L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 338 |
i
|
Pol Espinos Valero | 0:53:04 | ||
T. real: 00:53:04 T. oficial: 00:53:04 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:07:21 Cat:M2329 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:10:03 Hora Nat : 09:24:20 Pos Nat : 1 - Bik: 0:39:52 Hora Bik : 09:54:09 Pos Bik : 2 Y 1 posició Meta: 0:53:04 Hora meta: 10:07:21 Pos meta : 1 X 1 posició
Split Times
764170
0:58:52
00:53:04
0:47:17
Isam Mounir
00:53:34 (Tr: 0:53:34)
Albert Torres Carles
00:53:48 (Tr: 0:53:48)
Albert Sabater Ruscalleda
00:55:31 (Tr: 0:55:31)
i
Pau González Tor
00:56:15 (Tr: 0:56:15)
i
Joan Gras Soler
00:56:43 (Tr: 0:56:43)
Victor Peña Gomez
00:58:52 (Tr: 0:58:52) |
|||||||
2 | 2 | 142 | Isam Mounir | 0:53:34 | |||
T. real: 00:53:34 T. oficial: 00:53:34 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:07:51 Cat:M3039 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: tricbm Nat: 0:10:54 Hora Nat : 09:25:11 Pos Nat : 6 - Bik: 0:40:08 Hora Bik : 09:54:25 Pos Bik : 3 X 3 posicions Meta: 0:53:34 Hora meta: 10:07:51 Pos meta : 2 X 1 posició
Split Times
699600
0:58:52
00:53:34
0:48:16
i
Pol Espinos Valero
00:53:04 (Tr: 0:53:04)
Albert Torres Carles
00:53:48 (Tr: 0:53:48)
Albert Sabater Ruscalleda
00:55:31 (Tr: 0:55:31)
i
Pau González Tor
00:56:15 (Tr: 0:56:15)
i
Joan Gras Soler
00:56:43 (Tr: 0:56:43)
Victor Peña Gomez
00:58:52 (Tr: 0:58:52) |
|||||||
3 | 3 | 200 | Albert Torres Carles | 0:53:48 | |||
T. real: 00:53:48 T. oficial: 00:53:48 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:08:05 Cat:M4049 Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: gasxsatanas Nat: 0:10:17 Hora Nat : 09:24:34 Pos Nat : 2 - Bik: 0:39:01 Hora Bik : 09:53:18 Pos Bik : 1 X 1 posició Meta: 0:53:48 Hora meta: 10:08:05 Pos meta : 3 Y 2 posicions
Split Times
668800
0:58:52
00:53:48
0:48:44
i
Pol Espinos Valero
00:53:04 (Tr: 0:53:04)
Isam Mounir
00:53:34 (Tr: 0:53:34)
Albert Sabater Ruscalleda
00:55:31 (Tr: 0:55:31)
i
Pau González Tor
00:56:15 (Tr: 0:56:15)
i
Joan Gras Soler
00:56:43 (Tr: 0:56:43)
Victor Peña Gomez
00:58:52 (Tr: 0:58:52) |
|||||||
4 | 4 | 184 | Albert Sabater Ruscalleda | 0:55:31 | |||
T. real: 00:55:31 T. oficial: 00:55:31 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:09:48 Cat:M3039 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: fondistes blanes Nat: 0:11:12 Hora Nat : 09:25:29 Pos Nat : 10 - Bik: 0:40:09 Hora Bik : 09:54:26 Pos Bik : 4 X 6 posicions Meta: 0:55:31 Hora meta: 10:09:48 Pos meta : 4 Z
Split Times
441320
0:58:52
00:55:31
0:52:10
i
Pol Espinos Valero
00:53:04 (Tr: 0:53:04)
Isam Mounir
00:53:34 (Tr: 0:53:34)
Albert Torres Carles
00:53:48 (Tr: 0:53:48)
i
Pau González Tor
00:56:15 (Tr: 0:56:15)
i
Joan Gras Soler
00:56:43 (Tr: 0:56:43)
Victor Peña Gomez
00:58:52 (Tr: 0:58:52) |
|||||||
5 | 5 | 98 |
i
|
Pau González Tor | 0:56:15 | ||
T. real: 00:56:15 T. oficial: 00:56:15 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:10:32 Cat:M3039 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: c.n. vic etb Nat: 0:11:34 Hora Nat : 09:25:51 Pos Nat : 16 - Bik: 0:41:18 Hora Bik : 09:55:35 Pos Bik : 5 X 11 posicions Meta: 0:56:15 Hora meta: 10:10:32 Pos meta : 5 Z
Split Times
395560
0:59:15
00:56:15
0:53:15
Isam Mounir
00:53:34 (Tr: 0:53:34)
Albert Torres Carles
00:53:48 (Tr: 0:53:48)
Albert Sabater Ruscalleda
00:55:31 (Tr: 0:55:31)
i
Joan Gras Soler
00:56:43 (Tr: 0:56:43)
Victor Peña Gomez
00:58:52 (Tr: 0:58:52)
i
Isaac Gomez
00:59:15 (Tr: 0:59:15) |
|||||||
6 | 6 | 99 |
i
|
Joan Gras Soler | 0:56:43 | ||
T. real: 00:56:43 T. oficial: 00:56:43 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:11:00 Cat:M3039 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: team trirelay Nat: 0:11:20 Hora Nat : 09:25:37 Pos Nat : 13 - Bik: 0:42:05 Hora Bik : 09:56:22 Pos Bik : 6 X 7 posicions Meta: 0:56:43 Hora meta: 10:11:00 Pos meta : 6 Z
Split Times
420750
0:59:54
00:56:43
0:53:32
Isam Mounir
00:53:34 (Tr: 0:53:34)
Albert Torres Carles
00:53:48 (Tr: 0:53:48)
Albert Sabater Ruscalleda
00:55:31 (Tr: 0:55:31)
i
Pau González Tor
00:56:15 (Tr: 0:56:15)
Victor Peña Gomez
00:58:52 (Tr: 0:58:52)
i
Isaac Gomez
00:59:15 (Tr: 0:59:15)
Germa Barroso I Pujol
00:59:54 (Tr: 0:59:54) |
|||||||
7 | 7 | 157 | Victor Peña Gomez | 0:58:52 | |||
T. real: 00:58:52 T. oficial: 00:58:52 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:13:09 Cat:M3039 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: jovent 79 triatlo Nat: 0:10:59 Hora Nat : 09:25:16 Pos Nat : 7 - Bik: 0:43:09 Hora Bik : 09:57:26 Pos Bik : 8 Y 1 posició Meta: 0:58:52 Hora meta: 10:13:09 Pos meta : 7 X 1 posició
Split Times
441320
1:02:12
00:58:52
0:55:31
Albert Sabater Ruscalleda
00:55:31 (Tr: 0:55:31)
i
Pau González Tor
00:56:15 (Tr: 0:56:15)
i
Joan Gras Soler
00:56:43 (Tr: 0:56:43)
i
Isaac Gomez
00:59:15 (Tr: 0:59:15)
Germa Barroso I Pujol
00:59:54 (Tr: 0:59:54)
Alexis Acero
01:00:55 (Tr: 1:00:55)
Oriol Forns Nadal
01:00:59 (Tr: 1:00:59)
Alberto Díaz López
01:01:07 (Tr: 1:01:07)
i
Isidre Alba Ojeda
01:01:20 (Tr: 1:01:20)
i
Jaume Salvador Lopez
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Andratx Brunet Del Cid
01:02:08 (Tr: 1:02:08) |
|||||||
8 | 8 | 92 |
i
|
Isaac Gomez | 0:59:15 | ||
T. real: 00:59:15 T. oficial: 00:59:15 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:13:32 Cat:M3039 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:11:25 Hora Nat : 09:25:42 Pos Nat : 14 - Bik: 0:43:58 Hora Bik : 09:58:15 Pos Bik : 9 X 5 posicions Meta: 0:59:15 Hora meta: 10:13:32 Pos meta : 8 X 1 posició
Split Times
395560
1:02:14
00:59:15
0:56:15
i
Pau González Tor
00:56:15 (Tr: 0:56:15)
i
Joan Gras Soler
00:56:43 (Tr: 0:56:43)
Victor Peña Gomez
00:58:52 (Tr: 0:58:52)
Germa Barroso I Pujol
00:59:54 (Tr: 0:59:54)
Alexis Acero
01:00:55 (Tr: 1:00:55)
Oriol Forns Nadal
01:00:59 (Tr: 1:00:59)
Alberto Díaz López
01:01:07 (Tr: 1:01:07)
i
Isidre Alba Ojeda
01:01:20 (Tr: 1:01:20)
i
Jaume Salvador Lopez
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Andratx Brunet Del Cid
01:02:08 (Tr: 1:02:08) |
|||||||
9 | 9 | 11 | Germa Barroso I Pujol | 0:59:54 | |||
T. real: 00:59:54 T. oficial: 00:59:54 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:14:11 Cat:M4049 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: rayo team Nat: 0:11:07 Hora Nat : 09:25:24 Pos Nat : 8 - Bik: 0:42:51 Hora Bik : 09:57:08 Pos Bik : 7 X 1 posició Meta: 0:59:54 Hora meta: 10:14:11 Pos meta : 9 Y 2 posicions
Split Times
420750
1:03:06
00:59:54
0:56:43
i
Joan Gras Soler
00:56:43 (Tr: 0:56:43)
Victor Peña Gomez
00:58:52 (Tr: 0:58:52)
i
Isaac Gomez
00:59:15 (Tr: 0:59:15)
Alexis Acero
01:00:55 (Tr: 1:00:55)
Oriol Forns Nadal
01:00:59 (Tr: 1:00:59)
Alberto Díaz López
01:01:07 (Tr: 1:01:07)
i
Isidre Alba Ojeda
01:01:20 (Tr: 1:01:20)
i
Jaume Salvador Lopez
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Andratx Brunet Del Cid
01:02:08 (Tr: 1:02:08)
i
Francisco Roldan Martinez
01:02:40 (Tr: 1:02:40)
Albert Valls Calvo
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
Xavi Naranjo Amoros
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Jose luis Martin Moraleda
01:03:01 (Tr: 1:03:01) |
|||||||
10 | 10 | 1 | Alexis Acero | 1:00:55 | |||
T. real: 01:00:55 T. oficial: 01:00:55 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:15:12 Cat:M3039 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: manresà bike Nat: 0:11:52 Hora Nat : 09:26:09 Pos Nat : 20 - Bik: 0:46:05 Hora Bik : 10:00:22 Pos Bik : 15 X 5 posicions Meta: 1:00:55 Hora meta: 10:15:12 Pos meta : 10 X 5 posicions
Split Times
271810
1:02:59
01:00:55
0:58:52
Victor Peña Gomez
00:58:52 (Tr: 0:58:52)
i
Isaac Gomez
00:59:15 (Tr: 0:59:15)
Germa Barroso I Pujol
00:59:54 (Tr: 0:59:54)
Oriol Forns Nadal
01:00:59 (Tr: 1:00:59)
Alberto Díaz López
01:01:07 (Tr: 1:01:07)
i
Isidre Alba Ojeda
01:01:20 (Tr: 1:01:20)
i
Jaume Salvador Lopez
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Andratx Brunet Del Cid
01:02:08 (Tr: 1:02:08)
i
Francisco Roldan Martinez
01:02:40 (Tr: 1:02:40)
Albert Valls Calvo
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
Xavi Naranjo Amoros
01:02:53 (Tr: 1:02:53) |
|||||||
11 | 11 | 78 | Oriol Forns Nadal | 1:00:59 | |||
T. real: 01:00:59 T. oficial: 01:00:59 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:15:16 Cat:M3039 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: club triatló granollers Nat: 0:12:57 Hora Nat : 09:27:14 Pos Nat : 36 - Bik: 0:45:36 Hora Bik : 09:59:53 Pos Bik : 11 X 25 posicions Meta: 1:00:59 Hora meta: 10:15:16 Pos meta : 11 Z
Split Times
230340
1:02:44
01:00:59
0:59:15
i
Isaac Gomez
00:59:15 (Tr: 0:59:15)
Germa Barroso I Pujol
00:59:54 (Tr: 0:59:54)
Alexis Acero
01:00:55 (Tr: 1:00:55)
Alberto Díaz López
01:01:07 (Tr: 1:01:07)
i
Isidre Alba Ojeda
01:01:20 (Tr: 1:01:20)
i
Jaume Salvador Lopez
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Andratx Brunet Del Cid
01:02:08 (Tr: 1:02:08)
i
Francisco Roldan Martinez
01:02:40 (Tr: 1:02:40) |
|||||||
12 | 12 | 55 | Alberto Díaz López | 1:01:07 | |||
T. real: 01:01:07 T. oficial: 01:01:07 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:15:24 Cat:M3039 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: team tri-relay Nat: 0:13:19 Hora Nat : 09:27:36 Pos Nat : 52 - Bik: 0:46:38 Hora Bik : 10:00:55 Pos Bik : 17 X 35 posicions Meta: 1:01:07 Hora meta: 10:15:24 Pos meta : 12 X 5 posicions
Split Times
158840
1:02:19
01:01:07
0:59:54
Germa Barroso I Pujol
00:59:54 (Tr: 0:59:54)
Alexis Acero
01:00:55 (Tr: 1:00:55)
Oriol Forns Nadal
01:00:59 (Tr: 1:00:59)
i
Isidre Alba Ojeda
01:01:20 (Tr: 1:01:20)
i
Jaume Salvador Lopez
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Andratx Brunet Del Cid
01:02:08 (Tr: 1:02:08) |
|||||||
13 | 13 | 2 |
i
|
Isidre Alba Ojeda | 1:01:20 | ||
T. real: 01:01:20 T. oficial: 01:01:20 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:15:37 Cat:M4049 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: fondistes blanes Nat: 0:11:46 Hora Nat : 09:26:03 Pos Nat : 17 - Bik: 0:45:21 Hora Bik : 09:59:38 Pos Bik : 10 X 7 posicions Meta: 1:01:20 Hora meta: 10:15:37 Pos meta : 13 Y 3 posicions
Split Times
174900
1:02:40
01:01:20
1:00:01
Alexis Acero
01:00:55 (Tr: 1:00:55)
Oriol Forns Nadal
01:00:59 (Tr: 1:00:59)
Alberto Díaz López
01:01:07 (Tr: 1:01:07)
i
Jaume Salvador Lopez
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Andratx Brunet Del Cid
01:02:08 (Tr: 1:02:08)
i
Francisco Roldan Martinez
01:02:40 (Tr: 1:02:40) |
|||||||
14 | 14 | 187 |
i
|
Jaume Salvador Lopez | 1:01:36 | ||
T. real: 01:01:36 T. oficial: 01:01:36 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:15:53 Cat:M4049 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: fondistes blanes Nat: 0:11:52 Hora Nat : 09:26:09 Pos Nat : 19 - Bik: 0:45:56 Hora Bik : 10:00:13 Pos Bik : 14 X 5 posicions Meta: 1:01:36 Hora meta: 10:15:53 Pos meta : 14 Z
Split Times
162910
1:02:50
01:01:36
1:00:22
Alexis Acero
01:00:55 (Tr: 1:00:55)
Oriol Forns Nadal
01:00:59 (Tr: 1:00:59)
Alberto Díaz López
01:01:07 (Tr: 1:01:07)
i
Isidre Alba Ojeda
01:01:20 (Tr: 1:01:20)
i
Andratx Brunet Del Cid
01:02:08 (Tr: 1:02:08)
i
Francisco Roldan Martinez
01:02:40 (Tr: 1:02:40)
Albert Valls Calvo
01:02:50 (Tr: 1:02:50) |
|||||||
15 | 15 | 21 |
i
|
Andratx Brunet Del Cid | 1:02:08 | ||
T. real: 01:02:08 T. oficial: 01:02:08 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:16:25 Cat:M3039 Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: mrt Nat: 0:11:49 Hora Nat : 09:26:06 Pos Nat : 18 - Bik: 0:45:54 Hora Bik : 10:00:11 Pos Bik : 13 X 5 posicions Meta: 1:02:08 Hora meta: 10:16:25 Pos meta : 15 Y 2 posicions
Split Times
136290
1:03:10
01:02:08
1:01:07
Alberto Díaz López
01:01:07 (Tr: 1:01:07)
i
Isidre Alba Ojeda
01:01:20 (Tr: 1:01:20)
i
Jaume Salvador Lopez
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Francisco Roldan Martinez
01:02:40 (Tr: 1:02:40)
Albert Valls Calvo
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
Xavi Naranjo Amoros
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Jose luis Martin Moraleda
01:03:01 (Tr: 1:03:01) |
|||||||
16 | 16 | 315 |
i
|
Francisco Roldan Martinez | 1:02:40 | ||
T. real: 01:02:40 T. oficial: 01:02:40 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:16:57 Cat:M2329 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: roldan team Nat: 0:14:13 Hora Nat : 09:28:30 Pos Nat : 83 - Bik: 0:47:22 Hora Bik : 10:01:39 Pos Bik : 20 X 63 posicions Meta: 1:02:40 Hora meta: 10:16:57 Pos meta : 16 X 4 posicions
Split Times
174900
1:03:59
01:02:40
1:01:20
i
Isidre Alba Ojeda
01:01:20 (Tr: 1:01:20)
i
Jaume Salvador Lopez
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Andratx Brunet Del Cid
01:02:08 (Tr: 1:02:08)
Albert Valls Calvo
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
Xavi Naranjo Amoros
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Jose luis Martin Moraleda
01:03:01 (Tr: 1:03:01) |
|||||||
17 | 17 | 207 | Albert Valls Calvo | 1:02:50 | |||
T. real: 01:02:50 T. oficial: 01:02:50 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:17:07 Cat:M4049 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:12:23 Hora Nat : 09:26:40 Pos Nat : 30 - Bik: 0:47:03 Hora Bik : 10:01:20 Pos Bik : 19 X 11 posicions Meta: 1:02:50 Hora meta: 10:17:07 Pos meta : 17 X 2 posicions
Split Times
217360
1:04:29
01:02:50
1:01:12
i
Isidre Alba Ojeda
01:01:20 (Tr: 1:01:20)
i
Jaume Salvador Lopez
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Andratx Brunet Del Cid
01:02:08 (Tr: 1:02:08)
i
Francisco Roldan Martinez
01:02:40 (Tr: 1:02:40)
Xavi Naranjo Amoros
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Jose luis Martin Moraleda
01:03:01 (Tr: 1:03:01)
i
Kevin Grieten
01:04:29 (Tr: 1:04:29) |
|||||||
18 | 18 | 145 | Xavi Naranjo Amoros | 1:02:53 | |||
T. real: 01:02:53 T. oficial: 01:02:53 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:17:10 Cat:M2329 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: tri+9 Nat: 0:12:14 Hora Nat : 09:26:31 Pos Nat : 26 - Bik: 0:47:26 Hora Bik : 10:01:43 Pos Bik : 21 X 5 posicions Meta: 1:02:53 Hora meta: 10:17:10 Pos meta : 18 X 3 posicions
Split Times
225610
1:04:35
01:02:53
1:01:10
i
Isidre Alba Ojeda
01:01:20 (Tr: 1:01:20)
i
Jaume Salvador Lopez
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Andratx Brunet Del Cid
01:02:08 (Tr: 1:02:08)
i
Francisco Roldan Martinez
01:02:40 (Tr: 1:02:40)
Albert Valls Calvo
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
i
Jose luis Martin Moraleda
01:03:01 (Tr: 1:03:01)
i
Kevin Grieten
01:04:29 (Tr: 1:04:29)
Jonathan Berrocal López
01:04:35 (Tr: 1:04:35) |
|||||||
19 | 19 | 283 |
i
|
Jose luis Martin Moraleda | 1:03:01 | ||
T. real: 01:03:01 T. oficial: 01:03:01 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:17:18 Cat:M4049 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: tomas domingo Nat: 0:15:33 Hora Nat : 09:29:50 Pos Nat : 154 - Bik: 0:45:39 Hora Bik : 09:59:56 Pos Bik : 12 X 142 posicions Meta: 1:03:01 Hora meta: 10:17:18 Pos meta : 19 Y 7 posicions
Split Times
214500
1:04:38
01:03:01
1:01:23
i
Jaume Salvador Lopez
01:01:36 (Tr: 1:01:36)
i
Andratx Brunet Del Cid
01:02:08 (Tr: 1:02:08)
i
Francisco Roldan Martinez
01:02:40 (Tr: 1:02:40)
Albert Valls Calvo
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
Xavi Naranjo Amoros
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Kevin Grieten
01:04:29 (Tr: 1:04:29)
Jonathan Berrocal López
01:04:35 (Tr: 1:04:35)
i
Sergi Millaruelo Angulo
01:04:38 (Tr: 1:04:38) |
|||||||
20 | 20 | 100 |
i
|
Kevin Grieten | 1:04:29 | ||
T. real: 01:04:29 T. oficial: 01:04:29 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:18:46 Cat:M3039 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: trirelay Nat: 0:13:14 Hora Nat : 09:27:31 Pos Nat : 46 - Bik: 0:46:38 Hora Bik : 10:00:55 Pos Bik : 16 X 30 posicions Meta: 1:04:29 Hora meta: 10:18:46 Pos meta : 20 Y 4 posicions
Split Times
217360
1:06:08
01:04:29
1:02:50
Albert Valls Calvo
01:02:50 (Tr: 1:02:50)
Xavi Naranjo Amoros
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Jose luis Martin Moraleda
01:03:01 (Tr: 1:03:01)
Jonathan Berrocal López
01:04:35 (Tr: 1:04:35)
i
Sergi Millaruelo Angulo
01:04:38 (Tr: 1:04:38)
i
Ferran Gimenez Navarro
01:04:56 (Tr: 1:04:56)
i
Isaac Iglesias Molist
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
Adrià Mitjà
01:04:59 (Tr: 1:04:59)
i
Ignasi Santafe Venteo
01:05:35 (Tr: 1:05:35)
i
David Dellunde Martinez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Carlos España Gadea
01:06:07 (Tr: 1:06:07) |
|||||||
21 | 21 | 17 | Jonathan Berrocal López | 1:04:35 | |||
T. real: 01:04:35 T. oficial: 01:04:35 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:18:52 Cat:M3039 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: club triatlo granollers Nat: 0:14:37 Hora Nat : 09:28:54 Pos Nat : 101 - Bik: 0:46:50 Hora Bik : 10:01:07 Pos Bik : 18 X 83 posicions Meta: 1:04:35 Hora meta: 10:18:52 Pos meta : 21 Y 3 posicions
Split Times
225610
1:06:18
01:04:35
1:02:53
Xavi Naranjo Amoros
01:02:53 (Tr: 1:02:53)
i
Jose luis Martin Moraleda
01:03:01 (Tr: 1:03:01)
i
Kevin Grieten
01:04:29 (Tr: 1:04:29)
i
Sergi Millaruelo Angulo
01:04:38 (Tr: 1:04:38)
i
Ferran Gimenez Navarro
01:04:56 (Tr: 1:04:56)
i
Isaac Iglesias Molist
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
Adrià Mitjà
01:04:59 (Tr: 1:04:59)
i
Ignasi Santafe Venteo
01:05:35 (Tr: 1:05:35)
i
David Dellunde Martinez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Carlos España Gadea
01:06:07 (Tr: 1:06:07)
Sergio Martín
01:06:14 (Tr: 1:06:14) |
|||||||
22 | 22 | 294 |
i
|
Sergi Millaruelo Angulo | 1:04:38 | ||
T. real: 01:04:38 T. oficial: 01:04:38 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:18:55 Cat:M2329 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: hostalbike Nat: 0:15:07 Hora Nat : 09:29:24 Pos Nat : 126 - Bik: 0:48:03 Hora Bik : 10:02:20 Pos Bik : 24 X 102 posicions Meta: 1:04:38 Hora meta: 10:18:55 Pos meta : 22 X 2 posicions
Split Times
214500
1:06:16
01:04:38
1:03:01
i
Jose luis Martin Moraleda
01:03:01 (Tr: 1:03:01)
i
Kevin Grieten
01:04:29 (Tr: 1:04:29)
Jonathan Berrocal López
01:04:35 (Tr: 1:04:35)
i
Ferran Gimenez Navarro
01:04:56 (Tr: 1:04:56)
i
Isaac Iglesias Molist
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
Adrià Mitjà
01:04:59 (Tr: 1:04:59)
i
Ignasi Santafe Venteo
01:05:35 (Tr: 1:05:35)
i
David Dellunde Martinez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Carlos España Gadea
01:06:07 (Tr: 1:06:07)
Sergio Martín
01:06:14 (Tr: 1:06:14) |
|||||||
23 | 23 | 90 |
i
|
Ferran Gimenez Navarro | 1:04:56 | ||
T. real: 01:04:56 T. oficial: 01:04:56 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:19:13 Cat:M2329 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:12:02 Hora Nat : 09:26:19 Pos Nat : 24 - Bik: 0:47:56 Hora Bik : 10:02:13 Pos Bik : 22 X 2 posicions Meta: 1:04:56 Hora meta: 10:19:13 Pos meta : 23 Y 1 posició
Split Times
86350
1:05:35
01:04:56
1:04:17
i
Kevin Grieten
01:04:29 (Tr: 1:04:29)
Jonathan Berrocal López
01:04:35 (Tr: 1:04:35)
i
Sergi Millaruelo Angulo
01:04:38 (Tr: 1:04:38)
i
Isaac Iglesias Molist
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
Adrià Mitjà
01:04:59 (Tr: 1:04:59)
i
Ignasi Santafe Venteo
01:05:35 (Tr: 1:05:35) |
|||||||
24 | 24 | 108 |
i
|
Isaac Iglesias Molist | 1:04:57 | ||
T. real: 01:04:57 T. oficial: 01:04:57 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:19:14 Cat:M3039 Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:11:55 Hora Nat : 09:26:12 Pos Nat : 22 - Bik: 0:48:39 Hora Bik : 10:02:56 Pos Bik : 26 Y 4 posicions Meta: 1:04:57 Hora meta: 10:19:14 Pos meta : 24 X 2 posicions
Split Times
144430
1:06:02
01:04:57
1:03:51
i
Kevin Grieten
01:04:29 (Tr: 1:04:29)
Jonathan Berrocal López
01:04:35 (Tr: 1:04:35)
i
Sergi Millaruelo Angulo
01:04:38 (Tr: 1:04:38)
i
Ferran Gimenez Navarro
01:04:56 (Tr: 1:04:56)
Adrià Mitjà
01:04:59 (Tr: 1:04:59)
i
Ignasi Santafe Venteo
01:05:35 (Tr: 1:05:35)
i
David Dellunde Martinez
01:06:02 (Tr: 1:06:02) |
|||||||
25 | 25 | 139 | Adrià Mitjà | 1:04:59 | |||
T. real: 01:04:59 T. oficial: 01:04:59 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:19:16 Cat:M2329 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: fasttriatlon Nat: 0:11:09 Hora Nat : 09:25:26 Pos Nat : 9 - Bik: 0:47:58 Hora Bik : 10:02:15 Pos Bik : 23 Y 14 posicions Meta: 1:04:59 Hora meta: 10:19:16 Pos meta : 25 Y 2 posicions
Split Times
148940
1:06:07
01:04:59
1:03:51
i
Kevin Grieten
01:04:29 (Tr: 1:04:29)
Jonathan Berrocal López
01:04:35 (Tr: 1:04:35)
i
Sergi Millaruelo Angulo
01:04:38 (Tr: 1:04:38)
i
Ferran Gimenez Navarro
01:04:56 (Tr: 1:04:56)
i
Isaac Iglesias Molist
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
i
Ignasi Santafe Venteo
01:05:35 (Tr: 1:05:35)
i
David Dellunde Martinez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Carlos España Gadea
01:06:07 (Tr: 1:06:07) |
|||||||
26 | 26 | 192 |
i
|
Ignasi Santafe Venteo | 1:05:35 | ||
T. real: 01:05:35 T. oficial: 01:05:35 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:19:52 Cat:M4049 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:14:49 Hora Nat : 09:29:06 Pos Nat : 112 - Bik: 0:49:51 Hora Bik : 10:04:08 Pos Bik : 33 X 79 posicions Meta: 1:05:35 Hora meta: 10:19:52 Pos meta : 26 X 7 posicions
Split Times
86350
1:06:14
01:05:35
1:04:56
i
Ferran Gimenez Navarro
01:04:56 (Tr: 1:04:56)
i
Isaac Iglesias Molist
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
Adrià Mitjà
01:04:59 (Tr: 1:04:59)
i
David Dellunde Martinez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Carlos España Gadea
01:06:07 (Tr: 1:06:07)
Sergio Martín
01:06:14 (Tr: 1:06:14) |
|||||||
27 | 27 | 52 |
i
|
David Dellunde Martinez | 1:06:02 | ||
T. real: 01:06:02 T. oficial: 01:06:02 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:20:19 Cat:M4049 Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: club triatlo malgrat Nat: 0:13:10 Hora Nat : 09:27:27 Pos Nat : 41 - Bik: 0:48:28 Hora Bik : 10:02:45 Pos Bik : 25 X 16 posicions Meta: 1:06:02 Hora meta: 10:20:19 Pos meta : 27 Y 2 posicions
Split Times
144430
1:07:08
01:06:02
1:04:57
i
Isaac Iglesias Molist
01:04:57 (Tr: 1:04:57)
Adrià Mitjà
01:04:59 (Tr: 1:04:59)
i
Ignasi Santafe Venteo
01:05:35 (Tr: 1:05:35)
Carlos España Gadea
01:06:07 (Tr: 1:06:07)
Sergio Martín
01:06:14 (Tr: 1:06:14)
Juli Peinado Clapés
01:06:21 (Tr: 1:06:21) |
|||||||
28 | 28 | 64 | Carlos España Gadea | 1:06:07 | |||
T. real: 01:06:07 T. oficial: 01:06:07 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:20:24 Cat:M3039 Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: team trirelay Nat: 0:13:43 Hora Nat : 09:28:00 Pos Nat : 63 - Bik: 0:49:31 Hora Bik : 10:03:48 Pos Bik : 29 X 34 posicions Meta: 1:06:07 Hora meta: 10:20:24 Pos meta : 28 X 1 posició
Split Times
148940
1:07:14
01:06:07
1:04:59
Adrià Mitjà
01:04:59 (Tr: 1:04:59)
i
Ignasi Santafe Venteo
01:05:35 (Tr: 1:05:35)
i
David Dellunde Martinez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Sergio Martín
01:06:14 (Tr: 1:06:14)
Juli Peinado Clapés
01:06:21 (Tr: 1:06:21) |
|||||||
29 | 29 | 127 | Sergio Martín | 1:06:14 | |||
T. real: 01:06:14 T. oficial: 01:06:14 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:20:31 Cat:M4049 Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:12:59 Hora Nat : 09:27:16 Pos Nat : 37 - Bik: 0:49:50 Hora Bik : 10:04:07 Pos Bik : 32 X 5 posicions Meta: 1:06:14 Hora meta: 10:20:31 Pos meta : 29 X 3 posicions
Split Times
85470
1:06:53
01:06:14
1:05:35
i
Ignasi Santafe Venteo
01:05:35 (Tr: 1:05:35)
i
David Dellunde Martinez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Carlos España Gadea
01:06:07 (Tr: 1:06:07)
Juli Peinado Clapés
01:06:21 (Tr: 1:06:21) |
|||||||
30 | 30 | 156 | Juli Peinado Clapés | 1:06:21 | |||
T. real: 01:06:21 T. oficial: 01:06:21 Inici real: 09:14:17 Hora meta: 10:20:38 Cat:M3039 Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:14:17 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:14:38 Hora Nat : 09:28:55 Pos Nat : 102 - Bik: 0:49:37 Hora Bik : 10:03:54 Pos Bik : 30 X 72 posicions Meta: 1:06:21 Hora meta: 10:20:38 Pos meta : 30 Z
Split Times
39930
1:06:39
01:06:21
1:06:02
i
David Dellunde Martinez
01:06:02 (Tr: 1:06:02)
Carlos España Gadea
01:06:07 (Tr: 1:06:07)
Sergio Martín
01:06:14 (Tr: 1:06:14) |
|||||||