L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 30 | 297 |
i
|
Marcos Rastrilla Antón | 1:26:40 (tr 1:26:36) | ||
T. real: 01:26:36 T. oficial: 01:26:40 Inici real: 09:29:28 Hora meta: 10:56:03 Cat:M4 Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:07 min/km Club: cambrils club triatló
104937
1:27:28
01:26:40
1:25:52
David García
01:26:43 (Tr: 1:26:39)
Victor Millan Marco
01:26:43 (Tr: 1:26:39)
i
Enric Minguella Tudo
01:26:47 (Tr: 1:26:39)
i
Isidre Tarascó Celma
01:26:48 (Tr: 1:26:39)
Alberto Lopez Prieto
01:27:03 (Tr: 1:27:02)
David Millan Domingo
01:27:28 (Tr: 1:27:19) |
|||||||
32 | 31 | 351 | David García | 1:26:43 (tr 1:26:39) | |||
T. real: 01:26:39 T. oficial: 01:26:43 Inici real: 09:29:27 Hora meta: 10:56:06 Cat:M4 Pos. categoria: 18 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:07 min/km Club: akp team blogmaldito
98337
1:27:28
01:26:43
1:25:58
i
Marcos Rastrilla Antón
01:26:40 (Tr: 1:26:36)
Victor Millan Marco
01:26:43 (Tr: 1:26:39)
i
Enric Minguella Tudo
01:26:47 (Tr: 1:26:39)
i
Isidre Tarascó Celma
01:26:48 (Tr: 1:26:39)
Alberto Lopez Prieto
01:27:03 (Tr: 1:27:02)
David Millan Domingo
01:27:28 (Tr: 1:27:19) |
|||||||
33 | 32 | 58 | Victor Millan Marco | 1:26:43 (tr 1:26:39) | |||
T. real: 01:26:39 T. oficial: 01:26:43 Inici real: 09:29:27 Hora meta: 10:56:06 Cat:M5 Pos. categoria: 11 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:07 min/km Club: fisiologic.com
98230
1:27:28
01:26:43
1:25:59
i
Marcos Rastrilla Antón
01:26:40 (Tr: 1:26:36)
David García
01:26:43 (Tr: 1:26:39)
i
Enric Minguella Tudo
01:26:47 (Tr: 1:26:39)
i
Isidre Tarascó Celma
01:26:48 (Tr: 1:26:39)
Alberto Lopez Prieto
01:27:03 (Tr: 1:27:02)
David Millan Domingo
01:27:28 (Tr: 1:27:19) |
|||||||
34 | 33 | 116 |
i
|
Enric Minguella Tudo | 1:26:47 (tr 1:26:39) | ||
T. real: 01:26:39 T. oficial: 01:26:47 Inici real: 09:29:32 Hora meta: 10:56:10 Cat:M4 Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:07 min/km Club: club b.t.t tri-bikeforners
88880
1:27:28
01:26:47
1:26:07
i
Marcos Rastrilla Antón
01:26:40 (Tr: 1:26:36)
David García
01:26:43 (Tr: 1:26:39)
Victor Millan Marco
01:26:43 (Tr: 1:26:39)
i
Isidre Tarascó Celma
01:26:48 (Tr: 1:26:39)
Alberto Lopez Prieto
01:27:03 (Tr: 1:27:02)
David Millan Domingo
01:27:28 (Tr: 1:27:19) |
|||||||
35 | 34 | 159 |
i
|
Isidre Tarascó Celma | 1:26:48 (tr 1:26:39) | ||
T. real: 01:26:39 T. oficial: 01:26:48 Inici real: 09:29:32 Hora meta: 10:56:11 Cat:M4 Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:07 min/km Club:
104170
1:27:35
01:26:48
1:26:00
i
Marcos Rastrilla Antón
01:26:40 (Tr: 1:26:36)
David García
01:26:43 (Tr: 1:26:39)
Victor Millan Marco
01:26:43 (Tr: 1:26:39)
i
Enric Minguella Tudo
01:26:47 (Tr: 1:26:39)
Alberto Lopez Prieto
01:27:03 (Tr: 1:27:02)
David Millan Domingo
01:27:28 (Tr: 1:27:19)
Joan Barril Suñé
01:27:35 (Tr: 1:27:32) |
|||||||
36 | 35 | 203 | Alberto Lopez Prieto | 1:27:03 (tr 1:27:02) | |||
T. real: 01:27:02 T. oficial: 01:27:03 Inici real: 09:29:25 Hora meta: 10:56:26 Cat:M4 Pos. categoria: 21 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:08 min/km Club: duscholux
123530
1:28:00
01:27:03
1:26:07
i
Marcos Rastrilla Antón
01:26:40 (Tr: 1:26:36)
David García
01:26:43 (Tr: 1:26:39)
Victor Millan Marco
01:26:43 (Tr: 1:26:39)
i
Enric Minguella Tudo
01:26:47 (Tr: 1:26:39)
i
Isidre Tarascó Celma
01:26:48 (Tr: 1:26:39)
David Millan Domingo
01:27:28 (Tr: 1:27:19)
Joan Barril Suñé
01:27:35 (Tr: 1:27:32)
i
Jorge Jimenez Fresneda
01:28:00 (Tr: 1:27:56) |
|||||||
37 | 36 | 260 | David Millan Domingo | 1:27:28 (tr 1:27:19) | |||
T. real: 01:27:19 T. oficial: 01:27:28 Inici real: 09:29:32 Hora meta: 10:56:51 Cat:M4 Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:09 min/km Club: fisiologic.com
91742
1:28:10
01:27:28
1:26:46
i
Enric Minguella Tudo
01:26:47 (Tr: 1:26:39)
i
Isidre Tarascó Celma
01:26:48 (Tr: 1:26:39)
Alberto Lopez Prieto
01:27:03 (Tr: 1:27:02)
Joan Barril Suñé
01:27:35 (Tr: 1:27:32)
i
Jorge Jimenez Fresneda
01:28:00 (Tr: 1:27:56)
Manuel Barroso Dominguez
01:28:10 (Tr: 1:27:44) |
|||||||
38 | 37 | 13 | Joan Barril Suñé | 1:27:35 (tr 1:27:32) | |||
T. real: 01:27:32 T. oficial: 01:27:35 Inici real: 09:29:26 Hora meta: 10:56:58 Cat:M5 Pos. categoria: 12 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:09 min/km Club:
104170
1:28:22
01:27:35
1:26:48
i
Isidre Tarascó Celma
01:26:48 (Tr: 1:26:39)
Alberto Lopez Prieto
01:27:03 (Tr: 1:27:02)
David Millan Domingo
01:27:28 (Tr: 1:27:19)
i
Jorge Jimenez Fresneda
01:28:00 (Tr: 1:27:56)
Manuel Barroso Dominguez
01:28:10 (Tr: 1:27:44)
Sergi Díaz Ramírez
01:28:19 (Tr: 1:28:18) |
|||||||
39 | 38 | 230 |
i
|
Jorge Jimenez Fresneda | 1:28:00 (tr 1:27:56) | ||
T. real: 01:27:56 T. oficial: 01:28:00 Inici real: 09:29:27 Hora meta: 10:57:23 Cat:M5 Pos. categoria: 13 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:11 min/km Club: amics atletisme baga
123530
1:28:56
01:28:00
1:27:03
Alberto Lopez Prieto
01:27:03 (Tr: 1:27:02)
David Millan Domingo
01:27:28 (Tr: 1:27:19)
Joan Barril Suñé
01:27:35 (Tr: 1:27:32)
Manuel Barroso Dominguez
01:28:10 (Tr: 1:27:44)
Sergi Díaz Ramírez
01:28:19 (Tr: 1:28:18)
Josep Rubio Palau
01:28:23 (Tr: 1:28:14)
Jose Lopez Rebollo
01:28:40 (Tr: 1:28:34)
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:28:46 (Tr: 1:28:44)
David Manau Artiga
01:28:50 (Tr: 1:28:21) |
|||||||
40 | 39 | 91 | Manuel Barroso Dominguez | 1:28:10 (tr 1:27:44) | |||
T. real: 01:27:44 T. oficial: 01:28:10 Inici real: 09:29:49 Hora meta: 10:57:33 Cat:M6 Pos. categoria: 2 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:10 min/km Club:
91742
1:28:51
01:28:10
1:27:28
David Millan Domingo
01:27:28 (Tr: 1:27:19)
Joan Barril Suñé
01:27:35 (Tr: 1:27:32)
i
Jorge Jimenez Fresneda
01:28:00 (Tr: 1:27:56)
Sergi Díaz Ramírez
01:28:19 (Tr: 1:28:18)
Josep Rubio Palau
01:28:23 (Tr: 1:28:14)
Jose Lopez Rebollo
01:28:40 (Tr: 1:28:34)
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:28:46 (Tr: 1:28:44)
David Manau Artiga
01:28:50 (Tr: 1:28:21) |
|||||||
41 | 40 | 317 | Sergi Díaz Ramírez | 1:28:19 (tr 1:28:18) | |||
T. real: 01:28:18 T. oficial: 01:28:19 Inici real: 09:29:24 Hora meta: 10:57:42 Cat:M3 Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:12 min/km Club: unio colomenca d'atletisme
96362
1:29:03
01:28:19
1:27:35
Joan Barril Suñé
01:27:35 (Tr: 1:27:32)
i
Jorge Jimenez Fresneda
01:28:00 (Tr: 1:27:56)
Manuel Barroso Dominguez
01:28:10 (Tr: 1:27:44)
Josep Rubio Palau
01:28:23 (Tr: 1:28:14)
Jose Lopez Rebollo
01:28:40 (Tr: 1:28:34)
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:28:46 (Tr: 1:28:44)
David Manau Artiga
01:28:50 (Tr: 1:28:21) |
|||||||
42 | 41 | 329 | Josep Rubio Palau | 1:28:23 (tr 1:28:14) | |||
T. real: 01:28:14 T. oficial: 01:28:23 Inici real: 09:29:33 Hora meta: 10:57:46 Cat:M4 Pos. categoria: 23 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:11 min/km Club: tribcn triforfun
59287
1:28:50
01:28:23
1:27:57
i
Jorge Jimenez Fresneda
01:28:00 (Tr: 1:27:56)
Manuel Barroso Dominguez
01:28:10 (Tr: 1:27:44)
Sergi Díaz Ramírez
01:28:19 (Tr: 1:28:18)
Jose Lopez Rebollo
01:28:40 (Tr: 1:28:34)
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:28:46 (Tr: 1:28:44)
David Manau Artiga
01:28:50 (Tr: 1:28:21) |
|||||||
43 | 42 | 22 | Jose Lopez Rebollo | 1:28:40 (tr 1:28:34) | |||
T. real: 01:28:34 T. oficial: 01:28:40 Inici real: 09:29:30 Hora meta: 10:58:03 Cat:M5 Pos. categoria: 14 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:12 min/km Club:
66770
1:29:10
01:28:40
1:28:10
Manuel Barroso Dominguez
01:28:10 (Tr: 1:27:44)
Sergi Díaz Ramírez
01:28:19 (Tr: 1:28:18)
Josep Rubio Palau
01:28:23 (Tr: 1:28:14)
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:28:46 (Tr: 1:28:44)
David Manau Artiga
01:28:50 (Tr: 1:28:21)
i
Daniel Aviles Taüll
01:29:08 (Tr: 1:29:01) |
|||||||
44 | 43 | 66 |
i
|
Aitor Ramirez Marsiñach | 1:28:46 (tr 1:28:44) | ||
T. real: 01:28:44 T. oficial: 01:28:46 Inici real: 09:29:25 Hora meta: 10:58:09 Cat:M3 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:13 min/km Club: c.e.sistrells
63692
1:29:15
01:28:46
1:28:17
Sergi Díaz Ramírez
01:28:19 (Tr: 1:28:18)
Josep Rubio Palau
01:28:23 (Tr: 1:28:14)
Jose Lopez Rebollo
01:28:40 (Tr: 1:28:34)
David Manau Artiga
01:28:50 (Tr: 1:28:21)
i
Daniel Aviles Taüll
01:29:08 (Tr: 1:29:01)
i
Francesc Vilar Bonet
01:29:15 (Tr: 1:29:11) |
|||||||
45 | 44 | 235 | David Manau Artiga | 1:28:50 (tr 1:28:21) | |||
T. real: 01:28:21 T. oficial: 01:28:50 Inici real: 09:29:53 Hora meta: 10:58:13 Cat:M5 Pos. categoria: 15 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:12 min/km Club: blue line evasion bcn
64680
1:29:20
01:28:50
1:28:21
Josep Rubio Palau
01:28:23 (Tr: 1:28:14)
Jose Lopez Rebollo
01:28:40 (Tr: 1:28:34)
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:28:46 (Tr: 1:28:44)
i
Daniel Aviles Taüll
01:29:08 (Tr: 1:29:01)
i
Francesc Vilar Bonet
01:29:15 (Tr: 1:29:11)
José antonio Gayoso López
01:29:20 (Tr: 1:29:12) |
|||||||
46 | 45 | 113 |
i
|
Daniel Aviles Taüll | 1:29:08 (tr 1:29:01) | ||
T. real: 01:29:01 T. oficial: 01:29:08 Inici real: 09:29:30 Hora meta: 10:58:31 Cat:M5 Pos. categoria: 16 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:14 min/km Club: c.e. mediterrani
61050
1:29:35
01:29:08
1:28:40
Jose Lopez Rebollo
01:28:40 (Tr: 1:28:34)
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:28:46 (Tr: 1:28:44)
David Manau Artiga
01:28:50 (Tr: 1:28:21)
i
Francesc Vilar Bonet
01:29:15 (Tr: 1:29:11)
José antonio Gayoso López
01:29:20 (Tr: 1:29:12)
Francisco García Lasheras
01:29:31 (Tr: 1:29:24) |
|||||||
47 | 46 | 27 |
i
|
Francesc Vilar Bonet | 1:29:15 (tr 1:29:11) | ||
T. real: 01:29:11 T. oficial: 01:29:15 Inici real: 09:29:27 Hora meta: 10:58:38 Cat:M5 Pos. categoria: 17 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:14 min/km Club:
63692
1:29:44
01:29:15
1:28:46
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:28:46 (Tr: 1:28:44)
David Manau Artiga
01:28:50 (Tr: 1:28:21)
i
Daniel Aviles Taüll
01:29:08 (Tr: 1:29:01)
José antonio Gayoso López
01:29:20 (Tr: 1:29:12)
Francisco García Lasheras
01:29:31 (Tr: 1:29:24)
i
Oriol Silvestre Sangiao
01:29:40 (Tr: 1:29:37) |
|||||||
48 | 47 | 348 | José antonio Gayoso López | 1:29:20 (tr 1:29:12) | |||
T. real: 01:29:12 T. oficial: 01:29:20 Inici real: 09:29:32 Hora meta: 10:58:43 Cat:M4 Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:14 min/km Club:
64680
1:29:49
01:29:20
1:28:50
David Manau Artiga
01:28:50 (Tr: 1:28:21)
i
Daniel Aviles Taüll
01:29:08 (Tr: 1:29:01)
i
Francesc Vilar Bonet
01:29:15 (Tr: 1:29:11)
Francisco García Lasheras
01:29:31 (Tr: 1:29:24)
i
Oriol Silvestre Sangiao
01:29:40 (Tr: 1:29:37)
Joan Alcudia Casellas
01:29:45 (Tr: 1:29:35)
i
Krlos Martinez Guerra
01:29:46 (Tr: 1:29:34) |
|||||||
49 | 48 | 220 | Francisco García Lasheras | 1:29:31 (tr 1:29:24) | |||
T. real: 01:29:24 T. oficial: 01:29:31 Inici real: 09:29:30 Hora meta: 10:58:54 Cat:M5 Pos. categoria: 18 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:15 min/km Club: inferno
52137
1:29:55
01:29:31
1:29:08
i
Daniel Aviles Taüll
01:29:08 (Tr: 1:29:01)
i
Francesc Vilar Bonet
01:29:15 (Tr: 1:29:11)
José antonio Gayoso López
01:29:20 (Tr: 1:29:12)
i
Oriol Silvestre Sangiao
01:29:40 (Tr: 1:29:37)
Joan Alcudia Casellas
01:29:45 (Tr: 1:29:35)
i
Krlos Martinez Guerra
01:29:46 (Tr: 1:29:34)
i
Xesco Robles Cano
01:29:54 (Tr: 1:29:49) |
|||||||
50 | 49 | 238 |
i
|
Oriol Silvestre Sangiao | 1:29:40 (tr 1:29:37) | ||
T. real: 01:29:37 T. oficial: 01:29:40 Inici real: 09:29:26 Hora meta: 10:59:03 Cat:M4 Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:15 min/km Club: tridir
54230
1:30:04
01:29:40
1:29:15
i
Francesc Vilar Bonet
01:29:15 (Tr: 1:29:11)
José antonio Gayoso López
01:29:20 (Tr: 1:29:12)
Francisco García Lasheras
01:29:31 (Tr: 1:29:24)
Joan Alcudia Casellas
01:29:45 (Tr: 1:29:35)
i
Krlos Martinez Guerra
01:29:46 (Tr: 1:29:34)
i
Xesco Robles Cano
01:29:54 (Tr: 1:29:49)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:30:00 (Tr: 1:29:56) |
|||||||
51 | 50 | 140 | Joan Alcudia Casellas | 1:29:45 (tr 1:29:35) | |||
T. real: 01:29:35 T. oficial: 01:29:45 Inici real: 09:29:34 Hora meta: 10:59:08 Cat:M5 Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:15 min/km Club: corredors.cat
56432
1:30:11
01:29:45
1:29:20
José antonio Gayoso López
01:29:20 (Tr: 1:29:12)
Francisco García Lasheras
01:29:31 (Tr: 1:29:24)
i
Oriol Silvestre Sangiao
01:29:40 (Tr: 1:29:37)
i
Krlos Martinez Guerra
01:29:46 (Tr: 1:29:34)
i
Xesco Robles Cano
01:29:54 (Tr: 1:29:49)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:30:00 (Tr: 1:29:56) |
|||||||
52 | 51 | 229 |
i
|
Krlos Martinez Guerra | 1:29:46 (tr 1:29:34) | ||
T. real: 01:29:34 T. oficial: 01:29:46 Inici real: 09:29:35 Hora meta: 10:59:09 Cat:M5 Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:15 min/km Club: corredors.cat
60717
1:30:13
01:29:46
1:29:18
José antonio Gayoso López
01:29:20 (Tr: 1:29:12)
Francisco García Lasheras
01:29:31 (Tr: 1:29:24)
i
Oriol Silvestre Sangiao
01:29:40 (Tr: 1:29:37)
Joan Alcudia Casellas
01:29:45 (Tr: 1:29:35)
i
Xesco Robles Cano
01:29:54 (Tr: 1:29:49)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:30:00 (Tr: 1:29:56)
i
Manuel López Ramos
01:30:13 (Tr: 1:30:09) |
|||||||
53 | 52 | 275 |
i
|
Xesco Robles Cano | 1:29:54 (tr 1:29:49) | ||
T. real: 01:29:49 T. oficial: 01:29:54 Inici real: 09:29:28 Hora meta: 10:59:17 Cat:M4 Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:16 min/km Club:
67757
1:30:25
01:29:54
1:29:23
Francisco García Lasheras
01:29:31 (Tr: 1:29:24)
i
Oriol Silvestre Sangiao
01:29:40 (Tr: 1:29:37)
Joan Alcudia Casellas
01:29:45 (Tr: 1:29:35)
i
Krlos Martinez Guerra
01:29:46 (Tr: 1:29:34)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:30:00 (Tr: 1:29:56)
i
Manuel López Ramos
01:30:13 (Tr: 1:30:09)
Sergio Romera Herraiz
01:30:25 (Tr: 1:30:22) |
|||||||
54 | 53 | 117 |
i
|
Jose manuel Acevedo Fernandez | 1:30:00 (tr 1:29:56) | ||
T. real: 01:29:56 T. oficial: 01:30:00 Inici real: 09:29:27 Hora meta: 10:59:23 Cat:M5 Pos. categoria: 21 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:16 min/km Club: runnig parc
58632
1:30:26
01:30:00
1:29:33
i
Oriol Silvestre Sangiao
01:29:40 (Tr: 1:29:37)
Joan Alcudia Casellas
01:29:45 (Tr: 1:29:35)
i
Krlos Martinez Guerra
01:29:46 (Tr: 1:29:34)
i
Xesco Robles Cano
01:29:54 (Tr: 1:29:49)
i
Manuel López Ramos
01:30:13 (Tr: 1:30:09)
Sergio Romera Herraiz
01:30:25 (Tr: 1:30:22)
Alberto Garcia Heras
01:30:26 (Tr: 1:29:55) |
|||||||
55 | 54 | 269 |
i
|
Manuel López Ramos | 1:30:13 (tr 1:30:09) | ||
T. real: 01:30:09 T. oficial: 01:30:13 Inici real: 09:29:28 Hora meta: 10:59:36 Cat:M5 Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:17 min/km Club: domingo catalán
60717
1:30:41
01:30:13
1:29:46
i
Krlos Martinez Guerra
01:29:46 (Tr: 1:29:34)
i
Xesco Robles Cano
01:29:54 (Tr: 1:29:49)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:30:00 (Tr: 1:29:56)
Sergio Romera Herraiz
01:30:25 (Tr: 1:30:22)
Alberto Garcia Heras
01:30:26 (Tr: 1:29:55)
i
Pedro Martin Escaño
01:30:37 (Tr: 1:30:32) |
|||||||
56 | 55 | 321 | Sergio Romera Herraiz | 1:30:25 (tr 1:30:22) | |||
T. real: 01:30:22 T. oficial: 01:30:25 Inici real: 09:29:27 Hora meta: 10:59:48 Cat:M4 Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:17 min/km Club: ríos running les franqueses
67757
1:30:56
01:30:25
1:29:54
i
Xesco Robles Cano
01:29:54 (Tr: 1:29:49)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:30:00 (Tr: 1:29:56)
i
Manuel López Ramos
01:30:13 (Tr: 1:30:09)
Alberto Garcia Heras
01:30:26 (Tr: 1:29:55)
i
Pedro Martin Escaño
01:30:37 (Tr: 1:30:32)
i
Jose maria Prieto Ajenjo
01:30:44 (Tr: 1:30:39)
i
Carlos Moreno Jimenez
01:30:48 (Tr: 1:30:46) |
|||||||
57 | 56 | 205 | Alberto Garcia Heras | 1:30:26 (tr 1:29:55) | |||
T. real: 01:29:55 T. oficial: 01:30:26 Inici real: 09:29:54 Hora meta: 10:59:49 Cat:M3 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:16 min/km Club: duscholux
58632
1:30:53
01:30:26
1:30:00
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:30:00 (Tr: 1:29:56)
i
Manuel López Ramos
01:30:13 (Tr: 1:30:09)
Sergio Romera Herraiz
01:30:25 (Tr: 1:30:22)
i
Pedro Martin Escaño
01:30:37 (Tr: 1:30:32)
i
Jose maria Prieto Ajenjo
01:30:44 (Tr: 1:30:39)
i
Carlos Moreno Jimenez
01:30:48 (Tr: 1:30:46) |
|||||||
58 | 57 | 81 |
i
|
Pedro Martin Escaño | 1:30:37 (tr 1:30:32) | ||
T. real: 01:30:32 T. oficial: 01:30:37 Inici real: 09:29:28 Hora meta: 11:00:00 Cat:M4 Pos. categoria: 28 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:18 min/km Club:
51700
1:31:00
01:30:37
1:30:13
i
Manuel López Ramos
01:30:13 (Tr: 1:30:09)
Sergio Romera Herraiz
01:30:25 (Tr: 1:30:22)
Alberto Garcia Heras
01:30:26 (Tr: 1:29:55)
i
Jose maria Prieto Ajenjo
01:30:44 (Tr: 1:30:39)
i
Carlos Moreno Jimenez
01:30:48 (Tr: 1:30:46) |
|||||||
59 | 58 | 202 |
i
|
Jose maria Prieto Ajenjo | 1:30:44 (tr 1:30:39) | ||
T. real: 01:30:39 T. oficial: 01:30:44 Inici real: 09:29:29 Hora meta: 11:00:07 Cat:M4 Pos. categoria: 29 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:18 min/km Club:
43012
1:31:04
01:30:44
1:30:25
Sergio Romera Herraiz
01:30:25 (Tr: 1:30:22)
Alberto Garcia Heras
01:30:26 (Tr: 1:29:55)
i
Pedro Martin Escaño
01:30:37 (Tr: 1:30:32)
i
Carlos Moreno Jimenez
01:30:48 (Tr: 1:30:46) |
|||||||
60 | 59 | 165 |
i
|
Carlos Moreno Jimenez | 1:30:48 (tr 1:30:46) | ||
T. real: 01:30:46 T. oficial: 01:30:48 Inici real: 09:29:25 Hora meta: 11:00:11 Cat:M3 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:29:23 Sexe:M Ritme: 4:19 min/km Club: catalunya caixa cx
47187
1:31:09
01:30:48
1:30:26
Alberto Garcia Heras
01:30:26 (Tr: 1:29:55)
i
Pedro Martin Escaño
01:30:37 (Tr: 1:30:32)
i
Jose maria Prieto Ajenjo
01:30:44 (Tr: 1:30:39) |
|||||||