L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 68 |
i
|
14b alvaro Rancé Gimenez Salines | 2:00:12 | ||
T. real: 02:00:12 T. oficial: 02:00:12 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:02:57 Cat:M Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: we're team head
1629540
2:12:32
02:00:12
1:47:51
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32) |
|||||||
2 | 2 | 67 |
i
|
14a cisco Juarez Rossello | 2:00:12 | ||
T. real: 02:00:12 T. oficial: 02:00:12 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:02:57 Cat:M Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: we're team head
1629210
2:12:32
02:00:12
1:47:51
i
14b alvaro Rancé Gimenez Salines
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32) |
|||||||
3 | 3 | 55 | 8a xavier Garcia Carabí | 2:00:15 | |||
T. real: 02:00:15 T. oficial: 02:00:15 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:03:00 Cat:M Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: nu team
1622720
2:12:32
02:00:15
1:47:57
i
14b alvaro Rancé Gimenez Salines
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32) |
|||||||
4 | 4 | 72 |
i
|
8b jordi Agramunt Luzón | 2:00:15 | ||
T. real: 02:00:15 T. oficial: 02:00:15 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:03:00 Cat:M Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: nu team
1621400
2:12:32
02:00:15
1:47:58
i
14b alvaro Rancé Gimenez Salines
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32) |
|||||||
5 | 1 | 62 |
i
|
11b carla Benedicto | 2:11:07 | ||
T. real: 02:11:07 T. oficial: 02:11:07 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:13:52 Cat:F Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:02:45 Sexe:F Ritme: Club: team head vo2 - mixte
1441440
2:22:02
02:11:07
2:00:12
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32) |
|||||||
6 | 5 | 61 |
i
|
11a santi Pellejero | 2:11:07 | ||
T. real: 02:11:07 T. oficial: 02:11:07 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:13:52 Cat:M Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: team head vo2 - mixte
1925440
2:25:43
02:11:07
1:56:32
i
14b alvaro Rancé Gimenez Salines
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43) |
|||||||
7 | 6 | 49 |
i
|
5a josep Nebot Aguilar | 2:12:32 | ||
T. real: 02:12:32 T. oficial: 02:12:32 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:15:17 Cat:M Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: vo2 team
1738330
2:25:43
02:12:32
1:59:22
i
14b alvaro Rancé Gimenez Salines
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43) |
|||||||
8 | 7 | 50 |
i
|
5b oriol Gimenez Pasto | 2:12:32 | ||
T. real: 02:12:32 T. oficial: 02:12:32 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:15:17 Cat:M Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: vo2 team
2251590
2:29:36
02:12:32
1:55:29
i
14b alvaro Rancé Gimenez Salines
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
i
4a laura Celdran Lozano
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
4b cesc Sala
02:29:36 (Tr: 2:29:36) |
|||||||
9 | 8 | 53 | 7a alvaro Urbano Martín | 2:25:43 | |||
T. real: 02:25:43 T. oficial: 02:25:43 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:28:28 Cat:M Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: bailaconem
1925440
2:40:18
02:25:43
2:11:07
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
4a laura Celdran Lozano
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
4b cesc Sala
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
12a - roberto Gonzalez Sancho
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49) |
|||||||
10 | 9 | 54 | 7b david García Morán | 2:25:43 | |||
T. real: 02:25:43 T. oficial: 02:25:43 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:28:28 Cat:M Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: bailaconem
1738330
2:38:53
02:25:43
2:12:32
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
4a laura Celdran Lozano
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
4b cesc Sala
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
12a - roberto Gonzalez Sancho
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49) |
|||||||
11 | 2 | 47 |
i
|
4a laura Celdran Lozano | 2:29:36 | ||
T. real: 02:29:36 T. oficial: 02:29:36 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:32:21 Cat:F Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:02:45 Sexe:F Ritme: Club: barefoot
2251590
2:46:39
02:29:36
2:12:32
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
i
12a - roberto Gonzalez Sancho
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49) |
|||||||
12 | 10 | 48 |
i
|
4b cesc Sala | 2:29:36 | ||
T. real: 02:29:36 T. oficial: 02:29:36 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:32:21 Cat:M Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: barefoot
2771340
2:50:36
02:29:36
2:08:36
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
i
12a - roberto Gonzalez Sancho
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
13b eric Paul
02:50:36 (Tr: 2:50:36) |
|||||||
13 | 11 | 63 |
i
|
12a - roberto Gonzalez Sancho | 2:31:49 | ||
T. real: 02:31:49 T. oficial: 02:31:49 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:34:34 Cat:M Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: trikatlon tres cantos
2479070
2:50:36
02:31:49
2:13:02
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
i
4a laura Celdran Lozano
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
4b cesc Sala
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
13b eric Paul
02:50:36 (Tr: 2:50:36)
i
13a lucas Moragas
02:50:36 (Tr: 2:50:36) |
|||||||
14 | 12 | 64 |
i
|
12b enrique Santamaria Domenech | 2:31:49 | ||
T. real: 02:31:49 T. oficial: 02:31:49 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:34:34 Cat:M Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: trikatlon tres cantos
4345440
3:04:44
02:31:49
1:58:54
i
14b alvaro Rancé Gimenez Salines
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
i
4a laura Celdran Lozano
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
4b cesc Sala
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
12a - roberto Gonzalez Sancho
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
13b eric Paul
02:50:36 (Tr: 2:50:36)
i
13a lucas Moragas
02:50:36 (Tr: 2:50:36)
9b maria jesús Santos Blanch
03:04:44 (Tr: 3:04:44) |
|||||||
15 | 13 | 66 |
i
|
13b eric Paul | 2:50:36 | ||
T. real: 02:50:36 T. oficial: 02:50:36 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:53:21 Cat:M Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: golden dolphins
2771340
3:11:35
02:50:36
2:29:36
i
4a laura Celdran Lozano
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
4b cesc Sala
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
12a - roberto Gonzalez Sancho
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
13a lucas Moragas
02:50:36 (Tr: 2:50:36)
9b maria jesús Santos Blanch
03:04:44 (Tr: 3:04:44)
9a rafa Ruiz Delgado
03:04:44 (Tr: 3:04:44) |
|||||||
16 | 14 | 65 |
i
|
13a lucas Moragas | 2:50:36 | ||
T. real: 02:50:36 T. oficial: 02:50:36 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 11:53:21 Cat:M Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: golden dolphins
3811060
3:19:28
02:50:36
2:21:43
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
i
4a laura Celdran Lozano
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
4b cesc Sala
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
12a - roberto Gonzalez Sancho
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
13b eric Paul
02:50:36 (Tr: 2:50:36)
9b maria jesús Santos Blanch
03:04:44 (Tr: 3:04:44)
9a rafa Ruiz Delgado
03:04:44 (Tr: 3:04:44)
i
2a ricardo Vizcarra Calle
03:19:28 (Tr: 3:19:28) |
|||||||
17 | 3 | 58 | 9b maria jesús Santos Blanch | 3:04:44 | |||
T. real: 03:04:44 T. oficial: 03:04:44 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 12:07:29 Cat:F Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:02:45 Sexe:F Ritme: Club: running siren goo
4345440
3:37:40
03:04:44
2:31:49
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
13b eric Paul
02:50:36 (Tr: 2:50:36)
i
13a lucas Moragas
02:50:36 (Tr: 2:50:36)
9a rafa Ruiz Delgado
03:04:44 (Tr: 3:04:44)
i
2a ricardo Vizcarra Calle
03:19:28 (Tr: 3:19:28)
2b ismael Villar Eguskiza
03:19:31 (Tr: 3:19:31)
i
3a marquet Valérie
03:20:33 (Tr: 3:20:33)
i
3b mur Mélinda
03:20:33 (Tr: 3:20:33)
i
1a mireia Tomas Carulla
03:22:26 (Tr: 3:22:26)
i
1b aurelia Sagnier Tomas
03:22:26 (Tr: 3:22:26) |
|||||||
18 | 15 | 57 | 9a rafa Ruiz Delgado | 3:04:44 | |||
T. real: 03:04:44 T. oficial: 03:04:44 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 12:07:29 Cat:M Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: running siren goo
2086920
3:20:33
03:04:44
2:48:56
i
13b eric Paul
02:50:36 (Tr: 2:50:36)
i
13a lucas Moragas
02:50:36 (Tr: 2:50:36)
9b maria jesús Santos Blanch
03:04:44 (Tr: 3:04:44)
i
2a ricardo Vizcarra Calle
03:19:28 (Tr: 3:19:28)
2b ismael Villar Eguskiza
03:19:31 (Tr: 3:19:31)
i
3a marquet Valérie
03:20:33 (Tr: 3:20:33)
i
3b mur Mélinda
03:20:33 (Tr: 3:20:33) |
|||||||
19 | 16 | 71 |
i
|
2a ricardo Vizcarra Calle | 3:19:28 | ||
T. real: 03:19:28 T. oficial: 03:19:28 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 12:22:13 Cat:M Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: giggatri
3811060
3:48:20
03:19:28
2:50:36
i
13a lucas Moragas
02:50:36 (Tr: 2:50:36)
9b maria jesús Santos Blanch
03:04:44 (Tr: 3:04:44)
9a rafa Ruiz Delgado
03:04:44 (Tr: 3:04:44)
2b ismael Villar Eguskiza
03:19:31 (Tr: 3:19:31)
i
3a marquet Valérie
03:20:33 (Tr: 3:20:33)
i
3b mur Mélinda
03:20:33 (Tr: 3:20:33)
i
1a mireia Tomas Carulla
03:22:26 (Tr: 3:22:26)
i
1b aurelia Sagnier Tomas
03:22:26 (Tr: 3:22:26) |
|||||||
20 | 17 | 44 | 2b ismael Villar Eguskiza | 3:19:31 | |||
T. real: 03:19:31 T. oficial: 03:19:31 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 12:22:16 Cat:M Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:02:45 Sexe:M Ritme: Club: giggatri
1949860
3:34:17
03:19:31
3:04:44
9b maria jesús Santos Blanch
03:04:44 (Tr: 3:04:44)
9a rafa Ruiz Delgado
03:04:44 (Tr: 3:04:44)
i
2a ricardo Vizcarra Calle
03:19:28 (Tr: 3:19:28)
i
3a marquet Valérie
03:20:33 (Tr: 3:20:33)
i
3b mur Mélinda
03:20:33 (Tr: 3:20:33)
i
1a mireia Tomas Carulla
03:22:26 (Tr: 3:22:26)
i
1b aurelia Sagnier Tomas
03:22:26 (Tr: 3:22:26) |
|||||||
21 | 4 | 45 |
i
|
3a marquet Valérie | 3:20:33 | ||
T. real: 03:20:33 T. oficial: 03:20:33 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 12:23:18 Cat:F Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:02:45 Sexe:F Ritme: Club: les bessanaises
2086920
3:36:22
03:20:33
3:04:44
9a rafa Ruiz Delgado
03:04:44 (Tr: 3:04:44)
i
2a ricardo Vizcarra Calle
03:19:28 (Tr: 3:19:28)
2b ismael Villar Eguskiza
03:19:31 (Tr: 3:19:31)
i
1a mireia Tomas Carulla
03:22:26 (Tr: 3:22:26)
i
1b aurelia Sagnier Tomas
03:22:26 (Tr: 3:22:26) |
|||||||
22 | 5 | 46 |
i
|
3b mur Mélinda | 3:20:33 | ||
T. real: 03:20:33 T. oficial: 03:20:33 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 12:23:18 Cat:F Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:02:45 Sexe:F Ritme: Club: les bessanaises
248160
3:22:26
03:20:33
3:18:40
i
2a ricardo Vizcarra Calle
03:19:28 (Tr: 3:19:28)
2b ismael Villar Eguskiza
03:19:31 (Tr: 3:19:31)
i
1a mireia Tomas Carulla
03:22:26 (Tr: 3:22:26)
i
1b aurelia Sagnier Tomas
03:22:26 (Tr: 3:22:26) |
|||||||
23 | 6 | 41 |
i
|
1a mireia Tomas Carulla | 3:22:26 | ||
T. real: 03:22:26 T. oficial: 03:22:26 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 12:25:11 Cat:F Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:02:45 Sexe:F Ritme: Club: follow us
385330
3:25:21
03:22:26
3:19:31
2b ismael Villar Eguskiza
03:19:31 (Tr: 3:19:31)
i
3a marquet Valérie
03:20:33 (Tr: 3:20:33)
i
3b mur Mélinda
03:20:33 (Tr: 3:20:33) |
|||||||
24 | 7 | 42 |
i
|
1b aurelia Sagnier Tomas | 3:22:26 | ||
T. real: 03:22:26 T. oficial: 03:22:26 Inici real: 09:02:45 Hora meta: 12:25:11 Cat:F Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:02:45 Sexe:F Ritme: Club: follow us
248160
3:24:19
03:22:26
3:20:33
i
3a marquet Valérie
03:20:33 (Tr: 3:20:33)
i
3b mur Mélinda
03:20:33 (Tr: 3:20:33) |
|||||||