L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
331 | 328 | 402 |
i
|
Jesus Dolz Baeta | 5:51:56 (tr 5:49:12) | ||
T. real: 05:49:12 T. oficial: 05:51:56 Inici real: 08:04:20 Hora meta: 13:53:31 Cat:AbsM Pos. categoria: 291 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.75 km/h Club: gonzalvo
120342
5:52:51
05:51:56
5:51:02
i
Gerard Ruiz Banet
05:52:14 (Tr: 5:52:00)
i
Juan carlos Garcia Villodres
05:52:17 (Tr: 5:49:41)
i
Jordi Olmo Casas
05:52:25 (Tr: 5:52:14)
i
Francesc Itchart Ballesta
05:52:26 (Tr: 5:49:14)
i
Antonio Roldan Teixeira
05:52:28 (Tr: 5:51:35)
i
Marc Romà Ferrer
05:52:51 (Tr: 5:49:01) |
|||||||
332 | 329 | 162 |
i
|
Gerard Ruiz Banet | 5:52:14 (tr 5:52:00) | ||
T. real: 05:52:00 T. oficial: 05:52:14 Inici real: 08:01:50 Hora meta: 13:53:49 Cat:AbsM Pos. categoria: 292 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.64 km/h Club: probike
80960
5:52:51
05:52:14
5:51:37
i
Jesus Dolz Baeta
05:51:56 (Tr: 5:49:12)
i
Juan carlos Garcia Villodres
05:52:17 (Tr: 5:49:41)
i
Jordi Olmo Casas
05:52:25 (Tr: 5:52:14)
i
Francesc Itchart Ballesta
05:52:26 (Tr: 5:49:14)
i
Antonio Roldan Teixeira
05:52:28 (Tr: 5:51:35)
i
Marc Romà Ferrer
05:52:51 (Tr: 5:49:01) |
|||||||
333 | 330 | 739 |
i
|
Juan carlos Garcia Villodres | 5:52:17 (tr 5:49:41) | ||
T. real: 05:49:41 T. oficial: 05:52:17 Inici real: 08:04:11 Hora meta: 13:53:52 Cat:AbsM Pos. categoria: 293 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.73 km/h Club: sam bikes
74692
5:52:51
05:52:17
5:51:43
i
Jesus Dolz Baeta
05:51:56 (Tr: 5:49:12)
i
Gerard Ruiz Banet
05:52:14 (Tr: 5:52:00)
i
Jordi Olmo Casas
05:52:25 (Tr: 5:52:14)
i
Francesc Itchart Ballesta
05:52:26 (Tr: 5:49:14)
i
Antonio Roldan Teixeira
05:52:28 (Tr: 5:51:35)
i
Marc Romà Ferrer
05:52:51 (Tr: 5:49:01) |
|||||||
334 | 331 | 634 |
i
|
Jordi Olmo Casas | 5:52:25 (tr 5:52:14) | ||
T. real: 05:52:14 T. oficial: 05:52:25 Inici real: 08:01:47 Hora meta: 13:54:00 Cat:AbsM Pos. categoria: 294 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.63 km/h Club: orko team
62592
5:52:53
05:52:25
5:51:56
i
Jesus Dolz Baeta
05:51:56 (Tr: 5:49:12)
i
Gerard Ruiz Banet
05:52:14 (Tr: 5:52:00)
i
Juan carlos Garcia Villodres
05:52:17 (Tr: 5:49:41)
i
Francesc Itchart Ballesta
05:52:26 (Tr: 5:49:14)
i
Antonio Roldan Teixeira
05:52:28 (Tr: 5:51:35)
i
Marc Romà Ferrer
05:52:51 (Tr: 5:49:01)
i
Ruben Roncel Carlos
05:52:52 (Tr: 5:48:59) |
|||||||
335 | 332 | 556 |
i
|
Francesc Itchart Ballesta | 5:52:26 (tr 5:49:14) | ||
T. real: 05:49:14 T. oficial: 05:52:26 Inici real: 08:04:48 Hora meta: 13:54:01 Cat:AbsM Pos. categoria: 295 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.74 km/h Club:
56540
5:52:52
05:52:26
5:52:01
i
Gerard Ruiz Banet
05:52:14 (Tr: 5:52:00)
i
Juan carlos Garcia Villodres
05:52:17 (Tr: 5:49:41)
i
Jordi Olmo Casas
05:52:25 (Tr: 5:52:14)
i
Antonio Roldan Teixeira
05:52:28 (Tr: 5:51:35)
i
Marc Romà Ferrer
05:52:51 (Tr: 5:49:01)
i
Ruben Roncel Carlos
05:52:52 (Tr: 5:48:59) |
|||||||
336 | 333 | 550 |
i
|
Antonio Roldan Teixeira | 5:52:28 (tr 5:51:35) | ||
T. real: 05:51:35 T. oficial: 05:52:28 Inici real: 08:02:29 Hora meta: 13:54:03 Cat:AbsM Pos. categoria: 296 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.65 km/h Club: 468 santa susanna club ci
65012
5:52:58
05:52:28
5:51:59
i
Gerard Ruiz Banet
05:52:14 (Tr: 5:52:00)
i
Juan carlos Garcia Villodres
05:52:17 (Tr: 5:49:41)
i
Jordi Olmo Casas
05:52:25 (Tr: 5:52:14)
i
Francesc Itchart Ballesta
05:52:26 (Tr: 5:49:14)
i
Marc Romà Ferrer
05:52:51 (Tr: 5:49:01)
i
Ruben Roncel Carlos
05:52:52 (Tr: 5:48:59)
i
Bernat Solà Yuste
05:52:58 (Tr: 5:51:55) |
|||||||
337 | 334 | 618 |
i
|
Marc Romà Ferrer | 5:52:51 (tr 5:49:01) | ||
T. real: 05:49:01 T. oficial: 05:52:51 Inici real: 08:05:25 Hora meta: 13:54:26 Cat:AbsM Pos. categoria: 297 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.75 km/h Club:
57750
5:53:17
05:52:51
5:52:25
i
Jordi Olmo Casas
05:52:25 (Tr: 5:52:14)
i
Francesc Itchart Ballesta
05:52:26 (Tr: 5:49:14)
i
Antonio Roldan Teixeira
05:52:28 (Tr: 5:51:35)
i
Ruben Roncel Carlos
05:52:52 (Tr: 5:48:59)
i
Bernat Solà Yuste
05:52:58 (Tr: 5:51:55)
i
Neus Balaguer Vicent
05:52:58 (Tr: 5:49:33)
i
Edu Lopez Barranco
05:53:00 (Tr: 5:49:06) |
|||||||
338 | 335 | 562 |
i
|
Ruben Roncel Carlos | 5:52:52 (tr 5:48:59) | ||
T. real: 05:48:59 T. oficial: 05:52:52 Inici real: 08:05:29 Hora meta: 13:54:27 Cat:AbsM Pos. categoria: 298 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.75 km/h Club: club esportiu tordera
56540
5:53:18
05:52:52
5:52:26
i
Francesc Itchart Ballesta
05:52:26 (Tr: 5:49:14)
i
Antonio Roldan Teixeira
05:52:28 (Tr: 5:51:35)
i
Marc Romà Ferrer
05:52:51 (Tr: 5:49:01)
i
Bernat Solà Yuste
05:52:58 (Tr: 5:51:55)
i
Neus Balaguer Vicent
05:52:58 (Tr: 5:49:33)
i
Edu Lopez Barranco
05:53:00 (Tr: 5:49:06) |
|||||||
339 | 336 | 527 |
i
|
Bernat Solà Yuste | 5:52:58 (tr 5:51:55) | ||
T. real: 05:51:55 T. oficial: 05:52:58 Inici real: 08:02:38 Hora meta: 13:54:33 Cat:AbsM Pos. categoria: 299 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.64 km/h Club:
79087
5:53:34
05:52:58
5:52:22
i
Jordi Olmo Casas
05:52:25 (Tr: 5:52:14)
i
Francesc Itchart Ballesta
05:52:26 (Tr: 5:49:14)
i
Antonio Roldan Teixeira
05:52:28 (Tr: 5:51:35)
i
Marc Romà Ferrer
05:52:51 (Tr: 5:49:01)
i
Ruben Roncel Carlos
05:52:52 (Tr: 5:48:59)
i
Neus Balaguer Vicent
05:52:58 (Tr: 5:49:33)
i
Edu Lopez Barranco
05:53:00 (Tr: 5:49:06)
i
Constanti Martinez Brunet
05:53:34 (Tr: 5:52:37) |
|||||||
340 | 4 | 182 |
i
|
Neus Balaguer Vicent | 5:52:58 (tr 5:49:33) | ||
T. real: 05:49:33 T. oficial: 05:52:58 Inici real: 08:05:01 Hora meta: 13:54:33 Cat:AbsF Pos. categoria: 4 Inici cursa:8:01:35 Sexe:F Ritme: 13.73 km/h Club: shisse
185790
5:54:23
05:52:58
5:51:34
i
Jesus Dolz Baeta
05:51:56 (Tr: 5:49:12)
i
Gerard Ruiz Banet
05:52:14 (Tr: 5:52:00)
i
Juan carlos Garcia Villodres
05:52:17 (Tr: 5:49:41)
i
Jordi Olmo Casas
05:52:25 (Tr: 5:52:14)
i
Francesc Itchart Ballesta
05:52:26 (Tr: 5:49:14)
i
Antonio Roldan Teixeira
05:52:28 (Tr: 5:51:35)
i
Marc Romà Ferrer
05:52:51 (Tr: 5:49:01)
i
Ruben Roncel Carlos
05:52:52 (Tr: 5:48:59)
i
Bernat Solà Yuste
05:52:58 (Tr: 5:51:55)
i
Edu Lopez Barranco
05:53:00 (Tr: 5:49:06)
i
Constanti Martinez Brunet
05:53:34 (Tr: 5:52:37)
i
Luis Peña Sanchez
05:54:23 (Tr: 5:53:36) |
|||||||
341 | 337 | 205 |
i
|
Edu Lopez Barranco | 5:53:00 (tr 5:49:06) | ||
T. real: 05:49:06 T. oficial: 05:53:00 Inici real: 08:05:30 Hora meta: 13:54:35 Cat:AbsM Pos. categoria: 300 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.75 km/h Club: club trialo vo2
239690
5:54:49
05:53:00
5:51:11
i
Jesus Dolz Baeta
05:51:56 (Tr: 5:49:12)
i
Gerard Ruiz Banet
05:52:14 (Tr: 5:52:00)
i
Juan carlos Garcia Villodres
05:52:17 (Tr: 5:49:41)
i
Jordi Olmo Casas
05:52:25 (Tr: 5:52:14)
i
Francesc Itchart Ballesta
05:52:26 (Tr: 5:49:14)
i
Antonio Roldan Teixeira
05:52:28 (Tr: 5:51:35)
i
Marc Romà Ferrer
05:52:51 (Tr: 5:49:01)
i
Ruben Roncel Carlos
05:52:52 (Tr: 5:48:59)
i
Bernat Solà Yuste
05:52:58 (Tr: 5:51:55)
i
Neus Balaguer Vicent
05:52:58 (Tr: 5:49:33)
i
Constanti Martinez Brunet
05:53:34 (Tr: 5:52:37)
i
Luis Peña Sanchez
05:54:23 (Tr: 5:53:36)
i
Vivasvan Chango Alvarez
05:54:49 (Tr: 5:54:49) |
|||||||
342 | 338 | 238 |
i
|
Constanti Martinez Brunet | 5:53:34 (tr 5:52:37) | ||
T. real: 05:52:37 T. oficial: 05:53:34 Inici real: 08:02:33 Hora meta: 13:55:09 Cat:AbsM Pos. categoria: 301 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.61 km/h Club: pineda de mar
167420
5:54:50
05:53:34
5:52:18
i
Jordi Olmo Casas
05:52:25 (Tr: 5:52:14)
i
Francesc Itchart Ballesta
05:52:26 (Tr: 5:49:14)
i
Antonio Roldan Teixeira
05:52:28 (Tr: 5:51:35)
i
Marc Romà Ferrer
05:52:51 (Tr: 5:49:01)
i
Ruben Roncel Carlos
05:52:52 (Tr: 5:48:59)
i
Bernat Solà Yuste
05:52:58 (Tr: 5:51:55)
i
Neus Balaguer Vicent
05:52:58 (Tr: 5:49:33)
i
Edu Lopez Barranco
05:53:00 (Tr: 5:49:06)
i
Luis Peña Sanchez
05:54:23 (Tr: 5:53:36)
i
Vivasvan Chango Alvarez
05:54:49 (Tr: 5:54:49)
i
Juan de dios Sanchez Juarez
05:54:50 (Tr: 5:54:50) |
|||||||
343 | 339 | 138 |
i
|
Luis Peña Sanchez | 5:54:23 (tr 5:53:36) | ||
T. real: 05:53:36 T. oficial: 05:54:23 Inici real: 08:02:23 Hora meta: 13:55:58 Cat:AbsM Pos. categoria: 302 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.58 km/h Club: esport ciclista malgrat
185790
5:55:47
05:54:23
5:52:58
i
Neus Balaguer Vicent
05:52:58 (Tr: 5:49:33)
i
Edu Lopez Barranco
05:53:00 (Tr: 5:49:06)
i
Constanti Martinez Brunet
05:53:34 (Tr: 5:52:37)
i
Vivasvan Chango Alvarez
05:54:49 (Tr: 5:54:49)
i
Juan de dios Sanchez Juarez
05:54:50 (Tr: 5:54:50)
i
Antoni Vicent Roig
05:55:23 (Tr: 5:54:19)
i
Marc Tarroch Garcia
05:55:39 (Tr: 5:54:20) |
|||||||
344 | 5 | 535 |
i
|
Vivasvan Chango Alvarez | 5:54:49 (tr 5:54:49) | ||
T. real: 05:54:49 T. oficial: 05:54:49 Inici real: 08:01:35 Hora meta: 13:56:24 Cat:AbsF Pos. categoria: 5 Inici cursa:8:01:35 Sexe:F Ritme: 13.53 km/h Club: c.c. nolimits
239690
5:56:38
05:54:49
5:53:00
i
Edu Lopez Barranco
05:53:00 (Tr: 5:49:06)
i
Constanti Martinez Brunet
05:53:34 (Tr: 5:52:37)
i
Luis Peña Sanchez
05:54:23 (Tr: 5:53:36)
i
Juan de dios Sanchez Juarez
05:54:50 (Tr: 5:54:50)
i
Antoni Vicent Roig
05:55:23 (Tr: 5:54:19)
i
Marc Tarroch Garcia
05:55:39 (Tr: 5:54:20)
i
Roberto Hernandez
05:56:00 (Tr: 5:54:17)
i
Pau Aldazabal Felip
05:56:12 (Tr: 5:55:59) |
|||||||
345 | 340 | 447 |
i
|
Juan de dios Sanchez Juarez | 5:54:50 (tr 5:54:50) | ||
T. real: 05:54:50 T. oficial: 05:54:50 Inici real: 08:01:35 Hora meta: 13:56:25 Cat:AbsM Pos. categoria: 303 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.53 km/h Club: c.c. nolimits
167420
5:56:06
05:54:50
5:53:34
i
Constanti Martinez Brunet
05:53:34 (Tr: 5:52:37)
i
Luis Peña Sanchez
05:54:23 (Tr: 5:53:36)
i
Vivasvan Chango Alvarez
05:54:49 (Tr: 5:54:49)
i
Antoni Vicent Roig
05:55:23 (Tr: 5:54:19)
i
Marc Tarroch Garcia
05:55:39 (Tr: 5:54:20)
i
Roberto Hernandez
05:56:00 (Tr: 5:54:17) |
|||||||
346 | 341 | 830 |
i
|
Antoni Vicent Roig | 5:55:23 (tr 5:54:19) | ||
T. real: 05:54:19 T. oficial: 05:55:23 Inici real: 08:02:39 Hora meta: 13:56:58 Cat:M40 Pos. categoria: 33 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.55 km/h Club: caixa d'enginyers
131560
5:56:22
05:55:23
5:54:23
i
Luis Peña Sanchez
05:54:23 (Tr: 5:53:36)
i
Vivasvan Chango Alvarez
05:54:49 (Tr: 5:54:49)
i
Juan de dios Sanchez Juarez
05:54:50 (Tr: 5:54:50)
i
Marc Tarroch Garcia
05:55:39 (Tr: 5:54:20)
i
Roberto Hernandez
05:56:00 (Tr: 5:54:17)
i
Pau Aldazabal Felip
05:56:12 (Tr: 5:55:59) |
|||||||
347 | 342 | 169 |
i
|
Marc Tarroch Garcia | 5:55:39 (tr 5:54:20) | ||
T. real: 05:54:20 T. oficial: 05:55:39 Inici real: 08:02:55 Hora meta: 13:57:14 Cat:AbsM Pos. categoria: 304 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.55 km/h Club: club triatlo blanes
165770
5:56:55
05:55:39
5:54:24
i
Vivasvan Chango Alvarez
05:54:49 (Tr: 5:54:49)
i
Juan de dios Sanchez Juarez
05:54:50 (Tr: 5:54:50)
i
Antoni Vicent Roig
05:55:23 (Tr: 5:54:19)
i
Roberto Hernandez
05:56:00 (Tr: 5:54:17)
i
Pau Aldazabal Felip
05:56:12 (Tr: 5:55:59)
i
Miguel angel Lera Escribano
05:56:55 (Tr: 5:52:30) |
|||||||
348 | 343 | 242 |
i
|
Roberto Hernandez | 5:56:00 (tr 5:54:17) | ||
T. real: 05:54:17 T. oficial: 05:56:00 Inici real: 08:03:19 Hora meta: 13:57:35 Cat:AbsM Pos. categoria: 305 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.55 km/h Club: ce2r
153780
5:57:10
05:56:00
5:54:50
i
Juan de dios Sanchez Juarez
05:54:50 (Tr: 5:54:50)
i
Antoni Vicent Roig
05:55:23 (Tr: 5:54:19)
i
Marc Tarroch Garcia
05:55:39 (Tr: 5:54:20)
i
Pau Aldazabal Felip
05:56:12 (Tr: 5:55:59)
i
Miguel angel Lera Escribano
05:56:55 (Tr: 5:52:30)
i
Christian Jove Garcia
05:57:01 (Tr: 5:54:12)
i
Oscar Gragera Arias
05:57:02 (Tr: 5:53:39) |
|||||||
349 | 344 | 708 |
i
|
Pau Aldazabal Felip | 5:56:12 (tr 5:55:59) | ||
T. real: 05:55:59 T. oficial: 05:56:12 Inici real: 08:01:49 Hora meta: 13:57:47 Cat:AbsM Pos. categoria: 306 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.48 km/h Club: probike
109562
5:57:02
05:56:12
5:55:22
i
Antoni Vicent Roig
05:55:23 (Tr: 5:54:19)
i
Marc Tarroch Garcia
05:55:39 (Tr: 5:54:20)
i
Roberto Hernandez
05:56:00 (Tr: 5:54:17)
i
Miguel angel Lera Escribano
05:56:55 (Tr: 5:52:30)
i
Christian Jove Garcia
05:57:01 (Tr: 5:54:12)
i
Oscar Gragera Arias
05:57:02 (Tr: 5:53:39) |
|||||||
350 | 345 | 420 |
i
|
Miguel angel Lera Escribano | 5:56:55 (tr 5:52:30) | ||
T. real: 05:52:30 T. oficial: 05:56:55 Inici real: 08:06:00 Hora meta: 13:58:30 Cat:AbsM Pos. categoria: 307 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.62 km/h Club:
165770
5:58:10
05:56:55
5:55:39
i
Marc Tarroch Garcia
05:55:39 (Tr: 5:54:20)
i
Roberto Hernandez
05:56:00 (Tr: 5:54:17)
i
Pau Aldazabal Felip
05:56:12 (Tr: 5:55:59)
i
Christian Jove Garcia
05:57:01 (Tr: 5:54:12)
i
Oscar Gragera Arias
05:57:02 (Tr: 5:53:39)
Carlos España Gadea
05:57:37 (Tr: 5:55:39)
i
Xavier Prado Noguera
05:57:43 (Tr: 5:57:00) |
|||||||
351 | 346 | 487 |
i
|
Christian Jove Garcia | 5:57:01 (tr 5:54:12) | ||
T. real: 05:54:12 T. oficial: 05:57:01 Inici real: 08:04:24 Hora meta: 13:58:36 Cat:AbsM Pos. categoria: 308 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.55 km/h Club: bike tolrà
133542
5:58:01
05:57:01
5:56:00
i
Roberto Hernandez
05:56:00 (Tr: 5:54:17)
i
Pau Aldazabal Felip
05:56:12 (Tr: 5:55:59)
i
Miguel angel Lera Escribano
05:56:55 (Tr: 5:52:30)
i
Oscar Gragera Arias
05:57:02 (Tr: 5:53:39)
Carlos España Gadea
05:57:37 (Tr: 5:55:39)
i
Xavier Prado Noguera
05:57:43 (Tr: 5:57:00) |
|||||||
352 | 347 | 211 |
i
|
Oscar Gragera Arias | 5:57:02 (tr 5:53:39) | ||
T. real: 05:53:39 T. oficial: 05:57:02 Inici real: 08:04:58 Hora meta: 13:58:37 Cat:AbsM Pos. categoria: 309 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.57 km/h Club: cebolletos drink team club
156750
5:58:13
05:57:02
5:55:51
i
Roberto Hernandez
05:56:00 (Tr: 5:54:17)
i
Pau Aldazabal Felip
05:56:12 (Tr: 5:55:59)
i
Miguel angel Lera Escribano
05:56:55 (Tr: 5:52:30)
i
Christian Jove Garcia
05:57:01 (Tr: 5:54:12)
Carlos España Gadea
05:57:37 (Tr: 5:55:39)
i
Xavier Prado Noguera
05:57:43 (Tr: 5:57:00)
i
Albert Garcia Hinojosa
05:58:13 (Tr: 5:57:03) |
|||||||
353 | 348 | 140 | Carlos España Gadea | 5:57:37 (tr 5:55:39) | |||
T. real: 05:55:39 T. oficial: 05:57:37 Inici real: 08:03:33 Hora meta: 13:59:12 Cat:AbsM Pos. categoria: 310 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.5 km/h Club:
107030
5:58:26
05:57:37
5:56:48
i
Miguel angel Lera Escribano
05:56:55 (Tr: 5:52:30)
i
Christian Jove Garcia
05:57:01 (Tr: 5:54:12)
i
Oscar Gragera Arias
05:57:02 (Tr: 5:53:39)
i
Xavier Prado Noguera
05:57:43 (Tr: 5:57:00)
i
Albert Garcia Hinojosa
05:58:13 (Tr: 5:57:03)
i
Daniel Gallego Galiano
05:58:26 (Tr: 5:56:29) |
|||||||
354 | 349 | 36 |
i
|
Xavier Prado Noguera | 5:57:43 (tr 5:57:00) | ||
T. real: 05:57:00 T. oficial: 05:57:43 Inici real: 08:02:18 Hora meta: 13:59:18 Cat:AbsM Pos. categoria: 311 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.45 km/h Club: cicles biela
123200
5:58:39
05:57:43
5:56:47
i
Miguel angel Lera Escribano
05:56:55 (Tr: 5:52:30)
i
Christian Jove Garcia
05:57:01 (Tr: 5:54:12)
i
Oscar Gragera Arias
05:57:02 (Tr: 5:53:39)
Carlos España Gadea
05:57:37 (Tr: 5:55:39)
i
Albert Garcia Hinojosa
05:58:13 (Tr: 5:57:03)
i
Daniel Gallego Galiano
05:58:26 (Tr: 5:56:29)
i
Guillermo mar Navarro Merida
05:58:39 (Tr: 5:57:26) |
|||||||
355 | 350 | 322 |
i
|
Albert Garcia Hinojosa | 5:58:13 (tr 5:57:03) | ||
T. real: 05:57:03 T. oficial: 05:58:13 Inici real: 08:02:46 Hora meta: 13:59:48 Cat:AbsM Pos. categoria: 312 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.44 km/h Club: tiralee
156750
5:59:24
05:58:13
5:57:02
i
Oscar Gragera Arias
05:57:02 (Tr: 5:53:39)
Carlos España Gadea
05:57:37 (Tr: 5:55:39)
i
Xavier Prado Noguera
05:57:43 (Tr: 5:57:00)
i
Daniel Gallego Galiano
05:58:26 (Tr: 5:56:29)
i
Guillermo mar Navarro Merida
05:58:39 (Tr: 5:57:26)
i
Josep maria Ramos Illa
05:58:44 (Tr: 5:57:24)
i
Ramon Gomis Gomis
05:58:59 (Tr: 5:58:17)
i
Haritz Gojenola Arozena
05:59:09 (Tr: 5:56:48) |
|||||||
356 | 351 | 433 |
i
|
Daniel Gallego Galiano | 5:58:26 (tr 5:56:29) | ||
T. real: 05:56:29 T. oficial: 05:58:26 Inici real: 08:03:32 Hora meta: 14:00:01 Cat:AbsM Pos. categoria: 313 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.47 km/h Club: club ciclista btteros
107030
5:59:14
05:58:26
5:57:37
Carlos España Gadea
05:57:37 (Tr: 5:55:39)
i
Xavier Prado Noguera
05:57:43 (Tr: 5:57:00)
i
Albert Garcia Hinojosa
05:58:13 (Tr: 5:57:03)
i
Guillermo mar Navarro Merida
05:58:39 (Tr: 5:57:26)
i
Josep maria Ramos Illa
05:58:44 (Tr: 5:57:24)
i
Ramon Gomis Gomis
05:58:59 (Tr: 5:58:17)
i
Haritz Gojenola Arozena
05:59:09 (Tr: 5:56:48) |
|||||||
357 | 352 | 451 |
i
|
Guillermo mar Navarro Merida | 5:58:39 (tr 5:57:26) | ||
T. real: 05:57:26 T. oficial: 05:58:39 Inici real: 08:02:48 Hora meta: 14:00:14 Cat:AbsM Pos. categoria: 314 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.43 km/h Club: clandestinos en btt
123200
5:59:35
05:58:39
5:57:43
i
Xavier Prado Noguera
05:57:43 (Tr: 5:57:00)
i
Albert Garcia Hinojosa
05:58:13 (Tr: 5:57:03)
i
Daniel Gallego Galiano
05:58:26 (Tr: 5:56:29)
i
Josep maria Ramos Illa
05:58:44 (Tr: 5:57:24)
i
Ramon Gomis Gomis
05:58:59 (Tr: 5:58:17)
i
Haritz Gojenola Arozena
05:59:09 (Tr: 5:56:48) |
|||||||
358 | 353 | 770 |
i
|
Josep maria Ramos Illa | 5:58:44 (tr 5:57:24) | ||
T. real: 05:57:24 T. oficial: 05:58:44 Inici real: 08:02:56 Hora meta: 14:00:19 Cat:M40 Pos. categoria: 34 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.43 km/h Club: el templo del biker
67650
5:59:15
05:58:44
5:58:13
i
Albert Garcia Hinojosa
05:58:13 (Tr: 5:57:03)
i
Daniel Gallego Galiano
05:58:26 (Tr: 5:56:29)
i
Guillermo mar Navarro Merida
05:58:39 (Tr: 5:57:26)
i
Ramon Gomis Gomis
05:58:59 (Tr: 5:58:17)
i
Haritz Gojenola Arozena
05:59:09 (Tr: 5:56:48) |
|||||||
359 | 354 | 786 |
i
|
Ramon Gomis Gomis | 5:58:59 (tr 5:58:17) | ||
T. real: 05:58:17 T. oficial: 05:58:59 Inici real: 08:02:18 Hora meta: 14:00:34 Cat:M40 Pos. categoria: 35 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.4 km/h Club:
73700
5:59:33
05:58:59
5:58:26
i
Daniel Gallego Galiano
05:58:26 (Tr: 5:56:29)
i
Guillermo mar Navarro Merida
05:58:39 (Tr: 5:57:26)
i
Josep maria Ramos Illa
05:58:44 (Tr: 5:57:24)
i
Haritz Gojenola Arozena
05:59:09 (Tr: 5:56:48) |
|||||||
361 | 356 | 661 |
i
|
Haritz Gojenola Arozena | 5:59:09 (tr 5:56:48) | ||
T. real: 05:56:48 T. oficial: 05:59:09 Inici real: 08:03:57 Hora meta: 14:00:44 Cat:AbsM Pos. categoria: 316 Inici cursa:8:01:35 Sexe:M Ritme: 13.45 km/h Club: republik bikes
65892
5:59:39
05:59:09
5:58:39
i
Guillermo mar Navarro Merida
05:58:39 (Tr: 5:57:26)
i
Josep maria Ramos Illa
05:58:44 (Tr: 5:57:24)
i
Ramon Gomis Gomis
05:58:59 (Tr: 5:58:17) |
|||||||