L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1231 | 1177 | 3103 |
i
|
José luis Muñoz Chaín | 0:47:34 (tr 0:46:16) | ||
T. real: 00:46:16 T. oficial: 00:47:34 Inici real: 09:32:06 Hora meta: 10:18:22 Cat:M3 Pos. categoria: 699 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club: k5: 0:23:03 Hora k5 : 09:55:09 Pos k5 : 1204 - Meta: 0:46:16 Hora meta: 10:18:22 Pos meta : 1231 Y 27 posicions
Split Times
4400
0:47:36
00:47:34
0:47:32
i
Marta Galvez Romero
00:47:34 (Tr: 0:47:13)
i
Otger Peidro Cid
00:47:35 (Tr: 0:45:34)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:47:35 (Tr: 0:46:54)
i
Carlos Ortiz Garcia
00:47:35 (Tr: 0:46:57)
Josep maria Cercós Mus
00:47:36 (Tr: 0:47:18)
Luis Carrasco Galeron
00:47:36 (Tr: 0:47:05)
i
Albert Cercós Massagué
00:47:36 (Tr: 0:46:57)
i
Marta Capella Elizalde
00:47:36 (Tr: 0:47:07) |
|||||||
1232 | 55 | 3772 |
i
|
Marta Galvez Romero | 0:47:34 (tr 0:47:13) | ||
T. real: 00:47:13 T. oficial: 00:47:34 Inici real: 09:31:10 Hora meta: 10:18:22 Cat:F09 Pos. categoria: 39 Inici cursa:9:30:48 Sexe:F Ritme: 4:44 min/km Club: amics atletisme andorra k5: 0:23:37 Hora k5 : 09:54:47 Pos k5 : 1100 - Meta: 0:47:13 Hora meta: 10:18:22 Pos meta : 1232 Y 132 posicions
Split Times
4400
0:47:36
00:47:34
0:47:32
i
José luis Muñoz Chaín
00:47:34 (Tr: 0:46:16)
i
Otger Peidro Cid
00:47:35 (Tr: 0:45:34)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:47:35 (Tr: 0:46:54)
i
Carlos Ortiz Garcia
00:47:35 (Tr: 0:46:57)
Josep maria Cercós Mus
00:47:36 (Tr: 0:47:18)
Luis Carrasco Galeron
00:47:36 (Tr: 0:47:05)
i
Albert Cercós Massagué
00:47:36 (Tr: 0:46:57)
i
Marta Capella Elizalde
00:47:36 (Tr: 0:47:07) |
|||||||
1233 | 1178 | 3458 |
i
|
Otger Peidro Cid | 0:47:35 (tr 0:45:34) | ||
T. real: 00:45:34 T. oficial: 00:47:35 Inici real: 09:32:50 Hora meta: 10:18:23 Cat:M3 Pos. categoria: 700 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:34 min/km Club: k5: 0:22:48 Hora k5 : 09:55:37 Pos k5 : 1326 - Meta: 0:45:34 Hora meta: 10:18:23 Pos meta : 1233 X 93 posicions
Split Times
4400
0:47:37
00:47:35
0:47:33
i
José luis Muñoz Chaín
00:47:34 (Tr: 0:46:16)
i
Marta Galvez Romero
00:47:34 (Tr: 0:47:13)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:47:35 (Tr: 0:46:54)
i
Carlos Ortiz Garcia
00:47:35 (Tr: 0:46:57)
Josep maria Cercós Mus
00:47:36 (Tr: 0:47:18)
Luis Carrasco Galeron
00:47:36 (Tr: 0:47:05)
i
Albert Cercós Massagué
00:47:36 (Tr: 0:46:57)
i
Marta Capella Elizalde
00:47:36 (Tr: 0:47:07)
i
José antonio Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:46:19)
i
Juan carlos Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:47:05)
David Sadurni
00:47:37 (Tr: 0:46:29) |
|||||||
1234 | 56 | 663 | Patricia Fernandez Torre-marin | 0:47:35 (tr 0:46:54) | |||
T. real: 00:46:54 T. oficial: 00:47:35 Inici real: 09:31:29 Hora meta: 10:18:23 Cat:F10 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:30:48 Sexe:F Ritme: 4:42 min/km Club: u.a. barbera k5: 0:24:00 Hora k5 : 09:55:29 Pos k5 : 1291 - Meta: 0:46:54 Hora meta: 10:18:23 Pos meta : 1234 X 57 posicions
Split Times
4400
0:47:37
00:47:35
0:47:33
i
José luis Muñoz Chaín
00:47:34 (Tr: 0:46:16)
i
Marta Galvez Romero
00:47:34 (Tr: 0:47:13)
i
Otger Peidro Cid
00:47:35 (Tr: 0:45:34)
i
Carlos Ortiz Garcia
00:47:35 (Tr: 0:46:57)
Josep maria Cercós Mus
00:47:36 (Tr: 0:47:18)
Luis Carrasco Galeron
00:47:36 (Tr: 0:47:05)
i
Albert Cercós Massagué
00:47:36 (Tr: 0:46:57)
i
Marta Capella Elizalde
00:47:36 (Tr: 0:47:07)
i
José antonio Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:46:19)
i
Juan carlos Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:47:05)
David Sadurni
00:47:37 (Tr: 0:46:29) |
|||||||
1235 | 1179 | 1913 |
i
|
Carlos Ortiz Garcia | 0:47:35 (tr 0:46:57) | ||
T. real: 00:46:57 T. oficial: 00:47:35 Inici real: 09:31:27 Hora meta: 10:18:23 Cat:M3 Pos. categoria: 701 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:42 min/km Club: k5: 0:22:37 Hora k5 : 09:54:04 Pos k5 : 922 - Meta: 0:46:57 Hora meta: 10:18:23 Pos meta : 1235 Y 313 posicions
Split Times
4400
0:47:37
00:47:35
0:47:33
i
José luis Muñoz Chaín
00:47:34 (Tr: 0:46:16)
i
Marta Galvez Romero
00:47:34 (Tr: 0:47:13)
i
Otger Peidro Cid
00:47:35 (Tr: 0:45:34)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:47:35 (Tr: 0:46:54)
Josep maria Cercós Mus
00:47:36 (Tr: 0:47:18)
Luis Carrasco Galeron
00:47:36 (Tr: 0:47:05)
i
Albert Cercós Massagué
00:47:36 (Tr: 0:46:57)
i
Marta Capella Elizalde
00:47:36 (Tr: 0:47:07)
i
José antonio Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:46:19)
i
Juan carlos Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:47:05)
David Sadurni
00:47:37 (Tr: 0:46:29) |
|||||||
1237 | 1181 | 1732 | Josep maria Cercós Mus | 0:47:36 (tr 0:47:18) | |||
T. real: 00:47:18 T. oficial: 00:47:36 Inici real: 09:31:06 Hora meta: 10:18:24 Cat:M3 Pos. categoria: 702 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:44 min/km Club: metropolitan k5: 0:22:41 Hora k5 : 09:53:47 Pos k5 : 854 - Meta: 0:47:18 Hora meta: 10:18:24 Pos meta : 1237 Y 383 posicions
Split Times
4400
0:47:38
00:47:36
0:47:34
i
José luis Muñoz Chaín
00:47:34 (Tr: 0:46:16)
i
Marta Galvez Romero
00:47:34 (Tr: 0:47:13)
i
Otger Peidro Cid
00:47:35 (Tr: 0:45:34)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:47:35 (Tr: 0:46:54)
i
Carlos Ortiz Garcia
00:47:35 (Tr: 0:46:57)
i
Albert Cercós Massagué
00:47:36 (Tr: 0:46:57)
i
Marta Capella Elizalde
00:47:36 (Tr: 0:47:07)
i
José antonio Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:46:19)
i
Juan carlos Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:47:05)
David Sadurni
00:47:37 (Tr: 0:46:29)
Josep maria Matencio Fernandez
00:47:38 (Tr: 0:46:10) |
|||||||
1236 | 1180 | 326 | Luis Carrasco Galeron | 0:47:36 (tr 0:47:05) | |||
T. real: 00:47:05 T. oficial: 00:47:36 Inici real: 09:31:19 Hora meta: 10:18:24 Cat:M6 Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:43 min/km Club: maimakansu k5: 0:23:15 Hora k5 : 09:54:34 Pos k5 : 1046 - Meta: 0:47:05 Hora meta: 10:18:24 Pos meta : 1236 Y 190 posicions
Split Times
4400
0:47:38
00:47:36
0:47:34
i
José luis Muñoz Chaín
00:47:34 (Tr: 0:46:16)
i
Marta Galvez Romero
00:47:34 (Tr: 0:47:13)
i
Otger Peidro Cid
00:47:35 (Tr: 0:45:34)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:47:35 (Tr: 0:46:54)
i
Carlos Ortiz Garcia
00:47:35 (Tr: 0:46:57)
i
Albert Cercós Massagué
00:47:36 (Tr: 0:46:57)
i
Marta Capella Elizalde
00:47:36 (Tr: 0:47:07)
i
José antonio Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:46:19)
i
Juan carlos Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:47:05)
David Sadurni
00:47:37 (Tr: 0:46:29)
Josep maria Matencio Fernandez
00:47:38 (Tr: 0:46:10) |
|||||||
1238 | 1182 | 1399 |
i
|
Albert Cercós Massagué | 0:47:36 (tr 0:46:57) | ||
T. real: 00:46:57 T. oficial: 00:47:36 Inici real: 09:31:27 Hora meta: 10:18:24 Cat:M4 Pos. categoria: 353 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:42 min/km Club: panteres grogues k5: 0:24:16 Hora k5 : 09:55:43 Pos k5 : 1344 - Meta: 0:46:57 Hora meta: 10:18:24 Pos meta : 1238 X 106 posicions
Split Times
4400
0:47:38
00:47:36
0:47:34
i
José luis Muñoz Chaín
00:47:34 (Tr: 0:46:16)
i
Marta Galvez Romero
00:47:34 (Tr: 0:47:13)
i
Otger Peidro Cid
00:47:35 (Tr: 0:45:34)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:47:35 (Tr: 0:46:54)
i
Carlos Ortiz Garcia
00:47:35 (Tr: 0:46:57)
Josep maria Cercós Mus
00:47:36 (Tr: 0:47:18)
Luis Carrasco Galeron
00:47:36 (Tr: 0:47:05)
i
Marta Capella Elizalde
00:47:36 (Tr: 0:47:07)
i
José antonio Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:46:19)
i
Juan carlos Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:47:05)
David Sadurni
00:47:37 (Tr: 0:46:29)
Josep maria Matencio Fernandez
00:47:38 (Tr: 0:46:10) |
|||||||
1239 | 57 | 3853 |
i
|
Marta Capella Elizalde | 0:47:36 (tr 0:47:07) | ||
T. real: 00:47:07 T. oficial: 00:47:36 Inici real: 09:31:18 Hora meta: 10:18:24 Cat:F09 Pos. categoria: 40 Inici cursa:9:30:48 Sexe:F Ritme: 4:43 min/km Club: polo k5: 0:23:35 Hora k5 : 09:54:53 Pos k5 : 1130 - Meta: 0:47:07 Hora meta: 10:18:24 Pos meta : 1239 Y 109 posicions
Split Times
4400
0:47:38
00:47:36
0:47:34
i
José luis Muñoz Chaín
00:47:34 (Tr: 0:46:16)
i
Marta Galvez Romero
00:47:34 (Tr: 0:47:13)
i
Otger Peidro Cid
00:47:35 (Tr: 0:45:34)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:47:35 (Tr: 0:46:54)
i
Carlos Ortiz Garcia
00:47:35 (Tr: 0:46:57)
Josep maria Cercós Mus
00:47:36 (Tr: 0:47:18)
Luis Carrasco Galeron
00:47:36 (Tr: 0:47:05)
i
Albert Cercós Massagué
00:47:36 (Tr: 0:46:57)
i
José antonio Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:46:19)
i
Juan carlos Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:47:05)
David Sadurni
00:47:37 (Tr: 0:46:29)
Josep maria Matencio Fernandez
00:47:38 (Tr: 0:46:10)
Roberto Villar Rodriguez
00:47:38 (Tr: 0:46:55) |
|||||||
1241 | 1184 | 1484 |
i
|
José antonio Rodríguez Vázquez | 0:47:37 (tr 0:46:19) | ||
T. real: 00:46:19 T. oficial: 00:47:37 Inici real: 09:32:06 Hora meta: 10:18:25 Cat:M4 Pos. categoria: 355 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club: k5: 0:23:41 Hora k5 : 09:55:47 Pos k5 : 1360 - Meta: 0:46:19 Hora meta: 10:18:25 Pos meta : 1241 X 119 posicions
Split Times
4400
0:47:39
00:47:37
0:47:35
i
Otger Peidro Cid
00:47:35 (Tr: 0:45:34)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:47:35 (Tr: 0:46:54)
i
Carlos Ortiz Garcia
00:47:35 (Tr: 0:46:57)
Josep maria Cercós Mus
00:47:36 (Tr: 0:47:18)
Luis Carrasco Galeron
00:47:36 (Tr: 0:47:05)
i
Albert Cercós Massagué
00:47:36 (Tr: 0:46:57)
i
Marta Capella Elizalde
00:47:36 (Tr: 0:47:07)
David Sadurni
00:47:37 (Tr: 0:46:29)
Josep maria Matencio Fernandez
00:47:38 (Tr: 0:46:10)
Roberto Villar Rodriguez
00:47:38 (Tr: 0:46:55) |
|||||||
1240 | 1183 | 1485 |
i
|
Juan carlos Rodríguez Vázquez | 0:47:37 (tr 0:47:05) | ||
T. real: 00:47:05 T. oficial: 00:47:37 Inici real: 09:31:20 Hora meta: 10:18:25 Cat:M4 Pos. categoria: 354 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:43 min/km Club: k5: 0:24:27 Hora k5 : 09:55:47 Pos k5 : 1358 - Meta: 0:47:05 Hora meta: 10:18:25 Pos meta : 1240 X 118 posicions
Split Times
4400
0:47:39
00:47:37
0:47:35
i
Otger Peidro Cid
00:47:35 (Tr: 0:45:34)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:47:35 (Tr: 0:46:54)
i
Carlos Ortiz Garcia
00:47:35 (Tr: 0:46:57)
Josep maria Cercós Mus
00:47:36 (Tr: 0:47:18)
Luis Carrasco Galeron
00:47:36 (Tr: 0:47:05)
i
Albert Cercós Massagué
00:47:36 (Tr: 0:46:57)
i
Marta Capella Elizalde
00:47:36 (Tr: 0:47:07)
David Sadurni
00:47:37 (Tr: 0:46:29)
Josep maria Matencio Fernandez
00:47:38 (Tr: 0:46:10)
Roberto Villar Rodriguez
00:47:38 (Tr: 0:46:55) |
|||||||
1242 | 1185 | 1584 | David Sadurni | 0:47:37 (tr 0:46:29) | |||
T. real: 00:46:29 T. oficial: 00:47:37 Inici real: 09:31:56 Hora meta: 10:18:25 Cat:M3 Pos. categoria: 703 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:39 min/km Club: k5: 0:22:31 Hora k5 : 09:54:26 Pos k5 : 1017 - Meta: 0:46:29 Hora meta: 10:18:25 Pos meta : 1242 Y 225 posicions
Split Times
5612
0:47:39
00:47:37
0:47:34
i
José luis Muñoz Chaín
00:47:34 (Tr: 0:46:16)
i
Marta Galvez Romero
00:47:34 (Tr: 0:47:13)
i
Otger Peidro Cid
00:47:35 (Tr: 0:45:34)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:47:35 (Tr: 0:46:54)
i
Carlos Ortiz Garcia
00:47:35 (Tr: 0:46:57)
Josep maria Cercós Mus
00:47:36 (Tr: 0:47:18)
Luis Carrasco Galeron
00:47:36 (Tr: 0:47:05)
i
Albert Cercós Massagué
00:47:36 (Tr: 0:46:57)
i
Marta Capella Elizalde
00:47:36 (Tr: 0:47:07)
i
José antonio Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:46:19)
i
Juan carlos Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:47:05)
Josep maria Matencio Fernandez
00:47:38 (Tr: 0:46:10)
Roberto Villar Rodriguez
00:47:38 (Tr: 0:46:55)
i
Anabel Valentin Mateos
00:47:39 (Tr: 0:46:18) |
|||||||
1243 | 1186 | 855 | Josep maria Matencio Fernandez | 0:47:38 (tr 0:46:10) | |||
T. real: 00:46:10 T. oficial: 00:47:38 Inici real: 09:32:16 Hora meta: 10:18:26 Cat:M4 Pos. categoria: 356 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:37 min/km Club: c.n. sabadell k5: 0:23:35 Hora k5 : 09:55:51 Pos k5 : 1379 - Meta: 0:46:10 Hora meta: 10:18:26 Pos meta : 1243 X 136 posicions
Split Times
5832
0:47:40
00:47:38
0:47:35
Patricia Fernandez Torre-marin
00:47:35 (Tr: 0:46:54)
i
Carlos Ortiz Garcia
00:47:35 (Tr: 0:46:57)
Josep maria Cercós Mus
00:47:36 (Tr: 0:47:18)
Luis Carrasco Galeron
00:47:36 (Tr: 0:47:05)
i
Albert Cercós Massagué
00:47:36 (Tr: 0:46:57)
i
Marta Capella Elizalde
00:47:36 (Tr: 0:47:07)
i
José antonio Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:46:19)
i
Juan carlos Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:47:05)
David Sadurni
00:47:37 (Tr: 0:46:29)
Roberto Villar Rodriguez
00:47:38 (Tr: 0:46:55)
i
Anabel Valentin Mateos
00:47:39 (Tr: 0:46:18)
i
Cesar Coscollano Solanas
00:47:40 (Tr: 0:45:39) |
|||||||
1244 | 1187 | 2159 | Roberto Villar Rodriguez | 0:47:38 (tr 0:46:55) | |||
T. real: 00:46:55 T. oficial: 00:47:38 Inici real: 09:31:32 Hora meta: 10:18:26 Cat:M3 Pos. categoria: 704 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:42 min/km Club: k5: 0:23:24 Hora k5 : 09:54:56 Pos k5 : 1143 - Meta: 0:46:55 Hora meta: 10:18:26 Pos meta : 1244 Y 101 posicions
Split Times
8910
0:47:42
00:47:38
0:47:34
i
José luis Muñoz Chaín
00:47:34 (Tr: 0:46:16)
i
Marta Galvez Romero
00:47:34 (Tr: 0:47:13)
i
Otger Peidro Cid
00:47:35 (Tr: 0:45:34)
Patricia Fernandez Torre-marin
00:47:35 (Tr: 0:46:54)
i
Carlos Ortiz Garcia
00:47:35 (Tr: 0:46:57)
Josep maria Cercós Mus
00:47:36 (Tr: 0:47:18)
Luis Carrasco Galeron
00:47:36 (Tr: 0:47:05)
i
Albert Cercós Massagué
00:47:36 (Tr: 0:46:57)
i
Marta Capella Elizalde
00:47:36 (Tr: 0:47:07)
i
José antonio Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:46:19)
i
Juan carlos Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:47:05)
David Sadurni
00:47:37 (Tr: 0:46:29)
Josep maria Matencio Fernandez
00:47:38 (Tr: 0:46:10)
i
Anabel Valentin Mateos
00:47:39 (Tr: 0:46:18)
i
Cesar Coscollano Solanas
00:47:40 (Tr: 0:45:39)
i
Oscar Rodrigo Vaquero
00:47:42 (Tr: 0:45:27) |
|||||||
1245 | 58 | 1071 |
i
|
Anabel Valentin Mateos | 0:47:39 (tr 0:46:18) | ||
T. real: 00:46:18 T. oficial: 00:47:39 Inici real: 09:32:09 Hora meta: 10:18:27 Cat:F10 Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:30:48 Sexe:F Ritme: 4:38 min/km Club: k5: 0:23:16 Hora k5 : 09:55:25 Pos k5 : 1269 - Meta: 0:46:18 Hora meta: 10:18:27 Pos meta : 1245 X 24 posicions
Split Times
6267
0:47:42
00:47:39
0:47:36
i
José antonio Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:46:19)
i
Juan carlos Rodríguez Vázquez
00:47:37 (Tr: 0:47:05)
David Sadurni
00:47:37 (Tr: 0:46:29)
Josep maria Matencio Fernandez
00:47:38 (Tr: 0:46:10)
Roberto Villar Rodriguez
00:47:38 (Tr: 0:46:55)
i
Cesar Coscollano Solanas
00:47:40 (Tr: 0:45:39)
i
Oscar Rodrigo Vaquero
00:47:42 (Tr: 0:45:27)
Marc Marí Dell Olmo
00:47:42 (Tr: 0:46:00) |
|||||||
1246 | 1188 | 3476 |
i
|
Cesar Coscollano Solanas | 0:47:40 (tr 0:45:39) | ||
T. real: 00:45:39 T. oficial: 00:47:40 Inici real: 09:32:50 Hora meta: 10:18:28 Cat:M3 Pos. categoria: 705 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:34 min/km Club: k5: 0:23:06 Hora k5 : 09:55:56 Pos k5 : 1405 - Meta: 0:45:39 Hora meta: 10:18:28 Pos meta : 1246 X 159 posicions
Split Times
5832
0:47:43
00:47:40
0:47:38
Josep maria Matencio Fernandez
00:47:38 (Tr: 0:46:10)
Roberto Villar Rodriguez
00:47:38 (Tr: 0:46:55)
i
Anabel Valentin Mateos
00:47:39 (Tr: 0:46:18)
i
Oscar Rodrigo Vaquero
00:47:42 (Tr: 0:45:27)
Marc Marí Dell Olmo
00:47:42 (Tr: 0:46:00)
i
Alvaro Iglesias Ruiz
00:47:42 (Tr: 0:46:34)
i
Raul Guerrero Calvo
00:47:42 (Tr: 0:45:48) |
|||||||
1247 | 1189 | 804 |
i
|
Oscar Rodrigo Vaquero | 0:47:42 (tr 0:45:27) | ||
T. real: 00:45:27 T. oficial: 00:47:42 Inici real: 09:33:03 Hora meta: 10:18:30 Cat:M3 Pos. categoria: 706 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:33 min/km Club: k5: 0:23:13 Hora k5 : 09:56:16 Pos k5 : 1508 - Meta: 0:45:27 Hora meta: 10:18:30 Pos meta : 1247 X 261 posicions
Split Times
8910
0:47:46
00:47:42
0:47:38
Roberto Villar Rodriguez
00:47:38 (Tr: 0:46:55)
i
Anabel Valentin Mateos
00:47:39 (Tr: 0:46:18)
i
Cesar Coscollano Solanas
00:47:40 (Tr: 0:45:39)
Marc Marí Dell Olmo
00:47:42 (Tr: 0:46:00)
i
Alvaro Iglesias Ruiz
00:47:42 (Tr: 0:46:34)
i
Raul Guerrero Calvo
00:47:42 (Tr: 0:45:48)
i
Oriol Sanchez Petit
00:47:44 (Tr: 0:45:19)
i
Luis Sanavia Gil
00:47:44 (Tr: 0:45:50)
i
Marc-august Puigdollers Vives
00:47:45 (Tr: 0:44:36)
Juan Calero Torralbo
00:47:45 (Tr: 0:46:56)
David Ferran Estrugo
00:47:45 (Tr: 0:47:14)
Felip Ortiz Escarra
00:47:45 (Tr: 0:46:11)
Luis Cabello Canalejo
00:47:46 (Tr: 0:47:21)
i
Felipe Pineda Ruiperez
00:47:46 (Tr: 0:47:24)
Maria josé Cote Benitez
00:47:46 (Tr: 0:46:19)
Ruben Campos Blanco
00:47:46 (Tr: 0:46:39) |
|||||||
1248 | 1190 | 1053 | Marc Marí Dell Olmo | 0:47:42 (tr 0:46:00) | |||
T. real: 00:46:00 T. oficial: 00:47:42 Inici real: 09:32:31 Hora meta: 10:18:30 Cat:M3 Pos. categoria: 707 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:36 min/km Club: canb k5: 0:23:04 Hora k5 : 09:55:35 Pos k5 : 1313 - Meta: 0:46:00 Hora meta: 10:18:30 Pos meta : 1248 X 65 posicions
Split Times
6267
0:47:45
00:47:42
0:47:39
i
Anabel Valentin Mateos
00:47:39 (Tr: 0:46:18)
i
Cesar Coscollano Solanas
00:47:40 (Tr: 0:45:39)
i
Oscar Rodrigo Vaquero
00:47:42 (Tr: 0:45:27)
i
Alvaro Iglesias Ruiz
00:47:42 (Tr: 0:46:34)
i
Raul Guerrero Calvo
00:47:42 (Tr: 0:45:48)
i
Oriol Sanchez Petit
00:47:44 (Tr: 0:45:19)
i
Luis Sanavia Gil
00:47:44 (Tr: 0:45:50)
i
Marc-august Puigdollers Vives
00:47:45 (Tr: 0:44:36)
Juan Calero Torralbo
00:47:45 (Tr: 0:46:56) |
|||||||
1249 | 1191 | 1583 |
i
|
Alvaro Iglesias Ruiz | 0:47:42 (tr 0:46:34) | ||
T. real: 00:46:34 T. oficial: 00:47:42 Inici real: 09:31:56 Hora meta: 10:18:30 Cat:M3 Pos. categoria: 708 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club: k5: 0:23:02 Hora k5 : 09:54:58 Pos k5 : 1156 - Meta: 0:46:34 Hora meta: 10:18:30 Pos meta : 1249 Y 93 posicions
Split Times
5057
0:47:44
00:47:42
0:47:40
i
Cesar Coscollano Solanas
00:47:40 (Tr: 0:45:39)
i
Oscar Rodrigo Vaquero
00:47:42 (Tr: 0:45:27)
Marc Marí Dell Olmo
00:47:42 (Tr: 0:46:00)
i
Raul Guerrero Calvo
00:47:42 (Tr: 0:45:48)
i
Oriol Sanchez Petit
00:47:44 (Tr: 0:45:19)
i
Luis Sanavia Gil
00:47:44 (Tr: 0:45:50) |
|||||||
1250 | 1192 | 3881 |
i
|
Raul Guerrero Calvo | 0:47:42 (tr 0:45:48) | ||
T. real: 00:45:48 T. oficial: 00:47:42 Inici real: 09:32:43 Hora meta: 10:18:30 Cat:M3 Pos. categoria: 709 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club: k5: 0:23:00 Hora k5 : 09:55:42 Pos k5 : 1341 - Meta: 0:45:48 Hora meta: 10:18:30 Pos meta : 1250 X 91 posicions
Split Times
5170
0:47:45
00:47:42
0:47:40
i
Cesar Coscollano Solanas
00:47:40 (Tr: 0:45:39)
i
Oscar Rodrigo Vaquero
00:47:42 (Tr: 0:45:27)
Marc Marí Dell Olmo
00:47:42 (Tr: 0:46:00)
i
Alvaro Iglesias Ruiz
00:47:42 (Tr: 0:46:34)
i
Oriol Sanchez Petit
00:47:44 (Tr: 0:45:19)
i
Luis Sanavia Gil
00:47:44 (Tr: 0:45:50)
i
Marc-august Puigdollers Vives
00:47:45 (Tr: 0:44:36) |
|||||||
1251 | 1193 | 3628 |
i
|
Oriol Sanchez Petit | 0:47:44 (tr 0:45:19) | ||
T. real: 00:45:19 T. oficial: 00:47:44 Inici real: 09:33:13 Hora meta: 10:18:32 Cat:M3 Pos. categoria: 710 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:32 min/km Club: k5: 0:22:56 Hora k5 : 09:56:09 Pos k5 : 1473 - Meta: 0:45:19 Hora meta: 10:18:32 Pos meta : 1251 X 222 posicions
Split Times
4400
0:47:46
00:47:44
0:47:42
i
Oscar Rodrigo Vaquero
00:47:42 (Tr: 0:45:27)
Marc Marí Dell Olmo
00:47:42 (Tr: 0:46:00)
i
Alvaro Iglesias Ruiz
00:47:42 (Tr: 0:46:34)
i
Raul Guerrero Calvo
00:47:42 (Tr: 0:45:48)
i
Luis Sanavia Gil
00:47:44 (Tr: 0:45:50)
i
Marc-august Puigdollers Vives
00:47:45 (Tr: 0:44:36)
Juan Calero Torralbo
00:47:45 (Tr: 0:46:56)
David Ferran Estrugo
00:47:45 (Tr: 0:47:14)
Felip Ortiz Escarra
00:47:45 (Tr: 0:46:11)
Luis Cabello Canalejo
00:47:46 (Tr: 0:47:21)
i
Felipe Pineda Ruiperez
00:47:46 (Tr: 0:47:24) |
|||||||
1252 | 1194 | 3915 |
i
|
Luis Sanavia Gil | 0:47:44 (tr 0:45:50) | ||
T. real: 00:45:50 T. oficial: 00:47:44 Inici real: 09:32:43 Hora meta: 10:18:32 Cat:M3 Pos. categoria: 711 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:35 min/km Club: k5: 0:22:33 Hora k5 : 09:55:16 Pos k5 : 1233 - Meta: 0:45:50 Hora meta: 10:18:32 Pos meta : 1252 Y 19 posicions
Split Times
5057
0:47:47
00:47:44
0:47:42
i
Alvaro Iglesias Ruiz
00:47:42 (Tr: 0:46:34)
i
Raul Guerrero Calvo
00:47:42 (Tr: 0:45:48)
i
Oriol Sanchez Petit
00:47:44 (Tr: 0:45:19)
i
Marc-august Puigdollers Vives
00:47:45 (Tr: 0:44:36)
Juan Calero Torralbo
00:47:45 (Tr: 0:46:56)
David Ferran Estrugo
00:47:45 (Tr: 0:47:14)
Felip Ortiz Escarra
00:47:45 (Tr: 0:46:11)
Luis Cabello Canalejo
00:47:46 (Tr: 0:47:21)
i
Felipe Pineda Ruiperez
00:47:46 (Tr: 0:47:24)
Maria josé Cote Benitez
00:47:46 (Tr: 0:46:19)
Ruben Campos Blanco
00:47:46 (Tr: 0:46:39) |
|||||||
1253 | 1195 | 1803 |
i
|
Marc-august Puigdollers Vives | 0:47:45 (tr 0:44:36) | ||
T. real: 00:44:36 T. oficial: 00:47:45 Inici real: 09:33:57 Hora meta: 10:18:33 Cat:M3 Pos. categoria: 712 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:28 min/km Club: k5: 0:23:15 Hora k5 : 09:57:12 Pos k5 : 1769 - Meta: 0:44:36 Hora meta: 10:18:33 Pos meta : 1253 X 516 posicions
Split Times
5170
0:47:47
00:47:45
0:47:42
i
Raul Guerrero Calvo
00:47:42 (Tr: 0:45:48)
i
Oriol Sanchez Petit
00:47:44 (Tr: 0:45:19)
i
Luis Sanavia Gil
00:47:44 (Tr: 0:45:50)
Juan Calero Torralbo
00:47:45 (Tr: 0:46:56)
David Ferran Estrugo
00:47:45 (Tr: 0:47:14)
Felip Ortiz Escarra
00:47:45 (Tr: 0:46:11)
Luis Cabello Canalejo
00:47:46 (Tr: 0:47:21)
i
Felipe Pineda Ruiperez
00:47:46 (Tr: 0:47:24)
Maria josé Cote Benitez
00:47:46 (Tr: 0:46:19)
Ruben Campos Blanco
00:47:46 (Tr: 0:46:39) |
|||||||
1254 | 1196 | 619 | Juan Calero Torralbo | 0:47:45 (tr 0:46:56) | |||
T. real: 00:46:56 T. oficial: 00:47:45 Inici real: 09:31:37 Hora meta: 10:18:33 Cat:M4 Pos. categoria: 357 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:42 min/km Club: k5: 0:24:00 Hora k5 : 09:55:36 Pos k5 : 1322 - Meta: 0:46:56 Hora meta: 10:18:33 Pos meta : 1254 X 68 posicions
Split Times
4400
0:47:47
00:47:45
0:47:43
i
Oriol Sanchez Petit
00:47:44 (Tr: 0:45:19)
i
Luis Sanavia Gil
00:47:44 (Tr: 0:45:50)
i
Marc-august Puigdollers Vives
00:47:45 (Tr: 0:44:36)
David Ferran Estrugo
00:47:45 (Tr: 0:47:14)
Felip Ortiz Escarra
00:47:45 (Tr: 0:46:11)
Luis Cabello Canalejo
00:47:46 (Tr: 0:47:21)
i
Felipe Pineda Ruiperez
00:47:46 (Tr: 0:47:24)
Maria josé Cote Benitez
00:47:46 (Tr: 0:46:19)
Ruben Campos Blanco
00:47:46 (Tr: 0:46:39) |
|||||||
1255 | 1197 | 3877 | David Ferran Estrugo | 0:47:45 (tr 0:47:14) | |||
T. real: 00:47:14 T. oficial: 00:47:45 Inici real: 09:31:19 Hora meta: 10:18:33 Cat:M3 Pos. categoria: 713 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:44 min/km Club: k5: 0:23:09 Hora k5 : 09:54:28 Pos k5 : 1024 - Meta: 0:47:14 Hora meta: 10:18:33 Pos meta : 1255 Y 231 posicions
Split Times
4400
0:47:47
00:47:45
0:47:43
i
Oriol Sanchez Petit
00:47:44 (Tr: 0:45:19)
i
Luis Sanavia Gil
00:47:44 (Tr: 0:45:50)
i
Marc-august Puigdollers Vives
00:47:45 (Tr: 0:44:36)
Juan Calero Torralbo
00:47:45 (Tr: 0:46:56)
Felip Ortiz Escarra
00:47:45 (Tr: 0:46:11)
Luis Cabello Canalejo
00:47:46 (Tr: 0:47:21)
i
Felipe Pineda Ruiperez
00:47:46 (Tr: 0:47:24)
Maria josé Cote Benitez
00:47:46 (Tr: 0:46:19)
Ruben Campos Blanco
00:47:46 (Tr: 0:46:39) |
|||||||
1256 | 1198 | 1231 | Felip Ortiz Escarra | 0:47:45 (tr 0:46:11) | |||
T. real: 00:46:11 T. oficial: 00:47:45 Inici real: 09:32:23 Hora meta: 10:18:33 Cat:M3 Pos. categoria: 714 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:38 min/km Club: a4elkm k5: 0:23:35 Hora k5 : 09:55:58 Pos k5 : 1415 - Meta: 0:46:11 Hora meta: 10:18:33 Pos meta : 1256 X 159 posicions
Split Times
4400
0:47:47
00:47:45
0:47:43
i
Oriol Sanchez Petit
00:47:44 (Tr: 0:45:19)
i
Luis Sanavia Gil
00:47:44 (Tr: 0:45:50)
i
Marc-august Puigdollers Vives
00:47:45 (Tr: 0:44:36)
Juan Calero Torralbo
00:47:45 (Tr: 0:46:56)
David Ferran Estrugo
00:47:45 (Tr: 0:47:14)
Luis Cabello Canalejo
00:47:46 (Tr: 0:47:21)
i
Felipe Pineda Ruiperez
00:47:46 (Tr: 0:47:24)
Maria josé Cote Benitez
00:47:46 (Tr: 0:46:19)
Ruben Campos Blanco
00:47:46 (Tr: 0:46:39) |
|||||||
1257 | 1199 | 1091 | Luis Cabello Canalejo | 0:47:46 (tr 0:47:21) | |||
T. real: 00:47:21 T. oficial: 00:47:46 Inici real: 09:31:13 Hora meta: 10:18:34 Cat:M6 Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:45 min/km Club: pratenc ass. atl. k5: 0:23:28 Hora k5 : 09:54:40 Pos k5 : 1067 - Meta: 0:47:21 Hora meta: 10:18:34 Pos meta : 1257 Y 190 posicions
Split Times
4400
0:47:48
00:47:46
0:47:44
i
Oriol Sanchez Petit
00:47:44 (Tr: 0:45:19)
i
Luis Sanavia Gil
00:47:44 (Tr: 0:45:50)
i
Marc-august Puigdollers Vives
00:47:45 (Tr: 0:44:36)
Juan Calero Torralbo
00:47:45 (Tr: 0:46:56)
David Ferran Estrugo
00:47:45 (Tr: 0:47:14)
Felip Ortiz Escarra
00:47:45 (Tr: 0:46:11)
Maria josé Cote Benitez
00:47:46 (Tr: 0:46:19)
Ruben Campos Blanco
00:47:46 (Tr: 0:46:39) |
|||||||
1258 | 1200 | 1676 |
i
|
Felipe Pineda Ruiperez | 0:47:46 (tr 0:47:24) | ||
T. real: 00:47:24 T. oficial: 00:47:46 Inici real: 09:31:10 Hora meta: 10:18:34 Cat:M3 Pos. categoria: 715 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:45 min/km Club: k5: 0:23:21 Hora k5 : 09:54:31 Pos k5 : 1034 - Meta: 0:47:24 Hora meta: 10:18:34 Pos meta : 1258 Y 224 posicions
Split Times
4400
0:47:48
00:47:46
0:47:44
i
Oriol Sanchez Petit
00:47:44 (Tr: 0:45:19)
i
Luis Sanavia Gil
00:47:44 (Tr: 0:45:50)
i
Marc-august Puigdollers Vives
00:47:45 (Tr: 0:44:36)
Juan Calero Torralbo
00:47:45 (Tr: 0:46:56)
David Ferran Estrugo
00:47:45 (Tr: 0:47:14)
Felip Ortiz Escarra
00:47:45 (Tr: 0:46:11)
Maria josé Cote Benitez
00:47:46 (Tr: 0:46:19)
Ruben Campos Blanco
00:47:46 (Tr: 0:46:39) |
|||||||
1259 | 59 | 1394 | Maria josé Cote Benitez | 0:47:46 (tr 0:46:19) | |||
T. real: 00:46:19 T. oficial: 00:47:46 Inici real: 09:32:15 Hora meta: 10:18:34 Cat:F09 Pos. categoria: 41 Inici cursa:9:30:48 Sexe:F Ritme: 4:38 min/km Club: k5: 0:23:20 Hora k5 : 09:55:34 Pos k5 : 1310 - Meta: 0:46:19 Hora meta: 10:18:34 Pos meta : 1259 X 51 posicions
Split Times
4400
0:47:48
00:47:46
0:47:44
i
Luis Sanavia Gil
00:47:44 (Tr: 0:45:50)
i
Marc-august Puigdollers Vives
00:47:45 (Tr: 0:44:36)
Juan Calero Torralbo
00:47:45 (Tr: 0:46:56)
David Ferran Estrugo
00:47:45 (Tr: 0:47:14)
Felip Ortiz Escarra
00:47:45 (Tr: 0:46:11)
Luis Cabello Canalejo
00:47:46 (Tr: 0:47:21)
i
Felipe Pineda Ruiperez
00:47:46 (Tr: 0:47:24)
Ruben Campos Blanco
00:47:46 (Tr: 0:46:39) |
|||||||
1260 | 1201 | 1604 | Ruben Campos Blanco | 0:47:46 (tr 0:46:39) | |||
T. real: 00:46:39 T. oficial: 00:47:46 Inici real: 09:31:56 Hora meta: 10:18:34 Cat:M3 Pos. categoria: 716 Inici cursa:9:30:48 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club: k5: 0:23:35 Hora k5 : 09:55:30 Pos k5 : 1297 - Meta: 0:46:39 Hora meta: 10:18:34 Pos meta : 1260 X 37 posicions
Split Times
4400
0:47:48
00:47:46
0:47:44
i
Luis Sanavia Gil
00:47:44 (Tr: 0:45:50)
i
Marc-august Puigdollers Vives
00:47:45 (Tr: 0:44:36)
Juan Calero Torralbo
00:47:45 (Tr: 0:46:56)
David Ferran Estrugo
00:47:45 (Tr: 0:47:14)
Felip Ortiz Escarra
00:47:45 (Tr: 0:46:11)
Luis Cabello Canalejo
00:47:46 (Tr: 0:47:21)
i
Felipe Pineda Ruiperez
00:47:46 (Tr: 0:47:24)
Maria josé Cote Benitez
00:47:46 (Tr: 0:46:19) |
|||||||