Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:34:41

T. oficial: 00:35:17

Inici real: 09:01:27

Hora meta: 09:36:08

Cat:F

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:00:51

Sexe:F

Ritme: 6:57 min/km

Club:

0:44:51
00:35:17
0:25:43
Paco Espejo Ocaña
00:34:49 (Tr: 0:34:07)
i
Antonio Exposito Alcaraz
00:32:31 (Tr: 0:32:06)
i
Jose Fernandez De Paco
00:31:04 (Tr: 0:30:41)
i
Pedro Fernández García
00:28:11 (Tr: 0:27:43)
Adelina Florenciano
00:29:47 (Tr: 0:29:26)
i
Mark Flores Rubí
00:44:51 (Tr: 0:44:12)
Vicenç Fortuny Martinez
00:29:38 (Tr: 0:29:12)
Juan carlos Franco Lazaro
00:26:29 (Tr: 0:26:25)
i
Lourdes Galisteo Ortega
00:44:50 (Tr: 0:44:33)
i
Ana Galvez Casado
00:27:08 (Tr: 0:26:39)
Rosa Garcia Aguila
00:36:12 (Tr: 0:35:44)
i
Ana Garcia Cerdeño
00:30:54 (Tr: 0:30:33)
i
Encarni García Maldonado
00:34:51 (Tr: 0:34:09)

T. real: 00:34:07

T. oficial: 00:34:49

Inici real: 09:01:33

Hora meta: 09:35:40

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:00:51

Sexe:M

Ritme: 6:50 min/km

Club:

0:44:51
00:34:49
0:24:47
Gal.la Escriche I Cusó
00:35:17 (Tr: 0:34:41)
i
Antonio Exposito Alcaraz
00:32:31 (Tr: 0:32:06)
i
Jose Fernandez De Paco
00:31:04 (Tr: 0:30:41)
i
Pedro Fernández García
00:28:11 (Tr: 0:27:43)
Adelina Florenciano
00:29:47 (Tr: 0:29:26)
i
Mark Flores Rubí
00:44:51 (Tr: 0:44:12)
Vicenç Fortuny Martinez
00:29:38 (Tr: 0:29:12)
Juan carlos Franco Lazaro
00:26:29 (Tr: 0:26:25)
i
Lourdes Galisteo Ortega
00:44:50 (Tr: 0:44:33)
i
Ana Galvez Casado
00:27:08 (Tr: 0:26:39)
Rosa Garcia Aguila
00:36:12 (Tr: 0:35:44)
i
Ana Garcia Cerdeño
00:30:54 (Tr: 0:30:33)
i
Encarni García Maldonado
00:34:51 (Tr: 0:34:09)

T. real: 00:32:06

T. oficial: 00:32:31

Inici real: 09:01:16

Hora meta: 09:33:22

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:00:51

Sexe:M

Ritme: 6:26 min/km

Club: c.n.sabadell

0:44:51
00:32:31
0:20:10
Gal.la Escriche I Cusó
00:35:17 (Tr: 0:34:41)
Paco Espejo Ocaña
00:34:49 (Tr: 0:34:07)
i
Jose Fernandez De Paco
00:31:04 (Tr: 0:30:41)
i
Pedro Fernández García
00:28:11 (Tr: 0:27:43)
Adelina Florenciano
00:29:47 (Tr: 0:29:26)
i
Mark Flores Rubí
00:44:51 (Tr: 0:44:12)
Vicenç Fortuny Martinez
00:29:38 (Tr: 0:29:12)
Juan carlos Franco Lazaro
00:26:29 (Tr: 0:26:25)
i
Lourdes Galisteo Ortega
00:44:50 (Tr: 0:44:33)
i
Ana Galvez Casado
00:27:08 (Tr: 0:26:39)
Rosa Garcia Aguila
00:36:12 (Tr: 0:35:44)
i
Ana Garcia Cerdeño
00:30:54 (Tr: 0:30:33)
i
Encarni García Maldonado
00:34:51 (Tr: 0:34:09)

T. real: 00:30:41

T. oficial: 00:31:04

Inici real: 09:01:14

Hora meta: 09:31:55

Cat:M

Pos. categoria: 42

Inici cursa:9:00:51

Sexe:M

Ritme: 6:09 min/km

Club: rústico

0:44:51
00:31:04
0:17:16
Gal.la Escriche I Cusó
00:35:17 (Tr: 0:34:41)
Paco Espejo Ocaña
00:34:49 (Tr: 0:34:07)
i
Antonio Exposito Alcaraz
00:32:31 (Tr: 0:32:06)
i
Pedro Fernández García
00:28:11 (Tr: 0:27:43)
Adelina Florenciano
00:29:47 (Tr: 0:29:26)
i
Mark Flores Rubí
00:44:51 (Tr: 0:44:12)
Vicenç Fortuny Martinez
00:29:38 (Tr: 0:29:12)
Juan carlos Franco Lazaro
00:26:29 (Tr: 0:26:25)
i
Lourdes Galisteo Ortega
00:44:50 (Tr: 0:44:33)
i
Ana Galvez Casado
00:27:08 (Tr: 0:26:39)
Rosa Garcia Aguila
00:36:12 (Tr: 0:35:44)
i
Ana Garcia Cerdeño
00:30:54 (Tr: 0:30:33)
i
Encarni García Maldonado
00:34:51 (Tr: 0:34:09)

T. real: 00:27:43

T. oficial: 00:28:11

Inici real: 09:01:20

Hora meta: 09:29:02

Cat:M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:00:51

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: runners sabadell team

0:29:38
00:28:11
0:26:44
Vicenç Fortuny Martinez
00:29:38 (Tr: 0:29:12)
i
Ana Galvez Casado
00:27:08 (Tr: 0:26:39)

T. real: 00:29:26

T. oficial: 00:29:47

Inici real: 09:01:12

Hora meta: 09:30:38

Cat:F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:00:51

Sexe:F

Ritme: 5:54 min/km

Club:

0:29:49
00:29:47
0:29:45

T. real: 00:44:12

T. oficial: 00:44:51

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 09:45:42

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:00:51

Sexe:M

Ritme: 8:51 min/km

Club:

0:58:39
00:44:51
0:31:04
Gal.la Escriche I Cusó
00:35:17 (Tr: 0:34:41)
Paco Espejo Ocaña
00:34:49 (Tr: 0:34:07)
i
Antonio Exposito Alcaraz
00:32:31 (Tr: 0:32:06)
i
Jose Fernandez De Paco
00:31:04 (Tr: 0:30:41)
i
Lourdes Galisteo Ortega
00:44:50 (Tr: 0:44:33)
Rosa Garcia Aguila
00:36:12 (Tr: 0:35:44)
i
Encarni García Maldonado
00:34:51 (Tr: 0:34:09)

T. real: 00:29:12

T. oficial: 00:29:38

Inici real: 09:01:18

Hora meta: 09:30:29

Cat:M

Pos. categoria: 36

Inici cursa:9:00:51

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club:

0:31:05
00:29:38
0:28:11
i
Jose Fernandez De Paco
00:31:04 (Tr: 0:30:41)
i
Pedro Fernández García
00:28:11 (Tr: 0:27:43)
Adelina Florenciano
00:29:47 (Tr: 0:29:26)
i
Ana Garcia Cerdeño
00:30:54 (Tr: 0:30:33)

T. real: 00:26:25

T. oficial: 00:26:29

Inici real: 09:00:55

Hora meta: 09:27:20

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:00:51

Sexe:M

Ritme: 5:17 min/km

Club:

0:36:12
00:26:29
0:16:45
Gal.la Escriche I Cusó
00:35:17 (Tr: 0:34:41)
Paco Espejo Ocaña
00:34:49 (Tr: 0:34:07)
i
Antonio Exposito Alcaraz
00:32:31 (Tr: 0:32:06)
i
Jose Fernandez De Paco
00:31:04 (Tr: 0:30:41)
i
Pedro Fernández García
00:28:11 (Tr: 0:27:43)
Adelina Florenciano
00:29:47 (Tr: 0:29:26)
Vicenç Fortuny Martinez
00:29:38 (Tr: 0:29:12)
i
Ana Galvez Casado
00:27:08 (Tr: 0:26:39)
Rosa Garcia Aguila
00:36:12 (Tr: 0:35:44)
i
Ana Garcia Cerdeño
00:30:54 (Tr: 0:30:33)
i
Encarni García Maldonado
00:34:51 (Tr: 0:34:09)

T. real: 00:44:33

T. oficial: 00:44:50

Inici real: 09:01:08

Hora meta: 09:45:41

Cat:F

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:00:51

Sexe:F

Ritme: 8:55 min/km

Club:

0:44:52
00:44:50
0:44:48
i
Mark Flores Rubí
00:44:51 (Tr: 0:44:12)

T. real: 00:26:39

T. oficial: 00:27:08

Inici real: 09:01:20

Hora meta: 09:27:59

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:51

Sexe:F

Ritme: 5:20 min/km

Club:

1:01:55
00:27:08
743:52:21
Gal.la Escriche I Cusó
00:35:17 (Tr: 0:34:41)
Paco Espejo Ocaña
00:34:49 (Tr: 0:34:07)
i
Antonio Exposito Alcaraz
00:32:31 (Tr: 0:32:06)
i
Jose Fernandez De Paco
00:31:04 (Tr: 0:30:41)
i
Pedro Fernández García
00:28:11 (Tr: 0:27:43)
Adelina Florenciano
00:29:47 (Tr: 0:29:26)
i
Mark Flores Rubí
00:44:51 (Tr: 0:44:12)
Vicenç Fortuny Martinez
00:29:38 (Tr: 0:29:12)
Juan carlos Franco Lazaro
00:26:29 (Tr: 0:26:25)
i
Lourdes Galisteo Ortega
00:44:50 (Tr: 0:44:33)
Rosa Garcia Aguila
00:36:12 (Tr: 0:35:44)
i
Ana Garcia Cerdeño
00:30:54 (Tr: 0:30:33)
i
Jose alberto Garcia Lopez
01:01:55 (Tr: 1:01:55)
i
Encarni García Maldonado
00:34:51 (Tr: 0:34:09)

T. real: 00:35:44

T. oficial: 00:36:12

Inici real: 09:01:20

Hora meta: 09:37:03

Cat:F

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:00:51

Sexe:F

Ritme: 7:09 min/km

Club: corredors.cat

0:45:56
00:36:12
0:26:29
Gal.la Escriche I Cusó
00:35:17 (Tr: 0:34:41)
Paco Espejo Ocaña
00:34:49 (Tr: 0:34:07)
i
Antonio Exposito Alcaraz
00:32:31 (Tr: 0:32:06)
i
Jose Fernandez De Paco
00:31:04 (Tr: 0:30:41)
i
Pedro Fernández García
00:28:11 (Tr: 0:27:43)
Adelina Florenciano
00:29:47 (Tr: 0:29:26)
i
Mark Flores Rubí
00:44:51 (Tr: 0:44:12)
Vicenç Fortuny Martinez
00:29:38 (Tr: 0:29:12)
Juan carlos Franco Lazaro
00:26:29 (Tr: 0:26:25)
i
Lourdes Galisteo Ortega
00:44:50 (Tr: 0:44:33)
i
Ana Galvez Casado
00:27:08 (Tr: 0:26:39)
i
Ana Garcia Cerdeño
00:30:54 (Tr: 0:30:33)
i
Encarni García Maldonado
00:34:51 (Tr: 0:34:09)

T. real: 00:30:33

T. oficial: 00:30:54

Inici real: 09:01:13

Hora meta: 09:31:45

Cat:F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:00:51

Sexe:F

Ritme: 6:07 min/km

Club:

0:34:51
00:30:54
0:26:58
Paco Espejo Ocaña
00:34:49 (Tr: 0:34:07)
i
Antonio Exposito Alcaraz
00:32:31 (Tr: 0:32:06)
i
Jose Fernandez De Paco
00:31:04 (Tr: 0:30:41)
i
Pedro Fernández García
00:28:11 (Tr: 0:27:43)
Adelina Florenciano
00:29:47 (Tr: 0:29:26)
Vicenç Fortuny Martinez
00:29:38 (Tr: 0:29:12)
i
Ana Galvez Casado
00:27:08 (Tr: 0:26:39)
i
Encarni García Maldonado
00:34:51 (Tr: 0:34:09)

T. real: 01:01:55

T. oficial: 01:01:55

Inici real: 09:00:51

Hora meta: 10:02:46

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:00:51

Sexe:M

Ritme: 12:23 min/km

Club:

1:36:42
01:01:55
0:27:08
Gal.la Escriche I Cusó
00:35:17 (Tr: 0:34:41)
Paco Espejo Ocaña
00:34:49 (Tr: 0:34:07)
i
Antonio Exposito Alcaraz
00:32:31 (Tr: 0:32:06)
i
Jose Fernandez De Paco
00:31:04 (Tr: 0:30:41)
i
Pedro Fernández García
00:28:11 (Tr: 0:27:43)
Adelina Florenciano
00:29:47 (Tr: 0:29:26)
i
Mark Flores Rubí
00:44:51 (Tr: 0:44:12)
Vicenç Fortuny Martinez
00:29:38 (Tr: 0:29:12)
i
Lourdes Galisteo Ortega
00:44:50 (Tr: 0:44:33)
i
Ana Galvez Casado
00:27:08 (Tr: 0:26:39)
Rosa Garcia Aguila
00:36:12 (Tr: 0:35:44)
i
Ana Garcia Cerdeño
00:30:54 (Tr: 0:30:33)
i
Encarni García Maldonado
00:34:51 (Tr: 0:34:09)

T. real: 00:34:09

T. oficial: 00:34:51

Inici real: 09:01:33

Hora meta: 09:35:42

Cat:F

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:00:51

Sexe:F

Ritme: 6:50 min/km

Club:

0:34:53
00:34:51
0:34:49
Paco Espejo Ocaña
00:34:49 (Tr: 0:34:07)