L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
211 | 33 | 262 |
i
|
Anastasia Shornikova | 1:48:36 | ||
T. real: 01:48:36 T. oficial: 01:48:36 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:51:26 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 211 Inici cursa:10:02:50 Sexe:F Ritme: 108.6 segons/100Metres Club:
122322
1:49:32
01:48:36
1:47:41
i
Jorge Oller Saiz
01:48:47 (Tr: 1:48:47)
i
Joan Garcia Brengaret
01:49:15 (Tr: 1:49:15)
Martin Salvado Navarro
01:49:16 (Tr: 1:49:16)
i
Susana Palenzuela Titos
01:49:22 (Tr: 1:49:22)
i
Mario Fernández González
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Eloi Giner Catala
01:49:32 (Tr: 1:49:32) |
|||||||
212 | 179 | 328 |
i
|
Jorge Oller Saiz | 1:48:47 | ||
T. real: 01:48:47 T. oficial: 01:48:47 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:51:37 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 212 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 108.78 segons/100Metres Club: bonasport
98342
1:49:32
01:48:47
1:48:03
i
Anastasia Shornikova
01:48:36 (Tr: 1:48:36)
i
Joan Garcia Brengaret
01:49:15 (Tr: 1:49:15)
Martin Salvado Navarro
01:49:16 (Tr: 1:49:16)
i
Susana Palenzuela Titos
01:49:22 (Tr: 1:49:22)
i
Mario Fernández González
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Eloi Giner Catala
01:49:32 (Tr: 1:49:32) |
|||||||
213 | 180 | 182 |
i
|
Joan Garcia Brengaret | 1:49:15 | ||
T. real: 01:49:15 T. oficial: 01:49:15 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:52:05 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 213 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 109.24 segons/100Metres Club: geieg
85250
1:49:54
01:49:15
1:48:36
i
Anastasia Shornikova
01:48:36 (Tr: 1:48:36)
i
Jorge Oller Saiz
01:48:47 (Tr: 1:48:47)
Martin Salvado Navarro
01:49:16 (Tr: 1:49:16)
i
Susana Palenzuela Titos
01:49:22 (Tr: 1:49:22)
i
Mario Fernández González
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Eloi Giner Catala
01:49:32 (Tr: 1:49:32)
i
Philippe Gousse
01:49:35 (Tr: 1:49:35) |
|||||||
214 | 181 | 190 | Martin Salvado Navarro | 1:49:16 | |||
T. real: 01:49:16 T. oficial: 01:49:16 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:52:06 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 214 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 109.27 segons/100Metres Club: god save the canyas
88000
1:49:56
01:49:16
1:48:36
i
Anastasia Shornikova
01:48:36 (Tr: 1:48:36)
i
Jorge Oller Saiz
01:48:47 (Tr: 1:48:47)
i
Joan Garcia Brengaret
01:49:15 (Tr: 1:49:15)
i
Susana Palenzuela Titos
01:49:22 (Tr: 1:49:22)
i
Mario Fernández González
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Eloi Giner Catala
01:49:32 (Tr: 1:49:32)
i
Philippe Gousse
01:49:35 (Tr: 1:49:35)
i
Javier Bellido Escudero
01:49:54 (Tr: 1:49:54) |
|||||||
215 | 34 | 37 |
i
|
Susana Palenzuela Titos | 1:49:22 | ||
T. real: 01:49:22 T. oficial: 01:49:22 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:52:12 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 215 Inici cursa:10:02:50 Sexe:F Ritme: 109.36 segons/100Metres Club: marnaton
76120
1:49:57
01:49:22
1:48:47
i
Jorge Oller Saiz
01:48:47 (Tr: 1:48:47)
i
Joan Garcia Brengaret
01:49:15 (Tr: 1:49:15)
Martin Salvado Navarro
01:49:16 (Tr: 1:49:16)
i
Mario Fernández González
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Eloi Giner Catala
01:49:32 (Tr: 1:49:32)
i
Philippe Gousse
01:49:35 (Tr: 1:49:35)
i
Javier Bellido Escudero
01:49:54 (Tr: 1:49:54) |
|||||||
216 | 182 | 153 |
i
|
Mario Fernández González | 1:49:29 | ||
T. real: 01:49:29 T. oficial: 01:49:29 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:52:19 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 216 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 109.47 segons/100Metres Club:
55880
1:49:54
01:49:29
1:49:04
i
Joan Garcia Brengaret
01:49:15 (Tr: 1:49:15)
Martin Salvado Navarro
01:49:16 (Tr: 1:49:16)
i
Susana Palenzuela Titos
01:49:22 (Tr: 1:49:22)
i
Eloi Giner Catala
01:49:32 (Tr: 1:49:32)
i
Philippe Gousse
01:49:35 (Tr: 1:49:35)
i
Javier Bellido Escudero
01:49:54 (Tr: 1:49:54) |
|||||||
217 | 183 | 286 |
i
|
Eloi Giner Catala | 1:49:32 | ||
T. real: 01:49:32 T. oficial: 01:49:32 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:52:22 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 217 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 109.53 segons/100Metres Club:
61600
1:50:00
01:49:32
1:49:04
i
Joan Garcia Brengaret
01:49:15 (Tr: 1:49:15)
Martin Salvado Navarro
01:49:16 (Tr: 1:49:16)
i
Susana Palenzuela Titos
01:49:22 (Tr: 1:49:22)
i
Mario Fernández González
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Philippe Gousse
01:49:35 (Tr: 1:49:35)
i
Javier Bellido Escudero
01:49:54 (Tr: 1:49:54)
i
Josep Companyó Donatiu
01:50:00 (Tr: 1:50:00) |
|||||||
218 | 184 | 331 |
i
|
Philippe Gousse | 1:49:35 | ||
T. real: 01:49:35 T. oficial: 01:49:35 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:52:25 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 218 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 109.58 segons/100Metres Club:
99987
1:50:21
01:49:35
1:48:50
i
Joan Garcia Brengaret
01:49:15 (Tr: 1:49:15)
Martin Salvado Navarro
01:49:16 (Tr: 1:49:16)
i
Susana Palenzuela Titos
01:49:22 (Tr: 1:49:22)
i
Mario Fernández González
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Eloi Giner Catala
01:49:32 (Tr: 1:49:32)
i
Javier Bellido Escudero
01:49:54 (Tr: 1:49:54)
i
Josep Companyó Donatiu
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Francisco De La Cruz Gordo
01:50:21 (Tr: 1:50:21) |
|||||||
219 | 185 | 319 |
i
|
Javier Bellido Escudero | 1:49:54 | ||
T. real: 01:49:54 T. oficial: 01:49:54 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:52:44 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 219 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 109.9 segons/100Metres Club:
60062
1:50:22
01:49:54
1:49:27
i
Mario Fernández González
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Eloi Giner Catala
01:49:32 (Tr: 1:49:32)
i
Philippe Gousse
01:49:35 (Tr: 1:49:35)
i
Josep Companyó Donatiu
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Francisco De La Cruz Gordo
01:50:21 (Tr: 1:50:21)
Pablo Duran
01:50:22 (Tr: 1:50:22) |
|||||||
220 | 186 | 24 |
i
|
Josep Companyó Donatiu | 1:50:00 | ||
T. real: 01:50:00 T. oficial: 01:50:00 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:52:50 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 220 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 109.99 segons/100Metres Club: c.a.xaloc
61600
1:50:28
01:50:00
1:49:32
i
Eloi Giner Catala
01:49:32 (Tr: 1:49:32)
i
Philippe Gousse
01:49:35 (Tr: 1:49:35)
i
Javier Bellido Escudero
01:49:54 (Tr: 1:49:54)
i
Francisco De La Cruz Gordo
01:50:21 (Tr: 1:50:21)
Pablo Duran
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Ernesto Vallejo Ormo
01:50:26 (Tr: 1:50:26)
i
Manu Croissier
01:50:28 (Tr: 1:50:28) |
|||||||
221 | 187 | 149 |
i
|
Francisco De La Cruz Gordo | 1:50:21 | ||
T. real: 01:50:21 T. oficial: 01:50:21 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:53:11 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 221 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 110.34 segons/100Metres Club: espai triatlon
99987
1:51:06
01:50:21
1:49:35
i
Philippe Gousse
01:49:35 (Tr: 1:49:35)
i
Javier Bellido Escudero
01:49:54 (Tr: 1:49:54)
i
Josep Companyó Donatiu
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
Pablo Duran
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Ernesto Vallejo Ormo
01:50:26 (Tr: 1:50:26)
i
Manu Croissier
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Juan Corominas Guerin
01:50:55 (Tr: 1:50:55) |
|||||||
222 | 188 | 68 | Pablo Duran | 1:50:22 | |||
T. real: 01:50:22 T. oficial: 01:50:22 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:53:12 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 222 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 110.35 segons/100Metres Club:
74030
1:50:55
01:50:22
1:49:48
i
Javier Bellido Escudero
01:49:54 (Tr: 1:49:54)
i
Josep Companyó Donatiu
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Francisco De La Cruz Gordo
01:50:21 (Tr: 1:50:21)
i
Ernesto Vallejo Ormo
01:50:26 (Tr: 1:50:26)
i
Manu Croissier
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Juan Corominas Guerin
01:50:55 (Tr: 1:50:55) |
|||||||
223 | 35 | 342 |
i
|
Ernesto Vallejo Ormo | 1:50:26 | ||
T. real: 01:50:26 T. oficial: 01:50:26 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:53:16 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 223 Inici cursa:10:02:50 Sexe:F Ritme: 110.42 segons/100Metres Club: mrb sport & comunication
98670
1:51:11
01:50:26
1:49:41
i
Javier Bellido Escudero
01:49:54 (Tr: 1:49:54)
i
Josep Companyó Donatiu
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Francisco De La Cruz Gordo
01:50:21 (Tr: 1:50:21)
Pablo Duran
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Manu Croissier
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Juan Corominas Guerin
01:50:55 (Tr: 1:50:55)
i
Juan Ayuso Navarro
01:51:11 (Tr: 1:51:11) |
|||||||
224 | 189 | 387 |
i
|
Manu Croissier | 1:50:28 | ||
T. real: 01:50:28 T. oficial: 01:50:28 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:53:18 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 224 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 110.46 segons/100Metres Club:
151800
1:51:37
01:50:28
1:49:19
i
Susana Palenzuela Titos
01:49:22 (Tr: 1:49:22)
i
Mario Fernández González
01:49:29 (Tr: 1:49:29)
i
Eloi Giner Catala
01:49:32 (Tr: 1:49:32)
i
Philippe Gousse
01:49:35 (Tr: 1:49:35)
i
Javier Bellido Escudero
01:49:54 (Tr: 1:49:54)
i
Josep Companyó Donatiu
01:50:00 (Tr: 1:50:00)
i
Francisco De La Cruz Gordo
01:50:21 (Tr: 1:50:21)
Pablo Duran
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Ernesto Vallejo Ormo
01:50:26 (Tr: 1:50:26)
i
Juan Corominas Guerin
01:50:55 (Tr: 1:50:55)
i
Juan Ayuso Navarro
01:51:11 (Tr: 1:51:11)
i
Albert Ochoa Rodriguez
01:51:37 (Tr: 1:51:37) |
|||||||
225 | 190 | 155 |
i
|
Juan Corominas Guerin | 1:50:55 | ||
T. real: 01:50:55 T. oficial: 01:50:55 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:53:45 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 225 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 110.91 segons/100Metres Club: nautic estartit
120227
1:51:50
01:50:55
1:50:01
i
Francisco De La Cruz Gordo
01:50:21 (Tr: 1:50:21)
Pablo Duran
01:50:22 (Tr: 1:50:22)
i
Ernesto Vallejo Ormo
01:50:26 (Tr: 1:50:26)
i
Manu Croissier
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Juan Ayuso Navarro
01:51:11 (Tr: 1:51:11)
i
Albert Ochoa Rodriguez
01:51:37 (Tr: 1:51:37)
i
Montader Alexis
01:51:50 (Tr: 1:51:50) |
|||||||
226 | 191 | 117 |
i
|
Juan Ayuso Navarro | 1:51:11 | ||
T. real: 01:51:11 T. oficial: 01:51:11 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:54:01 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 226 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 111.17 segons/100Metres Club:
98670
1:51:56
01:51:11
1:50:26
i
Ernesto Vallejo Ormo
01:50:26 (Tr: 1:50:26)
i
Manu Croissier
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Juan Corominas Guerin
01:50:55 (Tr: 1:50:55)
i
Albert Ochoa Rodriguez
01:51:37 (Tr: 1:51:37)
i
Montader Alexis
01:51:50 (Tr: 1:51:50)
Marc Pujol Garrido
01:51:51 (Tr: 1:51:51) |
|||||||
227 | 192 | 101 |
i
|
Albert Ochoa Rodriguez | 1:51:37 | ||
T. real: 01:51:37 T. oficial: 01:51:37 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:54:27 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 227 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 111.61 segons/100Metres Club: fasttriatlon
151800
1:52:46
01:51:37
1:50:28
i
Manu Croissier
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Juan Corominas Guerin
01:50:55 (Tr: 1:50:55)
i
Juan Ayuso Navarro
01:51:11 (Tr: 1:51:11)
i
Montader Alexis
01:51:50 (Tr: 1:51:50)
Marc Pujol Garrido
01:51:51 (Tr: 1:51:51)
i
Anna Ripoll
01:52:10 (Tr: 1:52:10)
i
Xavier Grau Laborda
01:52:11 (Tr: 1:52:11)
i
Ignasi Piñeiro
01:52:21 (Tr: 1:52:21)
i
Manu Peinado Castillo
01:52:25 (Tr: 1:52:25)
i
Roger Julià Arenas
01:52:27 (Tr: 1:52:27)
Mia Serra Majem
01:52:41 (Tr: 1:52:41) |
|||||||
228 | 193 | 252 |
i
|
Montader Alexis | 1:51:50 | ||
T. real: 01:51:50 T. oficial: 01:51:50 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:54:40 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 228 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 111.82 segons/100Metres Club: us colomier
120227
1:52:45
01:51:50
1:50:55
i
Juan Corominas Guerin
01:50:55 (Tr: 1:50:55)
i
Juan Ayuso Navarro
01:51:11 (Tr: 1:51:11)
i
Albert Ochoa Rodriguez
01:51:37 (Tr: 1:51:37)
Marc Pujol Garrido
01:51:51 (Tr: 1:51:51)
i
Anna Ripoll
01:52:10 (Tr: 1:52:10)
i
Xavier Grau Laborda
01:52:11 (Tr: 1:52:11)
i
Ignasi Piñeiro
01:52:21 (Tr: 1:52:21)
i
Manu Peinado Castillo
01:52:25 (Tr: 1:52:25)
i
Roger Julià Arenas
01:52:27 (Tr: 1:52:27)
Mia Serra Majem
01:52:41 (Tr: 1:52:41) |
|||||||
229 | 194 | 103 | Marc Pujol Garrido | 1:51:51 | |||
T. real: 01:51:51 T. oficial: 01:51:51 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:54:41 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 229 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 111.83 segons/100Metres Club:
87560
1:52:30
01:51:51
1:51:11
i
Juan Ayuso Navarro
01:51:11 (Tr: 1:51:11)
i
Albert Ochoa Rodriguez
01:51:37 (Tr: 1:51:37)
i
Montader Alexis
01:51:50 (Tr: 1:51:50)
i
Anna Ripoll
01:52:10 (Tr: 1:52:10)
i
Xavier Grau Laborda
01:52:11 (Tr: 1:52:11)
i
Ignasi Piñeiro
01:52:21 (Tr: 1:52:21)
i
Manu Peinado Castillo
01:52:25 (Tr: 1:52:25)
i
Roger Julià Arenas
01:52:27 (Tr: 1:52:27) |
|||||||
230 | 36 | 235 |
i
|
Anna Ripoll | 1:52:10 | ||
T. real: 01:52:10 T. oficial: 01:52:10 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:55:00 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 230 Inici cursa:10:02:50 Sexe:F Ritme: 112.15 segons/100Metres Club:
71722
1:52:42
01:52:10
1:51:37
i
Albert Ochoa Rodriguez
01:51:37 (Tr: 1:51:37)
i
Montader Alexis
01:51:50 (Tr: 1:51:50)
Marc Pujol Garrido
01:51:51 (Tr: 1:51:51)
i
Xavier Grau Laborda
01:52:11 (Tr: 1:52:11)
i
Ignasi Piñeiro
01:52:21 (Tr: 1:52:21)
i
Manu Peinado Castillo
01:52:25 (Tr: 1:52:25)
i
Roger Julià Arenas
01:52:27 (Tr: 1:52:27)
Mia Serra Majem
01:52:41 (Tr: 1:52:41) |
|||||||
231 | 195 | 208 |
i
|
Xavier Grau Laborda | 1:52:11 | ||
T. real: 01:52:11 T. oficial: 01:52:11 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:55:01 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 231 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 112.17 segons/100Metres Club: trienjoy
45322
1:52:31
01:52:11
1:51:50
i
Montader Alexis
01:51:50 (Tr: 1:51:50)
Marc Pujol Garrido
01:51:51 (Tr: 1:51:51)
i
Anna Ripoll
01:52:10 (Tr: 1:52:10)
i
Ignasi Piñeiro
01:52:21 (Tr: 1:52:21)
i
Manu Peinado Castillo
01:52:25 (Tr: 1:52:25)
i
Roger Julià Arenas
01:52:27 (Tr: 1:52:27) |
|||||||
232 | 196 | 321 |
i
|
Ignasi Piñeiro | 1:52:21 | ||
T. real: 01:52:21 T. oficial: 01:52:21 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:55:11 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 232 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 112.35 segons/100Metres Club: club ciclista santa susanna
67977
1:52:52
01:52:21
1:51:51
Marc Pujol Garrido
01:51:51 (Tr: 1:51:51)
i
Anna Ripoll
01:52:10 (Tr: 1:52:10)
i
Xavier Grau Laborda
01:52:11 (Tr: 1:52:11)
i
Manu Peinado Castillo
01:52:25 (Tr: 1:52:25)
i
Roger Julià Arenas
01:52:27 (Tr: 1:52:27)
Mia Serra Majem
01:52:41 (Tr: 1:52:41) |
|||||||
233 | 197 | 161 |
i
|
Manu Peinado Castillo | 1:52:25 | ||
T. real: 01:52:25 T. oficial: 01:52:25 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:55:15 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 233 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 112.41 segons/100Metres Club: c.e.triathlonbcn probike r+t
256300
1:54:22
01:52:25
1:50:29
i
Juan Corominas Guerin
01:50:55 (Tr: 1:50:55)
i
Juan Ayuso Navarro
01:51:11 (Tr: 1:51:11)
i
Albert Ochoa Rodriguez
01:51:37 (Tr: 1:51:37)
i
Montader Alexis
01:51:50 (Tr: 1:51:50)
Marc Pujol Garrido
01:51:51 (Tr: 1:51:51)
i
Anna Ripoll
01:52:10 (Tr: 1:52:10)
i
Xavier Grau Laborda
01:52:11 (Tr: 1:52:11)
i
Ignasi Piñeiro
01:52:21 (Tr: 1:52:21)
i
Roger Julià Arenas
01:52:27 (Tr: 1:52:27)
Mia Serra Majem
01:52:41 (Tr: 1:52:41)
i
Joan Icart Fito
01:54:22 (Tr: 1:54:22) |
|||||||
234 | 198 | 287 |
i
|
Roger Julià Arenas | 1:52:27 | ||
T. real: 01:52:27 T. oficial: 01:52:27 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:55:17 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 234 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 112.44 segons/100Metres Club: taoc
264332
1:54:27
01:52:27
1:50:26
i
Manu Croissier
01:50:28 (Tr: 1:50:28)
i
Juan Corominas Guerin
01:50:55 (Tr: 1:50:55)
i
Juan Ayuso Navarro
01:51:11 (Tr: 1:51:11)
i
Albert Ochoa Rodriguez
01:51:37 (Tr: 1:51:37)
i
Montader Alexis
01:51:50 (Tr: 1:51:50)
Marc Pujol Garrido
01:51:51 (Tr: 1:51:51)
i
Anna Ripoll
01:52:10 (Tr: 1:52:10)
i
Xavier Grau Laborda
01:52:11 (Tr: 1:52:11)
i
Ignasi Piñeiro
01:52:21 (Tr: 1:52:21)
i
Manu Peinado Castillo
01:52:25 (Tr: 1:52:25)
Mia Serra Majem
01:52:41 (Tr: 1:52:41)
i
Joan Icart Fito
01:54:22 (Tr: 1:54:22)
i
David Ponti Alemany
01:54:27 (Tr: 1:54:27) |
|||||||
235 | 199 | 114 | Mia Serra Majem | 1:52:41 | |||
T. real: 01:52:41 T. oficial: 01:52:41 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:55:31 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 235 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 112.67 segons/100Metres Club: arsenal
234630
1:54:27
01:52:41
1:50:54
i
Juan Corominas Guerin
01:50:55 (Tr: 1:50:55)
i
Juan Ayuso Navarro
01:51:11 (Tr: 1:51:11)
i
Albert Ochoa Rodriguez
01:51:37 (Tr: 1:51:37)
i
Montader Alexis
01:51:50 (Tr: 1:51:50)
Marc Pujol Garrido
01:51:51 (Tr: 1:51:51)
i
Anna Ripoll
01:52:10 (Tr: 1:52:10)
i
Xavier Grau Laborda
01:52:11 (Tr: 1:52:11)
i
Ignasi Piñeiro
01:52:21 (Tr: 1:52:21)
i
Manu Peinado Castillo
01:52:25 (Tr: 1:52:25)
i
Roger Julià Arenas
01:52:27 (Tr: 1:52:27)
i
Joan Icart Fito
01:54:22 (Tr: 1:54:22)
i
David Ponti Alemany
01:54:27 (Tr: 1:54:27)
i
Carles Cornejo Macaya
01:54:27 (Tr: 1:54:27) |
|||||||
236 | 200 | 139 |
i
|
Joan Icart Fito | 1:54:22 | ||
T. real: 01:54:22 T. oficial: 01:54:22 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:57:12 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 236 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 114.36 segons/100Metres Club:
256300
1:56:18
01:54:22
1:52:25
i
Manu Peinado Castillo
01:52:25 (Tr: 1:52:25)
i
Roger Julià Arenas
01:52:27 (Tr: 1:52:27)
Mia Serra Majem
01:52:41 (Tr: 1:52:41)
i
David Ponti Alemany
01:54:27 (Tr: 1:54:27)
i
Carles Cornejo Macaya
01:54:27 (Tr: 1:54:27)
Merche Navarro
01:54:29 (Tr: 1:54:29)
Pau Codera Navarro
01:54:30 (Tr: 1:54:30) |
|||||||
237 | 201 | 57 |
i
|
David Ponti Alemany | 1:54:27 | ||
T. real: 01:54:27 T. oficial: 01:54:27 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:57:17 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 237 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 114.44 segons/100Metres Club:
264332
1:56:27
01:54:27
1:52:27
i
Roger Julià Arenas
01:52:27 (Tr: 1:52:27)
Mia Serra Majem
01:52:41 (Tr: 1:52:41)
i
Joan Icart Fito
01:54:22 (Tr: 1:54:22)
i
Carles Cornejo Macaya
01:54:27 (Tr: 1:54:27)
Merche Navarro
01:54:29 (Tr: 1:54:29)
Pau Codera Navarro
01:54:30 (Tr: 1:54:30) |
|||||||
238 | 202 | 315 |
i
|
Carles Cornejo Macaya | 1:54:27 | ||
T. real: 01:54:27 T. oficial: 01:54:27 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:57:17 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 238 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 114.45 segons/100Metres Club:
234630
1:56:14
01:54:27
1:52:41
Mia Serra Majem
01:52:41 (Tr: 1:52:41)
i
Joan Icart Fito
01:54:22 (Tr: 1:54:22)
i
David Ponti Alemany
01:54:27 (Tr: 1:54:27)
Merche Navarro
01:54:29 (Tr: 1:54:29)
Pau Codera Navarro
01:54:30 (Tr: 1:54:30) |
|||||||
239 | 37 | 376 | Merche Navarro | 1:54:29 | |||
T. real: 01:54:29 T. oficial: 01:54:29 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:57:19 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 239 Inici cursa:10:02:50 Sexe:F Ritme: 114.48 segons/100Metres Club:
16612
1:54:37
01:54:29
1:54:22
i
Joan Icart Fito
01:54:22 (Tr: 1:54:22)
i
David Ponti Alemany
01:54:27 (Tr: 1:54:27)
i
Carles Cornejo Macaya
01:54:27 (Tr: 1:54:27)
Pau Codera Navarro
01:54:30 (Tr: 1:54:30) |
|||||||
240 | 203 | 22 | Pau Codera Navarro | 1:54:30 | |||
T. real: 01:54:30 T. oficial: 01:54:30 Inici real: 10:02:50 Hora meta: 11:57:20 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 240 Inici cursa:10:02:50 Sexe:M Ritme: 114.49 segons/100Metres Club:
6487
1:54:33
01:54:30
1:54:27
i
David Ponti Alemany
01:54:27 (Tr: 1:54:27)
i
Carles Cornejo Macaya
01:54:27 (Tr: 1:54:27)
Merche Navarro
01:54:29 (Tr: 1:54:29) |
|||||||