Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

12a Cursa de Sant Joan Despí

5K

08 juny 2019

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:24:10

T. oficial: 00:24:19

Inici real: 20:30:14

Hora meta: 20:54:23

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:20:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club:

0:24:50
00:24:19
0:23:49
i
Miguel ángel Requena Molano
00:24:21 (Tr: 0:23:54)
i
Elina Sanchez Gomez
00:24:27 (Tr: 0:24:13)
Paco Jurado
00:24:30 (Tr: 0:24:13)
i
Luis walberto Solanes Valencia
00:24:39 (Tr: 0:24:30)
i
Eduard Somalo Ureña
00:24:44 (Tr: 0:24:44)
i
Elias Cuenca Manta
00:24:50 (Tr: 0:24:20)

T. real: 00:23:54

T. oficial: 00:24:21

Inici real: 20:30:32

Hora meta: 20:54:25

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:20:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club: espratrunners

0:24:50
00:24:21
0:23:53
Juan hugo Cadima Rocha
00:24:19 (Tr: 0:24:10)
i
Elina Sanchez Gomez
00:24:27 (Tr: 0:24:13)
Paco Jurado
00:24:30 (Tr: 0:24:13)
i
Luis walberto Solanes Valencia
00:24:39 (Tr: 0:24:30)
i
Eduard Somalo Ureña
00:24:44 (Tr: 0:24:44)
i
Elias Cuenca Manta
00:24:50 (Tr: 0:24:20)

T. real: 00:24:13

T. oficial: 00:24:27

Inici real: 20:30:19

Hora meta: 20:54:31

Cat:F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:30:04

Sexe:F

Ritme: 4:51 min/km

Club:

0:24:50
00:24:27
0:24:04
Juan hugo Cadima Rocha
00:24:19 (Tr: 0:24:10)
i
Miguel ángel Requena Molano
00:24:21 (Tr: 0:23:54)
Paco Jurado
00:24:30 (Tr: 0:24:13)
i
Luis walberto Solanes Valencia
00:24:39 (Tr: 0:24:30)
i
Eduard Somalo Ureña
00:24:44 (Tr: 0:24:44)
i
Elias Cuenca Manta
00:24:50 (Tr: 0:24:20)

T. real: 00:24:13

T. oficial: 00:24:30

Inici real: 20:30:22

Hora meta: 20:54:34

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:20:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: sac

0:24:50
00:24:30
0:24:11
Juan hugo Cadima Rocha
00:24:19 (Tr: 0:24:10)
i
Miguel ángel Requena Molano
00:24:21 (Tr: 0:23:54)
i
Elina Sanchez Gomez
00:24:27 (Tr: 0:24:13)
i
Luis walberto Solanes Valencia
00:24:39 (Tr: 0:24:30)
i
Eduard Somalo Ureña
00:24:44 (Tr: 0:24:44)
i
Elias Cuenca Manta
00:24:50 (Tr: 0:24:20)

T. real: 00:24:30

T. oficial: 00:24:39

Inici real: 20:30:13

Hora meta: 20:54:43

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:20:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club:

0:24:56
00:24:39
0:24:21
i
Miguel ángel Requena Molano
00:24:21 (Tr: 0:23:54)
i
Elina Sanchez Gomez
00:24:27 (Tr: 0:24:13)
Paco Jurado
00:24:30 (Tr: 0:24:13)
i
Eduard Somalo Ureña
00:24:44 (Tr: 0:24:44)
i
Elias Cuenca Manta
00:24:50 (Tr: 0:24:20)
i
Daniel Shigüe
00:24:54 (Tr: 0:24:52)
i
Javiera Fernández Rosa
00:24:54 (Tr: 0:24:28)

T. real: 00:24:44

T. oficial: 00:24:44

Inici real: 20:30:04

Hora meta: 20:54:48

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:20:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club:

0:25:01
00:24:44
0:24:27
i
Elina Sanchez Gomez
00:24:27 (Tr: 0:24:13)
Paco Jurado
00:24:30 (Tr: 0:24:13)
i
Luis walberto Solanes Valencia
00:24:39 (Tr: 0:24:30)
i
Elias Cuenca Manta
00:24:50 (Tr: 0:24:20)
i
Daniel Shigüe
00:24:54 (Tr: 0:24:52)
i
Javiera Fernández Rosa
00:24:54 (Tr: 0:24:28)

T. real: 00:24:20

T. oficial: 00:24:50

Inici real: 20:30:34

Hora meta: 20:54:54

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:20:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:25:09
00:24:50
0:24:30
Paco Jurado
00:24:30 (Tr: 0:24:13)
i
Luis walberto Solanes Valencia
00:24:39 (Tr: 0:24:30)
i
Eduard Somalo Ureña
00:24:44 (Tr: 0:24:44)
i
Daniel Shigüe
00:24:54 (Tr: 0:24:52)
i
Javiera Fernández Rosa
00:24:54 (Tr: 0:24:28)
Jose manuel Serrano Avila
00:25:03 (Tr: 0:24:31)
David Morales
00:25:04 (Tr: 0:24:52)
Jimena Vicario Peña
00:25:04 (Tr: 0:24:46)
Jordi Baselga Lova
00:25:05 (Tr: 0:25:03)
i
Alejandro Marquina Martinez
00:25:06 (Tr: 0:24:56)
i
Nacho Baeza
00:25:06 (Tr: 0:24:57)

T. real: 00:24:52

T. oficial: 00:24:54

Inici real: 20:30:06

Hora meta: 20:54:58

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:20:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club:

0:25:08
00:24:54
0:24:39
i
Luis walberto Solanes Valencia
00:24:39 (Tr: 0:24:30)
i
Eduard Somalo Ureña
00:24:44 (Tr: 0:24:44)
i
Elias Cuenca Manta
00:24:50 (Tr: 0:24:20)
i
Javiera Fernández Rosa
00:24:54 (Tr: 0:24:28)
Jose manuel Serrano Avila
00:25:03 (Tr: 0:24:31)
David Morales
00:25:04 (Tr: 0:24:52)
Jimena Vicario Peña
00:25:04 (Tr: 0:24:46)
Jordi Baselga Lova
00:25:05 (Tr: 0:25:03)
i
Alejandro Marquina Martinez
00:25:06 (Tr: 0:24:56)
i
Nacho Baeza
00:25:06 (Tr: 0:24:57)

T. real: 00:24:28

T. oficial: 00:24:54

Inici real: 20:30:30

Hora meta: 20:54:58

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:20:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club:

0:25:04
00:24:54
0:24:43
i
Eduard Somalo Ureña
00:24:44 (Tr: 0:24:44)
i
Elias Cuenca Manta
00:24:50 (Tr: 0:24:20)
i
Daniel Shigüe
00:24:54 (Tr: 0:24:52)
Jose manuel Serrano Avila
00:25:03 (Tr: 0:24:31)
David Morales
00:25:04 (Tr: 0:24:52)
Jimena Vicario Peña
00:25:04 (Tr: 0:24:46)

T. real: 00:24:31

T. oficial: 00:25:03

Inici real: 20:30:36

Hora meta: 20:55:07

Cat:M

Pos. categoria: 73

Inici cursa:20:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club: txingurri

0:25:16
00:25:03
0:24:50
i
Elias Cuenca Manta
00:24:50 (Tr: 0:24:20)
i
Daniel Shigüe
00:24:54 (Tr: 0:24:52)
i
Javiera Fernández Rosa
00:24:54 (Tr: 0:24:28)
David Morales
00:25:04 (Tr: 0:24:52)
Jimena Vicario Peña
00:25:04 (Tr: 0:24:46)
Jordi Baselga Lova
00:25:05 (Tr: 0:25:03)
i
Alejandro Marquina Martinez
00:25:06 (Tr: 0:24:56)
i
Nacho Baeza
00:25:06 (Tr: 0:24:57)

T. real: 00:24:52

T. oficial: 00:25:04

Inici real: 20:30:17

Hora meta: 20:55:08

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:20:30:04

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: voluntaris 2000

0:25:14
00:25:04
0:24:54
i
Daniel Shigüe
00:24:54 (Tr: 0:24:52)
i
Javiera Fernández Rosa
00:24:54 (Tr: 0:24:28)
Jose manuel Serrano Avila
00:25:03 (Tr: 0:24:31)
Jimena Vicario Peña
00:25:04 (Tr: 0:24:46)
Jordi Baselga Lova
00:25:05 (Tr: 0:25:03)
i
Alejandro Marquina Martinez
00:25:06 (Tr: 0:24:56)
i
Nacho Baeza
00:25:06 (Tr: 0:24:57)

T. real: 00:24:46

T. oficial: 00:25:04

Inici real: 20:30:23

Hora meta: 20:55:08

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:20:30:04

Sexe:F

Ritme: 4:58 min/km

Club: bona cosa running team

0:25:15
00:25:04
0:24:54
i
Javiera Fernández Rosa
00:24:54 (Tr: 0:24:28)
Jose manuel Serrano Avila
00:25:03 (Tr: 0:24:31)
David Morales
00:25:04 (Tr: 0:24:52)
Jordi Baselga Lova
00:25:05 (Tr: 0:25:03)
i
Alejandro Marquina Martinez
00:25:06 (Tr: 0:24:56)
i
Nacho Baeza
00:25:06 (Tr: 0:24:57)

T. real: 00:25:03

T. oficial: 00:25:05

Inici real: 20:30:07

Hora meta: 20:55:09

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:20:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club: corresolidaris

0:25:08
00:25:05
0:25:03
Jose manuel Serrano Avila
00:25:03 (Tr: 0:24:31)
David Morales
00:25:04 (Tr: 0:24:52)
Jimena Vicario Peña
00:25:04 (Tr: 0:24:46)
i
Alejandro Marquina Martinez
00:25:06 (Tr: 0:24:56)
i
Nacho Baeza
00:25:06 (Tr: 0:24:57)

T. real: 00:24:56

T. oficial: 00:25:06

Inici real: 20:30:15

Hora meta: 20:55:10

Cat:M

Pos. categoria: 76

Inici cursa:20:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club:

0:25:09
00:25:06
0:25:04
David Morales
00:25:04 (Tr: 0:24:52)
Jimena Vicario Peña
00:25:04 (Tr: 0:24:46)
Jordi Baselga Lova
00:25:05 (Tr: 0:25:03)
i
Nacho Baeza
00:25:06 (Tr: 0:24:57)

T. real: 00:24:57

T. oficial: 00:25:06

Inici real: 20:30:14

Hora meta: 20:55:10

Cat:M

Pos. categoria: 77

Inici cursa:20:30:04

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club: llinarsportdespi

0:25:08
00:25:06
0:25:04
Jimena Vicario Peña
00:25:04 (Tr: 0:24:46)
Jordi Baselga Lova
00:25:05 (Tr: 0:25:03)
i
Alejandro Marquina Martinez
00:25:06 (Tr: 0:24:56)