SubCurses

8RESULTATS

Els 10 de SANTA

3000 m

02 juny 2019

10K 3000 m

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:08:49

T. oficial: 00:08:49

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:39:00

Cat:CadM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 2:57 min/km

Club:

0:09:39
00:08:49
0:07:58
i
Ibrahim Lahmidi El Founti
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Youssef Bouiri Ait Bourig
00:09:23 (Tr: 0:09:23)
i
Mohamed Zouhri El Atiaoui
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Eric Bello Oliver
00:09:30 (Tr: 0:09:30)
i
Miquel Avellaneda Luque
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Genis Britcha Teruel
00:09:39 (Tr: 0:09:39)

T. real: 00:09:15

T. oficial: 00:09:15

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:39:26

Cat:JuvM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:05 min/km

Club:

0:09:42
00:09:15
0:08:49
i
Pablo Colao Cintas
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Youssef Bouiri Ait Bourig
00:09:23 (Tr: 0:09:23)
i
Mohamed Zouhri El Atiaoui
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Eric Bello Oliver
00:09:30 (Tr: 0:09:30)
i
Miquel Avellaneda Luque
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Genis Britcha Teruel
00:09:39 (Tr: 0:09:39)

T. real: 00:09:23

T. oficial: 00:09:23

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:39:34

Cat:CadM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:08 min/km

Club:

0:09:57
00:09:23
0:08:49
i
Pablo Colao Cintas
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Ibrahim Lahmidi El Founti
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Mohamed Zouhri El Atiaoui
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Eric Bello Oliver
00:09:30 (Tr: 0:09:30)
i
Miquel Avellaneda Luque
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Genis Britcha Teruel
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Guillem Barrio Justo
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Álvaro Molina Crespo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Pablo Lopez Luengo
00:09:52 (Tr: 0:09:52)

T. real: 00:09:27

T. oficial: 00:09:27

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:39:38

Cat:InfM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:09 min/km

Club:

0:10:05
00:09:27
0:08:49
i
Pablo Colao Cintas
00:08:49 (Tr: 0:08:49)
i
Ibrahim Lahmidi El Founti
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Youssef Bouiri Ait Bourig
00:09:23 (Tr: 0:09:23)
i
Eric Bello Oliver
00:09:30 (Tr: 0:09:30)
i
Miquel Avellaneda Luque
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Genis Britcha Teruel
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Guillem Barrio Justo
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Álvaro Molina Crespo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Pablo Lopez Luengo
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Pablo Poderoso Isaac
00:10:01 (Tr: 0:10:01)
i
Manuel Cordoba Terrero
00:10:02 (Tr: 0:10:02)

T. real: 00:09:30

T. oficial: 00:09:30

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:39:41

Cat:InfM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:10 min/km

Club: mollet

0:09:46
00:09:30
0:09:15
i
Ibrahim Lahmidi El Founti
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Youssef Bouiri Ait Bourig
00:09:23 (Tr: 0:09:23)
i
Mohamed Zouhri El Atiaoui
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Miquel Avellaneda Luque
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Genis Britcha Teruel
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Guillem Barrio Justo
00:09:46 (Tr: 0:09:46)

T. real: 00:09:34

T. oficial: 00:09:34

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:39:45

Cat:InfM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club:

0:09:47
00:09:34
0:09:22
i
Youssef Bouiri Ait Bourig
00:09:23 (Tr: 0:09:23)
i
Mohamed Zouhri El Atiaoui
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Eric Bello Oliver
00:09:30 (Tr: 0:09:30)
i
Genis Britcha Teruel
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Guillem Barrio Justo
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Álvaro Molina Crespo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)

T. real: 00:09:39

T. oficial: 00:09:39

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:39:50

Cat:InfM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:13 min/km

Club:

0:09:52
00:09:39
0:09:26
i
Mohamed Zouhri El Atiaoui
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Eric Bello Oliver
00:09:30 (Tr: 0:09:30)
i
Miquel Avellaneda Luque
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Guillem Barrio Justo
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Álvaro Molina Crespo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Pablo Lopez Luengo
00:09:52 (Tr: 0:09:52)

T. real: 00:09:46

T. oficial: 00:09:46

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:39:57

Cat:InfM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club:

0:10:02
00:09:46
0:09:30
i
Eric Bello Oliver
00:09:30 (Tr: 0:09:30)
i
Miquel Avellaneda Luque
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Genis Britcha Teruel
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Álvaro Molina Crespo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Pablo Lopez Luengo
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Pablo Poderoso Isaac
00:10:01 (Tr: 0:10:01)
i
Manuel Cordoba Terrero
00:10:02 (Tr: 0:10:02)

T. real: 00:09:47

T. oficial: 00:09:47

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:39:58

Cat:CadM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club: club atletisme mollet

0:10:02
00:09:47
0:09:32
i
Miquel Avellaneda Luque
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Genis Britcha Teruel
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Guillem Barrio Justo
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Pablo Lopez Luengo
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Pablo Poderoso Isaac
00:10:01 (Tr: 0:10:01)
i
Manuel Cordoba Terrero
00:10:02 (Tr: 0:10:02)

T. real: 00:09:52

T. oficial: 00:09:52

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:40:03

Cat:InfM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:18 min/km

Club:

0:10:11
00:09:52
0:09:32
i
Miquel Avellaneda Luque
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Genis Britcha Teruel
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Guillem Barrio Justo
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Álvaro Molina Crespo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Pablo Poderoso Isaac
00:10:01 (Tr: 0:10:01)
i
Manuel Cordoba Terrero
00:10:02 (Tr: 0:10:02)
i
David Jimenez Catalan
00:10:11 (Tr: 0:10:11)

T. real: 00:10:01

T. oficial: 00:10:01

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:40:12

Cat:JuvM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club: cef fem força

0:10:16
00:10:01
0:09:46
i
Guillem Barrio Justo
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Álvaro Molina Crespo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Pablo Lopez Luengo
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Manuel Cordoba Terrero
00:10:02 (Tr: 0:10:02)
i
David Jimenez Catalan
00:10:11 (Tr: 0:10:11)
i
Ferran Diaz Garcia
00:10:13 (Tr: 0:10:13)
i
Pol Duran Vicente
00:10:14 (Tr: 0:10:14)

T. real: 00:10:02

T. oficial: 00:10:02

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:40:13

Cat:CadM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club:

0:10:17
00:10:02
0:09:47
i
Álvaro Molina Crespo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Pablo Lopez Luengo
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Pablo Poderoso Isaac
00:10:01 (Tr: 0:10:01)
i
David Jimenez Catalan
00:10:11 (Tr: 0:10:11)
i
Ferran Diaz Garcia
00:10:13 (Tr: 0:10:13)
i
Pol Duran Vicente
00:10:14 (Tr: 0:10:14)

T. real: 00:10:11

T. oficial: 00:10:11

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:40:22

Cat:InfM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club:

0:10:30
00:10:11
0:09:52
i
Pablo Lopez Luengo
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Pablo Poderoso Isaac
00:10:01 (Tr: 0:10:01)
i
Manuel Cordoba Terrero
00:10:02 (Tr: 0:10:02)
i
Ferran Diaz Garcia
00:10:13 (Tr: 0:10:13)
i
Pol Duran Vicente
00:10:14 (Tr: 0:10:14)

T. real: 00:10:13

T. oficial: 00:10:13

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:40:24

Cat:InfM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club:

0:10:25
00:10:13
0:10:01
i
Pablo Poderoso Isaac
00:10:01 (Tr: 0:10:01)
i
Manuel Cordoba Terrero
00:10:02 (Tr: 0:10:02)
i
David Jimenez Catalan
00:10:11 (Tr: 0:10:11)
i
Pol Duran Vicente
00:10:14 (Tr: 0:10:14)

T. real: 00:10:14

T. oficial: 00:10:14

Inici real: 08:30:11

Hora meta: 08:40:25

Cat:CadM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:30:11

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: c a calderin

0:10:27
00:10:14
0:10:02
i
Manuel Cordoba Terrero
00:10:02 (Tr: 0:10:02)
i
David Jimenez Catalan
00:10:11 (Tr: 0:10:11)
i
Ferran Diaz Garcia
00:10:13 (Tr: 0:10:13)