SubCurses

8RESULTATS

Swim Run Ebre Costa Daurada

Short_Ind

02 de juny de 2018

Long_Ind Short_Ind

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:50:35

T. oficial: 01:50:35

Inici real: 11:01:58

Hora meta: 12:52:33

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:01:58

Sexe:M

Ritme:

Club: terrassasports - ciclos trujillo

2:48:44
01:50:35
0:52:26
i
Otto Pérez Echeverría
02:04:32 (Tr: 2:04:32)
i
Adil Chhiyar
02:13:51 (Tr: 2:13:51)
i
Josep Castellnou
02:16:15 (Tr: 2:16:15)
i
Alexey Sundukov
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Ester Bartomeu Floreta
02:36:03 (Tr: 2:36:03)
i
Jaime Carol Rubau
02:48:44 (Tr: 2:48:44)

T. real: 02:04:32

T. oficial: 02:04:32

Inici real: 11:01:58

Hora meta: 13:06:30

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:01:58

Sexe:M

Ritme:

Club:

2:48:44
02:04:32
1:20:20
i
Adrian Peula Alloza
01:50:35 (Tr: 1:50:35)
i
Adil Chhiyar
02:13:51 (Tr: 2:13:51)
i
Josep Castellnou
02:16:15 (Tr: 2:16:15)
i
Alexey Sundukov
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Ester Bartomeu Floreta
02:36:03 (Tr: 2:36:03)
i
Jaime Carol Rubau
02:48:44 (Tr: 2:48:44)

T. real: 02:13:51

T. oficial: 02:13:51

Inici real: 11:01:58

Hora meta: 13:15:49

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:01:58

Sexe:M

Ritme:

Club: serres del mestral

2:48:44
02:13:51
1:38:57
i
Adrian Peula Alloza
01:50:35 (Tr: 1:50:35)
i
Otto Pérez Echeverría
02:04:32 (Tr: 2:04:32)
i
Josep Castellnou
02:16:15 (Tr: 2:16:15)
i
Alexey Sundukov
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Ester Bartomeu Floreta
02:36:03 (Tr: 2:36:03)
i
Jaime Carol Rubau
02:48:44 (Tr: 2:48:44)

T. real: 02:16:15

T. oficial: 02:16:15

Inici real: 11:01:58

Hora meta: 13:18:13

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:01:58

Sexe:M

Ritme:

Club:

2:48:44
02:16:15
1:43:47
i
Adrian Peula Alloza
01:50:35 (Tr: 1:50:35)
i
Otto Pérez Echeverría
02:04:32 (Tr: 2:04:32)
i
Adil Chhiyar
02:13:51 (Tr: 2:13:51)
i
Alexey Sundukov
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Ester Bartomeu Floreta
02:36:03 (Tr: 2:36:03)
i
Jaime Carol Rubau
02:48:44 (Tr: 2:48:44)

T. real: 02:30:14

T. oficial: 02:30:14

Inici real: 11:01:58

Hora meta: 13:32:12

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:01:58

Sexe:M

Ritme:

Club: icanswim

2:55:55
02:30:14
2:04:32
i
Otto Pérez Echeverría
02:04:32 (Tr: 2:04:32)
i
Adil Chhiyar
02:13:51 (Tr: 2:13:51)
i
Josep Castellnou
02:16:15 (Tr: 2:16:15)
i
Ester Bartomeu Floreta
02:36:03 (Tr: 2:36:03)
i
Jaime Carol Rubau
02:48:44 (Tr: 2:48:44)
i
Maria Davila Rueda
02:48:44 (Tr: 2:48:44)

T. real: 02:36:03

T. oficial: 02:36:03

Inici real: 11:01:58

Hora meta: 13:38:01

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:01:58

Sexe:F

Ritme:

Club:

3:25:48
02:36:03
1:46:19
i
Adrian Peula Alloza
01:50:35 (Tr: 1:50:35)
i
Otto Pérez Echeverría
02:04:32 (Tr: 2:04:32)
i
Adil Chhiyar
02:13:51 (Tr: 2:13:51)
i
Josep Castellnou
02:16:15 (Tr: 2:16:15)
i
Alexey Sundukov
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Jaime Carol Rubau
02:48:44 (Tr: 2:48:44)
i
Maria Davila Rueda
02:48:44 (Tr: 2:48:44)
i
Cristina Martínez Gutiérrez
03:25:48 (Tr: 3:25:48)

T. real: 02:48:44

T. oficial: 02:48:44

Inici real: 11:01:58

Hora meta: 13:50:42

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:01:58

Sexe:M

Ritme:

Club: dir

3:25:48
02:48:44
2:11:40
i
Adil Chhiyar
02:13:51 (Tr: 2:13:51)
i
Josep Castellnou
02:16:15 (Tr: 2:16:15)
i
Alexey Sundukov
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Ester Bartomeu Floreta
02:36:03 (Tr: 2:36:03)
i
Maria Davila Rueda
02:48:44 (Tr: 2:48:44)
i
Cristina Martínez Gutiérrez
03:25:48 (Tr: 3:25:48)

T. real: 02:48:44

T. oficial: 02:48:44

Inici real: 11:01:58

Hora meta: 13:50:42

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:01:58

Sexe:F

Ritme:

Club: dir

3:25:48
02:48:44
2:11:40
i
Adil Chhiyar
02:13:51 (Tr: 2:13:51)
i
Josep Castellnou
02:16:15 (Tr: 2:16:15)
i
Alexey Sundukov
02:30:14 (Tr: 2:30:14)
i
Ester Bartomeu Floreta
02:36:03 (Tr: 2:36:03)
i
Jaime Carol Rubau
02:48:44 (Tr: 2:48:44)
i
Cristina Martínez Gutiérrez
03:25:48 (Tr: 3:25:48)

T. real: 03:25:48

T. oficial: 03:25:48

Inici real: 11:01:58

Hora meta: 14:27:46

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:01:58

Sexe:F

Ritme:

Club:

4:15:33
03:25:48
2:36:03
i
Ester Bartomeu Floreta
02:36:03 (Tr: 2:36:03)
i
Jaime Carol Rubau
02:48:44 (Tr: 2:48:44)
i
Maria Davila Rueda
02:48:44 (Tr: 2:48:44)