SubCurses

10K 21K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 01:06:15

T. oficial: 01:07:26

Inici real: 09:02:23

Hora meta: 10:08:37

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:38 min/km

Club: 09:03

1:10:18
01:07:26
1:04:33
Sara Calderón Mondragón
01:09:13 (Tr: 1:06:37)
Carlos Luna Carrillo
01:09:27 (Tr: 1:06:43)
i
Jordi De Las Heras Martínez
01:09:46 (Tr: 1:07:02)
i
Abel Salas Casado
01:10:16 (Tr: 1:07:22)
Neli Krasimirova
01:07:41 (Tr: 1:07:33)
i
Martina González Cañellas
01:10:18 (Tr: 1:07:42)
Juan hugo Cadima Rocha
01:07:51 (Tr: 1:07:44)
i
Jose manuel Pérez Viaplana
01:08:17 (Tr: 1:08:11)
Joan Sureda Castañer
01:09:28 (Tr: 1:08:23)
i
Maite Marti Delmonte
01:09:34 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:06:37

T. oficial: 01:09:13

Inici real: 09:03:48

Hora meta: 10:10:24

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:01:11

Sexe:F

Ritme: 6:40 min/km

Club: 09:03

1:11:01
01:09:13
1:07:26
i
Isma Moncada
01:07:26 (Tr: 1:06:15)
Carlos Luna Carrillo
01:09:27 (Tr: 1:06:43)
i
Jordi De Las Heras Martínez
01:09:46 (Tr: 1:07:02)
i
Abel Salas Casado
01:10:16 (Tr: 1:07:22)
Neli Krasimirova
01:07:41 (Tr: 1:07:33)
i
Martina González Cañellas
01:10:18 (Tr: 1:07:42)
Juan hugo Cadima Rocha
01:07:51 (Tr: 1:07:44)
i
Marc Ibáñez Serra
01:10:30 (Tr: 1:07:45)
i
Rubén Cobos Rincón
01:10:40 (Tr: 1:07:48)
Jose antonio Cordoba Cobo
01:10:44 (Tr: 1:07:58)
i
Jose manuel Pérez Viaplana
01:08:17 (Tr: 1:08:11)
Diana Ruiz Vivancos
01:10:51 (Tr: 1:08:12)
Joan Sureda Castañer
01:09:28 (Tr: 1:08:23)
i
Maite Marti Delmonte
01:09:34 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:06:43

T. oficial: 01:09:27

Inici real: 09:03:56

Hora meta: 10:10:38

Cat:M

Pos. categoria: 80

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:41 min/km

Club: 09:06

1:11:29
01:09:27
1:07:26
i
Isma Moncada
01:07:26 (Tr: 1:06:15)
Sara Calderón Mondragón
01:09:13 (Tr: 1:06:37)
i
Jordi De Las Heras Martínez
01:09:46 (Tr: 1:07:02)
i
Abel Salas Casado
01:10:16 (Tr: 1:07:22)
Neli Krasimirova
01:07:41 (Tr: 1:07:33)
i
Martina González Cañellas
01:10:18 (Tr: 1:07:42)
Juan hugo Cadima Rocha
01:07:51 (Tr: 1:07:44)
i
Marc Ibáñez Serra
01:10:30 (Tr: 1:07:45)
i
Rubén Cobos Rincón
01:10:40 (Tr: 1:07:48)
Jose antonio Cordoba Cobo
01:10:44 (Tr: 1:07:58)
i
Jose manuel Pérez Viaplana
01:08:17 (Tr: 1:08:11)
Diana Ruiz Vivancos
01:10:51 (Tr: 1:08:12)
Joan Sureda Castañer
01:09:28 (Tr: 1:08:23)
i
Maite Marti Delmonte
01:09:34 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:07:02

T. oficial: 01:09:46

Inici real: 09:03:56

Hora meta: 10:10:57

Cat:M

Pos. categoria: 82

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:43 min/km

Club: 09:06

1:12:07
01:09:46
1:07:26
i
Isma Moncada
01:07:26 (Tr: 1:06:15)
Sara Calderón Mondragón
01:09:13 (Tr: 1:06:37)
Carlos Luna Carrillo
01:09:27 (Tr: 1:06:43)
i
Abel Salas Casado
01:10:16 (Tr: 1:07:22)
Neli Krasimirova
01:07:41 (Tr: 1:07:33)
i
Martina González Cañellas
01:10:18 (Tr: 1:07:42)
Juan hugo Cadima Rocha
01:07:51 (Tr: 1:07:44)
i
Marc Ibáñez Serra
01:10:30 (Tr: 1:07:45)
i
Rubén Cobos Rincón
01:10:40 (Tr: 1:07:48)
Jose antonio Cordoba Cobo
01:10:44 (Tr: 1:07:58)
i
Jose manuel Pérez Viaplana
01:08:17 (Tr: 1:08:11)
Diana Ruiz Vivancos
01:10:51 (Tr: 1:08:12)
Joan Sureda Castañer
01:09:28 (Tr: 1:08:23)
i
Maite Marti Delmonte
01:09:34 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:07:22

T. oficial: 01:10:16

Inici real: 09:04:05

Hora meta: 10:11:27

Cat:M

Pos. categoria: 84

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:45 min/km

Club: 09:06

1:11:18
01:10:16
1:09:13
Sara Calderón Mondragón
01:09:13 (Tr: 1:06:37)
Carlos Luna Carrillo
01:09:27 (Tr: 1:06:43)
i
Jordi De Las Heras Martínez
01:09:46 (Tr: 1:07:02)
i
Martina González Cañellas
01:10:18 (Tr: 1:07:42)
i
Marc Ibáñez Serra
01:10:30 (Tr: 1:07:45)
i
Rubén Cobos Rincón
01:10:40 (Tr: 1:07:48)
Jose antonio Cordoba Cobo
01:10:44 (Tr: 1:07:58)
Diana Ruiz Vivancos
01:10:51 (Tr: 1:08:12)
Joan Sureda Castañer
01:09:28 (Tr: 1:08:23)
i
Maite Marti Delmonte
01:09:34 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:07:33

T. oficial: 01:07:41

Inici real: 09:01:19

Hora meta: 10:08:52

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:01:11

Sexe:F

Ritme: 6:46 min/km

Club: 09:00

1:10:30
01:07:41
1:04:51
i
Isma Moncada
01:07:26 (Tr: 1:06:15)
Sara Calderón Mondragón
01:09:13 (Tr: 1:06:37)
Carlos Luna Carrillo
01:09:27 (Tr: 1:06:43)
i
Jordi De Las Heras Martínez
01:09:46 (Tr: 1:07:02)
i
Abel Salas Casado
01:10:16 (Tr: 1:07:22)
i
Martina González Cañellas
01:10:18 (Tr: 1:07:42)
Juan hugo Cadima Rocha
01:07:51 (Tr: 1:07:44)
i
Marc Ibáñez Serra
01:10:30 (Tr: 1:07:45)
i
Jose manuel Pérez Viaplana
01:08:17 (Tr: 1:08:11)
Joan Sureda Castañer
01:09:28 (Tr: 1:08:23)
i
Maite Marti Delmonte
01:09:34 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:07:42

T. oficial: 01:10:18

Inici real: 09:03:47

Hora meta: 10:11:29

Cat:F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:01:11

Sexe:F

Ritme: 6:47 min/km

Club: 09:06

1:10:50
01:10:18
1:09:46
i
Jordi De Las Heras Martínez
01:09:46 (Tr: 1:07:02)
i
Abel Salas Casado
01:10:16 (Tr: 1:07:22)
i
Marc Ibáñez Serra
01:10:30 (Tr: 1:07:45)
i
Rubén Cobos Rincón
01:10:40 (Tr: 1:07:48)
Jose antonio Cordoba Cobo
01:10:44 (Tr: 1:07:58)

T. real: 01:07:44

T. oficial: 01:07:51

Inici real: 09:01:18

Hora meta: 10:09:02

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:47 min/km

Club: 09:00

1:10:44
01:07:51
1:04:58
i
Isma Moncada
01:07:26 (Tr: 1:06:15)
Sara Calderón Mondragón
01:09:13 (Tr: 1:06:37)
Carlos Luna Carrillo
01:09:27 (Tr: 1:06:43)
i
Jordi De Las Heras Martínez
01:09:46 (Tr: 1:07:02)
i
Abel Salas Casado
01:10:16 (Tr: 1:07:22)
Neli Krasimirova
01:07:41 (Tr: 1:07:33)
i
Martina González Cañellas
01:10:18 (Tr: 1:07:42)
i
Marc Ibáñez Serra
01:10:30 (Tr: 1:07:45)
i
Rubén Cobos Rincón
01:10:40 (Tr: 1:07:48)
Jose antonio Cordoba Cobo
01:10:44 (Tr: 1:07:58)
i
Jose manuel Pérez Viaplana
01:08:17 (Tr: 1:08:11)
Joan Sureda Castañer
01:09:28 (Tr: 1:08:23)
i
Maite Marti Delmonte
01:09:34 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:07:45

T. oficial: 01:10:30

Inici real: 09:03:57

Hora meta: 10:11:41

Cat:M

Pos. categoria: 88

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:47 min/km

Club: 09:06

1:13:20
01:10:30
1:07:41
Sara Calderón Mondragón
01:09:13 (Tr: 1:06:37)
Carlos Luna Carrillo
01:09:27 (Tr: 1:06:43)
i
Jordi De Las Heras Martínez
01:09:46 (Tr: 1:07:02)
i
Abel Salas Casado
01:10:16 (Tr: 1:07:22)
Neli Krasimirova
01:07:41 (Tr: 1:07:33)
i
Martina González Cañellas
01:10:18 (Tr: 1:07:42)
Juan hugo Cadima Rocha
01:07:51 (Tr: 1:07:44)
i
Rubén Cobos Rincón
01:10:40 (Tr: 1:07:48)
Jose antonio Cordoba Cobo
01:10:44 (Tr: 1:07:58)
i
Jose manuel Pérez Viaplana
01:08:17 (Tr: 1:08:11)
Diana Ruiz Vivancos
01:10:51 (Tr: 1:08:12)
Joan Sureda Castañer
01:09:28 (Tr: 1:08:23)
i
Maite Marti Delmonte
01:09:34 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:07:48

T. oficial: 01:10:40

Inici real: 09:04:04

Hora meta: 10:11:51

Cat:M

Pos. categoria: 90

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:47 min/km

Club: 09:06

1:11:02
01:10:40
1:10:18
i
Martina González Cañellas
01:10:18 (Tr: 1:07:42)
i
Marc Ibáñez Serra
01:10:30 (Tr: 1:07:45)
Jose antonio Cordoba Cobo
01:10:44 (Tr: 1:07:58)
Diana Ruiz Vivancos
01:10:51 (Tr: 1:08:12)

T. real: 01:07:58

T. oficial: 01:10:44

Inici real: 09:03:58

Hora meta: 10:11:55

Cat:M

Pos. categoria: 91

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:48 min/km

Club: 09:06

1:13:38
01:10:44
1:07:51
Sara Calderón Mondragón
01:09:13 (Tr: 1:06:37)
Carlos Luna Carrillo
01:09:27 (Tr: 1:06:43)
i
Jordi De Las Heras Martínez
01:09:46 (Tr: 1:07:02)
i
Abel Salas Casado
01:10:16 (Tr: 1:07:22)
i
Martina González Cañellas
01:10:18 (Tr: 1:07:42)
Juan hugo Cadima Rocha
01:07:51 (Tr: 1:07:44)
i
Marc Ibáñez Serra
01:10:30 (Tr: 1:07:45)
i
Rubén Cobos Rincón
01:10:40 (Tr: 1:07:48)
i
Jose manuel Pérez Viaplana
01:08:17 (Tr: 1:08:11)
Diana Ruiz Vivancos
01:10:51 (Tr: 1:08:12)
Joan Sureda Castañer
01:09:28 (Tr: 1:08:23)
i
Maite Marti Delmonte
01:09:34 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:08:11

T. oficial: 01:08:17

Inici real: 09:01:18

Hora meta: 10:09:28

Cat:M

Pos. categoria: 76

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:50 min/km

Club: 09:00

1:09:34
01:08:17
1:07:01
i
Isma Moncada
01:07:26 (Tr: 1:06:15)
Sara Calderón Mondragón
01:09:13 (Tr: 1:06:37)
Carlos Luna Carrillo
01:09:27 (Tr: 1:06:43)
Neli Krasimirova
01:07:41 (Tr: 1:07:33)
Juan hugo Cadima Rocha
01:07:51 (Tr: 1:07:44)
Joan Sureda Castañer
01:09:28 (Tr: 1:08:23)
i
Maite Marti Delmonte
01:09:34 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:08:12

T. oficial: 01:10:51

Inici real: 09:03:50

Hora meta: 10:12:02

Cat:F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:01:11

Sexe:F

Ritme: 6:50 min/km

Club: 09:03

1:11:01
01:10:51
1:10:40
i
Rubén Cobos Rincón
01:10:40 (Tr: 1:07:48)
Jose antonio Cordoba Cobo
01:10:44 (Tr: 1:07:58)

T. real: 01:08:23

T. oficial: 01:09:28

Inici real: 09:02:16

Hora meta: 10:10:39

Cat:M

Pos. categoria: 81

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:51 min/km

Club: 09:03

1:09:34
01:09:28
1:09:22
Carlos Luna Carrillo
01:09:27 (Tr: 1:06:43)
i
Maite Marti Delmonte
01:09:34 (Tr: 1:08:25)

T. real: 01:08:25

T. oficial: 01:09:34

Inici real: 09:02:20

Hora meta: 10:10:45

Cat:F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:01:11

Sexe:F

Ritme: 6:51 min/km

Club: 09:03

1:10:50
01:09:34
1:08:17
Sara Calderón Mondragón
01:09:13 (Tr: 1:06:37)
Carlos Luna Carrillo
01:09:27 (Tr: 1:06:43)
i
Jordi De Las Heras Martínez
01:09:46 (Tr: 1:07:02)
i
Abel Salas Casado
01:10:16 (Tr: 1:07:22)
i
Martina González Cañellas
01:10:18 (Tr: 1:07:42)
i
Marc Ibáñez Serra
01:10:30 (Tr: 1:07:45)
i
Rubén Cobos Rincón
01:10:40 (Tr: 1:07:48)
Jose antonio Cordoba Cobo
01:10:44 (Tr: 1:07:58)
i
Jose manuel Pérez Viaplana
01:08:17 (Tr: 1:08:11)
Joan Sureda Castañer
01:09:28 (Tr: 1:08:23)