L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 31 | 1259 |
i
|
Roger Paradell | 0:06:46 (tr 0:06:46) | ||
T. real: 00:06:46 T. oficial: 00:06:46 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:16 Cat:AleM Pos. categoria: 31 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:13 min/km Club: serra marina alella
9908
0:06:51
00:06:46
0:06:42
i
Fernando Tellechea De La Fuente
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pol Creixellallo
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pablo Cordova Llaquet
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Enric Lacaci Lerma
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Roger Borbonet Chinchilla
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Sergio Ramirez Llop
00:06:51 (Tr: 0:06:51) |
|||||||
32 | 32 | 813 |
i
|
Fernando Tellechea De La Fuente | 0:06:49 (tr 0:06:49) | ||
T. real: 00:06:49 T. oficial: 00:06:49 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:19 Cat:AleM Pos. categoria: 32 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:14 min/km Club:
6182
0:06:52
00:06:49
0:06:46
i
Roger Paradell
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Pol Creixellallo
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pablo Cordova Llaquet
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Enric Lacaci Lerma
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Roger Borbonet Chinchilla
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Sergio Ramirez Llop
00:06:51 (Tr: 0:06:51) |
|||||||
33 | 33 | 1031 |
i
|
Pol Creixellallo | 0:06:49 (tr 0:06:49) | ||
T. real: 00:06:49 T. oficial: 00:06:49 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:19 Cat:AleM Pos. categoria: 33 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:14 min/km Club: escola sagrada família 6è a
6320
0:06:52
00:06:49
0:06:46
i
Roger Paradell
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Fernando Tellechea De La Fuente
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pablo Cordova Llaquet
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Enric Lacaci Lerma
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Roger Borbonet Chinchilla
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Sergio Ramirez Llop
00:06:51 (Tr: 0:06:51) |
|||||||
34 | 34 | 1429 |
i
|
Pablo Cordova Llaquet | 0:06:50 (tr 0:06:50) | ||
T. real: 00:06:50 T. oficial: 00:06:50 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:20 Cat:AleM Pos. categoria: 34 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:15 min/km Club: vedruna inmaculada
7825
0:06:53
00:06:50
0:06:46
i
Roger Paradell
00:06:46 (Tr: 0:06:46)
i
Fernando Tellechea De La Fuente
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pol Creixellallo
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Enric Lacaci Lerma
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Roger Borbonet Chinchilla
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Sergio Ramirez Llop
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Pau Gómez Van Der Ploeg
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Alvaro Parada Arrebola
00:06:53 (Tr: 0:06:53) |
|||||||
35 | 35 | 705 |
i
|
Enric Lacaci Lerma | 0:06:50 (tr 0:06:50) | ||
T. real: 00:06:50 T. oficial: 00:06:50 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:20 Cat:AleM Pos. categoria: 35 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:15 min/km Club:
5387
0:06:53
00:06:50
0:06:48
i
Fernando Tellechea De La Fuente
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pol Creixellallo
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pablo Cordova Llaquet
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Roger Borbonet Chinchilla
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Sergio Ramirez Llop
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Pau Gómez Van Der Ploeg
00:06:53 (Tr: 0:06:53) |
|||||||
36 | 36 | 713 |
i
|
Roger Borbonet Chinchilla | 0:06:50 (tr 0:06:50) | ||
T. real: 00:06:50 T. oficial: 00:06:50 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:20 Cat:AleM Pos. categoria: 36 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:15 min/km Club:
5412
0:06:53
00:06:50
0:06:48
i
Fernando Tellechea De La Fuente
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pol Creixellallo
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pablo Cordova Llaquet
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Enric Lacaci Lerma
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Sergio Ramirez Llop
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Pau Gómez Van Der Ploeg
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Alvaro Parada Arrebola
00:06:53 (Tr: 0:06:53) |
|||||||
37 | 37 | 182 |
i
|
Sergio Ramirez Llop | 0:06:51 (tr 0:06:51) | ||
T. real: 00:06:51 T. oficial: 00:06:51 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:21 Cat:AleM Pos. categoria: 37 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:15 min/km Club:
6727
0:06:54
00:06:51
0:06:48
i
Fernando Tellechea De La Fuente
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pol Creixellallo
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pablo Cordova Llaquet
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Enric Lacaci Lerma
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Roger Borbonet Chinchilla
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Pau Gómez Van Der Ploeg
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Alvaro Parada Arrebola
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Eloi Salas I Pastó
00:06:54 (Tr: 0:06:54) |
|||||||
38 | 38 | 814 |
i
|
Pau Gómez Van Der Ploeg | 0:06:53 (tr 0:06:53) | ||
T. real: 00:06:53 T. oficial: 00:06:53 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:23 Cat:AleM Pos. categoria: 38 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:17 min/km Club:
8729
0:06:56
00:06:53
0:06:49
i
Fernando Tellechea De La Fuente
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pol Creixellallo
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pablo Cordova Llaquet
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Enric Lacaci Lerma
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Roger Borbonet Chinchilla
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Sergio Ramirez Llop
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Alvaro Parada Arrebola
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Eloi Salas I Pastó
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Guillem Marí Pla
00:06:56 (Tr: 0:06:56) |
|||||||
39 | 39 | 1432 |
i
|
Alvaro Parada Arrebola | 0:06:53 (tr 0:06:53) | ||
T. real: 00:06:53 T. oficial: 00:06:53 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:23 Cat:AleM Pos. categoria: 39 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:17 min/km Club: vedruna inmaculada
11228
0:06:58
00:06:53
0:06:47
i
Fernando Tellechea De La Fuente
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pol Creixellallo
00:06:49 (Tr: 0:06:49)
i
Pablo Cordova Llaquet
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Enric Lacaci Lerma
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Roger Borbonet Chinchilla
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Sergio Ramirez Llop
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Pau Gómez Van Der Ploeg
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Eloi Salas I Pastó
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Guillem Marí Pla
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Jordi Vela Coma
00:06:58 (Tr: 0:06:58) |
|||||||
40 | 40 | 1049 |
i
|
Eloi Salas I Pastó | 0:06:54 (tr 0:06:54) | ||
T. real: 00:06:54 T. oficial: 00:06:54 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:24 Cat:AleM Pos. categoria: 40 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:17 min/km Club: escola sagrada família 6è b
9829
0:06:58
00:06:54
0:06:49
i
Pablo Cordova Llaquet
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Enric Lacaci Lerma
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Roger Borbonet Chinchilla
00:06:50 (Tr: 0:06:50)
i
Sergio Ramirez Llop
00:06:51 (Tr: 0:06:51)
i
Pau Gómez Van Der Ploeg
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Alvaro Parada Arrebola
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Guillem Marí Pla
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Jordi Vela Coma
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Alexis Flores Ortiz
00:06:58 (Tr: 0:06:58) |
|||||||
41 | 41 | 333 |
i
|
Guillem Marí Pla | 0:06:56 (tr 0:06:56) | ||
T. real: 00:06:56 T. oficial: 00:06:56 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:26 Cat:AleM Pos. categoria: 41 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:19 min/km Club:
8729
0:07:00
00:06:56
0:06:53
i
Pau Gómez Van Der Ploeg
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Alvaro Parada Arrebola
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Eloi Salas I Pastó
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Jordi Vela Coma
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Alexis Flores Ortiz
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Albert Julià De Gispert
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Kike Casals Baixas
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Pau Carneado González
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Alvaro Carmona Carmona
00:07:00 (Tr: 0:07:00) |
|||||||
42 | 42 | 1285 |
i
|
Jordi Vela Coma | 0:06:58 (tr 0:06:58) | ||
T. real: 00:06:58 T. oficial: 00:06:58 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:28 Cat:AleM Pos. categoria: 42 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:20 min/km Club: tabor1
11228
0:07:03
00:06:58
0:06:53
i
Alvaro Parada Arrebola
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Eloi Salas I Pastó
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Guillem Marí Pla
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Alexis Flores Ortiz
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Albert Julià De Gispert
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Kike Casals Baixas
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Pau Carneado González
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Alvaro Carmona Carmona
00:07:00 (Tr: 0:07:00) |
|||||||
43 | 43 | 1273 |
i
|
Alexis Flores Ortiz | 0:06:58 (tr 0:06:58) | ||
T. real: 00:06:58 T. oficial: 00:06:58 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:28 Cat:AleM Pos. categoria: 43 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:20 min/km Club: tabor1
9829
0:07:03
00:06:58
0:06:54
i
Eloi Salas I Pastó
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Guillem Marí Pla
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Jordi Vela Coma
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Albert Julià De Gispert
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Kike Casals Baixas
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Pau Carneado González
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Alvaro Carmona Carmona
00:07:00 (Tr: 0:07:00) |
|||||||
44 | 44 | 1016 |
i
|
Albert Julià De Gispert | 0:06:58 (tr 0:06:58) | ||
T. real: 00:06:58 T. oficial: 00:06:58 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:28 Cat:AleM Pos. categoria: 44 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:20 min/km Club: escola sagrada família 5è a
4400
0:07:00
00:06:58
0:06:56
i
Guillem Marí Pla
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Jordi Vela Coma
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Alexis Flores Ortiz
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Kike Casals Baixas
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Pau Carneado González
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Alvaro Carmona Carmona
00:07:00 (Tr: 0:07:00) |
|||||||
45 | 45 | 631 |
i
|
Kike Casals Baixas | 0:06:58 (tr 0:06:58) | ||
T. real: 00:06:58 T. oficial: 00:06:58 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:28 Cat:AleM Pos. categoria: 45 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:20 min/km Club:
9574
0:07:03
00:06:58
0:06:54
i
Guillem Marí Pla
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Jordi Vela Coma
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Alexis Flores Ortiz
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Albert Julià De Gispert
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Pau Carneado González
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Alvaro Carmona Carmona
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Eduard Salvadó Escuer
00:07:03 (Tr: 0:07:03) |
|||||||
46 | 46 | 1258 |
i
|
Pau Carneado González | 0:07:00 (tr 0:07:00) | ||
T. real: 00:07:00 T. oficial: 00:07:00 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:30 Cat:AleM Pos. categoria: 46 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:21 min/km Club: serra marina alella
9451
0:07:04
00:07:00
0:06:55
i
Guillem Marí Pla
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Jordi Vela Coma
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Alexis Flores Ortiz
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Albert Julià De Gispert
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Kike Casals Baixas
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Alvaro Carmona Carmona
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Eduard Salvadó Escuer
00:07:03 (Tr: 0:07:03)
i
Adria Silveira Raventos
00:07:04 (Tr: 0:07:04) |
|||||||
47 | 47 | 1288 |
i
|
Alvaro Carmona Carmona | 0:07:00 (tr 0:07:00) | ||
T. real: 00:07:00 T. oficial: 00:07:00 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:30 Cat:AleM Pos. categoria: 47 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:21 min/km Club: tabor1
11950
0:07:05
00:07:00
0:06:55
i
Guillem Marí Pla
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Jordi Vela Coma
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Alexis Flores Ortiz
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Albert Julià De Gispert
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Kike Casals Baixas
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Pau Carneado González
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Eduard Salvadó Escuer
00:07:03 (Tr: 0:07:03)
i
Adria Silveira Raventos
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Gerard Janer
00:07:05 (Tr: 0:07:05) |
|||||||
48 | 48 | 1026 |
i
|
Eduard Salvadó Escuer | 0:07:03 (tr 0:07:03) | ||
T. real: 00:07:03 T. oficial: 00:07:03 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:33 Cat:AleM Pos. categoria: 48 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:23 min/km Club: escola sagrada família 5è b
9574
0:07:07
00:07:03
0:06:58
i
Kike Casals Baixas
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Pau Carneado González
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Alvaro Carmona Carmona
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Adria Silveira Raventos
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Gerard Janer
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Daniel Martinez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Lluís Català
00:07:06 (Tr: 0:07:06) |
|||||||
49 | 49 | 1025 |
i
|
Adria Silveira Raventos | 0:07:04 (tr 0:07:04) | ||
T. real: 00:07:04 T. oficial: 00:07:04 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:34 Cat:AleM Pos. categoria: 49 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:24 min/km Club: escola sagrada família 5è b
9451
0:07:08
00:07:04
0:07:00
i
Pau Carneado González
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Alvaro Carmona Carmona
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Eduard Salvadó Escuer
00:07:03 (Tr: 0:07:03)
i
Gerard Janer
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Daniel Martinez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Lluís Català
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Pau Casas Gutierrez
00:07:07 (Tr: 0:07:07) |
|||||||
50 | 50 | 1232 |
i
|
Gerard Janer | 0:07:05 (tr 0:07:05) | ||
T. real: 00:07:05 T. oficial: 00:07:05 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:35 Cat:AleM Pos. categoria: 50 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:25 min/km Club: maristes la immaculada altres cate
11950
0:07:11
00:07:05
0:07:00
i
Alvaro Carmona Carmona
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Eduard Salvadó Escuer
00:07:03 (Tr: 0:07:03)
i
Adria Silveira Raventos
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Daniel Martinez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Lluís Català
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Pau Casas Gutierrez
00:07:07 (Tr: 0:07:07)
i
Juan ignacio Salazar
00:07:10 (Tr: 0:07:10) |
|||||||
51 | 51 | 1227 |
i
|
Daniel Martinez | 0:07:06 (tr 0:07:06) | ||
T. real: 00:07:06 T. oficial: 00:07:06 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:36 Cat:AleM Pos. categoria: 51 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:25 min/km Club: maristes la immaculada altres cate
10590
0:07:10
00:07:06
0:07:01
i
Eduard Salvadó Escuer
00:07:03 (Tr: 0:07:03)
i
Adria Silveira Raventos
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Gerard Janer
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Lluís Català
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Pau Casas Gutierrez
00:07:07 (Tr: 0:07:07)
i
Juan ignacio Salazar
00:07:10 (Tr: 0:07:10) |
|||||||
52 | 52 | 1505 |
i
|
Lluís Català | 0:07:06 (tr 0:07:06) | ||
T. real: 00:07:06 T. oficial: 00:07:06 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:36 Cat:AleM Pos. categoria: 52 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:25 min/km Club: sagrada familia 6o b
14988
0:07:13
00:07:06
0:07:00
i
Alvaro Carmona Carmona
00:07:00 (Tr: 0:07:00)
i
Eduard Salvadó Escuer
00:07:03 (Tr: 0:07:03)
i
Adria Silveira Raventos
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Gerard Janer
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Daniel Martinez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Pau Casas Gutierrez
00:07:07 (Tr: 0:07:07)
i
Juan ignacio Salazar
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Max Ferrés Camacho
00:07:13 (Tr: 0:07:13) |
|||||||
53 | 53 | 450 |
i
|
Pau Casas Gutierrez | 0:07:07 (tr 0:07:07) | ||
T. real: 00:07:07 T. oficial: 00:07:07 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:37 Cat:AleM Pos. categoria: 53 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:26 min/km Club:
15529
0:07:15
00:07:07
0:07:00
i
Eduard Salvadó Escuer
00:07:03 (Tr: 0:07:03)
i
Adria Silveira Raventos
00:07:04 (Tr: 0:07:04)
i
Gerard Janer
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Daniel Martinez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Lluís Català
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Juan ignacio Salazar
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Max Ferrés Camacho
00:07:13 (Tr: 0:07:13)
i
Ramon Serra Bispo
00:07:15 (Tr: 0:07:15) |
|||||||
54 | 54 | 944 |
i
|
Juan ignacio Salazar | 0:07:10 (tr 0:07:10) | ||
T. real: 00:07:10 T. oficial: 00:07:10 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:40 Cat:AleM Pos. categoria: 54 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:28 min/km Club: col.legi urgell
11475
0:07:16
00:07:10
0:07:05
i
Gerard Janer
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Daniel Martinez
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Lluís Català
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Pau Casas Gutierrez
00:07:07 (Tr: 0:07:07)
i
Max Ferrés Camacho
00:07:13 (Tr: 0:07:13)
i
Ramon Serra Bispo
00:07:15 (Tr: 0:07:15)
i
Mauricio López Chávez
00:07:16 (Tr: 0:07:16) |
|||||||
55 | 55 | 1045 |
i
|
Max Ferrés Camacho | 0:07:13 (tr 0:07:13) | ||
T. real: 00:07:13 T. oficial: 00:07:13 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:43 Cat:AleM Pos. categoria: 55 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:29 min/km Club: escola sagrada família 6è b
14988
0:07:20
00:07:13
0:07:06
i
Lluís Català
00:07:06 (Tr: 0:07:06)
i
Pau Casas Gutierrez
00:07:07 (Tr: 0:07:07)
i
Juan ignacio Salazar
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Ramon Serra Bispo
00:07:15 (Tr: 0:07:15)
i
Mauricio López Chávez
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Arnau Bonet Mañosas
00:07:17 (Tr: 0:07:17)
i
Daniel Huelin Segarra
00:07:18 (Tr: 0:07:18)
i
Giorgi Kvinikhidze
00:07:19 (Tr: 0:07:19) |
|||||||
56 | 56 | 1298 |
i
|
Ramon Serra Bispo | 0:07:15 (tr 0:07:15) | ||
T. real: 00:07:15 T. oficial: 00:07:15 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:45 Cat:AleM Pos. categoria: 56 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:30 min/km Club: tabor1
15529
0:07:22
00:07:15
0:07:07
i
Pau Casas Gutierrez
00:07:07 (Tr: 0:07:07)
i
Juan ignacio Salazar
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Max Ferrés Camacho
00:07:13 (Tr: 0:07:13)
i
Mauricio López Chávez
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Arnau Bonet Mañosas
00:07:17 (Tr: 0:07:17)
i
Daniel Huelin Segarra
00:07:18 (Tr: 0:07:18)
i
Giorgi Kvinikhidze
00:07:19 (Tr: 0:07:19) |
|||||||
57 | 57 | 1053 |
i
|
Mauricio López Chávez | 0:07:16 (tr 0:07:16) | ||
T. real: 00:07:16 T. oficial: 00:07:16 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:46 Cat:AleM Pos. categoria: 57 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:31 min/km Club: escola sagrada família 6è b
11475
0:07:21
00:07:16
0:07:10
i
Juan ignacio Salazar
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Max Ferrés Camacho
00:07:13 (Tr: 0:07:13)
i
Ramon Serra Bispo
00:07:15 (Tr: 0:07:15)
i
Arnau Bonet Mañosas
00:07:17 (Tr: 0:07:17)
i
Daniel Huelin Segarra
00:07:18 (Tr: 0:07:18)
i
Giorgi Kvinikhidze
00:07:19 (Tr: 0:07:19) |
|||||||
58 | 58 | 1418 |
i
|
Arnau Bonet Mañosas | 0:07:17 (tr 0:07:17) | ||
T. real: 00:07:17 T. oficial: 00:07:17 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:47 Cat:AleM Pos. categoria: 58 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:32 min/km Club: vedruna inmaculada
7966
0:07:20
00:07:17
0:07:13
i
Max Ferrés Camacho
00:07:13 (Tr: 0:07:13)
i
Ramon Serra Bispo
00:07:15 (Tr: 0:07:15)
i
Mauricio López Chávez
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Daniel Huelin Segarra
00:07:18 (Tr: 0:07:18)
i
Giorgi Kvinikhidze
00:07:19 (Tr: 0:07:19) |
|||||||
59 | 59 | 1423 |
i
|
Daniel Huelin Segarra | 0:07:18 (tr 0:07:18) | ||
T. real: 00:07:18 T. oficial: 00:07:18 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:48 Cat:AleM Pos. categoria: 59 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:32 min/km Club: vedruna inmaculada
6787
0:07:21
00:07:18
0:07:15
i
Ramon Serra Bispo
00:07:15 (Tr: 0:07:15)
i
Mauricio López Chávez
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Arnau Bonet Mañosas
00:07:17 (Tr: 0:07:17)
i
Giorgi Kvinikhidze
00:07:19 (Tr: 0:07:19) |
|||||||
60 | 60 | 1504 |
i
|
Giorgi Kvinikhidze | 0:07:19 (tr 0:07:19) | ||
T. real: 00:07:19 T. oficial: 00:07:19 Inici real: 09:44:30 Hora meta: 09:51:49 Cat:AleM Pos. categoria: 60 Inici cursa:9:44:30 Sexe:M Ritme: 4:33 min/km Club: sagrada familia 6o b
7350
0:07:22
00:07:19
0:07:16
i
Mauricio López Chávez
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Arnau Bonet Mañosas
00:07:17 (Tr: 0:07:17)
i
Daniel Huelin Segarra
00:07:18 (Tr: 0:07:18) |
|||||||