Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

Marató Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 06:47:14

T. oficial: 06:47:14

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 14:46:09

Cat:M

Pos. categoria: 124

Inici cursa:7:58:55

Sexe:M

Ritme: 9:40 min/km

Club:

Km9,1: 1:09:04

Hora Km9,1 : 09:07:59

Pos Km9,1 : 132

-

Km14,38: 1:53:42

Hora Km14,38 : 09:52:37

Pos Km14,38 : 134

Y 2 posicions

Km23,28: 3:30:17

Hora Km23,28 : 11:29:12

Pos Km23,28 : 136

Y 2 posicions

Km29,9: 4:38:00

Hora Km29,9 : 12:36:55

Pos Km29,9 : 133

X 3 posicions

Km35,99: 5:35:12

Hora Km35,99 : 13:34:07

Pos Km35,99 : 136

Y 3 posicions

Km38,29: 6:10:01

Hora Km38,29 : 14:08:56

Pos Km38,29 : 136

Z

Meta: 6:47:14

Hora meta: 14:46:09

Pos meta : 136

Z

7:06:20
06:47:14
6:28:07
i
Roma Ogaya Inurrigarro
06:47:22 (Tr: 6:47:22)
Maria jose Mateo Maria
06:52:14 (Tr: 6:52:14)
David Nadal Rodríguez
06:53:50 (Tr: 6:53:50)
i
Laura Escorne Benet
06:54:56 (Tr: 6:54:56)
Eduard Albuixech Ginestà
07:06:20 (Tr: 7:06:20)

T. real: 06:47:14

T. oficial: 06:47:14

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 14:46:09

Cat:F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:7:58:55

Sexe:F

Ritme: 9:40 min/km

Club:

Km9,1: 1:09:03

Hora Km9,1 : 09:07:58

Pos Km9,1 : 131

-

Km14,38: 1:53:41

Hora Km14,38 : 09:52:36

Pos Km14,38 : 133

Y 2 posicions

Km23,28: 3:30:19

Hora Km23,28 : 11:29:14

Pos Km23,28 : 137

Y 4 posicions

Km29,9: 4:38:06

Hora Km29,9 : 12:37:01

Pos Km29,9 : 134

X 3 posicions

Km35,99: 5:35:12

Hora Km35,99 : 13:34:07

Pos Km35,99 : 135

Y 1 posició

Km38,29: 6:10:02

Hora Km38,29 : 14:08:57

Pos Km38,29 : 137

Y 2 posicions

Meta: 6:47:14

Hora meta: 14:46:09

Pos meta : 137

Z

7:06:20
06:47:14
6:28:07
i
Roma Ogaya Inurrigarro
06:47:22 (Tr: 6:47:22)
Maria jose Mateo Maria
06:52:14 (Tr: 6:52:14)
David Nadal Rodríguez
06:53:50 (Tr: 6:53:50)
i
Laura Escorne Benet
06:54:56 (Tr: 6:54:56)
Eduard Albuixech Ginestà
07:06:20 (Tr: 7:06:20)

T. real: 06:47:22

T. oficial: 06:47:22

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 14:46:17

Cat:M

Pos. categoria: 125

Inici cursa:7:58:55

Sexe:M

Ritme: 9:40 min/km

Club: uec horta

Km9,1: 1:01:20

Hora Km9,1 : 09:00:15

Pos Km9,1 : 92

-

Km14,38: 1:41:33

Hora Km14,38 : 09:40:28

Pos Km14,38 : 105

Y 13 posicions

Km23,28: 3:23:27

Hora Km23,28 : 11:22:22

Pos Km23,28 : 130

Y 25 posicions

Km29,9: 4:37:48

Hora Km29,9 : 12:36:43

Pos Km29,9 : 132

Y 2 posicions

Km35,99: 5:36:53

Hora Km35,99 : 13:35:48

Pos Km35,99 : 137

Y 5 posicions

Km38,29: 6:12:46

Hora Km38,29 : 14:11:41

Pos Km38,29 : 138

Y 1 posició

Meta: 6:47:22

Hora meta: 14:46:17

Pos meta : 138

Z

7:06:20
06:47:22
6:28:23
Naval Espasa Triquell
06:47:14 (Tr: 6:47:14)
Amn Browm
06:47:14 (Tr: 6:47:14)
Maria jose Mateo Maria
06:52:14 (Tr: 6:52:14)
David Nadal Rodríguez
06:53:50 (Tr: 6:53:50)
i
Laura Escorne Benet
06:54:56 (Tr: 6:54:56)
Eduard Albuixech Ginestà
07:06:20 (Tr: 7:06:20)

T. real: 06:52:14

T. oficial: 06:52:14

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 14:51:09

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:7:58:55

Sexe:F

Ritme: 9:47 min/km

Club: maimakansu

Km9,1: 1:10:31

Hora Km9,1 : 09:09:26

Pos Km9,1 : 137

-

Km14,38: 1:58:20

Hora Km14,38 : 09:57:15

Pos Km14,38 : 142

Y 5 posicions

Km23,28: 3:40:06

Hora Km23,28 : 11:39:01

Pos Km23,28 : 140

X 2 posicions

Km29,9: 4:46:42

Hora Km29,9 : 12:45:37

Pos Km29,9 : 136

X 4 posicions

Km35,99: 5:42:52

Hora Km35,99 : 13:41:47

Pos Km35,99 : 138

Y 2 posicions

Km38,29: 6:19:33

Hora Km38,29 : 14:18:28

Pos Km38,29 : 139

Y 1 posició

Meta: 6:52:14

Hora meta: 14:51:09

Pos meta : 139

Z

7:06:20
06:52:14
6:38:08
Naval Espasa Triquell
06:47:14 (Tr: 6:47:14)
Amn Browm
06:47:14 (Tr: 6:47:14)
i
Roma Ogaya Inurrigarro
06:47:22 (Tr: 6:47:22)
David Nadal Rodríguez
06:53:50 (Tr: 6:53:50)
i
Laura Escorne Benet
06:54:56 (Tr: 6:54:56)
Eduard Albuixech Ginestà
07:06:20 (Tr: 7:06:20)

T. real: 06:53:50

T. oficial: 06:53:50

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 14:52:45

Cat:M

Pos. categoria: 126

Inici cursa:7:58:55

Sexe:M

Ritme: 9:49 min/km

Club:

Km9,1: 1:08:57

Hora Km9,1 : 09:07:52

Pos Km9,1 : 130

-

Km14,38: 1:54:28

Hora Km14,38 : 09:53:23

Pos Km14,38 : 136

Y 6 posicions

Km23,28: 3:29:44

Hora Km23,28 : 11:28:39

Pos Km23,28 : 135

X 1 posició

Km29,9: 4:45:28

Hora Km29,9 : 12:44:23

Pos Km29,9 : 135

Z

Km35,99: 5:43:35

Hora Km35,99 : 13:42:30

Pos Km35,99 : 139

Y 4 posicions

Km38,29: 6:22:33

Hora Km38,29 : 14:21:28

Pos Km38,29 : 140

Y 1 posició

Meta: 6:53:50

Hora meta: 14:52:45

Pos meta : 140

Z

7:06:22
06:53:50
6:41:19
Naval Espasa Triquell
06:47:14 (Tr: 6:47:14)
Amn Browm
06:47:14 (Tr: 6:47:14)
i
Roma Ogaya Inurrigarro
06:47:22 (Tr: 6:47:22)
Maria jose Mateo Maria
06:52:14 (Tr: 6:52:14)
i
Laura Escorne Benet
06:54:56 (Tr: 6:54:56)
Eduard Albuixech Ginestà
07:06:20 (Tr: 7:06:20)
i
Raúl Fernández Tirado
07:06:22 (Tr: 7:06:22)

T. real: 06:54:56

T. oficial: 06:54:56

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 14:53:51

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:7:58:55

Sexe:F

Ritme: 9:51 min/km

Club: can caralleu

Km9,1: 1:03:50

Hora Km9,1 : 09:02:45

Pos Km9,1 : 110

-

Km14,38: 1:49:42

Hora Km14,38 : 09:48:37

Pos Km14,38 : 125

Y 15 posicions

Km23,28: 3:40:32

Hora Km23,28 : 11:39:27

Pos Km23,28 : 141

Y 16 posicions

Km29,9: 4:55:19

Hora Km29,9 : 12:54:14

Pos Km29,9 : 139

X 2 posicions

Km35,99: 5:49:09

Hora Km35,99 : 13:48:04

Pos Km35,99 : 142

Y 3 posicions

Km38,29: 6:25:11

Hora Km38,29 : 14:24:06

Pos Km38,29 : 141

X 1 posició

Meta: 6:54:56

Hora meta: 14:53:51

Pos meta : 141

Z

7:16:14
06:54:56
6:33:37
Naval Espasa Triquell
06:47:14 (Tr: 6:47:14)
Amn Browm
06:47:14 (Tr: 6:47:14)
i
Roma Ogaya Inurrigarro
06:47:22 (Tr: 6:47:22)
Maria jose Mateo Maria
06:52:14 (Tr: 6:52:14)
David Nadal Rodríguez
06:53:50 (Tr: 6:53:50)
Eduard Albuixech Ginestà
07:06:20 (Tr: 7:06:20)
i
Raúl Fernández Tirado
07:06:22 (Tr: 7:06:22)
i
Nuria Ramos
07:16:14 (Tr: 7:16:14)

T. real: 07:06:20

T. oficial: 07:06:20

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 15:05:15

Cat:M

Pos. categoria: 127

Inici cursa:7:58:55

Sexe:M

Ritme: 10:07 min/km

Club:

Km9,1: 1:12:22

Hora Km9,1 : 09:11:17

Pos Km9,1 : 140

-

Km14,38: 1:56:42

Hora Km14,38 : 09:55:37

Pos Km14,38 : 138

X 2 posicions

Km23,28: 3:35:42

Hora Km23,28 : 11:34:37

Pos Km23,28 : 138

Z

Km29,9: 4:46:44

Hora Km29,9 : 12:45:39

Pos Km29,9 : 137

X 1 posició

Km35,99: 5:45:02

Hora Km35,99 : 13:43:57

Pos Km35,99 : 140

Y 3 posicions

Km38,29: 6:28:59

Hora Km38,29 : 14:27:54

Pos Km38,29 : 142

Y 2 posicions

Meta: 7:06:20

Hora meta: 15:05:15

Pos meta : 142

Z

7:21:37
07:06:20
6:51:03
Maria jose Mateo Maria
06:52:14 (Tr: 6:52:14)
David Nadal Rodríguez
06:53:50 (Tr: 6:53:50)
i
Laura Escorne Benet
06:54:56 (Tr: 6:54:56)
i
Raúl Fernández Tirado
07:06:22 (Tr: 7:06:22)
i
Nuria Ramos
07:16:14 (Tr: 7:16:14)
i
Joan Llopart Moragas
07:21:37 (Tr: 7:21:37)

T. real: 07:06:22

T. oficial: 07:06:22

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 15:05:17

Cat:M

Pos. categoria: 128

Inici cursa:7:58:55

Sexe:M

Ritme: 10:07 min/km

Club:

Km9,1: 1:12:54

Hora Km9,1 : 09:11:49

Pos Km9,1 : 142

-

Km14,38: 1:56:46

Hora Km14,38 : 09:55:41

Pos Km14,38 : 139

X 3 posicions

Km23,28: 3:35:44

Hora Km23,28 : 11:34:39

Pos Km23,28 : 139

Z

Km29,9: 4:46:49

Hora Km29,9 : 12:45:44

Pos Km29,9 : 138

X 1 posició

Km35,99: 5:45:10

Hora Km35,99 : 13:44:05

Pos Km35,99 : 141

Y 3 posicions

Km38,29: 6:28:59

Hora Km38,29 : 14:27:54

Pos Km38,29 : 143

Y 2 posicions

Meta: 7:06:22

Hora meta: 15:05:17

Pos meta : 143

Z

7:24:37
07:06:22
6:48:07
Maria jose Mateo Maria
06:52:14 (Tr: 6:52:14)
David Nadal Rodríguez
06:53:50 (Tr: 6:53:50)
i
Laura Escorne Benet
06:54:56 (Tr: 6:54:56)
Eduard Albuixech Ginestà
07:06:20 (Tr: 7:06:20)
i
Nuria Ramos
07:16:14 (Tr: 7:16:14)
i
Joan Llopart Moragas
07:21:37 (Tr: 7:21:37)
i
Nicole Zimmermann
07:24:37 (Tr: 7:24:37)

T. real: 07:16:14

T. oficial: 07:16:14

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 15:15:09

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:7:58:55

Sexe:F

Ritme: 10:21 min/km

Club:

Km9,1: 1:12:19

Hora Km9,1 : 09:11:14

Pos Km9,1 : 139

-

Km14,38: 736:01:05

Hora Km14,38 : 00:00:00

Pos Km14,38 : 139

Z

Km23,28: 3:50:09

Hora Km23,28 : 11:49:04

Pos Km23,28 : 144

Y 5 posicions

Km29,9: 5:06:05

Hora Km29,9 : 13:05:00

Pos Km29,9 : 141

X 3 posicions

Km35,99: 6:05:10

Hora Km35,99 : 14:04:05

Pos Km35,99 : 143

Y 2 posicions

Km38,29: 6:48:59

Hora Km38,29 : 14:47:54

Pos Km38,29 : 146

Y 3 posicions

Meta: 7:16:14

Hora meta: 15:15:09

Pos meta : 144

X 2 posicions

7:48:16
07:16:14
6:44:13
Naval Espasa Triquell
06:47:14 (Tr: 6:47:14)
Amn Browm
06:47:14 (Tr: 6:47:14)
i
Roma Ogaya Inurrigarro
06:47:22 (Tr: 6:47:22)
Maria jose Mateo Maria
06:52:14 (Tr: 6:52:14)
David Nadal Rodríguez
06:53:50 (Tr: 6:53:50)
i
Laura Escorne Benet
06:54:56 (Tr: 6:54:56)
Eduard Albuixech Ginestà
07:06:20 (Tr: 7:06:20)
i
Raúl Fernández Tirado
07:06:22 (Tr: 7:06:22)
i
Joan Llopart Moragas
07:21:37 (Tr: 7:21:37)
i
Nicole Zimmermann
07:24:37 (Tr: 7:24:37)
i
Esteve Ogaya Vallés
07:48:16 (Tr: 7:48:16)

T. real: 07:21:37

T. oficial: 07:21:37

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 15:20:32

Cat:M

Pos. categoria: 129

Inici cursa:7:58:55

Sexe:M

Ritme: 10:28 min/km

Club: centre exc. taradell

Km9,1: 1:10:37

Hora Km9,1 : 09:09:32

Pos Km9,1 : 138

-

Km14,38: 1:59:02

Hora Km14,38 : 09:57:57

Pos Km14,38 : 143

Y 5 posicions

Km23,28: 3:40:40

Hora Km23,28 : 11:39:35

Pos Km23,28 : 142

X 1 posició

Km29,9: 4:58:32

Hora Km29,9 : 12:57:27

Pos Km29,9 : 140

X 2 posicions

Km35,99: 6:08:10

Hora Km35,99 : 14:07:05

Pos Km35,99 : 144

Y 4 posicions

Km38,29: 6:53:59

Hora Km38,29 : 14:52:54

Pos Km38,29 : 147

Y 3 posicions

Meta: 7:21:37

Hora meta: 15:20:32

Pos meta : 145

X 2 posicions

8:01:08
07:21:37
6:42:05
Naval Espasa Triquell
06:47:14 (Tr: 6:47:14)
Amn Browm
06:47:14 (Tr: 6:47:14)
i
Roma Ogaya Inurrigarro
06:47:22 (Tr: 6:47:22)
Maria jose Mateo Maria
06:52:14 (Tr: 6:52:14)
David Nadal Rodríguez
06:53:50 (Tr: 6:53:50)
i
Laura Escorne Benet
06:54:56 (Tr: 6:54:56)
Eduard Albuixech Ginestà
07:06:20 (Tr: 7:06:20)
i
Raúl Fernández Tirado
07:06:22 (Tr: 7:06:22)
i
Nuria Ramos
07:16:14 (Tr: 7:16:14)
i
Nicole Zimmermann
07:24:37 (Tr: 7:24:37)
i
Esteve Ogaya Vallés
07:48:16 (Tr: 7:48:16)
i
Juan jose Ruiz Campos
08:01:08 (Tr: 8:01:08)

T. real: 07:24:37

T. oficial: 07:24:37

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 15:23:32

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:7:58:55

Sexe:F

Ritme: 10:33 min/km

Club:

Km9,1: 1:19:53

Hora Km9,1 : 09:18:48

Pos Km9,1 : 146

-

Km14,38: 2:14:12

Hora Km14,38 : 10:13:07

Pos Km14,38 : 148

Y 2 posicions

Km23,28: 4:10:15

Hora Km23,28 : 12:09:10

Pos Km23,28 : 145

X 3 posicions

Km29,9: 5:23:57

Hora Km29,9 : 13:22:52

Pos Km29,9 : 143

X 2 posicions

Km35,99: 6:10:12

Hora Km35,99 : 14:09:07

Pos Km35,99 : 145

Y 2 posicions

Km38,29: 6:57:59

Hora Km38,29 : 14:56:54

Pos Km38,29 : 148

Y 3 posicions

Meta: 7:24:37

Hora meta: 15:23:32

Pos meta : 146

X 2 posicions

8:01:09
07:24:37
6:48:05
Maria jose Mateo Maria
06:52:14 (Tr: 6:52:14)
David Nadal Rodríguez
06:53:50 (Tr: 6:53:50)
i
Laura Escorne Benet
06:54:56 (Tr: 6:54:56)
Eduard Albuixech Ginestà
07:06:20 (Tr: 7:06:20)
i
Raúl Fernández Tirado
07:06:22 (Tr: 7:06:22)
i
Nuria Ramos
07:16:14 (Tr: 7:16:14)
i
Joan Llopart Moragas
07:21:37 (Tr: 7:21:37)
i
Esteve Ogaya Vallés
07:48:16 (Tr: 7:48:16)
i
Juan jose Ruiz Campos
08:01:08 (Tr: 8:01:08)
Manel González Peña
08:01:09 (Tr: 8:01:09)

T. real: 07:48:16

T. oficial: 07:48:16

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 15:47:11

Cat:M

Pos. categoria: 130

Inici cursa:7:58:55

Sexe:M

Ritme: 11:06 min/km

Club: uec horta

Km9,1: 1:08:11

Hora Km9,1 : 09:07:06

Pos Km9,1 : 128

-

Km14,38: 1:57:57

Hora Km14,38 : 09:56:52

Pos Km14,38 : 141

Y 13 posicions

Km23,28: 3:44:08

Hora Km23,28 : 11:43:03

Pos Km23,28 : 143

Y 2 posicions

Km29,9: 5:09:45

Hora Km29,9 : 13:08:40

Pos Km29,9 : 142

X 1 posició

Km35,99: 6:20:12

Hora Km35,99 : 14:19:07

Pos Km35,99 : 146

Y 4 posicions

Km38,29: 7:17:59

Hora Km38,29 : 15:16:54

Pos Km38,29 : 149

Y 3 posicions

Meta: 7:48:16

Hora meta: 15:47:11

Pos meta : 147

X 2 posicions

8:20:18
07:48:16
7:16:14
i
Nuria Ramos
07:16:14 (Tr: 7:16:14)
i
Joan Llopart Moragas
07:21:37 (Tr: 7:21:37)
i
Nicole Zimmermann
07:24:37 (Tr: 7:24:37)
i
Juan jose Ruiz Campos
08:01:08 (Tr: 8:01:08)
Manel González Peña
08:01:09 (Tr: 8:01:09)
i
Ferran Ramón Vallés
08:02:09 (Tr: 8:02:09)

T. real: 08:01:08

T. oficial: 08:01:08

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 16:00:03

Cat:M

Pos. categoria: 131

Inici cursa:7:58:55

Sexe:M

Ritme: 11:25 min/km

Club:

Km9,1: 1:14:17

Hora Km9,1 : 09:13:12

Pos Km9,1 : 144

-

Km14,38: 2:09:22

Hora Km14,38 : 10:08:17

Pos Km14,38 : 145

Y 1 posició

Km23,28: 4:11:15

Hora Km23,28 : 12:10:10

Pos Km23,28 : 146

Y 1 posició

Km29,9: 5:34:14

Hora Km29,9 : 13:33:09

Pos Km29,9 : 144

X 2 posicions

Km35,99: 6:30:12

Hora Km35,99 : 14:29:07

Pos Km35,99 : 147

Y 3 posicions

Km38,29: 7:32:59

Hora Km38,29 : 15:31:54

Pos Km38,29 : 150

Y 3 posicions

Meta: 8:01:08

Hora meta: 16:00:03

Pos meta : 148

X 2 posicions

8:40:40
08:01:08
7:21:37
i
Joan Llopart Moragas
07:21:37 (Tr: 7:21:37)
i
Nicole Zimmermann
07:24:37 (Tr: 7:24:37)
i
Esteve Ogaya Vallés
07:48:16 (Tr: 7:48:16)
Manel González Peña
08:01:09 (Tr: 8:01:09)
i
Ferran Ramón Vallés
08:02:09 (Tr: 8:02:09)

T. real: 08:01:09

T. oficial: 08:01:09

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 16:00:04

Cat:M

Pos. categoria: 132

Inici cursa:7:58:55

Sexe:M

Ritme: 11:25 min/km

Club: ara quina samarreta em po

Km9,1: 1:16:20

Hora Km9,1 : 09:15:15

Pos Km9,1 : 145

-

Km14,38: 2:09:22

Hora Km14,38 : 10:08:17

Pos Km14,38 : 144

X 1 posició

Km23,28: 4:11:18

Hora Km23,28 : 12:10:13

Pos Km23,28 : 147

Y 3 posicions

Km29,9: 5:34:15

Hora Km29,9 : 13:33:10

Pos Km29,9 : 145

X 2 posicions

Km35,99: 6:30:12

Hora Km35,99 : 14:29:07

Pos Km35,99 : 148

Y 3 posicions

Km38,29: 7:32:59

Hora Km38,29 : 15:31:54

Pos Km38,29 : 151

Y 3 posicions

Meta: 8:01:09

Hora meta: 16:00:04

Pos meta : 149

X 2 posicions

8:37:41
08:01:09
7:24:37
i
Nicole Zimmermann
07:24:37 (Tr: 7:24:37)
i
Esteve Ogaya Vallés
07:48:16 (Tr: 7:48:16)
i
Juan jose Ruiz Campos
08:01:08 (Tr: 8:01:08)
i
Ferran Ramón Vallés
08:02:09 (Tr: 8:02:09)

T. real: 08:02:09

T. oficial: 08:02:09

Inici real: 07:58:55

Hora meta: 16:01:04

Cat:M

Pos. categoria: 133

Inici cursa:7:58:55

Sexe:M

Ritme: 11:26 min/km

Club:

Km9,1: 1:19:57

Hora Km9,1 : 09:18:52

Pos Km9,1 : 148

-

Km14,38: 2:13:02

Hora Km14,38 : 10:11:57

Pos Km14,38 : 146

X 2 posicions

Km23,28: 4:17:51

Hora Km23,28 : 12:16:46

Pos Km23,28 : 148

Y 2 posicions

Km29,9: 5:52:11

Hora Km29,9 : 13:51:06

Pos Km29,9 : 146

X 2 posicions

Km35,99: 6:31:12

Hora Km35,99 : 14:30:07

Pos Km35,99 : 149

Y 3 posicions

Km38,29: 6:29:59

Hora Km38,29 : 14:28:54

Pos Km38,29 : 144

X 5 posicions

Meta: 8:02:09

Hora meta: 16:01:04

Pos meta : 150

Y 6 posicions

8:16:01
08:02:09
7:48:16
i
Esteve Ogaya Vallés
07:48:16 (Tr: 7:48:16)
i
Juan jose Ruiz Campos
08:01:08 (Tr: 8:01:08)
Manel González Peña
08:01:09 (Tr: 8:01:09)