 0:59:03)
Equip Fideos Con Albondigas
00:59:08 (Tr: 0:59:08)
i
Equip Torres Brothers
00:59:58 (Tr: 0:59:58)
i
Equip Los Estrechos
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
i
Equip Cachalotes Team
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Equip Nem Màster 1
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Equip Morning Team
01:05:36 (Tr: 1:05:36)
i
Equip Hotmenwater
01:05:52 (Tr: 1:05:52) |
|||||||
10 | 10 | 24 |
i
|
Equip Nem Màster 1 | 1:01:36 | ||
T. real: 01:01:36 T. oficial: 01:01:36 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:01:30 Cat:Mas Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 92.39 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:23:56 Hora relleu 1 : 10:23:50 Pos relleu 1 : 35 - relleu 2: 0:31:56 Hora relleu 2 : 10:31:50 Pos relleu 2 : 11 X 24 posicions relleu 3: 0:47:03 Hora relleu 3 : 10:46:57 Pos relleu 3 : 10 X 1 posició Meta: 1:01:36 Hora meta: 11:01:30 Pos meta : 10 Z
Split Times
1210772
1:10:46
01:01:36
0:52:26
i
Equip Team Zone 3 Sharks
00:54:34 (Tr: 0:54:34)
i
Equip Craissysharks
00:58:49 (Tr: 0:58:49)
i
Equip Vo2 Team 1
00:58:50 (Tr: 0:58:50)
i
Equip Team Zone 3 Dogfish
00:59:03 (Tr: 0:59:03)
Equip Fideos Con Albondigas
00:59:08 (Tr: 0:59:08)
i
Equip Torres Brothers
00:59:58 (Tr: 0:59:58)
i
Equip Los Estrechos
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
i
Equip Cachalotes Team
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Equip Team Zone 3 Jellyfish
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Equip Morning Team
01:05:36 (Tr: 1:05:36)
i
Equip Hotmenwater
01:05:52 (Tr: 1:05:52)
i
Equip Tozud@s Team
01:10:46 (Tr: 1:10:46) |
|||||||
11 | 11 | 20 |
i
|
Equip Morning Team | 1:05:36 | ||
T. real: 01:05:36 T. oficial: 01:05:36 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:05:30 Cat:Mas Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 98.39 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:15:25 Hora relleu 1 : 10:15:19 Pos relleu 1 : 11 - relleu 2: 0:32:21 Hora relleu 2 : 10:32:15 Pos relleu 2 : 12 Y 1 posició relleu 3: 0:48:52 Hora relleu 3 : 10:48:46 Pos relleu 3 : 12 Z Meta: 1:05:36 Hora meta: 11:05:30 Pos meta : 11 X 1 posició
Split Times
694757
1:10:52
01:05:36
1:00:20
i
Equip Los Estrechos
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
i
Equip Cachalotes Team
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Equip Team Zone 3 Jellyfish
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Equip Nem Màster 1
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Equip Hotmenwater
01:05:52 (Tr: 1:05:52)
i
Equip Tozud@s Team
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Equip Masters Sant Andreu 2
01:10:52 (Tr: 1:10:52) |
|||||||
12 | 12 | 2 |
i
|
Equip Hotmenwater | 1:05:52 | ||
T. real: 01:05:52 T. oficial: 01:05:52 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:05:46 Cat:Mas Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 98.8 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:16:11 Hora relleu 1 : 10:16:05 Pos relleu 1 : 12 - relleu 2: 0:31:55 Hora relleu 2 : 10:31:49 Pos relleu 2 : 10 X 2 posicions relleu 3: 0:48:38 Hora relleu 3 : 10:48:32 Pos relleu 3 : 11 Y 1 posició Meta: 1:05:52 Hora meta: 11:05:46 Pos meta : 12 Y 1 posició
Split Times
749762
1:11:33
01:05:52
1:00:12
i
Equip Los Estrechos
01:00:29 (Tr: 1:00:29)
i
Equip Cachalotes Team
01:00:43 (Tr: 1:00:43)
i
Equip Team Zone 3 Jellyfish
01:01:26 (Tr: 1:01:26)
i
Equip Nem Màster 1
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Equip Morning Team
01:05:36 (Tr: 1:05:36)
i
Equip Tozud@s Team
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Equip Masters Sant Andreu 2
01:10:52 (Tr: 1:10:52)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:33 (Tr: 1:11:33) |
|||||||
13 | 13 | 11 |
i
|
Equip Tozud@s Team | 1:10:46 | ||
T. real: 01:10:46 T. oficial: 01:10:46 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:10:40 Cat:Mix Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 106.15 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:17:31 Hora relleu 1 : 10:17:25 Pos relleu 1 : 17 - relleu 2: 0:36:29 Hora relleu 2 : 10:36:23 Pos relleu 2 : 17 Z relleu 3: 0:54:40 Hora relleu 3 : 10:54:34 Pos relleu 3 : 15 X 2 posicions Meta: 1:10:46 Hora meta: 11:10:40 Pos meta : 13 X 2 posicions
Split Times
1210772
1:19:57
01:10:46
1:01:36
i
Equip Nem Màster 1
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Equip Morning Team
01:05:36 (Tr: 1:05:36)
i
Equip Hotmenwater
01:05:52 (Tr: 1:05:52)
i
Equip Masters Sant Andreu 2
01:10:52 (Tr: 1:10:52)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:33 (Tr: 1:11:33)
i
Equip Boquerones Del Marítim
01:11:39 (Tr: 1:11:39)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:42 (Tr: 1:11:42)
Equip Medusit@s
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Equip Cn Badalona
01:14:41 (Tr: 1:14:41)
Equip Màsters Sant Andreu 1
01:15:25 (Tr: 1:15:25)
i
Equip Cnt Aaoo
01:16:48 (Tr: 1:16:48) |
|||||||
14 | 14 | 33 |
i
|
Equip Masters Sant Andreu 2 | 1:10:52 | ||
T. real: 01:10:52 T. oficial: 01:10:52 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:10:46 Cat:Mix Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 106.28 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:14:19 Hora relleu 1 : 10:14:13 Pos relleu 1 : 7 - relleu 2: 0:32:39 Hora relleu 2 : 10:32:33 Pos relleu 2 : 13 Y 6 posicions relleu 3: 0:55:43 Hora relleu 3 : 10:55:37 Pos relleu 3 : 17 Y 4 posicions Meta: 1:10:52 Hora meta: 11:10:46 Pos meta : 14 X 3 posicions
Split Times
694757
1:16:08
01:10:52
1:05:36
i
Equip Morning Team
01:05:36 (Tr: 1:05:36)
i
Equip Hotmenwater
01:05:52 (Tr: 1:05:52)
i
Equip Tozud@s Team
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:33 (Tr: 1:11:33)
i
Equip Boquerones Del Marítim
01:11:39 (Tr: 1:11:39)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:42 (Tr: 1:11:42)
Equip Medusit@s
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Equip Cn Badalona
01:14:41 (Tr: 1:14:41)
Equip Màsters Sant Andreu 1
01:15:25 (Tr: 1:15:25) |
|||||||
15 | 15 | 38 |
i
|
Equip Vo2 Team 2 | 1:11:33 | ||
T. real: 01:11:33 T. oficial: 01:11:33 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:11:27 Cat:Mas Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 107.32 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:17:07 Hora relleu 1 : 10:17:01 Pos relleu 1 : 15 - relleu 2: 0:35:11 Hora relleu 2 : 10:35:05 Pos relleu 2 : 14 X 1 posició relleu 3: 0:54:19 Hora relleu 3 : 10:54:13 Pos relleu 3 : 14 Z Meta: 1:11:33 Hora meta: 11:11:27 Pos meta : 15 Y 1 posició
Split Times
749762
1:17:14
01:11:33
1:05:52
i
Equip Hotmenwater
01:05:52 (Tr: 1:05:52)
i
Equip Tozud@s Team
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Equip Masters Sant Andreu 2
01:10:52 (Tr: 1:10:52)
i
Equip Boquerones Del Marítim
01:11:39 (Tr: 1:11:39)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:42 (Tr: 1:11:42)
Equip Medusit@s
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Equip Cn Badalona
01:14:41 (Tr: 1:14:41)
Equip Màsters Sant Andreu 1
01:15:25 (Tr: 1:15:25)
i
Equip Cnt Aaoo
01:16:48 (Tr: 1:16:48) |
|||||||
16 | 16 | 25 |
i
|
Equip Boquerones Del Marítim | 1:11:39 | ||
T. real: 01:11:39 T. oficial: 01:11:39 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:11:33 Cat:Mix Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 107.46 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:17:48 Hora relleu 1 : 10:17:42 Pos relleu 1 : 18 - relleu 2: 0:35:25 Hora relleu 2 : 10:35:19 Pos relleu 2 : 15 X 3 posicions relleu 3: 0:54:12 Hora relleu 3 : 10:54:06 Pos relleu 3 : 13 X 2 posicions Meta: 1:11:39 Hora meta: 11:11:33 Pos meta : 16 Y 3 posicions
Split Times
400620
1:14:41
01:11:39
1:08:37
i
Equip Tozud@s Team
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Equip Masters Sant Andreu 2
01:10:52 (Tr: 1:10:52)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:33 (Tr: 1:11:33)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:42 (Tr: 1:11:42)
Equip Medusit@s
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Equip Cn Badalona
01:14:41 (Tr: 1:14:41) |
|||||||
17 | 17 | 39 |
i
|
Equip Vo2 Team 2 | 1:11:42 | ||
T. real: 01:11:42 T. oficial: 01:11:42 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:11:36 Cat:Mix Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 107.55 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:18:26 Hora relleu 1 : 10:18:20 Pos relleu 1 : 21 - relleu 2: 0:36:52 Hora relleu 2 : 10:36:46 Pos relleu 2 : 18 X 3 posicions relleu 3: 0:56:55 Hora relleu 3 : 10:56:49 Pos relleu 3 : 18 Z Meta: 1:11:42 Hora meta: 11:11:36 Pos meta : 17 X 1 posició
Split Times
490380
1:15:25
01:11:42
1:07:59
i
Equip Tozud@s Team
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Equip Masters Sant Andreu 2
01:10:52 (Tr: 1:10:52)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:33 (Tr: 1:11:33)
i
Equip Boquerones Del Marítim
01:11:39 (Tr: 1:11:39)
Equip Medusit@s
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Equip Cn Badalona
01:14:41 (Tr: 1:14:41)
Equip Màsters Sant Andreu 1
01:15:25 (Tr: 1:15:25) |
|||||||
18 | 18 | 8 | Equip Medusit@s | 1:12:33 | |||
T. real: 01:12:33 T. oficial: 01:12:33 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:12:27 Cat:Mix Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 108.8 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:17:18 Hora relleu 1 : 10:17:12 Pos relleu 1 : 16 - relleu 2: 0:35:31 Hora relleu 2 : 10:35:25 Pos relleu 2 : 16 Z relleu 3: 0:55:26 Hora relleu 3 : 10:55:20 Pos relleu 3 : 16 Z Meta: 1:12:33 Hora meta: 11:12:27 Pos meta : 18 Y 2 posicions
Split Times
562212
1:16:48
01:12:33
1:08:17
i
Equip Tozud@s Team
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Equip Masters Sant Andreu 2
01:10:52 (Tr: 1:10:52)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:33 (Tr: 1:11:33)
i
Equip Boquerones Del Marítim
01:11:39 (Tr: 1:11:39)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:42 (Tr: 1:11:42)
i
Equip Cn Badalona
01:14:41 (Tr: 1:14:41)
Equip Màsters Sant Andreu 1
01:15:25 (Tr: 1:15:25)
i
Equip Cnt Aaoo
01:16:48 (Tr: 1:16:48) |
|||||||
19 | 19 | 17 |
i
|
Equip Cn Badalona | 1:14:41 | ||
T. real: 01:14:41 T. oficial: 01:14:41 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:14:35 Cat:Mix Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 112.02 segons/100Metres Club: no relleu 1: 0:16:49 Hora relleu 1 : 10:16:43 Pos relleu 1 : 13 - relleu 2: 0:40:51 Hora relleu 2 : 10:40:45 Pos relleu 2 : 25 Y 12 posicions relleu 3: 0:58:08 Hora relleu 3 : 10:58:02 Pos relleu 3 : 19 X 6 posicions Meta: 1:14:41 Hora meta: 11:14:35 Pos meta : 19 Z
Split Times
730180
1:20:13
01:14:41
1:09:09
i
Equip Tozud@s Team
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Equip Masters Sant Andreu 2
01:10:52 (Tr: 1:10:52)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:33 (Tr: 1:11:33)
i
Equip Boquerones Del Marítim
01:11:39 (Tr: 1:11:39)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:42 (Tr: 1:11:42)
Equip Medusit@s
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
Equip Màsters Sant Andreu 1
01:15:25 (Tr: 1:15:25)
i
Equip Cnt Aaoo
01:16:48 (Tr: 1:16:48)
Equip Uti Swimmers
01:20:13 (Tr: 1:20:13) |
|||||||
20 | 20 | 30 | Equip Màsters Sant Andreu 1 | 1:15:25 | |||
T. real: 01:15:25 T. oficial: 01:15:25 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:15:19 Cat:Mix Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 113.12 segons/100Metres Club: no relleu 1: 0:18:42 Hora relleu 1 : 10:18:36 Pos relleu 1 : 22 - relleu 2: 0:39:32 Hora relleu 2 : 10:39:26 Pos relleu 2 : 20 X 2 posicions relleu 3: 0:59:04 Hora relleu 3 : 10:58:58 Pos relleu 3 : 21 Y 1 posició Meta: 1:15:25 Hora meta: 11:15:19 Pos meta : 20 X 1 posició
Split Times
642400
1:20:17
01:15:25
1:10:33
i
Equip Tozud@s Team
01:10:46 (Tr: 1:10:46)
i
Equip Masters Sant Andreu 2
01:10:52 (Tr: 1:10:52)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:33 (Tr: 1:11:33)
i
Equip Boquerones Del Marítim
01:11:39 (Tr: 1:11:39)
i
Equip Vo2 Team 2
01:11:42 (Tr: 1:11:42)
Equip Medusit@s
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Equip Cn Badalona
01:14:41 (Tr: 1:14:41)
i
Equip Cnt Aaoo
01:16:48 (Tr: 1:16:48)
Equip Uti Swimmers
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
Equip 3 Dream
01:20:17 (Tr: 1:20:17) |
|||||||
21 | 21 | 6 |
i
|
Equip Cnt Aaoo | 1:16:48 | ||
T. real: 01:16:48 T. oficial: 01:16:48 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:16:42 Cat:Mix Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 115.19 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:19:19 Hora relleu 1 : 10:19:13 Pos relleu 1 : 25 - relleu 2: 0:39:46 Hora relleu 2 : 10:39:40 Pos relleu 2 : 23 X 2 posicions relleu 3: 0:58:25 Hora relleu 3 : 10:58:19 Pos relleu 3 : 20 X 3 posicions Meta: 1:16:48 Hora meta: 11:16:42 Pos meta : 21 Y 1 posició
Split Times
562212
1:21:04
01:16:48
1:12:33
Equip Medusit@s
01:12:33 (Tr: 1:12:33)
i
Equip Cn Badalona
01:14:41 (Tr: 1:14:41)
Equip Màsters Sant Andreu 1
01:15:25 (Tr: 1:15:25)
Equip Uti Swimmers
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
Equip 3 Dream
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
Equip Ocean Tita Team
01:20:46 (Tr: 1:20:46) |
|||||||
22 | 22 | 3 | Equip Uti Swimmers | 1:20:13 | |||
T. real: 01:20:13 T. oficial: 01:20:13 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:20:07 Cat:Mas Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 120.31 segons/100Metres Club: no relleu 1: 0:18:47 Hora relleu 1 : 10:18:41 Pos relleu 1 : 23 - relleu 2: 0:39:36 Hora relleu 2 : 10:39:30 Pos relleu 2 : 21 X 2 posicions relleu 3: 1:03:39 Hora relleu 3 : 11:03:33 Pos relleu 3 : 25 Y 4 posicions Meta: 1:20:13 Hora meta: 11:20:07 Pos meta : 22 X 3 posicions
Split Times
730180
1:25:45
01:20:13
1:14:41
i
Equip Cn Badalona
01:14:41 (Tr: 1:14:41)
Equip Màsters Sant Andreu 1
01:15:25 (Tr: 1:15:25)
i
Equip Cnt Aaoo
01:16:48 (Tr: 1:16:48)
Equip 3 Dream
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
Equip Ocean Tita Team
01:20:46 (Tr: 1:20:46)
Equip Swing Team
01:21:50 (Tr: 1:21:50)
i
Equip Nem Màster 2
01:24:16 (Tr: 1:24:16) |
|||||||
23 | 23 | 40 | Equip 3 Dream | 1:20:17 | |||
T. real: 01:20:17 T. oficial: 01:20:17 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:20:11 Cat:Mas Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 120.42 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:17:51 Hora relleu 1 : 10:17:45 Pos relleu 1 : 19 - relleu 2: 0:38:08 Hora relleu 2 : 10:38:02 Pos relleu 2 : 19 Z relleu 3: 0:59:36 Hora relleu 3 : 10:59:30 Pos relleu 3 : 22 Y 3 posicions Meta: 1:20:17 Hora meta: 11:20:11 Pos meta : 23 Y 1 posició
Split Times
642400
1:25:09
01:20:17
1:15:25
Equip Màsters Sant Andreu 1
01:15:25 (Tr: 1:15:25)
i
Equip Cnt Aaoo
01:16:48 (Tr: 1:16:48)
Equip Uti Swimmers
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
Equip Ocean Tita Team
01:20:46 (Tr: 1:20:46)
Equip Swing Team
01:21:50 (Tr: 1:21:50)
i
Equip Nem Màster 2
01:24:16 (Tr: 1:24:16) |
|||||||
24 | 24 | 23 | Equip Ocean Tita Team | 1:20:46 | |||
T. real: 01:20:46 T. oficial: 01:20:46 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:20:40 Cat:Mas Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 121.13 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:21:42 Hora relleu 1 : 10:21:36 Pos relleu 1 : 30 - relleu 2: 0:45:01 Hora relleu 2 : 10:44:55 Pos relleu 2 : 29 X 1 posició relleu 3: 1:02:53 Hora relleu 3 : 11:02:47 Pos relleu 3 : 23 X 6 posicions Meta: 1:20:46 Hora meta: 11:20:40 Pos meta : 24 Y 1 posició
Split Times
715220
1:26:11
01:20:46
1:15:21
Equip Màsters Sant Andreu 1
01:15:25 (Tr: 1:15:25)
i
Equip Cnt Aaoo
01:16:48 (Tr: 1:16:48)
Equip Uti Swimmers
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
Equip 3 Dream
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
Equip Swing Team
01:21:50 (Tr: 1:21:50)
i
Equip Nem Màster 2
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Equip Tritorakos
01:26:11 (Tr: 1:26:11) |
|||||||
25 | 25 | 5 | Equip Swing Team | 1:21:50 | |||
T. real: 01:21:50 T. oficial: 01:21:50 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:21:44 Cat:Mas Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 122.75 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:21:01 Hora relleu 1 : 10:20:55 Pos relleu 1 : 29 - relleu 2: 0:42:37 Hora relleu 2 : 10:42:31 Pos relleu 2 : 27 X 2 posicions relleu 3: 1:03:16 Hora relleu 3 : 11:03:10 Pos relleu 3 : 24 X 3 posicions Meta: 1:21:50 Hora meta: 11:21:44 Pos meta : 25 Y 1 posició
Split Times
661980
1:26:51
01:21:50
1:16:49
Equip Uti Swimmers
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
Equip 3 Dream
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
Equip Ocean Tita Team
01:20:46 (Tr: 1:20:46)
i
Equip Nem Màster 2
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Equip Tritorakos
01:26:11 (Tr: 1:26:11)
i
Equip B-swim
01:26:51 (Tr: 1:26:51) |
|||||||
26 | 26 | 29 |
i
|
Equip Nem Màster 2 | 1:24:16 | ||
T. real: 01:24:16 T. oficial: 01:24:16 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:24:10 Cat:Mas Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 126.39 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:19:07 Hora relleu 1 : 10:19:01 Pos relleu 1 : 24 - relleu 2: 0:39:37 Hora relleu 2 : 10:39:31 Pos relleu 2 : 22 X 2 posicions relleu 3: 1:05:22 Hora relleu 3 : 11:05:16 Pos relleu 3 : 27 Y 5 posicions Meta: 1:24:16 Hora meta: 11:24:10 Pos meta : 26 X 1 posició
Split Times
638550
1:29:06
01:24:16
1:19:26
Equip Uti Swimmers
01:20:13 (Tr: 1:20:13)
Equip 3 Dream
01:20:17 (Tr: 1:20:17)
Equip Ocean Tita Team
01:20:46 (Tr: 1:20:46)
Equip Swing Team
01:21:50 (Tr: 1:21:50)
i
Equip Tritorakos
01:26:11 (Tr: 1:26:11)
i
Equip B-swim
01:26:51 (Tr: 1:26:51)
Equip Kayaks
01:29:06 (Tr: 1:29:06) |
|||||||
27 | 27 | 10 |
i
|
Equip Tritorakos | 1:26:11 | ||
T. real: 01:26:11 T. oficial: 01:26:11 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:26:05 Cat:Mas Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 129.26 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:20:54 Hora relleu 1 : 10:20:48 Pos relleu 1 : 28 - relleu 2: 0:41:03 Hora relleu 2 : 10:40:57 Pos relleu 2 : 26 X 2 posicions relleu 3: 1:04:51 Hora relleu 3 : 11:04:45 Pos relleu 3 : 26 Z Meta: 1:26:11 Hora meta: 11:26:05 Pos meta : 27 Y 1 posició
Split Times
715220
1:31:36
01:26:11
1:20:46
Equip Ocean Tita Team
01:20:46 (Tr: 1:20:46)
Equip Swing Team
01:21:50 (Tr: 1:21:50)
i
Equip Nem Màster 2
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Equip B-swim
01:26:51 (Tr: 1:26:51)
Equip Kayaks
01:29:06 (Tr: 1:29:06)
Equip 100telles Swimmers
01:30:22 (Tr: 1:30:22) |
|||||||
28 | 28 | 31 |
i
|
Equip B-swim | 1:26:51 | ||
T. real: 01:26:51 T. oficial: 01:26:51 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:26:45 Cat:Mas Pos. categoria: 18 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 130.27 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:20:47 Hora relleu 1 : 10:20:41 Pos relleu 1 : 27 - relleu 2: 0:46:14 Hora relleu 2 : 10:46:08 Pos relleu 2 : 31 Y 4 posicions relleu 3: 1:08:02 Hora relleu 3 : 11:07:56 Pos relleu 3 : 29 X 2 posicions Meta: 1:26:51 Hora meta: 11:26:45 Pos meta : 28 X 1 posició
Split Times
661980
1:31:52
01:26:51
1:21:50
Equip Swing Team
01:21:50 (Tr: 1:21:50)
i
Equip Nem Màster 2
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Equip Tritorakos
01:26:11 (Tr: 1:26:11)
Equip Kayaks
01:29:06 (Tr: 1:29:06)
Equip 100telles Swimmers
01:30:22 (Tr: 1:30:22) |
|||||||
29 | 29 | 28 | Equip Kayaks | 1:29:06 | |||
T. real: 01:29:06 T. oficial: 01:29:06 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:29:00 Cat:Mix Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 133.65 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:20:42 Hora relleu 1 : 10:20:36 Pos relleu 1 : 26 - relleu 2: 0:40:43 Hora relleu 2 : 10:40:37 Pos relleu 2 : 24 X 2 posicions relleu 3: 1:05:43 Hora relleu 3 : 11:05:37 Pos relleu 3 : 28 Y 4 posicions Meta: 1:29:06 Hora meta: 11:29:00 Pos meta : 29 Y 1 posició
Split Times
638550
1:33:57
01:29:06
1:24:16
i
Equip Nem Màster 2
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Equip Tritorakos
01:26:11 (Tr: 1:26:11)
i
Equip B-swim
01:26:51 (Tr: 1:26:51)
Equip 100telles Swimmers
01:30:22 (Tr: 1:30:22) |
|||||||
30 | 30 | 18 | Equip 100telles Swimmers | 1:30:22 | |||
T. real: 01:30:22 T. oficial: 01:30:22 Inici real: 09:59:54 Hora meta: 11:30:16 Cat:Mas Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:59:54 Sexe:M Ritme: 135.55 segons/100Metres Club: si relleu 1: 0:25:44 Hora relleu 1 : 10:25:38 Pos relleu 1 : 39 - relleu 2: 0:46:08 Hora relleu 2 : 10:46:02 Pos relleu 2 : 30 X 9 posicions relleu 3: 1:10:14 Hora relleu 3 : 11:10:08 Pos relleu 3 : 31 Y 1 posició Meta: 1:30:22 Hora meta: 11:30:16 Pos meta : 30 X 1 posició
Split Times
553407
1:34:34
01:30:22
1:26:11
i
Equip Tritorakos
01:26:11 (Tr: 1:26:11)
i
Equip B-swim
01:26:51 (Tr: 1:26:51)
Equip Kayaks
01:29:06 (Tr: 1:29:06) |
|||||||