Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Sansi 9 Viladecans

5k

13 desembre 2015
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:18:09

T. oficial: 00:18:12

Inici real: 11:04:10

Hora meta: 11:22:18

Cat:M3

Pos. categoria: 34

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: g.a. lluisos mataro

0:18:23
00:18:12
0:18:01
Luis Martinez Arredondo
00:18:13 (Tr: 0:18:12)
i
Jero Ferrer Marquez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Miguel De La Torre Carpintero
00:18:18 (Tr: 0:18:15)
Daniel Lucena Bustos
00:18:21 (Tr: 0:18:18)
i
Jordi Comellas Noguera
00:18:22 (Tr: 0:18:20)
Roger Esteban Fabró
00:18:23 (Tr: 0:18:20)

T. real: 00:18:12

T. oficial: 00:18:13

Inici real: 11:04:08

Hora meta: 11:22:19

Cat:M3

Pos. categoria: 35

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: cornella atletic

0:18:23
00:18:13
0:18:04
Jaume Planas Roy
00:18:12 (Tr: 0:18:09)
i
Jero Ferrer Marquez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Miguel De La Torre Carpintero
00:18:18 (Tr: 0:18:15)
Daniel Lucena Bustos
00:18:21 (Tr: 0:18:18)
i
Jordi Comellas Noguera
00:18:22 (Tr: 0:18:20)
Roger Esteban Fabró
00:18:23 (Tr: 0:18:20)

T. real: 00:18:12

T. oficial: 00:18:15

Inici real: 11:04:10

Hora meta: 11:22:21

Cat:M3

Pos. categoria: 36

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: runners sabadell

0:18:23
00:18:15
0:18:07
Jaume Planas Roy
00:18:12 (Tr: 0:18:09)
Luis Martinez Arredondo
00:18:13 (Tr: 0:18:12)
Miguel De La Torre Carpintero
00:18:18 (Tr: 0:18:15)
Daniel Lucena Bustos
00:18:21 (Tr: 0:18:18)
i
Jordi Comellas Noguera
00:18:22 (Tr: 0:18:20)
Roger Esteban Fabró
00:18:23 (Tr: 0:18:20)

T. real: 00:18:15

T. oficial: 00:18:18

Inici real: 11:04:09

Hora meta: 11:22:24

Cat:M3

Pos. categoria: 37

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: fondistes sf

0:18:24
00:18:18
0:18:12
Jaume Planas Roy
00:18:12 (Tr: 0:18:09)
Luis Martinez Arredondo
00:18:13 (Tr: 0:18:12)
i
Jero Ferrer Marquez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Daniel Lucena Bustos
00:18:21 (Tr: 0:18:18)
i
Jordi Comellas Noguera
00:18:22 (Tr: 0:18:20)
Roger Esteban Fabró
00:18:23 (Tr: 0:18:20)
Miguel Nieto Del Águila
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
Ruben Leiva Beato
00:18:24 (Tr: 0:18:20)

T. real: 00:18:18

T. oficial: 00:18:21

Inici real: 11:04:10

Hora meta: 11:22:27

Cat:M1

Pos. categoria: 19

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: c.e.picornell

0:18:29
00:18:21
0:18:13
Luis Martinez Arredondo
00:18:13 (Tr: 0:18:12)
i
Jero Ferrer Marquez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Miguel De La Torre Carpintero
00:18:18 (Tr: 0:18:15)
i
Jordi Comellas Noguera
00:18:22 (Tr: 0:18:20)
Roger Esteban Fabró
00:18:23 (Tr: 0:18:20)
Miguel Nieto Del Águila
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
Ruben Leiva Beato
00:18:24 (Tr: 0:18:20)
i
Alexia Harman Fernández
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Ferran Hernandez Herguido
00:18:25 (Tr: 0:18:23)
Jose fco Cabezas Sedano
00:18:27 (Tr: 0:18:23)
i
Natalia Rodríguez Gragera
00:18:29 (Tr: 0:18:28)

T. real: 00:18:20

T. oficial: 00:18:22

Inici real: 11:04:09

Hora meta: 11:22:28

Cat:M3

Pos. categoria: 38

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: jab berga

0:18:29
00:18:22
0:18:15
i
Jero Ferrer Marquez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Miguel De La Torre Carpintero
00:18:18 (Tr: 0:18:15)
Daniel Lucena Bustos
00:18:21 (Tr: 0:18:18)
Roger Esteban Fabró
00:18:23 (Tr: 0:18:20)
Miguel Nieto Del Águila
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
Ruben Leiva Beato
00:18:24 (Tr: 0:18:20)
i
Alexia Harman Fernández
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Ferran Hernandez Herguido
00:18:25 (Tr: 0:18:23)
Jose fco Cabezas Sedano
00:18:27 (Tr: 0:18:23)
i
Natalia Rodríguez Gragera
00:18:29 (Tr: 0:18:28)

T. real: 00:18:20

T. oficial: 00:18:23

Inici real: 11:04:10

Hora meta: 11:22:29

Cat:M1

Pos. categoria: 20

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: running prat

0:18:28
00:18:23
0:18:18
Miguel De La Torre Carpintero
00:18:18 (Tr: 0:18:15)
Daniel Lucena Bustos
00:18:21 (Tr: 0:18:18)
i
Jordi Comellas Noguera
00:18:22 (Tr: 0:18:20)
Miguel Nieto Del Águila
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
Ruben Leiva Beato
00:18:24 (Tr: 0:18:20)
i
Alexia Harman Fernández
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Ferran Hernandez Herguido
00:18:25 (Tr: 0:18:23)
Jose fco Cabezas Sedano
00:18:27 (Tr: 0:18:23)

T. real: 00:18:23

T. oficial: 00:18:23

Inici real: 11:04:06

Hora meta: 11:22:29

Cat:M5

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: pratenc ass. atl.

0:18:25
00:18:23
0:18:21
Daniel Lucena Bustos
00:18:21 (Tr: 0:18:18)
i
Jordi Comellas Noguera
00:18:22 (Tr: 0:18:20)
Roger Esteban Fabró
00:18:23 (Tr: 0:18:20)
Ruben Leiva Beato
00:18:24 (Tr: 0:18:20)
i
Alexia Harman Fernández
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Ferran Hernandez Herguido
00:18:25 (Tr: 0:18:23)

T. real: 00:18:20

T. oficial: 00:18:24

Inici real: 11:04:10

Hora meta: 11:22:30

Cat:M3

Pos. categoria: 39

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: cf viladecavalls

0:18:27
00:18:24
0:18:21
Daniel Lucena Bustos
00:18:21 (Tr: 0:18:18)
i
Jordi Comellas Noguera
00:18:22 (Tr: 0:18:20)
Roger Esteban Fabró
00:18:23 (Tr: 0:18:20)
Miguel Nieto Del Águila
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
i
Alexia Harman Fernández
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Ferran Hernandez Herguido
00:18:25 (Tr: 0:18:23)
Jose fco Cabezas Sedano
00:18:27 (Tr: 0:18:23)

T. real: 00:18:21

T. oficial: 00:18:25

Inici real: 11:04:10

Hora meta: 11:22:31

Cat:F1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:04:06

Sexe:F

Ritme: 3:41 min/km

Club: f.c.barcelona

0:18:29
00:18:25
0:18:20
Daniel Lucena Bustos
00:18:21 (Tr: 0:18:18)
i
Jordi Comellas Noguera
00:18:22 (Tr: 0:18:20)
Roger Esteban Fabró
00:18:23 (Tr: 0:18:20)
Miguel Nieto Del Águila
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
Ruben Leiva Beato
00:18:24 (Tr: 0:18:20)
Ferran Hernandez Herguido
00:18:25 (Tr: 0:18:23)
Jose fco Cabezas Sedano
00:18:27 (Tr: 0:18:23)
i
Natalia Rodríguez Gragera
00:18:29 (Tr: 0:18:28)

T. real: 00:18:23

T. oficial: 00:18:25

Inici real: 11:04:09

Hora meta: 11:22:31

Cat:M3

Pos. categoria: 40

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: red runners

0:18:31
00:18:25
0:18:19
Daniel Lucena Bustos
00:18:21 (Tr: 0:18:18)
i
Jordi Comellas Noguera
00:18:22 (Tr: 0:18:20)
Roger Esteban Fabró
00:18:23 (Tr: 0:18:20)
Miguel Nieto Del Águila
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
Ruben Leiva Beato
00:18:24 (Tr: 0:18:20)
i
Alexia Harman Fernández
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Jose fco Cabezas Sedano
00:18:27 (Tr: 0:18:23)
i
Natalia Rodríguez Gragera
00:18:29 (Tr: 0:18:28)
Paco Sorroche Martin
00:18:31 (Tr: 0:18:27)

T. real: 00:18:23

T. oficial: 00:18:27

Inici real: 11:04:10

Hora meta: 11:22:33

Cat:M3

Pos. categoria: 41

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: castillejo&caceres rc

0:18:32
00:18:27
0:18:21
Daniel Lucena Bustos
00:18:21 (Tr: 0:18:18)
i
Jordi Comellas Noguera
00:18:22 (Tr: 0:18:20)
Roger Esteban Fabró
00:18:23 (Tr: 0:18:20)
Miguel Nieto Del Águila
00:18:23 (Tr: 0:18:23)
Ruben Leiva Beato
00:18:24 (Tr: 0:18:20)
i
Alexia Harman Fernández
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Ferran Hernandez Herguido
00:18:25 (Tr: 0:18:23)
i
Natalia Rodríguez Gragera
00:18:29 (Tr: 0:18:28)
Paco Sorroche Martin
00:18:31 (Tr: 0:18:27)
i
Sara Gómez Barrena
00:18:32 (Tr: 0:18:27)

T. real: 00:18:28

T. oficial: 00:18:29

Inici real: 11:04:07

Hora meta: 11:22:35

Cat:F3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:04:06

Sexe:F

Ritme: 3:42 min/km

Club: g.a. lluisos mataro

0:18:33
00:18:29
0:18:25
i
Alexia Harman Fernández
00:18:25 (Tr: 0:18:21)
Ferran Hernandez Herguido
00:18:25 (Tr: 0:18:23)
Jose fco Cabezas Sedano
00:18:27 (Tr: 0:18:23)
Paco Sorroche Martin
00:18:31 (Tr: 0:18:27)
i
Sara Gómez Barrena
00:18:32 (Tr: 0:18:27)

T. real: 00:18:27

T. oficial: 00:18:31

Inici real: 11:04:10

Hora meta: 11:22:37

Cat:M4

Pos. categoria: 24

Inici cursa:11:04:06

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club:

0:18:37
00:18:31
0:18:25
Ferran Hernandez Herguido
00:18:25 (Tr: 0:18:23)
Jose fco Cabezas Sedano
00:18:27 (Tr: 0:18:23)
i
Natalia Rodríguez Gragera
00:18:29 (Tr: 0:18:28)
i
Sara Gómez Barrena
00:18:32 (Tr: 0:18:27)

T. real: 00:18:27

T. oficial: 00:18:32

Inici real: 11:04:11

Hora meta: 11:22:38

Cat:F2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:04:06

Sexe:F

Ritme: 3:42 min/km

Club: pratenc ass. atl.

0:18:37
00:18:32
0:18:27
Jose fco Cabezas Sedano
00:18:27 (Tr: 0:18:23)
i
Natalia Rodríguez Gragera
00:18:29 (Tr: 0:18:28)
Paco Sorroche Martin
00:18:31 (Tr: 0:18:27)