SubCurses

10K 21K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 01:04:47

T. oficial: 01:05:54

Inici real: 09:02:18

Hora meta: 10:07:05

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:29 min/km

Club: 09:03

1:08:16
01:05:54
1:03:32
Ryuken Nishizawa Fung
01:07:30 (Tr: 1:04:56)
i
Jose Olmo
01:04:58 (Tr: 1:04:58)
Josep Maso Tarres
01:05:04 (Tr: 1:05:00)
Lluís Canellas Magide
01:05:12 (Tr: 1:05:12)
Anna Bayés Villaronga
01:08:05 (Tr: 1:05:20)
i
Albert Sanchez Planiol
01:08:16 (Tr: 1:05:31)
Isaac Balcells
01:05:55 (Tr: 1:05:51)
i
Daniel Escuder Juan
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
Cinzia Puliga
01:06:07 (Tr: 1:06:02)
i
Oriol Suñer Pujol
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Xavier Suñer Puigdevall
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Jona Arce Peña
01:07:25 (Tr: 1:06:14)

T. real: 01:04:56

T. oficial: 01:07:30

Inici real: 09:03:46

Hora meta: 10:08:41

Cat:M

Pos. categoria: 73

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:30 min/km

Club: 09:03

1:09:07
01:07:30
1:05:54
i
Xavier Serra Sorribes
01:05:54 (Tr: 1:04:47)
Anna Bayés Villaronga
01:08:05 (Tr: 1:05:20)
i
Albert Sanchez Planiol
01:08:16 (Tr: 1:05:31)
i
Joan enric González Vilches
01:08:34 (Tr: 1:05:48)
Isaac Balcells
01:05:55 (Tr: 1:05:51)
i
Jaume Ribas Salomo
01:08:42 (Tr: 1:05:58)
i
Daniel Escuder Juan
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
Cinzia Puliga
01:06:07 (Tr: 1:06:02)
i
Oriol Suñer Pujol
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Xavier Suñer Puigdevall
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Jona Arce Peña
01:07:25 (Tr: 1:06:14)

T. real: 01:04:58

T. oficial: 01:04:58

Inici real: 09:01:12

Hora meta: 10:06:09

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:30 min/km

Club: 09:06

1:08:16
01:04:58
1:01:39
i
Xavier Serra Sorribes
01:05:54 (Tr: 1:04:47)
Ryuken Nishizawa Fung
01:07:30 (Tr: 1:04:56)
Josep Maso Tarres
01:05:04 (Tr: 1:05:00)
Lluís Canellas Magide
01:05:12 (Tr: 1:05:12)
Anna Bayés Villaronga
01:08:05 (Tr: 1:05:20)
i
Albert Sanchez Planiol
01:08:16 (Tr: 1:05:31)
Isaac Balcells
01:05:55 (Tr: 1:05:51)
i
Daniel Escuder Juan
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
Cinzia Puliga
01:06:07 (Tr: 1:06:02)
i
Oriol Suñer Pujol
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Xavier Suñer Puigdevall
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Jona Arce Peña
01:07:25 (Tr: 1:06:14)

T. real: 01:05:00

T. oficial: 01:05:04

Inici real: 09:01:15

Hora meta: 10:06:15

Cat:M

Pos. categoria: 59

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:30 min/km

Club: 09:00

1:08:16
01:05:04
1:01:51
i
Xavier Serra Sorribes
01:05:54 (Tr: 1:04:47)
Ryuken Nishizawa Fung
01:07:30 (Tr: 1:04:56)
i
Jose Olmo
01:04:58 (Tr: 1:04:58)
Lluís Canellas Magide
01:05:12 (Tr: 1:05:12)
Anna Bayés Villaronga
01:08:05 (Tr: 1:05:20)
i
Albert Sanchez Planiol
01:08:16 (Tr: 1:05:31)
Isaac Balcells
01:05:55 (Tr: 1:05:51)
i
Daniel Escuder Juan
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
Cinzia Puliga
01:06:07 (Tr: 1:06:02)
i
Oriol Suñer Pujol
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Xavier Suñer Puigdevall
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Jona Arce Peña
01:07:25 (Tr: 1:06:14)

T. real: 01:05:12

T. oficial: 01:05:12

Inici real: 09:01:11

Hora meta: 10:06:23

Cat:M

Pos. categoria: 60

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:32 min/km

Club: 09:00

1:08:34
01:05:12
1:01:50
i
Xavier Serra Sorribes
01:05:54 (Tr: 1:04:47)
Ryuken Nishizawa Fung
01:07:30 (Tr: 1:04:56)
i
Jose Olmo
01:04:58 (Tr: 1:04:58)
Josep Maso Tarres
01:05:04 (Tr: 1:05:00)
Anna Bayés Villaronga
01:08:05 (Tr: 1:05:20)
i
Albert Sanchez Planiol
01:08:16 (Tr: 1:05:31)
i
Joan enric González Vilches
01:08:34 (Tr: 1:05:48)
Isaac Balcells
01:05:55 (Tr: 1:05:51)
i
Daniel Escuder Juan
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
Cinzia Puliga
01:06:07 (Tr: 1:06:02)
i
Oriol Suñer Pujol
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Xavier Suñer Puigdevall
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Jona Arce Peña
01:07:25 (Tr: 1:06:14)

T. real: 01:05:20

T. oficial: 01:08:05

Inici real: 09:03:56

Hora meta: 10:09:16

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:01:11

Sexe:F

Ritme: 6:32 min/km

Club: 09:06

1:11:13
01:08:05
1:04:58
i
Xavier Serra Sorribes
01:05:54 (Tr: 1:04:47)
Ryuken Nishizawa Fung
01:07:30 (Tr: 1:04:56)
i
Jose Olmo
01:04:58 (Tr: 1:04:58)
Josep Maso Tarres
01:05:04 (Tr: 1:05:00)
Lluís Canellas Magide
01:05:12 (Tr: 1:05:12)
i
Albert Sanchez Planiol
01:08:16 (Tr: 1:05:31)
i
Joan enric González Vilches
01:08:34 (Tr: 1:05:48)
Isaac Balcells
01:05:55 (Tr: 1:05:51)
i
Jaume Ribas Salomo
01:08:42 (Tr: 1:05:58)
i
Daniel Escuder Juan
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
Cinzia Puliga
01:06:07 (Tr: 1:06:02)
i
Oriol Suñer Pujol
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Xavier Suñer Puigdevall
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Jona Arce Peña
01:07:25 (Tr: 1:06:14)

T. real: 01:05:31

T. oficial: 01:08:16

Inici real: 09:03:57

Hora meta: 10:09:27

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:34 min/km

Club: 09:03

1:11:29
01:08:16
1:05:04
i
Xavier Serra Sorribes
01:05:54 (Tr: 1:04:47)
Ryuken Nishizawa Fung
01:07:30 (Tr: 1:04:56)
Josep Maso Tarres
01:05:04 (Tr: 1:05:00)
Lluís Canellas Magide
01:05:12 (Tr: 1:05:12)
Anna Bayés Villaronga
01:08:05 (Tr: 1:05:20)
i
Joan enric González Vilches
01:08:34 (Tr: 1:05:48)
Isaac Balcells
01:05:55 (Tr: 1:05:51)
i
Jaume Ribas Salomo
01:08:42 (Tr: 1:05:58)
i
Daniel Escuder Juan
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
Cinzia Puliga
01:06:07 (Tr: 1:06:02)
i
Oriol Suñer Pujol
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Xavier Suñer Puigdevall
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Jona Arce Peña
01:07:25 (Tr: 1:06:14)

T. real: 01:05:48

T. oficial: 01:08:34

Inici real: 09:03:57

Hora meta: 10:09:45

Cat:M

Pos. categoria: 77

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:35 min/km

Club: 09:06

1:11:57
01:08:34
1:05:12
i
Xavier Serra Sorribes
01:05:54 (Tr: 1:04:47)
Ryuken Nishizawa Fung
01:07:30 (Tr: 1:04:56)
Lluís Canellas Magide
01:05:12 (Tr: 1:05:12)
Anna Bayés Villaronga
01:08:05 (Tr: 1:05:20)
i
Albert Sanchez Planiol
01:08:16 (Tr: 1:05:31)
Isaac Balcells
01:05:55 (Tr: 1:05:51)
i
Jaume Ribas Salomo
01:08:42 (Tr: 1:05:58)
i
Daniel Escuder Juan
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
Cinzia Puliga
01:06:07 (Tr: 1:06:02)
i
Oriol Suñer Pujol
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Xavier Suñer Puigdevall
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Jona Arce Peña
01:07:25 (Tr: 1:06:14)

T. real: 01:05:51

T. oficial: 01:05:55

Inici real: 09:01:15

Hora meta: 10:07:06

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:36 min/km

Club: 09:00

1:06:07
01:05:55
1:05:43
i
Xavier Serra Sorribes
01:05:54 (Tr: 1:04:47)
i
Daniel Escuder Juan
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
Cinzia Puliga
01:06:07 (Tr: 1:06:02)

T. real: 01:05:58

T. oficial: 01:08:42

Inici real: 09:03:55

Hora meta: 10:09:53

Cat:M

Pos. categoria: 78

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:36 min/km

Club: 09:06

1:09:07
01:08:42
1:08:16
i
Albert Sanchez Planiol
01:08:16 (Tr: 1:05:31)
i
Joan enric González Vilches
01:08:34 (Tr: 1:05:48)

T. real: 01:06:00

T. oficial: 01:06:00

Inici real: 09:01:11

Hora meta: 10:07:11

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:36 min/km

Club: 09:00

1:07:09
01:06:00
1:04:51
i
Xavier Serra Sorribes
01:05:54 (Tr: 1:04:47)
i
Jose Olmo
01:04:58 (Tr: 1:04:58)
Josep Maso Tarres
01:05:04 (Tr: 1:05:00)
Lluís Canellas Magide
01:05:12 (Tr: 1:05:12)
Isaac Balcells
01:05:55 (Tr: 1:05:51)
Cinzia Puliga
01:06:07 (Tr: 1:06:02)
i
Oriol Suñer Pujol
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Xavier Suñer Puigdevall
01:07:09 (Tr: 1:06:04)

T. real: 01:06:02

T. oficial: 01:06:07

Inici real: 09:01:17

Hora meta: 10:07:18

Cat:F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:01:11

Sexe:F

Ritme: 6:37 min/km

Club: 09:00

1:07:25
01:06:07
1:04:50
i
Xavier Serra Sorribes
01:05:54 (Tr: 1:04:47)
i
Jose Olmo
01:04:58 (Tr: 1:04:58)
Josep Maso Tarres
01:05:04 (Tr: 1:05:00)
Lluís Canellas Magide
01:05:12 (Tr: 1:05:12)
Isaac Balcells
01:05:55 (Tr: 1:05:51)
i
Daniel Escuder Juan
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
i
Oriol Suñer Pujol
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Xavier Suñer Puigdevall
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Jona Arce Peña
01:07:25 (Tr: 1:06:14)

T. real: 01:06:04

T. oficial: 01:07:09

Inici real: 09:02:17

Hora meta: 10:08:20

Cat:M

Pos. categoria: 61

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:37 min/km

Club: 09:06

1:07:25
01:07:09
1:06:53
i
Xavier Suñer Puigdevall
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Jona Arce Peña
01:07:25 (Tr: 1:06:14)

T. real: 01:06:04

T. oficial: 01:07:09

Inici real: 09:02:17

Hora meta: 10:08:20

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:37 min/km

Club: 09:06

1:08:19
01:07:09
1:06:00
Ryuken Nishizawa Fung
01:07:30 (Tr: 1:04:56)
Anna Bayés Villaronga
01:08:05 (Tr: 1:05:20)
i
Albert Sanchez Planiol
01:08:16 (Tr: 1:05:31)
i
Daniel Escuder Juan
01:06:00 (Tr: 1:06:00)
Cinzia Puliga
01:06:07 (Tr: 1:06:02)
i
Oriol Suñer Pujol
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Jona Arce Peña
01:07:25 (Tr: 1:06:14)

T. real: 01:06:14

T. oficial: 01:07:25

Inici real: 09:02:23

Hora meta: 10:08:36

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:38 min/km

Club: 09:03

1:08:43
01:07:25
1:06:07
Ryuken Nishizawa Fung
01:07:30 (Tr: 1:04:56)
Anna Bayés Villaronga
01:08:05 (Tr: 1:05:20)
i
Albert Sanchez Planiol
01:08:16 (Tr: 1:05:31)
i
Joan enric González Vilches
01:08:34 (Tr: 1:05:48)
i
Jaume Ribas Salomo
01:08:42 (Tr: 1:05:58)
Cinzia Puliga
01:06:07 (Tr: 1:06:02)
i
Oriol Suñer Pujol
01:07:09 (Tr: 1:06:04)
i
Xavier Suñer Puigdevall
01:07:09 (Tr: 1:06:04)