L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1414 | 1319 | 458 |
i
|
Pol Bonavia | 0:49:25 (tr 0:48:26) | ||
T. real: 00:48:26 T. oficial: 00:49:25 Inici real: 09:34:59 Hora meta: 10:23:25 Cat:M2 Pos. categoria: 206 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: eixample k5: 0:24:37 Hora k5 : 09:59:36 Pos k5 : 1505 - Meta: 0:48:26 Hora meta: 10:23:25 Pos meta : 1414 X 91 posicions
Split Times
4400
0:49:27
00:49:25
0:49:23
i
Luis Amézola Berenguer
00:49:26 (Tr: 0:48:23)
i
Sebastián Docampo
00:49:26 (Tr: 0:48:21)
i
Guadalupe Sacristan Diaz
00:49:26 (Tr: 0:49:08)
i
Daniel Estupiña
00:49:27 (Tr: 0:48:09)
i
Ricard Servat Gomez
00:49:27 (Tr: 0:47:14)
i
David Olivella Comino
00:49:27 (Tr: 0:48:08)
i
Ruben Tajadura Lopez
00:49:27 (Tr: 0:48:10)
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46) |
|||||||
1405 | 1310 | 5338 |
i
|
Luis Amézola Berenguer | 0:49:26 (tr 0:48:23) | ||
T. real: 00:48:23 T. oficial: 00:49:26 Inici real: 09:35:03 Hora meta: 10:23:26 Cat:M4 Pos. categoria: 93 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: sarrià-sant gervasi k5: 0:24:52 Hora k5 : 09:59:54 Pos k5 : 1584 - Meta: 0:48:23 Hora meta: 10:23:26 Pos meta : 1405 X 179 posicions
Split Times
4400
0:49:28
00:49:26
0:49:24
i
Pol Bonavia
00:49:25 (Tr: 0:48:26)
i
Sebastián Docampo
00:49:26 (Tr: 0:48:21)
i
Guadalupe Sacristan Diaz
00:49:26 (Tr: 0:49:08)
i
Daniel Estupiña
00:49:27 (Tr: 0:48:09)
i
Ricard Servat Gomez
00:49:27 (Tr: 0:47:14)
i
David Olivella Comino
00:49:27 (Tr: 0:48:08)
i
Ruben Tajadura Lopez
00:49:27 (Tr: 0:48:10)
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46) |
|||||||
1398 | 1303 | 1580 |
i
|
Sebastián Docampo | 0:49:26 (tr 0:48:21) | ||
T. real: 00:48:21 T. oficial: 00:49:26 Inici real: 09:35:06 Hora meta: 10:23:26 Cat:M5 Pos. categoria: 142 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: gràcia k5: 0:23:49 Hora k5 : 09:58:54 Pos k5 : 1292 - Meta: 0:48:21 Hora meta: 10:23:26 Pos meta : 1398 Y 106 posicions
Split Times
4400
0:49:28
00:49:26
0:49:24
i
Pol Bonavia
00:49:25 (Tr: 0:48:26)
i
Luis Amézola Berenguer
00:49:26 (Tr: 0:48:23)
i
Daniel Estupiña
00:49:27 (Tr: 0:48:09)
i
Ricard Servat Gomez
00:49:27 (Tr: 0:47:14)
i
David Olivella Comino
00:49:27 (Tr: 0:48:08)
i
Ruben Tajadura Lopez
00:49:27 (Tr: 0:48:10)
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46)
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41) |
|||||||
1562 | 120 | 1733 |
i
|
Guadalupe Sacristan Diaz | 0:49:26 (tr 0:49:08) | ||
T. real: 00:49:08 T. oficial: 00:49:26 Inici real: 09:34:19 Hora meta: 10:23:26 Cat:F5 Pos. categoria: 18 Inici cursa:9:34:00 Sexe:F Ritme: 4:55 min/km Club: gràcia k5: 0:24:10 Hora k5 : 09:58:28 Pos k5 : 1162 - Meta: 0:49:08 Hora meta: 10:23:26 Pos meta : 1562 Y 400 posicions
Split Times
4400
0:49:28
00:49:26
0:49:24
i
Pol Bonavia
00:49:25 (Tr: 0:48:26)
i
Luis Amézola Berenguer
00:49:26 (Tr: 0:48:23)
i
Daniel Estupiña
00:49:27 (Tr: 0:48:09)
i
Ricard Servat Gomez
00:49:27 (Tr: 0:47:14)
i
David Olivella Comino
00:49:27 (Tr: 0:48:08)
i
Ruben Tajadura Lopez
00:49:27 (Tr: 0:48:10)
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46)
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41) |
|||||||
1354 | 1266 | 1831 |
i
|
Daniel Estupiña | 0:49:27 (tr 0:48:09) | ||
T. real: 00:48:09 T. oficial: 00:49:27 Inici real: 09:35:18 Hora meta: 10:23:27 Cat:M5 Pos. categoria: 137 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:49 min/km Club: gràcia k5: 0:23:49 Hora k5 : 09:59:07 Pos k5 : 1357 - Meta: 0:48:09 Hora meta: 10:23:27 Pos meta : 1354 X 3 posicions
Split Times
4400
0:49:29
00:49:27
0:49:25
i
Pol Bonavia
00:49:25 (Tr: 0:48:26)
i
Luis Amézola Berenguer
00:49:26 (Tr: 0:48:23)
i
Sebastián Docampo
00:49:26 (Tr: 0:48:21)
i
Guadalupe Sacristan Diaz
00:49:26 (Tr: 0:49:08)
i
Ricard Servat Gomez
00:49:27 (Tr: 0:47:14)
i
David Olivella Comino
00:49:27 (Tr: 0:48:08)
i
Ruben Tajadura Lopez
00:49:27 (Tr: 0:48:10)
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46)
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41)
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18) |
|||||||
1182 | 1116 | 2226 |
i
|
Ricard Servat Gomez | 0:49:27 (tr 0:47:14) | ||
T. real: 00:47:14 T. oficial: 00:49:27 Inici real: 09:36:13 Hora meta: 10:23:27 Cat:M6 Pos. categoria: 93 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:44 min/km Club: horta-guinardó k5: 0:23:25 Hora k5 : 09:59:38 Pos k5 : 1512 - Meta: 0:47:14 Hora meta: 10:23:27 Pos meta : 1182 X 330 posicions
Split Times
4400
0:49:29
00:49:27
0:49:25
i
Pol Bonavia
00:49:25 (Tr: 0:48:26)
i
Luis Amézola Berenguer
00:49:26 (Tr: 0:48:23)
i
Sebastián Docampo
00:49:26 (Tr: 0:48:21)
i
Guadalupe Sacristan Diaz
00:49:26 (Tr: 0:49:08)
i
Daniel Estupiña
00:49:27 (Tr: 0:48:09)
i
David Olivella Comino
00:49:27 (Tr: 0:48:08)
i
Ruben Tajadura Lopez
00:49:27 (Tr: 0:48:10)
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46)
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41)
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18)
i
Pierre Crochet
00:49:29 (Tr: 0:47:31) |
|||||||
1343 | 1257 | 1874 |
i
|
David Olivella Comino | 0:49:27 (tr 0:48:08) | ||
T. real: 00:48:08 T. oficial: 00:49:27 Inici real: 09:35:20 Hora meta: 10:23:27 Cat:M5 Pos. categoria: 136 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:49 min/km Club: gràcia k5: 0:23:14 Hora k5 : 09:58:33 Pos k5 : 1196 - Meta: 0:48:08 Hora meta: 10:23:27 Pos meta : 1343 Y 147 posicions
Split Times
4400
0:49:29
00:49:27
0:49:25
i
Pol Bonavia
00:49:25 (Tr: 0:48:26)
i
Luis Amézola Berenguer
00:49:26 (Tr: 0:48:23)
i
Sebastián Docampo
00:49:26 (Tr: 0:48:21)
i
Guadalupe Sacristan Diaz
00:49:26 (Tr: 0:49:08)
i
Daniel Estupiña
00:49:27 (Tr: 0:48:09)
i
Ricard Servat Gomez
00:49:27 (Tr: 0:47:14)
i
Ruben Tajadura Lopez
00:49:27 (Tr: 0:48:10)
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46)
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41)
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18)
i
Pierre Crochet
00:49:29 (Tr: 0:47:31) |
|||||||
1361 | 1272 | 3557 |
i
|
Ruben Tajadura Lopez | 0:49:27 (tr 0:48:10) | ||
T. real: 00:48:10 T. oficial: 00:49:27 Inici real: 09:35:17 Hora meta: 10:23:27 Cat:M8 Pos. categoria: 111 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:49 min/km Club: sant andreu k5: 0:23:58 Hora k5 : 09:59:14 Pos k5 : 1395 - Meta: 0:48:10 Hora meta: 10:23:27 Pos meta : 1361 X 34 posicions
Split Times
4400
0:49:29
00:49:27
0:49:25
i
Pol Bonavia
00:49:25 (Tr: 0:48:26)
i
Luis Amézola Berenguer
00:49:26 (Tr: 0:48:23)
i
Sebastián Docampo
00:49:26 (Tr: 0:48:21)
i
Guadalupe Sacristan Diaz
00:49:26 (Tr: 0:49:08)
i
Daniel Estupiña
00:49:27 (Tr: 0:48:09)
i
Ricard Servat Gomez
00:49:27 (Tr: 0:47:14)
i
David Olivella Comino
00:49:27 (Tr: 0:48:08)
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46)
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41)
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18)
i
Pierre Crochet
00:49:29 (Tr: 0:47:31)
i
Matteo Brestuglia
00:49:29 (Tr: 0:48:52) |
|||||||
1484 | 1380 | 870 | Jordi Turull Torrents | 0:49:27 (tr 0:48:46) | |||
T. real: 00:48:46 T. oficial: 00:49:27 Inici real: 09:34:42 Hora meta: 10:23:27 Cat:M2 Pos. categoria: 221 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club: eixample k5: 0:23:39 Hora k5 : 09:58:20 Pos k5 : 1122 - Meta: 0:48:46 Hora meta: 10:23:27 Pos meta : 1484 Y 362 posicions
Split Times
4400
0:49:29
00:49:27
0:49:25
i
Pol Bonavia
00:49:25 (Tr: 0:48:26)
i
Luis Amézola Berenguer
00:49:26 (Tr: 0:48:23)
i
Sebastián Docampo
00:49:26 (Tr: 0:48:21)
i
Guadalupe Sacristan Diaz
00:49:26 (Tr: 0:49:08)
i
Daniel Estupiña
00:49:27 (Tr: 0:48:09)
i
Ricard Servat Gomez
00:49:27 (Tr: 0:47:14)
i
David Olivella Comino
00:49:27 (Tr: 0:48:08)
i
Ruben Tajadura Lopez
00:49:27 (Tr: 0:48:10)
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41)
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18)
i
Pierre Crochet
00:49:29 (Tr: 0:47:31)
i
Matteo Brestuglia
00:49:29 (Tr: 0:48:52)
Fernando Ruiz González
00:49:29 (Tr: 0:48:51) |
|||||||
1462 | 1363 | 1000 |
i
|
Max Larruy | 0:49:28 (tr 0:48:41) | ||
T. real: 00:48:41 T. oficial: 00:49:28 Inici real: 09:34:47 Hora meta: 10:23:28 Cat:M2 Pos. categoria: 218 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club: eixample k5: 0:24:52 Hora k5 : 09:59:39 Pos k5 : 1518 - Meta: 0:48:41 Hora meta: 10:23:28 Pos meta : 1462 X 56 posicions
Split Times
4400
0:49:30
00:49:28
0:49:26
i
Sebastián Docampo
00:49:26 (Tr: 0:48:21)
i
Guadalupe Sacristan Diaz
00:49:26 (Tr: 0:49:08)
i
Daniel Estupiña
00:49:27 (Tr: 0:48:09)
i
Ricard Servat Gomez
00:49:27 (Tr: 0:47:14)
i
David Olivella Comino
00:49:27 (Tr: 0:48:08)
i
Ruben Tajadura Lopez
00:49:27 (Tr: 0:48:10)
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46)
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18)
i
Pierre Crochet
00:49:29 (Tr: 0:47:31)
i
Matteo Brestuglia
00:49:29 (Tr: 0:48:52)
Fernando Ruiz González
00:49:29 (Tr: 0:48:51)
Dani Aixart Sahun
00:49:29 (Tr: 0:48:28)
i
Nina Moix
00:49:29 (Tr: 0:47:46)
i
Germán Gadea Collado
00:49:30 (Tr: 0:47:15) |
|||||||
1444 | 1346 | 3096 |
i
|
Tonio López Alarcón | 0:49:28 (tr 0:48:36) | ||
T. real: 00:48:36 T. oficial: 00:49:28 Inici real: 09:34:53 Hora meta: 10:23:28 Cat:M7 Pos. categoria: 89 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club: nou barris k5: 0:24:09 Hora k5 : 09:59:01 Pos k5 : 1327 - Meta: 0:48:36 Hora meta: 10:23:28 Pos meta : 1444 Y 117 posicions
Split Times
4400
0:49:30
00:49:28
0:49:26
i
Daniel Estupiña
00:49:27 (Tr: 0:48:09)
i
Ricard Servat Gomez
00:49:27 (Tr: 0:47:14)
i
David Olivella Comino
00:49:27 (Tr: 0:48:08)
i
Ruben Tajadura Lopez
00:49:27 (Tr: 0:48:10)
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46)
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18)
i
Pierre Crochet
00:49:29 (Tr: 0:47:31)
i
Matteo Brestuglia
00:49:29 (Tr: 0:48:52)
Fernando Ruiz González
00:49:29 (Tr: 0:48:51)
Dani Aixart Sahun
00:49:29 (Tr: 0:48:28)
i
Nina Moix
00:49:29 (Tr: 0:47:46)
i
Germán Gadea Collado
00:49:30 (Tr: 0:47:15)
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37) |
|||||||
1393 | 1298 | 3863 |
i
|
Joaquin Boixo Leiva | 0:49:28 (tr 0:48:18) | ||
T. real: 00:48:18 T. oficial: 00:49:28 Inici real: 09:35:10 Hora meta: 10:23:28 Cat:M9 Pos. categoria: 237 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club: sant martí k5: 0:23:58 Hora k5 : 09:59:08 Pos k5 : 1366 - Meta: 0:48:18 Hora meta: 10:23:28 Pos meta : 1393 Y 27 posicions
Split Times
4400
0:49:30
00:49:28
0:49:26
i
Daniel Estupiña
00:49:27 (Tr: 0:48:09)
i
Ricard Servat Gomez
00:49:27 (Tr: 0:47:14)
i
David Olivella Comino
00:49:27 (Tr: 0:48:08)
i
Ruben Tajadura Lopez
00:49:27 (Tr: 0:48:10)
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46)
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41)
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Pierre Crochet
00:49:29 (Tr: 0:47:31)
i
Matteo Brestuglia
00:49:29 (Tr: 0:48:52)
Fernando Ruiz González
00:49:29 (Tr: 0:48:51)
Dani Aixart Sahun
00:49:29 (Tr: 0:48:28)
i
Nina Moix
00:49:29 (Tr: 0:47:46)
i
Germán Gadea Collado
00:49:30 (Tr: 0:47:15)
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37) |
|||||||
1233 | 1162 | 224 |
i
|
Pierre Crochet | 0:49:29 (tr 0:47:31) | ||
T. real: 00:47:31 T. oficial: 00:49:29 Inici real: 09:35:58 Hora meta: 10:23:29 Cat:M1 Pos. categoria: 75 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:46 min/km Club: ciutat vella k5: 0:23:08 Hora k5 : 09:59:05 Pos k5 : 1348 - Meta: 0:47:31 Hora meta: 10:23:29 Pos meta : 1233 X 115 posicions
Split Times
4400
0:49:31
00:49:29
0:49:27
i
Ricard Servat Gomez
00:49:27 (Tr: 0:47:14)
i
David Olivella Comino
00:49:27 (Tr: 0:48:08)
i
Ruben Tajadura Lopez
00:49:27 (Tr: 0:48:10)
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46)
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41)
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18)
i
Matteo Brestuglia
00:49:29 (Tr: 0:48:52)
Fernando Ruiz González
00:49:29 (Tr: 0:48:51)
Dani Aixart Sahun
00:49:29 (Tr: 0:48:28)
i
Nina Moix
00:49:29 (Tr: 0:47:46)
i
Germán Gadea Collado
00:49:30 (Tr: 0:47:15)
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37) |
|||||||
1509 | 1399 | 3868 |
i
|
Matteo Brestuglia | 0:49:29 (tr 0:48:52) | ||
T. real: 00:48:52 T. oficial: 00:49:29 Inici real: 09:34:37 Hora meta: 10:23:29 Cat:M9 Pos. categoria: 258 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: sant martí k5: 0:24:01 Hora k5 : 09:58:37 Pos k5 : 1209 - Meta: 0:48:52 Hora meta: 10:23:29 Pos meta : 1509 Y 300 posicions
Split Times
4400
0:49:31
00:49:29
0:49:27
i
Ruben Tajadura Lopez
00:49:27 (Tr: 0:48:10)
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46)
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41)
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18)
i
Pierre Crochet
00:49:29 (Tr: 0:47:31)
Fernando Ruiz González
00:49:29 (Tr: 0:48:51)
Dani Aixart Sahun
00:49:29 (Tr: 0:48:28)
i
Nina Moix
00:49:29 (Tr: 0:47:46)
i
Germán Gadea Collado
00:49:30 (Tr: 0:47:15)
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37)
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34) |
|||||||
1502 | 1394 | 3165 | Fernando Ruiz González | 0:49:29 (tr 0:48:51) | |||
T. real: 00:48:51 T. oficial: 00:49:29 Inici real: 09:34:39 Hora meta: 10:23:29 Cat:M7 Pos. categoria: 91 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: nou barris k5: 0:23:32 Hora k5 : 09:58:11 Pos k5 : 1078 - Meta: 0:48:51 Hora meta: 10:23:29 Pos meta : 1502 Y 424 posicions
Split Times
4400
0:49:31
00:49:29
0:49:27
Jordi Turull Torrents
00:49:27 (Tr: 0:48:46)
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41)
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18)
i
Pierre Crochet
00:49:29 (Tr: 0:47:31)
i
Matteo Brestuglia
00:49:29 (Tr: 0:48:52)
Dani Aixart Sahun
00:49:29 (Tr: 0:48:28)
i
Nina Moix
00:49:29 (Tr: 0:47:46)
i
Germán Gadea Collado
00:49:30 (Tr: 0:47:15)
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37)
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34)
i
Antonio Gil Polo
00:49:31 (Tr: 0:48:09) |
|||||||
1419 | 1324 | 3302 | Dani Aixart Sahun | 0:49:29 (tr 0:48:28) | |||
T. real: 00:48:28 T. oficial: 00:49:29 Inici real: 09:35:02 Hora meta: 10:23:29 Cat:M8 Pos. categoria: 117 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: sant andreu k5: 0:25:09 Hora k5 : 10:00:11 Pos k5 : 1667 - Meta: 0:48:28 Hora meta: 10:23:29 Pos meta : 1419 X 248 posicions
Split Times
4400
0:49:31
00:49:29
0:49:27
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41)
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18)
i
Pierre Crochet
00:49:29 (Tr: 0:47:31)
i
Matteo Brestuglia
00:49:29 (Tr: 0:48:52)
Fernando Ruiz González
00:49:29 (Tr: 0:48:51)
i
Germán Gadea Collado
00:49:30 (Tr: 0:47:15)
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37)
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34)
i
Antonio Gil Polo
00:49:31 (Tr: 0:48:09) |
|||||||
1283 | 80 | 4464 |
i
|
Nina Moix | 0:49:29 (tr 0:47:46) | ||
T. real: 00:47:46 T. oficial: 00:49:29 Inici real: 09:35:43 Hora meta: 10:23:29 Cat:F9 Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:34:00 Sexe:F Ritme: 4:47 min/km Club: sant martí k5: 0:23:53 Hora k5 : 09:59:35 Pos k5 : 1496 - Meta: 0:47:46 Hora meta: 10:23:29 Pos meta : 1283 X 213 posicions
Split Times
4400
0:49:31
00:49:29
0:49:27
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41)
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18)
i
Pierre Crochet
00:49:29 (Tr: 0:47:31)
i
Matteo Brestuglia
00:49:29 (Tr: 0:48:52)
Fernando Ruiz González
00:49:29 (Tr: 0:48:51)
i
Germán Gadea Collado
00:49:30 (Tr: 0:47:15)
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37)
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34)
i
Antonio Gil Polo
00:49:31 (Tr: 0:48:09) |
|||||||
1183 | 1117 | 242 |
i
|
Germán Gadea Collado | 0:49:30 (tr 0:47:15) | ||
T. real: 00:47:15 T. oficial: 00:49:30 Inici real: 09:36:16 Hora meta: 10:23:30 Cat:M1 Pos. categoria: 73 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:44 min/km Club: ciutat vella k5: 0:24:18 Hora k5 : 10:00:33 Pos k5 : 1787 - Meta: 0:47:15 Hora meta: 10:23:30 Pos meta : 1183 X 604 posicions
Split Times
4400
0:49:32
00:49:30
0:49:28
i
Max Larruy
00:49:28 (Tr: 0:48:41)
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18)
i
Pierre Crochet
00:49:29 (Tr: 0:47:31)
i
Matteo Brestuglia
00:49:29 (Tr: 0:48:52)
Fernando Ruiz González
00:49:29 (Tr: 0:48:51)
Dani Aixart Sahun
00:49:29 (Tr: 0:48:28)
i
Nina Moix
00:49:29 (Tr: 0:47:46)
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37)
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34)
i
Antonio Gil Polo
00:49:31 (Tr: 0:48:09)
Miriam Nasarre Alvarez
00:49:32 (Tr: 0:48:51) |
|||||||
1448 | 1350 | 4002 |
i
|
David García Domínguez | 0:49:30 (tr 0:48:37) | ||
T. real: 00:48:37 T. oficial: 00:49:30 Inici real: 09:34:54 Hora meta: 10:23:30 Cat:M9 Pos. categoria: 247 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club: sant martí k5: 0:23:46 Hora k5 : 09:58:40 Pos k5 : 1222 - Meta: 0:48:37 Hora meta: 10:23:30 Pos meta : 1448 Y 226 posicions
Split Times
4400
0:49:32
00:49:30
0:49:28
i
Tonio López Alarcón
00:49:28 (Tr: 0:48:36)
i
Joaquin Boixo Leiva
00:49:28 (Tr: 0:48:18)
i
Pierre Crochet
00:49:29 (Tr: 0:47:31)
i
Matteo Brestuglia
00:49:29 (Tr: 0:48:52)
Fernando Ruiz González
00:49:29 (Tr: 0:48:51)
Dani Aixart Sahun
00:49:29 (Tr: 0:48:28)
i
Nina Moix
00:49:29 (Tr: 0:47:46)
i
Germán Gadea Collado
00:49:30 (Tr: 0:47:15)
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34)
i
Antonio Gil Polo
00:49:31 (Tr: 0:48:09)
Miriam Nasarre Alvarez
00:49:32 (Tr: 0:48:51)
Alejandro Yoldi
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Jordi Gimenez Carballo
00:49:32 (Tr: 0:47:20)
Xavier Pruna Bassa
00:49:32 (Tr: 0:48:59) |
|||||||
1550 | 118 | 1727 | Cristina Ros Espin | 0:49:31 (tr 0:49:04) | |||
T. real: 00:49:04 T. oficial: 00:49:31 Inici real: 09:34:27 Hora meta: 10:23:31 Cat:F5 Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:34:00 Sexe:F Ritme: 4:55 min/km Club: gràcia k5: 0:24:58 Hora k5 : 09:59:25 Pos k5 : 1443 - Meta: 0:49:04 Hora meta: 10:23:31 Pos meta : 1550 Y 107 posicions
Split Times
4400
0:49:33
00:49:31
0:49:29
i
Matteo Brestuglia
00:49:29 (Tr: 0:48:52)
Fernando Ruiz González
00:49:29 (Tr: 0:48:51)
Dani Aixart Sahun
00:49:29 (Tr: 0:48:28)
i
Nina Moix
00:49:29 (Tr: 0:47:46)
i
Germán Gadea Collado
00:49:30 (Tr: 0:47:15)
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34)
i
Antonio Gil Polo
00:49:31 (Tr: 0:48:09)
Miriam Nasarre Alvarez
00:49:32 (Tr: 0:48:51)
Alejandro Yoldi
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Jordi Gimenez Carballo
00:49:32 (Tr: 0:47:20)
Xavier Pruna Bassa
00:49:32 (Tr: 0:48:59)
Oriol Anton Pujades
00:49:32 (Tr: 0:48:43)
i
Antoni Roca
00:49:33 (Tr: 0:48:39) |
|||||||
1071 | 1017 | 411 |
i
|
James Alexander | 0:49:31 (tr 0:46:34) | ||
T. real: 00:46:34 T. oficial: 00:49:31 Inici real: 09:36:57 Hora meta: 10:23:31 Cat:M2 Pos. categoria: 157 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club: eixample k5: 0:23:27 Hora k5 : 10:00:23 Pos k5 : 1736 - Meta: 0:46:34 Hora meta: 10:23:31 Pos meta : 1071 X 665 posicions
Split Times
4400
0:49:33
00:49:31
0:49:29
i
Matteo Brestuglia
00:49:29 (Tr: 0:48:52)
Fernando Ruiz González
00:49:29 (Tr: 0:48:51)
Dani Aixart Sahun
00:49:29 (Tr: 0:48:28)
i
Nina Moix
00:49:29 (Tr: 0:47:46)
i
Germán Gadea Collado
00:49:30 (Tr: 0:47:15)
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37)
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
Antonio Gil Polo
00:49:31 (Tr: 0:48:09)
Miriam Nasarre Alvarez
00:49:32 (Tr: 0:48:51)
Alejandro Yoldi
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Jordi Gimenez Carballo
00:49:32 (Tr: 0:47:20)
Xavier Pruna Bassa
00:49:32 (Tr: 0:48:59)
Oriol Anton Pujades
00:49:32 (Tr: 0:48:43)
i
Antoni Roca
00:49:33 (Tr: 0:48:39) |
|||||||
1346 | 1259 | 594 |
i
|
Antonio Gil Polo | 0:49:31 (tr 0:48:09) | ||
T. real: 00:48:09 T. oficial: 00:49:31 Inici real: 09:35:23 Hora meta: 10:23:31 Cat:M2 Pos. categoria: 193 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:49 min/km Club: eixample k5: 0:24:16 Hora k5 : 09:59:38 Pos k5 : 1516 - Meta: 0:48:09 Hora meta: 10:23:31 Pos meta : 1346 X 170 posicions
Split Times
4400
0:49:33
00:49:31
0:49:29
Fernando Ruiz González
00:49:29 (Tr: 0:48:51)
Dani Aixart Sahun
00:49:29 (Tr: 0:48:28)
i
Nina Moix
00:49:29 (Tr: 0:47:46)
i
Germán Gadea Collado
00:49:30 (Tr: 0:47:15)
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37)
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34)
Miriam Nasarre Alvarez
00:49:32 (Tr: 0:48:51)
Alejandro Yoldi
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Jordi Gimenez Carballo
00:49:32 (Tr: 0:47:20)
Xavier Pruna Bassa
00:49:32 (Tr: 0:48:59)
Oriol Anton Pujades
00:49:32 (Tr: 0:48:43)
i
Antoni Roca
00:49:33 (Tr: 0:48:39) |
|||||||
1503 | 109 | 723 | Miriam Nasarre Alvarez | 0:49:32 (tr 0:48:51) | |||
T. real: 00:48:51 T. oficial: 00:49:32 Inici real: 09:34:41 Hora meta: 10:23:32 Cat:F2 Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:34:00 Sexe:F Ritme: 4:54 min/km Club: eixample k5: 0:24:28 Hora k5 : 09:59:09 Pos k5 : 1370 - Meta: 0:48:51 Hora meta: 10:23:32 Pos meta : 1503 Y 133 posicions
Split Times
4400
0:49:34
00:49:32
0:49:30
i
Germán Gadea Collado
00:49:30 (Tr: 0:47:15)
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37)
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34)
i
Antonio Gil Polo
00:49:31 (Tr: 0:48:09)
Alejandro Yoldi
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Jordi Gimenez Carballo
00:49:32 (Tr: 0:47:20)
Xavier Pruna Bassa
00:49:32 (Tr: 0:48:59)
Oriol Anton Pujades
00:49:32 (Tr: 0:48:43)
i
Antoni Roca
00:49:33 (Tr: 0:48:39)
Pedro Aceituno Fabián
00:49:33 (Tr: 0:48:25) |
|||||||
1395 | 1300 | 4393 | Alejandro Yoldi | 0:49:32 (tr 0:48:19) | |||
T. real: 00:48:19 T. oficial: 00:49:32 Inici real: 09:35:13 Hora meta: 10:23:32 Cat:M9 Pos. categoria: 238 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club: sant martí k5: 0:23:53 Hora k5 : 09:59:05 Pos k5 : 1347 - Meta: 0:48:19 Hora meta: 10:23:32 Pos meta : 1395 Y 48 posicions
Split Times
4400
0:49:34
00:49:32
0:49:30
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37)
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34)
i
Antonio Gil Polo
00:49:31 (Tr: 0:48:09)
Miriam Nasarre Alvarez
00:49:32 (Tr: 0:48:51)
i
Jordi Gimenez Carballo
00:49:32 (Tr: 0:47:20)
Xavier Pruna Bassa
00:49:32 (Tr: 0:48:59)
Oriol Anton Pujades
00:49:32 (Tr: 0:48:43)
i
Antoni Roca
00:49:33 (Tr: 0:48:39)
Pedro Aceituno Fabián
00:49:33 (Tr: 0:48:25) |
|||||||
1197 | 1130 | 4020 |
i
|
Jordi Gimenez Carballo | 0:49:32 (tr 0:47:20) | ||
T. real: 00:47:20 T. oficial: 00:49:32 Inici real: 09:36:13 Hora meta: 10:23:32 Cat:M9 Pos. categoria: 212 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:44 min/km Club: sant martí k5: 0:23:42 Hora k5 : 09:59:54 Pos k5 : 1581 - Meta: 0:47:20 Hora meta: 10:23:32 Pos meta : 1197 X 384 posicions
Split Times
4400
0:49:34
00:49:32
0:49:30
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37)
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34)
i
Antonio Gil Polo
00:49:31 (Tr: 0:48:09)
Miriam Nasarre Alvarez
00:49:32 (Tr: 0:48:51)
Alejandro Yoldi
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
Xavier Pruna Bassa
00:49:32 (Tr: 0:48:59)
Oriol Anton Pujades
00:49:32 (Tr: 0:48:43)
i
Antoni Roca
00:49:33 (Tr: 0:48:39)
Pedro Aceituno Fabián
00:49:33 (Tr: 0:48:25)
i
Stefan Bott
00:49:34 (Tr: 0:48:27) |
|||||||
1530 | 1416 | 2648 | Xavier Pruna Bassa | 0:49:32 (tr 0:48:59) | |||
T. real: 00:48:59 T. oficial: 00:49:32 Inici real: 09:34:33 Hora meta: 10:23:32 Cat:M0 Pos. categoria: 84 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: les corts k5: 0:24:56 Hora k5 : 09:59:29 Pos k5 : 1461 - Meta: 0:48:59 Hora meta: 10:23:32 Pos meta : 1530 Y 69 posicions
Split Times
4400
0:49:34
00:49:32
0:49:30
i
David García Domínguez
00:49:30 (Tr: 0:48:37)
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34)
i
Antonio Gil Polo
00:49:31 (Tr: 0:48:09)
Miriam Nasarre Alvarez
00:49:32 (Tr: 0:48:51)
Alejandro Yoldi
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Jordi Gimenez Carballo
00:49:32 (Tr: 0:47:20)
Oriol Anton Pujades
00:49:32 (Tr: 0:48:43)
i
Antoni Roca
00:49:33 (Tr: 0:48:39)
Pedro Aceituno Fabián
00:49:33 (Tr: 0:48:25)
i
Stefan Bott
00:49:34 (Tr: 0:48:27) |
|||||||
1472 | 1371 | 2008 | Oriol Anton Pujades | 0:49:32 (tr 0:48:43) | |||
T. real: 00:48:43 T. oficial: 00:49:32 Inici real: 09:34:50 Hora meta: 10:23:32 Cat:M6 Pos. categoria: 113 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club: horta-guinardó k5: 0:24:38 Hora k5 : 09:59:27 Pos k5 : 1454 - Meta: 0:48:43 Hora meta: 10:23:32 Pos meta : 1472 Y 18 posicions
Split Times
4400
0:49:34
00:49:32
0:49:30
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34)
i
Antonio Gil Polo
00:49:31 (Tr: 0:48:09)
Miriam Nasarre Alvarez
00:49:32 (Tr: 0:48:51)
Alejandro Yoldi
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Jordi Gimenez Carballo
00:49:32 (Tr: 0:47:20)
Xavier Pruna Bassa
00:49:32 (Tr: 0:48:59)
i
Antoni Roca
00:49:33 (Tr: 0:48:39)
Pedro Aceituno Fabián
00:49:33 (Tr: 0:48:25)
i
Stefan Bott
00:49:34 (Tr: 0:48:27) |
|||||||
1455 | 1356 | 5278 |
i
|
Antoni Roca | 0:49:33 (tr 0:48:39) | ||
T. real: 00:48:39 T. oficial: 00:49:33 Inici real: 09:34:54 Hora meta: 10:23:33 Cat:M4 Pos. categoria: 99 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club: sarrià-sant gervasi k5: 0:24:10 Hora k5 : 09:59:04 Pos k5 : 1341 - Meta: 0:48:39 Hora meta: 10:23:33 Pos meta : 1455 Y 114 posicions
Split Times
4400
0:49:35
00:49:33
0:49:31
Cristina Ros Espin
00:49:31 (Tr: 0:49:04)
i
James Alexander
00:49:31 (Tr: 0:46:34)
i
Antonio Gil Polo
00:49:31 (Tr: 0:48:09)
Miriam Nasarre Alvarez
00:49:32 (Tr: 0:48:51)
Alejandro Yoldi
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Jordi Gimenez Carballo
00:49:32 (Tr: 0:47:20)
Xavier Pruna Bassa
00:49:32 (Tr: 0:48:59)
Oriol Anton Pujades
00:49:32 (Tr: 0:48:43)
Pedro Aceituno Fabián
00:49:33 (Tr: 0:48:25)
i
Stefan Bott
00:49:34 (Tr: 0:48:27) |
|||||||
1409 | 1314 | 402 | Pedro Aceituno Fabián | 0:49:33 (tr 0:48:25) | |||
T. real: 00:48:25 T. oficial: 00:49:33 Inici real: 09:35:08 Hora meta: 10:23:33 Cat:M2 Pos. categoria: 204 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: eixample k5: 0:24:27 Hora k5 : 09:59:35 Pos k5 : 1494 - Meta: 0:48:25 Hora meta: 10:23:33 Pos meta : 1409 X 85 posicions
Split Times
4400
0:49:35
00:49:33
0:49:31
Miriam Nasarre Alvarez
00:49:32 (Tr: 0:48:51)
Alejandro Yoldi
00:49:32 (Tr: 0:48:19)
i
Jordi Gimenez Carballo
00:49:32 (Tr: 0:47:20)
Xavier Pruna Bassa
00:49:32 (Tr: 0:48:59)
Oriol Anton Pujades
00:49:32 (Tr: 0:48:43)
i
Antoni Roca
00:49:33 (Tr: 0:48:39)
i
Stefan Bott
00:49:34 (Tr: 0:48:27) |
|||||||
1415 | 1320 | 464 |
i
|
Stefan Bott | 0:49:34 (tr 0:48:27) | ||
T. real: 00:48:27 T. oficial: 00:49:34 Inici real: 09:35:08 Hora meta: 10:23:34 Cat:M2 Pos. categoria: 207 Inici cursa:9:34:00 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: eixample k5: 0:24:06 Hora k5 : 09:59:13 Pos k5 : 1394 - Meta: 0:48:27 Hora meta: 10:23:34 Pos meta : 1415 Y 21 posicions
Split Times
4400
0:49:36
00:49:34
0:49:32
i
Jordi Gimenez Carballo
00:49:32 (Tr: 0:47:20)
Xavier Pruna Bassa
00:49:32 (Tr: 0:48:59)
Oriol Anton Pujades
00:49:32 (Tr: 0:48:43)
i
Antoni Roca
00:49:33 (Tr: 0:48:39)
Pedro Aceituno Fabián
00:49:33 (Tr: 0:48:25) |
|||||||