SubCurses

8RESULTATS

Swim Run L'Ametlla de Mar

Long_Par

25 maig 2019

Long_Ind Long_Par Short_Ind Short_Par

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:00:12

T. oficial: 02:00:12

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:02:57

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:02:45

Sexe:M

Ritme:

Club: we're team head

2:12:32
02:00:12
1:47:51
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)

T. real: 02:00:12

T. oficial: 02:00:12

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:02:57

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:02:45

Sexe:M

Ritme:

Club: we're team head

2:12:32
02:00:12
1:47:51
i
14b alvaro Rancé Gimenez Salines
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)

T. real: 02:00:15

T. oficial: 02:00:15

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:03:00

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:02:45

Sexe:M

Ritme:

Club: nu team

2:12:32
02:00:15
1:47:57
i
14b alvaro Rancé Gimenez Salines
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)

T. real: 02:00:15

T. oficial: 02:00:15

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:03:00

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:02:45

Sexe:M

Ritme:

Club: nu team

2:12:32
02:00:15
1:47:58
i
14b alvaro Rancé Gimenez Salines
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)

T. real: 02:11:07

T. oficial: 02:11:07

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:13:52

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:02:45

Sexe:F

Ritme:

Club: team head vo2 - mixte

2:22:02
02:11:07
2:00:12
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)

T. real: 02:11:07

T. oficial: 02:11:07

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:13:52

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:02:45

Sexe:M

Ritme:

Club: team head vo2 - mixte

2:25:43
02:11:07
1:56:32
i
14b alvaro Rancé Gimenez Salines
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43)

T. real: 02:12:32

T. oficial: 02:12:32

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:15:17

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:02:45

Sexe:M

Ritme:

Club: vo2 team

2:25:43
02:12:32
1:59:22
i
14b alvaro Rancé Gimenez Salines
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43)

T. real: 02:12:32

T. oficial: 02:12:32

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:15:17

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:02:45

Sexe:M

Ritme:

Club: vo2 team

2:29:36
02:12:32
1:55:29
i
14b alvaro Rancé Gimenez Salines
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
i
14a cisco Juarez Rossello
02:00:12 (Tr: 2:00:12)
8a xavier Garcia Carabí
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
8b jordi Agramunt Luzón
02:00:15 (Tr: 2:00:15)
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
i
4a laura Celdran Lozano
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
4b cesc Sala
02:29:36 (Tr: 2:29:36)

T. real: 02:25:43

T. oficial: 02:25:43

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:28:28

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:02:45

Sexe:M

Ritme:

Club: bailaconem

2:40:18
02:25:43
2:11:07
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
4a laura Celdran Lozano
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
4b cesc Sala
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
12a - roberto Gonzalez Sancho
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49)

T. real: 02:25:43

T. oficial: 02:25:43

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:28:28

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:02:45

Sexe:M

Ritme:

Club: bailaconem

2:38:53
02:25:43
2:12:32
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
4a laura Celdran Lozano
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
4b cesc Sala
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
12a - roberto Gonzalez Sancho
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49)

T. real: 02:29:36

T. oficial: 02:29:36

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:32:21

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:02:45

Sexe:F

Ritme:

Club: barefoot

2:46:39
02:29:36
2:12:32
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
i
12a - roberto Gonzalez Sancho
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49)

T. real: 02:29:36

T. oficial: 02:29:36

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:32:21

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:02:45

Sexe:M

Ritme:

Club: barefoot

2:50:36
02:29:36
2:08:36
i
11b carla Benedicto
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
11a santi Pellejero
02:11:07 (Tr: 2:11:07)
i
5a josep Nebot Aguilar
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
i
5b oriol Gimenez Pasto
02:12:32 (Tr: 2:12:32)
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
i
12a - roberto Gonzalez Sancho
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
13b eric Paul
02:50:36 (Tr: 2:50:36)

T. real: 02:31:49

T. oficial: 02:31:49

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:34:34

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:02:45

Sexe:M

Ritme:

Club: trikatlon tres cantos

2:50:36
02:31:49
2:13:02
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
i
4a laura Celdran Lozano
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
4b cesc Sala
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
13b eric Paul
02:50:36 (Tr: 2:50:36)

T. real: 02:31:49

T. oficial: 02:31:49

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:34:34

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:02:45

Sexe:M

Ritme:

Club: trikatlon tres cantos

2:50:36
02:31:49
2:13:03
7a alvaro Urbano Martín
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
7b david García Morán
02:25:43 (Tr: 2:25:43)
i
4a laura Celdran Lozano
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
4b cesc Sala
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
12a - roberto Gonzalez Sancho
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
13b eric Paul
02:50:36 (Tr: 2:50:36)

T. real: 02:50:36

T. oficial: 02:50:36

Inici real: 09:02:45

Hora meta: 11:53:21

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:02:45

Sexe:M

Ritme:

Club: golden dolphins

3:11:35
02:50:36
2:29:36
i
4a laura Celdran Lozano
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
4b cesc Sala
02:29:36 (Tr: 2:29:36)
i
12a - roberto Gonzalez Sancho
02:31:49 (Tr: 2:31:49)
i
12b enrique Santamaria Domenech
02:31:49 (Tr: 2:31:49)