L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2821 | 516 | 2421 |
i
|
Bianca Cherubini Barrau | 1:06:12 (tr 1:03:24) | ||
T. real: 01:03:24 T. oficial: 01:06:12 Inici real: 09:13:17 Hora meta: 10:16:40 Cat:SenF Pos. categoria: 223 Inici cursa:9:10:28 Sexe:F Ritme: 6:21 min/km Club:
24642
1:06:24
01:06:12
1:06:01
Salvador Lladó Andrés
01:06:16 (Tr: 1:04:59)
i
Ibon Irazoqui Oharriz
01:06:18 (Tr: 1:03:32)
i
Albert Roquer Grau
01:06:18 (Tr: 1:03:32)
i
Ignasi Marco Sigiran
01:06:20 (Tr: 1:04:45)
i
Belén García Clavero
01:06:22 (Tr: 1:05:41)
i
Alexandra Coll Graña
01:06:24 (Tr: 1:06:00) |
|||||||
2822 | 2306 | 1161 | Salvador Lladó Andrés | 1:06:16 (tr 1:04:59) | |||
T. real: 01:04:59 T. oficial: 01:06:16 Inici real: 09:11:46 Hora meta: 10:16:44 Cat:VtCM Pos. categoria: 309 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:30 min/km Club: sedentaris.cat / bayer / cor
16170
1:06:24
01:06:16
1:06:09
i
Bianca Cherubini Barrau
01:06:12 (Tr: 1:03:24)
i
Ibon Irazoqui Oharriz
01:06:18 (Tr: 1:03:32)
i
Albert Roquer Grau
01:06:18 (Tr: 1:03:32)
i
Ignasi Marco Sigiran
01:06:20 (Tr: 1:04:45)
i
Belén García Clavero
01:06:22 (Tr: 1:05:41)
i
Alexandra Coll Graña
01:06:24 (Tr: 1:06:00) |
|||||||
2823 | 2307 | 3285 |
i
|
Ibon Irazoqui Oharriz | 1:06:18 (tr 1:03:32) | ||
T. real: 01:03:32 T. oficial: 01:06:18 Inici real: 09:13:14 Hora meta: 10:16:46 Cat:SenM Pos. categoria: 758 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:22 min/km Club:
12980
1:06:24
01:06:18
1:06:12
i
Bianca Cherubini Barrau
01:06:12 (Tr: 1:03:24)
Salvador Lladó Andrés
01:06:16 (Tr: 1:04:59)
i
Albert Roquer Grau
01:06:18 (Tr: 1:03:32)
i
Ignasi Marco Sigiran
01:06:20 (Tr: 1:04:45)
i
Belén García Clavero
01:06:22 (Tr: 1:05:41)
i
Alexandra Coll Graña
01:06:24 (Tr: 1:06:00) |
|||||||
2824 | 2308 | 3284 |
i
|
Albert Roquer Grau | 1:06:18 (tr 1:03:32) | ||
T. real: 01:03:32 T. oficial: 01:06:18 Inici real: 09:13:14 Hora meta: 10:16:46 Cat:SenM Pos. categoria: 759 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:22 min/km Club:
12322
1:06:24
01:06:18
1:06:12
i
Bianca Cherubini Barrau
01:06:12 (Tr: 1:03:24)
Salvador Lladó Andrés
01:06:16 (Tr: 1:04:59)
i
Ibon Irazoqui Oharriz
01:06:18 (Tr: 1:03:32)
i
Ignasi Marco Sigiran
01:06:20 (Tr: 1:04:45)
i
Belén García Clavero
01:06:22 (Tr: 1:05:41)
i
Alexandra Coll Graña
01:06:24 (Tr: 1:06:00) |
|||||||
2825 | 2309 | 2223 |
i
|
Ignasi Marco Sigiran | 1:06:20 (tr 1:04:45) | ||
T. real: 01:04:45 T. oficial: 01:06:20 Inici real: 09:12:04 Hora meta: 10:16:48 Cat:VtCM Pos. categoria: 310 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:29 min/km Club:
16610
1:06:28
01:06:20
1:06:13
Salvador Lladó Andrés
01:06:16 (Tr: 1:04:59)
i
Ibon Irazoqui Oharriz
01:06:18 (Tr: 1:03:32)
i
Albert Roquer Grau
01:06:18 (Tr: 1:03:32)
i
Belén García Clavero
01:06:22 (Tr: 1:05:41)
i
Alexandra Coll Graña
01:06:24 (Tr: 1:06:00)
Juan Castillejo Quintero
01:06:28 (Tr: 1:04:09) |
|||||||
2826 | 517 | 2788 |
i
|
Belén García Clavero | 1:06:22 (tr 1:05:41) | ||
T. real: 01:05:41 T. oficial: 01:06:22 Inici real: 09:11:09 Hora meta: 10:16:50 Cat:VtAF Pos. categoria: 207 Inici cursa:9:10:28 Sexe:F Ritme: 6:35 min/km Club: dir
14742
1:06:29
01:06:22
1:06:15
Salvador Lladó Andrés
01:06:16 (Tr: 1:04:59)
i
Ibon Irazoqui Oharriz
01:06:18 (Tr: 1:03:32)
i
Albert Roquer Grau
01:06:18 (Tr: 1:03:32)
i
Ignasi Marco Sigiran
01:06:20 (Tr: 1:04:45)
i
Alexandra Coll Graña
01:06:24 (Tr: 1:06:00)
Juan Castillejo Quintero
01:06:28 (Tr: 1:04:09)
Jose Siles Aparici
01:06:29 (Tr: 1:03:12) |
|||||||
2827 | 518 | 1519 |
i
|
Alexandra Coll Graña | 1:06:24 (tr 1:06:00) | ||
T. real: 01:06:00 T. oficial: 01:06:24 Inici real: 09:10:52 Hora meta: 10:16:52 Cat:SenF Pos. categoria: 224 Inici cursa:9:10:28 Sexe:F Ritme: 6:36 min/km Club:
16937
1:06:31
01:06:24
1:06:16
Salvador Lladó Andrés
01:06:16 (Tr: 1:04:59)
i
Ibon Irazoqui Oharriz
01:06:18 (Tr: 1:03:32)
i
Albert Roquer Grau
01:06:18 (Tr: 1:03:32)
i
Ignasi Marco Sigiran
01:06:20 (Tr: 1:04:45)
i
Belén García Clavero
01:06:22 (Tr: 1:05:41)
Juan Castillejo Quintero
01:06:28 (Tr: 1:04:09)
Jose Siles Aparici
01:06:29 (Tr: 1:03:12)
i
Arnau Ortiz Amenós
01:06:31 (Tr: 1:04:09) |
|||||||
2828 | 2310 | 2236 | Juan Castillejo Quintero | 1:06:28 (tr 1:04:09) | |||
T. real: 01:04:09 T. oficial: 01:06:28 Inici real: 09:12:47 Hora meta: 10:16:56 Cat:VtCM Pos. categoria: 311 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:25 min/km Club: corredors.cat
16610
1:06:35
01:06:28
1:06:20
i
Ignasi Marco Sigiran
01:06:20 (Tr: 1:04:45)
i
Belén García Clavero
01:06:22 (Tr: 1:05:41)
i
Alexandra Coll Graña
01:06:24 (Tr: 1:06:00)
Jose Siles Aparici
01:06:29 (Tr: 1:03:12)
i
Arnau Ortiz Amenós
01:06:31 (Tr: 1:04:09)
i
Juan Lucas Garcia
01:06:35 (Tr: 1:03:20) |
|||||||
2829 | 2311 | 1652 | Jose Siles Aparici | 1:06:29 (tr 1:03:12) | |||
T. real: 01:03:12 T. oficial: 01:06:29 Inici real: 09:13:45 Hora meta: 10:16:57 Cat:VtCM Pos. categoria: 312 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:20 min/km Club:
16720
1:06:36
01:06:29
1:06:21
i
Belén García Clavero
01:06:22 (Tr: 1:05:41)
i
Alexandra Coll Graña
01:06:24 (Tr: 1:06:00)
Juan Castillejo Quintero
01:06:28 (Tr: 1:04:09)
i
Arnau Ortiz Amenós
01:06:31 (Tr: 1:04:09)
i
Juan Lucas Garcia
01:06:35 (Tr: 1:03:20)
i
Jesus zenon Martinez Iglesias
01:06:36 (Tr: 1:03:29) |
|||||||
2830 | 2312 | 3346 |
i
|
Arnau Ortiz Amenós | 1:06:31 (tr 1:04:09) | ||
T. real: 01:04:09 T. oficial: 01:06:31 Inici real: 09:12:50 Hora meta: 10:16:59 Cat:SenM Pos. categoria: 760 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:25 min/km Club:
16937
1:06:39
01:06:31
1:06:24
i
Alexandra Coll Graña
01:06:24 (Tr: 1:06:00)
Juan Castillejo Quintero
01:06:28 (Tr: 1:04:09)
Jose Siles Aparici
01:06:29 (Tr: 1:03:12)
i
Juan Lucas Garcia
01:06:35 (Tr: 1:03:20)
i
Jesus zenon Martinez Iglesias
01:06:36 (Tr: 1:03:29)
Manel Rodríguez Martínez
01:06:37 (Tr: 1:03:34)
i
Rafael Alcantara Inajar
01:06:38 (Tr: 1:06:03) |
|||||||
2831 | 519 | 3845 |
i
|
Juan Lucas Garcia | 1:06:35 (tr 1:03:20) | ||
T. real: 01:03:20 T. oficial: 01:06:35 Inici real: 09:13:44 Hora meta: 10:17:03 Cat:VtBF Pos. categoria: 49 Inici cursa:9:10:28 Sexe:F Ritme: 6:20 min/km Club: club atletisme les tortugues
16170
1:06:42
01:06:35
1:06:28
Juan Castillejo Quintero
01:06:28 (Tr: 1:04:09)
Jose Siles Aparici
01:06:29 (Tr: 1:03:12)
i
Arnau Ortiz Amenós
01:06:31 (Tr: 1:04:09)
i
Jesus zenon Martinez Iglesias
01:06:36 (Tr: 1:03:29)
Manel Rodríguez Martínez
01:06:37 (Tr: 1:03:34)
i
Rafael Alcantara Inajar
01:06:38 (Tr: 1:06:03)
Eduard Gonzalez Gimenez
01:06:40 (Tr: 1:04:21)
i
Carmen Ariza Celma
01:06:42 (Tr: 1:04:01)
i
Oscar Morera Gari
01:06:42 (Tr: 1:03:44) |
|||||||
2832 | 2313 | 2248 |
i
|
Jesus zenon Martinez Iglesias | 1:06:36 (tr 1:03:29) | ||
T. real: 01:03:29 T. oficial: 01:06:36 Inici real: 09:13:36 Hora meta: 10:17:04 Cat:VtCM Pos. categoria: 313 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:21 min/km Club:
16720
1:06:44
01:06:36
1:06:29
Jose Siles Aparici
01:06:29 (Tr: 1:03:12)
i
Arnau Ortiz Amenós
01:06:31 (Tr: 1:04:09)
i
Juan Lucas Garcia
01:06:35 (Tr: 1:03:20)
Manel Rodríguez Martínez
01:06:37 (Tr: 1:03:34)
i
Rafael Alcantara Inajar
01:06:38 (Tr: 1:06:03)
Eduard Gonzalez Gimenez
01:06:40 (Tr: 1:04:21)
i
Carmen Ariza Celma
01:06:42 (Tr: 1:04:01)
i
Oscar Morera Gari
01:06:42 (Tr: 1:03:44) |
|||||||
2833 | 2314 | 2209 | Manel Rodríguez Martínez | 1:06:37 (tr 1:03:34) | |||
T. real: 01:03:34 T. oficial: 01:06:37 Inici real: 09:13:32 Hora meta: 10:17:05 Cat:SenM Pos. categoria: 761 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:22 min/km Club:
12542
1:06:43
01:06:37
1:06:31
i
Arnau Ortiz Amenós
01:06:31 (Tr: 1:04:09)
i
Juan Lucas Garcia
01:06:35 (Tr: 1:03:20)
i
Jesus zenon Martinez Iglesias
01:06:36 (Tr: 1:03:29)
i
Rafael Alcantara Inajar
01:06:38 (Tr: 1:06:03)
Eduard Gonzalez Gimenez
01:06:40 (Tr: 1:04:21)
i
Carmen Ariza Celma
01:06:42 (Tr: 1:04:01)
i
Oscar Morera Gari
01:06:42 (Tr: 1:03:44) |
|||||||
2834 | 2315 | 200 |
i
|
Rafael Alcantara Inajar | 1:06:38 (tr 1:06:03) | ||
T. real: 01:06:03 T. oficial: 01:06:38 Inici real: 09:11:03 Hora meta: 10:17:06 Cat:VtAM Pos. categoria: 1066 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:37 min/km Club: club natació barcelona
10670
1:06:42
01:06:38
1:06:33
i
Juan Lucas Garcia
01:06:35 (Tr: 1:03:20)
i
Jesus zenon Martinez Iglesias
01:06:36 (Tr: 1:03:29)
Manel Rodríguez Martínez
01:06:37 (Tr: 1:03:34)
Eduard Gonzalez Gimenez
01:06:40 (Tr: 1:04:21)
i
Carmen Ariza Celma
01:06:42 (Tr: 1:04:01)
i
Oscar Morera Gari
01:06:42 (Tr: 1:03:44) |
|||||||
2835 | 2316 | 2173 | Eduard Gonzalez Gimenez | 1:06:40 (tr 1:04:21) | |||
T. real: 01:04:21 T. oficial: 01:06:40 Inici real: 09:12:48 Hora meta: 10:17:08 Cat:SenM Pos. categoria: 762 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:27 min/km Club: runningasme
9457
1:06:45
01:06:40
1:06:36
i
Jesus zenon Martinez Iglesias
01:06:36 (Tr: 1:03:29)
Manel Rodríguez Martínez
01:06:37 (Tr: 1:03:34)
i
Rafael Alcantara Inajar
01:06:38 (Tr: 1:06:03)
i
Carmen Ariza Celma
01:06:42 (Tr: 1:04:01)
i
Oscar Morera Gari
01:06:42 (Tr: 1:03:44)
i
Pilar Monmany Codina
01:06:44 (Tr: 1:03:40) |
|||||||
2836 | 520 | 2089 |
i
|
Carmen Ariza Celma | 1:06:42 (tr 1:04:01) | ||
T. real: 01:04:01 T. oficial: 01:06:42 Inici real: 09:13:09 Hora meta: 10:17:10 Cat:VtAF Pos. categoria: 208 Inici cursa:9:10:28 Sexe:F Ritme: 6:25 min/km Club:
12100
1:06:47
01:06:42
1:06:36
Manel Rodríguez Martínez
01:06:37 (Tr: 1:03:34)
i
Rafael Alcantara Inajar
01:06:38 (Tr: 1:06:03)
Eduard Gonzalez Gimenez
01:06:40 (Tr: 1:04:21)
i
Oscar Morera Gari
01:06:42 (Tr: 1:03:44)
i
Pilar Monmany Codina
01:06:44 (Tr: 1:03:40)
i
Raquel Caballero Santamaria
01:06:47 (Tr: 1:05:41) |
|||||||
2837 | 2317 | 1818 |
i
|
Oscar Morera Gari | 1:06:42 (tr 1:03:44) | ||
T. real: 01:03:44 T. oficial: 01:06:42 Inici real: 09:13:27 Hora meta: 10:17:10 Cat:VtDM Pos. categoria: 94 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:23 min/km Club:
11217
1:06:48
01:06:42
1:06:37
i
Rafael Alcantara Inajar
01:06:38 (Tr: 1:06:03)
Eduard Gonzalez Gimenez
01:06:40 (Tr: 1:04:21)
i
Carmen Ariza Celma
01:06:42 (Tr: 1:04:01)
i
Pilar Monmany Codina
01:06:44 (Tr: 1:03:40)
i
Raquel Caballero Santamaria
01:06:47 (Tr: 1:05:41)
i
Nancy Stepe Florian
01:06:48 (Tr: 1:04:27) |
|||||||
2838 | 521 | 3080 |
i
|
Pilar Monmany Codina | 1:06:44 (tr 1:03:40) | ||
T. real: 01:03:40 T. oficial: 01:06:44 Inici real: 09:13:32 Hora meta: 10:17:12 Cat:VtBF Pos. categoria: 50 Inici cursa:9:10:28 Sexe:F Ritme: 6:22 min/km Club:
9457
1:06:48
01:06:44
1:06:40
Eduard Gonzalez Gimenez
01:06:40 (Tr: 1:04:21)
i
Carmen Ariza Celma
01:06:42 (Tr: 1:04:01)
i
Oscar Morera Gari
01:06:42 (Tr: 1:03:44)
i
Raquel Caballero Santamaria
01:06:47 (Tr: 1:05:41)
i
Nancy Stepe Florian
01:06:48 (Tr: 1:04:27)
i
Jose a. Bellina Macedo
01:06:48 (Tr: 1:04:03) |
|||||||
2839 | 522 | 141 |
i
|
Raquel Caballero Santamaria | 1:06:47 (tr 1:05:41) | ||
T. real: 01:05:41 T. oficial: 01:06:47 Inici real: 09:11:35 Hora meta: 10:17:15 Cat:SenF Pos. categoria: 225 Inici cursa:9:10:28 Sexe:F Ritme: 6:35 min/km Club:
12100
1:06:53
01:06:47
1:06:42
i
Carmen Ariza Celma
01:06:42 (Tr: 1:04:01)
i
Oscar Morera Gari
01:06:42 (Tr: 1:03:44)
i
Pilar Monmany Codina
01:06:44 (Tr: 1:03:40)
i
Nancy Stepe Florian
01:06:48 (Tr: 1:04:27)
i
Jose a. Bellina Macedo
01:06:48 (Tr: 1:04:03)
Jordi Montornés Solé
01:06:49 (Tr: 1:04:29)
i
Juan Luna Molina
01:06:50 (Tr: 1:03:53)
i
Nuria Botta Catala
01:06:51 (Tr: 1:04:04)
i
Vanessa Rodríguez Moreno
01:06:52 (Tr: 1:04:19) |
|||||||
2840 | 523 | 2123 |
i
|
Nancy Stepe Florian | 1:06:48 (tr 1:04:27) | ||
T. real: 01:04:27 T. oficial: 01:06:48 Inici real: 09:12:49 Hora meta: 10:17:16 Cat:VtAF Pos. categoria: 209 Inici cursa:9:10:28 Sexe:F Ritme: 6:27 min/km Club:
11217
1:06:53
01:06:48
1:06:42
i
Oscar Morera Gari
01:06:42 (Tr: 1:03:44)
i
Pilar Monmany Codina
01:06:44 (Tr: 1:03:40)
i
Raquel Caballero Santamaria
01:06:47 (Tr: 1:05:41)
i
Jose a. Bellina Macedo
01:06:48 (Tr: 1:04:03)
Jordi Montornés Solé
01:06:49 (Tr: 1:04:29)
i
Juan Luna Molina
01:06:50 (Tr: 1:03:53)
i
Nuria Botta Catala
01:06:51 (Tr: 1:04:04)
i
Vanessa Rodríguez Moreno
01:06:52 (Tr: 1:04:19) |
|||||||
2841 | 2318 | 2253 |
i
|
Jose a. Bellina Macedo | 1:06:48 (tr 1:04:03) | ||
T. real: 01:04:03 T. oficial: 01:06:48 Inici real: 09:13:14 Hora meta: 10:17:16 Cat:VtAM Pos. categoria: 1067 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:25 min/km Club:
9457
1:06:52
01:06:48
1:06:44
i
Pilar Monmany Codina
01:06:44 (Tr: 1:03:40)
i
Raquel Caballero Santamaria
01:06:47 (Tr: 1:05:41)
i
Nancy Stepe Florian
01:06:48 (Tr: 1:04:27)
Jordi Montornés Solé
01:06:49 (Tr: 1:04:29)
i
Juan Luna Molina
01:06:50 (Tr: 1:03:53)
i
Nuria Botta Catala
01:06:51 (Tr: 1:04:04)
i
Vanessa Rodríguez Moreno
01:06:52 (Tr: 1:04:19) |
|||||||
2842 | 2319 | 2121 | Jordi Montornés Solé | 1:06:49 (tr 1:04:29) | |||
T. real: 01:04:29 T. oficial: 01:06:49 Inici real: 09:12:48 Hora meta: 10:17:17 Cat:SenM Pos. categoria: 763 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:27 min/km Club:
6490
1:06:52
01:06:49
1:06:46
i
Raquel Caballero Santamaria
01:06:47 (Tr: 1:05:41)
i
Nancy Stepe Florian
01:06:48 (Tr: 1:04:27)
i
Jose a. Bellina Macedo
01:06:48 (Tr: 1:04:03)
i
Juan Luna Molina
01:06:50 (Tr: 1:03:53)
i
Nuria Botta Catala
01:06:51 (Tr: 1:04:04)
i
Vanessa Rodríguez Moreno
01:06:52 (Tr: 1:04:19) |
|||||||
2843 | 2320 | 2548 |
i
|
Juan Luna Molina | 1:06:50 (tr 1:03:53) | ||
T. real: 01:03:53 T. oficial: 01:06:50 Inici real: 09:13:25 Hora meta: 10:17:18 Cat:VtDM Pos. categoria: 95 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:24 min/km Club:
7700
1:06:53
01:06:50
1:06:46
i
Raquel Caballero Santamaria
01:06:47 (Tr: 1:05:41)
i
Nancy Stepe Florian
01:06:48 (Tr: 1:04:27)
i
Jose a. Bellina Macedo
01:06:48 (Tr: 1:04:03)
Jordi Montornés Solé
01:06:49 (Tr: 1:04:29)
i
Nuria Botta Catala
01:06:51 (Tr: 1:04:04)
i
Vanessa Rodríguez Moreno
01:06:52 (Tr: 1:04:19)
i
Alejandro Tonina Senés
01:06:53 (Tr: 1:04:20) |
|||||||
2844 | 524 | 2438 |
i
|
Nuria Botta Catala | 1:06:51 (tr 1:04:04) | ||
T. real: 01:04:04 T. oficial: 01:06:51 Inici real: 09:13:16 Hora meta: 10:17:19 Cat:VtAF Pos. categoria: 210 Inici cursa:9:10:28 Sexe:F Ritme: 6:25 min/km Club: nh runners
28930
1:07:04
01:06:51
1:06:38
Eduard Gonzalez Gimenez
01:06:40 (Tr: 1:04:21)
i
Carmen Ariza Celma
01:06:42 (Tr: 1:04:01)
i
Oscar Morera Gari
01:06:42 (Tr: 1:03:44)
i
Pilar Monmany Codina
01:06:44 (Tr: 1:03:40)
i
Raquel Caballero Santamaria
01:06:47 (Tr: 1:05:41)
i
Nancy Stepe Florian
01:06:48 (Tr: 1:04:27)
i
Jose a. Bellina Macedo
01:06:48 (Tr: 1:04:03)
Jordi Montornés Solé
01:06:49 (Tr: 1:04:29)
i
Juan Luna Molina
01:06:50 (Tr: 1:03:53)
i
Vanessa Rodríguez Moreno
01:06:52 (Tr: 1:04:19)
i
Alejandro Tonina Senés
01:06:53 (Tr: 1:04:20)
i
Antonio Rodriguez Hormigo
01:07:04 (Tr: 1:04:16) |
|||||||
2845 | 525 | 2571 |
i
|
Vanessa Rodríguez Moreno | 1:06:52 (tr 1:04:19) | ||
T. real: 01:04:19 T. oficial: 01:06:52 Inici real: 09:13:01 Hora meta: 10:17:20 Cat:SenF Pos. categoria: 226 Inici cursa:9:10:28 Sexe:F Ritme: 6:26 min/km Club:
33987
1:07:07
01:06:52
1:06:37
Manel Rodríguez Martínez
01:06:37 (Tr: 1:03:34)
i
Rafael Alcantara Inajar
01:06:38 (Tr: 1:06:03)
Eduard Gonzalez Gimenez
01:06:40 (Tr: 1:04:21)
i
Carmen Ariza Celma
01:06:42 (Tr: 1:04:01)
i
Oscar Morera Gari
01:06:42 (Tr: 1:03:44)
i
Pilar Monmany Codina
01:06:44 (Tr: 1:03:40)
i
Raquel Caballero Santamaria
01:06:47 (Tr: 1:05:41)
i
Nancy Stepe Florian
01:06:48 (Tr: 1:04:27)
i
Jose a. Bellina Macedo
01:06:48 (Tr: 1:04:03)
Jordi Montornés Solé
01:06:49 (Tr: 1:04:29)
i
Juan Luna Molina
01:06:50 (Tr: 1:03:53)
i
Nuria Botta Catala
01:06:51 (Tr: 1:04:04)
i
Alejandro Tonina Senés
01:06:53 (Tr: 1:04:20)
i
Antonio Rodriguez Hormigo
01:07:04 (Tr: 1:04:16)
i
Daniel Mazzia
01:07:07 (Tr: 1:04:35) |
|||||||
2846 | 2321 | 3154 |
i
|
Alejandro Tonina Senés | 1:06:53 (tr 1:04:20) | ||
T. real: 01:04:20 T. oficial: 01:06:53 Inici real: 09:13:02 Hora meta: 10:17:21 Cat:SenM Pos. categoria: 764 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:26 min/km Club:
35312
1:07:09
01:06:53
1:06:37
i
Rafael Alcantara Inajar
01:06:38 (Tr: 1:06:03)
Eduard Gonzalez Gimenez
01:06:40 (Tr: 1:04:21)
i
Carmen Ariza Celma
01:06:42 (Tr: 1:04:01)
i
Oscar Morera Gari
01:06:42 (Tr: 1:03:44)
i
Pilar Monmany Codina
01:06:44 (Tr: 1:03:40)
i
Raquel Caballero Santamaria
01:06:47 (Tr: 1:05:41)
i
Nancy Stepe Florian
01:06:48 (Tr: 1:04:27)
i
Jose a. Bellina Macedo
01:06:48 (Tr: 1:04:03)
Jordi Montornés Solé
01:06:49 (Tr: 1:04:29)
i
Juan Luna Molina
01:06:50 (Tr: 1:03:53)
i
Nuria Botta Catala
01:06:51 (Tr: 1:04:04)
i
Vanessa Rodríguez Moreno
01:06:52 (Tr: 1:04:19)
i
Antonio Rodriguez Hormigo
01:07:04 (Tr: 1:04:16)
i
Daniel Mazzia
01:07:07 (Tr: 1:04:35)
i
Aitor Aretxaga Urrutikoetxea
01:07:09 (Tr: 1:04:03) |
|||||||
2847 | 2322 | 2232 |
i
|
Antonio Rodriguez Hormigo | 1:07:04 (tr 1:04:16) | ||
T. real: 01:04:16 T. oficial: 01:07:04 Inici real: 09:13:17 Hora meta: 10:17:32 Cat:VtDM Pos. categoria: 96 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:26 min/km Club: unio colomenca d'atletisme
28930
1:07:18
01:07:04
1:06:51
i
Nuria Botta Catala
01:06:51 (Tr: 1:04:04)
i
Vanessa Rodríguez Moreno
01:06:52 (Tr: 1:04:19)
i
Alejandro Tonina Senés
01:06:53 (Tr: 1:04:20)
i
Daniel Mazzia
01:07:07 (Tr: 1:04:35)
i
Aitor Aretxaga Urrutikoetxea
01:07:09 (Tr: 1:04:03)
i
Montse Santaeugenia Valdes
01:07:10 (Tr: 1:05:51) |
|||||||
2848 | 2323 | 3022 |
i
|
Daniel Mazzia | 1:07:07 (tr 1:04:35) | ||
T. real: 01:04:35 T. oficial: 01:07:07 Inici real: 09:13:01 Hora meta: 10:17:35 Cat:VtDM Pos. categoria: 97 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:28 min/km Club:
33987
1:07:23
01:07:07
1:06:52
i
Vanessa Rodríguez Moreno
01:06:52 (Tr: 1:04:19)
i
Alejandro Tonina Senés
01:06:53 (Tr: 1:04:20)
i
Antonio Rodriguez Hormigo
01:07:04 (Tr: 1:04:16)
i
Aitor Aretxaga Urrutikoetxea
01:07:09 (Tr: 1:04:03)
i
Montse Santaeugenia Valdes
01:07:10 (Tr: 1:05:51) |
|||||||
2849 | 2324 | 2653 |
i
|
Aitor Aretxaga Urrutikoetxea | 1:07:09 (tr 1:04:03) | ||
T. real: 01:04:03 T. oficial: 01:07:09 Inici real: 09:13:35 Hora meta: 10:17:37 Cat:VtAM Pos. categoria: 1068 Inici cursa:9:10:28 Sexe:M Ritme: 6:25 min/km Club:
35312
1:07:26
01:07:09
1:06:53
i
Alejandro Tonina Senés
01:06:53 (Tr: 1:04:20)
i
Antonio Rodriguez Hormigo
01:07:04 (Tr: 1:04:16)
i
Daniel Mazzia
01:07:07 (Tr: 1:04:35)
i
Montse Santaeugenia Valdes
01:07:10 (Tr: 1:05:51) |
|||||||
2850 | 526 | 2870 |
i
|
Montse Santaeugenia Valdes | 1:07:10 (tr 1:05:51) | ||
T. real: 01:05:51 T. oficial: 01:07:10 Inici real: 09:11:47 Hora meta: 10:17:38 Cat:VtBF Pos. categoria: 51 Inici cursa:9:10:28 Sexe:F Ritme: 6:36 min/km Club:
11770
1:07:15
01:07:10
1:07:04
i
Antonio Rodriguez Hormigo
01:07:04 (Tr: 1:04:16)
i
Daniel Mazzia
01:07:07 (Tr: 1:04:35)
i
Aitor Aretxaga Urrutikoetxea
01:07:09 (Tr: 1:04:03) |
|||||||