Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:24:21

T. oficial: 00:25:03

Inici real: 09:36:21

Hora meta: 10:00:42

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:9:35:39

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:26:07
00:25:03
0:23:59
Ricardo Lopez Quereigua
00:25:09 (Tr: 0:24:57)
i
Plamena Miroslavova Raykova
00:25:29 (Tr: 0:24:46)
i
Aida Guich
00:25:30 (Tr: 0:25:08)
María luisa Martínez González
00:25:44 (Tr: 0:25:39)
i
Jose Alarcón Mejorado
00:25:50 (Tr: 0:25:35)
i
Oscar Toribio Ayala
00:26:07 (Tr: 0:25:27)

T. real: 00:24:57

T. oficial: 00:25:09

Inici real: 09:35:52

Hora meta: 10:00:48

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:9:35:39

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club:

0:26:07
00:25:09
0:24:11
Jose de jesus o Islas Garcia
00:25:03 (Tr: 0:24:21)
i
Plamena Miroslavova Raykova
00:25:29 (Tr: 0:24:46)
i
Aida Guich
00:25:30 (Tr: 0:25:08)
María luisa Martínez González
00:25:44 (Tr: 0:25:39)
i
Jose Alarcón Mejorado
00:25:50 (Tr: 0:25:35)
i
Oscar Toribio Ayala
00:26:07 (Tr: 0:25:27)

T. real: 00:24:46

T. oficial: 00:25:29

Inici real: 09:36:22

Hora meta: 10:01:08

Cat:F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:35:39

Sexe:F

Ritme: 4:58 min/km

Club:

0:26:07
00:25:29
0:24:51
Jose de jesus o Islas Garcia
00:25:03 (Tr: 0:24:21)
Ricardo Lopez Quereigua
00:25:09 (Tr: 0:24:57)
i
Aida Guich
00:25:30 (Tr: 0:25:08)
María luisa Martínez González
00:25:44 (Tr: 0:25:39)
i
Jose Alarcón Mejorado
00:25:50 (Tr: 0:25:35)
i
Oscar Toribio Ayala
00:26:07 (Tr: 0:25:27)

T. real: 00:25:08

T. oficial: 00:25:30

Inici real: 09:36:02

Hora meta: 10:01:09

Cat:F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:35:39

Sexe:F

Ritme: 5:02 min/km

Club:

0:26:07
00:25:30
0:24:53
Jose de jesus o Islas Garcia
00:25:03 (Tr: 0:24:21)
Ricardo Lopez Quereigua
00:25:09 (Tr: 0:24:57)
i
Plamena Miroslavova Raykova
00:25:29 (Tr: 0:24:46)
María luisa Martínez González
00:25:44 (Tr: 0:25:39)
i
Jose Alarcón Mejorado
00:25:50 (Tr: 0:25:35)
i
Oscar Toribio Ayala
00:26:07 (Tr: 0:25:27)

T. real: 00:25:39

T. oficial: 00:25:44

Inici real: 09:35:45

Hora meta: 10:01:23

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:35:39

Sexe:F

Ritme: 5:08 min/km

Club:

0:26:19
00:25:44
0:25:09
Ricardo Lopez Quereigua
00:25:09 (Tr: 0:24:57)
i
Plamena Miroslavova Raykova
00:25:29 (Tr: 0:24:46)
i
Aida Guich
00:25:30 (Tr: 0:25:08)
i
Jose Alarcón Mejorado
00:25:50 (Tr: 0:25:35)
i
Oscar Toribio Ayala
00:26:07 (Tr: 0:25:27)
i
Gisele Ros Rojas
00:26:14 (Tr: 0:26:00)
Marc Calbet Garcia
00:26:17 (Tr: 0:25:59)

T. real: 00:25:35

T. oficial: 00:25:50

Inici real: 09:35:54

Hora meta: 10:01:29

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:9:35:39

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club: revientabotas

0:26:17
00:25:50
0:25:22
i
Plamena Miroslavova Raykova
00:25:29 (Tr: 0:24:46)
i
Aida Guich
00:25:30 (Tr: 0:25:08)
María luisa Martínez González
00:25:44 (Tr: 0:25:39)
i
Oscar Toribio Ayala
00:26:07 (Tr: 0:25:27)
i
Gisele Ros Rojas
00:26:14 (Tr: 0:26:00)
Marc Calbet Garcia
00:26:17 (Tr: 0:25:59)

T. real: 00:25:27

T. oficial: 00:26:07

Inici real: 09:36:20

Hora meta: 10:01:46

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:9:35:39

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club:

0:26:44
00:26:07
0:25:30
i
Aida Guich
00:25:30 (Tr: 0:25:08)
María luisa Martínez González
00:25:44 (Tr: 0:25:39)
i
Jose Alarcón Mejorado
00:25:50 (Tr: 0:25:35)
i
Gisele Ros Rojas
00:26:14 (Tr: 0:26:00)
Marc Calbet Garcia
00:26:17 (Tr: 0:25:59)
i
Guillem Travesset Aliguer
00:26:22 (Tr: 0:25:35)
Manuel Rueda Anguita
00:26:27 (Tr: 0:26:13)
i
Sandra Vegas Cano
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Daniel Carrasco
00:26:37 (Tr: 0:26:17)

T. real: 00:26:00

T. oficial: 00:26:14

Inici real: 09:35:53

Hora meta: 10:01:53

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:35:39

Sexe:F

Ritme: 5:12 min/km

Club: club atletisme canyelles

0:26:43
00:26:14
0:25:44
María luisa Martínez González
00:25:44 (Tr: 0:25:39)
i
Jose Alarcón Mejorado
00:25:50 (Tr: 0:25:35)
i
Oscar Toribio Ayala
00:26:07 (Tr: 0:25:27)
Marc Calbet Garcia
00:26:17 (Tr: 0:25:59)
i
Guillem Travesset Aliguer
00:26:22 (Tr: 0:25:35)
Manuel Rueda Anguita
00:26:27 (Tr: 0:26:13)
i
Sandra Vegas Cano
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Daniel Carrasco
00:26:37 (Tr: 0:26:17)

T. real: 00:25:59

T. oficial: 00:26:17

Inici real: 09:35:58

Hora meta: 10:01:56

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:9:35:39

Sexe:M

Ritme: 5:12 min/km

Club:

0:26:45
00:26:17
0:25:50
i
Jose Alarcón Mejorado
00:25:50 (Tr: 0:25:35)
i
Oscar Toribio Ayala
00:26:07 (Tr: 0:25:27)
i
Gisele Ros Rojas
00:26:14 (Tr: 0:26:00)
i
Guillem Travesset Aliguer
00:26:22 (Tr: 0:25:35)
Manuel Rueda Anguita
00:26:27 (Tr: 0:26:13)
i
Sandra Vegas Cano
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Daniel Carrasco
00:26:37 (Tr: 0:26:17)

T. real: 00:25:35

T. oficial: 00:26:22

Inici real: 09:36:27

Hora meta: 10:02:01

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:9:35:39

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club:

0:26:37
00:26:22
0:26:07
i
Oscar Toribio Ayala
00:26:07 (Tr: 0:25:27)
i
Gisele Ros Rojas
00:26:14 (Tr: 0:26:00)
Marc Calbet Garcia
00:26:17 (Tr: 0:25:59)
Manuel Rueda Anguita
00:26:27 (Tr: 0:26:13)
i
Sandra Vegas Cano
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Daniel Carrasco
00:26:37 (Tr: 0:26:17)

T. real: 00:26:13

T. oficial: 00:26:27

Inici real: 09:35:54

Hora meta: 10:02:06

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:9:35:39

Sexe:M

Ritme: 5:15 min/km

Club:

0:26:46
00:26:27
0:26:09
i
Gisele Ros Rojas
00:26:14 (Tr: 0:26:00)
Marc Calbet Garcia
00:26:17 (Tr: 0:25:59)
i
Guillem Travesset Aliguer
00:26:22 (Tr: 0:25:35)
i
Sandra Vegas Cano
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Daniel Carrasco
00:26:37 (Tr: 0:26:17)
Carlos Aguilar Subirada
00:26:46 (Tr: 0:26:45)

T. real: 00:26:17

T. oficial: 00:26:33

Inici real: 09:35:56

Hora meta: 10:02:12

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:35:39

Sexe:F

Ritme: 5:16 min/km

Club: corredors.cat

0:26:55
00:26:33
0:26:12
i
Gisele Ros Rojas
00:26:14 (Tr: 0:26:00)
Marc Calbet Garcia
00:26:17 (Tr: 0:25:59)
i
Guillem Travesset Aliguer
00:26:22 (Tr: 0:25:35)
Manuel Rueda Anguita
00:26:27 (Tr: 0:26:13)
Daniel Carrasco
00:26:37 (Tr: 0:26:17)
Carlos Aguilar Subirada
00:26:46 (Tr: 0:26:45)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:26:55 (Tr: 0:26:33)

T. real: 00:26:17

T. oficial: 00:26:37

Inici real: 09:35:59

Hora meta: 10:02:16

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:9:35:39

Sexe:M

Ritme: 5:16 min/km

Club:

0:26:55
00:26:37
0:26:18
i
Guillem Travesset Aliguer
00:26:22 (Tr: 0:25:35)
Manuel Rueda Anguita
00:26:27 (Tr: 0:26:13)
i
Sandra Vegas Cano
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Carlos Aguilar Subirada
00:26:46 (Tr: 0:26:45)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:26:55 (Tr: 0:26:33)

T. real: 00:26:45

T. oficial: 00:26:46

Inici real: 09:35:41

Hora meta: 10:02:25

Cat:M

Pos. categoria: 73

Inici cursa:9:35:39

Sexe:M

Ritme: 5:21 min/km

Club:

0:27:05
00:26:46
0:26:27
Manuel Rueda Anguita
00:26:27 (Tr: 0:26:13)
i
Sandra Vegas Cano
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Daniel Carrasco
00:26:37 (Tr: 0:26:17)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:26:55 (Tr: 0:26:33)

T. real: 00:26:33

T. oficial: 00:26:55

Inici real: 09:36:02

Hora meta: 10:02:34

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:9:35:39

Sexe:M

Ritme: 5:19 min/km

Club:

0:27:17
00:26:55
0:26:33
i
Sandra Vegas Cano
00:26:33 (Tr: 0:26:17)
Daniel Carrasco
00:26:37 (Tr: 0:26:17)
Carlos Aguilar Subirada
00:26:46 (Tr: 0:26:45)