Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

5a Sansi de Sant Feliu de Llobregat

10K

13 novembre 2016

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:37:17

T. oficial: 00:37:19

Inici real: 11:02:03

Hora meta: 11:39:19

Cat:M45

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: fondistes sf

0:37:53
00:37:19
0:36:46
Didac Aleixandri Carrillo
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
00:37:26 (Tr: 0:37:26)
i
Jorge De La Calle Acedo
00:37:29 (Tr: 0:37:25)
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)

T. real: 00:37:19

T. oficial: 00:37:20

Inici real: 11:02:02

Hora meta: 11:39:20

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: la sansi

0:37:53
00:37:20
0:36:48
Juan luis Coronado Maldonado
00:37:19 (Tr: 0:37:17)
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
00:37:26 (Tr: 0:37:26)
i
Jorge De La Calle Acedo
00:37:29 (Tr: 0:37:25)
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)

T. real: 00:37:26

T. oficial: 00:37:26

Inici real: 11:02:00

Hora meta: 11:39:26

Cat:M45

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: corredors.cat

0:37:53
00:37:26
0:36:59
Juan luis Coronado Maldonado
00:37:19 (Tr: 0:37:17)
Didac Aleixandri Carrillo
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
i
Jorge De La Calle Acedo
00:37:29 (Tr: 0:37:25)
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)

T. real: 00:37:25

T. oficial: 00:37:29

Inici real: 11:02:04

Hora meta: 11:39:29

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club:

0:37:53
00:37:29
0:37:05
Juan luis Coronado Maldonado
00:37:19 (Tr: 0:37:17)
Didac Aleixandri Carrillo
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
00:37:26 (Tr: 0:37:26)
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)

T. real: 00:37:38

T. oficial: 00:37:40

Inici real: 11:02:03

Hora meta: 11:39:40

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: ashi running

0:38:01
00:37:40
0:37:19
Juan luis Coronado Maldonado
00:37:19 (Tr: 0:37:17)
Didac Aleixandri Carrillo
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
00:37:26 (Tr: 0:37:26)
i
Jorge De La Calle Acedo
00:37:29 (Tr: 0:37:25)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)
i
Carlos Garcia Alarcon
00:38:01 (Tr: 0:37:57)

T. real: 00:37:53

T. oficial: 00:37:53

Inici real: 11:02:00

Hora meta: 11:39:53

Cat:F35

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:02:00

Sexe:F

Ritme: 3:48 min/km

Club: la sansi

0:38:19
00:37:53
0:37:26
i
Jacobo Ibáñez López-cordón
00:37:26 (Tr: 0:37:26)
i
Jorge De La Calle Acedo
00:37:29 (Tr: 0:37:25)
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)
i
Carlos Garcia Alarcon
00:38:01 (Tr: 0:37:57)
Antonio Lopez Plasencia
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)

T. real: 00:37:51

T. oficial: 00:37:53

Inici real: 11:02:03

Hora meta: 11:39:53

Cat:M35

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: fondistes sf

0:38:18
00:37:53
0:37:29
i
Jorge De La Calle Acedo
00:37:29 (Tr: 0:37:25)
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Carlos Garcia Alarcon
00:38:01 (Tr: 0:37:57)
Antonio Lopez Plasencia
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)

T. real: 00:37:57

T. oficial: 00:38:01

Inici real: 11:02:04

Hora meta: 11:40:01

Cat:M35

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club:

0:38:22
00:38:01
0:37:40
Sergi Ruiz Lafarga
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)
Antonio Lopez Plasencia
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)

T. real: 00:38:03

T. oficial: 00:38:05

Inici real: 11:02:02

Hora meta: 11:40:05

Cat:M45

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: casab

0:38:23
00:38:05
0:37:47
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)
i
Carlos Garcia Alarcon
00:38:01 (Tr: 0:37:57)
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)
Daniel Amado Olba
00:38:23 (Tr: 0:38:21)

T. real: 00:38:08

T. oficial: 00:38:11

Inici real: 11:02:04

Hora meta: 11:40:11

Cat:M35

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: corresolidaris.org

0:38:29
00:38:11
0:37:53
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)
i
Carlos Garcia Alarcon
00:38:01 (Tr: 0:37:57)
Antonio Lopez Plasencia
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)
Daniel Amado Olba
00:38:23 (Tr: 0:38:21)
Marcos Hompanera Álvarez
00:38:27 (Tr: 0:38:24)

T. real: 00:38:10

T. oficial: 00:38:12

Inici real: 11:02:02

Hora meta: 11:40:12

Cat:M35

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

0:38:36
00:38:12
0:37:49
Raquel Parrado Romero
00:37:53 (Tr: 0:37:53)
i
Sergi Gisbert Loren
00:37:53 (Tr: 0:37:51)
i
Carlos Garcia Alarcon
00:38:01 (Tr: 0:37:57)
Antonio Lopez Plasencia
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Daniel Amado Olba
00:38:23 (Tr: 0:38:21)
Marcos Hompanera Álvarez
00:38:27 (Tr: 0:38:24)
Noé Rodriguez Luque
00:38:36 (Tr: 0:38:26)

T. real: 00:38:21

T. oficial: 00:38:23

Inici real: 11:02:02

Hora meta: 11:40:23

Cat:M35

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: runners sant adria

0:38:40
00:38:23
0:38:05
Antonio Lopez Plasencia
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)
Marcos Hompanera Álvarez
00:38:27 (Tr: 0:38:24)
Noé Rodriguez Luque
00:38:36 (Tr: 0:38:26)
David Rubio Cerdán
00:38:36 (Tr: 0:38:31)

T. real: 00:38:24

T. oficial: 00:38:27

Inici real: 11:02:04

Hora meta: 11:40:27

Cat:M45

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: la sansi

0:38:43
00:38:27
0:38:11
Daniel Vicente Martinez
00:38:11 (Tr: 0:38:08)
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)
Daniel Amado Olba
00:38:23 (Tr: 0:38:21)
Noé Rodriguez Luque
00:38:36 (Tr: 0:38:26)
David Rubio Cerdán
00:38:36 (Tr: 0:38:31)

T. real: 00:38:26

T. oficial: 00:38:36

Inici real: 11:02:11

Hora meta: 11:40:36

Cat:M35

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: club triatlo prat

0:38:59
00:38:36
0:38:12
Armando López García
00:38:12 (Tr: 0:38:10)
Daniel Amado Olba
00:38:23 (Tr: 0:38:21)
Marcos Hompanera Álvarez
00:38:27 (Tr: 0:38:24)
David Rubio Cerdán
00:38:36 (Tr: 0:38:31)

T. real: 00:38:31

T. oficial: 00:38:36

Inici real: 11:02:05

Hora meta: 11:40:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:02:00

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club:

0:38:49
00:38:36
0:38:23
Daniel Amado Olba
00:38:23 (Tr: 0:38:21)
Marcos Hompanera Álvarez
00:38:27 (Tr: 0:38:24)
Noé Rodriguez Luque
00:38:36 (Tr: 0:38:26)