Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Sansi 9 Viladecans

5k

13 desembre 2015
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:15:43

T. oficial: 00:15:44

Inici real: 11:04:07

Hora meta: 11:19:50

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:09 min/km

Club: a.a.catalunya

0:16:03
00:15:44
0:15:24
Guillem Fernandez Bruch
00:15:48 (Tr: 0:15:48)
Andres Acuña Acuña
00:15:56 (Tr: 0:15:56)
i
Pol Raich Fuster
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
Ruben Barrio Lores
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
i
Juan Gasch Maleret
00:16:02 (Tr: 0:16:02)
Juan pedro Mora Ramirez
00:16:03 (Tr: 0:16:03)

T. real: 00:15:48

T. oficial: 00:15:48

Inici real: 11:04:06

Hora meta: 11:19:54

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:10 min/km

Club: jab berga

0:16:03
00:15:48
0:15:32
i
Marc Ferres Conejero
00:15:44 (Tr: 0:15:43)
Andres Acuña Acuña
00:15:56 (Tr: 0:15:56)
i
Pol Raich Fuster
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
Ruben Barrio Lores
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
i
Juan Gasch Maleret
00:16:02 (Tr: 0:16:02)
Juan pedro Mora Ramirez
00:16:03 (Tr: 0:16:03)

T. real: 00:15:56

T. oficial: 00:15:56

Inici real: 11:04:06

Hora meta: 11:20:02

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: chile / ciesc domingo catalán  

0:16:09
00:15:56
0:15:44
i
Marc Ferres Conejero
00:15:44 (Tr: 0:15:43)
Guillem Fernandez Bruch
00:15:48 (Tr: 0:15:48)
i
Pol Raich Fuster
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
Ruben Barrio Lores
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
i
Juan Gasch Maleret
00:16:02 (Tr: 0:16:02)
Juan pedro Mora Ramirez
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Jose maria Fernandez Martinez
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
Xavier Figuerola Ortín
00:16:06 (Tr: 0:16:06)

T. real: 00:16:00

T. oficial: 00:16:00

Inici real: 11:04:06

Hora meta: 11:20:06

Cat:M2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: jab berga

0:16:16
00:16:00
0:15:44
i
Marc Ferres Conejero
00:15:44 (Tr: 0:15:43)
Guillem Fernandez Bruch
00:15:48 (Tr: 0:15:48)
Andres Acuña Acuña
00:15:56 (Tr: 0:15:56)
Ruben Barrio Lores
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
i
Juan Gasch Maleret
00:16:02 (Tr: 0:16:02)
Juan pedro Mora Ramirez
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Jose maria Fernandez Martinez
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
Xavier Figuerola Ortín
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
i
Albert López I Font
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
Marc Grajal Martínez
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
i
Victor Peña Cortes
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:13 (Tr: 0:16:13)

T. real: 00:16:01

T. oficial: 00:16:01

Inici real: 11:04:06

Hora meta: 11:20:07

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:13 min/km

Club: esportiu penedes

0:16:14
00:16:01
0:15:48
Guillem Fernandez Bruch
00:15:48 (Tr: 0:15:48)
Andres Acuña Acuña
00:15:56 (Tr: 0:15:56)
i
Pol Raich Fuster
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
i
Juan Gasch Maleret
00:16:02 (Tr: 0:16:02)
Juan pedro Mora Ramirez
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Jose maria Fernandez Martinez
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
Xavier Figuerola Ortín
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
i
Albert López I Font
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
Marc Grajal Martínez
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
i
Victor Peña Cortes
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:13 (Tr: 0:16:13)

T. real: 00:16:02

T. oficial: 00:16:02

Inici real: 11:04:06

Hora meta: 11:20:08

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:13 min/km

Club: cies domingo catalan

0:16:07
00:16:02
0:15:56
Andres Acuña Acuña
00:15:56 (Tr: 0:15:56)
i
Pol Raich Fuster
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
Ruben Barrio Lores
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
Juan pedro Mora Ramirez
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Jose maria Fernandez Martinez
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
Xavier Figuerola Ortín
00:16:06 (Tr: 0:16:06)

T. real: 00:16:03

T. oficial: 00:16:03

Inici real: 11:04:06

Hora meta: 11:20:09

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:13 min/km

Club: u. a. terrassa

0:16:10
00:16:03
0:15:57
i
Pol Raich Fuster
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
Ruben Barrio Lores
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
i
Juan Gasch Maleret
00:16:02 (Tr: 0:16:02)
i
Jose maria Fernandez Martinez
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
Xavier Figuerola Ortín
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
i
Albert López I Font
00:16:10 (Tr: 0:16:10)

T. real: 00:16:06

T. oficial: 00:16:06

Inici real: 11:04:06

Hora meta: 11:20:12

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:14 min/km

Club: unio atletica barbera

0:16:11
00:16:06
0:16:01
Ruben Barrio Lores
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
i
Juan Gasch Maleret
00:16:02 (Tr: 0:16:02)
Juan pedro Mora Ramirez
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
Xavier Figuerola Ortín
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
i
Albert López I Font
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
Marc Grajal Martínez
00:16:10 (Tr: 0:16:10)

T. real: 00:16:06

T. oficial: 00:16:06

Inici real: 11:04:06

Hora meta: 11:20:12

Cat:M1

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:14 min/km

Club: c.a. running

0:16:13
00:16:06
0:16:00
i
Pol Raich Fuster
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
Ruben Barrio Lores
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
i
Juan Gasch Maleret
00:16:02 (Tr: 0:16:02)
Juan pedro Mora Ramirez
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Jose maria Fernandez Martinez
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
i
Albert López I Font
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
Marc Grajal Martínez
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
i
Victor Peña Cortes
00:16:13 (Tr: 0:16:13)

T. real: 00:16:10

T. oficial: 00:16:10

Inici real: 11:04:06

Hora meta: 11:20:16

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:14 min/km

Club: g.a. lluisos mataro

0:16:17
00:16:10
0:16:03
Juan pedro Mora Ramirez
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Jose maria Fernandez Martinez
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
Xavier Figuerola Ortín
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
Marc Grajal Martínez
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
i
Victor Peña Cortes
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:13 (Tr: 0:16:13)

T. real: 00:16:10

T. oficial: 00:16:10

Inici real: 11:04:06

Hora meta: 11:20:16

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:14 min/km

Club: rios running team

0:16:18
00:16:10
0:16:03
Juan pedro Mora Ramirez
00:16:03 (Tr: 0:16:03)
i
Jose maria Fernandez Martinez
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
Xavier Figuerola Ortín
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
i
Albert López I Font
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
i
Victor Peña Cortes
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
David Francome Gutierrez
00:16:18 (Tr: 0:16:18)

T. real: 00:16:13

T. oficial: 00:16:13

Inici real: 11:04:06

Hora meta: 11:20:19

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:15 min/km

Club: c.a canyelles

0:16:19
00:16:13
0:16:06
Xavier Figuerola Ortín
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
i
Albert López I Font
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
Marc Grajal Martínez
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
David Francome Gutierrez
00:16:18 (Tr: 0:16:18)
i
Pol Moya
00:16:18 (Tr: 0:16:18)

T. real: 00:16:13

T. oficial: 00:16:13

Inici real: 11:04:06

Hora meta: 11:20:19

Cat:M3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:15 min/km

Club: c.a.canyelles

0:16:18
00:16:13
0:16:08
i
Albert López I Font
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
Marc Grajal Martínez
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
i
Victor Peña Cortes
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
David Francome Gutierrez
00:16:18 (Tr: 0:16:18)
i
Pol Moya
00:16:18 (Tr: 0:16:18)

T. real: 00:16:18

T. oficial: 00:16:18

Inici real: 11:04:07

Hora meta: 11:20:24

Cat:M3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club: c.a granollers

0:16:26
00:16:18
0:16:10
Marc Grajal Martínez
00:16:10 (Tr: 0:16:10)
i
Victor Peña Cortes
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Pol Moya
00:16:18 (Tr: 0:16:18)

T. real: 00:16:18

T. oficial: 00:16:18

Inici real: 11:04:07

Hora meta: 11:20:24

Cat:M1

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club: c.a. valls d'andorra

0:16:24
00:16:18
0:16:13
i
Victor Peña Cortes
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
David Francome Gutierrez
00:16:18 (Tr: 0:16:18)