SubCurses

8RESULTATS

8a SwimSilvestre 2019

1500 m.

29 desembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:18:15

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:17:50

Cat:U19M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:59:35

Sexe:M

Ritme: 72.94 segons/100Metres

Club: club natacio martorell

0:19:38
00:18:15
0:16:51
Mario Guillen Martinez
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
Javier Navarro Guillen
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Javier Núñez Molano
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)

T. real: 00:18:16

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:17:51

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:59:35

Sexe:M

Ritme: 73.04 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

0:19:38
00:18:16
0:16:54
José manuel Fernandez Lluesma
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Javier Navarro Guillen
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Javier Núñez Molano
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)

T. real: 00:18:45

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:18:20

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:59:35

Sexe:M

Ritme: 74.99 segons/100Metres

Club: aquamasters

0:19:38
00:18:45
0:17:53
José manuel Fernandez Lluesma
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Mario Guillen Martinez
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
i
Javier Núñez Molano
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)

T. real: 00:18:51

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:18:26

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:59:35

Sexe:M

Ritme: 75.35 segons/100Metres

Club: club natació cerdanyola

0:19:38
00:18:51
0:18:04
José manuel Fernandez Lluesma
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Mario Guillen Martinez
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
Javier Navarro Guillen
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)

T. real: 00:19:22

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:18:57

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:59:35

Sexe:M

Ritme: 77.43 segons/100Metres

Club: cen cabrera de mar

0:20:28
00:19:22
0:18:16
Mario Guillen Martinez
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
Javier Navarro Guillen
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Javier Núñez Molano
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)

T. real: 00:19:36

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:19:11

Cat:AbsM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:59:35

Sexe:M

Ritme: 78.37 segons/100Metres

Club: club natació cerdanyola

0:20:27
00:19:36
0:18:45
Javier Navarro Guillen
00:18:45 (Tr: 0:18:45)
i
Javier Núñez Molano
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)

T. real: 00:19:38

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:19:13

Cat:U19F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:59:35

Sexe:F

Ritme: 78.49 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

0:20:25
00:19:38
0:18:51
i
Javier Núñez Molano
00:18:51 (Tr: 0:18:51)
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
i
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)

T. real: 00:19:51

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:19:26

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:59:35

Sexe:M

Ritme: 79.39 segons/100Metres

Club:

0:20:21
00:19:51
0:19:22
i
Sergi García Viñals
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)

T. real: 00:20:00

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:19:35

Cat:U19F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:59:35

Sexe:F

Ritme: 79.98 segons/100Metres

Club:

0:20:24
00:20:00
0:19:36
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)

T. real: 00:20:08

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:19:43

Cat:U19F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:59:35

Sexe:F

Ritme: 80.47 segons/100Metres

Club: club natacio premià

0:20:37
00:20:08
0:19:38
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)

T. real: 00:20:13

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:19:48

Cat:U19F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:59:35

Sexe:F

Ritme: 80.84 segons/100Metres

Club: club natació martorell

0:20:39
00:20:13
0:19:47
i
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:20:39 (Tr: 0:20:39)

T. real: 00:20:19

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:19:54

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:59:35

Sexe:M

Ritme: 81.26 segons/100Metres

Club: swimmingproject

0:21:07
00:20:19
0:19:32
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
i
Carles Riverola Frediani
00:21:07 (Tr: 0:21:07)

T. real: 00:20:20

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:19:55

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:59:35

Sexe:M

Ritme: 81.33 segons/100Metres

Club: cem svh

0:21:07
00:20:20
0:19:34
i
Eloy Burillo Benitez
00:19:36 (Tr: 0:19:36)
Clara Gabriel Gómez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Dani Morales Robert
00:19:51 (Tr: 0:19:51)
i
Ainhoa Benavente Lopez
00:20:00 (Tr: 0:20:00)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
i
Carles Riverola Frediani
00:21:07 (Tr: 0:21:07)

T. real: 00:20:39

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:20:14

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:59:35

Sexe:M

Ritme: 82.54 segons/100Metres

Club:

0:21:07
00:20:39
0:20:11
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
i
Carles Riverola Frediani
00:21:07 (Tr: 0:21:07)

T. real: 00:21:07

Inici real: 09:59:35

Hora meta: 10:20:42

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:59:35

Sexe:M

Ritme: 84.41 segons/100Metres

Club: swimfaster dalt

0:21:54
00:21:07
0:20:19
Raul Tortajada Obradó
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Daniel Castellano
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
i
Sergio Rodriguez Camacho
00:20:39 (Tr: 0:20:39)