L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
42 | 41 | 4439 |
i
|
Raul Rios Redondo | 3:18:42 (tr 3:18:42) | ||
T. real: 03:18:42 T. oficial: 03:18:42 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:19:42 Cat:Sb50M Pos. categoria: 18 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:43 min/km Club:
307230
3:21:01
03:18:42
3:16:22
Juan López Chaves
03:20:15 (Tr: 3:20:15)
i
David Lemos Ariza
03:20:18 (Tr: 3:20:18)
i
Joan josep Albaladejo Cabré
03:20:31 (Tr: 3:20:31)
i
Luis javier Chico Sánchez
03:20:45 (Tr: 3:20:45)
i
Lluis Soler Capdevila
03:20:49 (Tr: 3:20:49)
i
Lluís albert Vilagines Romero
03:21:01 (Tr: 3:21:01) |
|||||||
44 | 43 | 4348 | Juan López Chaves | 3:20:15 (tr 3:20:15) | |||
T. real: 03:20:15 T. oficial: 03:20:15 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:21:15 Cat:Sb50M Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:45 min/km Club: c.a. running
206030
3:21:49
03:20:15
3:18:42
i
Raul Rios Redondo
03:18:42 (Tr: 3:18:42)
i
David Lemos Ariza
03:20:18 (Tr: 3:20:18)
i
Joan josep Albaladejo Cabré
03:20:31 (Tr: 3:20:31)
i
Luis javier Chico Sánchez
03:20:45 (Tr: 3:20:45)
i
Lluis Soler Capdevila
03:20:49 (Tr: 3:20:49)
i
Lluís albert Vilagines Romero
03:21:01 (Tr: 3:21:01) |
|||||||
45 | 44 | 4343 |
i
|
David Lemos Ariza | 3:20:18 (tr 3:20:18) | ||
T. real: 03:20:18 T. oficial: 03:20:18 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:21:18 Cat:Sb40M Pos. categoria: 19 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:45 min/km Club: club atletismo fernan nuñez
212742
3:21:55
03:20:18
3:18:42
i
Raul Rios Redondo
03:18:42 (Tr: 3:18:42)
Juan López Chaves
03:20:15 (Tr: 3:20:15)
i
Joan josep Albaladejo Cabré
03:20:31 (Tr: 3:20:31)
i
Luis javier Chico Sánchez
03:20:45 (Tr: 3:20:45)
i
Lluis Soler Capdevila
03:20:49 (Tr: 3:20:49)
i
Lluís albert Vilagines Romero
03:21:01 (Tr: 3:21:01) |
|||||||
46 | 45 | 4205 |
i
|
Joan josep Albaladejo Cabré | 3:20:31 (tr 3:20:31) | ||
T. real: 03:20:31 T. oficial: 03:20:31 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:21:31 Cat:Sb50M Pos. categoria: 21 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:46 min/km Club: club athletic track bikila
239692
3:22:20
03:20:31
3:18:42
i
Raul Rios Redondo
03:18:42 (Tr: 3:18:42)
Juan López Chaves
03:20:15 (Tr: 3:20:15)
i
David Lemos Ariza
03:20:18 (Tr: 3:20:18)
i
Luis javier Chico Sánchez
03:20:45 (Tr: 3:20:45)
i
Lluis Soler Capdevila
03:20:49 (Tr: 3:20:49)
i
Lluís albert Vilagines Romero
03:21:01 (Tr: 3:21:01)
i
Francesc Flix Langa
03:22:15 (Tr: 3:22:15)
i
Albert Planas Serra
03:22:17 (Tr: 3:22:17) |
|||||||
47 | 46 | 4250 |
i
|
Luis javier Chico Sánchez | 3:20:45 (tr 3:20:45) | ||
T. real: 03:20:45 T. oficial: 03:20:45 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:21:45 Cat:Sb40M Pos. categoria: 20 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:46 min/km Club:
197232
3:22:15
03:20:45
3:19:16
Juan López Chaves
03:20:15 (Tr: 3:20:15)
i
David Lemos Ariza
03:20:18 (Tr: 3:20:18)
i
Joan josep Albaladejo Cabré
03:20:31 (Tr: 3:20:31)
i
Lluis Soler Capdevila
03:20:49 (Tr: 3:20:49)
i
Lluís albert Vilagines Romero
03:21:01 (Tr: 3:21:01)
i
Francesc Flix Langa
03:22:15 (Tr: 3:22:15) |
|||||||
48 | 47 | 4105 |
i
|
Lluis Soler Capdevila | 3:20:49 (tr 3:20:49) | ||
T. real: 03:20:49 T. oficial: 03:20:49 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:21:49 Cat:Sb40M Pos. categoria: 21 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:46 min/km Club: unio atletica tossa
194807
3:22:17
03:20:49
3:19:20
Juan López Chaves
03:20:15 (Tr: 3:20:15)
i
David Lemos Ariza
03:20:18 (Tr: 3:20:18)
i
Joan josep Albaladejo Cabré
03:20:31 (Tr: 3:20:31)
i
Luis javier Chico Sánchez
03:20:45 (Tr: 3:20:45)
i
Lluís albert Vilagines Romero
03:21:01 (Tr: 3:21:01)
i
Francesc Flix Langa
03:22:15 (Tr: 3:22:15)
i
Albert Planas Serra
03:22:17 (Tr: 3:22:17) |
|||||||
49 | 48 | 4485 |
i
|
Lluís albert Vilagines Romero | 3:21:01 (tr 3:21:01) | ||
T. real: 03:21:01 T. oficial: 03:21:01 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:22:01 Cat:Sb40M Pos. categoria: 22 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:46 min/km Club: cansallebres vallfogona
209770
3:22:37
03:21:01
3:19:26
Juan López Chaves
03:20:15 (Tr: 3:20:15)
i
David Lemos Ariza
03:20:18 (Tr: 3:20:18)
i
Joan josep Albaladejo Cabré
03:20:31 (Tr: 3:20:31)
i
Luis javier Chico Sánchez
03:20:45 (Tr: 3:20:45)
i
Lluis Soler Capdevila
03:20:49 (Tr: 3:20:49)
i
Francesc Flix Langa
03:22:15 (Tr: 3:22:15)
i
Albert Planas Serra
03:22:17 (Tr: 3:22:17)
Santi Arias Martinez
03:22:37 (Tr: 3:22:37) |
|||||||
52 | 51 | 4287 |
i
|
Francesc Flix Langa | 3:22:15 (tr 3:22:15) | ||
T. real: 03:22:15 T. oficial: 03:22:15 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:23:15 Cat:M50 Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:48 min/km Club:
197232
3:23:45
03:22:15
3:20:45
i
Luis javier Chico Sánchez
03:20:45 (Tr: 3:20:45)
i
Lluis Soler Capdevila
03:20:49 (Tr: 3:20:49)
i
Lluís albert Vilagines Romero
03:21:01 (Tr: 3:21:01)
i
Albert Planas Serra
03:22:17 (Tr: 3:22:17)
Santi Arias Martinez
03:22:37 (Tr: 3:22:37)
i
Joan Marco Valls
03:22:54 (Tr: 3:22:54)
i
David Sanchez Daniel
03:23:19 (Tr: 3:23:19)
Enric Vicente Andrés
03:23:26 (Tr: 3:23:26)
i
Xavier Gallardo Roman
03:23:34 (Tr: 3:23:34)
i
Domingo luis Esteban Vinuesa
03:23:37 (Tr: 3:23:37)
Benito Serrano Nicolas
03:23:38 (Tr: 3:23:38) |
|||||||
53 | 52 | 4091 |
i
|
Albert Planas Serra | 3:22:17 (tr 3:22:17) | ||
T. real: 03:22:17 T. oficial: 03:22:17 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:23:17 Cat:Sb30M Pos. categoria: 3 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:48 min/km Club:
194807
3:23:46
03:22:17
3:20:49
i
Lluis Soler Capdevila
03:20:49 (Tr: 3:20:49)
i
Lluís albert Vilagines Romero
03:21:01 (Tr: 3:21:01)
i
Francesc Flix Langa
03:22:15 (Tr: 3:22:15)
Santi Arias Martinez
03:22:37 (Tr: 3:22:37)
i
Joan Marco Valls
03:22:54 (Tr: 3:22:54)
i
David Sanchez Daniel
03:23:19 (Tr: 3:23:19)
Enric Vicente Andrés
03:23:26 (Tr: 3:23:26)
i
Xavier Gallardo Roman
03:23:34 (Tr: 3:23:34)
i
Domingo luis Esteban Vinuesa
03:23:37 (Tr: 3:23:37)
Benito Serrano Nicolas
03:23:38 (Tr: 3:23:38) |
|||||||
55 | 54 | 4208 | Santi Arias Martinez | 3:22:37 (tr 3:22:37) | |||
T. real: 03:22:37 T. oficial: 03:22:37 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:23:37 Cat:Sb40M Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:49 min/km Club:
209770
3:24:12
03:22:37
3:21:01
i
Lluís albert Vilagines Romero
03:21:01 (Tr: 3:21:01)
i
Francesc Flix Langa
03:22:15 (Tr: 3:22:15)
i
Albert Planas Serra
03:22:17 (Tr: 3:22:17)
i
Joan Marco Valls
03:22:54 (Tr: 3:22:54)
i
David Sanchez Daniel
03:23:19 (Tr: 3:23:19)
Enric Vicente Andrés
03:23:26 (Tr: 3:23:26)
i
Xavier Gallardo Roman
03:23:34 (Tr: 3:23:34)
i
Domingo luis Esteban Vinuesa
03:23:37 (Tr: 3:23:37)
Benito Serrano Nicolas
03:23:38 (Tr: 3:23:38)
i
Martha Kazimierczak
03:23:49 (Tr: 3:23:49)
i
David De La Coba Alquezar
03:24:01 (Tr: 3:24:01)
i
Pau Fernández Camps
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
Francesc Crupes Rocosa
03:24:09 (Tr: 3:24:09) |
|||||||
57 | 56 | 4361 |
i
|
Joan Marco Valls | 3:22:54 (tr 3:22:54) | ||
T. real: 03:22:54 T. oficial: 03:22:54 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:23:54 Cat:M50 Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:49 min/km Club:
88767
3:23:34
03:22:54
3:22:13
i
Francesc Flix Langa
03:22:15 (Tr: 3:22:15)
i
Albert Planas Serra
03:22:17 (Tr: 3:22:17)
Santi Arias Martinez
03:22:37 (Tr: 3:22:37)
i
David Sanchez Daniel
03:23:19 (Tr: 3:23:19)
Enric Vicente Andrés
03:23:26 (Tr: 3:23:26)
i
Xavier Gallardo Roman
03:23:34 (Tr: 3:23:34) |
|||||||
58 | 57 | 4098 |
i
|
David Sanchez Daniel | 3:23:19 (tr 3:23:19) | ||
T. real: 03:23:19 T. oficial: 03:23:19 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:24:19 Cat:Sb30M Pos. categoria: 4 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club:
136180
3:24:21
03:23:19
3:22:17
i
Albert Planas Serra
03:22:17 (Tr: 3:22:17)
Santi Arias Martinez
03:22:37 (Tr: 3:22:37)
i
Joan Marco Valls
03:22:54 (Tr: 3:22:54)
Enric Vicente Andrés
03:23:26 (Tr: 3:23:26)
i
Xavier Gallardo Roman
03:23:34 (Tr: 3:23:34)
i
Domingo luis Esteban Vinuesa
03:23:37 (Tr: 3:23:37)
Benito Serrano Nicolas
03:23:38 (Tr: 3:23:38)
i
Martha Kazimierczak
03:23:49 (Tr: 3:23:49)
i
David De La Coba Alquezar
03:24:01 (Tr: 3:24:01)
i
Pau Fernández Camps
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
Francesc Crupes Rocosa
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
i
Josep Altimir Puigdemont
03:24:13 (Tr: 3:24:13) |
|||||||
59 | 58 | 4479 | Enric Vicente Andrés | 3:23:26 (tr 3:23:26) | |||
T. real: 03:23:26 T. oficial: 03:23:26 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:24:26 Cat:M50 Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club: c.e. rayoteam
108130
3:24:15
03:23:26
3:22:37
Santi Arias Martinez
03:22:37 (Tr: 3:22:37)
i
Joan Marco Valls
03:22:54 (Tr: 3:22:54)
i
David Sanchez Daniel
03:23:19 (Tr: 3:23:19)
i
Xavier Gallardo Roman
03:23:34 (Tr: 3:23:34)
i
Domingo luis Esteban Vinuesa
03:23:37 (Tr: 3:23:37)
Benito Serrano Nicolas
03:23:38 (Tr: 3:23:38)
i
Martha Kazimierczak
03:23:49 (Tr: 3:23:49)
i
David De La Coba Alquezar
03:24:01 (Tr: 3:24:01)
i
Pau Fernández Camps
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
Francesc Crupes Rocosa
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
i
Josep Altimir Puigdemont
03:24:13 (Tr: 3:24:13) |
|||||||
60 | 59 | 4294 |
i
|
Xavier Gallardo Roman | 3:23:34 (tr 3:23:34) | ||
T. real: 03:23:34 T. oficial: 03:23:34 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:24:34 Cat:Sb40M Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club: c.n. sabadell
88767
3:24:14
03:23:34
3:22:54
i
Joan Marco Valls
03:22:54 (Tr: 3:22:54)
i
David Sanchez Daniel
03:23:19 (Tr: 3:23:19)
Enric Vicente Andrés
03:23:26 (Tr: 3:23:26)
i
Domingo luis Esteban Vinuesa
03:23:37 (Tr: 3:23:37)
Benito Serrano Nicolas
03:23:38 (Tr: 3:23:38)
i
Martha Kazimierczak
03:23:49 (Tr: 3:23:49)
i
David De La Coba Alquezar
03:24:01 (Tr: 3:24:01)
i
Pau Fernández Camps
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
Francesc Crupes Rocosa
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
i
Josep Altimir Puigdemont
03:24:13 (Tr: 3:24:13) |
|||||||
61 | 60 | 4278 |
i
|
Domingo luis Esteban Vinuesa | 3:23:37 (tr 3:23:37) | ||
T. real: 03:23:37 T. oficial: 03:23:37 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:24:37 Cat:Sb50M Pos. categoria: 24 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club: grup esportiu esteve
51917
3:24:01
03:23:37
3:23:14
i
David Sanchez Daniel
03:23:19 (Tr: 3:23:19)
Enric Vicente Andrés
03:23:26 (Tr: 3:23:26)
i
Xavier Gallardo Roman
03:23:34 (Tr: 3:23:34)
Benito Serrano Nicolas
03:23:38 (Tr: 3:23:38)
i
Martha Kazimierczak
03:23:49 (Tr: 3:23:49)
i
David De La Coba Alquezar
03:24:01 (Tr: 3:24:01) |
|||||||
62 | 61 | 4464 | Benito Serrano Nicolas | 3:23:38 (tr 3:23:38) | |||
T. real: 03:23:38 T. oficial: 03:23:38 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:24:38 Cat:Sb50M Pos. categoria: 25 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club: centre excursionista roca negra
66222
3:24:09
03:23:38
3:23:08
i
David Sanchez Daniel
03:23:19 (Tr: 3:23:19)
Enric Vicente Andrés
03:23:26 (Tr: 3:23:26)
i
Xavier Gallardo Roman
03:23:34 (Tr: 3:23:34)
i
Domingo luis Esteban Vinuesa
03:23:37 (Tr: 3:23:37)
i
Martha Kazimierczak
03:23:49 (Tr: 3:23:49)
i
David De La Coba Alquezar
03:24:01 (Tr: 3:24:01)
i
Pau Fernández Camps
03:24:09 (Tr: 3:24:09) |
|||||||
63 | 2 | 4064 |
i
|
Martha Kazimierczak | 3:23:49 (tr 3:23:49) | ||
T. real: 03:23:49 T. oficial: 03:23:49 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:24:49 Cat:Sb30F Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:01:00 Sexe:F Ritme: 4:50 min/km Club: carvas team
45212
3:24:09
03:23:49
3:23:28
i
Xavier Gallardo Roman
03:23:34 (Tr: 3:23:34)
i
Domingo luis Esteban Vinuesa
03:23:37 (Tr: 3:23:37)
Benito Serrano Nicolas
03:23:38 (Tr: 3:23:38)
i
David De La Coba Alquezar
03:24:01 (Tr: 3:24:01)
i
Pau Fernández Camps
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
Francesc Crupes Rocosa
03:24:09 (Tr: 3:24:09) |
|||||||
64 | 62 | 4269 |
i
|
David De La Coba Alquezar | 3:24:01 (tr 3:24:01) | ||
T. real: 03:24:01 T. oficial: 03:24:01 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:25:01 Cat:Sb30M Pos. categoria: 5 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: centreex
51917
3:24:25
03:24:01
3:23:37
i
Domingo luis Esteban Vinuesa
03:23:37 (Tr: 3:23:37)
Benito Serrano Nicolas
03:23:38 (Tr: 3:23:38)
i
Martha Kazimierczak
03:23:49 (Tr: 3:23:49)
i
Pau Fernández Camps
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
Francesc Crupes Rocosa
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
i
Josep Altimir Puigdemont
03:24:13 (Tr: 3:24:13) |
|||||||
65 | 63 | 4050 |
i
|
Pau Fernández Camps | 3:24:09 (tr 3:24:09) | ||
T. real: 03:24:09 T. oficial: 03:24:09 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:25:09 Cat:Sb30M Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: serinyà fc
168520
3:25:25
03:24:09
3:22:52
i
Joan Marco Valls
03:22:54 (Tr: 3:22:54)
i
David Sanchez Daniel
03:23:19 (Tr: 3:23:19)
Enric Vicente Andrés
03:23:26 (Tr: 3:23:26)
i
Xavier Gallardo Roman
03:23:34 (Tr: 3:23:34)
i
Domingo luis Esteban Vinuesa
03:23:37 (Tr: 3:23:37)
Benito Serrano Nicolas
03:23:38 (Tr: 3:23:38)
i
Martha Kazimierczak
03:23:49 (Tr: 3:23:49)
i
David De La Coba Alquezar
03:24:01 (Tr: 3:24:01)
Francesc Crupes Rocosa
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
i
Josep Altimir Puigdemont
03:24:13 (Tr: 3:24:13)
Amadeu Sans Forcada
03:25:25 (Tr: 3:25:25) |
|||||||
66 | 64 | 5011 | Francesc Crupes Rocosa | 3:24:09 (tr 3:24:09) | |||
T. real: 03:24:09 T. oficial: 03:24:09 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:25:09 Cat:Sb50M Pos. categoria: 26 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club:
168630
3:25:26
03:24:09
3:22:53
i
Joan Marco Valls
03:22:54 (Tr: 3:22:54)
i
David Sanchez Daniel
03:23:19 (Tr: 3:23:19)
Enric Vicente Andrés
03:23:26 (Tr: 3:23:26)
i
Xavier Gallardo Roman
03:23:34 (Tr: 3:23:34)
i
Domingo luis Esteban Vinuesa
03:23:37 (Tr: 3:23:37)
Benito Serrano Nicolas
03:23:38 (Tr: 3:23:38)
i
Martha Kazimierczak
03:23:49 (Tr: 3:23:49)
i
David De La Coba Alquezar
03:24:01 (Tr: 3:24:01)
i
Pau Fernández Camps
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
i
Josep Altimir Puigdemont
03:24:13 (Tr: 3:24:13)
Amadeu Sans Forcada
03:25:25 (Tr: 3:25:25)
i
Marc Marruecos Mestre
03:25:26 (Tr: 3:25:26) |
|||||||
67 | 65 | 4207 |
i
|
Josep Altimir Puigdemont | 3:24:13 (tr 3:24:13) | ||
T. real: 03:24:13 T. oficial: 03:24:13 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:25:13 Cat:Sb30M Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: tr esports parra amics
189637
3:25:40
03:24:13
3:22:47
i
Joan Marco Valls
03:22:54 (Tr: 3:22:54)
i
David Sanchez Daniel
03:23:19 (Tr: 3:23:19)
Enric Vicente Andrés
03:23:26 (Tr: 3:23:26)
i
Xavier Gallardo Roman
03:23:34 (Tr: 3:23:34)
i
Domingo luis Esteban Vinuesa
03:23:37 (Tr: 3:23:37)
Benito Serrano Nicolas
03:23:38 (Tr: 3:23:38)
i
Martha Kazimierczak
03:23:49 (Tr: 3:23:49)
i
David De La Coba Alquezar
03:24:01 (Tr: 3:24:01)
i
Pau Fernández Camps
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
Francesc Crupes Rocosa
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
Amadeu Sans Forcada
03:25:25 (Tr: 3:25:25)
i
Marc Marruecos Mestre
03:25:26 (Tr: 3:25:26)
Luis Canellas Magide
03:25:40 (Tr: 3:25:40) |
|||||||
69 | 67 | 4459 | Amadeu Sans Forcada | 3:25:25 (tr 3:25:25) | |||
T. real: 03:25:25 T. oficial: 03:25:25 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:26:25 Cat:Sb40M Pos. categoria: 27 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club: corre bdn
168520
3:26:42
03:25:25
3:24:09
i
Pau Fernández Camps
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
Francesc Crupes Rocosa
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
i
Josep Altimir Puigdemont
03:24:13 (Tr: 3:24:13)
i
Marc Marruecos Mestre
03:25:26 (Tr: 3:25:26)
Luis Canellas Magide
03:25:40 (Tr: 3:25:40)
i
Steven Gnagni
03:25:50 (Tr: 3:25:50)
i
Juana maria Iglesias
03:26:07 (Tr: 3:26:07)
i
Ruben Barba I Abella
03:26:27 (Tr: 3:26:27) |
|||||||
70 | 68 | 4364 |
i
|
Marc Marruecos Mestre | 3:25:26 (tr 3:25:26) | ||
T. real: 03:25:26 T. oficial: 03:25:26 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:26:26 Cat:Sb40M Pos. categoria: 28 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club: butirunners
168630
3:26:43
03:25:26
3:24:09
Francesc Crupes Rocosa
03:24:09 (Tr: 3:24:09)
i
Josep Altimir Puigdemont
03:24:13 (Tr: 3:24:13)
Amadeu Sans Forcada
03:25:25 (Tr: 3:25:25)
Luis Canellas Magide
03:25:40 (Tr: 3:25:40)
i
Steven Gnagni
03:25:50 (Tr: 3:25:50)
i
Juana maria Iglesias
03:26:07 (Tr: 3:26:07)
i
Ruben Barba I Abella
03:26:27 (Tr: 3:26:27) |
|||||||
71 | 69 | 4240 | Luis Canellas Magide | 3:25:40 (tr 3:25:40) | |||
T. real: 03:25:40 T. oficial: 03:25:40 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:26:40 Cat:Sb50M Pos. categoria: 28 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club:
189637
3:27:06
03:25:40
3:24:13
i
Josep Altimir Puigdemont
03:24:13 (Tr: 3:24:13)
Amadeu Sans Forcada
03:25:25 (Tr: 3:25:25)
i
Marc Marruecos Mestre
03:25:26 (Tr: 3:25:26)
i
Steven Gnagni
03:25:50 (Tr: 3:25:50)
i
Juana maria Iglesias
03:26:07 (Tr: 3:26:07)
i
Ruben Barba I Abella
03:26:27 (Tr: 3:26:27)
Luis angel Alamo Pindado
03:26:54 (Tr: 3:26:54) |
|||||||
72 | 70 | 4312 |
i
|
Steven Gnagni | 3:25:50 (tr 3:25:50) | ||
T. real: 03:25:50 T. oficial: 03:25:50 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:26:50 Cat:Sb50M Pos. categoria: 29 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:53 min/km Club:
140687
3:26:54
03:25:50
3:24:46
Amadeu Sans Forcada
03:25:25 (Tr: 3:25:25)
i
Marc Marruecos Mestre
03:25:26 (Tr: 3:25:26)
Luis Canellas Magide
03:25:40 (Tr: 3:25:40)
i
Juana maria Iglesias
03:26:07 (Tr: 3:26:07)
i
Ruben Barba I Abella
03:26:27 (Tr: 3:26:27)
Luis angel Alamo Pindado
03:26:54 (Tr: 3:26:54) |
|||||||
74 | 3 | 4331 |
i
|
Juana maria Iglesias | 3:26:07 (tr 3:26:07) | ||
T. real: 03:26:07 T. oficial: 03:26:07 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:27:07 Cat:Sb50F Pos. categoria: 1 Inici cursa:9:01:00 Sexe:F Ritme: 4:54 min/km Club:
151692
3:27:16
03:26:07
3:24:58
Amadeu Sans Forcada
03:25:25 (Tr: 3:25:25)
i
Marc Marruecos Mestre
03:25:26 (Tr: 3:25:26)
Luis Canellas Magide
03:25:40 (Tr: 3:25:40)
i
Steven Gnagni
03:25:50 (Tr: 3:25:50)
i
Ruben Barba I Abella
03:26:27 (Tr: 3:26:27)
Luis angel Alamo Pindado
03:26:54 (Tr: 3:26:54)
i
Angel marcos De La Mata Garcia
03:27:16 (Tr: 3:27:16) |
|||||||
77 | 74 | 4216 |
i
|
Ruben Barba I Abella | 3:26:27 (tr 3:26:27) | ||
T. real: 03:26:27 T. oficial: 03:26:27 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:27:27 Cat:Sb50M Pos. categoria: 33 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: kurtits
186777
3:27:51
03:26:27
3:25:02
Amadeu Sans Forcada
03:25:25 (Tr: 3:25:25)
i
Marc Marruecos Mestre
03:25:26 (Tr: 3:25:26)
Luis Canellas Magide
03:25:40 (Tr: 3:25:40)
i
Steven Gnagni
03:25:50 (Tr: 3:25:50)
i
Juana maria Iglesias
03:26:07 (Tr: 3:26:07)
Luis angel Alamo Pindado
03:26:54 (Tr: 3:26:54)
i
Angel marcos De La Mata Garcia
03:27:16 (Tr: 3:27:16)
i
Francisco angel Jaime Sánchez
03:27:51 (Tr: 3:27:51) |
|||||||
78 | 75 | 4204 | Luis angel Alamo Pindado | 3:26:54 (tr 3:26:54) | |||
T. real: 03:26:54 T. oficial: 03:26:54 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:27:54 Cat:Sb30M Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club:
140687
3:27:58
03:26:54
3:25:50
i
Steven Gnagni
03:25:50 (Tr: 3:25:50)
i
Juana maria Iglesias
03:26:07 (Tr: 3:26:07)
i
Ruben Barba I Abella
03:26:27 (Tr: 3:26:27)
i
Angel marcos De La Mata Garcia
03:27:16 (Tr: 3:27:16)
i
Francisco angel Jaime Sánchez
03:27:51 (Tr: 3:27:51) |
|||||||
79 | 76 | 4270 |
i
|
Angel marcos De La Mata Garcia | 3:27:16 (tr 3:27:16) | ||
T. real: 03:27:16 T. oficial: 03:27:16 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:28:16 Cat:M50 Pos. categoria: 7 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club: ñ ultrafondo
151692
3:28:25
03:27:16
3:26:07
i
Juana maria Iglesias
03:26:07 (Tr: 3:26:07)
i
Ruben Barba I Abella
03:26:27 (Tr: 3:26:27)
Luis angel Alamo Pindado
03:26:54 (Tr: 3:26:54)
i
Francisco angel Jaime Sánchez
03:27:51 (Tr: 3:27:51) |
|||||||
80 | 77 | 4335 |
i
|
Francisco angel Jaime Sánchez | 3:27:51 (tr 3:27:51) | ||
T. real: 03:27:51 T. oficial: 03:27:51 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:28:51 Cat:Sb50M Pos. categoria: 34 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 4:56 min/km Club:
186777
3:29:16
03:27:51
3:26:27
i
Ruben Barba I Abella
03:26:27 (Tr: 3:26:27)
Luis angel Alamo Pindado
03:26:54 (Tr: 3:26:54)
i
Angel marcos De La Mata Garcia
03:27:16 (Tr: 3:27:16) |
|||||||