SubCurses

8RESULTATS

Mitja Marató de Sitges

10k

12 gener 2020

10k Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:48:13

T. oficial: 00:48:23

Inici real: 09:01:42

Hora meta: 09:49:55

Cat:M

Pos. categoria: 122

Inici cursa:9:01:32

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club: ce.deporunners

k6_7: 0:30:36

Hora k6_7 : 09:32:17

Pos k6_7 : 126

-

k10: 0:45:39

Hora k10 : 09:47:20

Pos k10 : 133

Y 7 posicions

Meta: 0:48:13

Hora meta: 09:49:55

Pos meta : 136

Y 3 posicions

0:49:30
00:48:23
0:47:15
i
Borja Plaza Galofré
00:48:33 (Tr: 0:48:15)
i
Juan isidro Serra Ceballos
00:48:33 (Tr: 0:48:16)
i
Rosa aitana Guivernau Huguet
00:48:27 (Tr: 0:48:18)
Agustí Alonso
00:49:06 (Tr: 0:48:43)
i
Alejandro Martín Bayón
00:49:30 (Tr: 0:49:00)
Sergio Lorenzo Ollero
00:49:14 (Tr: 0:49:00)
Vinyet Bigorda Soriano
00:49:09 (Tr: 0:49:06)
i
Maryna Semenova
00:49:20 (Tr: 0:49:09)
i
Gilmer Melo Valencia
00:49:23 (Tr: 0:49:13)
Maria Gonzalez
00:49:25 (Tr: 0:49:13)

T. real: 00:48:15

T. oficial: 00:48:33

Inici real: 09:01:51

Hora meta: 09:50:05

Cat:M

Pos. categoria: 123

Inici cursa:9:01:32

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

k6_7: 0:30:45

Hora k6_7 : 09:32:35

Pos k6_7 : 132

-

k10: 0:45:43

Hora k10 : 09:47:33

Pos k10 : 136

Y 4 posicions

Meta: 0:48:15

Hora meta: 09:50:05

Pos meta : 137

Y 1 posició

0:49:30
00:48:33
0:47:37
i
Xavier Casanovas Jimenez
00:48:23 (Tr: 0:48:13)
i
Juan isidro Serra Ceballos
00:48:33 (Tr: 0:48:16)
i
Rosa aitana Guivernau Huguet
00:48:27 (Tr: 0:48:18)
Agustí Alonso
00:49:06 (Tr: 0:48:43)
i
Alejandro Martín Bayón
00:49:30 (Tr: 0:49:00)
Sergio Lorenzo Ollero
00:49:14 (Tr: 0:49:00)
Vinyet Bigorda Soriano
00:49:09 (Tr: 0:49:06)
i
Maryna Semenova
00:49:20 (Tr: 0:49:09)
i
Gilmer Melo Valencia
00:49:23 (Tr: 0:49:13)
Maria Gonzalez
00:49:25 (Tr: 0:49:13)

T. real: 00:48:16

T. oficial: 00:48:33

Inici real: 09:01:49

Hora meta: 09:50:05

Cat:M

Pos. categoria: 124

Inici cursa:9:01:32

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

k6_7: 0:30:41

Hora k6_7 : 09:32:29

Pos k6_7 : 129

-

k10: 0:45:37

Hora k10 : 09:47:25

Pos k10 : 130

Y 1 posició

Meta: 0:48:16

Hora meta: 09:50:05

Pos meta : 138

Y 8 posicions

0:49:30
00:48:33
0:47:36
i
Xavier Casanovas Jimenez
00:48:23 (Tr: 0:48:13)
i
Borja Plaza Galofré
00:48:33 (Tr: 0:48:15)
i
Rosa aitana Guivernau Huguet
00:48:27 (Tr: 0:48:18)
Agustí Alonso
00:49:06 (Tr: 0:48:43)
i
Alejandro Martín Bayón
00:49:30 (Tr: 0:49:00)
Sergio Lorenzo Ollero
00:49:14 (Tr: 0:49:00)
Vinyet Bigorda Soriano
00:49:09 (Tr: 0:49:06)
i
Maryna Semenova
00:49:20 (Tr: 0:49:09)
i
Gilmer Melo Valencia
00:49:23 (Tr: 0:49:13)
Maria Gonzalez
00:49:25 (Tr: 0:49:13)

T. real: 00:48:18

T. oficial: 00:48:27

Inici real: 09:01:41

Hora meta: 09:49:59

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:01:32

Sexe:F

Ritme: 4:36 min/km

Club: ceps la pobla

k6_7: 0:31:01

Hora k6_7 : 09:32:41

Pos k6_7 : 137

-

k10: 0:45:52

Hora k10 : 09:47:33

Pos k10 : 138

Y 1 posició

Meta: 0:48:18

Hora meta: 09:49:59

Pos meta : 139

Y 1 posició

0:49:30
00:48:27
0:47:23
i
Xavier Casanovas Jimenez
00:48:23 (Tr: 0:48:13)
i
Borja Plaza Galofré
00:48:33 (Tr: 0:48:15)
i
Juan isidro Serra Ceballos
00:48:33 (Tr: 0:48:16)
Agustí Alonso
00:49:06 (Tr: 0:48:43)
i
Alejandro Martín Bayón
00:49:30 (Tr: 0:49:00)
Sergio Lorenzo Ollero
00:49:14 (Tr: 0:49:00)
Vinyet Bigorda Soriano
00:49:09 (Tr: 0:49:06)
i
Maryna Semenova
00:49:20 (Tr: 0:49:09)
i
Gilmer Melo Valencia
00:49:23 (Tr: 0:49:13)
Maria Gonzalez
00:49:25 (Tr: 0:49:13)

T. real: 00:48:43

T. oficial: 00:49:06

Inici real: 09:01:55

Hora meta: 09:50:38

Cat:M

Pos. categoria: 125

Inici cursa:9:01:32

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club:

k6_7: 0:31:14

Hora k6_7 : 09:33:09

Pos k6_7 : 140

-

k10: 0:46:22

Hora k10 : 09:48:17

Pos k10 : 139

X 1 posició

Meta: 0:48:43

Hora meta: 09:50:38

Pos meta : 140

Y 1 posició

0:49:38
00:49:06
0:48:33
i
Borja Plaza Galofré
00:48:33 (Tr: 0:48:15)
i
Alejandro Martín Bayón
00:49:30 (Tr: 0:49:00)
Sergio Lorenzo Ollero
00:49:14 (Tr: 0:49:00)
Vinyet Bigorda Soriano
00:49:09 (Tr: 0:49:06)
i
Maryna Semenova
00:49:20 (Tr: 0:49:09)
i
Gilmer Melo Valencia
00:49:23 (Tr: 0:49:13)
Maria Gonzalez
00:49:25 (Tr: 0:49:13)
i
Jaume Corretjer Coll
00:49:34 (Tr: 0:49:22)

T. real: 00:48:54

T. oficial: 00:50:08

Inici real: 09:02:46

Hora meta: 09:51:40

Cat:M

Pos. categoria: 126

Inici cursa:9:01:32

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

k6_7: 0:31:59

Hora k6_7 : 09:34:45

Pos k6_7 : 163

-

k10: 0:46:34

Hora k10 : 09:49:19

Pos k10 : 143

X 20 posicions

Meta: 0:48:54

Hora meta: 09:51:40

Pos meta : 141

X 2 posicions

0:51:43
00:50:08
0:48:33
i
Borja Plaza Galofré
00:48:33 (Tr: 0:48:15)
i
Juan isidro Serra Ceballos
00:48:33 (Tr: 0:48:16)
Agustí Alonso
00:49:06 (Tr: 0:48:43)
i
Alejandro Martín Bayón
00:49:30 (Tr: 0:49:00)
Sergio Lorenzo Ollero
00:49:14 (Tr: 0:49:00)
Vinyet Bigorda Soriano
00:49:09 (Tr: 0:49:06)
i
Maryna Semenova
00:49:20 (Tr: 0:49:09)
i
Jordi Benavente Mata
00:49:44 (Tr: 0:49:11)
i
Gilmer Melo Valencia
00:49:23 (Tr: 0:49:13)
Maria Gonzalez
00:49:25 (Tr: 0:49:13)
Sister Clarà Páez
00:49:40 (Tr: 0:49:20)
i
Jaume Corretjer Coll
00:49:34 (Tr: 0:49:22)

T. real: 00:49:00

T. oficial: 00:49:30

Inici real: 09:02:03

Hora meta: 09:51:02

Cat:M

Pos. categoria: 127

Inici cursa:9:01:32

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club: fondistes penedès

k6_7: 0:31:21

Hora k6_7 : 09:33:23

Pos k6_7 : 143

-

k10: 0:46:27

Hora k10 : 09:48:29

Pos k10 : 140

X 3 posicions

Meta: 0:49:00

Hora meta: 09:51:02

Pos meta : 142

Y 2 posicions

0:50:33
00:49:30
0:48:27
i
Borja Plaza Galofré
00:48:33 (Tr: 0:48:15)
i
Juan isidro Serra Ceballos
00:48:33 (Tr: 0:48:16)
i
Rosa aitana Guivernau Huguet
00:48:27 (Tr: 0:48:18)
Agustí Alonso
00:49:06 (Tr: 0:48:43)
i
Antonio González Martinez
00:50:08 (Tr: 0:48:54)
Sergio Lorenzo Ollero
00:49:14 (Tr: 0:49:00)
Vinyet Bigorda Soriano
00:49:09 (Tr: 0:49:06)
i
Maryna Semenova
00:49:20 (Tr: 0:49:09)
i
Jordi Benavente Mata
00:49:44 (Tr: 0:49:11)
i
Gilmer Melo Valencia
00:49:23 (Tr: 0:49:13)
Maria Gonzalez
00:49:25 (Tr: 0:49:13)
Sister Clarà Páez
00:49:40 (Tr: 0:49:20)
i
Jaume Corretjer Coll
00:49:34 (Tr: 0:49:22)

T. real: 00:49:00

T. oficial: 00:49:14

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 09:50:46

Cat:M

Pos. categoria: 128

Inici cursa:9:01:32

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

k6_7: 0:31:17

Hora k6_7 : 09:33:03

Pos k6_7 : 142

-

k10: 0:46:28

Hora k10 : 09:48:14

Pos k10 : 141

X 1 posició

Meta: 0:49:00

Hora meta: 09:50:46

Pos meta : 143

Y 2 posicions

0:49:44
00:49:14
0:48:44
Agustí Alonso
00:49:06 (Tr: 0:48:43)
i
Alejandro Martín Bayón
00:49:30 (Tr: 0:49:00)
Vinyet Bigorda Soriano
00:49:09 (Tr: 0:49:06)
i
Maryna Semenova
00:49:20 (Tr: 0:49:09)
i
Jordi Benavente Mata
00:49:44 (Tr: 0:49:11)
i
Gilmer Melo Valencia
00:49:23 (Tr: 0:49:13)
Maria Gonzalez
00:49:25 (Tr: 0:49:13)
Sister Clarà Páez
00:49:40 (Tr: 0:49:20)
i
Jaume Corretjer Coll
00:49:34 (Tr: 0:49:22)

T. real: 00:49:06

T. oficial: 00:49:09

Inici real: 09:01:36

Hora meta: 09:50:41

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:01:32

Sexe:F

Ritme: 4:41 min/km

Club:

k6_7: 0:31:06

Hora k6_7 : 09:32:42

Pos k6_7 : 139

-

k10: 0:46:32

Hora k10 : 09:48:08

Pos k10 : 142

Y 3 posicions

Meta: 0:49:06

Hora meta: 09:50:41

Pos meta : 144

Y 2 posicions

0:49:23
00:49:09
0:48:56
Agustí Alonso
00:49:06 (Tr: 0:48:43)
Sergio Lorenzo Ollero
00:49:14 (Tr: 0:49:00)
i
Maryna Semenova
00:49:20 (Tr: 0:49:09)
i
Gilmer Melo Valencia
00:49:23 (Tr: 0:49:13)

T. real: 00:49:09

T. oficial: 00:49:20

Inici real: 09:01:44

Hora meta: 09:50:52

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:01:32

Sexe:F

Ritme: 4:41 min/km

Club:

k6_7: 0:31:42

Hora k6_7 : 09:33:26

Pos k6_7 : 156

-

k10: 0:46:49

Hora k10 : 09:48:33

Pos k10 : 150

X 6 posicions

Meta: 0:49:09

Hora meta: 09:50:52

Pos meta : 145

X 5 posicions

0:49:25
00:49:20
0:49:16
i
Gilmer Melo Valencia
00:49:23 (Tr: 0:49:13)
Maria Gonzalez
00:49:25 (Tr: 0:49:13)

T. real: 00:49:11

T. oficial: 00:49:44

Inici real: 09:02:05

Hora meta: 09:51:16

Cat:M

Pos. categoria: 129

Inici cursa:9:01:32

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club:

k6_7: 0:32:09

Hora k6_7 : 09:34:13

Pos k6_7 : 172

-

k10: 0:46:48

Hora k10 : 09:48:53

Pos k10 : 148

X 24 posicions

Meta: 0:49:11

Hora meta: 09:51:16

Pos meta : 146

X 2 posicions

0:50:14
00:49:44
0:49:14
i
Antonio González Martinez
00:50:08 (Tr: 0:48:54)
i
Alejandro Martín Bayón
00:49:30 (Tr: 0:49:00)
Sergio Lorenzo Ollero
00:49:14 (Tr: 0:49:00)
i
Maryna Semenova
00:49:20 (Tr: 0:49:09)
i
Gilmer Melo Valencia
00:49:23 (Tr: 0:49:13)
Maria Gonzalez
00:49:25 (Tr: 0:49:13)
Sister Clarà Páez
00:49:40 (Tr: 0:49:20)
i
Jaume Corretjer Coll
00:49:34 (Tr: 0:49:22)

T. real: 00:49:13

T. oficial: 00:49:23

Inici real: 09:01:42

Hora meta: 09:50:55

Cat:M

Pos. categoria: 130

Inici cursa:9:01:32

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club:

k6_7: 0:31:24

Hora k6_7 : 09:33:06

Pos k6_7 : 145

-

k10: 0:46:42

Hora k10 : 09:48:23

Pos k10 : 145

Z

Meta: 0:49:13

Hora meta: 09:50:55

Pos meta : 147

Y 2 posicions

0:49:36
00:49:23
0:49:09
i
Alejandro Martín Bayón
00:49:30 (Tr: 0:49:00)
Sergio Lorenzo Ollero
00:49:14 (Tr: 0:49:00)
Vinyet Bigorda Soriano
00:49:09 (Tr: 0:49:06)
i
Maryna Semenova
00:49:20 (Tr: 0:49:09)
Maria Gonzalez
00:49:25 (Tr: 0:49:13)
i
Jaume Corretjer Coll
00:49:34 (Tr: 0:49:22)

T. real: 00:49:13

T. oficial: 00:49:25

Inici real: 09:01:44

Hora meta: 09:50:57

Cat:F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:01:32

Sexe:F

Ritme: 4:42 min/km

Club: club atlètic running

k6_7: 0:31:22

Hora k6_7 : 09:33:05

Pos k6_7 : 144

-

k10: 0:46:39

Hora k10 : 09:48:22

Pos k10 : 144

Z

Meta: 0:49:13

Hora meta: 09:50:57

Pos meta : 148

Y 4 posicions

0:49:34
00:49:25
0:49:16
i
Alejandro Martín Bayón
00:49:30 (Tr: 0:49:00)
i
Maryna Semenova
00:49:20 (Tr: 0:49:09)
i
Gilmer Melo Valencia
00:49:23 (Tr: 0:49:13)
i
Jaume Corretjer Coll
00:49:34 (Tr: 0:49:22)

T. real: 00:49:20

T. oficial: 00:49:40

Inici real: 09:01:53

Hora meta: 09:51:12

Cat:F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:01:32

Sexe:F

Ritme: 4:42 min/km

Club:

k6_7: 0:31:30

Hora k6_7 : 09:33:23

Pos k6_7 : 150

-

k10: 0:46:47

Hora k10 : 09:48:39

Pos k10 : 147

X 3 posicions

Meta: 0:49:20

Hora meta: 09:51:12

Pos meta : 149

Y 2 posicions

0:49:42
00:49:40
0:49:38

T. real: 00:49:22

T. oficial: 00:49:34

Inici real: 09:01:44

Hora meta: 09:51:06

Cat:M

Pos. categoria: 131

Inici cursa:9:01:32

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club:

k6_7: 0:31:26

Hora k6_7 : 09:33:10

Pos k6_7 : 149

-

k10: 0:46:50

Hora k10 : 09:48:33

Pos k10 : 151

Y 2 posicions

Meta: 0:49:22

Hora meta: 09:51:06

Pos meta : 150

X 1 posició

0:49:45
00:49:34
0:49:23
i
Alejandro Martín Bayón
00:49:30 (Tr: 0:49:00)
i
Jordi Benavente Mata
00:49:44 (Tr: 0:49:11)
i
Gilmer Melo Valencia
00:49:23 (Tr: 0:49:13)
Maria Gonzalez
00:49:25 (Tr: 0:49:13)
Sister Clarà Páez
00:49:40 (Tr: 0:49:20)