L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
359 | 330 | 259 | Raul Navarro Morata | 0:25:53 (tr 0:24:24) | |||
T. real: 00:24:24 T. oficial: 00:25:53 Inici real: 09:03:48 Hora meta: 09:28:12 Cat:SenM Pos. categoria: 169 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club:
11107
0:25:58
00:25:53
0:25:48
Jose luis Fernandez Martinez
00:25:53 (Tr: 0:25:44)
Míriam Nasarre Álvarez
00:25:53 (Tr: 0:24:48)
i
Andreu Sabadell Hernandez
00:25:54 (Tr: 0:24:45)
Leo Senosiain Frau
00:25:56 (Tr: 0:25:56)
Albert Del Toro
00:25:57 (Tr: 0:24:13)
i
Edgar Sare Gil
00:25:58 (Tr: 0:24:49) |
|||||||
447 | 397 | 299 | Jose luis Fernandez Martinez | 0:25:53 (tr 0:25:44) | |||
T. real: 00:25:44 T. oficial: 00:25:53 Inici real: 09:02:28 Hora meta: 09:28:12 Cat:V40M Pos. categoria: 115 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 5:09 min/km Club:
10007
0:25:58
00:25:53
0:25:49
Raul Navarro Morata
00:25:53 (Tr: 0:24:24)
i
Andreu Sabadell Hernandez
00:25:54 (Tr: 0:24:45)
Leo Senosiain Frau
00:25:56 (Tr: 0:25:56)
Albert Del Toro
00:25:57 (Tr: 0:24:13)
i
Edgar Sare Gil
00:25:58 (Tr: 0:24:49) |
|||||||
382 | 36 | 66 | Míriam Nasarre Álvarez | 0:25:53 (tr 0:24:48) | |||
T. real: 00:24:48 T. oficial: 00:25:53 Inici real: 09:03:25 Hora meta: 09:28:12 Cat:SenF Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:02:19 Sexe:F Ritme: 4:58 min/km Club:
10007
0:25:58
00:25:53
0:25:49
Raul Navarro Morata
00:25:53 (Tr: 0:24:24)
i
Andreu Sabadell Hernandez
00:25:54 (Tr: 0:24:45)
Leo Senosiain Frau
00:25:56 (Tr: 0:25:56)
Albert Del Toro
00:25:57 (Tr: 0:24:13)
i
Edgar Sare Gil
00:25:58 (Tr: 0:24:49) |
|||||||
377 | 344 | 741 |
i
|
Andreu Sabadell Hernandez | 0:25:54 (tr 0:24:45) | ||
T. real: 00:24:45 T. oficial: 00:25:54 Inici real: 09:03:28 Hora meta: 09:28:13 Cat:InfM Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 4:57 min/km Club: karate-espronceda
8800
0:25:58
00:25:54
0:25:50
Raul Navarro Morata
00:25:53 (Tr: 0:24:24)
Jose luis Fernandez Martinez
00:25:53 (Tr: 0:25:44)
Míriam Nasarre Álvarez
00:25:53 (Tr: 0:24:48)
Leo Senosiain Frau
00:25:56 (Tr: 0:25:56)
Albert Del Toro
00:25:57 (Tr: 0:24:13)
i
Edgar Sare Gil
00:25:58 (Tr: 0:24:49) |
|||||||
463 | 55 | 153 | Leo Senosiain Frau | 0:25:56 (tr 0:25:56) | |||
T. real: 00:25:56 T. oficial: 00:25:56 Inici real: 09:02:19 Hora meta: 09:28:15 Cat:SenF Pos. categoria: 34 Inici cursa:9:02:19 Sexe:F Ritme: 5:12 min/km Club: masques sant andreu
5830
0:25:59
00:25:56
0:25:53
Jose luis Fernandez Martinez
00:25:53 (Tr: 0:25:44)
Míriam Nasarre Álvarez
00:25:53 (Tr: 0:24:48)
i
Andreu Sabadell Hernandez
00:25:54 (Tr: 0:24:45)
Albert Del Toro
00:25:57 (Tr: 0:24:13)
i
Edgar Sare Gil
00:25:58 (Tr: 0:24:49)
i
Martina mª Canyelles Gamundí
00:25:59 (Tr: 0:24:19) |
|||||||
343 | 315 | 417 | Albert Del Toro | 0:25:57 (tr 0:24:13) | |||
T. real: 00:24:13 T. oficial: 00:25:57 Inici real: 09:04:04 Hora meta: 09:28:16 Cat:SenM Pos. categoria: 162 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club:
8910
0:26:01
00:25:57
0:25:53
Jose luis Fernandez Martinez
00:25:53 (Tr: 0:25:44)
Míriam Nasarre Álvarez
00:25:53 (Tr: 0:24:48)
i
Andreu Sabadell Hernandez
00:25:54 (Tr: 0:24:45)
Leo Senosiain Frau
00:25:56 (Tr: 0:25:56)
i
Edgar Sare Gil
00:25:58 (Tr: 0:24:49)
i
Martina mª Canyelles Gamundí
00:25:59 (Tr: 0:24:19)
i
Joëlle Conan
00:26:01 (Tr: 0:24:37) |
|||||||
383 | 347 | 923 |
i
|
Edgar Sare Gil | 0:25:58 (tr 0:24:49) | ||
T. real: 00:24:49 T. oficial: 00:25:58 Inici real: 09:03:29 Hora meta: 09:28:17 Cat:InfM Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 4:58 min/km Club:
10230
0:26:03
00:25:58
0:25:53
Jose luis Fernandez Martinez
00:25:53 (Tr: 0:25:44)
Míriam Nasarre Álvarez
00:25:53 (Tr: 0:24:48)
i
Andreu Sabadell Hernandez
00:25:54 (Tr: 0:24:45)
Leo Senosiain Frau
00:25:56 (Tr: 0:25:56)
Albert Del Toro
00:25:57 (Tr: 0:24:13)
i
Martina mª Canyelles Gamundí
00:25:59 (Tr: 0:24:19)
i
Joëlle Conan
00:26:01 (Tr: 0:24:37)
i
Juli De La Paz Pozuelo
00:26:03 (Tr: 0:25:50) |
|||||||
354 | 29 | 700 |
i
|
Martina mª Canyelles Gamundí | 0:25:59 (tr 0:24:19) | ||
T. real: 00:24:19 T. oficial: 00:25:59 Inici real: 09:03:59 Hora meta: 09:28:18 Cat:SenF Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:02:19 Sexe:F Ritme: 4:52 min/km Club:
9900
0:26:03
00:25:59
0:25:54
Leo Senosiain Frau
00:25:56 (Tr: 0:25:56)
Albert Del Toro
00:25:57 (Tr: 0:24:13)
i
Edgar Sare Gil
00:25:58 (Tr: 0:24:49)
i
Joëlle Conan
00:26:01 (Tr: 0:24:37)
i
Juli De La Paz Pozuelo
00:26:03 (Tr: 0:25:50)
i
Claudia Calvet Gomez
00:26:03 (Tr: 0:25:01) |
|||||||
372 | 33 | 491 |
i
|
Joëlle Conan | 0:26:01 (tr 0:24:37) | ||
T. real: 00:24:37 T. oficial: 00:26:01 Inici real: 09:03:43 Hora meta: 09:28:20 Cat:V50F Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:02:19 Sexe:F Ritme: 4:56 min/km Club:
10007
0:26:06
00:26:01
0:25:57
Albert Del Toro
00:25:57 (Tr: 0:24:13)
i
Edgar Sare Gil
00:25:58 (Tr: 0:24:49)
i
Martina mª Canyelles Gamundí
00:25:59 (Tr: 0:24:19)
i
Juli De La Paz Pozuelo
00:26:03 (Tr: 0:25:50)
i
Claudia Calvet Gomez
00:26:03 (Tr: 0:25:01)
i
Nuria Bardasco San José
00:26:06 (Tr: 0:24:58) |
|||||||
456 | 403 | 479 |
i
|
Juli De La Paz Pozuelo | 0:26:03 (tr 0:25:50) | ||
T. real: 00:25:50 T. oficial: 00:26:03 Inici real: 09:02:32 Hora meta: 09:28:22 Cat:SenM Pos. categoria: 207 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 5:10 min/km Club: hrc
10230
0:26:07
00:26:03
0:25:58
i
Edgar Sare Gil
00:25:58 (Tr: 0:24:49)
i
Martina mª Canyelles Gamundí
00:25:59 (Tr: 0:24:19)
i
Joëlle Conan
00:26:01 (Tr: 0:24:37)
i
Claudia Calvet Gomez
00:26:03 (Tr: 0:25:01)
i
Nuria Bardasco San José
00:26:06 (Tr: 0:24:58)
i
Raul Anguita Fernández
00:26:06 (Tr: 0:25:01)
i
Mònica López López
00:26:06 (Tr: 0:25:02)
i
Israel Gutierrez Cañas
00:26:07 (Tr: 0:24:53) |
|||||||
394 | 39 | 507 |
i
|
Claudia Calvet Gomez | 0:26:03 (tr 0:25:01) | ||
T. real: 00:25:01 T. oficial: 00:26:03 Inici real: 09:03:22 Hora meta: 09:28:22 Cat:SenF Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:02:19 Sexe:F Ritme: 5:01 min/km Club:
9900
0:26:08
00:26:03
0:25:59
i
Martina mª Canyelles Gamundí
00:25:59 (Tr: 0:24:19)
i
Joëlle Conan
00:26:01 (Tr: 0:24:37)
i
Juli De La Paz Pozuelo
00:26:03 (Tr: 0:25:50)
i
Nuria Bardasco San José
00:26:06 (Tr: 0:24:58)
i
Raul Anguita Fernández
00:26:06 (Tr: 0:25:01)
i
Mònica López López
00:26:06 (Tr: 0:25:02)
i
Israel Gutierrez Cañas
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Xavier Gil Pardillo
00:26:07 (Tr: 0:24:53) |
|||||||
390 | 37 | 742 |
i
|
Nuria Bardasco San José | 0:26:06 (tr 0:24:58) | ||
T. real: 00:24:58 T. oficial: 00:26:06 Inici real: 09:03:28 Hora meta: 09:28:25 Cat:JuvF Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:02:19 Sexe:F Ritme: 5:00 min/km Club: karate-espronceda
10007
0:26:10
00:26:06
0:26:01
i
Joëlle Conan
00:26:01 (Tr: 0:24:37)
i
Juli De La Paz Pozuelo
00:26:03 (Tr: 0:25:50)
i
Claudia Calvet Gomez
00:26:03 (Tr: 0:25:01)
i
Raul Anguita Fernández
00:26:06 (Tr: 0:25:01)
i
Mònica López López
00:26:06 (Tr: 0:25:02)
i
Israel Gutierrez Cañas
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Xavier Gil Pardillo
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Hèctor Glaría Uruñuela
00:26:08 (Tr: 0:24:59)
i
Jesus Diaz Ferrer
00:26:10 (Tr: 0:26:10)
i
Andrés Gil Nieto
00:26:10 (Tr: 0:24:55) |
|||||||
395 | 356 | 192 |
i
|
Raul Anguita Fernández | 0:26:06 (tr 0:25:01) | ||
T. real: 00:25:01 T. oficial: 00:26:06 Inici real: 09:03:24 Hora meta: 09:28:25 Cat:SenM Pos. categoria: 184 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 5:01 min/km Club:
7920
0:26:10
00:26:06
0:26:03
i
Juli De La Paz Pozuelo
00:26:03 (Tr: 0:25:50)
i
Claudia Calvet Gomez
00:26:03 (Tr: 0:25:01)
i
Nuria Bardasco San José
00:26:06 (Tr: 0:24:58)
i
Mònica López López
00:26:06 (Tr: 0:25:02)
i
Israel Gutierrez Cañas
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Xavier Gil Pardillo
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Hèctor Glaría Uruñuela
00:26:08 (Tr: 0:24:59)
i
Jesus Diaz Ferrer
00:26:10 (Tr: 0:26:10) |
|||||||
397 | 40 | 191 |
i
|
Mònica López López | 0:26:06 (tr 0:25:02) | ||
T. real: 00:25:02 T. oficial: 00:26:06 Inici real: 09:03:24 Hora meta: 09:28:25 Cat:SenF Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:02:19 Sexe:F Ritme: 5:01 min/km Club:
7370
0:26:10
00:26:06
0:26:03
i
Claudia Calvet Gomez
00:26:03 (Tr: 0:25:01)
i
Nuria Bardasco San José
00:26:06 (Tr: 0:24:58)
i
Raul Anguita Fernández
00:26:06 (Tr: 0:25:01)
i
Israel Gutierrez Cañas
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Xavier Gil Pardillo
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Hèctor Glaría Uruñuela
00:26:08 (Tr: 0:24:59)
i
Jesus Diaz Ferrer
00:26:10 (Tr: 0:26:10) |
|||||||
386 | 350 | 139 |
i
|
Israel Gutierrez Cañas | 0:26:07 (tr 0:24:53) | ||
T. real: 00:24:53 T. oficial: 00:26:07 Inici real: 09:03:34 Hora meta: 09:28:26 Cat:SenM Pos. categoria: 179 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 4:59 min/km Club:
5940
0:26:10
00:26:07
0:26:04
i
Nuria Bardasco San José
00:26:06 (Tr: 0:24:58)
i
Raul Anguita Fernández
00:26:06 (Tr: 0:25:01)
i
Mònica López López
00:26:06 (Tr: 0:25:02)
Xavier Gil Pardillo
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Hèctor Glaría Uruñuela
00:26:08 (Tr: 0:24:59)
i
Jesus Diaz Ferrer
00:26:10 (Tr: 0:26:10) |
|||||||
387 | 351 | 1013 | Xavier Gil Pardillo | 0:26:07 (tr 0:24:53) | |||
T. real: 00:24:53 T. oficial: 00:26:07 Inici real: 09:03:34 Hora meta: 09:28:26 Cat:SenM Pos. categoria: 180 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 4:59 min/km Club:
6710
0:26:10
00:26:07
0:26:04
i
Nuria Bardasco San José
00:26:06 (Tr: 0:24:58)
i
Raul Anguita Fernández
00:26:06 (Tr: 0:25:01)
i
Mònica López López
00:26:06 (Tr: 0:25:02)
i
Israel Gutierrez Cañas
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Hèctor Glaría Uruñuela
00:26:08 (Tr: 0:24:59)
i
Jesus Diaz Ferrer
00:26:10 (Tr: 0:26:10)
i
Andrés Gil Nieto
00:26:10 (Tr: 0:24:55) |
|||||||
392 | 355 | 237 | Hèctor Glaría Uruñuela | 0:26:08 (tr 0:24:59) | |||
T. real: 00:24:59 T. oficial: 00:26:08 Inici real: 09:03:29 Hora meta: 09:28:27 Cat:SenM Pos. categoria: 183 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 5:00 min/km Club: company...
5060
0:26:11
00:26:08
0:26:06
i
Raul Anguita Fernández
00:26:06 (Tr: 0:25:01)
i
Mònica López López
00:26:06 (Tr: 0:25:02)
i
Israel Gutierrez Cañas
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Xavier Gil Pardillo
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
i
Jesus Diaz Ferrer
00:26:10 (Tr: 0:26:10)
i
Andrés Gil Nieto
00:26:10 (Tr: 0:24:55)
i
Francisco Torres Sanchez
00:26:11 (Tr: 0:25:06) |
|||||||
471 | 414 | 27 |
i
|
Jesus Diaz Ferrer | 0:26:10 (tr 0:26:10) | ||
T. real: 00:26:10 T. oficial: 00:26:10 Inici real: 09:02:19 Hora meta: 09:28:29 Cat:JuvM Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 5:14 min/km Club:
7700
0:26:13
00:26:10
0:26:06
i
Mònica López López
00:26:06 (Tr: 0:25:02)
i
Israel Gutierrez Cañas
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Xavier Gil Pardillo
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Hèctor Glaría Uruñuela
00:26:08 (Tr: 0:24:59)
i
Andrés Gil Nieto
00:26:10 (Tr: 0:24:55)
i
Francisco Torres Sanchez
00:26:11 (Tr: 0:25:06)
i
Armand Dieste Fontcuberta
00:26:13 (Tr: 0:24:45) |
|||||||
388 | 352 | 408 |
i
|
Andrés Gil Nieto | 0:26:10 (tr 0:24:55) | ||
T. real: 00:24:55 T. oficial: 00:26:10 Inici real: 09:03:34 Hora meta: 09:28:29 Cat:V40M Pos. categoria: 103 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 4:59 min/km Club:
8027
0:26:14
00:26:10
0:26:07
i
Israel Gutierrez Cañas
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Xavier Gil Pardillo
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Hèctor Glaría Uruñuela
00:26:08 (Tr: 0:24:59)
i
Jesus Diaz Ferrer
00:26:10 (Tr: 0:26:10)
i
Francisco Torres Sanchez
00:26:11 (Tr: 0:25:06)
i
Armand Dieste Fontcuberta
00:26:13 (Tr: 0:24:45)
Cesar Nuñez Alvarez
00:26:14 (Tr: 0:25:08) |
|||||||
404 | 363 | 570 |
i
|
Francisco Torres Sanchez | 0:26:11 (tr 0:25:06) | ||
T. real: 00:25:06 T. oficial: 00:26:11 Inici real: 09:03:25 Hora meta: 09:28:30 Cat:V40M Pos. categoria: 105 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 5:01 min/km Club:
10340
0:26:15
00:26:11
0:26:06
i
Raul Anguita Fernández
00:26:06 (Tr: 0:25:01)
i
Mònica López López
00:26:06 (Tr: 0:25:02)
i
Israel Gutierrez Cañas
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Xavier Gil Pardillo
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Hèctor Glaría Uruñuela
00:26:08 (Tr: 0:24:59)
i
Jesus Diaz Ferrer
00:26:10 (Tr: 0:26:10)
i
Andrés Gil Nieto
00:26:10 (Tr: 0:24:55)
i
Armand Dieste Fontcuberta
00:26:13 (Tr: 0:24:45)
Cesar Nuñez Alvarez
00:26:14 (Tr: 0:25:08)
i
Oriol Díaz Cusí
00:26:15 (Tr: 0:24:34) |
|||||||
376 | 343 | 1091 |
i
|
Armand Dieste Fontcuberta | 0:26:13 (tr 0:24:45) | ||
T. real: 00:24:45 T. oficial: 00:26:13 Inici real: 09:03:48 Hora meta: 09:28:32 Cat:InfM Pos. categoria: 18 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 4:57 min/km Club: triatlo i fondistes barcelona
17817
0:26:21
00:26:13
0:26:05
i
Nuria Bardasco San José
00:26:06 (Tr: 0:24:58)
i
Raul Anguita Fernández
00:26:06 (Tr: 0:25:01)
i
Mònica López López
00:26:06 (Tr: 0:25:02)
i
Israel Gutierrez Cañas
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Xavier Gil Pardillo
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Hèctor Glaría Uruñuela
00:26:08 (Tr: 0:24:59)
i
Jesus Diaz Ferrer
00:26:10 (Tr: 0:26:10)
i
Andrés Gil Nieto
00:26:10 (Tr: 0:24:55)
i
Francisco Torres Sanchez
00:26:11 (Tr: 0:25:06)
Cesar Nuñez Alvarez
00:26:14 (Tr: 0:25:08)
i
Oriol Díaz Cusí
00:26:15 (Tr: 0:24:34)
i
Daniel Fernandez Maldonado
00:26:21 (Tr: 0:24:59) |
|||||||
408 | 366 | 30 | Cesar Nuñez Alvarez | 0:26:14 (tr 0:25:08) | |||
T. real: 00:25:08 T. oficial: 00:26:14 Inici real: 09:03:26 Hora meta: 09:28:33 Cat:V50M Pos. categoria: 35 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 5:02 min/km Club:
19580
0:26:23
00:26:14
0:26:05
i
Nuria Bardasco San José
00:26:06 (Tr: 0:24:58)
i
Raul Anguita Fernández
00:26:06 (Tr: 0:25:01)
i
Mònica López López
00:26:06 (Tr: 0:25:02)
i
Israel Gutierrez Cañas
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Xavier Gil Pardillo
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Hèctor Glaría Uruñuela
00:26:08 (Tr: 0:24:59)
i
Jesus Diaz Ferrer
00:26:10 (Tr: 0:26:10)
i
Andrés Gil Nieto
00:26:10 (Tr: 0:24:55)
i
Francisco Torres Sanchez
00:26:11 (Tr: 0:25:06)
i
Armand Dieste Fontcuberta
00:26:13 (Tr: 0:24:45)
i
Oriol Díaz Cusí
00:26:15 (Tr: 0:24:34)
i
Daniel Fernandez Maldonado
00:26:21 (Tr: 0:24:59)
i
Jordi Arias Perez
00:26:23 (Tr: 0:25:09) |
|||||||
368 | 336 | 1057 |
i
|
Oriol Díaz Cusí | 0:26:15 (tr 0:24:34) | ||
T. real: 00:24:34 T. oficial: 00:26:15 Inici real: 09:04:01 Hora meta: 09:28:34 Cat:V40M Pos. categoria: 97 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
18150
0:26:23
00:26:15
0:26:07
i
Israel Gutierrez Cañas
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Xavier Gil Pardillo
00:26:07 (Tr: 0:24:53)
Hèctor Glaría Uruñuela
00:26:08 (Tr: 0:24:59)
i
Jesus Diaz Ferrer
00:26:10 (Tr: 0:26:10)
i
Andrés Gil Nieto
00:26:10 (Tr: 0:24:55)
i
Francisco Torres Sanchez
00:26:11 (Tr: 0:25:06)
i
Armand Dieste Fontcuberta
00:26:13 (Tr: 0:24:45)
Cesar Nuñez Alvarez
00:26:14 (Tr: 0:25:08)
i
Daniel Fernandez Maldonado
00:26:21 (Tr: 0:24:59)
i
Jordi Arias Perez
00:26:23 (Tr: 0:25:09)
Jesus Meneses Moratalla
00:26:23 (Tr: 0:26:15) |
|||||||
391 | 354 | 426 |
i
|
Daniel Fernandez Maldonado | 0:26:21 (tr 0:24:59) | ||
T. real: 00:24:59 T. oficial: 00:26:21 Inici real: 09:03:42 Hora meta: 09:28:40 Cat:SenM Pos. categoria: 182 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 5:00 min/km Club:
17817
0:26:29
00:26:21
0:26:13
i
Armand Dieste Fontcuberta
00:26:13 (Tr: 0:24:45)
Cesar Nuñez Alvarez
00:26:14 (Tr: 0:25:08)
i
Oriol Díaz Cusí
00:26:15 (Tr: 0:24:34)
i
Jordi Arias Perez
00:26:23 (Tr: 0:25:09)
Jesus Meneses Moratalla
00:26:23 (Tr: 0:26:15)
i
Carlos Garcia Alcarraz
00:26:24 (Tr: 0:25:04)
i
Apolonia Capó Adrover
00:26:27 (Tr: 0:24:47)
i
Jordi González Blasco
00:26:28 (Tr: 0:25:17)
Antonio Hornos Garcia
00:26:28 (Tr: 0:25:23) |
|||||||
410 | 368 | 938 |
i
|
Jordi Arias Perez | 0:26:23 (tr 0:25:09) | ||
T. real: 00:25:09 T. oficial: 00:26:23 Inici real: 09:03:33 Hora meta: 09:28:42 Cat:SenM Pos. categoria: 192 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 5:02 min/km Club:
19580
0:26:32
00:26:23
0:26:14
Cesar Nuñez Alvarez
00:26:14 (Tr: 0:25:08)
i
Oriol Díaz Cusí
00:26:15 (Tr: 0:24:34)
i
Daniel Fernandez Maldonado
00:26:21 (Tr: 0:24:59)
Jesus Meneses Moratalla
00:26:23 (Tr: 0:26:15)
i
Carlos Garcia Alcarraz
00:26:24 (Tr: 0:25:04)
i
Apolonia Capó Adrover
00:26:27 (Tr: 0:24:47)
i
Jordi González Blasco
00:26:28 (Tr: 0:25:17)
Antonio Hornos Garcia
00:26:28 (Tr: 0:25:23) |
|||||||
474 | 417 | 224 | Jesus Meneses Moratalla | 0:26:23 (tr 0:26:15) | |||
T. real: 00:26:15 T. oficial: 00:26:23 Inici real: 09:02:28 Hora meta: 09:28:42 Cat:SenM Pos. categoria: 216 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 5:15 min/km Club:
18150
0:26:32
00:26:23
0:26:15
i
Oriol Díaz Cusí
00:26:15 (Tr: 0:24:34)
i
Daniel Fernandez Maldonado
00:26:21 (Tr: 0:24:59)
i
Jordi Arias Perez
00:26:23 (Tr: 0:25:09)
i
Carlos Garcia Alcarraz
00:26:24 (Tr: 0:25:04)
i
Apolonia Capó Adrover
00:26:27 (Tr: 0:24:47)
i
Jordi González Blasco
00:26:28 (Tr: 0:25:17)
Antonio Hornos Garcia
00:26:28 (Tr: 0:25:23) |
|||||||
402 | 361 | 951 |
i
|
Carlos Garcia Alcarraz | 0:26:24 (tr 0:25:04) | ||
T. real: 00:25:04 T. oficial: 00:26:24 Inici real: 09:03:40 Hora meta: 09:28:43 Cat:SenM Pos. categoria: 188 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 5:01 min/km Club:
7367
0:26:28
00:26:24
0:26:21
i
Daniel Fernandez Maldonado
00:26:21 (Tr: 0:24:59)
i
Jordi Arias Perez
00:26:23 (Tr: 0:25:09)
Jesus Meneses Moratalla
00:26:23 (Tr: 0:26:15)
i
Apolonia Capó Adrover
00:26:27 (Tr: 0:24:47)
i
Jordi González Blasco
00:26:28 (Tr: 0:25:17)
Antonio Hornos Garcia
00:26:28 (Tr: 0:25:23) |
|||||||
379 | 34 | 1022 |
i
|
Apolonia Capó Adrover | 0:26:27 (tr 0:24:47) | ||
T. real: 00:24:47 T. oficial: 00:26:27 Inici real: 09:03:59 Hora meta: 09:28:46 Cat:SenF Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:02:19 Sexe:F Ritme: 4:58 min/km Club:
8470
0:26:31
00:26:27
0:26:23
i
Jordi Arias Perez
00:26:23 (Tr: 0:25:09)
Jesus Meneses Moratalla
00:26:23 (Tr: 0:26:15)
i
Carlos Garcia Alcarraz
00:26:24 (Tr: 0:25:04)
i
Jordi González Blasco
00:26:28 (Tr: 0:25:17)
Antonio Hornos Garcia
00:26:28 (Tr: 0:25:23) |
|||||||
418 | 376 | 49 |
i
|
Jordi González Blasco | 0:26:28 (tr 0:25:17) | ||
T. real: 00:25:17 T. oficial: 00:26:28 Inici real: 09:03:30 Hora meta: 09:28:47 Cat:SenM Pos. categoria: 197 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 5:04 min/km Club:
8910
0:26:32
00:26:28
0:26:23
Jesus Meneses Moratalla
00:26:23 (Tr: 0:26:15)
i
Carlos Garcia Alcarraz
00:26:24 (Tr: 0:25:04)
i
Apolonia Capó Adrover
00:26:27 (Tr: 0:24:47)
Antonio Hornos Garcia
00:26:28 (Tr: 0:25:23) |
|||||||
426 | 381 | 51 | Antonio Hornos Garcia | 0:26:28 (tr 0:25:23) | |||
T. real: 00:25:23 T. oficial: 00:26:28 Inici real: 09:03:24 Hora meta: 09:28:47 Cat:V40M Pos. categoria: 109 Inici cursa:9:02:19 Sexe:M Ritme: 5:05 min/km Club:
7367
0:26:31
00:26:28
0:26:24
i
Carlos Garcia Alcarraz
00:26:24 (Tr: 0:25:04)
i
Apolonia Capó Adrover
00:26:27 (Tr: 0:24:47)
i
Jordi González Blasco
00:26:28 (Tr: 0:25:17) |
|||||||