L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
91 | 77 | 237 |
i
|
Oliver López Marcos | 1:35:00 | ||
T. real: 01:35:00 T. oficial: 01:35:00 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:37:50 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 91 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 94.98 segons/100Metres Club:
50927
1:35:23
01:35:00
1:34:36
i
Miguel Canals Palá
01:35:03 (Tr: 1:35:03)
i
Emmanuel Duriez
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Elisabet Garcia Creus
01:35:12 (Tr: 1:35:12)
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23) |
|||||||
92 | 78 | 324 |
i
|
Miguel Canals Palá | 1:35:03 | ||
T. real: 01:35:03 T. oficial: 01:35:03 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:37:53 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 92 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.05 segons/100Metres Club:
42457
1:35:23
01:35:03
1:34:44
i
Oliver López Marcos
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Emmanuel Duriez
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Elisabet Garcia Creus
01:35:12 (Tr: 1:35:12)
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23) |
|||||||
93 | 79 | 152 |
i
|
Emmanuel Duriez | 1:35:11 | ||
T. real: 01:35:11 T. oficial: 01:35:11 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:01 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 93 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.18 segons/100Metres Club:
25740
1:35:23
01:35:11
1:35:00
i
Oliver López Marcos
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Miguel Canals Palá
01:35:03 (Tr: 1:35:03)
i
Elisabet Garcia Creus
01:35:12 (Tr: 1:35:12)
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23) |
|||||||
94 | 15 | 10 |
i
|
Elisabet Garcia Creus | 1:35:12 | ||
T. real: 01:35:12 T. oficial: 01:35:12 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:02 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 94 Inici cursa:10:02:50 Sexe:F Ritme: 95.19 segons/100Metres Club:
26620
1:35:24
01:35:12
1:35:00
i
Oliver López Marcos
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Miguel Canals Palá
01:35:03 (Tr: 1:35:03)
i
Emmanuel Duriez
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Ivan Herrzo Fernandez
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24) |
|||||||
95 | 80 | 202 |
i
|
Llorenç Navamuel García | 1:35:21 | ||
T. real: 01:35:21 T. oficial: 01:35:21 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:11 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 95 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.34 segons/100Metres Club: rayoteam
38830
1:35:39
01:35:21
1:35:03
i
Miguel Canals Palá
01:35:03 (Tr: 1:35:03)
i
Emmanuel Duriez
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Elisabet Garcia Creus
01:35:12 (Tr: 1:35:12)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Ivan Herrzo Fernandez
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24)
i
Jose González-posada
01:35:25 (Tr: 1:35:25)
i
Pablo Amoros Romagosa
01:35:26 (Tr: 1:35:26)
Martí Colet
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Alejo Coral Alcolea
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Amadeo Rottier Estapé
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Alex Vilá Girbal
01:35:29 (Tr: 1:35:29) |
|||||||
96 | 81 | 123 | Robert Artigau Puig | 1:35:22 | |||
T. real: 01:35:22 T. oficial: 01:35:22 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:12 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 96 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.37 segons/100Metres Club: mataos
24637
1:35:34
01:35:22
1:35:11
i
Emmanuel Duriez
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Elisabet Garcia Creus
01:35:12 (Tr: 1:35:12)
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Ivan Herrzo Fernandez
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24)
i
Jose González-posada
01:35:25 (Tr: 1:35:25)
i
Pablo Amoros Romagosa
01:35:26 (Tr: 1:35:26)
Martí Colet
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Alejo Coral Alcolea
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Amadeo Rottier Estapé
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Alex Vilá Girbal
01:35:29 (Tr: 1:35:29) |
|||||||
97 | 82 | 34 |
i
|
Sergio Castelnuovo | 1:35:23 | ||
T. real: 01:35:23 T. oficial: 01:35:23 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:13 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 97 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.37 segons/100Metres Club: ingredients.cat
24307
1:35:34
01:35:23
1:35:12
i
Elisabet Garcia Creus
01:35:12 (Tr: 1:35:12)
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Ivan Herrzo Fernandez
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24)
i
Jose González-posada
01:35:25 (Tr: 1:35:25)
i
Pablo Amoros Romagosa
01:35:26 (Tr: 1:35:26)
Martí Colet
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Alejo Coral Alcolea
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Amadeo Rottier Estapé
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Alex Vilá Girbal
01:35:29 (Tr: 1:35:29) |
|||||||
98 | 83 | 378 |
i
|
Ivan Herrzo Fernandez | 1:35:23 | ||
T. real: 01:35:23 T. oficial: 01:35:23 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:13 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 98 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.38 segons/100Metres Club: gava triatló
5500
1:35:26
01:35:23
1:35:21
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24)
i
Jose González-posada
01:35:25 (Tr: 1:35:25)
i
Pablo Amoros Romagosa
01:35:26 (Tr: 1:35:26) |
|||||||
99 | 84 | 14 |
i
|
Arnau Rueda Serra | 1:35:24 | ||
T. real: 01:35:24 T. oficial: 01:35:24 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:14 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 99 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.39 segons/100Metres Club: fasttriatlon
6930
1:35:27
01:35:24
1:35:21
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Ivan Herrzo Fernandez
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Jose González-posada
01:35:25 (Tr: 1:35:25)
i
Pablo Amoros Romagosa
01:35:26 (Tr: 1:35:26)
Martí Colet
01:35:27 (Tr: 1:35:27) |
|||||||
100 | 85 | 288 |
i
|
Jose González-posada | 1:35:25 | ||
T. real: 01:35:25 T. oficial: 01:35:25 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:15 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 100 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.41 segons/100Metres Club:
5062
1:35:27
01:35:25
1:35:23
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Ivan Herrzo Fernandez
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24)
i
Pablo Amoros Romagosa
01:35:26 (Tr: 1:35:26)
Martí Colet
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Alejo Coral Alcolea
01:35:27 (Tr: 1:35:27) |
|||||||
101 | 86 | 46 |
i
|
Pablo Amoros Romagosa | 1:35:26 | ||
T. real: 01:35:26 T. oficial: 01:35:26 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:16 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 101 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.42 segons/100Metres Club:
6712
1:35:29
01:35:26
1:35:23
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Ivan Herrzo Fernandez
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24)
i
Jose González-posada
01:35:25 (Tr: 1:35:25)
Martí Colet
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Alejo Coral Alcolea
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Amadeo Rottier Estapé
01:35:29 (Tr: 1:35:29) |
|||||||
102 | 87 | 112 | Martí Colet | 1:35:27 | |||
T. real: 01:35:27 T. oficial: 01:35:27 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:17 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 102 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.44 segons/100Metres Club: bcn dragons
6930
1:35:30
01:35:27
1:35:24
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24)
i
Jose González-posada
01:35:25 (Tr: 1:35:25)
i
Pablo Amoros Romagosa
01:35:26 (Tr: 1:35:26)
Alejo Coral Alcolea
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Amadeo Rottier Estapé
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Alex Vilá Girbal
01:35:29 (Tr: 1:35:29) |
|||||||
103 | 88 | 200 | Alejo Coral Alcolea | 1:35:27 | |||
T. real: 01:35:27 T. oficial: 01:35:27 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:17 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 103 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.44 segons/100Metres Club:
48507
1:35:49
01:35:27
1:35:05
i
Emmanuel Duriez
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Elisabet Garcia Creus
01:35:12 (Tr: 1:35:12)
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Ivan Herrzo Fernandez
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24)
i
Jose González-posada
01:35:25 (Tr: 1:35:25)
i
Pablo Amoros Romagosa
01:35:26 (Tr: 1:35:26)
Martí Colet
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Amadeo Rottier Estapé
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Alex Vilá Girbal
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Leopoldp Bremon
01:35:49 (Tr: 1:35:49) |
|||||||
104 | 89 | 59 | Amadeo Rottier Estapé | 1:35:29 | |||
T. real: 01:35:29 T. oficial: 01:35:29 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:19 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 104 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.47 segons/100Metres Club: david lloyd club turó
49610
1:35:51
01:35:29
1:35:06
i
Emmanuel Duriez
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Elisabet Garcia Creus
01:35:12 (Tr: 1:35:12)
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Ivan Herrzo Fernandez
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24)
i
Jose González-posada
01:35:25 (Tr: 1:35:25)
i
Pablo Amoros Romagosa
01:35:26 (Tr: 1:35:26)
Martí Colet
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Alejo Coral Alcolea
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
i
Alex Vilá Girbal
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Leopoldp Bremon
01:35:49 (Tr: 1:35:49)
i
Ramon Grau
01:35:51 (Tr: 1:35:51) |
|||||||
105 | 90 | 17 |
i
|
Alex Vilá Girbal | 1:35:29 | ||
T. real: 01:35:29 T. oficial: 01:35:29 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:19 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 105 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.47 segons/100Metres Club: marnaton
66550
1:35:59
01:35:29
1:34:59
i
Oliver López Marcos
01:35:00 (Tr: 1:35:00)
i
Miguel Canals Palá
01:35:03 (Tr: 1:35:03)
i
Emmanuel Duriez
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Elisabet Garcia Creus
01:35:12 (Tr: 1:35:12)
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Ivan Herrzo Fernandez
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24)
i
Jose González-posada
01:35:25 (Tr: 1:35:25)
i
Pablo Amoros Romagosa
01:35:26 (Tr: 1:35:26)
Martí Colet
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Alejo Coral Alcolea
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Amadeo Rottier Estapé
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Leopoldp Bremon
01:35:49 (Tr: 1:35:49)
i
Ramon Grau
01:35:51 (Tr: 1:35:51)
i
Javier Madrid Tristan
01:35:59 (Tr: 1:35:59) |
|||||||
106 | 91 | 168 |
i
|
Leopoldp Bremon | 1:35:49 | ||
T. real: 01:35:49 T. oficial: 01:35:49 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:39 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 106 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.81 segons/100Metres Club:
48507
1:36:11
01:35:49
1:35:27
Alejo Coral Alcolea
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Amadeo Rottier Estapé
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Alex Vilá Girbal
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Ramon Grau
01:35:51 (Tr: 1:35:51)
i
Javier Madrid Tristan
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Julien Chantereau
01:36:04 (Tr: 1:36:04) |
|||||||
107 | 92 | 368 |
i
|
Ramon Grau | 1:35:51 | ||
T. real: 01:35:51 T. oficial: 01:35:51 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:41 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 107 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.85 segons/100Metres Club: xaloc
49610
1:36:14
01:35:51
1:35:29
Amadeo Rottier Estapé
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Alex Vilá Girbal
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Leopoldp Bremon
01:35:49 (Tr: 1:35:49)
i
Javier Madrid Tristan
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Julien Chantereau
01:36:04 (Tr: 1:36:04)
i
Carlos Flores Sampayo
01:36:11 (Tr: 1:36:11) |
|||||||
108 | 93 | 310 |
i
|
Javier Madrid Tristan | 1:35:59 | ||
T. real: 01:35:59 T. oficial: 01:35:59 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:49 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 108 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 95.98 segons/100Metres Club: club atletismo ayamonte
95370
1:36:42
01:35:59
1:35:16
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Ivan Herrzo Fernandez
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24)
i
Jose González-posada
01:35:25 (Tr: 1:35:25)
i
Pablo Amoros Romagosa
01:35:26 (Tr: 1:35:26)
Martí Colet
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Alejo Coral Alcolea
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Amadeo Rottier Estapé
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Alex Vilá Girbal
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Leopoldp Bremon
01:35:49 (Tr: 1:35:49)
i
Ramon Grau
01:35:51 (Tr: 1:35:51)
i
Julien Chantereau
01:36:04 (Tr: 1:36:04)
i
Carlos Flores Sampayo
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Daniel Baeza Mena
01:36:42 (Tr: 1:36:42) |
|||||||
109 | 94 | 309 |
i
|
Julien Chantereau | 1:36:04 | ||
T. real: 01:36:04 T. oficial: 01:36:04 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:38:54 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 109 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 96.05 segons/100Metres Club: 1000 pattes triathlon
121220
1:36:59
01:36:04
1:35:08
i
Emmanuel Duriez
01:35:11 (Tr: 1:35:11)
i
Elisabet Garcia Creus
01:35:12 (Tr: 1:35:12)
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Ivan Herrzo Fernandez
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24)
i
Jose González-posada
01:35:25 (Tr: 1:35:25)
i
Pablo Amoros Romagosa
01:35:26 (Tr: 1:35:26)
Martí Colet
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Alejo Coral Alcolea
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Amadeo Rottier Estapé
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Alex Vilá Girbal
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Leopoldp Bremon
01:35:49 (Tr: 1:35:49)
i
Ramon Grau
01:35:51 (Tr: 1:35:51)
i
Javier Madrid Tristan
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Carlos Flores Sampayo
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Daniel Baeza Mena
01:36:42 (Tr: 1:36:42)
Javier Montón Larraz
01:36:59 (Tr: 1:36:59) |
|||||||
110 | 95 | 118 |
i
|
Carlos Flores Sampayo | 1:36:11 | ||
T. real: 01:36:11 T. oficial: 01:36:11 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:39:01 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 110 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 96.18 segons/100Metres Club: sharks canca
123310
1:37:08
01:36:11
1:35:15
i
Llorenç Navamuel García
01:35:21 (Tr: 1:35:21)
Robert Artigau Puig
01:35:22 (Tr: 1:35:22)
i
Sergio Castelnuovo
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Ivan Herrzo Fernandez
01:35:23 (Tr: 1:35:23)
i
Arnau Rueda Serra
01:35:24 (Tr: 1:35:24)
i
Jose González-posada
01:35:25 (Tr: 1:35:25)
i
Pablo Amoros Romagosa
01:35:26 (Tr: 1:35:26)
Martí Colet
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Alejo Coral Alcolea
01:35:27 (Tr: 1:35:27)
Amadeo Rottier Estapé
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Alex Vilá Girbal
01:35:29 (Tr: 1:35:29)
i
Leopoldp Bremon
01:35:49 (Tr: 1:35:49)
i
Ramon Grau
01:35:51 (Tr: 1:35:51)
i
Javier Madrid Tristan
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Julien Chantereau
01:36:04 (Tr: 1:36:04)
i
Daniel Baeza Mena
01:36:42 (Tr: 1:36:42)
Javier Montón Larraz
01:36:59 (Tr: 1:36:59)
i
Miquel Gussinyer Canabal
01:37:08 (Tr: 1:37:08) |
|||||||
111 | 96 | 348 |
i
|
Daniel Baeza Mena | 1:36:42 | ||
T. real: 01:36:42 T. oficial: 01:36:42 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:39:32 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 111 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 96.7 segons/100Metres Club:
109010
1:37:32
01:36:42
1:35:53
i
Javier Madrid Tristan
01:35:59 (Tr: 1:35:59)
i
Julien Chantereau
01:36:04 (Tr: 1:36:04)
i
Carlos Flores Sampayo
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
Javier Montón Larraz
01:36:59 (Tr: 1:36:59)
i
Miquel Gussinyer Canabal
01:37:08 (Tr: 1:37:08)
i
Ferrran Gran Ipiña
01:37:32 (Tr: 1:37:32) |
|||||||
112 | 97 | 185 | Javier Montón Larraz | 1:36:59 | |||
T. real: 01:36:59 T. oficial: 01:36:59 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:39:49 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 112 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 96.97 segons/100Metres Club:
121220
1:37:54
01:36:59
1:36:04
i
Julien Chantereau
01:36:04 (Tr: 1:36:04)
i
Carlos Flores Sampayo
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Daniel Baeza Mena
01:36:42 (Tr: 1:36:42)
i
Miquel Gussinyer Canabal
01:37:08 (Tr: 1:37:08)
i
Ferrran Gran Ipiña
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Carlos Casacuberta
01:37:33 (Tr: 1:37:33)
i
Isidro ot padil Ot Padilla
01:37:36 (Tr: 1:37:36)
i
Albert Pruneda Vicens
01:37:38 (Tr: 1:37:38)
i
Miquel Genabat Pla
01:37:41 (Tr: 1:37:41)
i
Anna Fernández Sánchez
01:37:49 (Tr: 1:37:49) |
|||||||
113 | 98 | 42 |
i
|
Miquel Gussinyer Canabal | 1:37:08 | ||
T. real: 01:37:08 T. oficial: 01:37:08 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:39:58 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 113 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 97.12 segons/100Metres Club: club atlètic palafrugell
123310
1:38:04
01:37:08
1:36:11
i
Carlos Flores Sampayo
01:36:11 (Tr: 1:36:11)
i
Daniel Baeza Mena
01:36:42 (Tr: 1:36:42)
Javier Montón Larraz
01:36:59 (Tr: 1:36:59)
i
Ferrran Gran Ipiña
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Carlos Casacuberta
01:37:33 (Tr: 1:37:33)
i
Isidro ot padil Ot Padilla
01:37:36 (Tr: 1:37:36)
i
Albert Pruneda Vicens
01:37:38 (Tr: 1:37:38)
i
Miquel Genabat Pla
01:37:41 (Tr: 1:37:41)
i
Anna Fernández Sánchez
01:37:49 (Tr: 1:37:49)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:37:57 (Tr: 1:37:57) |
|||||||
114 | 99 | 260 |
i
|
Ferrran Gran Ipiña | 1:37:32 | ||
T. real: 01:37:32 T. oficial: 01:37:32 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:40:22 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 114 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 97.53 segons/100Metres Club:
109010
1:38:22
01:37:32
1:36:42
i
Daniel Baeza Mena
01:36:42 (Tr: 1:36:42)
Javier Montón Larraz
01:36:59 (Tr: 1:36:59)
i
Miquel Gussinyer Canabal
01:37:08 (Tr: 1:37:08)
i
Carlos Casacuberta
01:37:33 (Tr: 1:37:33)
i
Isidro ot padil Ot Padilla
01:37:36 (Tr: 1:37:36)
i
Albert Pruneda Vicens
01:37:38 (Tr: 1:37:38)
i
Miquel Genabat Pla
01:37:41 (Tr: 1:37:41)
i
Anna Fernández Sánchez
01:37:49 (Tr: 1:37:49)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:37:57 (Tr: 1:37:57) |
|||||||
115 | 100 | 278 |
i
|
Carlos Casacuberta | 1:37:33 | ||
T. real: 01:37:33 T. oficial: 01:37:33 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:40:23 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 115 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 97.54 segons/100Metres Club:
75680
1:38:07
01:37:33
1:36:59
Javier Montón Larraz
01:36:59 (Tr: 1:36:59)
i
Miquel Gussinyer Canabal
01:37:08 (Tr: 1:37:08)
i
Ferrran Gran Ipiña
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Isidro ot padil Ot Padilla
01:37:36 (Tr: 1:37:36)
i
Albert Pruneda Vicens
01:37:38 (Tr: 1:37:38)
i
Miquel Genabat Pla
01:37:41 (Tr: 1:37:41)
i
Anna Fernández Sánchez
01:37:49 (Tr: 1:37:49)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:37:57 (Tr: 1:37:57) |
|||||||
116 | 101 | 27 |
i
|
Isidro ot padil Ot Padilla | 1:37:36 | ||
T. real: 01:37:36 T. oficial: 01:37:36 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:40:26 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 116 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 97.6 segons/100Metres Club: club triatlón castellbisbal
63027
1:38:05
01:37:36
1:37:08
i
Miquel Gussinyer Canabal
01:37:08 (Tr: 1:37:08)
i
Ferrran Gran Ipiña
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Carlos Casacuberta
01:37:33 (Tr: 1:37:33)
i
Albert Pruneda Vicens
01:37:38 (Tr: 1:37:38)
i
Miquel Genabat Pla
01:37:41 (Tr: 1:37:41)
i
Anna Fernández Sánchez
01:37:49 (Tr: 1:37:49)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:37:57 (Tr: 1:37:57) |
|||||||
117 | 102 | 99 |
i
|
Albert Pruneda Vicens | 1:37:38 | ||
T. real: 01:37:38 T. oficial: 01:37:38 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:40:28 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 117 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 97.63 segons/100Metres Club: runcercalts
40372
1:37:57
01:37:38
1:37:20
i
Ferrran Gran Ipiña
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Carlos Casacuberta
01:37:33 (Tr: 1:37:33)
i
Isidro ot padil Ot Padilla
01:37:36 (Tr: 1:37:36)
i
Miquel Genabat Pla
01:37:41 (Tr: 1:37:41)
i
Anna Fernández Sánchez
01:37:49 (Tr: 1:37:49)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:37:57 (Tr: 1:37:57) |
|||||||
118 | 103 | 306 |
i
|
Miquel Genabat Pla | 1:37:41 | ||
T. real: 01:37:41 T. oficial: 01:37:41 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:40:31 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 118 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 97.68 segons/100Metres Club: ninguno
34322
1:37:57
01:37:41
1:37:26
i
Ferrran Gran Ipiña
01:37:32 (Tr: 1:37:32)
i
Carlos Casacuberta
01:37:33 (Tr: 1:37:33)
i
Isidro ot padil Ot Padilla
01:37:36 (Tr: 1:37:36)
i
Albert Pruneda Vicens
01:37:38 (Tr: 1:37:38)
i
Anna Fernández Sánchez
01:37:49 (Tr: 1:37:49)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:37:57 (Tr: 1:37:57) |
|||||||
119 | 16 | 193 |
i
|
Anna Fernández Sánchez | 1:37:49 | ||
T. real: 01:37:49 T. oficial: 01:37:49 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:40:39 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 119 Inici cursa:10:02:50 Sexe:F Ritme: 97.81 segons/100Metres Club: neda el món
28930
1:38:02
01:37:49
1:37:36
i
Isidro ot padil Ot Padilla
01:37:36 (Tr: 1:37:36)
i
Albert Pruneda Vicens
01:37:38 (Tr: 1:37:38)
i
Miquel Genabat Pla
01:37:41 (Tr: 1:37:41)
Arkaitz Inzunza Arruabarrena
01:37:57 (Tr: 1:37:57) |
|||||||
120 | 104 | 41 | Arkaitz Inzunza Arruabarrena | 1:37:57 | |||
T. real: 01:37:57 T. oficial: 01:37:57 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:40:47 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 120 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 97.94 segons/100Metres Club:
40372
1:38:15
01:37:57
1:37:38
i
Albert Pruneda Vicens
01:37:38 (Tr: 1:37:38)
i
Miquel Genabat Pla
01:37:41 (Tr: 1:37:41)
i
Anna Fernández Sánchez
01:37:49 (Tr: 1:37:49) |
|||||||