L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 34 | 1157 |
i
|
Txell Llibre Bosch | 0:01:38 | ||
T. real: 00:01:38 T. oficial: 00:01:38 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:52:58 Cat:PreBF Pos. categoria: 15 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 5:27 min/km Club:
10694
0:01:43
00:01:38
0:01:34
i
Sasha Morera Sopivnyk
00:01:39 (Tr: 0:01:39)
i
Daira Pedrosa Bellido
00:01:39 (Tr: 0:01:39)
i
Eric Baixas Rider
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Alba Lancharro Fortes
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Josue Cruz Martinez
00:01:42 (Tr: 0:01:42)
i
Emma Acosta Alvarez
00:01:43 (Tr: 0:01:43) |
|||||||
92 | 58 | 1146 |
i
|
Sasha Morera Sopivnyk | 0:01:39 | ||
T. real: 00:01:39 T. oficial: 00:01:39 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:52:59 Cat:PreBM Pos. categoria: 33 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 5:30 min/km Club:
8903
0:01:43
00:01:39
0:01:35
i
Txell Llibre Bosch
00:01:38 (Tr: 0:01:38)
i
Daira Pedrosa Bellido
00:01:39 (Tr: 0:01:39)
i
Eric Baixas Rider
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Alba Lancharro Fortes
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Josue Cruz Martinez
00:01:42 (Tr: 0:01:42)
i
Emma Acosta Alvarez
00:01:43 (Tr: 0:01:43) |
|||||||
93 | 35 | 1099 |
i
|
Daira Pedrosa Bellido | 0:01:39 | ||
T. real: 00:01:39 T. oficial: 00:01:39 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:52:59 Cat:BenF Pos. categoria: 20 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 5:30 min/km Club:
8833
0:01:43
00:01:39
0:01:35
i
Txell Llibre Bosch
00:01:38 (Tr: 0:01:38)
i
Sasha Morera Sopivnyk
00:01:39 (Tr: 0:01:39)
i
Eric Baixas Rider
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Alba Lancharro Fortes
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Josue Cruz Martinez
00:01:42 (Tr: 0:01:42)
i
Emma Acosta Alvarez
00:01:43 (Tr: 0:01:43) |
|||||||
94 | 59 | 1153 |
i
|
Eric Baixas Rider | 0:01:41 | ||
T. real: 00:01:41 T. oficial: 00:01:41 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:01 Cat:PreBM Pos. categoria: 34 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 5:34 min/km Club: natacio
6010
0:01:43
00:01:41
0:01:38
i
Txell Llibre Bosch
00:01:38 (Tr: 0:01:38)
i
Sasha Morera Sopivnyk
00:01:39 (Tr: 0:01:39)
i
Daira Pedrosa Bellido
00:01:39 (Tr: 0:01:39)
i
Alba Lancharro Fortes
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Josue Cruz Martinez
00:01:42 (Tr: 0:01:42)
i
Emma Acosta Alvarez
00:01:43 (Tr: 0:01:43) |
|||||||
95 | 36 | 1164 |
i
|
Alba Lancharro Fortes | 0:01:41 | ||
T. real: 00:01:41 T. oficial: 00:01:41 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:01 Cat:PreBF Pos. categoria: 16 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 5:35 min/km Club: corresolidaris
8459
0:01:45
00:01:41
0:01:37
i
Txell Llibre Bosch
00:01:38 (Tr: 0:01:38)
i
Sasha Morera Sopivnyk
00:01:39 (Tr: 0:01:39)
i
Daira Pedrosa Bellido
00:01:39 (Tr: 0:01:39)
i
Eric Baixas Rider
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Josue Cruz Martinez
00:01:42 (Tr: 0:01:42)
i
Emma Acosta Alvarez
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Hugo Lopez Garcia
00:01:45 (Tr: 0:01:45) |
|||||||
96 | 60 | 1159 |
i
|
Josue Cruz Martinez | 0:01:42 | ||
T. real: 00:01:42 T. oficial: 00:01:42 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:02 Cat:PreBM Pos. categoria: 35 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 5:38 min/km Club: corresolidaris
6690
0:01:45
00:01:42
0:01:39
i
Sasha Morera Sopivnyk
00:01:39 (Tr: 0:01:39)
i
Daira Pedrosa Bellido
00:01:39 (Tr: 0:01:39)
i
Eric Baixas Rider
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Alba Lancharro Fortes
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Emma Acosta Alvarez
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Hugo Lopez Garcia
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Julia De La Torre Tavira
00:01:45 (Tr: 0:01:45) |
|||||||
97 | 37 | 1177 |
i
|
Emma Acosta Alvarez | 0:01:43 | ||
T. real: 00:01:43 T. oficial: 00:01:43 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:03 Cat:PreBF Pos. categoria: 17 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 5:43 min/km Club:
6010
0:01:46
00:01:43
0:01:41
i
Eric Baixas Rider
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Alba Lancharro Fortes
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Josue Cruz Martinez
00:01:42 (Tr: 0:01:42)
i
Hugo Lopez Garcia
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Julia De La Torre Tavira
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Violeta Altozano Serrano
00:01:45 (Tr: 0:01:45) |
|||||||
98 | 61 | 1151 |
i
|
Hugo Lopez Garcia | 0:01:45 | ||
T. real: 00:01:45 T. oficial: 00:01:45 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:05 Cat:PreBM Pos. categoria: 36 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 5:48 min/km Club: diart
8459
0:01:48
00:01:45
0:01:41
i
Alba Lancharro Fortes
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Josue Cruz Martinez
00:01:42 (Tr: 0:01:42)
i
Emma Acosta Alvarez
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Julia De La Torre Tavira
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Violeta Altozano Serrano
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Aitor Zurdo Astorga
00:01:47 (Tr: 0:01:47) |
|||||||
99 | 38 | 1124 |
i
|
Julia De La Torre Tavira | 0:01:45 | ||
T. real: 00:01:45 T. oficial: 00:01:45 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:05 Cat:PreBF Pos. categoria: 18 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 5:48 min/km Club:
6690
0:01:48
00:01:45
0:01:42
i
Josue Cruz Martinez
00:01:42 (Tr: 0:01:42)
i
Emma Acosta Alvarez
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Hugo Lopez Garcia
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Violeta Altozano Serrano
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Aitor Zurdo Astorga
00:01:47 (Tr: 0:01:47) |
|||||||
100 | 39 | 1101 |
i
|
Violeta Altozano Serrano | 0:01:45 | ||
T. real: 00:01:45 T. oficial: 00:01:45 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:05 Cat:BenF Pos. categoria: 21 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 5:49 min/km Club:
10645
0:01:50
00:01:45
0:01:40
i
Eric Baixas Rider
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Alba Lancharro Fortes
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Josue Cruz Martinez
00:01:42 (Tr: 0:01:42)
i
Emma Acosta Alvarez
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Hugo Lopez Garcia
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Julia De La Torre Tavira
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Aitor Zurdo Astorga
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Mario Furones Roda
00:01:50 (Tr: 0:01:50) |
|||||||
101 | 40 | 1170 |
i
|
Alba Ferrete Ruiz | 0:01:46 | ||
T. real: 00:01:46 T. oficial: 00:01:46 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:06 Cat:PreBF Pos. categoria: 19 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 5:53 min/km Club:
13332
0:01:52
00:01:46
0:01:40
i
Eric Baixas Rider
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Alba Lancharro Fortes
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Josue Cruz Martinez
00:01:42 (Tr: 0:01:42)
i
Emma Acosta Alvarez
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Hugo Lopez Garcia
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Julia De La Torre Tavira
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Violeta Altozano Serrano
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Aitor Zurdo Astorga
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Mario Furones Roda
00:01:50 (Tr: 0:01:50)
i
Gina Martin Romero
00:01:52 (Tr: 0:01:52) |
|||||||
102 | 62 | 1130 |
i
|
Aitor Zurdo Astorga | 0:01:47 | ||
T. real: 00:01:47 T. oficial: 00:01:47 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:07 Cat:PreBM Pos. categoria: 37 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 5:55 min/km Club: zuas sab club
14330
0:01:53
00:01:47
0:01:40
i
Eric Baixas Rider
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Alba Lancharro Fortes
00:01:41 (Tr: 0:01:41)
i
Josue Cruz Martinez
00:01:42 (Tr: 0:01:42)
i
Emma Acosta Alvarez
00:01:43 (Tr: 0:01:43)
i
Hugo Lopez Garcia
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Julia De La Torre Tavira
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Violeta Altozano Serrano
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Mario Furones Roda
00:01:50 (Tr: 0:01:50)
i
Gina Martin Romero
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Tania Serrano Martin
00:01:53 (Tr: 0:01:53) |
|||||||
103 | 63 | 1085 |
i
|
Mario Furones Roda | 0:01:50 | ||
T. real: 00:01:50 T. oficial: 00:01:50 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:10 Cat:BenM Pos. categoria: 26 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 6:05 min/km Club:
10832
0:01:55
00:01:50
0:01:45
i
Violeta Altozano Serrano
00:01:45 (Tr: 0:01:45)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Aitor Zurdo Astorga
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Gina Martin Romero
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Tania Serrano Martin
00:01:53 (Tr: 0:01:53)
i
Marc Fernández Grajea
00:01:55 (Tr: 0:01:55) |
|||||||
104 | 41 | 1173 |
i
|
Gina Martin Romero | 0:01:52 | ||
T. real: 00:01:52 T. oficial: 00:01:52 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:12 Cat:PreBF Pos. categoria: 20 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 6:13 min/km Club: natacio
13332
0:01:58
00:01:52
0:01:46
i
Alba Ferrete Ruiz
00:01:46 (Tr: 0:01:46)
i
Aitor Zurdo Astorga
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Mario Furones Roda
00:01:50 (Tr: 0:01:50)
i
Tania Serrano Martin
00:01:53 (Tr: 0:01:53)
i
Marc Fernández Grajea
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Víctor Malta Rey
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Oliver Bonilla Baginska
00:01:57 (Tr: 0:01:57) |
|||||||
105 | 42 | 1081 |
i
|
Tania Serrano Martin | 0:01:53 | ||
T. real: 00:01:53 T. oficial: 00:01:53 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:13 Cat:BenF Pos. categoria: 22 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 6:17 min/km Club:
14330
0:02:00
00:01:53
0:01:47
i
Aitor Zurdo Astorga
00:01:47 (Tr: 0:01:47)
i
Mario Furones Roda
00:01:50 (Tr: 0:01:50)
i
Gina Martin Romero
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Marc Fernández Grajea
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Víctor Malta Rey
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Oliver Bonilla Baginska
00:01:57 (Tr: 0:01:57)
i
Iris Ortega Segura
00:01:59 (Tr: 0:01:59) |
|||||||
106 | 64 | 1171 |
i
|
Marc Fernández Grajea | 0:01:55 | ||
T. real: 00:01:55 T. oficial: 00:01:55 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:15 Cat:PreBM Pos. categoria: 38 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 6:21 min/km Club:
10832
0:02:00
00:01:55
0:01:50
i
Mario Furones Roda
00:01:50 (Tr: 0:01:50)
i
Gina Martin Romero
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Tania Serrano Martin
00:01:53 (Tr: 0:01:53)
i
Víctor Malta Rey
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Oliver Bonilla Baginska
00:01:57 (Tr: 0:01:57)
i
Iris Ortega Segura
00:01:59 (Tr: 0:01:59) |
|||||||
107 | 65 | 1182 |
i
|
Víctor Malta Rey | 0:01:55 | ||
T. real: 00:01:55 T. oficial: 00:01:55 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:15 Cat:PreBM Pos. categoria: 39 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 6:24 min/km Club:
16236
0:02:03
00:01:55
0:01:48
i
Mario Furones Roda
00:01:50 (Tr: 0:01:50)
i
Gina Martin Romero
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Tania Serrano Martin
00:01:53 (Tr: 0:01:53)
i
Marc Fernández Grajea
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Oliver Bonilla Baginska
00:01:57 (Tr: 0:01:57)
i
Iris Ortega Segura
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Ana Luque Baulo
00:02:03 (Tr: 0:02:03) |
|||||||
108 | 66 | 1165 |
i
|
Oliver Bonilla Baginska | 0:01:57 | ||
T. real: 00:01:57 T. oficial: 00:01:57 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:17 Cat:PreBM Pos. categoria: 40 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 6:29 min/km Club:
15221
0:02:04
00:01:57
0:01:50
i
Gina Martin Romero
00:01:52 (Tr: 0:01:52)
i
Tania Serrano Martin
00:01:53 (Tr: 0:01:53)
i
Marc Fernández Grajea
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Víctor Malta Rey
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Iris Ortega Segura
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Ana Luque Baulo
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Martí Ortiz
00:02:04 (Tr: 0:02:04) |
|||||||
109 | 43 | 1203 |
i
|
Iris Ortega Segura | 0:01:59 | ||
T. real: 00:01:59 T. oficial: 00:01:59 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:19 Cat:PreBF Pos. categoria: 21 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 6:35 min/km Club:
14104
0:02:05
00:01:59
0:01:53
i
Tania Serrano Martin
00:01:53 (Tr: 0:01:53)
i
Marc Fernández Grajea
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Víctor Malta Rey
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Oliver Bonilla Baginska
00:01:57 (Tr: 0:01:57)
i
Ana Luque Baulo
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Martí Ortiz
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Ghali Sanchez Sanchez
00:02:05 (Tr: 0:02:05) |
|||||||
110 | 44 | 1141 |
i
|
Ana Luque Baulo | 0:02:03 | ||
T. real: 00:02:03 T. oficial: 00:02:03 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:23 Cat:PreBF Pos. categoria: 22 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 6:48 min/km Club:
16236
0:02:10
00:02:03
0:01:55
i
Víctor Malta Rey
00:01:55 (Tr: 0:01:55)
i
Oliver Bonilla Baginska
00:01:57 (Tr: 0:01:57)
i
Iris Ortega Segura
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Martí Ortiz
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Ghali Sanchez Sanchez
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Paula Ruiz Navarro
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Jan Zafra Guardia
00:02:09 (Tr: 0:02:09) |
|||||||
111 | 67 | 1080 |
i
|
Martí Ortiz | 0:02:04 | ||
T. real: 00:02:04 T. oficial: 00:02:04 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:24 Cat:BenM Pos. categoria: 27 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 6:52 min/km Club:
15221
0:02:11
00:02:04
0:01:57
i
Oliver Bonilla Baginska
00:01:57 (Tr: 0:01:57)
i
Iris Ortega Segura
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Ana Luque Baulo
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Ghali Sanchez Sanchez
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Paula Ruiz Navarro
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Jan Zafra Guardia
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Izan Ruiz Jiménez
00:02:11 (Tr: 0:02:11) |
|||||||
112 | 45 | 1172 |
i
|
Ghali Sanchez Sanchez | 0:02:05 | ||
T. real: 00:02:05 T. oficial: 00:02:05 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:25 Cat:PreBF Pos. categoria: 23 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 6:57 min/km Club: natacio
14104
0:02:12
00:02:05
0:01:59
i
Iris Ortega Segura
00:01:59 (Tr: 0:01:59)
i
Ana Luque Baulo
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Martí Ortiz
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Paula Ruiz Navarro
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Jan Zafra Guardia
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Izan Ruiz Jiménez
00:02:11 (Tr: 0:02:11) |
|||||||
113 | 46 | 1193 |
i
|
Paula Ruiz Navarro | 0:02:09 | ||
T. real: 00:02:09 T. oficial: 00:02:09 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:29 Cat:PreBF Pos. categoria: 24 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 7:09 min/km Club:
13805
0:02:15
00:02:09
0:02:03
i
Ana Luque Baulo
00:02:03 (Tr: 0:02:03)
i
Martí Ortiz
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Ghali Sanchez Sanchez
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Jan Zafra Guardia
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Izan Ruiz Jiménez
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Lena Yeste Ortiz
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Nil Aragón Lopez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Pol Arias Diudé
00:02:14 (Tr: 0:02:14) |
|||||||
114 | 68 | 1191 |
i
|
Jan Zafra Guardia | 0:02:09 | ||
T. real: 00:02:09 T. oficial: 00:02:09 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:29 Cat:PreBM Pos. categoria: 41 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 7:10 min/km Club:
11613
0:02:15
00:02:09
0:02:04
i
Martí Ortiz
00:02:04 (Tr: 0:02:04)
i
Ghali Sanchez Sanchez
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Paula Ruiz Navarro
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Izan Ruiz Jiménez
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Lena Yeste Ortiz
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Nil Aragón Lopez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Pol Arias Diudé
00:02:14 (Tr: 0:02:14) |
|||||||
115 | 69 | 1160 |
i
|
Izan Ruiz Jiménez | 0:02:11 | ||
T. real: 00:02:11 T. oficial: 00:02:11 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:31 Cat:PreBM Pos. categoria: 42 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 7:14 min/km Club:
11587
0:02:16
00:02:11
0:02:05
i
Ghali Sanchez Sanchez
00:02:05 (Tr: 0:02:05)
i
Paula Ruiz Navarro
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Jan Zafra Guardia
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Lena Yeste Ortiz
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Nil Aragón Lopez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Pol Arias Diudé
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Nil Ortega Giraldo
00:02:15 (Tr: 0:02:15) |
|||||||
116 | 47 | 1188 |
i
|
Lena Yeste Ortiz | 0:02:12 | ||
T. real: 00:02:12 T. oficial: 00:02:12 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:32 Cat:PreBF Pos. categoria: 25 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 7:20 min/km Club:
7070
0:02:15
00:02:12
0:02:09
i
Paula Ruiz Navarro
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Jan Zafra Guardia
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Izan Ruiz Jiménez
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Nil Aragón Lopez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Pol Arias Diudé
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Nil Ortega Giraldo
00:02:15 (Tr: 0:02:15) |
|||||||
117 | 70 | 1189 |
i
|
Nil Aragón Lopez | 0:02:13 | ||
T. real: 00:02:13 T. oficial: 00:02:13 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:33 Cat:PreBM Pos. categoria: 43 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 7:22 min/km Club:
9587
0:02:17
00:02:13
0:02:09
i
Paula Ruiz Navarro
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Jan Zafra Guardia
00:02:09 (Tr: 0:02:09)
i
Izan Ruiz Jiménez
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Lena Yeste Ortiz
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Pol Arias Diudé
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Nil Ortega Giraldo
00:02:15 (Tr: 0:02:15)
i
Andrea Roche Marino
00:02:17 (Tr: 0:02:17) |
|||||||
118 | 71 | 1179 |
i
|
Pol Arias Diudé | 0:02:14 | ||
T. real: 00:02:14 T. oficial: 00:02:14 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:34 Cat:PreBM Pos. categoria: 44 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 7:26 min/km Club: corredors.cat
7541
0:02:18
00:02:14
0:02:11
i
Izan Ruiz Jiménez
00:02:11 (Tr: 0:02:11)
i
Lena Yeste Ortiz
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Nil Aragón Lopez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Nil Ortega Giraldo
00:02:15 (Tr: 0:02:15)
i
Andrea Roche Marino
00:02:17 (Tr: 0:02:17) |
|||||||
119 | 72 | 1162 |
i
|
Nil Ortega Giraldo | 0:02:15 | ||
T. real: 00:02:15 T. oficial: 00:02:15 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:35 Cat:PreBM Pos. categoria: 45 Inici cursa:19:51:20 Sexe:M Ritme: 7:30 min/km Club:
7070
0:02:19
00:02:15
0:02:12
i
Lena Yeste Ortiz
00:02:12 (Tr: 0:02:12)
i
Nil Aragón Lopez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Pol Arias Diudé
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Andrea Roche Marino
00:02:17 (Tr: 0:02:17) |
|||||||
120 | 48 | 1184 |
i
|
Andrea Roche Marino | 0:02:17 | ||
T. real: 00:02:17 T. oficial: 00:02:17 Inici real: 19:51:20 Hora meta: 19:53:37 Cat:PreBF Pos. categoria: 26 Inici cursa:19:51:20 Sexe:F Ritme: 7:36 min/km Club:
9587
0:02:22
00:02:17
0:02:13
i
Nil Aragón Lopez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Pol Arias Diudé
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Nil Ortega Giraldo
00:02:15 (Tr: 0:02:15) |
|||||||