Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

5a Cursa Solidària Sant Just Desvern

5K

22 setembre 2018

5K BenF BenM InfF InfM PreBen

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:27:04

T. oficial: 00:27:11

Inici real: 18:30:44

Hora meta: 18:57:48

Cat:M

Pos. categoria: 98

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

0:27:26
00:27:11
0:26:57
Jose antonio Silva Rosa
00:27:13 (Tr: 0:27:07)
Marck Gendra Hernandez
00:27:15 (Tr: 0:27:06)
i
Ivan Muñoz Herrero
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
Juan antonio Arroyo Díaz
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
i
Amneris Plademunt Bartra
00:27:20 (Tr: 0:27:18)
i
Diana Roig Ribera
00:27:26 (Tr: 0:27:17)

T. real: 00:27:07

T. oficial: 00:27:13

Inici real: 18:30:44

Hora meta: 18:57:50

Cat:M

Pos. categoria: 99

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club: u.d. layetanos

0:27:26
00:27:13
0:27:01
i
David Buena Casa
00:27:11 (Tr: 0:27:04)
Marck Gendra Hernandez
00:27:15 (Tr: 0:27:06)
i
Ivan Muñoz Herrero
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
Juan antonio Arroyo Díaz
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
i
Amneris Plademunt Bartra
00:27:20 (Tr: 0:27:18)
i
Diana Roig Ribera
00:27:26 (Tr: 0:27:17)

T. real: 00:27:06

T. oficial: 00:27:15

Inici real: 18:30:46

Hora meta: 18:57:52

Cat:M

Pos. categoria: 100

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

0:27:26
00:27:15
0:27:04
i
David Buena Casa
00:27:11 (Tr: 0:27:04)
Jose antonio Silva Rosa
00:27:13 (Tr: 0:27:07)
i
Ivan Muñoz Herrero
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
Juan antonio Arroyo Díaz
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
i
Amneris Plademunt Bartra
00:27:20 (Tr: 0:27:18)
i
Diana Roig Ribera
00:27:26 (Tr: 0:27:17)

T. real: 00:27:09

T. oficial: 00:27:17

Inici real: 18:30:46

Hora meta: 18:57:54

Cat:M

Pos. categoria: 101

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

0:27:26
00:27:17
0:27:08
i
David Buena Casa
00:27:11 (Tr: 0:27:04)
Jose antonio Silva Rosa
00:27:13 (Tr: 0:27:07)
Marck Gendra Hernandez
00:27:15 (Tr: 0:27:06)
Juan antonio Arroyo Díaz
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
i
Amneris Plademunt Bartra
00:27:20 (Tr: 0:27:18)
i
Diana Roig Ribera
00:27:26 (Tr: 0:27:17)

T. real: 00:27:09

T. oficial: 00:27:17

Inici real: 18:30:46

Hora meta: 18:57:54

Cat:M

Pos. categoria: 102

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

0:27:44
00:27:17
0:26:51
i
David Buena Casa
00:27:11 (Tr: 0:27:04)
Jose antonio Silva Rosa
00:27:13 (Tr: 0:27:07)
Marck Gendra Hernandez
00:27:15 (Tr: 0:27:06)
i
Ivan Muñoz Herrero
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
i
Amneris Plademunt Bartra
00:27:20 (Tr: 0:27:18)
i
Diana Roig Ribera
00:27:26 (Tr: 0:27:17)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:27:44 (Tr: 0:27:26)

T. real: 00:27:18

T. oficial: 00:27:20

Inici real: 18:30:40

Hora meta: 18:57:57

Cat:F

Pos. categoria: 24

Inici cursa:18:30:37

Sexe:F

Ritme: 5:28 min/km

Club:

0:27:54
00:27:20
0:26:46
i
David Buena Casa
00:27:11 (Tr: 0:27:04)
Jose antonio Silva Rosa
00:27:13 (Tr: 0:27:07)
Marck Gendra Hernandez
00:27:15 (Tr: 0:27:06)
i
Ivan Muñoz Herrero
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
Juan antonio Arroyo Díaz
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
i
Diana Roig Ribera
00:27:26 (Tr: 0:27:17)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:27:44 (Tr: 0:27:26)
i
Francisco Vizcaino Recio
00:27:54 (Tr: 0:27:51)

T. real: 00:27:17

T. oficial: 00:27:26

Inici real: 18:30:46

Hora meta: 18:58:03

Cat:F

Pos. categoria: 25

Inici cursa:18:30:37

Sexe:F

Ritme: 5:28 min/km

Club:

0:28:15
00:27:26
0:26:36
i
David Buena Casa
00:27:11 (Tr: 0:27:04)
Jose antonio Silva Rosa
00:27:13 (Tr: 0:27:07)
Marck Gendra Hernandez
00:27:15 (Tr: 0:27:06)
i
Ivan Muñoz Herrero
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
Juan antonio Arroyo Díaz
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
i
Amneris Plademunt Bartra
00:27:20 (Tr: 0:27:18)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:27:44 (Tr: 0:27:26)
i
Francisco Vizcaino Recio
00:27:54 (Tr: 0:27:51)
i
Raul Soldado Luque
00:28:15 (Tr: 0:28:08)

T. real: 00:27:26

T. oficial: 00:27:44

Inici real: 18:30:55

Hora meta: 18:58:21

Cat:M

Pos. categoria: 103

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club: c.m. sigueme

0:28:16
00:27:44
0:27:11
Jose antonio Silva Rosa
00:27:13 (Tr: 0:27:07)
Marck Gendra Hernandez
00:27:15 (Tr: 0:27:06)
i
Ivan Muñoz Herrero
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
Juan antonio Arroyo Díaz
00:27:17 (Tr: 0:27:09)
i
Amneris Plademunt Bartra
00:27:20 (Tr: 0:27:18)
i
Diana Roig Ribera
00:27:26 (Tr: 0:27:17)
i
Francisco Vizcaino Recio
00:27:54 (Tr: 0:27:51)
i
Raul Soldado Luque
00:28:15 (Tr: 0:28:08)
Ferran Santoyo Medina
00:28:16 (Tr: 0:28:08)

T. real: 00:27:51

T. oficial: 00:27:54

Inici real: 18:30:40

Hora meta: 18:58:31

Cat:M

Pos. categoria: 104

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club:

0:28:28
00:27:54
0:27:20
i
Amneris Plademunt Bartra
00:27:20 (Tr: 0:27:18)
i
Diana Roig Ribera
00:27:26 (Tr: 0:27:17)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:27:44 (Tr: 0:27:26)
i
Raul Soldado Luque
00:28:15 (Tr: 0:28:08)
Ferran Santoyo Medina
00:28:16 (Tr: 0:28:08)
Maria Garcia Martin
00:28:18 (Tr: 0:28:07)

T. real: 00:28:08

T. oficial: 00:28:15

Inici real: 18:30:45

Hora meta: 18:58:52

Cat:M

Pos. categoria: 105

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 5:38 min/km

Club:

0:29:04
00:28:15
0:27:26
i
Diana Roig Ribera
00:27:26 (Tr: 0:27:17)
Cervantes Granados Juan Antonio
00:27:44 (Tr: 0:27:26)
i
Francisco Vizcaino Recio
00:27:54 (Tr: 0:27:51)
Ferran Santoyo Medina
00:28:16 (Tr: 0:28:08)
Maria Garcia Martin
00:28:18 (Tr: 0:28:07)
Josep Pérez Casado
00:28:55 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:28:08

T. oficial: 00:28:16

Inici real: 18:30:45

Hora meta: 18:58:53

Cat:M

Pos. categoria: 106

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 5:38 min/km

Club: penya 100 km

0:29:05
00:28:16
0:27:27
Cervantes Granados Juan Antonio
00:27:44 (Tr: 0:27:26)
i
Francisco Vizcaino Recio
00:27:54 (Tr: 0:27:51)
i
Raul Soldado Luque
00:28:15 (Tr: 0:28:08)
Maria Garcia Martin
00:28:18 (Tr: 0:28:07)
Josep Pérez Casado
00:28:55 (Tr: 0:28:44)
i
Andrés Diéguez Barcenilla
00:29:05 (Tr: 0:28:55)

T. real: 00:28:07

T. oficial: 00:28:18

Inici real: 18:30:49

Hora meta: 18:58:55

Cat:F

Pos. categoria: 26

Inici cursa:18:30:37

Sexe:F

Ritme: 5:38 min/km

Club: seat runners

0:29:05
00:28:18
0:27:32
Cervantes Granados Juan Antonio
00:27:44 (Tr: 0:27:26)
i
Francisco Vizcaino Recio
00:27:54 (Tr: 0:27:51)
i
Raul Soldado Luque
00:28:15 (Tr: 0:28:08)
Ferran Santoyo Medina
00:28:16 (Tr: 0:28:08)
Josep Pérez Casado
00:28:55 (Tr: 0:28:44)
i
Andrés Diéguez Barcenilla
00:29:05 (Tr: 0:28:55)
Andrea Roelas Mora
00:29:05 (Tr: 0:28:54)

T. real: 00:28:44

T. oficial: 00:28:55

Inici real: 18:30:49

Hora meta: 18:59:32

Cat:M

Pos. categoria: 107

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club:

0:29:35
00:28:55
0:28:15
i
Raul Soldado Luque
00:28:15 (Tr: 0:28:08)
Ferran Santoyo Medina
00:28:16 (Tr: 0:28:08)
Maria Garcia Martin
00:28:18 (Tr: 0:28:07)
i
Andrés Diéguez Barcenilla
00:29:05 (Tr: 0:28:55)
Andrea Roelas Mora
00:29:05 (Tr: 0:28:54)

T. real: 00:28:55

T. oficial: 00:29:05

Inici real: 18:30:47

Hora meta: 18:59:42

Cat:M

Pos. categoria: 108

Inici cursa:18:30:37

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club: -

0:29:54
00:29:05
0:28:16
Ferran Santoyo Medina
00:28:16 (Tr: 0:28:08)
Maria Garcia Martin
00:28:18 (Tr: 0:28:07)
Josep Pérez Casado
00:28:55 (Tr: 0:28:44)
Andrea Roelas Mora
00:29:05 (Tr: 0:28:54)

T. real: 00:28:54

T. oficial: 00:29:05

Inici real: 18:30:48

Hora meta: 18:59:42

Cat:F

Pos. categoria: 27

Inici cursa:18:30:37

Sexe:F

Ritme: 5:47 min/km

Club:

0:29:51
00:29:05
0:28:18
Maria Garcia Martin
00:28:18 (Tr: 0:28:07)
Josep Pérez Casado
00:28:55 (Tr: 0:28:44)
i
Andrés Diéguez Barcenilla
00:29:05 (Tr: 0:28:55)