SubCurses

8RESULTATS

1a cursa nocturna Vilanova del Vallès

11K

23 setembre 2017
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:54:02

T. oficial: 00:54:02

Inici real: 21:00:16

Hora meta: 21:54:18

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club:

0:58:44
00:54:02
0:49:20
i
Marc Marques Girabent
00:54:19 (Tr: 0:54:19)
i
Eulogio García Barrero
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Oscar Fernandez
00:57:33 (Tr: 0:57:33)
i
Martí Dòmenech Ruiz
00:58:27 (Tr: 0:58:27)
i
Julian Gomez Sanchez
00:58:36 (Tr: 0:58:36)
Daniel Amado Olba
00:58:44 (Tr: 0:58:44)

T. real: 00:54:19

T. oficial: 00:54:19

Inici real: 21:00:16

Hora meta: 21:54:35

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club:

0:58:44
00:54:19
0:49:53
Julio Garcia Garcia
00:54:02 (Tr: 0:54:02)
i
Eulogio García Barrero
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Oscar Fernandez
00:57:33 (Tr: 0:57:33)
i
Martí Dòmenech Ruiz
00:58:27 (Tr: 0:58:27)
i
Julian Gomez Sanchez
00:58:36 (Tr: 0:58:36)
Daniel Amado Olba
00:58:44 (Tr: 0:58:44)

T. real: 00:56:25

T. oficial: 00:56:25

Inici real: 21:00:16

Hora meta: 21:56:41

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:08 min/km

Club: runninglesfranqueses

0:58:48
00:56:25
0:54:02
Julio Garcia Garcia
00:54:02 (Tr: 0:54:02)
i
Marc Marques Girabent
00:54:19 (Tr: 0:54:19)
i
Oscar Fernandez
00:57:33 (Tr: 0:57:33)
i
Martí Dòmenech Ruiz
00:58:27 (Tr: 0:58:27)
i
Julian Gomez Sanchez
00:58:36 (Tr: 0:58:36)
Daniel Amado Olba
00:58:44 (Tr: 0:58:44)

T. real: 00:57:33

T. oficial: 00:57:33

Inici real: 21:00:16

Hora meta: 21:57:49

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:14 min/km

Club: c.a les tortugues

1:01:04
00:57:33
0:54:02
Julio Garcia Garcia
00:54:02 (Tr: 0:54:02)
i
Marc Marques Girabent
00:54:19 (Tr: 0:54:19)
i
Eulogio García Barrero
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Martí Dòmenech Ruiz
00:58:27 (Tr: 0:58:27)
i
Julian Gomez Sanchez
00:58:36 (Tr: 0:58:36)
Daniel Amado Olba
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
Guillem Abril Centeno
00:59:40 (Tr: 0:59:40)
i
Moisés Ruiz Soriano
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Diego Visiedo Yañez
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Pere Palau
01:00:52 (Tr: 1:00:52)

T. real: 00:58:27

T. oficial: 00:58:27

Inici real: 21:00:16

Hora meta: 21:58:43

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:19 min/km

Club:

1:02:36
00:58:27
0:54:19
i
Marc Marques Girabent
00:54:19 (Tr: 0:54:19)
i
Eulogio García Barrero
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Oscar Fernandez
00:57:33 (Tr: 0:57:33)
i
Julian Gomez Sanchez
00:58:36 (Tr: 0:58:36)
Daniel Amado Olba
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
Guillem Abril Centeno
00:59:40 (Tr: 0:59:40)
i
Moisés Ruiz Soriano
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Diego Visiedo Yañez
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Pere Palau
01:00:52 (Tr: 1:00:52)
Edgar Garcia Sanchez
01:01:11 (Tr: 1:01:11)
Julio López López
01:01:42 (Tr: 1:01:39)
i
David Ramirez Cortes
01:02:09 (Tr: 1:02:09)
Borja Ramos Serrano
01:02:10 (Tr: 1:02:09)

T. real: 00:58:36

T. oficial: 00:58:36

Inici real: 21:00:16

Hora meta: 21:58:52

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club:

1:00:46
00:58:36
0:56:25
i
Eulogio García Barrero
00:56:25 (Tr: 0:56:25)
i
Oscar Fernandez
00:57:33 (Tr: 0:57:33)
i
Martí Dòmenech Ruiz
00:58:27 (Tr: 0:58:27)
Daniel Amado Olba
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
Guillem Abril Centeno
00:59:40 (Tr: 0:59:40)
i
Moisés Ruiz Soriano
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Diego Visiedo Yañez
00:59:43 (Tr: 0:59:43)

T. real: 00:58:44

T. oficial: 00:58:44

Inici real: 21:00:16

Hora meta: 21:59:00

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:21 min/km

Club: runners sant adria

0:59:55
00:58:44
0:57:33
i
Oscar Fernandez
00:57:33 (Tr: 0:57:33)
i
Martí Dòmenech Ruiz
00:58:27 (Tr: 0:58:27)
i
Julian Gomez Sanchez
00:58:36 (Tr: 0:58:36)
Guillem Abril Centeno
00:59:40 (Tr: 0:59:40)
i
Moisés Ruiz Soriano
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Diego Visiedo Yañez
00:59:43 (Tr: 0:59:43)

T. real: 00:59:40

T. oficial: 00:59:40

Inici real: 21:00:16

Hora meta: 21:59:56

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

1:00:52
00:59:40
0:58:27
i
Martí Dòmenech Ruiz
00:58:27 (Tr: 0:58:27)
i
Julian Gomez Sanchez
00:58:36 (Tr: 0:58:36)
Daniel Amado Olba
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
i
Moisés Ruiz Soriano
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Diego Visiedo Yañez
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Pere Palau
01:00:52 (Tr: 1:00:52)

T. real: 00:59:43

T. oficial: 00:59:43

Inici real: 21:00:16

Hora meta: 21:59:59

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

1:01:11
00:59:43
0:58:15
i
Martí Dòmenech Ruiz
00:58:27 (Tr: 0:58:27)
i
Julian Gomez Sanchez
00:58:36 (Tr: 0:58:36)
Daniel Amado Olba
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
Guillem Abril Centeno
00:59:40 (Tr: 0:59:40)
i
Diego Visiedo Yañez
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Pere Palau
01:00:52 (Tr: 1:00:52)
Edgar Garcia Sanchez
01:01:11 (Tr: 1:01:11)

T. real: 00:59:43

T. oficial: 00:59:43

Inici real: 21:00:16

Hora meta: 21:59:59

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club: the lions team

1:01:42
00:59:43
0:57:45
i
Martí Dòmenech Ruiz
00:58:27 (Tr: 0:58:27)
i
Julian Gomez Sanchez
00:58:36 (Tr: 0:58:36)
Daniel Amado Olba
00:58:44 (Tr: 0:58:44)
Guillem Abril Centeno
00:59:40 (Tr: 0:59:40)
i
Moisés Ruiz Soriano
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Pere Palau
01:00:52 (Tr: 1:00:52)
Edgar Garcia Sanchez
01:01:11 (Tr: 1:01:11)
Julio López López
01:01:42 (Tr: 1:01:39)

T. real: 01:00:52

T. oficial: 01:00:52

Inici real: 21:00:16

Hora meta: 22:01:08

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:32 min/km

Club:

1:02:09
01:00:52
0:59:35
Guillem Abril Centeno
00:59:40 (Tr: 0:59:40)
i
Moisés Ruiz Soriano
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Diego Visiedo Yañez
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
Edgar Garcia Sanchez
01:01:11 (Tr: 1:01:11)
Julio López López
01:01:42 (Tr: 1:01:39)
i
David Ramirez Cortes
01:02:09 (Tr: 1:02:09)

T. real: 01:01:11

T. oficial: 01:01:11

Inici real: 21:00:16

Hora meta: 22:01:27

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club: somunics

1:02:40
01:01:11
0:59:43
i
Moisés Ruiz Soriano
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Diego Visiedo Yañez
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Pere Palau
01:00:52 (Tr: 1:00:52)
Julio López López
01:01:42 (Tr: 1:01:39)
i
David Ramirez Cortes
01:02:09 (Tr: 1:02:09)
Borja Ramos Serrano
01:02:10 (Tr: 1:02:09)

T. real: 01:01:39

T. oficial: 01:01:42

Inici real: 21:00:19

Hora meta: 22:01:58

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club: grup atlètic tmb

1:03:41
01:01:42
0:59:43
i
Diego Visiedo Yañez
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Pere Palau
01:00:52 (Tr: 1:00:52)
Edgar Garcia Sanchez
01:01:11 (Tr: 1:01:11)
i
David Ramirez Cortes
01:02:09 (Tr: 1:02:09)
Borja Ramos Serrano
01:02:10 (Tr: 1:02:09)

T. real: 01:02:09

T. oficial: 01:02:09

Inici real: 21:00:16

Hora meta: 22:02:25

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club: at. montornes

1:03:27
01:02:09
1:00:52
i
Pere Palau
01:00:52 (Tr: 1:00:52)
Edgar Garcia Sanchez
01:01:11 (Tr: 1:01:11)
Julio López López
01:01:42 (Tr: 1:01:39)
Borja Ramos Serrano
01:02:10 (Tr: 1:02:09)

T. real: 01:02:09

T. oficial: 01:02:10

Inici real: 21:00:17

Hora meta: 22:02:26

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:21:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club: runners sabadell team

1:03:08
01:02:10
1:01:11
Edgar Garcia Sanchez
01:01:11 (Tr: 1:01:11)
Julio López López
01:01:42 (Tr: 1:01:39)
i
David Ramirez Cortes
01:02:09 (Tr: 1:02:09)