L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4641 |
i
|
Ivan Jimenez Baena | 1:33:12 | ||||
T. real: 01:33:12 T. oficial: 01:33:12 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:53:12 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:32:18 Hora Nat : 11:52:18 Tr1: 0:37:25 Hora Tr1 : 11:57:25 Bik: 0:59:08 Hora Bik : 12:19:08 Tr2: 1:00:17 Hora Tr2 : 12:20:17 Meta: 1:33:12 Hora meta: 12:53:12
Split Times
84150
1:33:50
01:33:12
1:32:34
i
Gerard Vilella Lopez
01:33:14 (Tr: 1:33:14)
i
Manuel Vaquero Chillon
01:33:16 (Tr: 1:33:16)
i
Samuel De Blas Gamarra
01:33:39 (Tr: 1:33:39)
i
Omar Moscat Ramos
01:33:46 (Tr: 1:33:46)
i
Juan david Polo Calvo
01:33:49 (Tr: 1:33:49)
Josep Medina
01:33:50 (Tr: 1:33:50) |
|||||||
4856 |
i
|
Gerard Vilella Lopez | 1:33:14 | ||||
T. real: 01:33:14 T. oficial: 01:33:14 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:53:14 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:19:22 Hora Nat : 11:39:22 Tr1: 0:23:16 Hora Tr1 : 11:43:16 Bik: 1:06:30 Hora Bik : 12:26:30 Tr2: 1:08:37 Hora Tr2 : 12:28:37 Meta: 1:33:14 Hora meta: 12:53:14
Split Times
79750
1:33:50
01:33:14
1:32:38
i
Ivan Jimenez Baena
01:33:12 (Tr: 1:33:12)
i
Manuel Vaquero Chillon
01:33:16 (Tr: 1:33:16)
i
Samuel De Blas Gamarra
01:33:39 (Tr: 1:33:39)
i
Omar Moscat Ramos
01:33:46 (Tr: 1:33:46)
i
Juan david Polo Calvo
01:33:49 (Tr: 1:33:49)
Josep Medina
01:33:50 (Tr: 1:33:50) |
|||||||
4847 |
i
|
Manuel Vaquero Chillon | 1:33:16 | ||||
T. real: 01:33:16 T. oficial: 01:33:16 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:53:16 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:20:24 Hora Nat : 11:40:24 Tr1: 0:24:27 Hora Tr1 : 11:44:27 Bik: 1:03:02 Hora Bik : 12:23:02 Tr2: 1:06:54 Hora Tr2 : 12:26:54 Meta: 1:33:16 Hora meta: 12:53:16
Split Times
74580
1:33:50
01:33:16
1:32:42
i
Ivan Jimenez Baena
01:33:12 (Tr: 1:33:12)
i
Gerard Vilella Lopez
01:33:14 (Tr: 1:33:14)
i
Samuel De Blas Gamarra
01:33:39 (Tr: 1:33:39)
i
Omar Moscat Ramos
01:33:46 (Tr: 1:33:46)
i
Juan david Polo Calvo
01:33:49 (Tr: 1:33:49)
Josep Medina
01:33:50 (Tr: 1:33:50) |
|||||||
4565 |
i
|
Samuel De Blas Gamarra | 1:33:39 | ||||
T. real: 01:33:39 T. oficial: 01:33:39 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:53:39 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:23:00 Hora Nat : 11:43:00 Tr1: 0:26:25 Hora Tr1 : 11:46:25 Bik: 1:04:57 Hora Bik : 12:24:57 Tr2: 1:07:06 Hora Tr2 : 12:27:06 Meta: 1:33:39 Hora meta: 12:53:39
Split Times
59510
1:34:06
01:33:39
1:33:12
i
Ivan Jimenez Baena
01:33:12 (Tr: 1:33:12)
i
Gerard Vilella Lopez
01:33:14 (Tr: 1:33:14)
i
Manuel Vaquero Chillon
01:33:16 (Tr: 1:33:16)
i
Omar Moscat Ramos
01:33:46 (Tr: 1:33:46)
i
Juan david Polo Calvo
01:33:49 (Tr: 1:33:49)
Josep Medina
01:33:50 (Tr: 1:33:50)
Sergio Segovia Diaz
01:33:59 (Tr: 1:33:59)
i
Julio Sorjus Torne
01:34:04 (Tr: 1:34:04) |
|||||||
4711 |
i
|
Omar Moscat Ramos | 1:33:46 | ||||
T. real: 01:33:46 T. oficial: 01:33:46 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:53:46 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:17:31 Hora Nat : 11:37:31 Tr1: 0:19:59 Hora Tr1 : 11:39:59 Bik: 0:58:34 Hora Bik : 12:18:34 Tr2: 1:00:51 Hora Tr2 : 12:20:51 Meta: 1:33:46 Hora meta: 12:53:46
Split Times
69850
1:34:17
01:33:46
1:33:14
i
Gerard Vilella Lopez
01:33:14 (Tr: 1:33:14)
i
Manuel Vaquero Chillon
01:33:16 (Tr: 1:33:16)
i
Samuel De Blas Gamarra
01:33:39 (Tr: 1:33:39)
i
Juan david Polo Calvo
01:33:49 (Tr: 1:33:49)
Josep Medina
01:33:50 (Tr: 1:33:50)
Sergio Segovia Diaz
01:33:59 (Tr: 1:33:59)
i
Julio Sorjus Torne
01:34:04 (Tr: 1:34:04)
i
Marcos Castro Domenech
01:34:08 (Tr: 1:34:08) |
|||||||
4755 |
i
|
Juan david Polo Calvo | 1:33:49 | ||||
T. real: 01:33:49 T. oficial: 01:33:49 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:53:49 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:16:27 Hora Nat : 11:36:27 Tr1: 0:20:28 Hora Tr1 : 11:40:28 Bik: 0:58:52 Hora Bik : 12:18:52 Tr2: 1:01:54 Hora Tr2 : 12:21:54 Meta: 1:33:49 Hora meta: 12:53:49
Split Times
73370
1:34:23
01:33:49
1:33:16
i
Manuel Vaquero Chillon
01:33:16 (Tr: 1:33:16)
i
Samuel De Blas Gamarra
01:33:39 (Tr: 1:33:39)
i
Omar Moscat Ramos
01:33:46 (Tr: 1:33:46)
Josep Medina
01:33:50 (Tr: 1:33:50)
Sergio Segovia Diaz
01:33:59 (Tr: 1:33:59)
i
Julio Sorjus Torne
01:34:04 (Tr: 1:34:04)
i
Marcos Castro Domenech
01:34:08 (Tr: 1:34:08) |
|||||||
4696 | Josep Medina | 1:33:50 | |||||
T. real: 01:33:50 T. oficial: 01:33:50 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:53:50 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:20:18 Hora Nat : 11:40:18 Tr1: 0:24:34 Hora Tr1 : 11:44:34 Bik: 1:07:54 Hora Bik : 12:27:54 Tr2: 1:10:01 Hora Tr2 : 12:30:01 Meta: 1:33:50 Hora meta: 12:53:50
Split Times
38830
1:34:08
01:33:50
1:33:32
i
Samuel De Blas Gamarra
01:33:39 (Tr: 1:33:39)
i
Omar Moscat Ramos
01:33:46 (Tr: 1:33:46)
i
Juan david Polo Calvo
01:33:49 (Tr: 1:33:49)
Sergio Segovia Diaz
01:33:59 (Tr: 1:33:59)
i
Julio Sorjus Torne
01:34:04 (Tr: 1:34:04)
i
Marcos Castro Domenech
01:34:08 (Tr: 1:34:08) |
|||||||
4814 | Sergio Segovia Diaz | 1:33:59 | |||||
T. real: 01:33:59 T. oficial: 01:33:59 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:53:59 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:18:19 Hora Nat : 11:38:19 Tr1: 0:21:37 Hora Tr1 : 11:41:37 Bik: 1:09:32 Hora Bik : 12:29:32 Tr2: 1:10:58 Hora Tr2 : 12:30:58 Meta: 1:33:59 Hora meta: 12:53:59
Split Times
73370
1:34:33
01:33:59
1:33:26
i
Samuel De Blas Gamarra
01:33:39 (Tr: 1:33:39)
i
Omar Moscat Ramos
01:33:46 (Tr: 1:33:46)
i
Juan david Polo Calvo
01:33:49 (Tr: 1:33:49)
Josep Medina
01:33:50 (Tr: 1:33:50)
i
Julio Sorjus Torne
01:34:04 (Tr: 1:34:04)
i
Marcos Castro Domenech
01:34:08 (Tr: 1:34:08)
i
Robert Sweeney
01:34:33 (Tr: 1:34:33) |
|||||||
4824 |
i
|
Julio Sorjus Torne | 1:34:04 | ||||
T. real: 01:34:04 T. oficial: 01:34:04 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:54:04 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:21:06 Hora Nat : 11:41:06 Tr1: 0:24:55 Hora Tr1 : 11:44:55 Bik: 1:04:42 Hora Bik : 12:24:42 Tr2: 1:07:04 Hora Tr2 : 12:27:04 Meta: 1:34:04 Hora meta: 12:54:04
Split Times
106480
1:34:53
01:34:04
1:33:16
i
Manuel Vaquero Chillon
01:33:16 (Tr: 1:33:16)
i
Samuel De Blas Gamarra
01:33:39 (Tr: 1:33:39)
i
Omar Moscat Ramos
01:33:46 (Tr: 1:33:46)
i
Juan david Polo Calvo
01:33:49 (Tr: 1:33:49)
Josep Medina
01:33:50 (Tr: 1:33:50)
Sergio Segovia Diaz
01:33:59 (Tr: 1:33:59)
i
Marcos Castro Domenech
01:34:08 (Tr: 1:34:08)
i
Robert Sweeney
01:34:33 (Tr: 1:34:33)
Paco Vieitez Araque
01:34:53 (Tr: 1:34:53) |
|||||||
4553 |
i
|
Marcos Castro Domenech | 1:34:08 | ||||
T. real: 01:34:08 T. oficial: 01:34:08 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:54:08 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:17:45 Hora Nat : 11:37:45 Tr1: 0:20:11 Hora Tr1 : 11:40:11 Bik: 1:04:15 Hora Bik : 12:24:15 Tr2: 1:06:28 Hora Tr2 : 12:26:28 Meta: 1:34:08 Hora meta: 12:54:08
Split Times
99550
1:34:53
01:34:08
1:33:22
i
Samuel De Blas Gamarra
01:33:39 (Tr: 1:33:39)
i
Omar Moscat Ramos
01:33:46 (Tr: 1:33:46)
i
Juan david Polo Calvo
01:33:49 (Tr: 1:33:49)
Josep Medina
01:33:50 (Tr: 1:33:50)
Sergio Segovia Diaz
01:33:59 (Tr: 1:33:59)
i
Julio Sorjus Torne
01:34:04 (Tr: 1:34:04)
i
Robert Sweeney
01:34:33 (Tr: 1:34:33)
Paco Vieitez Araque
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Albert Mateo Argemir
01:34:53 (Tr: 1:34:53) |
|||||||
4828 |
i
|
Robert Sweeney | 1:34:33 | ||||
T. real: 01:34:33 T. oficial: 01:34:33 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:54:33 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:21:13 Hora Nat : 11:41:13 Tr1: 0:25:30 Hora Tr1 : 11:45:30 Bik: 1:02:58 Hora Bik : 12:22:58 Tr2: 1:04:18 Hora Tr2 : 12:24:18 Meta: 1:34:33 Hora meta: 12:54:33
Split Times
73370
1:35:06
01:34:33
1:33:59
Sergio Segovia Diaz
01:33:59 (Tr: 1:33:59)
i
Julio Sorjus Torne
01:34:04 (Tr: 1:34:04)
i
Marcos Castro Domenech
01:34:08 (Tr: 1:34:08)
Paco Vieitez Araque
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Albert Mateo Argemir
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Lazaro Moya
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Ramon Simó Medina
01:35:04 (Tr: 1:35:04)
i
Jose Llado Tiagaonce
01:35:05 (Tr: 1:35:05) |
|||||||
4852 | Paco Vieitez Araque | 1:34:53 | |||||
T. real: 01:34:53 T. oficial: 01:34:53 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:54:53 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:18:36 Hora Nat : 11:38:36 Tr1: 0:26:41 Hora Tr1 : 11:46:41 Bik: 1:06:26 Hora Bik : 12:26:26 Tr2: 1:09:48 Hora Tr2 : 12:29:48 Meta: 1:34:53 Hora meta: 12:54:53
Split Times
106480
1:35:41
01:34:53
1:34:04
i
Julio Sorjus Torne
01:34:04 (Tr: 1:34:04)
i
Marcos Castro Domenech
01:34:08 (Tr: 1:34:08)
i
Robert Sweeney
01:34:33 (Tr: 1:34:33)
i
Albert Mateo Argemir
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Lazaro Moya
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Ramon Simó Medina
01:35:04 (Tr: 1:35:04)
i
Jose Llado Tiagaonce
01:35:05 (Tr: 1:35:05)
i
Jose lucas Sender Ayuda
01:35:08 (Tr: 1:35:08)
i
Robert Ferri Martinez
01:35:09 (Tr: 1:35:09)
i
Marc Rius Sol
01:35:10 (Tr: 1:35:10)
i
Xavier Martí Pagès
01:35:15 (Tr: 1:35:15)
i
Miquel Trilla Romero
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Anselmo Mendez Alvarez
01:35:36 (Tr: 1:35:36)
Juanjo Cisternes De Moya
01:35:40 (Tr: 1:35:40) |
|||||||
4694 |
i
|
Albert Mateo Argemir | 1:34:53 | ||||
T. real: 01:34:53 T. oficial: 01:34:53 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:54:53 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:20:26 Hora Nat : 11:40:26 Tr1: 0:25:52 Hora Tr1 : 11:45:52 Bik: 1:08:36 Hora Bik : 12:28:36 Tr2: 1:10:56 Hora Tr2 : 12:30:56 Meta: 1:34:53 Hora meta: 12:54:53
Split Times
99550
1:35:38
01:34:53
1:34:08
i
Marcos Castro Domenech
01:34:08 (Tr: 1:34:08)
i
Robert Sweeney
01:34:33 (Tr: 1:34:33)
Paco Vieitez Araque
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Lazaro Moya
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Ramon Simó Medina
01:35:04 (Tr: 1:35:04)
i
Jose Llado Tiagaonce
01:35:05 (Tr: 1:35:05)
i
Jose lucas Sender Ayuda
01:35:08 (Tr: 1:35:08)
i
Robert Ferri Martinez
01:35:09 (Tr: 1:35:09)
i
Marc Rius Sol
01:35:10 (Tr: 1:35:10)
i
Xavier Martí Pagès
01:35:15 (Tr: 1:35:15)
i
Miquel Trilla Romero
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Anselmo Mendez Alvarez
01:35:36 (Tr: 1:35:36) |
|||||||
4712 |
i
|
Lazaro Moya | 1:35:00 | ||||
T. real: 01:35:00 T. oficial: 01:35:00 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:00 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:17:26 Hora Nat : 11:37:26 Tr1: 0:25:12 Hora Tr1 : 11:45:12 Bik: 1:03:22 Hora Bik : 12:23:22 Tr2: 1:07:55 Hora Tr2 : 12:27:55 Meta: 1:35:00 Hora meta: 12:55:00
Split Times
60610
1:35:28
01:35:00
1:34:33
i
Robert Sweeney
01:34:33 (Tr: 1:34:33)
Paco Vieitez Araque
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Albert Mateo Argemir
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Ramon Simó Medina
01:35:04 (Tr: 1:35:04)
i
Jose Llado Tiagaonce
01:35:05 (Tr: 1:35:05)
i
Jose lucas Sender Ayuda
01:35:08 (Tr: 1:35:08)
i
Robert Ferri Martinez
01:35:09 (Tr: 1:35:09)
i
Marc Rius Sol
01:35:10 (Tr: 1:35:10)
i
Xavier Martí Pagès
01:35:15 (Tr: 1:35:15) |
|||||||
4821 |
i
|
Ramon Simó Medina | 1:35:04 | ||||
T. real: 01:35:04 T. oficial: 01:35:04 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:04 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:19:08 Hora Nat : 11:39:08 Tr1: 0:22:53 Hora Tr1 : 11:42:53 Bik: 1:05:37 Hora Bik : 12:25:37 Tr2: 1:07:25 Hora Tr2 : 12:27:25 Meta: 1:35:04 Hora meta: 12:55:04
Split Times
23980
1:35:15
01:35:04
1:34:53
Paco Vieitez Araque
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Albert Mateo Argemir
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Lazaro Moya
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Jose Llado Tiagaonce
01:35:05 (Tr: 1:35:05)
i
Jose lucas Sender Ayuda
01:35:08 (Tr: 1:35:08)
i
Robert Ferri Martinez
01:35:09 (Tr: 1:35:09)
i
Marc Rius Sol
01:35:10 (Tr: 1:35:10) |
|||||||
4654 |
i
|
Jose Llado Tiagaonce | 1:35:05 | ||||
T. real: 01:35:05 T. oficial: 01:35:05 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:05 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:16:52 Hora Nat : 11:36:52 Tr1: 0:21:14 Hora Tr1 : 11:41:14 Bik: 0:59:55 Hora Bik : 12:19:55 Tr2: 1:02:32 Hora Tr2 : 12:22:32 Meta: 1:35:05 Hora meta: 12:55:05
Split Times
27280
1:35:18
01:35:05
1:34:53
i
Albert Mateo Argemir
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Lazaro Moya
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Ramon Simó Medina
01:35:04 (Tr: 1:35:04)
i
Jose lucas Sender Ayuda
01:35:08 (Tr: 1:35:08)
i
Robert Ferri Martinez
01:35:09 (Tr: 1:35:09)
i
Marc Rius Sol
01:35:10 (Tr: 1:35:10)
i
Xavier Martí Pagès
01:35:15 (Tr: 1:35:15) |
|||||||
4815 |
i
|
Jose lucas Sender Ayuda | 1:35:08 | ||||
T. real: 01:35:08 T. oficial: 01:35:08 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:08 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:16:42 Hora Nat : 11:36:42 Tr1: 0:20:09 Hora Tr1 : 11:40:09 Bik: 1:08:59 Hora Bik : 12:28:59 Tr2: 1:10:33 Hora Tr2 : 12:30:33 Meta: 1:35:08 Hora meta: 12:55:08
Split Times
17930
1:35:17
01:35:08
1:35:00
i
Lazaro Moya
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Ramon Simó Medina
01:35:04 (Tr: 1:35:04)
i
Jose Llado Tiagaonce
01:35:05 (Tr: 1:35:05)
i
Robert Ferri Martinez
01:35:09 (Tr: 1:35:09)
i
Marc Rius Sol
01:35:10 (Tr: 1:35:10)
i
Xavier Martí Pagès
01:35:15 (Tr: 1:35:15) |
|||||||
4590 |
i
|
Robert Ferri Martinez | 1:35:09 | ||||
T. real: 01:35:09 T. oficial: 01:35:09 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:09 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:14:51 Hora Nat : 11:34:51 Tr1: 0:20:08 Hora Tr1 : 11:40:08 Bik: 0:43:38 Hora Bik : 12:03:38 Tr2: 1:10:33 Hora Tr2 : 12:30:33 Meta: 1:35:09 Hora meta: 12:55:09
Split Times
44440
1:35:29
01:35:09
1:34:48
Paco Vieitez Araque
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Albert Mateo Argemir
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Lazaro Moya
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Ramon Simó Medina
01:35:04 (Tr: 1:35:04)
i
Jose Llado Tiagaonce
01:35:05 (Tr: 1:35:05)
i
Jose lucas Sender Ayuda
01:35:08 (Tr: 1:35:08)
i
Marc Rius Sol
01:35:10 (Tr: 1:35:10)
i
Xavier Martí Pagès
01:35:15 (Tr: 1:35:15)
i
Miquel Trilla Romero
01:35:29 (Tr: 1:35:29) |
|||||||
4778 |
i
|
Marc Rius Sol | 1:35:10 | ||||
T. real: 01:35:10 T. oficial: 01:35:10 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:10 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:20:22 Hora Nat : 11:40:22 Tr1: 0:24:40 Hora Tr1 : 11:44:40 Bik: 1:04:44 Hora Bik : 12:24:44 Tr2: 1:06:17 Hora Tr2 : 12:26:17 Meta: 1:35:10 Hora meta: 12:55:10
Split Times
56430
1:35:36
01:35:10
1:34:45
Paco Vieitez Araque
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Albert Mateo Argemir
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Lazaro Moya
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Ramon Simó Medina
01:35:04 (Tr: 1:35:04)
i
Jose Llado Tiagaonce
01:35:05 (Tr: 1:35:05)
i
Jose lucas Sender Ayuda
01:35:08 (Tr: 1:35:08)
i
Robert Ferri Martinez
01:35:09 (Tr: 1:35:09)
i
Xavier Martí Pagès
01:35:15 (Tr: 1:35:15)
i
Miquel Trilla Romero
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Anselmo Mendez Alvarez
01:35:36 (Tr: 1:35:36) |
|||||||
4678 |
i
|
Xavier Martí Pagès | 1:35:15 | ||||
T. real: 01:35:15 T. oficial: 01:35:15 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:15 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:17:14 Hora Nat : 11:37:14 Tr1: 0:22:46 Hora Tr1 : 11:42:46 Bik: 1:02:37 Hora Bik : 12:22:37 Tr2: 1:04:41 Hora Tr2 : 12:24:41 Meta: 1:35:15 Hora meta: 12:55:15
Split Times
55220
1:35:40
01:35:15
1:34:50
Paco Vieitez Araque
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Albert Mateo Argemir
01:34:53 (Tr: 1:34:53)
i
Lazaro Moya
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Ramon Simó Medina
01:35:04 (Tr: 1:35:04)
i
Jose Llado Tiagaonce
01:35:05 (Tr: 1:35:05)
i
Jose lucas Sender Ayuda
01:35:08 (Tr: 1:35:08)
i
Robert Ferri Martinez
01:35:09 (Tr: 1:35:09)
i
Marc Rius Sol
01:35:10 (Tr: 1:35:10)
i
Miquel Trilla Romero
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Anselmo Mendez Alvarez
01:35:36 (Tr: 1:35:36)
Juanjo Cisternes De Moya
01:35:40 (Tr: 1:35:40) |
|||||||
4839 |
i
|
Miquel Trilla Romero | 1:35:29 | ||||
T. real: 01:35:29 T. oficial: 01:35:29 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:29 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:18:56 Hora Nat : 11:38:56 Tr1: 0:22:50 Hora Tr1 : 11:42:50 Bik: 1:01:29 Hora Bik : 12:21:29 Tr2: 1:03:49 Hora Tr2 : 12:23:49 Meta: 1:35:29 Hora meta: 12:55:29
Split Times
44440
1:35:49
01:35:29
1:35:09
i
Robert Ferri Martinez
01:35:09 (Tr: 1:35:09)
i
Marc Rius Sol
01:35:10 (Tr: 1:35:10)
i
Xavier Martí Pagès
01:35:15 (Tr: 1:35:15)
i
Anselmo Mendez Alvarez
01:35:36 (Tr: 1:35:36)
Juanjo Cisternes De Moya
01:35:40 (Tr: 1:35:40)
i
Miquel Codina Salafranca
01:35:41 (Tr: 1:35:41)
i
Roger Gallego Nebot
01:35:45 (Tr: 1:35:45)
i
Jose maria Garcia Salas
01:35:47 (Tr: 1:35:47) |
|||||||
4702 |
i
|
Anselmo Mendez Alvarez | 1:35:36 | ||||
T. real: 01:35:36 T. oficial: 01:35:36 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:36 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:17:00 Hora Nat : 11:37:00 Tr1: 0:20:22 Hora Tr1 : 11:40:22 Bik: 0:58:47 Hora Bik : 12:18:47 Tr2: 1:00:46 Hora Tr2 : 12:20:46 Meta: 1:35:36 Hora meta: 12:55:36
Split Times
56430
1:36:02
01:35:36
1:35:10
i
Marc Rius Sol
01:35:10 (Tr: 1:35:10)
i
Xavier Martí Pagès
01:35:15 (Tr: 1:35:15)
i
Miquel Trilla Romero
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
Juanjo Cisternes De Moya
01:35:40 (Tr: 1:35:40)
i
Miquel Codina Salafranca
01:35:41 (Tr: 1:35:41)
i
Roger Gallego Nebot
01:35:45 (Tr: 1:35:45)
i
Jose maria Garcia Salas
01:35:47 (Tr: 1:35:47)
i
David Sanz Saenz De Villaverde
01:35:55 (Tr: 1:35:55) |
|||||||
4554 | Juanjo Cisternes De Moya | 1:35:40 | |||||
T. real: 01:35:40 T. oficial: 01:35:40 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:40 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:25:15 Hora Nat : 11:45:15 Tr1: 0:29:02 Hora Tr1 : 11:49:02 Bik: 1:07:02 Hora Bik : 12:27:02 Tr2: 1:10:03 Hora Tr2 : 12:30:03 Meta: 1:35:40 Hora meta: 12:55:40
Split Times
55220
1:36:05
01:35:40
1:35:15
i
Xavier Martí Pagès
01:35:15 (Tr: 1:35:15)
i
Miquel Trilla Romero
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Anselmo Mendez Alvarez
01:35:36 (Tr: 1:35:36)
i
Miquel Codina Salafranca
01:35:41 (Tr: 1:35:41)
i
Roger Gallego Nebot
01:35:45 (Tr: 1:35:45)
i
Jose maria Garcia Salas
01:35:47 (Tr: 1:35:47)
i
David Sanz Saenz De Villaverde
01:35:55 (Tr: 1:35:55) |
|||||||
4557 |
i
|
Miquel Codina Salafranca | 1:35:41 | ||||
T. real: 01:35:41 T. oficial: 01:35:41 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:41 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:21:49 Hora Nat : 11:41:49 Tr1: 0:30:07 Hora Tr1 : 11:50:07 Bik: 1:10:17 Hora Bik : 12:30:17 Tr2: 1:13:59 Hora Tr2 : 12:33:59 Meta: 1:35:41 Hora meta: 12:55:41
Split Times
31130
1:35:55
01:35:41
1:35:27
i
Miquel Trilla Romero
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Anselmo Mendez Alvarez
01:35:36 (Tr: 1:35:36)
Juanjo Cisternes De Moya
01:35:40 (Tr: 1:35:40)
i
Roger Gallego Nebot
01:35:45 (Tr: 1:35:45)
i
Jose maria Garcia Salas
01:35:47 (Tr: 1:35:47)
i
David Sanz Saenz De Villaverde
01:35:55 (Tr: 1:35:55) |
|||||||
4602 |
i
|
Roger Gallego Nebot | 1:35:45 | ||||
T. real: 01:35:45 T. oficial: 01:35:45 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:45 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:18:46 Hora Nat : 11:38:46 Tr1: 0:22:56 Hora Tr1 : 11:42:56 Bik: 1:00:36 Hora Bik : 12:20:36 Tr2: 1:04:07 Hora Tr2 : 12:24:07 Meta: 1:35:45 Hora meta: 12:55:45
Split Times
56540
1:36:10
01:35:45
1:35:19
i
Miquel Trilla Romero
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Anselmo Mendez Alvarez
01:35:36 (Tr: 1:35:36)
Juanjo Cisternes De Moya
01:35:40 (Tr: 1:35:40)
i
Miquel Codina Salafranca
01:35:41 (Tr: 1:35:41)
i
Jose maria Garcia Salas
01:35:47 (Tr: 1:35:47)
i
David Sanz Saenz De Villaverde
01:35:55 (Tr: 1:35:55)
i
Esteban Humet Bañón
01:36:10 (Tr: 1:36:10) |
|||||||
4606 |
i
|
Jose maria Garcia Salas | 1:35:47 | ||||
T. real: 01:35:47 T. oficial: 01:35:47 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:47 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:16:32 Hora Nat : 11:36:32 Tr1: 0:20:45 Hora Tr1 : 11:40:45 Bik: 1:03:48 Hora Bik : 12:23:48 Tr2: 1:07:37 Hora Tr2 : 12:27:37 Meta: 1:35:47 Hora meta: 12:55:47
Split Times
53350
1:36:11
01:35:47
1:35:22
i
Miquel Trilla Romero
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Anselmo Mendez Alvarez
01:35:36 (Tr: 1:35:36)
Juanjo Cisternes De Moya
01:35:40 (Tr: 1:35:40)
i
Miquel Codina Salafranca
01:35:41 (Tr: 1:35:41)
i
Roger Gallego Nebot
01:35:45 (Tr: 1:35:45)
i
David Sanz Saenz De Villaverde
01:35:55 (Tr: 1:35:55)
i
Esteban Humet Bañón
01:36:10 (Tr: 1:36:10)
i
Francisco Rus Santiago
01:36:11 (Tr: 1:36:11) |
|||||||
4811 |
i
|
David Sanz Saenz De Villaverde | 1:35:55 | ||||
T. real: 01:35:55 T. oficial: 01:35:55 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:55:55 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:21:03 Hora Nat : 11:41:03 Tr1: 0:24:35 Hora Tr1 : 11:44:35 Bik: 1:07:51 Hora Bik : 12:27:51 Tr2: 1:09:52 Hora Tr2 : 12:29:52 Meta: 1:35:55 Hora meta: 12:55:55
Split Times
41800
1:36:14
01:35:55
1:35:36
Juanjo Cisternes De Moya
01:35:40 (Tr: 1:35:40)
i
Miquel Codina Salafranca
01:35:41 (Tr: 1:35:41)
i
Roger Gallego Nebot
01:35:45 (Tr: 1:35:45)
i
Jose maria Garcia Salas
01:35:47 (Tr: 1:35:47)
i
Esteban Humet Bañón
01:36:10 (Tr: 1:36:10)
i
Francisco Rus Santiago
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Daniel Lancho Navarro
01:36:14 (Tr: 1:36:14) |
|||||||
4633 |
i
|
Esteban Humet Bañón | 1:36:10 | ||||
T. real: 01:36:10 T. oficial: 01:36:10 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:56:10 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:21:08 Hora Nat : 11:41:08 Tr1: 0:24:00 Hora Tr1 : 11:44:00 Bik: 1:03:23 Hora Bik : 12:23:23 Tr2: 1:05:26 Hora Tr2 : 12:25:26 Meta: 1:36:10 Hora meta: 12:56:10
Split Times
56540
1:36:36
01:36:10
1:35:45
i
Roger Gallego Nebot
01:35:45 (Tr: 1:35:45)
i
Jose maria Garcia Salas
01:35:47 (Tr: 1:35:47)
i
David Sanz Saenz De Villaverde
01:35:55 (Tr: 1:35:55)
i
Francisco Rus Santiago
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Daniel Lancho Navarro
01:36:14 (Tr: 1:36:14) |
|||||||
4803 |
i
|
Francisco Rus Santiago | 1:36:11 | ||||
T. real: 01:36:11 T. oficial: 01:36:11 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:56:11 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:21:33 Hora Nat : 11:41:33 Tr1: 0:24:51 Hora Tr1 : 11:44:51 Bik: 1:04:25 Hora Bik : 12:24:25 Tr2: 1:06:23 Hora Tr2 : 12:26:23 Meta: 1:36:11 Hora meta: 12:56:11
Split Times
53350
1:36:35
01:36:11
1:35:47
i
Jose maria Garcia Salas
01:35:47 (Tr: 1:35:47)
i
David Sanz Saenz De Villaverde
01:35:55 (Tr: 1:35:55)
i
Esteban Humet Bañón
01:36:10 (Tr: 1:36:10)
i
Daniel Lancho Navarro
01:36:14 (Tr: 1:36:14) |
|||||||
4648 |
i
|
Daniel Lancho Navarro | 1:36:14 | ||||
T. real: 01:36:14 T. oficial: 01:36:14 Inici real: 11:20:00 Hora meta: 12:56:14 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:11:20:00 Sexe:M Ritme: Club: Nat: 0:18:33 Hora Nat : 11:38:33 Tr1: 0:21:49 Hora Tr1 : 11:41:49 Bik: 1:02:40 Hora Bik : 12:22:40 Tr2: 1:04:57 Hora Tr2 : 12:24:57 Meta: 1:36:14 Hora meta: 12:56:14
Split Times
41800
1:36:33
01:36:14
1:35:55
i
David Sanz Saenz De Villaverde
01:35:55 (Tr: 1:35:55)
i
Esteban Humet Bañón
01:36:10 (Tr: 1:36:10)
i
Francisco Rus Santiago
01:36:11 (Tr: 1:36:11) |
|||||||