Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

5a Cursa Solidària Sant Just Desvern

5K

22 setembre 2018

5K BenF BenM InfF InfM PreBen

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:23:58

T. oficial: 00:24:02

Inici real: 18:30:41

Hora meta: 18:54:39

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:24:30
00:24:02
0:23:35
Jesús Valdés Garcias
00:24:02 (Tr: 0:23:59)
i
Marta Turroja Serra
00:24:17 (Tr: 0:24:10)
i
Joan Zafra Sánchez
00:24:22 (Tr: 0:24:16)
i
Josep Alet
00:24:23 (Tr: 0:24:13)
i
Eduard Vicente
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
Eusebio Visitado Yañez
00:24:30 (Tr: 0:24:23)

T. real: 00:23:59

T. oficial: 00:24:02

Inici real: 18:30:41

Hora meta: 18:54:39

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:24:30
00:24:02
0:23:35
Jesús Valdés Querol
00:24:02 (Tr: 0:23:58)
i
Marta Turroja Serra
00:24:17 (Tr: 0:24:10)
i
Joan Zafra Sánchez
00:24:22 (Tr: 0:24:16)
i
Josep Alet
00:24:23 (Tr: 0:24:13)
i
Eduard Vicente
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
Eusebio Visitado Yañez
00:24:30 (Tr: 0:24:23)

T. real: 00:24:10

T. oficial: 00:24:17

Inici real: 18:30:45

Hora meta: 18:54:54

Cat:F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:18:30:37

Sexe:F

Ritme: 4:50 min/km

Club:

0:24:32
00:24:17
0:24:02
Jesús Valdés Querol
00:24:02 (Tr: 0:23:58)
Jesús Valdés Garcias
00:24:02 (Tr: 0:23:59)
i
Joan Zafra Sánchez
00:24:22 (Tr: 0:24:16)
i
Josep Alet
00:24:23 (Tr: 0:24:13)
i
Eduard Vicente
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
Eusebio Visitado Yañez
00:24:30 (Tr: 0:24:23)

T. real: 00:24:16

T. oficial: 00:24:22

Inici real: 18:30:43

Hora meta: 18:54:59

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:24:42
00:24:22
0:24:02
Jesús Valdés Querol
00:24:02 (Tr: 0:23:58)
Jesús Valdés Garcias
00:24:02 (Tr: 0:23:59)
i
Marta Turroja Serra
00:24:17 (Tr: 0:24:10)
i
Josep Alet
00:24:23 (Tr: 0:24:13)
i
Eduard Vicente
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
Eusebio Visitado Yañez
00:24:30 (Tr: 0:24:23)
i
Aleix Casagolda
00:24:33 (Tr: 0:24:23)

T. real: 00:24:13

T. oficial: 00:24:23

Inici real: 18:30:48

Hora meta: 18:55:00

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club:

0:24:44
00:24:23
0:24:02
Jesús Valdés Garcias
00:24:02 (Tr: 0:23:59)
i
Marta Turroja Serra
00:24:17 (Tr: 0:24:10)
i
Joan Zafra Sánchez
00:24:22 (Tr: 0:24:16)
i
Eduard Vicente
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
Eusebio Visitado Yañez
00:24:30 (Tr: 0:24:23)
i
Aleix Casagolda
00:24:33 (Tr: 0:24:23)
i
Sergi Abelló Lahuerta
00:24:43 (Tr: 0:24:40)

T. real: 00:24:20

T. oficial: 00:24:27

Inici real: 18:30:45

Hora meta: 18:55:04

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:24:43
00:24:27
0:24:12
i
Marta Turroja Serra
00:24:17 (Tr: 0:24:10)
i
Joan Zafra Sánchez
00:24:22 (Tr: 0:24:16)
i
Josep Alet
00:24:23 (Tr: 0:24:13)
Eusebio Visitado Yañez
00:24:30 (Tr: 0:24:23)
i
Aleix Casagolda
00:24:33 (Tr: 0:24:23)
i
Sergi Abelló Lahuerta
00:24:43 (Tr: 0:24:40)

T. real: 00:24:23

T. oficial: 00:24:30

Inici real: 18:30:44

Hora meta: 18:55:07

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club: club atletismo paterna running

0:24:51
00:24:30
0:24:08
i
Marta Turroja Serra
00:24:17 (Tr: 0:24:10)
i
Joan Zafra Sánchez
00:24:22 (Tr: 0:24:16)
i
Josep Alet
00:24:23 (Tr: 0:24:13)
i
Eduard Vicente
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
i
Aleix Casagolda
00:24:33 (Tr: 0:24:23)
i
Sergi Abelló Lahuerta
00:24:43 (Tr: 0:24:40)
i
Juan Martín Ortiz
00:24:51 (Tr: 0:24:43)

T. real: 00:24:23

T. oficial: 00:24:33

Inici real: 18:30:48

Hora meta: 18:55:10

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:24:54
00:24:33
0:24:12
i
Marta Turroja Serra
00:24:17 (Tr: 0:24:10)
i
Joan Zafra Sánchez
00:24:22 (Tr: 0:24:16)
i
Josep Alet
00:24:23 (Tr: 0:24:13)
i
Eduard Vicente
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
Eusebio Visitado Yañez
00:24:30 (Tr: 0:24:23)
i
Sergi Abelló Lahuerta
00:24:43 (Tr: 0:24:40)
i
Juan Martín Ortiz
00:24:51 (Tr: 0:24:43)
i
Maria Fabrega Vilà
00:24:54 (Tr: 0:24:52)

T. real: 00:24:40

T. oficial: 00:24:43

Inici real: 18:30:41

Hora meta: 18:55:20

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:24:59
00:24:43
0:24:27
i
Eduard Vicente
00:24:27 (Tr: 0:24:20)
Eusebio Visitado Yañez
00:24:30 (Tr: 0:24:23)
i
Aleix Casagolda
00:24:33 (Tr: 0:24:23)
i
Juan Martín Ortiz
00:24:51 (Tr: 0:24:43)
i
Maria Fabrega Vilà
00:24:54 (Tr: 0:24:52)
Margarita Muñoz Arenas
00:24:55 (Tr: 0:24:50)
i
Maria Casasola Martínez
00:24:56 (Tr: 0:24:54)
Fernando Lopez Muñoz
00:24:57 (Tr: 0:24:52)

T. real: 00:24:43

T. oficial: 00:24:51

Inici real: 18:30:45

Hora meta: 18:55:28

Cat:M

Pos. categoria: 73

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club:

0:25:13
00:24:51
0:24:30
Eusebio Visitado Yañez
00:24:30 (Tr: 0:24:23)
i
Aleix Casagolda
00:24:33 (Tr: 0:24:23)
i
Sergi Abelló Lahuerta
00:24:43 (Tr: 0:24:40)
i
Maria Fabrega Vilà
00:24:54 (Tr: 0:24:52)
Margarita Muñoz Arenas
00:24:55 (Tr: 0:24:50)
i
Maria Casasola Martínez
00:24:56 (Tr: 0:24:54)
Fernando Lopez Muñoz
00:24:57 (Tr: 0:24:52)
Eduardo Martinez Martinez
00:25:01 (Tr: 0:24:55)

T. real: 00:24:52

T. oficial: 00:24:54

Inici real: 18:30:39

Hora meta: 18:55:31

Cat:F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:18:30:37

Sexe:F

Ritme: 4:59 min/km

Club: ca viladecans

0:25:15
00:24:54
0:24:33
i
Aleix Casagolda
00:24:33 (Tr: 0:24:23)
i
Sergi Abelló Lahuerta
00:24:43 (Tr: 0:24:40)
i
Juan Martín Ortiz
00:24:51 (Tr: 0:24:43)
Margarita Muñoz Arenas
00:24:55 (Tr: 0:24:50)
i
Maria Casasola Martínez
00:24:56 (Tr: 0:24:54)
Fernando Lopez Muñoz
00:24:57 (Tr: 0:24:52)
Eduardo Martinez Martinez
00:25:01 (Tr: 0:24:55)

T. real: 00:24:50

T. oficial: 00:24:55

Inici real: 18:30:43

Hora meta: 18:55:32

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:18:30:37

Sexe:F

Ritme: 4:58 min/km

Club:

0:25:07
00:24:55
0:24:43
i
Sergi Abelló Lahuerta
00:24:43 (Tr: 0:24:40)
i
Juan Martín Ortiz
00:24:51 (Tr: 0:24:43)
i
Maria Fabrega Vilà
00:24:54 (Tr: 0:24:52)
i
Maria Casasola Martínez
00:24:56 (Tr: 0:24:54)
Fernando Lopez Muñoz
00:24:57 (Tr: 0:24:52)
Eduardo Martinez Martinez
00:25:01 (Tr: 0:24:55)

T. real: 00:24:54

T. oficial: 00:24:56

Inici real: 18:30:39

Hora meta: 18:55:33

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:18:30:37

Sexe:F

Ritme: 4:59 min/km

Club: ca.viladecans

0:25:01
00:24:56
0:24:51
i
Juan Martín Ortiz
00:24:51 (Tr: 0:24:43)
i
Maria Fabrega Vilà
00:24:54 (Tr: 0:24:52)
Margarita Muñoz Arenas
00:24:55 (Tr: 0:24:50)
Fernando Lopez Muñoz
00:24:57 (Tr: 0:24:52)
Eduardo Martinez Martinez
00:25:01 (Tr: 0:24:55)

T. real: 00:24:52

T. oficial: 00:24:57

Inici real: 18:30:43

Hora meta: 18:55:34

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: xipiruns.cat

0:25:01
00:24:57
0:24:53
i
Maria Fabrega Vilà
00:24:54 (Tr: 0:24:52)
Margarita Muñoz Arenas
00:24:55 (Tr: 0:24:50)
i
Maria Casasola Martínez
00:24:56 (Tr: 0:24:54)
Eduardo Martinez Martinez
00:25:01 (Tr: 0:24:55)

T. real: 00:24:55

T. oficial: 00:25:01

Inici real: 18:30:44

Hora meta: 18:55:38

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: trote cochinero

0:25:07
00:25:01
0:24:55
Margarita Muñoz Arenas
00:24:55 (Tr: 0:24:50)
i
Maria Casasola Martínez
00:24:56 (Tr: 0:24:54)
Fernando Lopez Muñoz
00:24:57 (Tr: 0:24:52)