SubCurses

10K 21K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 02:11:29

T. oficial: 02:11:29

Inici real: 09:01:11

Hora meta: 11:12:40

Cat:M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:16 min/km

Club: 09:00

2:12:53
02:11:29
2:10:04
Sara Adroher Gordillo
02:11:38 (Tr: 2:11:36)
i
Jose Díaz Canovas
02:12:02 (Tr: 2:09:26)
Raul Lopez Diaz
02:12:27 (Tr: 2:12:19)
i
Daniel Guerrero Badenas
02:12:48 (Tr: 2:12:39)
i
Gustavo Compagnoni
02:12:52 (Tr: 2:10:04)
i
Mayte Hinojosa
02:12:53 (Tr: 2:12:47)

T. real: 02:11:36

T. oficial: 02:11:38

Inici real: 09:01:13

Hora meta: 11:12:49

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:01:11

Sexe:F

Ritme: 6:16 min/km

Club: 09:00

2:12:53
02:11:38
2:10:22
i
Quique Molina Gallego
02:11:29 (Tr: 2:11:29)
i
Jose Díaz Canovas
02:12:02 (Tr: 2:09:26)
Raul Lopez Diaz
02:12:27 (Tr: 2:12:19)
i
Daniel Guerrero Badenas
02:12:48 (Tr: 2:12:39)
i
Gustavo Compagnoni
02:12:52 (Tr: 2:10:04)
i
Mayte Hinojosa
02:12:53 (Tr: 2:12:47)

T. real: 02:09:26

T. oficial: 02:12:02

Inici real: 09:03:48

Hora meta: 11:13:13

Cat:M

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:10 min/km

Club: 09:06

2:12:53
02:12:02
2:11:11
i
Quique Molina Gallego
02:11:29 (Tr: 2:11:29)
Sara Adroher Gordillo
02:11:38 (Tr: 2:11:36)
Raul Lopez Diaz
02:12:27 (Tr: 2:12:19)
i
Daniel Guerrero Badenas
02:12:48 (Tr: 2:12:39)
i
Gustavo Compagnoni
02:12:52 (Tr: 2:10:04)
i
Mayte Hinojosa
02:12:53 (Tr: 2:12:47)

T. real: 02:12:19

T. oficial: 02:12:27

Inici real: 09:01:19

Hora meta: 11:13:38

Cat:M

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:19 min/km

Club: 09:00

2:13:25
02:12:27
2:11:29
i
Quique Molina Gallego
02:11:29 (Tr: 2:11:29)
Sara Adroher Gordillo
02:11:38 (Tr: 2:11:36)
i
Jose Díaz Canovas
02:12:02 (Tr: 2:09:26)
i
Daniel Guerrero Badenas
02:12:48 (Tr: 2:12:39)
i
Gustavo Compagnoni
02:12:52 (Tr: 2:10:04)
i
Mayte Hinojosa
02:12:53 (Tr: 2:12:47)
i
Mark Shapira
02:12:57 (Tr: 2:10:18)
i
Carles Escarra Piriz
02:13:24 (Tr: 2:12:20)

T. real: 02:12:39

T. oficial: 02:12:48

Inici real: 09:01:20

Hora meta: 11:13:59

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:19 min/km

Club: 09:00

2:13:57
02:12:48
2:11:38
Sara Adroher Gordillo
02:11:38 (Tr: 2:11:36)
i
Jose Díaz Canovas
02:12:02 (Tr: 2:09:26)
Raul Lopez Diaz
02:12:27 (Tr: 2:12:19)
i
Gustavo Compagnoni
02:12:52 (Tr: 2:10:04)
i
Mayte Hinojosa
02:12:53 (Tr: 2:12:47)
i
Mark Shapira
02:12:57 (Tr: 2:10:18)
i
Carles Escarra Piriz
02:13:24 (Tr: 2:12:20)

T. real: 02:10:04

T. oficial: 02:12:52

Inici real: 09:04:00

Hora meta: 11:14:03

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club: 09:06

2:13:42
02:12:52
2:12:02
i
Jose Díaz Canovas
02:12:02 (Tr: 2:09:26)
Raul Lopez Diaz
02:12:27 (Tr: 2:12:19)
i
Daniel Guerrero Badenas
02:12:48 (Tr: 2:12:39)
i
Mayte Hinojosa
02:12:53 (Tr: 2:12:47)
i
Mark Shapira
02:12:57 (Tr: 2:10:18)
i
Carles Escarra Piriz
02:13:24 (Tr: 2:12:20)

T. real: 02:12:47

T. oficial: 02:12:53

Inici real: 09:01:17

Hora meta: 11:14:04

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:01:11

Sexe:F

Ritme: 6:20 min/km

Club: 09:03

2:14:04
02:12:53
2:11:43
i
Jose Díaz Canovas
02:12:02 (Tr: 2:09:26)
Raul Lopez Diaz
02:12:27 (Tr: 2:12:19)
i
Daniel Guerrero Badenas
02:12:48 (Tr: 2:12:39)
i
Gustavo Compagnoni
02:12:52 (Tr: 2:10:04)
i
Mark Shapira
02:12:57 (Tr: 2:10:18)
i
Carles Escarra Piriz
02:13:24 (Tr: 2:12:20)
i
Alberto Garcia Rubio
02:14:04 (Tr: 2:11:27)

T. real: 02:10:18

T. oficial: 02:12:57

Inici real: 09:03:50

Hora meta: 11:14:08

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club: 09:06

2:15:02
02:12:57
2:10:52
i
Quique Molina Gallego
02:11:29 (Tr: 2:11:29)
Sara Adroher Gordillo
02:11:38 (Tr: 2:11:36)
i
Jose Díaz Canovas
02:12:02 (Tr: 2:09:26)
Raul Lopez Diaz
02:12:27 (Tr: 2:12:19)
i
Daniel Guerrero Badenas
02:12:48 (Tr: 2:12:39)
i
Gustavo Compagnoni
02:12:52 (Tr: 2:10:04)
i
Mayte Hinojosa
02:12:53 (Tr: 2:12:47)
i
Carles Escarra Piriz
02:13:24 (Tr: 2:12:20)
i
Alberto Garcia Rubio
02:14:04 (Tr: 2:11:27)
Javier Marrero Reca
02:15:02 (Tr: 2:13:47)

T. real: 02:12:20

T. oficial: 02:13:24

Inici real: 09:02:15

Hora meta: 11:14:35

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:19 min/km

Club: 09:03

2:15:37
02:13:24
2:11:11
i
Quique Molina Gallego
02:11:29 (Tr: 2:11:29)
Sara Adroher Gordillo
02:11:38 (Tr: 2:11:36)
i
Jose Díaz Canovas
02:12:02 (Tr: 2:09:26)
Raul Lopez Diaz
02:12:27 (Tr: 2:12:19)
i
Daniel Guerrero Badenas
02:12:48 (Tr: 2:12:39)
i
Gustavo Compagnoni
02:12:52 (Tr: 2:10:04)
i
Mayte Hinojosa
02:12:53 (Tr: 2:12:47)
i
Mark Shapira
02:12:57 (Tr: 2:10:18)
i
Alberto Garcia Rubio
02:14:04 (Tr: 2:11:27)
Javier Marrero Reca
02:15:02 (Tr: 2:13:47)
David Acedo Perez
02:15:37 (Tr: 2:15:35)

T. real: 02:11:27

T. oficial: 02:14:04

Inici real: 09:03:48

Hora meta: 11:15:15

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:16 min/km

Club: 09:06

2:15:45
02:14:04
2:12:22
Raul Lopez Diaz
02:12:27 (Tr: 2:12:19)
i
Daniel Guerrero Badenas
02:12:48 (Tr: 2:12:39)
i
Gustavo Compagnoni
02:12:52 (Tr: 2:10:04)
i
Mayte Hinojosa
02:12:53 (Tr: 2:12:47)
i
Mark Shapira
02:12:57 (Tr: 2:10:18)
i
Carles Escarra Piriz
02:13:24 (Tr: 2:12:20)
Javier Marrero Reca
02:15:02 (Tr: 2:13:47)
David Acedo Perez
02:15:37 (Tr: 2:15:35)
Assef Eïd I Tur
02:15:45 (Tr: 2:15:38)

T. real: 02:13:47

T. oficial: 02:15:02

Inici real: 09:02:27

Hora meta: 11:16:13

Cat:M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:23 min/km

Club: 09:03

2:17:07
02:15:02
2:12:57
i
Mark Shapira
02:12:57 (Tr: 2:10:18)
i
Carles Escarra Piriz
02:13:24 (Tr: 2:12:20)
i
Alberto Garcia Rubio
02:14:04 (Tr: 2:11:27)
David Acedo Perez
02:15:37 (Tr: 2:15:35)
Assef Eïd I Tur
02:15:45 (Tr: 2:15:38)
i
Marc Sala Fervenza
02:15:45 (Tr: 2:12:56)
i
David Pastor Canyellas
02:16:03 (Tr: 2:13:16)

T. real: 02:15:35

T. oficial: 02:15:37

Inici real: 09:01:13

Hora meta: 11:16:48

Cat:M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club: 09:00

2:17:49
02:15:37
2:13:24
i
Carles Escarra Piriz
02:13:24 (Tr: 2:12:20)
i
Alberto Garcia Rubio
02:14:04 (Tr: 2:11:27)
Javier Marrero Reca
02:15:02 (Tr: 2:13:47)
Assef Eïd I Tur
02:15:45 (Tr: 2:15:38)
i
Marc Sala Fervenza
02:15:45 (Tr: 2:12:56)
i
David Pastor Canyellas
02:16:03 (Tr: 2:13:16)

T. real: 02:15:38

T. oficial: 02:15:45

Inici real: 09:01:18

Hora meta: 11:16:56

Cat:M

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:28 min/km

Club: 09:00

2:17:26
02:15:45
2:14:04
i
Alberto Garcia Rubio
02:14:04 (Tr: 2:11:27)
Javier Marrero Reca
02:15:02 (Tr: 2:13:47)
David Acedo Perez
02:15:37 (Tr: 2:15:35)
i
Marc Sala Fervenza
02:15:45 (Tr: 2:12:56)
i
David Pastor Canyellas
02:16:03 (Tr: 2:13:16)

T. real: 02:12:56

T. oficial: 02:15:45

Inici real: 09:04:01

Hora meta: 11:16:56

Cat:M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:20 min/km

Club: 09:06

2:16:28
02:15:45
2:15:02
Javier Marrero Reca
02:15:02 (Tr: 2:13:47)
David Acedo Perez
02:15:37 (Tr: 2:15:35)
Assef Eïd I Tur
02:15:45 (Tr: 2:15:38)
i
David Pastor Canyellas
02:16:03 (Tr: 2:13:16)

T. real: 02:13:16

T. oficial: 02:16:03

Inici real: 09:03:59

Hora meta: 11:17:14

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:01:11

Sexe:M

Ritme: 6:21 min/km

Club: 09:06

2:16:30
02:16:03
2:15:37
David Acedo Perez
02:15:37 (Tr: 2:15:35)
Assef Eïd I Tur
02:15:45 (Tr: 2:15:38)
i
Marc Sala Fervenza
02:15:45 (Tr: 2:12:56)