Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

7a Sansi de Sant Feliu de Llobregat

5K

18 novembre 2018

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:29:58

T. oficial: 00:30:47

Inici real: 11:02:46

Hora meta: 11:32:43

Cat:M45

Pos. categoria: 29

Inici cursa:11:01:56

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club: gim la nau

0:31:09
00:30:47
0:30:26
María josé Cara Sánchez
00:30:51 (Tr: 0:30:05)
Gervasi Juan Colet
00:30:51 (Tr: 0:30:05)
i
Lorena Cobo Lizancos
00:30:54 (Tr: 0:30:05)
i
Jessica Cuenca Llanos
00:31:03 (Tr: 0:30:33)
Roman Tomas Gimenez
00:31:05 (Tr: 0:30:22)
David Guerrero Ramiro
00:31:09 (Tr: 0:30:37)

T. real: 00:30:05

T. oficial: 00:30:51

Inici real: 11:02:43

Hora meta: 11:32:47

Cat:F35

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 6:01 min/km

Club:

0:31:09
00:30:51
0:30:33
i
Lluis Aguilera Lorente
00:30:47 (Tr: 0:29:58)
Gervasi Juan Colet
00:30:51 (Tr: 0:30:05)
i
Lorena Cobo Lizancos
00:30:54 (Tr: 0:30:05)
i
Jessica Cuenca Llanos
00:31:03 (Tr: 0:30:33)
Roman Tomas Gimenez
00:31:05 (Tr: 0:30:22)
David Guerrero Ramiro
00:31:09 (Tr: 0:30:37)

T. real: 00:30:05

T. oficial: 00:30:51

Inici real: 11:02:43

Hora meta: 11:32:47

Cat:M35

Pos. categoria: 50

Inici cursa:11:01:56

Sexe:M

Ritme: 6:01 min/km

Club:

0:31:09
00:30:51
0:30:33
i
Lluis Aguilera Lorente
00:30:47 (Tr: 0:29:58)
María josé Cara Sánchez
00:30:51 (Tr: 0:30:05)
i
Lorena Cobo Lizancos
00:30:54 (Tr: 0:30:05)
i
Jessica Cuenca Llanos
00:31:03 (Tr: 0:30:33)
Roman Tomas Gimenez
00:31:05 (Tr: 0:30:22)
David Guerrero Ramiro
00:31:09 (Tr: 0:30:37)

T. real: 00:30:05

T. oficial: 00:30:54

Inici real: 11:02:46

Hora meta: 11:32:50

Cat:F35

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 6:01 min/km

Club: gimnàs la nau

0:31:09
00:30:54
0:30:39
i
Lluis Aguilera Lorente
00:30:47 (Tr: 0:29:58)
María josé Cara Sánchez
00:30:51 (Tr: 0:30:05)
Gervasi Juan Colet
00:30:51 (Tr: 0:30:05)
i
Jessica Cuenca Llanos
00:31:03 (Tr: 0:30:33)
Roman Tomas Gimenez
00:31:05 (Tr: 0:30:22)
David Guerrero Ramiro
00:31:09 (Tr: 0:30:37)

T. real: 00:30:33

T. oficial: 00:31:03

Inici real: 11:02:26

Hora meta: 11:32:59

Cat:F35

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 6:07 min/km

Club:

0:31:16
00:31:03
0:30:49
María josé Cara Sánchez
00:30:51 (Tr: 0:30:05)
Gervasi Juan Colet
00:30:51 (Tr: 0:30:05)
i
Lorena Cobo Lizancos
00:30:54 (Tr: 0:30:05)
Roman Tomas Gimenez
00:31:05 (Tr: 0:30:22)
David Guerrero Ramiro
00:31:09 (Tr: 0:30:37)
i
Berta Corominas
00:31:16 (Tr: 0:31:13)

T. real: 00:30:22

T. oficial: 00:31:05

Inici real: 11:02:40

Hora meta: 11:33:01

Cat:M65

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:01:56

Sexe:M

Ritme: 6:05 min/km

Club:

0:31:20
00:31:05
0:30:51
Gervasi Juan Colet
00:30:51 (Tr: 0:30:05)
i
Lorena Cobo Lizancos
00:30:54 (Tr: 0:30:05)
i
Jessica Cuenca Llanos
00:31:03 (Tr: 0:30:33)
David Guerrero Ramiro
00:31:09 (Tr: 0:30:37)
i
Berta Corominas
00:31:16 (Tr: 0:31:13)
i
Frederic Corominas
00:31:17 (Tr: 0:31:12)

T. real: 00:30:37

T. oficial: 00:31:09

Inici real: 11:02:29

Hora meta: 11:33:05

Cat:SenM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:11:01:56

Sexe:M

Ritme: 6:08 min/km

Club:

0:31:32
00:31:09
0:30:46
i
Lluis Aguilera Lorente
00:30:47 (Tr: 0:29:58)
María josé Cara Sánchez
00:30:51 (Tr: 0:30:05)
Gervasi Juan Colet
00:30:51 (Tr: 0:30:05)
i
Lorena Cobo Lizancos
00:30:54 (Tr: 0:30:05)
i
Jessica Cuenca Llanos
00:31:03 (Tr: 0:30:33)
Roman Tomas Gimenez
00:31:05 (Tr: 0:30:22)
i
Berta Corominas
00:31:16 (Tr: 0:31:13)
i
Frederic Corominas
00:31:17 (Tr: 0:31:12)
i
Laura Serra Font
00:31:32 (Tr: 0:30:55)

T. real: 00:31:13

T. oficial: 00:31:16

Inici real: 11:02:00

Hora meta: 11:33:12

Cat:JunF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 6:15 min/km

Club: rockets ae

0:31:32
00:31:16
0:31:01
i
Jessica Cuenca Llanos
00:31:03 (Tr: 0:30:33)
Roman Tomas Gimenez
00:31:05 (Tr: 0:30:22)
David Guerrero Ramiro
00:31:09 (Tr: 0:30:37)
i
Frederic Corominas
00:31:17 (Tr: 0:31:12)
i
Laura Serra Font
00:31:32 (Tr: 0:30:55)
i
Meritxell Palau Escrig
00:31:32 (Tr: 0:30:55)

T. real: 00:31:12

T. oficial: 00:31:17

Inici real: 11:02:01

Hora meta: 11:33:13

Cat:M45

Pos. categoria: 30

Inici cursa:11:01:56

Sexe:M

Ritme: 6:15 min/km

Club: rockets ae

0:31:36
00:31:17
0:30:57
i
Jessica Cuenca Llanos
00:31:03 (Tr: 0:30:33)
Roman Tomas Gimenez
00:31:05 (Tr: 0:30:22)
David Guerrero Ramiro
00:31:09 (Tr: 0:30:37)
i
Berta Corominas
00:31:16 (Tr: 0:31:13)
i
Laura Serra Font
00:31:32 (Tr: 0:30:55)
i
Meritxell Palau Escrig
00:31:32 (Tr: 0:30:55)
Ade Florenciano
00:31:36 (Tr: 0:31:04)

T. real: 00:30:55

T. oficial: 00:31:32

Inici real: 11:02:34

Hora meta: 11:33:28

Cat:F35

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 6:11 min/km

Club:

0:31:55
00:31:32
0:31:09
David Guerrero Ramiro
00:31:09 (Tr: 0:30:37)
i
Berta Corominas
00:31:16 (Tr: 0:31:13)
i
Frederic Corominas
00:31:17 (Tr: 0:31:12)
i
Meritxell Palau Escrig
00:31:32 (Tr: 0:30:55)
Ade Florenciano
00:31:36 (Tr: 0:31:04)
i
Toni Peregrina
00:31:40 (Tr: 0:30:57)
i
Ana Cladera
00:31:40 (Tr: 0:30:57)
Elena Bonilla Aguilera
00:31:41 (Tr: 0:30:57)

T. real: 00:30:55

T. oficial: 00:31:32

Inici real: 11:02:34

Hora meta: 11:33:28

Cat:F35

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 6:11 min/km

Club:

0:31:48
00:31:32
0:31:16
i
Berta Corominas
00:31:16 (Tr: 0:31:13)
i
Frederic Corominas
00:31:17 (Tr: 0:31:12)
i
Laura Serra Font
00:31:32 (Tr: 0:30:55)
Ade Florenciano
00:31:36 (Tr: 0:31:04)
i
Toni Peregrina
00:31:40 (Tr: 0:30:57)
i
Ana Cladera
00:31:40 (Tr: 0:30:57)
Elena Bonilla Aguilera
00:31:41 (Tr: 0:30:57)

T. real: 00:31:04

T. oficial: 00:31:36

Inici real: 11:02:29

Hora meta: 11:33:32

Cat:F45

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 6:13 min/km

Club:

0:31:56
00:31:36
0:31:17
i
Frederic Corominas
00:31:17 (Tr: 0:31:12)
i
Laura Serra Font
00:31:32 (Tr: 0:30:55)
i
Meritxell Palau Escrig
00:31:32 (Tr: 0:30:55)
i
Toni Peregrina
00:31:40 (Tr: 0:30:57)
i
Ana Cladera
00:31:40 (Tr: 0:30:57)
Elena Bonilla Aguilera
00:31:41 (Tr: 0:30:57)

T. real: 00:30:57

T. oficial: 00:31:40

Inici real: 11:02:39

Hora meta: 11:33:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:11:01:56

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club:

0:31:48
00:31:40
0:31:32
i
Laura Serra Font
00:31:32 (Tr: 0:30:55)
i
Meritxell Palau Escrig
00:31:32 (Tr: 0:30:55)
Ade Florenciano
00:31:36 (Tr: 0:31:04)
i
Ana Cladera
00:31:40 (Tr: 0:30:57)
Elena Bonilla Aguilera
00:31:41 (Tr: 0:30:57)

T. real: 00:30:57

T. oficial: 00:31:40

Inici real: 11:02:40

Hora meta: 11:33:36

Cat:SenF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 6:12 min/km

Club:

0:31:48
00:31:40
0:31:32
i
Meritxell Palau Escrig
00:31:32 (Tr: 0:30:55)
Ade Florenciano
00:31:36 (Tr: 0:31:04)
i
Toni Peregrina
00:31:40 (Tr: 0:30:57)
Elena Bonilla Aguilera
00:31:41 (Tr: 0:30:57)

T. real: 00:30:57

T. oficial: 00:31:41

Inici real: 11:02:40

Hora meta: 11:33:37

Cat:F35

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:01:56

Sexe:F

Ritme: 6:12 min/km

Club:

0:31:45
00:31:41
0:31:36
Ade Florenciano
00:31:36 (Tr: 0:31:04)
i
Toni Peregrina
00:31:40 (Tr: 0:30:57)
i
Ana Cladera
00:31:40 (Tr: 0:30:57)