Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Sant Silvestre Barcelonesa-Sant Cugat

10k

31 desembre 2018
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:34:21

T. oficial: 00:34:21

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:04:23

Cat:MB

Pos. categoria: 9

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: somriures valents

0:35:44
00:34:21
0:32:58
i
Hugo Calvo Carbó
00:34:37 (Tr: 0:34:37)
i
Ernest Cotonat
00:34:39 (Tr: 0:34:39)
Juan luis Ramon Lopo
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
Rubén Jiménez García
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
i
Oscar Monje Puiigdengolas
00:35:21 (Tr: 0:35:21)
i
Hicham Ben Abdeljalil
00:35:44 (Tr: 0:35:44)

T. real: 00:34:37

T. oficial: 00:34:37

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:04:39

Cat:MA

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: joventut atletica montcad

0:35:44
00:34:37
0:33:30
David Rionegro Perez
00:34:21 (Tr: 0:34:21)
i
Ernest Cotonat
00:34:39 (Tr: 0:34:39)
Juan luis Ramon Lopo
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
Rubén Jiménez García
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
i
Oscar Monje Puiigdengolas
00:35:21 (Tr: 0:35:21)
i
Hicham Ben Abdeljalil
00:35:44 (Tr: 0:35:44)

T. real: 00:34:39

T. oficial: 00:34:39

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:04:41

Cat:MA

Pos. categoria: 2

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: ceuniversitari

0:35:44
00:34:39
0:33:34
David Rionegro Perez
00:34:21 (Tr: 0:34:21)
i
Hugo Calvo Carbó
00:34:37 (Tr: 0:34:37)
Juan luis Ramon Lopo
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
Rubén Jiménez García
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
i
Oscar Monje Puiigdengolas
00:35:21 (Tr: 0:35:21)
i
Hicham Ben Abdeljalil
00:35:44 (Tr: 0:35:44)

T. real: 00:34:48

T. oficial: 00:34:48

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:04:50

Cat:MC

Pos. categoria: 6

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: juventud atlética montcad

0:35:44
00:34:48
0:33:51
David Rionegro Perez
00:34:21 (Tr: 0:34:21)
i
Hugo Calvo Carbó
00:34:37 (Tr: 0:34:37)
i
Ernest Cotonat
00:34:39 (Tr: 0:34:39)
Rubén Jiménez García
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
i
Oscar Monje Puiigdengolas
00:35:21 (Tr: 0:35:21)
i
Hicham Ben Abdeljalil
00:35:44 (Tr: 0:35:44)

T. real: 00:35:00

T. oficial: 00:35:00

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:05:02

Cat:MC

Pos. categoria: 7

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: club esportiu irunwithlei

0:35:48
00:35:00
0:34:12
David Rionegro Perez
00:34:21 (Tr: 0:34:21)
i
Hugo Calvo Carbó
00:34:37 (Tr: 0:34:37)
i
Ernest Cotonat
00:34:39 (Tr: 0:34:39)
Juan luis Ramon Lopo
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
i
Oscar Monje Puiigdengolas
00:35:21 (Tr: 0:35:21)
i
Hicham Ben Abdeljalil
00:35:44 (Tr: 0:35:44)
Enoc Navarro Valles
00:35:48 (Tr: 0:35:48)

T. real: 00:35:21

T. oficial: 00:35:21

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:05:23

Cat:MC

Pos. categoria: 8

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club:

0:36:03
00:35:21
0:34:39
i
Ernest Cotonat
00:34:39 (Tr: 0:34:39)
Juan luis Ramon Lopo
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
Rubén Jiménez García
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
i
Hicham Ben Abdeljalil
00:35:44 (Tr: 0:35:44)
Enoc Navarro Valles
00:35:48 (Tr: 0:35:48)
Marcel Muñoz Armengol
00:35:50 (Tr: 0:35:50)
i
David Serra Termens
00:35:55 (Tr: 0:35:55)
Alberto Lao Urbano
00:35:56 (Tr: 0:35:56)

T. real: 00:35:44

T. oficial: 00:35:44

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:05:46

Cat:MB

Pos. categoria: 10

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club:

0:36:41
00:35:44
0:34:48
Juan luis Ramon Lopo
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
Rubén Jiménez García
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
i
Oscar Monje Puiigdengolas
00:35:21 (Tr: 0:35:21)
Enoc Navarro Valles
00:35:48 (Tr: 0:35:48)
Marcel Muñoz Armengol
00:35:50 (Tr: 0:35:50)
i
David Serra Termens
00:35:55 (Tr: 0:35:55)
Alberto Lao Urbano
00:35:56 (Tr: 0:35:56)
Xavier Espino Comas
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
i
Adrià Carrasco Castilla
00:36:12 (Tr: 0:36:12)
Sergio Guzman Arroyo
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Marc Gispert Giron
00:36:26 (Tr: 0:36:25)

T. real: 00:35:48

T. oficial: 00:35:48

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:05:50

Cat:MC

Pos. categoria: 9

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: optims club triatló

0:36:36
00:35:48
0:35:00
Rubén Jiménez García
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
i
Oscar Monje Puiigdengolas
00:35:21 (Tr: 0:35:21)
i
Hicham Ben Abdeljalil
00:35:44 (Tr: 0:35:44)
Marcel Muñoz Armengol
00:35:50 (Tr: 0:35:50)
i
David Serra Termens
00:35:55 (Tr: 0:35:55)
Alberto Lao Urbano
00:35:56 (Tr: 0:35:56)
Xavier Espino Comas
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
i
Adrià Carrasco Castilla
00:36:12 (Tr: 0:36:12)
Sergio Guzman Arroyo
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Marc Gispert Giron
00:36:26 (Tr: 0:36:25)

T. real: 00:35:50

T. oficial: 00:35:50

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:05:52

Cat:MC

Pos. categoria: 10

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: ceepo triathlon team

0:36:19
00:35:50
0:35:21
i
Oscar Monje Puiigdengolas
00:35:21 (Tr: 0:35:21)
i
Hicham Ben Abdeljalil
00:35:44 (Tr: 0:35:44)
Enoc Navarro Valles
00:35:48 (Tr: 0:35:48)
i
David Serra Termens
00:35:55 (Tr: 0:35:55)
Alberto Lao Urbano
00:35:56 (Tr: 0:35:56)
Xavier Espino Comas
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
i
Adrià Carrasco Castilla
00:36:12 (Tr: 0:36:12)

T. real: 00:35:55

T. oficial: 00:35:55

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:05:57

Cat:MD

Pos. categoria: 3

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: cerdanyola a.t.

0:36:12
00:35:55
0:35:37
i
Hicham Ben Abdeljalil
00:35:44 (Tr: 0:35:44)
Enoc Navarro Valles
00:35:48 (Tr: 0:35:48)
Marcel Muñoz Armengol
00:35:50 (Tr: 0:35:50)
Alberto Lao Urbano
00:35:56 (Tr: 0:35:56)
Xavier Espino Comas
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
i
Adrià Carrasco Castilla
00:36:12 (Tr: 0:36:12)

T. real: 00:35:56

T. oficial: 00:35:56

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:05:58

Cat:MC

Pos. categoria: 11

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club:

0:36:20
00:35:56
0:35:31
i
Hicham Ben Abdeljalil
00:35:44 (Tr: 0:35:44)
Enoc Navarro Valles
00:35:48 (Tr: 0:35:48)
Marcel Muñoz Armengol
00:35:50 (Tr: 0:35:50)
i
David Serra Termens
00:35:55 (Tr: 0:35:55)
Xavier Espino Comas
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
i
Adrià Carrasco Castilla
00:36:12 (Tr: 0:36:12)
Sergio Guzman Arroyo
00:36:20 (Tr: 0:36:20)

T. real: 00:36:04

T. oficial: 00:36:04

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:06:06

Cat:MB

Pos. categoria: 11

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: ceuniversitari

0:36:26
00:36:04
0:35:42
i
Hicham Ben Abdeljalil
00:35:44 (Tr: 0:35:44)
Enoc Navarro Valles
00:35:48 (Tr: 0:35:48)
Marcel Muñoz Armengol
00:35:50 (Tr: 0:35:50)
i
David Serra Termens
00:35:55 (Tr: 0:35:55)
Alberto Lao Urbano
00:35:56 (Tr: 0:35:56)
i
Adrià Carrasco Castilla
00:36:12 (Tr: 0:36:12)
Sergio Guzman Arroyo
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Marc Gispert Giron
00:36:26 (Tr: 0:36:25)

T. real: 00:36:12

T. oficial: 00:36:12

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:06:14

Cat:MA

Pos. categoria: 3

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: ct terrassa

0:36:29
00:36:12
0:35:55
i
David Serra Termens
00:35:55 (Tr: 0:35:55)
Alberto Lao Urbano
00:35:56 (Tr: 0:35:56)
Xavier Espino Comas
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
Sergio Guzman Arroyo
00:36:20 (Tr: 0:36:20)
i
Marc Gispert Giron
00:36:26 (Tr: 0:36:25)

T. real: 00:36:20

T. oficial: 00:36:20

Inici real: 17:30:02

Hora meta: 18:06:22

Cat:MD

Pos. categoria: 4

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: cerdanyola ait

0:36:45
00:36:20
0:35:56
Alberto Lao Urbano
00:35:56 (Tr: 0:35:56)
Xavier Espino Comas
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
i
Adrià Carrasco Castilla
00:36:12 (Tr: 0:36:12)
i
Marc Gispert Giron
00:36:26 (Tr: 0:36:25)

T. real: 00:36:25

T. oficial: 00:36:26

Inici real: 17:30:03

Hora meta: 18:06:28

Cat:MB

Pos. categoria: 12

Inici cursa:17:30:02

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: c.e. picornell

0:36:48
00:36:26
0:36:04
Xavier Espino Comas
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
i
Adrià Carrasco Castilla
00:36:12 (Tr: 0:36:12)
Sergio Guzman Arroyo
00:36:20 (Tr: 0:36:20)