Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Mitja Marató de Sitges

10k

14 gener 2024

10k Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 01:14:36

T. oficial: 01:15:11

Inici real: 09:02:14

Hora meta: 10:16:50

Cat:F

Pos. categoria: 347

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:07 min/km

Club:

k5: 0:33:54

Hora k5 : 09:36:08

Pos k5 : 851

-

k10: 1:10:07

Hora k10 : 10:12:21

Pos k10 : 851

Z

Meta: 1:14:36

Hora meta: 10:16:50

Pos meta : 871

Y 20 posicions

1:16:09
01:15:11
1:14:12
i
Monica Buxeda Rodríguez
01:15:11 (Tr: 1:14:37)
i
Núria Mestres Luna
01:15:23 (Tr: 1:14:41)
Raúl Pérez Sanz
01:15:10 (Tr: 1:14:46)
Lynn Kilpatrick
01:15:45 (Tr: 1:15:02)
Vanessa Tomas
01:16:09 (Tr: 1:15:12)

T. real: 01:14:37

T. oficial: 01:15:11

Inici real: 09:02:14

Hora meta: 10:16:50

Cat:F

Pos. categoria: 348

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:07 min/km

Club:

k5: 0:33:46

Hora k5 : 09:35:59

Pos k5 : 846

-

k10: 1:10:08

Hora k10 : 10:12:21

Pos k10 : 852

Y 6 posicions

Meta: 1:14:37

Hora meta: 10:16:50

Pos meta : 872

Y 20 posicions

1:16:09
01:15:11
1:14:13
i
Mònica Romero Rosich
01:15:11 (Tr: 1:14:36)
i
Núria Mestres Luna
01:15:23 (Tr: 1:14:41)
Raúl Pérez Sanz
01:15:10 (Tr: 1:14:46)
Lynn Kilpatrick
01:15:45 (Tr: 1:15:02)
Vanessa Tomas
01:16:09 (Tr: 1:15:12)

T. real: 01:14:41

T. oficial: 01:15:23

Inici real: 09:02:22

Hora meta: 10:17:02

Cat:F

Pos. categoria: 349

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:07 min/km

Club:

k5: 0:35:41

Hora k5 : 09:38:03

Pos k5 : 880

-

k10: 1:11:05

Hora k10 : 10:13:27

Pos k10 : 864

X 16 posicions

Meta: 1:14:41

Hora meta: 10:17:02

Pos meta : 873

Y 9 posicions

1:16:09
01:15:23
1:14:37
i
Mònica Romero Rosich
01:15:11 (Tr: 1:14:36)
i
Monica Buxeda Rodríguez
01:15:11 (Tr: 1:14:37)
Raúl Pérez Sanz
01:15:10 (Tr: 1:14:46)
Lynn Kilpatrick
01:15:45 (Tr: 1:15:02)
Vanessa Tomas
01:16:09 (Tr: 1:15:12)

T. real: 01:14:46

T. oficial: 01:15:10

Inici real: 09:02:04

Hora meta: 10:16:49

Cat:M

Pos. categoria: 524

Inici cursa:9:01:39

Sexe:M

Ritme: 7:08 min/km

Club: 7 de córrer

k5: 0:34:15

Hora k5 : 09:36:18

Pos k5 : 862

-

k10: 1:10:45

Hora k10 : 10:12:49

Pos k10 : 863

Y 1 posició

Meta: 1:14:46

Hora meta: 10:16:49

Pos meta : 874

Y 11 posicions

1:16:09
01:15:10
1:14:11
i
Mònica Romero Rosich
01:15:11 (Tr: 1:14:36)
i
Monica Buxeda Rodríguez
01:15:11 (Tr: 1:14:37)
i
Núria Mestres Luna
01:15:23 (Tr: 1:14:41)
Lynn Kilpatrick
01:15:45 (Tr: 1:15:02)
Vanessa Tomas
01:16:09 (Tr: 1:15:12)

T. real: 01:15:02

T. oficial: 01:15:45

Inici real: 09:02:22

Hora meta: 10:17:24

Cat:F

Pos. categoria: 350

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:09 min/km

Club:

k5: 0:33:47

Hora k5 : 09:36:09

Pos k5 : 847

-

k10: 1:09:07

Hora k10 : 10:11:29

Pos k10 : 848

Y 1 posició

Meta: 1:15:02

Hora meta: 10:17:24

Pos meta : 875

Y 27 posicions

1:16:42
01:15:45
1:14:48
i
Mònica Romero Rosich
01:15:11 (Tr: 1:14:36)
i
Monica Buxeda Rodríguez
01:15:11 (Tr: 1:14:37)
i
Núria Mestres Luna
01:15:23 (Tr: 1:14:41)
Raúl Pérez Sanz
01:15:10 (Tr: 1:14:46)
i
Antoni Grau Noguera
01:16:09 (Tr: 1:15:11)
Vanessa Tomas
01:16:09 (Tr: 1:15:12)
Rosina Snook
01:16:42 (Tr: 1:15:20)

T. real: 01:15:11

T. oficial: 01:16:09

Inici real: 09:02:38

Hora meta: 10:17:48

Cat:M

Pos. categoria: 525

Inici cursa:9:01:39

Sexe:M

Ritme: 7:10 min/km

Club:

k5: 0:39:39

Hora k5 : 09:42:16

Pos k5 : 900

-

k10: 1:08:40

Hora k10 : 10:11:17

Pos k10 : 845

X 55 posicions

Meta: 1:15:11

Hora meta: 10:17:48

Pos meta : 876

Y 31 posicions

1:16:56
01:16:09
1:15:23
i
Núria Mestres Luna
01:15:23 (Tr: 1:14:41)
Lynn Kilpatrick
01:15:45 (Tr: 1:15:02)
Vanessa Tomas
01:16:09 (Tr: 1:15:12)
Rosina Snook
01:16:42 (Tr: 1:15:20)
i
Marc Pagès Giménez
01:16:52 (Tr: 1:15:59)

T. real: 01:15:12

T. oficial: 01:16:09

Inici real: 09:02:36

Hora meta: 10:17:48

Cat:F

Pos. categoria: 351

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:10 min/km

Club:

k5: 0:39:48

Hora k5 : 09:42:24

Pos k5 : 901

-

k10: 1:10:45

Hora k10 : 10:13:21

Pos k10 : 862

X 39 posicions

Meta: 1:15:12

Hora meta: 10:17:48

Pos meta : 877

Y 15 posicions

1:18:12
01:16:09
1:14:06
i
Mònica Romero Rosich
01:15:11 (Tr: 1:14:36)
i
Monica Buxeda Rodríguez
01:15:11 (Tr: 1:14:37)
i
Núria Mestres Luna
01:15:23 (Tr: 1:14:41)
Raúl Pérez Sanz
01:15:10 (Tr: 1:14:46)
Lynn Kilpatrick
01:15:45 (Tr: 1:15:02)
i
Antoni Grau Noguera
01:16:09 (Tr: 1:15:11)
Rosina Snook
01:16:42 (Tr: 1:15:20)
i
Marc Pagès Giménez
01:16:52 (Tr: 1:15:59)
Isaac Marin Pallarola
01:18:12 (Tr: 1:16:44)
Merce Garzo Buron
01:17:59 (Tr: 1:16:58)

T. real: 01:15:20

T. oficial: 01:16:42

Inici real: 09:03:02

Hora meta: 10:18:21

Cat:F

Pos. categoria: 352

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:11 min/km

Club:

k5: 0:35:01

Hora k5 : 09:38:02

Pos k5 : 874

-

k10: 1:09:10

Hora k10 : 10:12:12

Pos k10 : 849

X 25 posicions

Meta: 1:15:20

Hora meta: 10:18:21

Pos meta : 878

Y 29 posicions

1:17:59
01:16:42
1:15:26
Lynn Kilpatrick
01:15:45 (Tr: 1:15:02)
i
Antoni Grau Noguera
01:16:09 (Tr: 1:15:11)
Vanessa Tomas
01:16:09 (Tr: 1:15:12)
i
Marc Pagès Giménez
01:16:52 (Tr: 1:15:59)
Merce Garzo Buron
01:17:59 (Tr: 1:16:58)

T. real: 01:15:59

T. oficial: 01:16:52

Inici real: 09:02:33

Hora meta: 10:18:31

Cat:M

Pos. categoria: 526

Inici cursa:9:01:39

Sexe:M

Ritme: 7:14 min/km

Club:

k5: 0:35:27

Hora k5 : 09:38:00

Pos k5 : 878

-

k10: 1:11:52

Hora k10 : 10:14:25

Pos k10 : 865

X 13 posicions

Meta: 1:15:59

Hora meta: 10:18:31

Pos meta : 879

Y 14 posicions

1:18:28
01:16:52
1:15:16
i
Núria Mestres Luna
01:15:23 (Tr: 1:14:41)
Lynn Kilpatrick
01:15:45 (Tr: 1:15:02)
i
Antoni Grau Noguera
01:16:09 (Tr: 1:15:11)
Vanessa Tomas
01:16:09 (Tr: 1:15:12)
Rosina Snook
01:16:42 (Tr: 1:15:20)
Isaac Marin Pallarola
01:18:12 (Tr: 1:16:44)
Merce Garzo Buron
01:17:59 (Tr: 1:16:58)
Ana maria Cote Benitez
01:18:28 (Tr: 1:16:59)
Maria Davila Rueda
01:18:28 (Tr: 1:17:26)

T. real: 01:16:44

T. oficial: 01:18:12

Inici real: 09:03:08

Hora meta: 10:19:51

Cat:M

Pos. categoria: 527

Inici cursa:9:01:39

Sexe:M

Ritme: 7:19 min/km

Club:

k5: 0:37:36

Hora k5 : 09:40:43

Pos k5 : 888

-

k10: 1:12:58

Hora k10 : 10:16:05

Pos k10 : 868

X 20 posicions

Meta: 1:16:44

Hora meta: 10:19:51

Pos meta : 880

Y 12 posicions

1:20:15
01:18:12
1:16:09
i
Antoni Grau Noguera
01:16:09 (Tr: 1:15:11)
Vanessa Tomas
01:16:09 (Tr: 1:15:12)
Rosina Snook
01:16:42 (Tr: 1:15:20)
i
Marc Pagès Giménez
01:16:52 (Tr: 1:15:59)
Merce Garzo Buron
01:17:59 (Tr: 1:16:58)
Ana maria Cote Benitez
01:18:28 (Tr: 1:16:59)
i
Javiera Valenzuela
01:18:35 (Tr: 1:17:04)
Julio alberto Galdamez Mendoza
01:18:41 (Tr: 1:17:10)
i
Laura Gómez Ill
01:19:00 (Tr: 1:17:26)
Maria Davila Rueda
01:18:28 (Tr: 1:17:26)
Carlos Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:50)
Alejandra Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:51)
Frances Fell
01:19:26 (Tr: 1:18:01)

T. real: 01:16:58

T. oficial: 01:17:59

Inici real: 09:02:40

Hora meta: 10:19:38

Cat:F

Pos. categoria: 353

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:20 min/km

Club: she runs igualada

k5: 0:33:05

Hora k5 : 09:35:45

Pos k5 : 823

-

k10: 1:12:40

Hora k10 : 10:15:20

Pos k10 : 866

Y 43 posicions

Meta: 1:16:58

Hora meta: 10:19:38

Pos meta : 881

Y 15 posicions

1:19:16
01:17:59
1:16:42
Rosina Snook
01:16:42 (Tr: 1:15:20)
i
Marc Pagès Giménez
01:16:52 (Tr: 1:15:59)
Isaac Marin Pallarola
01:18:12 (Tr: 1:16:44)
Ana maria Cote Benitez
01:18:28 (Tr: 1:16:59)
i
Javiera Valenzuela
01:18:35 (Tr: 1:17:04)
Julio alberto Galdamez Mendoza
01:18:41 (Tr: 1:17:10)
i
Laura Gómez Ill
01:19:00 (Tr: 1:17:26)
Maria Davila Rueda
01:18:28 (Tr: 1:17:26)

T. real: 01:16:59

T. oficial: 01:18:28

Inici real: 09:03:09

Hora meta: 10:20:07

Cat:F

Pos. categoria: 354

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:20 min/km

Club: trail montornes

k5: 0:36:51

Hora k5 : 09:39:59

Pos k5 : 886

-

k10: 1:13:10

Hora k10 : 10:16:19

Pos k10 : 871

X 15 posicions

Meta: 1:16:59

Hora meta: 10:20:07

Pos meta : 882

Y 11 posicions

1:20:04
01:18:28
1:16:52
i
Marc Pagès Giménez
01:16:52 (Tr: 1:15:59)
Isaac Marin Pallarola
01:18:12 (Tr: 1:16:44)
Merce Garzo Buron
01:17:59 (Tr: 1:16:58)
i
Javiera Valenzuela
01:18:35 (Tr: 1:17:04)
Julio alberto Galdamez Mendoza
01:18:41 (Tr: 1:17:10)
i
Laura Gómez Ill
01:19:00 (Tr: 1:17:26)
Maria Davila Rueda
01:18:28 (Tr: 1:17:26)
Carlos Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:50)
Alejandra Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:51)
Frances Fell
01:19:26 (Tr: 1:18:01)

T. real: 01:17:04

T. oficial: 01:18:35

Inici real: 09:03:11

Hora meta: 10:20:14

Cat:F

Pos. categoria: 355

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:21 min/km

Club:

k5: 0:35:06

Hora k5 : 09:38:16

Pos k5 : 875

-

k10: 1:12:56

Hora k10 : 10:16:06

Pos k10 : 867

X 8 posicions

Meta: 1:17:04

Hora meta: 10:20:14

Pos meta : 883

Y 16 posicions

1:18:58
01:18:35
1:18:12
Isaac Marin Pallarola
01:18:12 (Tr: 1:16:44)
Ana maria Cote Benitez
01:18:28 (Tr: 1:16:59)
Julio alberto Galdamez Mendoza
01:18:41 (Tr: 1:17:10)
Maria Davila Rueda
01:18:28 (Tr: 1:17:26)

T. real: 01:17:10

T. oficial: 01:18:41

Inici real: 09:03:10

Hora meta: 10:20:20

Cat:M

Pos. categoria: 528

Inici cursa:9:01:39

Sexe:M

Ritme: 7:21 min/km

Club: t2 monjos

k5: 0:35:58

Hora k5 : 09:39:07

Pos k5 : 884

-

k10: 1:13:11

Hora k10 : 10:16:21

Pos k10 : 872

X 12 posicions

Meta: 1:17:10

Hora meta: 10:20:20

Pos meta : 884

Y 12 posicions

1:19:29
01:18:41
1:17:53
Isaac Marin Pallarola
01:18:12 (Tr: 1:16:44)
Merce Garzo Buron
01:17:59 (Tr: 1:16:58)
Ana maria Cote Benitez
01:18:28 (Tr: 1:16:59)
i
Javiera Valenzuela
01:18:35 (Tr: 1:17:04)
i
Laura Gómez Ill
01:19:00 (Tr: 1:17:26)
Maria Davila Rueda
01:18:28 (Tr: 1:17:26)
Carlos Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:50)
Alejandra Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:51)
Frances Fell
01:19:26 (Tr: 1:18:01)

T. real: 01:17:26

T. oficial: 01:19:00

Inici real: 09:03:14

Hora meta: 10:20:39

Cat:F

Pos. categoria: 356

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:23 min/km

Club:

k5: 0:35:58

Hora k5 : 09:39:11

Pos k5 : 883

-

k10: 1:13:35

Hora k10 : 10:16:49

Pos k10 : 874

X 9 posicions

Meta: 1:17:26

Hora meta: 10:20:39

Pos meta : 885

Y 11 posicions

1:19:33
01:19:00
1:18:28
Ana maria Cote Benitez
01:18:28 (Tr: 1:16:59)
i
Javiera Valenzuela
01:18:35 (Tr: 1:17:04)
Julio alberto Galdamez Mendoza
01:18:41 (Tr: 1:17:10)
Carlos Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:50)
Alejandra Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:51)
Frances Fell
01:19:26 (Tr: 1:18:01)

T. real: 01:17:26

T. oficial: 01:18:28

Inici real: 09:02:41

Hora meta: 10:20:07

Cat:F

Pos. categoria: 357

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:23 min/km

Club: corredors.cat

k5: 0:36:54

Hora k5 : 09:39:34

Pos k5 : 887

-

k10: 1:13:22

Hora k10 : 10:16:03

Pos k10 : 873

X 14 posicions

Meta: 1:17:26

Hora meta: 10:20:07

Pos meta : 886

Y 13 posicions

1:19:26
01:18:28
1:17:29
Isaac Marin Pallarola
01:18:12 (Tr: 1:16:44)
Merce Garzo Buron
01:17:59 (Tr: 1:16:58)
Ana maria Cote Benitez
01:18:28 (Tr: 1:16:59)
i
Javiera Valenzuela
01:18:35 (Tr: 1:17:04)
Julio alberto Galdamez Mendoza
01:18:41 (Tr: 1:17:10)
i
Laura Gómez Ill
01:19:00 (Tr: 1:17:26)
Frances Fell
01:19:26 (Tr: 1:18:01)

T. real: 01:17:50

T. oficial: 01:19:29

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 10:21:08

Cat:M

Pos. categoria: 529

Inici cursa:9:01:39

Sexe:M

Ritme: 7:25 min/km

Club:

k5: 0:34:44

Hora k5 : 09:38:01

Pos k5 : 868

-

k10: 1:13:05

Hora k10 : 10:16:22

Pos k10 : 870

Y 2 posicions

Meta: 1:17:50

Hora meta: 10:21:08

Pos meta : 887

Y 17 posicions

1:21:48
01:19:29
1:17:10
Isaac Marin Pallarola
01:18:12 (Tr: 1:16:44)
Merce Garzo Buron
01:17:59 (Tr: 1:16:58)
Ana maria Cote Benitez
01:18:28 (Tr: 1:16:59)
i
Javiera Valenzuela
01:18:35 (Tr: 1:17:04)
Julio alberto Galdamez Mendoza
01:18:41 (Tr: 1:17:10)
i
Laura Gómez Ill
01:19:00 (Tr: 1:17:26)
Maria Davila Rueda
01:18:28 (Tr: 1:17:26)
Frances Fell
01:19:26 (Tr: 1:18:01)
i
Angeles Martínez Carayol
01:21:48 (Tr: 1:20:22)

T. real: 01:17:51

T. oficial: 01:19:29

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 10:21:08

Cat:F

Pos. categoria: 358

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:25 min/km

Club:

k5: 0:34:44

Hora k5 : 09:38:01

Pos k5 : 869

-

k10: 1:13:05

Hora k10 : 10:16:22

Pos k10 : 869

Z

Meta: 1:17:51

Hora meta: 10:21:08

Pos meta : 888

Y 19 posicions

1:21:51
01:19:29
1:17:06
Isaac Marin Pallarola
01:18:12 (Tr: 1:16:44)
Merce Garzo Buron
01:17:59 (Tr: 1:16:58)
Ana maria Cote Benitez
01:18:28 (Tr: 1:16:59)
i
Javiera Valenzuela
01:18:35 (Tr: 1:17:04)
Julio alberto Galdamez Mendoza
01:18:41 (Tr: 1:17:10)
i
Laura Gómez Ill
01:19:00 (Tr: 1:17:26)
Maria Davila Rueda
01:18:28 (Tr: 1:17:26)
Frances Fell
01:19:26 (Tr: 1:18:01)
i
Angeles Martínez Carayol
01:21:48 (Tr: 1:20:22)
i
Mireia Montserrat Marti
01:21:51 (Tr: 1:21:15)

T. real: 01:18:01

T. oficial: 01:19:26

Inici real: 09:03:05

Hora meta: 10:21:05

Cat:F

Pos. categoria: 359

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:26 min/km

Club: olimpicament

k5: 0:35:56

Hora k5 : 09:39:00

Pos k5 : 882

-

k10: 1:13:36

Hora k10 : 10:16:40

Pos k10 : 875

X 7 posicions

Meta: 1:18:01

Hora meta: 10:21:05

Pos meta : 889

Y 14 posicions

1:22:35
01:19:26
1:16:17
Rosina Snook
01:16:42 (Tr: 1:15:20)
i
Marc Pagès Giménez
01:16:52 (Tr: 1:15:59)
Isaac Marin Pallarola
01:18:12 (Tr: 1:16:44)
Merce Garzo Buron
01:17:59 (Tr: 1:16:58)
Ana maria Cote Benitez
01:18:28 (Tr: 1:16:59)
i
Javiera Valenzuela
01:18:35 (Tr: 1:17:04)
Julio alberto Galdamez Mendoza
01:18:41 (Tr: 1:17:10)
i
Laura Gómez Ill
01:19:00 (Tr: 1:17:26)
Maria Davila Rueda
01:18:28 (Tr: 1:17:26)
Carlos Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:50)
Alejandra Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:51)
i
Angeles Martínez Carayol
01:21:48 (Tr: 1:20:22)
i
Mireia Montserrat Marti
01:21:51 (Tr: 1:21:15)
Miquel Saez Sogas
01:22:35 (Tr: 1:21:15)

T. real: 01:20:22

T. oficial: 01:21:48

Inici real: 09:03:05

Hora meta: 10:23:27

Cat:F

Pos. categoria: 360

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:40 min/km

Club:

k5: 0:38:30

Hora k5 : 09:41:35

Pos k5 : 896

-

k10: 1:16:17

Hora k10 : 10:19:22

Pos k10 : 876

X 20 posicions

Meta: 1:20:22

Hora meta: 10:23:27

Pos meta : 890

Y 14 posicions

1:24:07
01:21:48
1:19:29
Carlos Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:50)
Alejandra Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:51)
i
Mireia Montserrat Marti
01:21:51 (Tr: 1:21:15)
Miquel Saez Sogas
01:22:35 (Tr: 1:21:15)
Albert Saez Casas
01:22:36 (Tr: 1:21:16)
Sara Ángel Bastida
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Montse Vazquez Yañez
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Alejandra Guerrero Mañunga
01:23:49 (Tr: 1:22:14)
i
Tony Viayna Gaza
01:22:54 (Tr: 1:22:33)
i
Esther Rubio Buendia
01:23:59 (Tr: 1:23:02)

T. real: 01:21:15

T. oficial: 01:21:51

Inici real: 09:02:16

Hora meta: 10:23:30

Cat:F

Pos. categoria: 361

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:45 min/km

Club: altafulla

k5: 0:38:16

Hora k5 : 09:40:31

Pos k5 : 895

-

k10: 1:17:09

Hora k10 : 10:19:24

Pos k10 : 879

X 16 posicions

Meta: 1:21:15

Hora meta: 10:23:30

Pos meta : 891

Y 12 posicions

1:24:14
01:21:51
1:19:29
Carlos Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:50)
Alejandra Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:51)
i
Angeles Martínez Carayol
01:21:48 (Tr: 1:20:22)
Miquel Saez Sogas
01:22:35 (Tr: 1:21:15)
Albert Saez Casas
01:22:36 (Tr: 1:21:16)
Sara Ángel Bastida
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Montse Vazquez Yañez
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Alejandra Guerrero Mañunga
01:23:49 (Tr: 1:22:14)
Oscar Guallar
01:24:12 (Tr: 1:22:33)
Gemma Bendicho Berné
01:24:12 (Tr: 1:22:33)
i
Tony Viayna Gaza
01:22:54 (Tr: 1:22:33)
i
Esther Rubio Buendia
01:23:59 (Tr: 1:23:02)

T. real: 01:21:15

T. oficial: 01:22:35

Inici real: 09:02:59

Hora meta: 10:24:14

Cat:M

Pos. categoria: 530

Inici cursa:9:01:39

Sexe:M

Ritme: 7:45 min/km

Club:

k5: 0:37:52

Hora k5 : 09:40:51

Pos k5 : 893

-

k10: 1:16:28

Hora k10 : 10:19:27

Pos k10 : 877

X 16 posicions

Meta: 1:21:15

Hora meta: 10:24:14

Pos meta : 892

Y 15 posicions

1:25:44
01:22:35
1:19:26
Carlos Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:50)
Alejandra Escudero Polaina
01:19:29 (Tr: 1:17:51)
Frances Fell
01:19:26 (Tr: 1:18:01)
i
Angeles Martínez Carayol
01:21:48 (Tr: 1:20:22)
i
Mireia Montserrat Marti
01:21:51 (Tr: 1:21:15)
Albert Saez Casas
01:22:36 (Tr: 1:21:16)
Sara Ángel Bastida
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Montse Vazquez Yañez
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Alejandra Guerrero Mañunga
01:23:49 (Tr: 1:22:14)
Oscar Guallar
01:24:12 (Tr: 1:22:33)
Gemma Bendicho Berné
01:24:12 (Tr: 1:22:33)
i
Tony Viayna Gaza
01:22:54 (Tr: 1:22:33)
i
Esther Rubio Buendia
01:23:59 (Tr: 1:23:02)

T. real: 01:21:16

T. oficial: 01:22:36

Inici real: 09:02:59

Hora meta: 10:24:15

Cat:M

Pos. categoria: 531

Inici cursa:9:01:39

Sexe:M

Ritme: 7:45 min/km

Club:

k5: 0:37:54

Hora k5 : 09:40:52

Pos k5 : 894

-

k10: 1:16:30

Hora k10 : 10:19:28

Pos k10 : 878

X 16 posicions

Meta: 1:21:16

Hora meta: 10:24:15

Pos meta : 893

Y 15 posicions

1:23:49
01:22:36
1:21:22
i
Angeles Martínez Carayol
01:21:48 (Tr: 1:20:22)
i
Mireia Montserrat Marti
01:21:51 (Tr: 1:21:15)
Miquel Saez Sogas
01:22:35 (Tr: 1:21:15)
Sara Ángel Bastida
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Montse Vazquez Yañez
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Alejandra Guerrero Mañunga
01:23:49 (Tr: 1:22:14)
i
Tony Viayna Gaza
01:22:54 (Tr: 1:22:33)

T. real: 01:22:13

T. oficial: 01:23:16

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 10:24:55

Cat:F

Pos. categoria: 362

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:50 min/km

Club: roan

k5: 0:37:49

Hora k5 : 09:40:32

Pos k5 : 892

-

k10: 1:17:47

Hora k10 : 10:20:30

Pos k10 : 881

X 11 posicions

Meta: 1:22:13

Hora meta: 10:24:55

Pos meta : 894

Y 13 posicions

1:24:41
01:23:16
1:21:51
i
Mireia Montserrat Marti
01:21:51 (Tr: 1:21:15)
Miquel Saez Sogas
01:22:35 (Tr: 1:21:15)
Albert Saez Casas
01:22:36 (Tr: 1:21:16)
i
Montse Vazquez Yañez
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Alejandra Guerrero Mañunga
01:23:49 (Tr: 1:22:14)
Oscar Guallar
01:24:12 (Tr: 1:22:33)
Gemma Bendicho Berné
01:24:12 (Tr: 1:22:33)
i
Tony Viayna Gaza
01:22:54 (Tr: 1:22:33)
i
Esther Rubio Buendia
01:23:59 (Tr: 1:23:02)

T. real: 01:22:13

T. oficial: 01:23:16

Inici real: 09:02:42

Hora meta: 10:24:55

Cat:F

Pos. categoria: 363

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:50 min/km

Club:

k5: 0:37:49

Hora k5 : 09:40:31

Pos k5 : 891

-

k10: 1:17:47

Hora k10 : 10:20:29

Pos k10 : 882

X 9 posicions

Meta: 1:22:13

Hora meta: 10:24:55

Pos meta : 895

Y 13 posicions

1:24:12
01:23:16
1:22:19
Miquel Saez Sogas
01:22:35 (Tr: 1:21:15)
Albert Saez Casas
01:22:36 (Tr: 1:21:16)
Sara Ángel Bastida
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Alejandra Guerrero Mañunga
01:23:49 (Tr: 1:22:14)
Oscar Guallar
01:24:12 (Tr: 1:22:33)
Gemma Bendicho Berné
01:24:12 (Tr: 1:22:33)
i
Tony Viayna Gaza
01:22:54 (Tr: 1:22:33)
i
Esther Rubio Buendia
01:23:59 (Tr: 1:23:02)

T. real: 01:22:14

T. oficial: 01:23:49

Inici real: 09:03:14

Hora meta: 10:25:28

Cat:F

Pos. categoria: 364

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:50 min/km

Club:

k5: 0:39:15

Hora k5 : 09:42:29

Pos k5 : 899

-

k10: 1:17:44

Hora k10 : 10:20:58

Pos k10 : 880

X 19 posicions

Meta: 1:22:14

Hora meta: 10:25:28

Pos meta : 896

Y 16 posicions

1:25:03
01:23:49
1:22:36
Albert Saez Casas
01:22:36 (Tr: 1:21:16)
Sara Ángel Bastida
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Montse Vazquez Yañez
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
Oscar Guallar
01:24:12 (Tr: 1:22:33)
Gemma Bendicho Berné
01:24:12 (Tr: 1:22:33)
i
Tony Viayna Gaza
01:22:54 (Tr: 1:22:33)
i
Esther Rubio Buendia
01:23:59 (Tr: 1:23:02)

T. real: 01:22:33

T. oficial: 01:24:12

Inici real: 09:03:19

Hora meta: 10:25:51

Cat:M

Pos. categoria: 532

Inici cursa:9:01:39

Sexe:M

Ritme: 7:52 min/km

Club:

k5: 0:39:10

Hora k5 : 09:42:28

Pos k5 : 897

-

k10: 1:18:06

Hora k10 : 10:21:24

Pos k10 : 884

X 13 posicions

Meta: 1:22:33

Hora meta: 10:25:51

Pos meta : 897

Y 13 posicions

1:25:08
01:24:12
1:23:16
Sara Ángel Bastida
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Alejandra Guerrero Mañunga
01:23:49 (Tr: 1:22:14)
Gemma Bendicho Berné
01:24:12 (Tr: 1:22:33)
i
Esther Rubio Buendia
01:23:59 (Tr: 1:23:02)

T. real: 01:22:33

T. oficial: 01:24:12

Inici real: 09:03:19

Hora meta: 10:25:51

Cat:F

Pos. categoria: 365

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:52 min/km

Club: montjuïc runners

k5: 0:39:10

Hora k5 : 09:42:28

Pos k5 : 898

-

k10: 1:18:06

Hora k10 : 10:21:25

Pos k10 : 885

X 13 posicions

Meta: 1:22:33

Hora meta: 10:25:51

Pos meta : 898

Y 13 posicions

1:25:09
01:24:12
1:23:16
Sara Ángel Bastida
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Montse Vazquez Yañez
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Alejandra Guerrero Mañunga
01:23:49 (Tr: 1:22:14)
Oscar Guallar
01:24:12 (Tr: 1:22:33)
i
Esther Rubio Buendia
01:23:59 (Tr: 1:23:02)

T. real: 01:22:33

T. oficial: 01:22:54

Inici real: 09:02:00

Hora meta: 10:24:33

Cat:M

Pos. categoria: 533

Inici cursa:9:01:39

Sexe:M

Ritme: 7:52 min/km

Club: cap

k5: 0:37:49

Hora k5 : 09:39:48

Pos k5 : 890

-

k10: 1:17:59

Hora k10 : 10:19:59

Pos k10 : 883

X 7 posicions

Meta: 1:22:33

Hora meta: 10:24:33

Pos meta : 899

Y 16 posicions

1:23:59
01:22:54
1:21:49
i
Mireia Montserrat Marti
01:21:51 (Tr: 1:21:15)
Miquel Saez Sogas
01:22:35 (Tr: 1:21:15)
Albert Saez Casas
01:22:36 (Tr: 1:21:16)
Sara Ángel Bastida
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Montse Vazquez Yañez
01:23:16 (Tr: 1:22:13)
i
Alejandra Guerrero Mañunga
01:23:49 (Tr: 1:22:14)
i
Esther Rubio Buendia
01:23:59 (Tr: 1:23:02)

T. real: 01:23:02

T. oficial: 01:23:59

Inici real: 09:02:37

Hora meta: 10:25:38

Cat:F

Pos. categoria: 366

Inici cursa:9:01:39

Sexe:F

Ritme: 7:55 min/km

Club:

k5: 0:37:48

Hora k5 : 09:40:24

Pos k5 : 889

-

k10: 1:18:32

Hora k10 : 10:21:09

Pos k10 : 886

X 3 posicions

Meta: 1:23:02

Hora meta: 10:25:38

Pos meta : 900

Y 14 posicions

1:24:01
01:23:59
1:23:57