Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

7a Sansi de Sant Feliu de Llobregat

5K

18 novembre 2018

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:29:00

T. oficial: 00:29:23

Inici real: 11:02:19

Hora meta: 11:31:19

Cat:M45

Pos. categoria: 23

Inici cursa:11:01:56

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club:

0:29:37
00:29:23
0:29:09
Aina Capdet March
00:29:28 (Tr: 0:29:02)
i
Salvador Rosa López
00:29:33 (Tr: 0:28:55)
Laura López Cano
00:29:35 (Tr: 0:28:59)
Yoly Tenorio Alvarez
00:29:36 (Tr: 0:28:59)
i
Conxi Gallardo
00:29:37 (Tr: 0:28:51)
i
Jordi Moreno
00:29:37 (Tr: 0:28:52)

T. real: 00:29:02

T. oficial: 00:29:28

Inici real: 11:02:23

Hora meta: 11:31:24

Cat:SenF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 5:49 min/km

Club:

0:29:37
00:29:28
0:29:19
Juan ramon Bernades Casabón
00:29:23 (Tr: 0:29:00)
i
Salvador Rosa López
00:29:33 (Tr: 0:28:55)
Laura López Cano
00:29:35 (Tr: 0:28:59)
Yoly Tenorio Alvarez
00:29:36 (Tr: 0:28:59)
i
Conxi Gallardo
00:29:37 (Tr: 0:28:51)
i
Jordi Moreno
00:29:37 (Tr: 0:28:52)

T. real: 00:28:55

T. oficial: 00:29:33

Inici real: 11:02:34

Hora meta: 11:31:29

Cat:M45

Pos. categoria: 24

Inici cursa:11:01:56

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club:

0:29:43
00:29:33
0:29:23
Juan ramon Bernades Casabón
00:29:23 (Tr: 0:29:00)
Aina Capdet March
00:29:28 (Tr: 0:29:02)
Laura López Cano
00:29:35 (Tr: 0:28:59)
Yoly Tenorio Alvarez
00:29:36 (Tr: 0:28:59)
i
Conxi Gallardo
00:29:37 (Tr: 0:28:51)
i
Jordi Moreno
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
Alexandra Valle Subirana
00:29:38 (Tr: 0:28:43)
i
Xavier Palafoix Dominguez
00:29:39 (Tr: 0:28:54)
i
Vicente González Cánovas
00:29:40 (Tr: 0:29:01)
Aitor Santafé López
00:29:41 (Tr: 0:28:59)

T. real: 00:28:59

T. oficial: 00:29:35

Inici real: 11:02:32

Hora meta: 11:31:31

Cat:F45

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 5:48 min/km

Club: vela

0:29:48
00:29:35
0:29:23
Juan ramon Bernades Casabón
00:29:23 (Tr: 0:29:00)
Aina Capdet March
00:29:28 (Tr: 0:29:02)
i
Salvador Rosa López
00:29:33 (Tr: 0:28:55)
Yoly Tenorio Alvarez
00:29:36 (Tr: 0:28:59)
i
Conxi Gallardo
00:29:37 (Tr: 0:28:51)
i
Jordi Moreno
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
Alexandra Valle Subirana
00:29:38 (Tr: 0:28:43)
i
Xavier Palafoix Dominguez
00:29:39 (Tr: 0:28:54)
i
Vicente González Cánovas
00:29:40 (Tr: 0:29:01)
Aitor Santafé López
00:29:41 (Tr: 0:28:59)
i
Donaji Baca De La Luz
00:29:44 (Tr: 0:29:22)
i
Maria Jarque Blasco
00:29:45 (Tr: 0:29:22)

T. real: 00:28:59

T. oficial: 00:29:36

Inici real: 11:02:33

Hora meta: 11:31:32

Cat:F35

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 5:48 min/km

Club: corredors.cat

0:29:43
00:29:36
0:29:28
Aina Capdet March
00:29:28 (Tr: 0:29:02)
i
Salvador Rosa López
00:29:33 (Tr: 0:28:55)
Laura López Cano
00:29:35 (Tr: 0:28:59)
i
Conxi Gallardo
00:29:37 (Tr: 0:28:51)
i
Jordi Moreno
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
Alexandra Valle Subirana
00:29:38 (Tr: 0:28:43)
i
Xavier Palafoix Dominguez
00:29:39 (Tr: 0:28:54)
i
Vicente González Cánovas
00:29:40 (Tr: 0:29:01)
Aitor Santafé López
00:29:41 (Tr: 0:28:59)

T. real: 00:28:51

T. oficial: 00:29:37

Inici real: 11:02:43

Hora meta: 11:31:33

Cat:F45

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 5:47 min/km

Club:

0:29:42
00:29:37
0:29:33
i
Salvador Rosa López
00:29:33 (Tr: 0:28:55)
Laura López Cano
00:29:35 (Tr: 0:28:59)
Yoly Tenorio Alvarez
00:29:36 (Tr: 0:28:59)
Alexandra Valle Subirana
00:29:38 (Tr: 0:28:43)
i
Xavier Palafoix Dominguez
00:29:39 (Tr: 0:28:54)
i
Vicente González Cánovas
00:29:40 (Tr: 0:29:01)
Aitor Santafé López
00:29:41 (Tr: 0:28:59)

T. real: 00:28:52

T. oficial: 00:29:37

Inici real: 11:02:42

Hora meta: 11:31:33

Cat:M35

Pos. categoria: 46

Inici cursa:11:01:56

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club:

0:29:40
00:29:37
0:29:35
Laura López Cano
00:29:35 (Tr: 0:28:59)
Yoly Tenorio Alvarez
00:29:36 (Tr: 0:28:59)
Alexandra Valle Subirana
00:29:38 (Tr: 0:28:43)
i
Xavier Palafoix Dominguez
00:29:39 (Tr: 0:28:54)
i
Vicente González Cánovas
00:29:40 (Tr: 0:29:01)

T. real: 00:28:43

T. oficial: 00:29:38

Inici real: 11:02:51

Hora meta: 11:31:34

Cat:SenF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 5:45 min/km

Club:

0:29:41
00:29:38
0:29:34
Laura López Cano
00:29:35 (Tr: 0:28:59)
Yoly Tenorio Alvarez
00:29:36 (Tr: 0:28:59)
i
Conxi Gallardo
00:29:37 (Tr: 0:28:51)
i
Jordi Moreno
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
i
Xavier Palafoix Dominguez
00:29:39 (Tr: 0:28:54)
i
Vicente González Cánovas
00:29:40 (Tr: 0:29:01)
Aitor Santafé López
00:29:41 (Tr: 0:28:59)

T. real: 00:28:54

T. oficial: 00:29:39

Inici real: 11:02:41

Hora meta: 11:31:35

Cat:M35

Pos. categoria: 47

Inici cursa:11:01:56

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club: yo corro ¿ y tú?

0:29:44
00:29:39
0:29:33
Laura López Cano
00:29:35 (Tr: 0:28:59)
Yoly Tenorio Alvarez
00:29:36 (Tr: 0:28:59)
i
Conxi Gallardo
00:29:37 (Tr: 0:28:51)
i
Jordi Moreno
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
Alexandra Valle Subirana
00:29:38 (Tr: 0:28:43)
i
Vicente González Cánovas
00:29:40 (Tr: 0:29:01)
Aitor Santafé López
00:29:41 (Tr: 0:28:59)
i
Donaji Baca De La Luz
00:29:44 (Tr: 0:29:22)

T. real: 00:29:01

T. oficial: 00:29:40

Inici real: 11:02:35

Hora meta: 11:31:36

Cat:M35

Pos. categoria: 48

Inici cursa:11:01:56

Sexe:M

Ritme: 5:49 min/km

Club:

0:29:45
00:29:40
0:29:34
Laura López Cano
00:29:35 (Tr: 0:28:59)
Yoly Tenorio Alvarez
00:29:36 (Tr: 0:28:59)
i
Conxi Gallardo
00:29:37 (Tr: 0:28:51)
i
Jordi Moreno
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
Alexandra Valle Subirana
00:29:38 (Tr: 0:28:43)
i
Xavier Palafoix Dominguez
00:29:39 (Tr: 0:28:54)
Aitor Santafé López
00:29:41 (Tr: 0:28:59)
i
Donaji Baca De La Luz
00:29:44 (Tr: 0:29:22)
i
Maria Jarque Blasco
00:29:45 (Tr: 0:29:22)

T. real: 00:28:59

T. oficial: 00:29:41

Inici real: 11:02:39

Hora meta: 11:31:37

Cat:SenM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:11:01:56

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club: vikingos

0:29:59
00:29:41
0:29:23
Aina Capdet March
00:29:28 (Tr: 0:29:02)
i
Salvador Rosa López
00:29:33 (Tr: 0:28:55)
Laura López Cano
00:29:35 (Tr: 0:28:59)
Yoly Tenorio Alvarez
00:29:36 (Tr: 0:28:59)
i
Conxi Gallardo
00:29:37 (Tr: 0:28:51)
i
Jordi Moreno
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
Alexandra Valle Subirana
00:29:38 (Tr: 0:28:43)
i
Xavier Palafoix Dominguez
00:29:39 (Tr: 0:28:54)
i
Vicente González Cánovas
00:29:40 (Tr: 0:29:01)
i
Donaji Baca De La Luz
00:29:44 (Tr: 0:29:22)
i
Maria Jarque Blasco
00:29:45 (Tr: 0:29:22)
Azahara Laderas López
00:29:59 (Tr: 0:29:17)

T. real: 00:29:22

T. oficial: 00:29:44

Inici real: 11:02:18

Hora meta: 11:31:40

Cat:JunF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club:

0:30:01
00:29:44
0:29:27
Aina Capdet March
00:29:28 (Tr: 0:29:02)
i
Salvador Rosa López
00:29:33 (Tr: 0:28:55)
Laura López Cano
00:29:35 (Tr: 0:28:59)
Yoly Tenorio Alvarez
00:29:36 (Tr: 0:28:59)
i
Conxi Gallardo
00:29:37 (Tr: 0:28:51)
i
Jordi Moreno
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
Alexandra Valle Subirana
00:29:38 (Tr: 0:28:43)
i
Xavier Palafoix Dominguez
00:29:39 (Tr: 0:28:54)
i
Vicente González Cánovas
00:29:40 (Tr: 0:29:01)
Aitor Santafé López
00:29:41 (Tr: 0:28:59)
i
Maria Jarque Blasco
00:29:45 (Tr: 0:29:22)
Azahara Laderas López
00:29:59 (Tr: 0:29:17)
i
Manuel Montoro Bioque
00:30:01 (Tr: 0:29:11)

T. real: 00:29:22

T. oficial: 00:29:45

Inici real: 11:02:20

Hora meta: 11:31:41

Cat:F45

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club: ca casas bajas

0:30:01
00:29:45
0:29:29
i
Salvador Rosa López
00:29:33 (Tr: 0:28:55)
Laura López Cano
00:29:35 (Tr: 0:28:59)
Yoly Tenorio Alvarez
00:29:36 (Tr: 0:28:59)
i
Conxi Gallardo
00:29:37 (Tr: 0:28:51)
i
Jordi Moreno
00:29:37 (Tr: 0:28:52)
Alexandra Valle Subirana
00:29:38 (Tr: 0:28:43)
i
Xavier Palafoix Dominguez
00:29:39 (Tr: 0:28:54)
i
Vicente González Cánovas
00:29:40 (Tr: 0:29:01)
Aitor Santafé López
00:29:41 (Tr: 0:28:59)
i
Donaji Baca De La Luz
00:29:44 (Tr: 0:29:22)
Azahara Laderas López
00:29:59 (Tr: 0:29:17)
i
Manuel Montoro Bioque
00:30:01 (Tr: 0:29:11)

T. real: 00:29:17

T. oficial: 00:29:59

Inici real: 11:02:39

Hora meta: 11:31:55

Cat:SenF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 5:52 min/km

Club: vikingos

0:30:17
00:29:59
0:29:41
Aitor Santafé López
00:29:41 (Tr: 0:28:59)
i
Donaji Baca De La Luz
00:29:44 (Tr: 0:29:22)
i
Maria Jarque Blasco
00:29:45 (Tr: 0:29:22)
i
Manuel Montoro Bioque
00:30:01 (Tr: 0:29:11)

T. real: 00:29:11

T. oficial: 00:30:01

Inici real: 11:02:47

Hora meta: 11:31:57

Cat:M55

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:01:56

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club:

0:30:19
00:30:01
0:29:44
i
Donaji Baca De La Luz
00:29:44 (Tr: 0:29:22)
i
Maria Jarque Blasco
00:29:45 (Tr: 0:29:22)
Azahara Laderas López
00:29:59 (Tr: 0:29:17)