Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Cursa de la UAB - La marató de TV3

6,7k

15 desembre 2019

11,6k 6,7k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:54:43

T. oficial: 00:55:17

Inici real: 11:20:11

Hora meta: 12:14:53

Cat:SenF

Pos. categoria: 56

Inici cursa:11:19:36

Sexe:F

Ritme: 8:10 min/km

Club:

1:01:07
00:55:17
0:49:27
i
Segio Buron Márquez
00:55:48 (Tr: 0:55:26)
i
Susana Gómez Escobar
00:55:48 (Tr: 0:55:28)
i
Cinthia jazmin Toala Zamora
00:55:59 (Tr: 0:55:56)
Marta Aguilera Sorrives
01:00:26 (Tr: 0:59:55)
i
Hernan Espinosa Reboredo
01:00:27 (Tr: 0:59:00)
i
Jorge Berdún Romera
01:01:07 (Tr: 1:00:30)

T. real: 00:55:26

T. oficial: 00:55:48

Inici real: 11:19:58

Hora meta: 12:15:24

Cat:M35

Pos. categoria: 31

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 8:17 min/km

Club:

1:01:07
00:55:48
0:50:29
Michelle gabrie López Rodríguez
00:55:17 (Tr: 0:54:43)
i
Susana Gómez Escobar
00:55:48 (Tr: 0:55:28)
i
Cinthia jazmin Toala Zamora
00:55:59 (Tr: 0:55:56)
Marta Aguilera Sorrives
01:00:26 (Tr: 0:59:55)
i
Hernan Espinosa Reboredo
01:00:27 (Tr: 0:59:00)
i
Jorge Berdún Romera
01:01:07 (Tr: 1:00:30)

T. real: 00:55:28

T. oficial: 00:55:48

Inici real: 11:19:57

Hora meta: 12:15:24

Cat:W35

Pos. categoria: 28

Inici cursa:11:19:36

Sexe:F

Ritme: 8:17 min/km

Club:

1:01:07
00:55:48
0:50:29
Michelle gabrie López Rodríguez
00:55:17 (Tr: 0:54:43)
i
Segio Buron Márquez
00:55:48 (Tr: 0:55:26)
i
Cinthia jazmin Toala Zamora
00:55:59 (Tr: 0:55:56)
Marta Aguilera Sorrives
01:00:26 (Tr: 0:59:55)
i
Hernan Espinosa Reboredo
01:00:27 (Tr: 0:59:00)
i
Jorge Berdún Romera
01:01:07 (Tr: 1:00:30)

T. real: 00:55:56

T. oficial: 00:55:59

Inici real: 11:19:40

Hora meta: 12:15:35

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 48

Inici cursa:11:19:36

Sexe:F

Ritme: 8:21 min/km

Club:

1:01:07
00:55:59
0:50:51
Michelle gabrie López Rodríguez
00:55:17 (Tr: 0:54:43)
i
Segio Buron Márquez
00:55:48 (Tr: 0:55:26)
i
Susana Gómez Escobar
00:55:48 (Tr: 0:55:28)
Marta Aguilera Sorrives
01:00:26 (Tr: 0:59:55)
i
Hernan Espinosa Reboredo
01:00:27 (Tr: 0:59:00)
i
Jorge Berdún Romera
01:01:07 (Tr: 1:00:30)

T. real: 00:59:55

T. oficial: 01:00:26

Inici real: 11:20:07

Hora meta: 12:20:02

Cat:SenF

Pos. categoria: 57

Inici cursa:11:19:36

Sexe:F

Ritme: 8:57 min/km

Club:

1:05:04
01:00:26
0:55:48
i
Segio Buron Márquez
00:55:48 (Tr: 0:55:26)
i
Susana Gómez Escobar
00:55:48 (Tr: 0:55:28)
i
Cinthia jazmin Toala Zamora
00:55:59 (Tr: 0:55:56)
i
Hernan Espinosa Reboredo
01:00:27 (Tr: 0:59:00)
i
Jorge Berdún Romera
01:01:07 (Tr: 1:00:30)
Jordi Pruna Urbina
01:02:24 (Tr: 1:02:21)
i
Lissette Sandoya Chávez
01:04:38 (Tr: 1:04:07)

T. real: 00:59:00

T. oficial: 01:00:27

Inici real: 11:21:04

Hora meta: 12:20:03

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 8:49 min/km

Club: universitat autònoma de barcelona

1:05:07
01:00:27
0:55:48
i
Susana Gómez Escobar
00:55:48 (Tr: 0:55:28)
i
Cinthia jazmin Toala Zamora
00:55:59 (Tr: 0:55:56)
Marta Aguilera Sorrives
01:00:26 (Tr: 0:59:55)
i
Jorge Berdún Romera
01:01:07 (Tr: 1:00:30)
Jordi Pruna Urbina
01:02:24 (Tr: 1:02:21)
i
Lissette Sandoya Chávez
01:04:38 (Tr: 1:04:07)

T. real: 01:00:30

T. oficial: 01:01:07

Inici real: 11:20:13

Hora meta: 12:20:43

Cat:SenM

Pos. categoria: 60

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 9:02 min/km

Club:

1:06:16
01:01:07
0:55:59
i
Cinthia jazmin Toala Zamora
00:55:59 (Tr: 0:55:56)
Marta Aguilera Sorrives
01:00:26 (Tr: 0:59:55)
i
Hernan Espinosa Reboredo
01:00:27 (Tr: 0:59:00)
Jordi Pruna Urbina
01:02:24 (Tr: 1:02:21)
i
Lissette Sandoya Chávez
01:04:38 (Tr: 1:04:07)
i
Bruna Millaruelo García
01:05:13 (Tr: 1:05:13)
i
Isaac Millaruelo Feliu
01:05:13 (Tr: 1:05:13)
i
Francisca Lorca González
01:05:56 (Tr: 1:04:26)

T. real: 01:02:21

T. oficial: 01:02:24

Inici real: 11:19:40

Hora meta: 12:22:00

Cat:M55

Pos. categoria: 21

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 9:19 min/km

Club:

1:05:13
01:02:24
0:59:36
Marta Aguilera Sorrives
01:00:26 (Tr: 0:59:55)
i
Hernan Espinosa Reboredo
01:00:27 (Tr: 0:59:00)
i
Jorge Berdún Romera
01:01:07 (Tr: 1:00:30)
i
Lissette Sandoya Chávez
01:04:38 (Tr: 1:04:07)
i
Bruna Millaruelo García
01:05:13 (Tr: 1:05:13)
i
Isaac Millaruelo Feliu
01:05:13 (Tr: 1:05:13)

T. real: 01:04:07

T. oficial: 01:04:38

Inici real: 11:20:08

Hora meta: 12:24:14

Cat:SenF

Pos. categoria: 58

Inici cursa:11:19:36

Sexe:F

Ritme: 9:35 min/km

Club:

1:08:49
01:04:38
1:00:27
i
Hernan Espinosa Reboredo
01:00:27 (Tr: 0:59:00)
i
Jorge Berdún Romera
01:01:07 (Tr: 1:00:30)
Jordi Pruna Urbina
01:02:24 (Tr: 1:02:21)
i
Bruna Millaruelo García
01:05:13 (Tr: 1:05:13)
i
Isaac Millaruelo Feliu
01:05:13 (Tr: 1:05:13)
i
Francisca Lorca González
01:05:56 (Tr: 1:04:26)

T. real: 01:05:13

T. oficial: 01:05:13

Inici real: 11:19:36

Hora meta: 12:24:49

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 49

Inici cursa:11:19:36

Sexe:F

Ritme: 9:44 min/km

Club:

1:09:46
01:05:13
1:00:39
i
Jorge Berdún Romera
01:01:07 (Tr: 1:00:30)
Jordi Pruna Urbina
01:02:24 (Tr: 1:02:21)
i
Lissette Sandoya Chávez
01:04:38 (Tr: 1:04:07)
i
Isaac Millaruelo Feliu
01:05:13 (Tr: 1:05:13)
i
Francisca Lorca González
01:05:56 (Tr: 1:04:26)
i
Manoli Chaves Gordillo
01:09:46 (Tr: 1:07:58)

T. real: 01:05:13

T. oficial: 01:05:13

Inici real: 11:19:36

Hora meta: 12:24:49

Cat:M45

Pos. categoria: 23

Inici cursa:11:19:36

Sexe:M

Ritme: 9:44 min/km

Club:

1:09:46
01:05:13
1:00:39
i
Jorge Berdún Romera
01:01:07 (Tr: 1:00:30)
Jordi Pruna Urbina
01:02:24 (Tr: 1:02:21)
i
Lissette Sandoya Chávez
01:04:38 (Tr: 1:04:07)
i
Bruna Millaruelo García
01:05:13 (Tr: 1:05:13)
i
Francisca Lorca González
01:05:56 (Tr: 1:04:26)
i
Manoli Chaves Gordillo
01:09:46 (Tr: 1:07:58)
i
Daniela Hernández Sánchez
01:09:46 (Tr: 1:08:00)

T. real: 01:04:26

T. oficial: 01:05:56

Inici real: 11:21:06

Hora meta: 12:25:32

Cat:W45

Pos. categoria: 30

Inici cursa:11:19:36

Sexe:F

Ritme: 9:37 min/km

Club:

1:09:51
01:05:56
1:02:01
Jordi Pruna Urbina
01:02:24 (Tr: 1:02:21)
i
Lissette Sandoya Chávez
01:04:38 (Tr: 1:04:07)
i
Bruna Millaruelo García
01:05:13 (Tr: 1:05:13)
i
Isaac Millaruelo Feliu
01:05:13 (Tr: 1:05:13)
i
Manoli Chaves Gordillo
01:09:46 (Tr: 1:07:58)
i
Daniela Hernández Sánchez
01:09:46 (Tr: 1:08:00)
i
Olga Sánchez Chaves
01:09:51 (Tr: 1:08:02)

T. real: 01:07:58

T. oficial: 01:09:46

Inici real: 11:21:25

Hora meta: 12:29:22

Cat:W45

Pos. categoria: 31

Inici cursa:11:19:36

Sexe:F

Ritme: 10:09 min/km

Club:

1:14:20
01:09:46
1:05:13
i
Bruna Millaruelo García
01:05:13 (Tr: 1:05:13)
i
Isaac Millaruelo Feliu
01:05:13 (Tr: 1:05:13)
i
Francisca Lorca González
01:05:56 (Tr: 1:04:26)
i
Daniela Hernández Sánchez
01:09:46 (Tr: 1:08:00)
i
Olga Sánchez Chaves
01:09:51 (Tr: 1:08:02)

T. real: 01:08:00

T. oficial: 01:09:46

Inici real: 11:21:23

Hora meta: 12:29:22

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 50

Inici cursa:11:19:36

Sexe:F

Ritme: 10:09 min/km

Club:

1:14:20
01:09:46
1:05:13
i
Isaac Millaruelo Feliu
01:05:13 (Tr: 1:05:13)
i
Francisca Lorca González
01:05:56 (Tr: 1:04:26)
i
Manoli Chaves Gordillo
01:09:46 (Tr: 1:07:58)
i
Olga Sánchez Chaves
01:09:51 (Tr: 1:08:02)

T. real: 01:08:02

T. oficial: 01:09:51

Inici real: 11:21:25

Hora meta: 12:29:27

Cat:W45

Pos. categoria: 32

Inici cursa:11:19:36

Sexe:F

Ritme: 10:10 min/km

Club:

1:13:46
01:09:51
1:05:56
i
Francisca Lorca González
01:05:56 (Tr: 1:04:26)
i
Manoli Chaves Gordillo
01:09:46 (Tr: 1:07:58)
i
Daniela Hernández Sánchez
01:09:46 (Tr: 1:08:00)