L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
121 | 98 | 1068 |
i
|
Arsenio Tortajada Gallego | 0:32:12 (tr 0:32:07) | ||
T. real: 00:32:07 T. oficial: 00:32:12 Inici real: 11:05:19 Hora meta: 11:37:25 Cat:SenM Pos. categoria: 31 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:22 min/km Club:
21887
0:32:22
00:32:12
0:32:02
i
Sara Montaner Perea
00:32:13 (Tr: 0:32:06)
i
Albert Pantaleoni Xercavins
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Silvia Hernandez Prieto
00:32:17 (Tr: 0:32:00)
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22) |
|||||||
122 | 24 | 1547 |
i
|
Sara Montaner Perea | 0:32:13 (tr 0:32:06) | ||
T. real: 00:32:06 T. oficial: 00:32:13 Inici real: 11:05:21 Hora meta: 11:37:26 Cat:SbF23 Pos. categoria: 3 Inici cursa:11:05:13 Sexe:F Ritme: 5:21 min/km Club:
19470
0:32:22
00:32:13
0:32:04
i
Arsenio Tortajada Gallego
00:32:12 (Tr: 0:32:07)
i
Albert Pantaleoni Xercavins
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Silvia Hernandez Prieto
00:32:17 (Tr: 0:32:00)
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22) |
|||||||
123 | 99 | 1331 |
i
|
Albert Pantaleoni Xercavins | 0:32:14 (tr 0:32:13) | ||
T. real: 00:32:13 T. oficial: 00:32:14 Inici real: 11:05:15 Hora meta: 11:37:27 Cat:SbM23 Pos. categoria: 40 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:23 min/km Club: bellaterra
18920
0:32:22
00:32:14
0:32:05
i
Arsenio Tortajada Gallego
00:32:12 (Tr: 0:32:07)
i
Sara Montaner Perea
00:32:13 (Tr: 0:32:06)
i
Silvia Hernandez Prieto
00:32:17 (Tr: 0:32:00)
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22) |
|||||||
124 | 100 | 1169 |
i
|
Silvia Hernandez Prieto | 0:32:17 (tr 0:32:00) | ||
T. real: 00:32:00 T. oficial: 00:32:17 Inici real: 11:05:30 Hora meta: 11:37:30 Cat:SbM23 Pos. categoria: 41 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:20 min/km Club:
11107
0:32:22
00:32:17
0:32:12
i
Arsenio Tortajada Gallego
00:32:12 (Tr: 0:32:07)
i
Sara Montaner Perea
00:32:13 (Tr: 0:32:06)
i
Albert Pantaleoni Xercavins
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22) |
|||||||
125 | 25 | 1010 |
i
|
Lola Molina Ruiz | 0:32:21 (tr 0:32:20) | ||
T. real: 00:32:20 T. oficial: 00:32:21 Inici real: 11:05:15 Hora meta: 11:37:34 Cat:W35 Pos. categoria: 4 Inici cursa:11:05:13 Sexe:F Ritme: 5:24 min/km Club: duscholux
17820
0:32:30
00:32:21
0:32:13
i
Sara Montaner Perea
00:32:13 (Tr: 0:32:06)
i
Albert Pantaleoni Xercavins
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Silvia Hernandez Prieto
00:32:17 (Tr: 0:32:00)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14)
i
Ane Atorrasagasti Ibarreta
00:32:26 (Tr: 0:32:11) |
|||||||
126 | 101 | 1019 | Alberto Lopez Prieto | 0:32:22 (tr 0:32:22) | |||
T. real: 00:32:22 T. oficial: 00:32:22 Inici real: 11:05:13 Hora meta: 11:37:35 Cat:M35 Pos. categoria: 16 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club: duscholux
18370
0:32:30
00:32:22
0:32:14
i
Albert Pantaleoni Xercavins
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Silvia Hernandez Prieto
00:32:17 (Tr: 0:32:00)
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14)
i
Ane Atorrasagasti Ibarreta
00:32:26 (Tr: 0:32:11) |
|||||||
127 | 102 | 1015 |
i
|
Juan antonio Maldonado Cordon | 0:32:22 (tr 0:32:22) | ||
T. real: 00:32:22 T. oficial: 00:32:22 Inici real: 11:05:14 Hora meta: 11:37:35 Cat:M45 Pos. categoria: 10 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club: duscholux
11107
0:32:27
00:32:22
0:32:17
i
Silvia Hernandez Prieto
00:32:17 (Tr: 0:32:00)
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14)
i
Ane Atorrasagasti Ibarreta
00:32:26 (Tr: 0:32:11) |
|||||||
128 | 103 | 1020 | Jose antonio Gesteira Romero | 0:32:22 (tr 0:32:22) | |||
T. real: 00:32:22 T. oficial: 00:32:22 Inici real: 11:05:13 Hora meta: 11:37:35 Cat:M35 Pos. categoria: 17 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club: duscholux
4400
0:32:24
00:32:22
0:32:20
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21) |
|||||||
129 | 104 | 1027 | Alberto Garcia Heras | 0:32:22 (tr 0:32:22) | |||
T. real: 00:32:22 T. oficial: 00:32:22 Inici real: 11:05:13 Hora meta: 11:37:35 Cat:SenM Pos. categoria: 32 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club: duscholux
4400
0:32:24
00:32:22
0:32:20
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10) |
|||||||
130 | 105 | 1017 | Jose luis Fernandez Blazquez | 0:32:23 (tr 0:32:22) | |||
T. real: 00:32:22 T. oficial: 00:32:23 Inici real: 11:05:14 Hora meta: 11:37:36 Cat:M35 Pos. categoria: 18 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club: duscholux
4400
0:32:25
00:32:23
0:32:21
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10) |
|||||||
131 | 106 | 1011 | Fernando Viso Gómez | 0:32:23 (tr 0:32:22) | |||
T. real: 00:32:22 T. oficial: 00:32:23 Inici real: 11:05:14 Hora meta: 11:37:36 Cat:M45 Pos. categoria: 11 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club: duscholux
4400
0:32:25
00:32:23
0:32:21
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14) |
|||||||
132 | 107 | 1009 | Jose andres De Miguel Domingo | 0:32:23 (tr 0:32:21) | |||
T. real: 00:32:21 T. oficial: 00:32:23 Inici real: 11:05:15 Hora meta: 11:37:36 Cat:M45 Pos. categoria: 12 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club: duscholux
4400
0:32:25
00:32:23
0:32:21
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14) |
|||||||
133 | 108 | 1008 | Juan jose Carnero Jimenez | 0:32:23 (tr 0:32:22) | |||
T. real: 00:32:22 T. oficial: 00:32:23 Inici real: 11:05:14 Hora meta: 11:37:36 Cat:M45 Pos. categoria: 13 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club: duscholux
4400
0:32:25
00:32:23
0:32:21
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14) |
|||||||
134 | 109 | 1012 | Josep Bernadas Alberti | 0:32:23 (tr 0:32:23) | |||
T. real: 00:32:23 T. oficial: 00:32:23 Inici real: 11:05:14 Hora meta: 11:37:36 Cat:M45 Pos. categoria: 14 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club: duscholux
4400
0:32:25
00:32:23
0:32:21
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14) |
|||||||
135 | 110 | 1013 |
i
|
Antonio Martinez Bernal | 0:32:24 (tr 0:32:21) | ||
T. real: 00:32:21 T. oficial: 00:32:24 Inici real: 11:05:16 Hora meta: 11:37:37 Cat:M35 Pos. categoria: 19 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club: duscholux
5720
0:32:26
00:32:24
0:32:21
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14)
i
Ane Atorrasagasti Ibarreta
00:32:26 (Tr: 0:32:11) |
|||||||
136 | 111 | 1230 |
i
|
Joan Marin Egea | 0:32:24 (tr 0:32:10) | ||
T. real: 00:32:10 T. oficial: 00:32:24 Inici real: 11:05:27 Hora meta: 11:37:37 Cat:SenM Pos. categoria: 33 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:22 min/km Club:
15840
0:32:31
00:32:24
0:32:17
i
Silvia Hernandez Prieto
00:32:17 (Tr: 0:32:00)
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14)
i
Ane Atorrasagasti Ibarreta
00:32:26 (Tr: 0:32:11)
i
Núria Garcia Paino
00:32:31 (Tr: 0:32:26) |
|||||||
137 | 26 | 1178 |
i
|
Nina Casamitjana Girós | 0:32:25 (tr 0:32:14) | ||
T. real: 00:32:14 T. oficial: 00:32:25 Inici real: 11:05:24 Hora meta: 11:37:38 Cat:SenF Pos. categoria: 15 Inici cursa:11:05:13 Sexe:F Ritme: 5:23 min/km Club:
21780
0:32:35
00:32:25
0:32:15
i
Silvia Hernandez Prieto
00:32:17 (Tr: 0:32:00)
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Ane Atorrasagasti Ibarreta
00:32:26 (Tr: 0:32:11)
i
Núria Garcia Paino
00:32:31 (Tr: 0:32:26)
i
Susana Martinez Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31) |
|||||||
138 | 27 | 1217 |
i
|
Ane Atorrasagasti Ibarreta | 0:32:26 (tr 0:32:11) | ||
T. real: 00:32:11 T. oficial: 00:32:26 Inici real: 11:05:29 Hora meta: 11:37:39 Cat:SenF Pos. categoria: 16 Inici cursa:11:05:13 Sexe:F Ritme: 5:22 min/km Club:
18920
0:32:35
00:32:26
0:32:18
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14)
i
Núria Garcia Paino
00:32:31 (Tr: 0:32:26)
i
Susana Martinez Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31)
i
Jennifer Salcedo Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31) |
|||||||
139 | 28 | 1057 |
i
|
Núria Garcia Paino | 0:32:31 (tr 0:32:26) | ||
T. real: 00:32:26 T. oficial: 00:32:31 Inici real: 11:05:19 Hora meta: 11:37:44 Cat:SbF23 Pos. categoria: 4 Inici cursa:11:05:13 Sexe:F Ritme: 5:25 min/km Club:
15840
0:32:39
00:32:31
0:32:24
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14)
i
Ane Atorrasagasti Ibarreta
00:32:26 (Tr: 0:32:11)
i
Susana Martinez Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31)
i
Jennifer Salcedo Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31)
i
Clara Manubens Riera
00:32:35 (Tr: 0:32:27)
i
Pablo Ferrando Villalba
00:32:36 (Tr: 0:32:21)
i
Raquel Hernández Seguí
00:32:36 (Tr: 0:32:22) |
|||||||
140 | 29 | 1412 |
i
|
Susana Martinez Sanchez | 0:32:35 (tr 0:32:31) | ||
T. real: 00:32:31 T. oficial: 00:32:35 Inici real: 11:05:17 Hora meta: 11:37:48 Cat:W35 Pos. categoria: 5 Inici cursa:11:05:13 Sexe:F Ritme: 5:26 min/km Club:
21780
0:32:44
00:32:35
0:32:25
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14)
i
Ane Atorrasagasti Ibarreta
00:32:26 (Tr: 0:32:11)
i
Núria Garcia Paino
00:32:31 (Tr: 0:32:26)
i
Jennifer Salcedo Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31)
i
Clara Manubens Riera
00:32:35 (Tr: 0:32:27)
i
Pablo Ferrando Villalba
00:32:36 (Tr: 0:32:21)
i
Raquel Hernández Seguí
00:32:36 (Tr: 0:32:22)
Laura López
00:32:42 (Tr: 0:32:30) |
|||||||
141 | 30 | 1411 |
i
|
Jennifer Salcedo Sanchez | 0:32:35 (tr 0:32:31) | ||
T. real: 00:32:31 T. oficial: 00:32:35 Inici real: 11:05:17 Hora meta: 11:37:48 Cat:SenF Pos. categoria: 17 Inici cursa:11:05:13 Sexe:F Ritme: 5:26 min/km Club:
18920
0:32:43
00:32:35
0:32:26
i
Ane Atorrasagasti Ibarreta
00:32:26 (Tr: 0:32:11)
i
Núria Garcia Paino
00:32:31 (Tr: 0:32:26)
i
Susana Martinez Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31)
i
Clara Manubens Riera
00:32:35 (Tr: 0:32:27)
i
Pablo Ferrando Villalba
00:32:36 (Tr: 0:32:21)
i
Raquel Hernández Seguí
00:32:36 (Tr: 0:32:22)
Laura López
00:32:42 (Tr: 0:32:30) |
|||||||
142 | 31 | 1399 |
i
|
Clara Manubens Riera | 0:32:35 (tr 0:32:27) | ||
T. real: 00:32:27 T. oficial: 00:32:35 Inici real: 11:05:22 Hora meta: 11:37:48 Cat:SenF Pos. categoria: 18 Inici cursa:11:05:13 Sexe:F Ritme: 5:25 min/km Club:
15842
0:32:42
00:32:35
0:32:28
i
Núria Garcia Paino
00:32:31 (Tr: 0:32:26)
i
Susana Martinez Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31)
i
Jennifer Salcedo Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31)
i
Pablo Ferrando Villalba
00:32:36 (Tr: 0:32:21)
i
Raquel Hernández Seguí
00:32:36 (Tr: 0:32:22)
Laura López
00:32:42 (Tr: 0:32:30) |
|||||||
143 | 112 | 1561 |
i
|
Pablo Ferrando Villalba | 0:32:36 (tr 0:32:21) | ||
T. real: 00:32:21 T. oficial: 00:32:36 Inici real: 11:05:28 Hora meta: 11:37:49 Cat:SenM Pos. categoria: 34 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:24 min/km Club:
50380
0:32:59
00:32:36
0:32:13
i
Sara Montaner Perea
00:32:13 (Tr: 0:32:06)
i
Albert Pantaleoni Xercavins
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Silvia Hernandez Prieto
00:32:17 (Tr: 0:32:00)
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14)
i
Ane Atorrasagasti Ibarreta
00:32:26 (Tr: 0:32:11)
i
Núria Garcia Paino
00:32:31 (Tr: 0:32:26)
i
Susana Martinez Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31)
i
Jennifer Salcedo Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31)
i
Clara Manubens Riera
00:32:35 (Tr: 0:32:27)
i
Raquel Hernández Seguí
00:32:36 (Tr: 0:32:22)
Laura López
00:32:42 (Tr: 0:32:30)
i
Marc Colome Perales
00:32:59 (Tr: 0:32:57) |
|||||||
144 | 32 | 1490 |
i
|
Raquel Hernández Seguí | 0:32:36 (tr 0:32:22) | ||
T. real: 00:32:22 T. oficial: 00:32:36 Inici real: 11:05:27 Hora meta: 11:37:49 Cat:SbF23 Pos. categoria: 5 Inici cursa:11:05:13 Sexe:F Ritme: 5:24 min/km Club:
52470
0:33:00
00:32:36
0:32:12
i
Arsenio Tortajada Gallego
00:32:12 (Tr: 0:32:07)
i
Sara Montaner Perea
00:32:13 (Tr: 0:32:06)
i
Albert Pantaleoni Xercavins
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Silvia Hernandez Prieto
00:32:17 (Tr: 0:32:00)
i
Lola Molina Ruiz
00:32:21 (Tr: 0:32:20)
Alberto Lopez Prieto
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
i
Juan antonio Maldonado Cordon
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose antonio Gesteira Romero
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Alberto Garcia Heras
00:32:22 (Tr: 0:32:22)
Jose luis Fernandez Blazquez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Fernando Viso Gómez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Jose andres De Miguel Domingo
00:32:23 (Tr: 0:32:21)
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14)
i
Ane Atorrasagasti Ibarreta
00:32:26 (Tr: 0:32:11)
i
Núria Garcia Paino
00:32:31 (Tr: 0:32:26)
i
Susana Martinez Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31)
i
Jennifer Salcedo Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31)
i
Clara Manubens Riera
00:32:35 (Tr: 0:32:27)
i
Pablo Ferrando Villalba
00:32:36 (Tr: 0:32:21)
Laura López
00:32:42 (Tr: 0:32:30)
i
Marc Colome Perales
00:32:59 (Tr: 0:32:57)
i
Mar Pla Prim
00:33:00 (Tr: 0:33:00) |
|||||||
145 | 33 | 1039 | Laura López | 0:32:42 (tr 0:32:30) | |||
T. real: 00:32:30 T. oficial: 00:32:42 Inici real: 11:05:25 Hora meta: 11:37:55 Cat:SenF Pos. categoria: 19 Inici cursa:11:05:13 Sexe:F Ritme: 5:25 min/km Club:
41907
0:33:01
00:32:42
0:32:23
Juan jose Carnero Jimenez
00:32:23 (Tr: 0:32:22)
Josep Bernadas Alberti
00:32:23 (Tr: 0:32:23)
i
Antonio Martinez Bernal
00:32:24 (Tr: 0:32:21)
i
Joan Marin Egea
00:32:24 (Tr: 0:32:10)
i
Nina Casamitjana Girós
00:32:25 (Tr: 0:32:14)
i
Ane Atorrasagasti Ibarreta
00:32:26 (Tr: 0:32:11)
i
Núria Garcia Paino
00:32:31 (Tr: 0:32:26)
i
Susana Martinez Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31)
i
Jennifer Salcedo Sanchez
00:32:35 (Tr: 0:32:31)
i
Clara Manubens Riera
00:32:35 (Tr: 0:32:27)
i
Pablo Ferrando Villalba
00:32:36 (Tr: 0:32:21)
i
Raquel Hernández Seguí
00:32:36 (Tr: 0:32:22)
i
Marc Colome Perales
00:32:59 (Tr: 0:32:57)
i
Mar Pla Prim
00:33:00 (Tr: 0:33:00)
i
Oriol Castrillo Bericat
00:33:01 (Tr: 0:32:55) |
|||||||
146 | 113 | 1175 |
i
|
Marc Colome Perales | 0:32:59 (tr 0:32:57) | ||
T. real: 00:32:57 T. oficial: 00:32:59 Inici real: 11:05:15 Hora meta: 11:38:12 Cat:M35 Pos. categoria: 20 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:30 min/km Club:
50380
0:33:21
00:32:59
0:32:36
i
Pablo Ferrando Villalba
00:32:36 (Tr: 0:32:21)
i
Raquel Hernández Seguí
00:32:36 (Tr: 0:32:22)
Laura López
00:32:42 (Tr: 0:32:30)
i
Mar Pla Prim
00:33:00 (Tr: 0:33:00)
i
Oriol Castrillo Bericat
00:33:01 (Tr: 0:32:55)
i
Esther alexandr Bickel
00:33:02 (Tr: 0:32:54)
i
Miquel Cursach Galmés
00:33:12 (Tr: 0:33:06) |
|||||||
147 | 34 | 1525 |
i
|
Mar Pla Prim | 0:33:00 (tr 0:33:00) | ||
T. real: 00:33:00 T. oficial: 00:33:00 Inici real: 11:05:13 Hora meta: 11:38:13 Cat:SbF23 Pos. categoria: 6 Inici cursa:11:05:13 Sexe:F Ritme: 5:30 min/km Club:
52470
0:33:24
00:33:00
0:32:36
i
Raquel Hernández Seguí
00:32:36 (Tr: 0:32:22)
Laura López
00:32:42 (Tr: 0:32:30)
i
Marc Colome Perales
00:32:59 (Tr: 0:32:57)
i
Oriol Castrillo Bericat
00:33:01 (Tr: 0:32:55)
i
Esther alexandr Bickel
00:33:02 (Tr: 0:32:54)
i
Miquel Cursach Galmés
00:33:12 (Tr: 0:33:06) |
|||||||
148 | 114 | 1269 |
i
|
Oriol Castrillo Bericat | 0:33:01 (tr 0:32:55) | ||
T. real: 00:32:55 T. oficial: 00:33:01 Inici real: 11:05:20 Hora meta: 11:38:14 Cat:SbM23 Pos. categoria: 42 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:30 min/km Club:
41907
0:33:20
00:33:01
0:32:42
Laura López
00:32:42 (Tr: 0:32:30)
i
Marc Colome Perales
00:32:59 (Tr: 0:32:57)
i
Mar Pla Prim
00:33:00 (Tr: 0:33:00)
i
Esther alexandr Bickel
00:33:02 (Tr: 0:32:54)
i
Miquel Cursach Galmés
00:33:12 (Tr: 0:33:06) |
|||||||
149 | 35 | 1245 |
i
|
Esther alexandr Bickel | 0:33:02 (tr 0:32:54) | ||
T. real: 00:32:54 T. oficial: 00:33:02 Inici real: 11:05:21 Hora meta: 11:38:15 Cat:SbF23 Pos. categoria: 7 Inici cursa:11:05:13 Sexe:F Ritme: 5:29 min/km Club:
20787
0:33:12
00:33:02
0:32:53
i
Marc Colome Perales
00:32:59 (Tr: 0:32:57)
i
Mar Pla Prim
00:33:00 (Tr: 0:33:00)
i
Oriol Castrillo Bericat
00:33:01 (Tr: 0:32:55)
i
Miquel Cursach Galmés
00:33:12 (Tr: 0:33:06) |
|||||||
150 | 115 | 1329 |
i
|
Miquel Cursach Galmés | 0:33:12 (tr 0:33:06) | ||
T. real: 00:33:06 T. oficial: 00:33:12 Inici real: 11:05:19 Hora meta: 11:38:25 Cat:SbM23 Pos. categoria: 43 Inici cursa:11:05:13 Sexe:M Ritme: 5:31 min/km Club:
26067
0:33:23
00:33:12
0:33:00
i
Mar Pla Prim
00:33:00 (Tr: 0:33:00)
i
Oriol Castrillo Bericat
00:33:01 (Tr: 0:32:55)
i
Esther alexandr Bickel
00:33:02 (Tr: 0:32:54) |
|||||||