L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 24 | 624 |
i
|
Ramon Sanz Lorenzo | 0:20:27 (tr 0:20:25) | ||
T. real: 00:20:25 T. oficial: 00:20:27 Inici real: 09:29:23 Hora meta: 09:49:47 Cat:M Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:05 min/km Club:
138927
0:21:30
00:20:27
0:19:24
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:31 (Tr: 0:20:29)
Andreu Ballbé Garcia
00:20:37 (Tr: 0:20:35)
Alexia Castillo Lopez
00:21:00 (Tr: 0:20:58)
Xavier Gibernau Ponsa
00:21:08 (Tr: 0:21:06)
i
Olallo Alcaide Hernández
00:21:11 (Tr: 0:21:03)
i
Ignasi Lopez Casas
00:21:30 (Tr: 0:21:29) |
|||||||
32 | 8 | 615 |
i
|
M.helena Gaeta Monleón | 0:20:31 (tr 0:20:29) | ||
T. real: 00:20:29 T. oficial: 00:20:31 Inici real: 09:29:22 Hora meta: 09:49:51 Cat:F Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:29:20 Sexe:F Ritme: 4:06 min/km Club: g.a. lluisos mataro
130457
0:21:30
00:20:31
0:19:32
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:27 (Tr: 0:20:25)
Andreu Ballbé Garcia
00:20:37 (Tr: 0:20:35)
Alexia Castillo Lopez
00:21:00 (Tr: 0:20:58)
Xavier Gibernau Ponsa
00:21:08 (Tr: 0:21:06)
i
Olallo Alcaide Hernández
00:21:11 (Tr: 0:21:03)
i
Ignasi Lopez Casas
00:21:30 (Tr: 0:21:29) |
|||||||
33 | 25 | 621 | Andreu Ballbé Garcia | 0:20:37 (tr 0:20:35) | |||
T. real: 00:20:35 T. oficial: 00:20:37 Inici real: 09:29:23 Hora meta: 09:49:57 Cat:M Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:07 min/km Club: adeu espanya
117257
0:21:30
00:20:37
0:19:44
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:27 (Tr: 0:20:25)
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:31 (Tr: 0:20:29)
Alexia Castillo Lopez
00:21:00 (Tr: 0:20:58)
Xavier Gibernau Ponsa
00:21:08 (Tr: 0:21:06)
i
Olallo Alcaide Hernández
00:21:11 (Tr: 0:21:03)
i
Ignasi Lopez Casas
00:21:30 (Tr: 0:21:29) |
|||||||
34 | 9 | 553 | Alexia Castillo Lopez | 0:21:00 (tr 0:20:58) | |||
T. real: 00:20:58 T. oficial: 00:21:00 Inici real: 09:29:23 Hora meta: 09:50:20 Cat:F Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:29:20 Sexe:F Ritme: 4:12 min/km Club: u.a lleida
73040
0:21:33
00:21:00
0:20:27
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:27 (Tr: 0:20:25)
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:31 (Tr: 0:20:29)
Andreu Ballbé Garcia
00:20:37 (Tr: 0:20:35)
Xavier Gibernau Ponsa
00:21:08 (Tr: 0:21:06)
i
Olallo Alcaide Hernández
00:21:11 (Tr: 0:21:03)
i
Ignasi Lopez Casas
00:21:30 (Tr: 0:21:29) |
|||||||
35 | 26 | 510 | Xavier Gibernau Ponsa | 0:21:08 (tr 0:21:06) | |||
T. real: 00:21:06 T. oficial: 00:21:08 Inici real: 09:29:22 Hora meta: 09:50:28 Cat:M Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:14 min/km Club: triatló i fondistes barcelona
86130
0:21:47
00:21:08
0:20:29
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:31 (Tr: 0:20:29)
Andreu Ballbé Garcia
00:20:37 (Tr: 0:20:35)
Alexia Castillo Lopez
00:21:00 (Tr: 0:20:58)
i
Olallo Alcaide Hernández
00:21:11 (Tr: 0:21:03)
i
Ignasi Lopez Casas
00:21:30 (Tr: 0:21:29)
David Romero Pelegrin
00:21:47 (Tr: 0:21:46) |
|||||||
36 | 27 | 558 |
i
|
Olallo Alcaide Hernández | 0:21:11 (tr 0:21:03) | ||
T. real: 00:21:03 T. oficial: 00:21:11 Inici real: 09:29:29 Hora meta: 09:50:31 Cat:M Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:13 min/km Club:
149712
0:22:19
00:21:11
0:20:03
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:27 (Tr: 0:20:25)
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:31 (Tr: 0:20:29)
Andreu Ballbé Garcia
00:20:37 (Tr: 0:20:35)
Alexia Castillo Lopez
00:21:00 (Tr: 0:20:58)
Xavier Gibernau Ponsa
00:21:08 (Tr: 0:21:06)
i
Ignasi Lopez Casas
00:21:30 (Tr: 0:21:29)
David Romero Pelegrin
00:21:47 (Tr: 0:21:46)
i
Broja Fernandez Cabello
00:22:19 (Tr: 0:22:10) |
|||||||
37 | 28 | 671 |
i
|
Ignasi Lopez Casas | 0:21:30 (tr 0:21:29) | ||
T. real: 00:21:29 T. oficial: 00:21:30 Inici real: 09:29:21 Hora meta: 09:50:50 Cat:M Pos. categoria: 28 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:18 min/km Club: a.a.catalunya
158292
0:22:42
00:21:30
0:20:18
i
Ramon Sanz Lorenzo
00:20:27 (Tr: 0:20:25)
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:31 (Tr: 0:20:29)
Andreu Ballbé Garcia
00:20:37 (Tr: 0:20:35)
Alexia Castillo Lopez
00:21:00 (Tr: 0:20:58)
Xavier Gibernau Ponsa
00:21:08 (Tr: 0:21:06)
i
Olallo Alcaide Hernández
00:21:11 (Tr: 0:21:03)
David Romero Pelegrin
00:21:47 (Tr: 0:21:46)
i
Broja Fernandez Cabello
00:22:19 (Tr: 0:22:10)
Luciano Giudicessi Ureta
00:22:42 (Tr: 0:22:15) |
|||||||
38 | 29 | 512 | David Romero Pelegrin | 0:21:47 (tr 0:21:46) | |||
T. real: 00:21:46 T. oficial: 00:21:47 Inici real: 09:29:21 Hora meta: 09:51:07 Cat:M Pos. categoria: 29 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:22 min/km Club:
147070
0:22:54
00:21:47
0:20:40
Alexia Castillo Lopez
00:21:00 (Tr: 0:20:58)
Xavier Gibernau Ponsa
00:21:08 (Tr: 0:21:06)
i
Olallo Alcaide Hernández
00:21:11 (Tr: 0:21:03)
i
Ignasi Lopez Casas
00:21:30 (Tr: 0:21:29)
i
Broja Fernandez Cabello
00:22:19 (Tr: 0:22:10)
Luciano Giudicessi Ureta
00:22:42 (Tr: 0:22:15)
i
Adhara Barril Navarro
00:22:54 (Tr: 0:22:54) |
|||||||
39 | 30 | 725 |
i
|
Broja Fernandez Cabello | 0:22:19 (tr 0:22:10) | ||
T. real: 00:22:10 T. oficial: 00:22:19 Inici real: 09:29:30 Hora meta: 09:51:39 Cat:M Pos. categoria: 30 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:26 min/km Club:
149712
0:23:28
00:22:19
0:21:11
i
Olallo Alcaide Hernández
00:21:11 (Tr: 0:21:03)
i
Ignasi Lopez Casas
00:21:30 (Tr: 0:21:29)
David Romero Pelegrin
00:21:47 (Tr: 0:21:46)
Luciano Giudicessi Ureta
00:22:42 (Tr: 0:22:15)
i
Adhara Barril Navarro
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Nathan Brisset
00:23:14 (Tr: 0:23:00)
Noemi Garcia Gonzalez
00:23:23 (Tr: 0:23:18)
Lorenzo Martin Martin
00:23:24 (Tr: 0:23:20) |
|||||||
40 | 31 | 659 | Luciano Giudicessi Ureta | 0:22:42 (tr 0:22:15) | |||
T. real: 00:22:15 T. oficial: 00:22:42 Inici real: 09:29:47 Hora meta: 09:52:02 Cat:M Pos. categoria: 31 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:27 min/km Club:
158292
0:23:54
00:22:42
0:21:30
i
Ignasi Lopez Casas
00:21:30 (Tr: 0:21:29)
David Romero Pelegrin
00:21:47 (Tr: 0:21:46)
i
Broja Fernandez Cabello
00:22:19 (Tr: 0:22:10)
i
Adhara Barril Navarro
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Nathan Brisset
00:23:14 (Tr: 0:23:00)
Noemi Garcia Gonzalez
00:23:23 (Tr: 0:23:18)
Lorenzo Martin Martin
00:23:24 (Tr: 0:23:20)
i
Laura Fernández García
00:23:36 (Tr: 0:23:31)
i
Jose luis Sanchez Ruzafa
00:23:39 (Tr: 0:23:25)
i
Silvia Rodriguez Alonso
00:23:44 (Tr: 0:23:38)
Fabi Suriñach Pérez
00:23:47 (Tr: 0:23:41)
Germán Falcón Martínez
00:23:48 (Tr: 0:23:41) |
|||||||
41 | 10 | 637 |
i
|
Adhara Barril Navarro | 0:22:54 (tr 0:22:54) | ||
T. real: 00:22:54 T. oficial: 00:22:54 Inici real: 09:29:21 Hora meta: 09:52:14 Cat:F Pos. categoria: 10 Inici cursa:9:29:20 Sexe:F Ritme: 4:35 min/km Club:
147070
0:24:01
00:22:54
0:21:47
David Romero Pelegrin
00:21:47 (Tr: 0:21:46)
i
Broja Fernandez Cabello
00:22:19 (Tr: 0:22:10)
Luciano Giudicessi Ureta
00:22:42 (Tr: 0:22:15)
Nathan Brisset
00:23:14 (Tr: 0:23:00)
Noemi Garcia Gonzalez
00:23:23 (Tr: 0:23:18)
Lorenzo Martin Martin
00:23:24 (Tr: 0:23:20)
i
Laura Fernández García
00:23:36 (Tr: 0:23:31)
i
Jose luis Sanchez Ruzafa
00:23:39 (Tr: 0:23:25)
i
Silvia Rodriguez Alonso
00:23:44 (Tr: 0:23:38)
Fabi Suriñach Pérez
00:23:47 (Tr: 0:23:41)
Germán Falcón Martínez
00:23:48 (Tr: 0:23:41) |
|||||||
42 | 32 | 564 | Nathan Brisset | 0:23:14 (tr 0:23:00) | |||
T. real: 00:23:00 T. oficial: 00:23:14 Inici real: 09:29:35 Hora meta: 09:52:34 Cat:M Pos. categoria: 32 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:36 min/km Club:
119130
0:24:08
00:23:14
0:22:19
i
Broja Fernandez Cabello
00:22:19 (Tr: 0:22:10)
Luciano Giudicessi Ureta
00:22:42 (Tr: 0:22:15)
i
Adhara Barril Navarro
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Noemi Garcia Gonzalez
00:23:23 (Tr: 0:23:18)
Lorenzo Martin Martin
00:23:24 (Tr: 0:23:20)
i
Laura Fernández García
00:23:36 (Tr: 0:23:31)
i
Jose luis Sanchez Ruzafa
00:23:39 (Tr: 0:23:25)
i
Silvia Rodriguez Alonso
00:23:44 (Tr: 0:23:38)
Fabi Suriñach Pérez
00:23:47 (Tr: 0:23:41)
Germán Falcón Martínez
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
Jaime ernesto Taipe Quinga
00:24:07 (Tr: 0:24:03) |
|||||||
43 | 11 | 560 | Noemi Garcia Gonzalez | 0:23:23 (tr 0:23:18) | |||
T. real: 00:23:18 T. oficial: 00:23:23 Inici real: 09:29:26 Hora meta: 09:52:43 Cat:F Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:29:20 Sexe:F Ritme: 4:40 min/km Club: horta esportiva
90530
0:24:04
00:23:23
0:22:42
Luciano Giudicessi Ureta
00:22:42 (Tr: 0:22:15)
i
Adhara Barril Navarro
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Nathan Brisset
00:23:14 (Tr: 0:23:00)
Lorenzo Martin Martin
00:23:24 (Tr: 0:23:20)
i
Laura Fernández García
00:23:36 (Tr: 0:23:31)
i
Jose luis Sanchez Ruzafa
00:23:39 (Tr: 0:23:25)
i
Silvia Rodriguez Alonso
00:23:44 (Tr: 0:23:38)
Fabi Suriñach Pérez
00:23:47 (Tr: 0:23:41)
Germán Falcón Martínez
00:23:48 (Tr: 0:23:41) |
|||||||
44 | 33 | 554 | Lorenzo Martin Martin | 0:23:24 (tr 0:23:20) | |||
T. real: 00:23:20 T. oficial: 00:23:24 Inici real: 09:29:24 Hora meta: 09:52:44 Cat:M Pos. categoria: 33 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:40 min/km Club: fondistes rubi
65230
0:23:53
00:23:24
0:22:54
i
Adhara Barril Navarro
00:22:54 (Tr: 0:22:54)
Nathan Brisset
00:23:14 (Tr: 0:23:00)
Noemi Garcia Gonzalez
00:23:23 (Tr: 0:23:18)
i
Laura Fernández García
00:23:36 (Tr: 0:23:31)
i
Jose luis Sanchez Ruzafa
00:23:39 (Tr: 0:23:25)
i
Silvia Rodriguez Alonso
00:23:44 (Tr: 0:23:38)
Fabi Suriñach Pérez
00:23:47 (Tr: 0:23:41)
Germán Falcón Martínez
00:23:48 (Tr: 0:23:41) |
|||||||
45 | 12 | 568 |
i
|
Laura Fernández García | 0:23:36 (tr 0:23:31) | ||
T. real: 00:23:31 T. oficial: 00:23:36 Inici real: 09:29:26 Hora meta: 09:52:56 Cat:F Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:29:20 Sexe:F Ritme: 4:43 min/km Club:
49937
0:23:59
00:23:36
0:23:14
Nathan Brisset
00:23:14 (Tr: 0:23:00)
Noemi Garcia Gonzalez
00:23:23 (Tr: 0:23:18)
Lorenzo Martin Martin
00:23:24 (Tr: 0:23:20)
i
Jose luis Sanchez Ruzafa
00:23:39 (Tr: 0:23:25)
i
Silvia Rodriguez Alonso
00:23:44 (Tr: 0:23:38)
Fabi Suriñach Pérez
00:23:47 (Tr: 0:23:41)
Germán Falcón Martínez
00:23:48 (Tr: 0:23:41) |
|||||||
46 | 34 | 577 |
i
|
Jose luis Sanchez Ruzafa | 0:23:39 (tr 0:23:25) | ||
T. real: 00:23:25 T. oficial: 00:23:39 Inici real: 09:29:35 Hora meta: 09:52:59 Cat:M Pos. categoria: 34 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club:
35640
0:23:56
00:23:39
0:23:23
Noemi Garcia Gonzalez
00:23:23 (Tr: 0:23:18)
Lorenzo Martin Martin
00:23:24 (Tr: 0:23:20)
i
Laura Fernández García
00:23:36 (Tr: 0:23:31)
i
Silvia Rodriguez Alonso
00:23:44 (Tr: 0:23:38)
Fabi Suriñach Pérez
00:23:47 (Tr: 0:23:41)
Germán Falcón Martínez
00:23:48 (Tr: 0:23:41) |
|||||||
47 | 13 | 616 |
i
|
Silvia Rodriguez Alonso | 0:23:44 (tr 0:23:38) | ||
T. real: 00:23:38 T. oficial: 00:23:44 Inici real: 09:29:26 Hora meta: 09:53:04 Cat:F Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:29:20 Sexe:F Ritme: 4:44 min/km Club:
50050
0:24:07
00:23:44
0:23:21
Noemi Garcia Gonzalez
00:23:23 (Tr: 0:23:18)
Lorenzo Martin Martin
00:23:24 (Tr: 0:23:20)
i
Laura Fernández García
00:23:36 (Tr: 0:23:31)
i
Jose luis Sanchez Ruzafa
00:23:39 (Tr: 0:23:25)
Fabi Suriñach Pérez
00:23:47 (Tr: 0:23:41)
Germán Falcón Martínez
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
Jaime ernesto Taipe Quinga
00:24:07 (Tr: 0:24:03) |
|||||||
48 | 35 | 565 | Fabi Suriñach Pérez | 0:23:47 (tr 0:23:41) | |||
T. real: 00:23:41 T. oficial: 00:23:47 Inici real: 09:29:27 Hora meta: 09:53:07 Cat:M Pos. categoria: 35 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:45 min/km Club:
60387
0:24:15
00:23:47
0:23:20
Noemi Garcia Gonzalez
00:23:23 (Tr: 0:23:18)
Lorenzo Martin Martin
00:23:24 (Tr: 0:23:20)
i
Laura Fernández García
00:23:36 (Tr: 0:23:31)
i
Jose luis Sanchez Ruzafa
00:23:39 (Tr: 0:23:25)
i
Silvia Rodriguez Alonso
00:23:44 (Tr: 0:23:38)
Germán Falcón Martínez
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
Jaime ernesto Taipe Quinga
00:24:07 (Tr: 0:24:03)
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:24:15 (Tr: 0:23:54) |
|||||||
49 | 36 | 571 | Germán Falcón Martínez | 0:23:48 (tr 0:23:41) | |||
T. real: 00:23:41 T. oficial: 00:23:48 Inici real: 09:29:27 Hora meta: 09:53:08 Cat:M Pos. categoria: 36 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:45 min/km Club:
70840
0:24:20
00:23:48
0:23:15
Noemi Garcia Gonzalez
00:23:23 (Tr: 0:23:18)
Lorenzo Martin Martin
00:23:24 (Tr: 0:23:20)
i
Laura Fernández García
00:23:36 (Tr: 0:23:31)
i
Jose luis Sanchez Ruzafa
00:23:39 (Tr: 0:23:25)
i
Silvia Rodriguez Alonso
00:23:44 (Tr: 0:23:38)
Fabi Suriñach Pérez
00:23:47 (Tr: 0:23:41)
Jaime ernesto Taipe Quinga
00:24:07 (Tr: 0:24:03)
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:24:15 (Tr: 0:23:54)
i
Carlos Alvarez Draper
00:24:20 (Tr: 0:23:57) |
|||||||
50 | 37 | 631 | Jaime ernesto Taipe Quinga | 0:24:07 (tr 0:24:03) | |||
T. real: 00:24:03 T. oficial: 00:24:07 Inici real: 09:29:24 Hora meta: 09:53:27 Cat:M Pos. categoria: 37 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:49 min/km Club: la sansi
50050
0:24:29
00:24:07
0:23:44
i
Silvia Rodriguez Alonso
00:23:44 (Tr: 0:23:38)
Fabi Suriñach Pérez
00:23:47 (Tr: 0:23:41)
Germán Falcón Martínez
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:24:15 (Tr: 0:23:54)
i
Carlos Alvarez Draper
00:24:20 (Tr: 0:23:57)
i
Pol Merino San Juan
00:24:26 (Tr: 0:24:07)
Salud Orihuela Muñoz
00:24:27 (Tr: 0:24:23) |
|||||||
51 | 38 | 743 |
i
|
Jose maria Hidalgo Fernandez | 0:24:15 (tr 0:23:54) | ||
T. real: 00:23:54 T. oficial: 00:24:15 Inici real: 09:29:42 Hora meta: 09:53:35 Cat:M Pos. categoria: 38 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:47 min/km Club:
60387
0:24:42
00:24:15
0:23:47
Fabi Suriñach Pérez
00:23:47 (Tr: 0:23:41)
Germán Falcón Martínez
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
Jaime ernesto Taipe Quinga
00:24:07 (Tr: 0:24:03)
i
Carlos Alvarez Draper
00:24:20 (Tr: 0:23:57)
i
Pol Merino San Juan
00:24:26 (Tr: 0:24:07)
Salud Orihuela Muñoz
00:24:27 (Tr: 0:24:23)
i
Esteve Vidal Portoles
00:24:30 (Tr: 0:24:19)
i
Pepe toni Herrera Soriano
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
Jose luis Perez Martinez
00:24:33 (Tr: 0:24:31)
Katia Ghannadzadeh Samper
00:24:36 (Tr: 0:24:22)
Soren asier Legarreta Garcia
00:24:40 (Tr: 0:24:32) |
|||||||
52 | 39 | 748 |
i
|
Carlos Alvarez Draper | 0:24:20 (tr 0:23:57) | ||
T. real: 00:23:57 T. oficial: 00:24:20 Inici real: 09:29:43 Hora meta: 09:53:40 Cat:M Pos. categoria: 39 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:48 min/km Club:
70840
0:24:52
00:24:20
0:23:48
Germán Falcón Martínez
00:23:48 (Tr: 0:23:41)
Jaime ernesto Taipe Quinga
00:24:07 (Tr: 0:24:03)
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:24:15 (Tr: 0:23:54)
i
Pol Merino San Juan
00:24:26 (Tr: 0:24:07)
Salud Orihuela Muñoz
00:24:27 (Tr: 0:24:23)
i
Esteve Vidal Portoles
00:24:30 (Tr: 0:24:19)
i
Pepe toni Herrera Soriano
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
Jose luis Perez Martinez
00:24:33 (Tr: 0:24:31)
Katia Ghannadzadeh Samper
00:24:36 (Tr: 0:24:22)
Soren asier Legarreta Garcia
00:24:40 (Tr: 0:24:32)
i
Xilia Cardona Ametller
00:24:48 (Tr: 0:24:30) |
|||||||
53 | 40 | 573 |
i
|
Pol Merino San Juan | 0:24:26 (tr 0:24:07) | ||
T. real: 00:24:07 T. oficial: 00:24:26 Inici real: 09:29:40 Hora meta: 09:53:46 Cat:M Pos. categoria: 40 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club:
43557
0:24:46
00:24:26
0:24:07
Jaime ernesto Taipe Quinga
00:24:07 (Tr: 0:24:03)
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:24:15 (Tr: 0:23:54)
i
Carlos Alvarez Draper
00:24:20 (Tr: 0:23:57)
Salud Orihuela Muñoz
00:24:27 (Tr: 0:24:23)
i
Esteve Vidal Portoles
00:24:30 (Tr: 0:24:19)
i
Pepe toni Herrera Soriano
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
Jose luis Perez Martinez
00:24:33 (Tr: 0:24:31)
Katia Ghannadzadeh Samper
00:24:36 (Tr: 0:24:22)
Soren asier Legarreta Garcia
00:24:40 (Tr: 0:24:32) |
|||||||
54 | 14 | 513 | Salud Orihuela Muñoz | 0:24:27 (tr 0:24:23) | |||
T. real: 00:24:23 T. oficial: 00:24:27 Inici real: 09:29:25 Hora meta: 09:53:47 Cat:F Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:29:20 Sexe:F Ritme: 4:53 min/km Club: u.g.e badalona
26730
0:24:39
00:24:27
0:24:15
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:24:15 (Tr: 0:23:54)
i
Carlos Alvarez Draper
00:24:20 (Tr: 0:23:57)
i
Pol Merino San Juan
00:24:26 (Tr: 0:24:07)
i
Esteve Vidal Portoles
00:24:30 (Tr: 0:24:19)
i
Pepe toni Herrera Soriano
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
Jose luis Perez Martinez
00:24:33 (Tr: 0:24:31)
Katia Ghannadzadeh Samper
00:24:36 (Tr: 0:24:22) |
|||||||
55 | 41 | 726 |
i
|
Esteve Vidal Portoles | 0:24:30 (tr 0:24:19) | ||
T. real: 00:24:19 T. oficial: 00:24:30 Inici real: 09:29:31 Hora meta: 09:53:50 Cat:M Pos. categoria: 41 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club:
21560
0:24:39
00:24:30
0:24:20
i
Carlos Alvarez Draper
00:24:20 (Tr: 0:23:57)
i
Pol Merino San Juan
00:24:26 (Tr: 0:24:07)
Salud Orihuela Muñoz
00:24:27 (Tr: 0:24:23)
i
Pepe toni Herrera Soriano
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
Jose luis Perez Martinez
00:24:33 (Tr: 0:24:31)
Katia Ghannadzadeh Samper
00:24:36 (Tr: 0:24:22) |
|||||||
56 | 42 | 566 |
i
|
Pepe toni Herrera Soriano | 0:24:30 (tr 0:24:18) | ||
T. real: 00:24:18 T. oficial: 00:24:30 Inici real: 09:29:33 Hora meta: 09:53:50 Cat:M Pos. categoria: 42 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club: corrresonia
20682
0:24:40
00:24:30
0:24:21
i
Pol Merino San Juan
00:24:26 (Tr: 0:24:07)
Salud Orihuela Muñoz
00:24:27 (Tr: 0:24:23)
i
Esteve Vidal Portoles
00:24:30 (Tr: 0:24:19)
Jose luis Perez Martinez
00:24:33 (Tr: 0:24:31)
Katia Ghannadzadeh Samper
00:24:36 (Tr: 0:24:22)
Soren asier Legarreta Garcia
00:24:40 (Tr: 0:24:32) |
|||||||
57 | 43 | 567 | Jose luis Perez Martinez | 0:24:33 (tr 0:24:31) | |||
T. real: 00:24:31 T. oficial: 00:24:33 Inici real: 09:29:22 Hora meta: 09:53:53 Cat:M Pos. categoria: 43 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
34430
0:24:48
00:24:33
0:24:17
i
Carlos Alvarez Draper
00:24:20 (Tr: 0:23:57)
i
Pol Merino San Juan
00:24:26 (Tr: 0:24:07)
Salud Orihuela Muñoz
00:24:27 (Tr: 0:24:23)
i
Esteve Vidal Portoles
00:24:30 (Tr: 0:24:19)
i
Pepe toni Herrera Soriano
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
Katia Ghannadzadeh Samper
00:24:36 (Tr: 0:24:22)
Soren asier Legarreta Garcia
00:24:40 (Tr: 0:24:32)
i
Xilia Cardona Ametller
00:24:48 (Tr: 0:24:30) |
|||||||
58 | 15 | 584 | Katia Ghannadzadeh Samper | 0:24:36 (tr 0:24:22) | |||
T. real: 00:24:22 T. oficial: 00:24:36 Inici real: 09:29:34 Hora meta: 09:53:56 Cat:F Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:29:20 Sexe:F Ritme: 4:53 min/km Club:
27830
0:24:48
00:24:36
0:24:23
i
Pol Merino San Juan
00:24:26 (Tr: 0:24:07)
Salud Orihuela Muñoz
00:24:27 (Tr: 0:24:23)
i
Esteve Vidal Portoles
00:24:30 (Tr: 0:24:19)
i
Pepe toni Herrera Soriano
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
Jose luis Perez Martinez
00:24:33 (Tr: 0:24:31)
Soren asier Legarreta Garcia
00:24:40 (Tr: 0:24:32)
i
Xilia Cardona Ametller
00:24:48 (Tr: 0:24:30) |
|||||||
59 | 44 | 627 | Soren asier Legarreta Garcia | 0:24:40 (tr 0:24:32) | |||
T. real: 00:24:32 T. oficial: 00:24:40 Inici real: 09:29:29 Hora meta: 09:54:00 Cat:M Pos. categoria: 44 Inici cursa:9:29:20 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
20682
0:24:49
00:24:40
0:24:30
i
Pepe toni Herrera Soriano
00:24:30 (Tr: 0:24:18)
Jose luis Perez Martinez
00:24:33 (Tr: 0:24:31)
Katia Ghannadzadeh Samper
00:24:36 (Tr: 0:24:22)
i
Xilia Cardona Ametller
00:24:48 (Tr: 0:24:30) |
|||||||
60 | 16 | 665 |
i
|
Xilia Cardona Ametller | 0:24:48 (tr 0:24:30) | ||
T. real: 00:24:30 T. oficial: 00:24:48 Inici real: 09:29:39 Hora meta: 09:54:08 Cat:F Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:29:20 Sexe:F Ritme: 4:54 min/km Club:
34430
0:25:04
00:24:48
0:24:33
Jose luis Perez Martinez
00:24:33 (Tr: 0:24:31)
Katia Ghannadzadeh Samper
00:24:36 (Tr: 0:24:22)
Soren asier Legarreta Garcia
00:24:40 (Tr: 0:24:32) |
|||||||