L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1366 | 1217 | 2117 |
i
|
David Cobo Villa | 1:36:29 (tr 1:35:27 ) | ||
T. real: 01:57:44 T. oficial: 01:58:46 Inici real: 10:01:53 Hora meta: 11:59:36 Cat:M Pos. categoria: 1216 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:35 min/km Club: basf k6_7: 0:35:45 Hora k6_7 : 10:37:37 Pos k6_7 : 1218 - k10: 0:52:41 Hora k10 : 10:54:34 Pos k10 : 1246 Y 28 posicions k17_3: 1:35:27 Hora k17_3 : 11:37:19 Pos k17_3 : 1323 Y 77 posicions k20_5: 1:54:19 Hora k20_5 : 11:56:12 Pos k20_5 : 1349 Y 26 posicions Meta: 1:57:44 Hora meta: 11:59:36 Pos meta : 1366 Y 17 posicions
Split Times
4400
1:58:48
01:58:46
1:58:44
Antoni Iglesias
01:58:45 (Tr: 1:57:25) |
|||||||
1341 | 1199 | 478 | Joaquin Baladon Alvarez | 1:36:15 (tr 1:35:33 ) | |||
T. real: 01:56:42 T. oficial: 01:57:24 Inici real: 10:01:33 Hora meta: 11:58:14 Cat:M Pos. categoria: 1198 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:32 min/km Club: k6_7: 0:36:08 Hora k6_7 : 10:37:41 Pos k6_7 : 1259 - k10: 0:53:09 Hora k10 : 10:54:41 Pos k10 : 1280 Y 21 posicions k17_3: 1:35:33 Hora k17_3 : 11:37:05 Pos k17_3 : 1324 Y 44 posicions k20_5: 1:53:49 Hora k20_5 : 11:55:22 Pos k20_5 : 1339 Y 15 posicions Meta: 1:56:42 Hora meta: 11:58:14 Pos meta : 1341 Y 2 posicions
Split Times
40262
1:57:43
01:57:24
1:57:06
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1299 | 1167 | 2116 |
i
|
Marc Planas Almiñana | 1:37:35 (tr 1:35:33 ) | ||
T. real: 01:55:12 T. oficial: 01:57:13 Inici real: 10:02:52 Hora meta: 11:58:03 Cat:M Pos. categoria: 1166 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:28 min/km Club: panxacontenta's k6_7: 0:38:11 Hora k6_7 : 10:41:02 Pos k6_7 : 1427 - k10: 0:55:05 Hora k10 : 10:57:56 Pos k10 : 1393 X 34 posicions k17_3: 1:35:33 Hora k17_3 : 11:38:25 Pos k17_3 : 1325 X 68 posicions k20_5: 1:52:28 Hora k20_5 : 11:55:19 Pos k20_5 : 1305 X 20 posicions Meta: 1:55:12 Hora meta: 11:58:03 Pos meta : 1299 X 6 posicions
Split Times
65342
1:57:43
01:57:13
1:56:43
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1319 | 1181 | 977 | Ignasi Fernández Gaspar | 1:37:21 (tr 1:35:36 ) | |||
T. real: 01:55:51 T. oficial: 01:57:36 Inici real: 10:02:36 Hora meta: 11:58:26 Cat:M Pos. categoria: 1180 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:30 min/km Club: k6_7: 0:37:19 Hora k6_7 : 10:39:54 Pos k6_7 : 1373 - k10: 0:54:25 Hora k10 : 10:57:01 Pos k10 : 1369 X 4 posicions k17_3: 1:35:36 Hora k17_3 : 11:38:11 Pos k17_3 : 1326 X 43 posicions k20_5: 1:52:57 Hora k20_5 : 11:55:32 Pos k20_5 : 1318 X 8 posicions Meta: 1:55:51 Hora meta: 11:58:26 Pos meta : 1319 Y 1 posició
Split Times
14192
1:57:43
01:57:36
1:57:30
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1327 | 139 | 2199 |
i
|
Maite Ramos Garcia | 1:37:02 (tr 1:35:36 ) | ||
T. real: 01:56:07 T. oficial: 01:57:33 Inici real: 10:02:16 Hora meta: 11:58:23 Cat:F Pos. categoria: 140 Inici cursa:10:00:50 Sexe:F Ritme: 5:31 min/km Club: k6_7: 0:37:05 Hora k6_7 : 10:39:21 Pos k6_7 : 1363 - k10: 0:53:47 Hora k10 : 10:56:03 Pos k10 : 1335 X 28 posicions k17_3: 1:35:36 Hora k17_3 : 11:37:52 Pos k17_3 : 1327 X 8 posicions k20_5: 1:53:16 Hora k20_5 : 11:55:32 Pos k20_5 : 1326 X 1 posició Meta: 1:56:07 Hora meta: 11:58:23 Pos meta : 1327 Y 1 posició
Split Times
19912
1:57:42
01:57:33
1:57:24
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1318 | 1180 | 418 | Javier Pizarro Jodar | 1:37:16 (tr 1:35:37 ) | |||
T. real: 01:55:51 T. oficial: 01:57:29 Inici real: 10:02:29 Hora meta: 11:58:19 Cat:M Pos. categoria: 1179 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:30 min/km Club: sant cugat triatlo k6_7: 0:36:45 Hora k6_7 : 10:39:13 Pos k6_7 : 1328 - k10: 0:53:59 Hora k10 : 10:56:28 Pos k10 : 1348 Y 20 posicions k17_3: 1:35:37 Hora k17_3 : 11:38:06 Pos k17_3 : 1328 X 20 posicions k20_5: 1:52:48 Hora k20_5 : 11:55:16 Pos k20_5 : 1312 X 16 posicions Meta: 1:55:51 Hora meta: 11:58:19 Pos meta : 1318 Y 6 posicions
Split Times
35422
1:57:45
01:57:29
1:57:13
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1314 | 1177 | 477 | Eugenio Jaldon Civit | 1:37:39 (tr 1:35:39 ) | |||
T. real: 01:55:43 T. oficial: 01:57:43 Inici real: 10:02:51 Hora meta: 11:58:33 Cat:M Pos. categoria: 1176 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:30 min/km Club: k6_7: 0:37:57 Hora k6_7 : 10:40:47 Pos k6_7 : 1408 - k10: 0:54:43 Hora k10 : 10:57:33 Pos k10 : 1376 X 32 posicions k17_3: 1:35:39 Hora k17_3 : 11:38:29 Pos k17_3 : 1329 X 47 posicions k20_5: 1:52:59 Hora k20_5 : 11:55:49 Pos k20_5 : 1320 X 9 posicions Meta: 1:55:43 Hora meta: 11:58:33 Pos meta : 1314 X 6 posicions
Split Times
782537
2:03:38
01:57:43
1:51:47
i
David Cobo Villa
01:58:46 (Tr: 1:57:44)
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
David Hernandez Garcia
02:03:38 (Tr: 2:03:38)
i
Mireia Sierra Hidalgo
01:56:30 (Tr: 1:55:02)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
John English
01:58:21 (Tr: 1:57:32)
Iain O Hannaidh Mac Aoidh
01:59:39 (Tr: 1:57:37)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Jordi Andres Diaz
01:55:53 (Tr: 1:54:21)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
i
Esther Larrosa Montemayor
01:58:56 (Tr: 1:57:44)
Josep Chedas
01:59:38 (Tr: 1:56:05)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Natalia Tardaguila
01:56:24 (Tr: 1:55:39)
Antoni Iglesias
01:58:45 (Tr: 1:57:25)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1333 | 1193 | 1534 | Israel Lopez Ferrer | 1:36:07 (tr 1:35:39 ) | |||
T. real: 01:56:22 T. oficial: 01:56:50 Inici real: 10:01:18 Hora meta: 11:57:40 Cat:M Pos. categoria: 1192 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:31 min/km Club: k6_7: 0:36:24 Hora k6_7 : 10:37:41 Pos k6_7 : 1280 - k10: 0:53:44 Hora k10 : 10:55:01 Pos k10 : 1331 Y 51 posicions k17_3: 1:35:39 Hora k17_3 : 11:36:57 Pos k17_3 : 1330 X 1 posició k20_5: 1:53:26 Hora k20_5 : 11:54:43 Pos k20_5 : 1331 Y 1 posició Meta: 1:56:22 Hora meta: 11:57:40 Pos meta : 1333 Y 2 posicions
Split Times
899362
2:03:39
01:56:50
1:50:01
i
David Cobo Villa
01:58:46 (Tr: 1:57:44)
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
David Hernandez Garcia
02:03:38 (Tr: 2:03:38)
Adolfo Lázaro Alaya
02:03:39 (Tr: 2:03:39)
i
Mireia Sierra Hidalgo
01:56:30 (Tr: 1:55:02)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
John English
01:58:21 (Tr: 1:57:32)
Iain O Hannaidh Mac Aoidh
01:59:39 (Tr: 1:57:37)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Jordi Andres Diaz
01:55:53 (Tr: 1:54:21)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
i
Esther Larrosa Montemayor
01:58:56 (Tr: 1:57:44)
Josep Chedas
01:59:38 (Tr: 1:56:05)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Natalia Tardaguila
01:56:24 (Tr: 1:55:39)
Antoni Iglesias
01:58:45 (Tr: 1:57:25)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1334 | 1194 | 1535 | Oriol Pedret Gomez | 1:36:06 (tr 1:35:40 ) | |||
T. real: 01:56:23 T. oficial: 01:56:50 Inici real: 10:01:17 Hora meta: 11:57:40 Cat:M Pos. categoria: 1193 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:31 min/km Club: k6_7: 0:36:25 Hora k6_7 : 10:37:41 Pos k6_7 : 1283 - k10: 0:53:45 Hora k10 : 10:55:02 Pos k10 : 1333 Y 50 posicions k17_3: 1:35:40 Hora k17_3 : 11:36:56 Pos k17_3 : 1331 X 2 posicions k20_5: 1:53:27 Hora k20_5 : 11:54:43 Pos k20_5 : 1333 Y 2 posicions Meta: 1:56:23 Hora meta: 11:57:40 Pos meta : 1334 Y 1 posició
Split Times
4400
1:56:52
01:56:50
1:56:48
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48) |
|||||||
1451 | 1278 | 2068 |
i
|
David Hernandez Garcia | 1:35:43 (tr 1:35:43 ) | ||
T. real: 02:03:38 T. oficial: 02:03:38 Inici real: 10:00:50 Hora meta: 12:04:28 Cat:M Pos. categoria: 1277 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club: k6_7: 0:35:18 Hora k6_7 : 10:36:08 Pos k6_7 : 1171 - k10: 0:52:51 Hora k10 : 10:53:41 Pos k10 : 1259 Y 88 posicions k17_3: 1:35:43 Hora k17_3 : 11:36:33 Pos k17_3 : 1332 Y 73 posicions k20_5: 1:59:15 Hora k20_5 : 12:00:05 Pos k20_5 : 1433 Y 101 posicions Meta: 2:03:38 Hora meta: 12:04:28 Pos meta : 1451 Y 18 posicions
Split Times
782537
2:09:34
02:03:38
1:57:43
i
David Cobo Villa
01:58:46 (Tr: 1:57:44)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Adolfo Lázaro Alaya
02:03:39 (Tr: 2:03:39)
i
John English
01:58:21 (Tr: 1:57:32)
Iain O Hannaidh Mac Aoidh
01:59:39 (Tr: 1:57:37)
i
Esther Larrosa Montemayor
01:58:56 (Tr: 1:57:44)
Josep Chedas
01:59:38 (Tr: 1:56:05)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Antoni Iglesias
01:58:45 (Tr: 1:57:25) |
|||||||
1452 | 1279 | 246 | Adolfo Lázaro Alaya | 1:35:44 (tr 1:35:44 ) | |||
T. real: 02:03:39 T. oficial: 02:03:39 Inici real: 10:00:50 Hora meta: 12:04:29 Cat:M Pos. categoria: 1278 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club: integralfisioterapia-geolegnia k6_7: 0:35:18 Hora k6_7 : 10:36:08 Pos k6_7 : 1173 - k10: 0:52:51 Hora k10 : 10:53:41 Pos k10 : 1261 Y 88 posicions k17_3: 1:35:44 Hora k17_3 : 11:36:34 Pos k17_3 : 1333 Y 72 posicions k20_5: 1:59:15 Hora k20_5 : 12:00:05 Pos k20_5 : 1434 Y 101 posicions Meta: 2:03:39 Hora meta: 12:04:29 Pos meta : 1452 Y 18 posicions
Split Times
899362
2:10:27
02:03:39
1:56:50
i
David Cobo Villa
01:58:46 (Tr: 1:57:44)
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
David Hernandez Garcia
02:03:38 (Tr: 2:03:38)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
John English
01:58:21 (Tr: 1:57:32)
Iain O Hannaidh Mac Aoidh
01:59:39 (Tr: 1:57:37)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
i
Esther Larrosa Montemayor
01:58:56 (Tr: 1:57:44)
Josep Chedas
01:59:38 (Tr: 1:56:05)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Antoni Iglesias
01:58:45 (Tr: 1:57:25)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1296 | 132 | 2204 |
i
|
Mireia Sierra Hidalgo | 1:37:15 (tr 1:35:47 ) | ||
T. real: 01:55:02 T. oficial: 01:56:30 Inici real: 10:02:18 Hora meta: 11:57:20 Cat:F Pos. categoria: 133 Inici cursa:10:00:50 Sexe:F Ritme: 5:28 min/km Club: k6_7: 0:38:11 Hora k6_7 : 10:40:29 Pos k6_7 : 1429 - k10: 0:55:31 Hora k10 : 10:57:49 Pos k10 : 1409 X 20 posicions k17_3: 1:35:47 Hora k17_3 : 11:38:05 Pos k17_3 : 1334 X 75 posicions k20_5: 1:52:15 Hora k20_5 : 11:54:33 Pos k20_5 : 1294 X 40 posicions Meta: 1:55:02 Hora meta: 11:57:20 Pos meta : 1296 Y 2 posicions
Split Times
242880
1:58:21
01:56:30
1:54:40
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
John English
01:58:21 (Tr: 1:57:32)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Jordi Andres Diaz
01:55:53 (Tr: 1:54:21)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Natalia Tardaguila
01:56:24 (Tr: 1:55:39)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1337 | 142 | 2158 |
i
|
Alicia Prats Perez | 1:36:10 (tr 1:35:49 ) | ||
T. real: 01:56:29 T. oficial: 01:56:50 Inici real: 10:01:12 Hora meta: 11:57:40 Cat:F Pos. categoria: 143 Inici cursa:10:00:50 Sexe:F Ritme: 5:32 min/km Club: k6_7: 0:36:34 Hora k6_7 : 10:37:46 Pos k6_7 : 1311 - k10: 0:54:00 Hora k10 : 10:55:11 Pos k10 : 1349 Y 38 posicions k17_3: 1:35:49 Hora k17_3 : 11:37:00 Pos k17_3 : 1335 X 14 posicions k20_5: 1:53:26 Hora k20_5 : 11:54:37 Pos k20_5 : 1332 X 3 posicions Meta: 1:56:29 Hora meta: 11:57:40 Pos meta : 1337 Y 5 posicions
Split Times
371137
1:59:39
01:56:50
1:54:02
i
David Cobo Villa
01:58:46 (Tr: 1:57:44)
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
Mireia Sierra Hidalgo
01:56:30 (Tr: 1:55:02)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
John English
01:58:21 (Tr: 1:57:32)
Iain O Hannaidh Mac Aoidh
01:59:39 (Tr: 1:57:37)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Jordi Andres Diaz
01:55:53 (Tr: 1:54:21)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
i
Esther Larrosa Montemayor
01:58:56 (Tr: 1:57:44)
Josep Chedas
01:59:38 (Tr: 1:56:05)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Natalia Tardaguila
01:56:24 (Tr: 1:55:39)
Antoni Iglesias
01:58:45 (Tr: 1:57:25)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1316 | 138 | 400 | Cristina Perelló Roca | 1:37:41 (tr 1:35:49 ) | |||
T. real: 01:55:45 T. oficial: 01:57:37 Inici real: 10:02:43 Hora meta: 11:58:27 Cat:F Pos. categoria: 139 Inici cursa:10:00:50 Sexe:F Ritme: 5:30 min/km Club: bcteam k6_7: 0:37:43 Hora k6_7 : 10:40:25 Pos k6_7 : 1393 - k10: 0:55:04 Hora k10 : 10:57:46 Pos k10 : 1392 X 1 posició k17_3: 1:35:49 Hora k17_3 : 11:38:31 Pos k17_3 : 1336 X 56 posicions k20_5: 1:52:54 Hora k20_5 : 11:55:37 Pos k20_5 : 1316 X 20 posicions Meta: 1:55:45 Hora meta: 11:58:27 Pos meta : 1316 Z
Split Times
4400
1:57:39
01:57:37
1:57:35
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1358 | 1211 | 685 |
i
|
John English | 1:36:39 (tr 1:35:49 ) | ||
T. real: 01:57:32 T. oficial: 01:58:21 Inici real: 10:01:40 Hora meta: 11:59:11 Cat:M Pos. categoria: 1210 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:35 min/km Club: k6_7: 0:35:36 Hora k6_7 : 10:37:15 Pos k6_7 : 1200 - k10: 0:52:37 Hora k10 : 10:54:16 Pos k10 : 1238 Y 38 posicions k17_3: 1:35:49 Hora k17_3 : 11:37:29 Pos k17_3 : 1337 Y 99 posicions k20_5: 1:54:21 Hora k20_5 : 11:56:00 Pos k20_5 : 1350 Y 13 posicions Meta: 1:57:32 Hora meta: 11:59:11 Pos meta : 1358 Y 8 posicions
Split Times
242880
2:00:11
01:58:21
1:56:30
i
David Cobo Villa
01:58:46 (Tr: 1:57:44)
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
Mireia Sierra Hidalgo
01:56:30 (Tr: 1:55:02)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
Iain O Hannaidh Mac Aoidh
01:59:39 (Tr: 1:57:37)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
i
Esther Larrosa Montemayor
01:58:56 (Tr: 1:57:44)
Josep Chedas
01:59:38 (Tr: 1:56:05)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Antoni Iglesias
01:58:45 (Tr: 1:57:25)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1362 | 1215 | 375 | Iain O Hannaidh Mac Aoidh | 1:37:52 (tr 1:35:51 ) | |||
T. real: 01:57:37 T. oficial: 01:59:39 Inici real: 10:02:52 Hora meta: 12:00:29 Cat:M Pos. categoria: 1214 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:35 min/km Club: corredors.cat k6_7: 0:36:36 Hora k6_7 : 10:39:27 Pos k6_7 : 1312 - k10: 0:53:45 Hora k10 : 10:56:37 Pos k10 : 1334 Y 22 posicions k17_3: 1:35:51 Hora k17_3 : 11:38:42 Pos k17_3 : 1338 Y 4 posicions k20_5: 1:54:38 Hora k20_5 : 11:57:30 Pos k20_5 : 1356 Y 18 posicions Meta: 1:57:37 Hora meta: 12:00:29 Pos meta : 1362 Y 6 posicions
Split Times
371137
2:02:28
01:59:39
1:56:50
i
David Cobo Villa
01:58:46 (Tr: 1:57:44)
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
John English
01:58:21 (Tr: 1:57:32)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
i
Esther Larrosa Montemayor
01:58:56 (Tr: 1:57:44)
Josep Chedas
01:59:38 (Tr: 1:56:05)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Antoni Iglesias
01:58:45 (Tr: 1:57:25)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1330 | 1191 | 720 |
i
|
Paco Físico Pérez | 1:37:07 (tr 1:35:52 ) | ||
T. real: 01:56:11 T. oficial: 01:57:26 Inici real: 10:02:05 Hora meta: 11:58:16 Cat:M Pos. categoria: 1190 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:31 min/km Club: aaeet grup atletic k6_7: 0:37:07 Hora k6_7 : 10:39:12 Pos k6_7 : 1364 - k10: 0:54:30 Hora k10 : 10:56:35 Pos k10 : 1371 Y 7 posicions k17_3: 1:35:52 Hora k17_3 : 11:37:57 Pos k17_3 : 1339 X 32 posicions k20_5: 1:53:13 Hora k20_5 : 11:55:18 Pos k20_5 : 1324 X 15 posicions Meta: 1:56:11 Hora meta: 11:58:16 Pos meta : 1330 Y 6 posicions
Split Times
4400
1:57:28
01:57:26
1:57:24
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42) |
|||||||
1272 | 1145 | 500 | Jordi Andres Diaz | 1:37:27 (tr 1:35:56 ) | |||
T. real: 01:54:21 T. oficial: 01:55:53 Inici real: 10:02:22 Hora meta: 11:56:43 Cat:M Pos. categoria: 1144 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:26 min/km Club: club atletisme sant boi k6_7: 0:38:30 Hora k6_7 : 10:40:51 Pos k6_7 : 1457 - k10: 0:55:48 Hora k10 : 10:58:09 Pos k10 : 1426 X 31 posicions k17_3: 1:35:56 Hora k17_3 : 11:38:17 Pos k17_3 : 1340 X 86 posicions k20_5: 1:51:48 Hora k20_5 : 11:54:09 Pos k20_5 : 1279 X 61 posicions Meta: 1:54:21 Hora meta: 11:56:43 Pos meta : 1272 X 7 posicions
Split Times
162362
1:57:06
01:55:53
1:54:39
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
Mireia Sierra Hidalgo
01:56:30 (Tr: 1:55:02)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
Natalia Tardaguila
01:56:24 (Tr: 1:55:39)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50) |
|||||||
1331 | 140 | 954 | Marta Almuni Calull | 1:36:39 (tr 1:36:01 ) | |||
T. real: 01:56:12 T. oficial: 01:56:50 Inici real: 10:01:29 Hora meta: 11:57:40 Cat:F Pos. categoria: 141 Inici cursa:10:00:50 Sexe:F Ritme: 5:31 min/km Club: k6_7: 0:37:14 Hora k6_7 : 10:38:43 Pos k6_7 : 1371 - k10: 0:54:23 Hora k10 : 10:55:51 Pos k10 : 1364 X 7 posicions k17_3: 1:36:01 Hora k17_3 : 11:37:29 Pos k17_3 : 1341 X 23 posicions k20_5: 1:53:20 Hora k20_5 : 11:54:49 Pos k20_5 : 1329 X 12 posicions Meta: 1:56:12 Hora meta: 11:57:40 Pos meta : 1331 Y 2 posicions
Split Times
277200
1:58:56
01:56:50
1:54:44
i
David Cobo Villa
01:58:46 (Tr: 1:57:44)
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
Mireia Sierra Hidalgo
01:56:30 (Tr: 1:55:02)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
John English
01:58:21 (Tr: 1:57:32)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Jordi Andres Diaz
01:55:53 (Tr: 1:54:21)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
i
Esther Larrosa Montemayor
01:58:56 (Tr: 1:57:44)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Natalia Tardaguila
01:56:24 (Tr: 1:55:39)
Antoni Iglesias
01:58:45 (Tr: 1:57:25)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1322 | 1184 | 407 | José Buzón Maldonado | 1:37:14 (tr 1:36:01 ) | |||
T. real: 01:55:54 T. oficial: 01:57:07 Inici real: 10:02:04 Hora meta: 11:57:57 Cat:M Pos. categoria: 1183 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:30 min/km Club: rios running k6_7: 0:37:36 Hora k6_7 : 10:39:39 Pos k6_7 : 1387 - k10: 0:54:56 Hora k10 : 10:56:59 Pos k10 : 1383 X 4 posicions k17_3: 1:36:01 Hora k17_3 : 11:38:04 Pos k17_3 : 1342 X 41 posicions k20_5: 1:53:00 Hora k20_5 : 11:55:03 Pos k20_5 : 1321 X 21 posicions Meta: 1:55:54 Hora meta: 11:57:57 Pos meta : 1322 Y 1 posició
Split Times
333520
1:59:38
01:57:07
1:54:35
i
David Cobo Villa
01:58:46 (Tr: 1:57:44)
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
Mireia Sierra Hidalgo
01:56:30 (Tr: 1:55:02)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
John English
01:58:21 (Tr: 1:57:32)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Jordi Andres Diaz
01:55:53 (Tr: 1:54:21)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
i
Esther Larrosa Montemayor
01:58:56 (Tr: 1:57:44)
Josep Chedas
01:59:38 (Tr: 1:56:05)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Natalia Tardaguila
01:56:24 (Tr: 1:55:39)
Antoni Iglesias
01:58:45 (Tr: 1:57:25)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1321 | 1183 | 1294 |
i
|
Jose manuel Del Amo Sanchez | 1:37:14 (tr 1:36:01 ) | ||
T. real: 01:55:53 T. oficial: 01:57:06 Inici real: 10:02:03 Hora meta: 11:57:56 Cat:M Pos. categoria: 1182 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:30 min/km Club: rios running manresa k6_7: 0:37:36 Hora k6_7 : 10:39:39 Pos k6_7 : 1388 - k10: 0:54:55 Hora k10 : 10:56:58 Pos k10 : 1382 X 6 posicions k17_3: 1:36:01 Hora k17_3 : 11:38:04 Pos k17_3 : 1343 X 39 posicions k20_5: 1:52:59 Hora k20_5 : 11:55:02 Pos k20_5 : 1319 X 24 posicions Meta: 1:55:53 Hora meta: 11:57:56 Pos meta : 1321 Y 2 posicions
Split Times
162362
1:58:20
01:57:06
1:55:53
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
Mireia Sierra Hidalgo
01:56:30 (Tr: 1:55:02)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Jordi Andres Diaz
01:55:53 (Tr: 1:54:21)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Natalia Tardaguila
01:56:24 (Tr: 1:55:39)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1365 | 149 | 25 |
i
|
Esther Larrosa Montemayor | 1:37:16 (tr 1:36:03 ) | ||
T. real: 01:57:44 T. oficial: 01:58:56 Inici real: 10:02:03 Hora meta: 11:59:46 Cat:F Pos. categoria: 150 Inici cursa:10:00:50 Sexe:F Ritme: 5:35 min/km Club: tg triatlo sitges k6_7: 0:36:09 Hora k6_7 : 10:38:11 Pos k6_7 : 1260 - k10: 0:53:17 Hora k10 : 10:55:20 Pos k10 : 1291 Y 31 posicions k17_3: 1:36:03 Hora k17_3 : 11:38:06 Pos k17_3 : 1344 Y 53 posicions k20_5: 1:54:43 Hora k20_5 : 11:56:46 Pos k20_5 : 1358 Y 14 posicions Meta: 1:57:44 Hora meta: 11:59:46 Pos meta : 1365 Y 7 posicions
Split Times
277200
2:01:02
01:58:56
1:56:50
i
David Cobo Villa
01:58:46 (Tr: 1:57:44)
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
John English
01:58:21 (Tr: 1:57:32)
Iain O Hannaidh Mac Aoidh
01:59:39 (Tr: 1:57:37)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
Josep Chedas
01:59:38 (Tr: 1:56:05)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Antoni Iglesias
01:58:45 (Tr: 1:57:25)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1326 | 1188 | 1161 | Josep Chedas | 1:39:43 (tr 1:36:10 ) | |||
T. real: 01:56:05 T. oficial: 01:59:38 Inici real: 10:04:24 Hora meta: 12:00:28 Cat:M Pos. categoria: 1187 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:31 min/km Club: k6_7: 0:38:35 Hora k6_7 : 10:42:58 Pos k6_7 : 1459 - k10: 0:56:42 Hora k10 : 11:01:05 Pos k10 : 1472 Y 13 posicions k17_3: 1:36:10 Hora k17_3 : 11:40:33 Pos k17_3 : 1345 X 127 posicions k20_5: 1:53:24 Hora k20_5 : 11:57:47 Pos k20_5 : 1330 X 15 posicions Meta: 1:56:05 Hora meta: 12:00:28 Pos meta : 1326 X 4 posicions
Split Times
333520
2:02:10
01:59:38
1:57:07
i
David Cobo Villa
01:58:46 (Tr: 1:57:44)
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
John English
01:58:21 (Tr: 1:57:32)
Iain O Hannaidh Mac Aoidh
01:59:39 (Tr: 1:57:37)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Esther Larrosa Montemayor
01:58:56 (Tr: 1:57:44)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Antoni Iglesias
01:58:45 (Tr: 1:57:25)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1328 | 1189 | 511 |
i
|
Nacho Vilar | 1:37:52 (tr 1:36:11 ) | ||
T. real: 01:56:10 T. oficial: 01:57:51 Inici real: 10:02:32 Hora meta: 11:58:41 Cat:M Pos. categoria: 1188 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:31 min/km Club: k6_7: 0:38:04 Hora k6_7 : 10:40:35 Pos k6_7 : 1418 - k10: 0:55:22 Hora k10 : 10:57:53 Pos k10 : 1402 X 16 posicions k17_3: 1:36:11 Hora k17_3 : 11:38:42 Pos k17_3 : 1346 X 56 posicions k20_5: 1:53:18 Hora k20_5 : 11:55:49 Pos k20_5 : 1327 X 19 posicions Meta: 1:56:10 Hora meta: 11:58:41 Pos meta : 1328 Y 1 posició
Split Times
118690
1:58:45
01:57:51
1:56:57
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Eugenio Jaldon Civit
01:57:43 (Tr: 1:55:43)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45)
i
John English
01:58:21 (Tr: 1:57:32)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
Antoni Iglesias
01:58:45 (Tr: 1:57:25)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1329 | 1190 | 2021 |
i
|
Paco Casa | 1:37:52 (tr 1:36:11 ) | ||
T. real: 01:56:10 T. oficial: 01:57:51 Inici real: 10:02:31 Hora meta: 11:58:41 Cat:M Pos. categoria: 1189 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:31 min/km Club: k6_7: 0:38:04 Hora k6_7 : 10:40:35 Pos k6_7 : 1419 - k10: 0:55:23 Hora k10 : 10:57:53 Pos k10 : 1404 X 15 posicions k17_3: 1:36:11 Hora k17_3 : 11:38:42 Pos k17_3 : 1347 X 57 posicions k20_5: 1:53:18 Hora k20_5 : 11:55:49 Pos k20_5 : 1328 X 19 posicions Meta: 1:56:10 Hora meta: 11:58:41 Pos meta : 1329 Y 1 posició
Split Times
4400
1:57:53
01:57:51
1:57:49
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10) |
|||||||
1313 | 1176 | 926 | Natalia Tardaguila | 1:36:56 (tr 1:36:12 ) | |||
T. real: 01:55:39 T. oficial: 01:56:24 Inici real: 10:01:35 Hora meta: 11:57:14 Cat:M Pos. categoria: 1175 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:29 min/km Club: k6_7: 0:38:00 Hora k6_7 : 10:39:35 Pos k6_7 : 1414 - k10: 0:55:19 Hora k10 : 10:56:53 Pos k10 : 1400 X 14 posicions k17_3: 1:36:12 Hora k17_3 : 11:37:46 Pos k17_3 : 1348 X 52 posicions k20_5: 1:53:09 Hora k20_5 : 11:54:44 Pos k20_5 : 1323 X 25 posicions Meta: 1:55:39 Hora meta: 11:57:14 Pos meta : 1313 X 10 posicions
Split Times
62917
1:56:52
01:56:24
1:55:55
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
Mireia Sierra Hidalgo
01:56:30 (Tr: 1:55:02)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50) |
|||||||
1356 | 1209 | 879 | Antoni Iglesias | 1:37:32 (tr 1:36:12 ) | |||
T. real: 01:57:25 T. oficial: 01:58:45 Inici real: 10:02:10 Hora meta: 11:59:35 Cat:M Pos. categoria: 1208 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:34 min/km Club: k6_7: 0:36:22 Hora k6_7 : 10:38:32 Pos k6_7 : 1278 - k10: 0:53:20 Hora k10 : 10:55:30 Pos k10 : 1296 Y 18 posicions k17_3: 1:36:12 Hora k17_3 : 11:38:22 Pos k17_3 : 1349 Y 53 posicions k20_5: 1:54:27 Hora k20_5 : 11:56:37 Pos k20_5 : 1354 Y 5 posicions Meta: 1:57:25 Hora meta: 11:59:35 Pos meta : 1356 Y 2 posicions
Split Times
118690
1:59:39
01:58:45
1:57:51
i
David Cobo Villa
01:58:46 (Tr: 1:57:44)
i
John English
01:58:21 (Tr: 1:57:32)
i
Esther Larrosa Montemayor
01:58:56 (Tr: 1:57:44)
Josep Chedas
01:59:38 (Tr: 1:56:05)
i
Nacho Vilar
01:57:51 (Tr: 1:56:10)
i
Paco Casa
01:57:51 (Tr: 1:56:10) |
|||||||
1287 | 1157 | 1112 | Alejandro Caro Chacon | 1:38:18 (tr 1:36:15 ) | |||
T. real: 01:54:48 T. oficial: 01:56:50 Inici real: 10:02:53 Hora meta: 11:57:40 Cat:M Pos. categoria: 1156 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:27 min/km Club: k6_7: 0:40:20 Hora k6_7 : 10:43:12 Pos k6_7 : 1518 - k10: 0:57:44 Hora k10 : 11:00:37 Pos k10 : 1496 X 22 posicions k17_3: 1:36:15 Hora k17_3 : 11:39:08 Pos k17_3 : 1350 X 146 posicions k20_5: 1:52:06 Hora k20_5 : 11:54:58 Pos k20_5 : 1290 X 60 posicions Meta: 1:54:48 Hora meta: 11:57:40 Pos meta : 1287 X 3 posicions
Split Times
100870
1:57:36
01:56:50
1:56:05
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
Mireia Sierra Hidalgo
01:56:30 (Tr: 1:55:02)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
Natalia Tardaguila
01:56:24 (Tr: 1:55:39)
Antonio Caro Muñoz
01:56:52 (Tr: 1:54:50)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1288 | 1158 | 1111 | Antonio Caro Muñoz | 1:38:18 (tr 1:36:15 ) | |||
T. real: 01:54:50 T. oficial: 01:56:52 Inici real: 10:02:53 Hora meta: 11:57:42 Cat:M Pos. categoria: 1157 Inici cursa:10:00:50 Sexe:M Ritme: 5:27 min/km Club: k6_7: 0:40:20 Hora k6_7 : 10:43:12 Pos k6_7 : 1519 - k10: 0:57:44 Hora k10 : 11:00:37 Pos k10 : 1495 X 24 posicions k17_3: 1:36:15 Hora k17_3 : 11:39:08 Pos k17_3 : 1351 X 144 posicions k20_5: 1:52:06 Hora k20_5 : 11:54:58 Pos k20_5 : 1291 X 60 posicions Meta: 1:54:50 Hora meta: 11:57:42 Pos meta : 1288 X 3 posicions
Split Times
96582
1:57:36
01:56:52
1:56:08
Joaquin Baladon Alvarez
01:57:24 (Tr: 1:56:42)
i
Marc Planas Almiñana
01:57:13 (Tr: 1:55:12)
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
i
Maite Ramos Garcia
01:57:33 (Tr: 1:56:07)
Javier Pizarro Jodar
01:57:29 (Tr: 1:55:51)
Israel Lopez Ferrer
01:56:50 (Tr: 1:56:22)
Oriol Pedret Gomez
01:56:50 (Tr: 1:56:23)
i
Mireia Sierra Hidalgo
01:56:30 (Tr: 1:55:02)
i
Alicia Prats Perez
01:56:50 (Tr: 1:56:29)
i
Paco Físico Pérez
01:57:26 (Tr: 1:56:11)
Marta Almuni Calull
01:56:50 (Tr: 1:56:12)
José Buzón Maldonado
01:57:07 (Tr: 1:55:54)
i
Jose manuel Del Amo Sanchez
01:57:06 (Tr: 1:55:53)
Natalia Tardaguila
01:56:24 (Tr: 1:55:39)
Alejandro Caro Chacon
01:56:50 (Tr: 1:54:48)
Tomi González Ledesma
01:57:36 (Tr: 1:56:26) |
|||||||
1335 | 141 | 1291 | Tomi González Ledesma | 1:37:41 (tr 1:36:31 ) | |||
T. real: 01:56:26 T. oficial: 01:57:36 Inici real: 10:02:01 Hora meta: 11:58:26 Cat:F Pos. categoria: 142 Inici cursa:10:00:50 Sexe:F Ritme: 5:32 min/km Club: k6_7: 0:37:56 Hora k6_7 : 10:39:56 Pos k6_7 : 1406 - k10: 0:55:43 Hora k10 : 10:57:43 Pos k10 : 1421 Y 15 posicions k17_3: 1:36:31 Hora k17_3 : 11:38:31 Pos k17_3 : 1352 X 69 posicions k20_5: 1:53:44 Hora k20_5 : 11:55:44 Pos k20_5 : 1338 X 14 posicions Meta: 1:56:26 Hora meta: 11:58:26 Pos meta : 1335 X 3 posicions
Split Times
4400
1:57:38
01:57:36
1:57:34
Ignasi Fernández Gaspar
01:57:36 (Tr: 1:55:51)
Cristina Perelló Roca
01:57:37 (Tr: 1:55:45) |
|||||||