Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Cursa de la UAB - La marató de TV3

6,7k

15 desembre 2019

11,6k 6,7k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:29:38

T. oficial: 00:29:45

Inici real: 11:19:44

Hora meta: 11:49:21

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:30:41
00:29:45
0:28:50
Ignacio Vela Herranz
00:30:03 (Tr: 0:30:02)
Laura Viñolas Mercier
00:30:06 (Tr: 0:29:49)
i
Francesc xavier Martínez Soler
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
i
Bernat Puig
00:30:35 (Tr: 0:30:25)
Víctor González
00:30:36 (Tr: 0:30:22)
i
Javi Mañas Vilaclara
00:30:41 (Tr: 0:30:26)

T. real: 00:30:02

T. oficial: 00:30:03

Inici real: 11:19:38

Hora meta: 11:49:39

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club:

0:30:41
00:30:03
0:29:26
i
Pau Lavin Biosca
00:29:45 (Tr: 0:29:38)
Laura Viñolas Mercier
00:30:06 (Tr: 0:29:49)
i
Francesc xavier Martínez Soler
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
i
Bernat Puig
00:30:35 (Tr: 0:30:25)
Víctor González
00:30:36 (Tr: 0:30:22)
i
Javi Mañas Vilaclara
00:30:41 (Tr: 0:30:26)

T. real: 00:29:49

T. oficial: 00:30:06

Inici real: 11:19:54

Hora meta: 11:49:42

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:19:36

Sexe:F

Ritme: 4:27 min/km

Club:

0:30:41
00:30:06
0:29:32
i
Pau Lavin Biosca
00:29:45 (Tr: 0:29:38)
Ignacio Vela Herranz
00:30:03 (Tr: 0:30:02)
i
Francesc xavier Martínez Soler
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
i
Bernat Puig
00:30:35 (Tr: 0:30:25)
Víctor González
00:30:36 (Tr: 0:30:22)
i
Javi Mañas Vilaclara
00:30:41 (Tr: 0:30:26)

T. real: 00:30:07

T. oficial: 00:30:07

Inici real: 11:19:36

Hora meta: 11:49:43

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:30:41
00:30:07
0:29:33
i
Pau Lavin Biosca
00:29:45 (Tr: 0:29:38)
Ignacio Vela Herranz
00:30:03 (Tr: 0:30:02)
Laura Viñolas Mercier
00:30:06 (Tr: 0:29:49)
i
Bernat Puig
00:30:35 (Tr: 0:30:25)
Víctor González
00:30:36 (Tr: 0:30:22)
i
Javi Mañas Vilaclara
00:30:41 (Tr: 0:30:26)

T. real: 00:30:25

T. oficial: 00:30:35

Inici real: 11:19:46

Hora meta: 11:50:11

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club:

0:31:07
00:30:35
0:30:03
Ignacio Vela Herranz
00:30:03 (Tr: 0:30:02)
Laura Viñolas Mercier
00:30:06 (Tr: 0:29:49)
i
Francesc xavier Martínez Soler
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
Víctor González
00:30:36 (Tr: 0:30:22)
i
Javi Mañas Vilaclara
00:30:41 (Tr: 0:30:26)
Albert Fabrech Güell
00:31:01 (Tr: 0:31:01)

T. real: 00:30:22

T. oficial: 00:30:36

Inici real: 11:19:51

Hora meta: 11:50:12

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club: beer runners

0:31:07
00:30:36
0:30:05
Laura Viñolas Mercier
00:30:06 (Tr: 0:29:49)
i
Francesc xavier Martínez Soler
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
i
Bernat Puig
00:30:35 (Tr: 0:30:25)
i
Javi Mañas Vilaclara
00:30:41 (Tr: 0:30:26)
Albert Fabrech Güell
00:31:01 (Tr: 0:31:01)
Jordi Parrondo Rodriguez
00:31:07 (Tr: 0:31:07)

T. real: 00:30:26

T. oficial: 00:30:41

Inici real: 11:19:51

Hora meta: 11:50:17

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club:

0:31:15
00:30:41
0:30:07
i
Francesc xavier Martínez Soler
00:30:07 (Tr: 0:30:07)
i
Bernat Puig
00:30:35 (Tr: 0:30:25)
Víctor González
00:30:36 (Tr: 0:30:22)
Albert Fabrech Güell
00:31:01 (Tr: 0:31:01)
Jordi Parrondo Rodriguez
00:31:07 (Tr: 0:31:07)
i
Arnau Oyonate González
00:31:11 (Tr: 0:31:10)

T. real: 00:31:01

T. oficial: 00:31:01

Inici real: 11:19:36

Hora meta: 11:50:37

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club:

0:31:28
00:31:01
0:30:35
i
Bernat Puig
00:30:35 (Tr: 0:30:25)
Víctor González
00:30:36 (Tr: 0:30:22)
i
Javi Mañas Vilaclara
00:30:41 (Tr: 0:30:26)
Jordi Parrondo Rodriguez
00:31:07 (Tr: 0:31:07)
i
Arnau Oyonate González
00:31:11 (Tr: 0:31:10)
i
Diego López Santos
00:31:22 (Tr: 0:31:10)
Anna Cos Morera
00:31:22 (Tr: 0:31:22)

T. real: 00:31:07

T. oficial: 00:31:07

Inici real: 11:19:36

Hora meta: 11:50:43

Cat:M45

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: c.e. madteam

0:31:39
00:31:07
0:30:36
Víctor González
00:30:36 (Tr: 0:30:22)
i
Javi Mañas Vilaclara
00:30:41 (Tr: 0:30:26)
Albert Fabrech Güell
00:31:01 (Tr: 0:31:01)
i
Arnau Oyonate González
00:31:11 (Tr: 0:31:10)
i
Diego López Santos
00:31:22 (Tr: 0:31:10)
Anna Cos Morera
00:31:22 (Tr: 0:31:22)
i
Aitor Romero Molina
00:31:29 (Tr: 0:31:18)

T. real: 00:31:10

T. oficial: 00:31:11

Inici real: 11:19:37

Hora meta: 11:50:47

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

0:31:41
00:31:11
0:30:41
i
Javi Mañas Vilaclara
00:30:41 (Tr: 0:30:26)
Albert Fabrech Güell
00:31:01 (Tr: 0:31:01)
Jordi Parrondo Rodriguez
00:31:07 (Tr: 0:31:07)
i
Diego López Santos
00:31:22 (Tr: 0:31:10)
Anna Cos Morera
00:31:22 (Tr: 0:31:22)
i
Aitor Romero Molina
00:31:29 (Tr: 0:31:18)

T. real: 00:31:10

T. oficial: 00:31:22

Inici real: 11:19:49

Hora meta: 11:50:58

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club:

0:31:44
00:31:22
0:31:00
Albert Fabrech Güell
00:31:01 (Tr: 0:31:01)
Jordi Parrondo Rodriguez
00:31:07 (Tr: 0:31:07)
i
Arnau Oyonate González
00:31:11 (Tr: 0:31:10)
i
Aitor Romero Molina
00:31:29 (Tr: 0:31:18)
i
Pablo Sarmiento Muñoz
00:31:44 (Tr: 0:31:38)

T. real: 00:31:22

T. oficial: 00:31:22

Inici real: 11:19:36

Hora meta: 11:50:58

Cat:W55

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:19:36

Sexe:F

Ritme: 4:41 min/km

Club: corredors. cat

0:31:46
00:31:22
0:30:59
Albert Fabrech Güell
00:31:01 (Tr: 0:31:01)
Jordi Parrondo Rodriguez
00:31:07 (Tr: 0:31:07)
i
Arnau Oyonate González
00:31:11 (Tr: 0:31:10)
i
Aitor Romero Molina
00:31:29 (Tr: 0:31:18)
i
Pablo Sarmiento Muñoz
00:31:44 (Tr: 0:31:38)
i
Guillem Palomar Pujol
00:31:46 (Tr: 0:31:44)

T. real: 00:31:18

T. oficial: 00:31:29

Inici real: 11:19:48

Hora meta: 11:51:05

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club:

0:31:48
00:31:29
0:31:11
i
Arnau Oyonate González
00:31:11 (Tr: 0:31:10)
i
Diego López Santos
00:31:22 (Tr: 0:31:10)
Anna Cos Morera
00:31:22 (Tr: 0:31:22)
i
Pablo Sarmiento Muñoz
00:31:44 (Tr: 0:31:38)
i
Guillem Palomar Pujol
00:31:46 (Tr: 0:31:44)

T. real: 00:31:38

T. oficial: 00:31:44

Inici real: 11:19:43

Hora meta: 11:51:20

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:32:06
00:31:44
0:31:22
i
Diego López Santos
00:31:22 (Tr: 0:31:10)
Anna Cos Morera
00:31:22 (Tr: 0:31:22)
i
Aitor Romero Molina
00:31:29 (Tr: 0:31:18)
i
Guillem Palomar Pujol
00:31:46 (Tr: 0:31:44)

T. real: 00:31:44

T. oficial: 00:31:46

Inici real: 11:19:38

Hora meta: 11:51:22

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club:

0:32:09
00:31:46
0:31:22
i
Diego López Santos
00:31:22 (Tr: 0:31:10)
Anna Cos Morera
00:31:22 (Tr: 0:31:22)
i
Aitor Romero Molina
00:31:29 (Tr: 0:31:18)
i
Pablo Sarmiento Muñoz
00:31:44 (Tr: 0:31:38)