L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 39 | José manuel Fernandez Lluesma | 0:18:15 | |||
T. real: 00:18:15 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:17:50 Cat:U19M Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 72.94 segons/100Metres Club: club natacio martorell
183040
0:19:38
00:18:15
0:16:51
Mario Guillen Martinez
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
Javier Navarro Guillen
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Javier Núñez Molano
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38) |
|||||||
2 | 2 | 56 | Mario Guillen Martinez | 0:18:16 | |||
T. real: 00:18:16 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:17:51 Cat:M30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 73.04 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
179960
0:19:38
00:18:16
0:16:54
José manuel Fernandez Lluesma
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Javier Navarro Guillen
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Javier Núñez Molano
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38) |
|||||||
3 | 3 | 91 | Javier Navarro Guillen | 0:18:45 | |||
T. real: 00:18:45 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:18:20 Cat:M30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 74.99 segons/100Metres Club: aquamasters
115610
0:19:38
00:18:45
0:17:53
José manuel Fernandez Lluesma
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Mario Guillen Martinez
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
i
Javier Núñez Molano
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38) |
|||||||
4 | 4 | 166 |
i
|
Javier Núñez Molano | 0:18:51 | ||
T. real: 00:18:51 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:18:26 Cat:M30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 75.35 segons/100Metres Club: club natació cerdanyola
103510
0:19:38
00:18:51
0:18:04
José manuel Fernandez Lluesma
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Mario Guillen Martinez
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
Javier Navarro Guillen
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38) |
|||||||
5 | 5 | 47 |
i
|
Sergi García Viñals | 0:19:22 | ||
T. real: 00:19:22 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:18:57 Cat:M40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 77.43 segons/100Metres Club: cen cabrera de mar
144870
0:20:28
00:19:22
0:18:16
Mario Guillen Martinez
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
Javier Navarro Guillen
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Javier Núñez Molano
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20) |
|||||||
6 | 6 | 134 |
i
|
Eloy Burillo Benitez | 0:19:36 | ||
T. real: 00:19:36 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:19:11 Cat:AbsM Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 78.37 segons/100Metres Club: club natació cerdanyola
111540
0:20:27
00:19:36
0:18:45
Javier Navarro Guillen
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Javier Núñez Molano
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20) |
|||||||
7 | 1 | 45 | Clara Gabriel Gómez | 0:19:38 | |||
T. real: 00:19:38 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:19:13 Cat:U19F Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:59:35 Sexe:F Ritme: 78.49 segons/100Metres Club: c.n. sabadell
103510
0:20:25
00:19:38
0:18:51
i
Javier Núñez Molano
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20) |
|||||||
8 | 7 | 87 | Dani Morales Robert | 0:19:51 | |||
T. real: 00:19:51 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:19:26 Cat:M40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 79.39 segons/100Metres Club:
64900
0:20:21
00:19:51
0:19:22
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20) |
|||||||
9 | 2 | 188 |
i
|
Ainhoa Benavente Lopez | 0:20:00 | ||
T. real: 00:20:00 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:19:35 Cat:U19F Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:59:35 Sexe:F Ritme: 79.98 segons/100Metres Club:
53240
0:20:24
00:20:00
0:19:36
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20) |
|||||||
10 | 3 | 144 |
i
|
Jana Del Rio Santamaria | 0:20:08 | ||
T. real: 00:20:08 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:19:43 Cat:U19F Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:59:35 Sexe:F Ritme: 80.47 segons/100Metres Club: club natacio premià
65340
0:20:37
00:20:08
0:19:38
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20) |
|||||||
11 | 4 | 153 |
i
|
Lucía Gómez Rivera | 0:20:13 | ||
T. real: 00:20:13 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:19:48 Cat:U19F Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:59:35 Sexe:F Ritme: 80.84 segons/100Metres Club: club natació martorell
56320
0:20:39
00:20:13
0:19:47
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:20:39 (Tr: 0:20:39) |
|||||||
12 | 8 | 120 | Raul Tortajada Obradó | 0:20:19 | |||
T. real: 00:20:19 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:19:54 Cat:M40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 81.26 segons/100Metres Club: swimmingproject
103840
0:21:07
00:20:19
0:19:32
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
i
Carles Riverola Frediani
00:21:07 (Tr: 0:21:07) |
|||||||
13 | 9 | 139 |
i
|
Daniel Castellano | 0:20:20 | ||
T. real: 00:20:20 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:19:55 Cat:M40 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 81.33 segons/100Metres Club: cem svh
165110
0:21:36
00:20:20
0:19:05
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
i
Carles Riverola Frediani
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Biel Soler Martinez
00:21:36 (Tr: 0:21:36) |
|||||||
14 | 10 | 193 |
i
|
Sergio Rodriguez Camacho | 0:20:39 | ||
T. real: 00:20:39 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:20:14 Cat:M30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 82.54 segons/100Metres Club:
139920
0:21:42
00:20:39
0:19:35
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
i
Carles Riverola Frediani
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Biel Soler Martinez
00:21:36 (Tr: 0:21:36)
i
Aitor Rodriguez Bassa
00:21:42 (Tr: 0:21:42) |
|||||||
15 | 11 | 176 |
i
|
Carles Riverola Frediani | 0:21:07 | ||
T. real: 00:21:07 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:20:42 Cat:M50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 84.41 segons/100Metres Club: swimfaster dalt
103840
0:21:54
00:21:07
0:20:19
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
i
Biel Soler Martinez
00:21:36 (Tr: 0:21:36)
i
Aitor Rodriguez Bassa
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
i
Víctor Muñoz Illana
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
Carlos Maderuelo Leno
00:21:51 (Tr: 0:21:51) |
|||||||
16 | 12 | 182 |
i
|
Biel Soler Martinez | 0:21:36 | ||
T. real: 00:21:36 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:21:11 Cat:U19M Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 86.34 segons/100Metres Club: club natació cerdanyola
165110
0:22:51
00:21:36
0:20:20
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
i
Carles Riverola Frediani
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Aitor Rodriguez Bassa
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
i
Víctor Muñoz Illana
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
Carlos Maderuelo Leno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
Martí Sender Prados
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Tony Martinez Barraso
00:22:06 (Tr: 0:22:06)
David Jiménez Esteve
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Alex Gonzalez Casas
00:22:42 (Tr: 0:22:42) |
|||||||
17 | 13 | 177 |
i
|
Aitor Rodriguez Bassa | 0:21:42 | ||
T. real: 00:21:42 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:21:17 Cat:M30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 86.78 segons/100Metres Club: no
139920
0:22:46
00:21:42
0:20:39
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
i
Carles Riverola Frediani
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Biel Soler Martinez
00:21:36 (Tr: 0:21:36)
i
Víctor Muñoz Illana
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
Carlos Maderuelo Leno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
Martí Sender Prados
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Tony Martinez Barraso
00:22:06 (Tr: 0:22:06)
David Jiménez Esteve
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Alex Gonzalez Casas
00:22:42 (Tr: 0:22:42) |
|||||||
18 | 14 | 165 |
i
|
Víctor Muñoz Illana | 0:21:49 | ||
T. real: 00:21:49 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:21:24 Cat:M30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 87.21 segons/100Metres Club:
92510
0:22:31
00:21:49
0:21:07
i
Carles Riverola Frediani
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Biel Soler Martinez
00:21:36 (Tr: 0:21:36)
i
Aitor Rodriguez Bassa
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
Carlos Maderuelo Leno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
Martí Sender Prados
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Tony Martinez Barraso
00:22:06 (Tr: 0:22:06)
David Jiménez Esteve
00:22:23 (Tr: 0:22:23) |
|||||||
19 | 15 | 74 | Carlos Maderuelo Leno | 0:21:51 | |||
T. real: 00:21:51 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:21:26 Cat:M30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 87.37 segons/100Metres Club: rayo team
70290
0:22:23
00:21:51
0:21:19
i
Biel Soler Martinez
00:21:36 (Tr: 0:21:36)
i
Aitor Rodriguez Bassa
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
i
Víctor Muñoz Illana
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
Martí Sender Prados
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Tony Martinez Barraso
00:22:06 (Tr: 0:22:06)
David Jiménez Esteve
00:22:23 (Tr: 0:22:23) |
|||||||
20 | 16 | 114 | Martí Sender Prados | 0:22:04 | |||
T. real: 00:22:04 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:21:39 Cat:U19M Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 88.24 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
84370
0:22:42
00:22:04
0:21:26
i
Biel Soler Martinez
00:21:36 (Tr: 0:21:36)
i
Aitor Rodriguez Bassa
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
i
Víctor Muñoz Illana
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
Carlos Maderuelo Leno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
i
Tony Martinez Barraso
00:22:06 (Tr: 0:22:06)
David Jiménez Esteve
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Alex Gonzalez Casas
00:22:42 (Tr: 0:22:42) |
|||||||
21 | 17 | 162 |
i
|
Tony Martinez Barraso | 0:22:06 | ||
T. real: 00:22:06 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:21:41 Cat:M30 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 88.34 segons/100Metres Club: c. n. cerdanyola
101530
0:22:52
00:22:06
0:21:19
i
Biel Soler Martinez
00:21:36 (Tr: 0:21:36)
i
Aitor Rodriguez Bassa
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
i
Víctor Muñoz Illana
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
Carlos Maderuelo Leno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
Martí Sender Prados
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
David Jiménez Esteve
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Alex Gonzalez Casas
00:22:42 (Tr: 0:22:42)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
00:22:52 (Tr: 0:22:52) |
|||||||
22 | 18 | 63 | David Jiménez Esteve | 0:22:23 | |||
T. real: 00:22:23 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:21:58 Cat:M40 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 89.5 segons/100Metres Club:
92510
0:23:05
00:22:23
0:21:41
i
Aitor Rodriguez Bassa
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
i
Víctor Muñoz Illana
00:21:49 (Tr: 0:21:49)
Carlos Maderuelo Leno
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
Martí Sender Prados
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Tony Martinez Barraso
00:22:06 (Tr: 0:22:06)
i
Alex Gonzalez Casas
00:22:42 (Tr: 0:22:42)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Jose antonio Alvarez Rodriguez
00:23:05 (Tr: 0:23:05) |
|||||||
23 | 19 | 195 |
i
|
Alex Gonzalez Casas | 0:22:42 | ||
T. real: 00:22:42 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:22:17 Cat:M40 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 90.8 segons/100Metres Club:
84370
0:23:21
00:22:42
0:22:04
Martí Sender Prados
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Tony Martinez Barraso
00:22:06 (Tr: 0:22:06)
David Jiménez Esteve
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Jose antonio Alvarez Rodriguez
00:23:05 (Tr: 0:23:05)
i
David Hernandez Viñas
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
Jorge Toribio Echegoyen
00:23:12 (Tr: 0:23:12)
i
Guillem Mercadé Pujadas
00:23:13 (Tr: 0:23:13)
i
Albert Puntes Bautista
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:23:16 (Tr: 0:23:16) |
|||||||
24 | 20 | 95 |
i
|
Josep llatzer Perez Gutierrez | 0:22:52 | ||
T. real: 00:22:52 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:22:27 Cat:M40 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 91.42 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
101530
0:23:38
00:22:52
0:22:06
i
Tony Martinez Barraso
00:22:06 (Tr: 0:22:06)
David Jiménez Esteve
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Alex Gonzalez Casas
00:22:42 (Tr: 0:22:42)
i
Jose antonio Alvarez Rodriguez
00:23:05 (Tr: 0:23:05)
i
David Hernandez Viñas
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
Jorge Toribio Echegoyen
00:23:12 (Tr: 0:23:12)
i
Guillem Mercadé Pujadas
00:23:13 (Tr: 0:23:13)
i
Albert Puntes Bautista
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:23:16 (Tr: 0:23:16) |
|||||||
25 | 21 | 129 |
i
|
Jose antonio Alvarez Rodriguez | 0:23:05 | ||
T. real: 00:23:05 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:22:40 Cat:M40 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 92.3 segons/100Metres Club: cemsvh
92510
0:23:47
00:23:05
0:22:23
David Jiménez Esteve
00:22:23 (Tr: 0:22:23)
i
Alex Gonzalez Casas
00:22:42 (Tr: 0:22:42)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
David Hernandez Viñas
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
Jorge Toribio Echegoyen
00:23:12 (Tr: 0:23:12)
i
Guillem Mercadé Pujadas
00:23:13 (Tr: 0:23:13)
i
Albert Puntes Bautista
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:23:16 (Tr: 0:23:16) |
|||||||
26 | 22 | 58 |
i
|
David Hernandez Viñas | 0:23:11 | ||
T. real: 00:23:11 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:22:46 Cat:M40 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 92.7 segons/100Metres Club:
62810
0:23:40
00:23:11
0:22:42
i
Alex Gonzalez Casas
00:22:42 (Tr: 0:22:42)
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Jose antonio Alvarez Rodriguez
00:23:05 (Tr: 0:23:05)
Jorge Toribio Echegoyen
00:23:12 (Tr: 0:23:12)
i
Guillem Mercadé Pujadas
00:23:13 (Tr: 0:23:13)
i
Albert Puntes Bautista
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:23:16 (Tr: 0:23:16) |
|||||||
27 | 23 | 119 | Jorge Toribio Echegoyen | 0:23:12 | |||
T. real: 00:23:12 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:22:47 Cat:M30 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 92.74 segons/100Metres Club: natacio masters sant gerv
43670
0:23:31
00:23:12
0:22:52
i
Josep llatzer Perez Gutierrez
00:22:52 (Tr: 0:22:52)
i
Jose antonio Alvarez Rodriguez
00:23:05 (Tr: 0:23:05)
i
David Hernandez Viñas
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
i
Guillem Mercadé Pujadas
00:23:13 (Tr: 0:23:13)
i
Albert Puntes Bautista
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:23:16 (Tr: 0:23:16) |
|||||||
28 | 24 | 83 |
i
|
Guillem Mercadé Pujadas | 0:23:13 | ||
T. real: 00:23:13 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:22:48 Cat:1 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 92.81 segons/100Metres Club:
16830
0:23:20
00:23:13
0:23:05
i
Jose antonio Alvarez Rodriguez
00:23:05 (Tr: 0:23:05)
i
David Hernandez Viñas
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
Jorge Toribio Echegoyen
00:23:12 (Tr: 0:23:12)
i
Albert Puntes Bautista
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:23:16 (Tr: 0:23:16) |
|||||||
29 | 25 | 203 |
i
|
Albert Puntes Bautista | 0:23:14 | ||
T. real: 00:23:14 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:22:49 Cat:M30 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 92.89 segons/100Metres Club: barcelona swimmers
6050
0:23:17
00:23:14
0:23:11
i
David Hernandez Viñas
00:23:11 (Tr: 0:23:11)
Jorge Toribio Echegoyen
00:23:12 (Tr: 0:23:12)
i
Guillem Mercadé Pujadas
00:23:13 (Tr: 0:23:13)
i
Rubén Miquel Álvarez
00:23:16 (Tr: 0:23:16) |
|||||||
30 | 26 | 164 |
i
|
Rubén Miquel Álvarez | 0:23:16 | ||
T. real: 00:23:16 Inici real: 09:59:35 Hora meta: 10:22:51 Cat:M30 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:59:35 Sexe:M Ritme: 93.01 segons/100Metres Club:
8800
0:23:20
00:23:16
0:23:12
Jorge Toribio Echegoyen
00:23:12 (Tr: 0:23:12)
i
Guillem Mercadé Pujadas
00:23:13 (Tr: 0:23:13)
i
Albert Puntes Bautista
00:23:14 (Tr: 0:23:14) |
|||||||