SubCurses

10K 21K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 01:01:18

T. oficial: 01:04:03

Inici real: 09:03:56

Hora meta: 10:05:14

Cat:M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:08 min/km

Club: 09:06

1:04:05
01:04:03
1:04:01
i
Adria López Machuca
01:04:02 (Tr: 1:01:18)

T. real: 01:01:18

T. oficial: 01:04:02

Inici real: 09:03:55

Hora meta: 10:05:13

Cat:M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:08 min/km

Club: 09:06

1:04:04
01:04:02
1:04:00
David Castillejo Lecha
01:04:03 (Tr: 1:01:18)

T. real: 01:01:30

T. oficial: 01:01:32

Inici real: 09:01:14

Hora meta: 10:02:43

Cat:M

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:09 min/km

Club: 09:00

1:02:10
01:01:32
1:00:54
Fernando Viera Larios
01:02:10 (Tr: 1:02:03)
Joan carles Cabeza Frias
01:02:10 (Tr: 1:02:06)

T. real: 01:01:35

T. oficial: 01:03:01

Inici real: 09:02:37

Hora meta: 10:04:12

Cat:M

Pos. categoria: 42

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:10 min/km

Club: 09:06

1:03:03
01:03:01
1:02:59

T. real: 01:01:56

T. oficial: 01:03:07

Inici real: 09:02:23

Hora meta: 10:04:18

Cat:M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club: 09:03

1:03:39
01:03:07
1:02:35
Diego Aguilar Perez
01:03:01 (Tr: 1:01:35)
Henry Villanueva Garcia
01:03:39 (Tr: 1:02:08)
Jesús Vilar Llaurens
01:03:32 (Tr: 1:02:23)
i
Jaume Alimany Moreno
01:03:30 (Tr: 1:02:24)
i
Laura Baeza Moya
01:02:36 (Tr: 1:02:31)
Segundo Sergio Perugachi
01:02:42 (Tr: 1:02:42)
i
Fina Zamora Ordoñez
01:02:51 (Tr: 1:02:45)

T. real: 01:02:03

T. oficial: 01:02:10

Inici real: 09:01:18

Hora meta: 10:03:21

Cat:M

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club: 09:00

1:03:32
01:02:10
1:00:47
Josep Cazorla Vicente
01:01:32 (Tr: 1:01:30)
Diego Aguilar Perez
01:03:01 (Tr: 1:01:35)
i
Jordi Sellarès Ibañez
01:03:07 (Tr: 1:01:56)
Joan carles Cabeza Frias
01:02:10 (Tr: 1:02:06)
Jesús Vilar Llaurens
01:03:32 (Tr: 1:02:23)
i
Jaume Alimany Moreno
01:03:30 (Tr: 1:02:24)
i
Laura Baeza Moya
01:02:36 (Tr: 1:02:31)
Segundo Sergio Perugachi
01:02:42 (Tr: 1:02:42)
i
Fina Zamora Ordoñez
01:02:51 (Tr: 1:02:45)

T. real: 01:02:06

T. oficial: 01:02:10

Inici real: 09:01:16

Hora meta: 10:03:21

Cat:M

Pos. categoria: 39

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club: 09:00

1:03:30
01:02:10
1:00:50
Josep Cazorla Vicente
01:01:32 (Tr: 1:01:30)
Diego Aguilar Perez
01:03:01 (Tr: 1:01:35)
i
Jordi Sellarès Ibañez
01:03:07 (Tr: 1:01:56)
Fernando Viera Larios
01:02:10 (Tr: 1:02:03)
i
Jaume Alimany Moreno
01:03:30 (Tr: 1:02:24)
i
Laura Baeza Moya
01:02:36 (Tr: 1:02:31)
Segundo Sergio Perugachi
01:02:42 (Tr: 1:02:42)
i
Fina Zamora Ordoñez
01:02:51 (Tr: 1:02:45)

T. real: 01:02:08

T. oficial: 01:03:39

Inici real: 09:02:43

Hora meta: 10:04:50

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club: 09:00

1:05:06
01:03:39
1:02:12
David Castillejo Lecha
01:04:03 (Tr: 1:01:18)
i
Adria López Machuca
01:04:02 (Tr: 1:01:18)
Diego Aguilar Perez
01:03:01 (Tr: 1:01:35)
i
Jordi Sellarès Ibañez
01:03:07 (Tr: 1:01:56)
Jesús Vilar Llaurens
01:03:32 (Tr: 1:02:23)
i
Jaume Alimany Moreno
01:03:30 (Tr: 1:02:24)
i
Júlia Solà Amenós
01:05:06 (Tr: 1:02:25)
i
Laura Baeza Moya
01:02:36 (Tr: 1:02:31)
Segundo Sergio Perugachi
01:02:42 (Tr: 1:02:42)
i
Fina Zamora Ordoñez
01:02:51 (Tr: 1:02:45)

T. real: 01:02:23

T. oficial: 01:03:32

Inici real: 09:02:20

Hora meta: 10:04:43

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:15 min/km

Club: 09:03

1:04:55
01:03:32
1:02:10
David Castillejo Lecha
01:04:03 (Tr: 1:01:18)
i
Adria López Machuca
01:04:02 (Tr: 1:01:18)
Diego Aguilar Perez
01:03:01 (Tr: 1:01:35)
i
Jordi Sellarès Ibañez
01:03:07 (Tr: 1:01:56)
Fernando Viera Larios
01:02:10 (Tr: 1:02:03)
Joan carles Cabeza Frias
01:02:10 (Tr: 1:02:06)
Henry Villanueva Garcia
01:03:39 (Tr: 1:02:08)
i
Jaume Alimany Moreno
01:03:30 (Tr: 1:02:24)
i
Laura Baeza Moya
01:02:36 (Tr: 1:02:31)
Segundo Sergio Perugachi
01:02:42 (Tr: 1:02:42)
i
Fina Zamora Ordoñez
01:02:51 (Tr: 1:02:45)

T. real: 01:02:24

T. oficial: 01:03:30

Inici real: 09:02:17

Hora meta: 10:04:41

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:15 min/km

Club: 09:00

1:05:19
01:03:30
1:01:42
David Castillejo Lecha
01:04:03 (Tr: 1:01:18)
i
Adria López Machuca
01:04:02 (Tr: 1:01:18)
Diego Aguilar Perez
01:03:01 (Tr: 1:01:35)
i
Jordi Sellarès Ibañez
01:03:07 (Tr: 1:01:56)
Fernando Viera Larios
01:02:10 (Tr: 1:02:03)
Joan carles Cabeza Frias
01:02:10 (Tr: 1:02:06)
Henry Villanueva Garcia
01:03:39 (Tr: 1:02:08)
Jesús Vilar Llaurens
01:03:32 (Tr: 1:02:23)
i
Júlia Solà Amenós
01:05:06 (Tr: 1:02:25)
i
Laura Baeza Moya
01:02:36 (Tr: 1:02:31)
i
Enrique Alcocer Megías
01:05:19 (Tr: 1:02:42)
Segundo Sergio Perugachi
01:02:42 (Tr: 1:02:42)
i
Fina Zamora Ordoñez
01:02:51 (Tr: 1:02:45)

T. real: 01:02:25

T. oficial: 01:05:06

Inici real: 09:03:53

Hora meta: 10:06:17

Cat:F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:01:11

Sexe:F

Ritme: 6:15 min/km

Club: 09:06

1:06:34
01:05:06
1:03:39
David Castillejo Lecha
01:04:03 (Tr: 1:01:18)
i
Adria López Machuca
01:04:02 (Tr: 1:01:18)
Henry Villanueva Garcia
01:03:39 (Tr: 1:02:08)
i
Enrique Alcocer Megías
01:05:19 (Tr: 1:02:42)

T. real: 01:02:31

T. oficial: 01:02:36

Inici real: 09:01:17

Hora meta: 10:03:47

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:01:11

Sexe:F

Ritme: 6:16 min/km

Club: 09:00

1:02:51
01:02:36
1:02:21
Segundo Sergio Perugachi
01:02:42 (Tr: 1:02:42)
i
Fina Zamora Ordoñez
01:02:51 (Tr: 1:02:45)

T. real: 01:02:42

T. oficial: 01:05:19

Inici real: 09:03:49

Hora meta: 10:06:30

Cat:M

Pos. categoria: 61

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:17 min/km

Club: 09:06

1:07:07
01:05:19
1:03:30
David Castillejo Lecha
01:04:03 (Tr: 1:01:18)
i
Adria López Machuca
01:04:02 (Tr: 1:01:18)
Henry Villanueva Garcia
01:03:39 (Tr: 1:02:08)
Jesús Vilar Llaurens
01:03:32 (Tr: 1:02:23)
i
Jaume Alimany Moreno
01:03:30 (Tr: 1:02:24)
i
Júlia Solà Amenós
01:05:06 (Tr: 1:02:25)

T. real: 01:02:42

T. oficial: 01:02:42

Inici real: 09:01:11

Hora meta: 10:03:53

Cat:M

Pos. categoria: 40

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:17 min/km

Club: 09:00

1:02:51
01:02:42
1:02:33
i
Laura Baeza Moya
01:02:36 (Tr: 1:02:31)
i
Fina Zamora Ordoñez
01:02:51 (Tr: 1:02:45)

T. real: 01:02:45

T. oficial: 01:02:51

Inici real: 09:01:17

Hora meta: 10:04:02

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:01:11

Sexe:F

Ritme: 6:17 min/km

Club: 09:00

1:03:07
01:02:51
1:02:36
Diego Aguilar Perez
01:03:01 (Tr: 1:01:35)
i
Laura Baeza Moya
01:02:36 (Tr: 1:02:31)
Segundo Sergio Perugachi
01:02:42 (Tr: 1:02:42)