L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
239 | 229 | 4482 |
i
|
Andreu Vidiella Guerra | 3:58:57 (tr 3:58:57) | ||
T. real: 03:58:57 T. oficial: 03:58:57 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 12:59:57 Cat:Sb50M Pos. categoria: 93 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:40 min/km Club: videl´s
415027
4:02:06
03:58:57
3:55:49
i
Abelardo Vico Fernandez
03:59:12 (Tr: 3:59:12)
Valen Sanchez Diaz
04:00:14 (Tr: 4:00:14)
i
Toni Jove Elias
04:00:14 (Tr: 4:00:14)
Raül Vivas I Atienza
04:00:22 (Tr: 4:00:22)
i
Josep Fernandez Forner
04:00:58 (Tr: 4:00:58)
i
Dani Sánchez Peralta
04:02:06 (Tr: 4:02:06) |
|||||||
240 | 230 | 4480 |
i
|
Abelardo Vico Fernandez | 3:59:12 (tr 3:59:12) | ||
T. real: 03:59:12 T. oficial: 03:59:12 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:00:12 Cat:M50 Pos. categoria: 33 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:41 min/km Club: col.lectiu a. cardedeu
383457
4:02:06
03:59:12
3:56:17
i
Andreu Vidiella Guerra
03:58:57 (Tr: 3:58:57)
Valen Sanchez Diaz
04:00:14 (Tr: 4:00:14)
i
Toni Jove Elias
04:00:14 (Tr: 4:00:14)
Raül Vivas I Atienza
04:00:22 (Tr: 4:00:22)
i
Josep Fernandez Forner
04:00:58 (Tr: 4:00:58)
i
Dani Sánchez Peralta
04:02:06 (Tr: 4:02:06) |
|||||||
241 | 231 | 4457 | Valen Sanchez Diaz | 4:00:14 (tr 4:00:14) | |||
T. real: 04:00:14 T. oficial: 04:00:14 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:01:14 Cat:Sb50M Pos. categoria: 94 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:42 min/km Club: l'aire
246287
4:02:06
04:00:14
3:58:22
i
Andreu Vidiella Guerra
03:58:57 (Tr: 3:58:57)
i
Abelardo Vico Fernandez
03:59:12 (Tr: 3:59:12)
i
Toni Jove Elias
04:00:14 (Tr: 4:00:14)
Raül Vivas I Atienza
04:00:22 (Tr: 4:00:22)
i
Josep Fernandez Forner
04:00:58 (Tr: 4:00:58)
i
Dani Sánchez Peralta
04:02:06 (Tr: 4:02:06) |
|||||||
242 | 232 | 4339 |
i
|
Toni Jove Elias | 4:00:14 (tr 4:00:14) | ||
T. real: 04:00:14 T. oficial: 04:00:14 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:01:14 Cat:M50 Pos. categoria: 34 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:42 min/km Club: l'aire
246070
4:02:06
04:00:14
3:58:22
i
Andreu Vidiella Guerra
03:58:57 (Tr: 3:58:57)
i
Abelardo Vico Fernandez
03:59:12 (Tr: 3:59:12)
Valen Sanchez Diaz
04:00:14 (Tr: 4:00:14)
Raül Vivas I Atienza
04:00:22 (Tr: 4:00:22)
i
Josep Fernandez Forner
04:00:58 (Tr: 4:00:58)
i
Dani Sánchez Peralta
04:02:06 (Tr: 4:02:06) |
|||||||
243 | 233 | 4490 | Raül Vivas I Atienza | 4:00:22 (tr 4:00:22) | |||
T. real: 04:00:22 T. oficial: 04:00:22 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:01:22 Cat:Sb40M Pos. categoria: 83 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:42 min/km Club:
281162
4:02:30
04:00:22
3:58:15
i
Andreu Vidiella Guerra
03:58:57 (Tr: 3:58:57)
i
Abelardo Vico Fernandez
03:59:12 (Tr: 3:59:12)
Valen Sanchez Diaz
04:00:14 (Tr: 4:00:14)
i
Toni Jove Elias
04:00:14 (Tr: 4:00:14)
i
Josep Fernandez Forner
04:00:58 (Tr: 4:00:58)
i
Dani Sánchez Peralta
04:02:06 (Tr: 4:02:06)
Jordi Corbera Gimeno
04:02:30 (Tr: 4:02:30) |
|||||||
245 | 235 | 4282 |
i
|
Josep Fernandez Forner | 4:00:58 (tr 4:00:58) | ||
T. real: 04:00:58 T. oficial: 04:00:58 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:01:58 Cat:M50 Pos. categoria: 35 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:43 min/km Club: atletic berga
222637
4:02:39
04:00:58
3:59:17
Valen Sanchez Diaz
04:00:14 (Tr: 4:00:14)
i
Toni Jove Elias
04:00:14 (Tr: 4:00:14)
Raül Vivas I Atienza
04:00:22 (Tr: 4:00:22)
i
Dani Sánchez Peralta
04:02:06 (Tr: 4:02:06)
Jordi Corbera Gimeno
04:02:30 (Tr: 4:02:30)
i
Alex Centelles Pardo
04:02:39 (Tr: 4:02:39) |
|||||||
246 | 236 | 4099 |
i
|
Dani Sánchez Peralta | 4:02:06 (tr 4:02:06) | ||
T. real: 04:02:06 T. oficial: 04:02:06 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:03:06 Cat:Sb40M Pos. categoria: 85 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:45 min/km Club:
247830
4:03:59
04:02:06
4:00:13
Valen Sanchez Diaz
04:00:14 (Tr: 4:00:14)
i
Toni Jove Elias
04:00:14 (Tr: 4:00:14)
Raül Vivas I Atienza
04:00:22 (Tr: 4:00:22)
i
Josep Fernandez Forner
04:00:58 (Tr: 4:00:58)
Jordi Corbera Gimeno
04:02:30 (Tr: 4:02:30)
i
Alex Centelles Pardo
04:02:39 (Tr: 4:02:39)
i
Toni Barea Tejada
04:03:59 (Tr: 4:03:59) |
|||||||
248 | 238 | 4258 | Jordi Corbera Gimeno | 4:02:30 (tr 4:02:30) | |||
T. real: 04:02:30 T. oficial: 04:02:30 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:03:30 Cat:Sb40M Pos. categoria: 87 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:45 min/km Club:
281162
4:04:38
04:02:30
4:00:22
Raül Vivas I Atienza
04:00:22 (Tr: 4:00:22)
i
Josep Fernandez Forner
04:00:58 (Tr: 4:00:58)
i
Dani Sánchez Peralta
04:02:06 (Tr: 4:02:06)
i
Alex Centelles Pardo
04:02:39 (Tr: 4:02:39)
i
Toni Barea Tejada
04:03:59 (Tr: 4:03:59)
i
M àngels Guich Cornellà
04:04:04 (Tr: 4:04:04) |
|||||||
249 | 239 | 4249 |
i
|
Alex Centelles Pardo | 4:02:39 (tr 4:02:39) | ||
T. real: 04:02:39 T. oficial: 04:02:39 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:03:39 Cat:Sb40M Pos. categoria: 88 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:46 min/km Club: mio:staf
267632
4:04:41
04:02:39
4:00:38
i
Josep Fernandez Forner
04:00:58 (Tr: 4:00:58)
i
Dani Sánchez Peralta
04:02:06 (Tr: 4:02:06)
Jordi Corbera Gimeno
04:02:30 (Tr: 4:02:30)
i
Toni Barea Tejada
04:03:59 (Tr: 4:03:59)
i
M àngels Guich Cornellà
04:04:04 (Tr: 4:04:04)
i
Carles Garrido Estrada
04:04:41 (Tr: 4:04:41)
i
Albert March Mir
04:04:41 (Tr: 4:04:41) |
|||||||
250 | 240 | 4217 |
i
|
Toni Barea Tejada | 4:03:59 (tr 4:03:59) | ||
T. real: 04:03:59 T. oficial: 04:03:59 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:04:59 Cat:M50 Pos. categoria: 36 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:47 min/km Club: atletisme girona
247830
4:05:51
04:03:59
4:02:06
i
Dani Sánchez Peralta
04:02:06 (Tr: 4:02:06)
Jordi Corbera Gimeno
04:02:30 (Tr: 4:02:30)
i
Alex Centelles Pardo
04:02:39 (Tr: 4:02:39)
i
M àngels Guich Cornellà
04:04:04 (Tr: 4:04:04)
i
Carles Garrido Estrada
04:04:41 (Tr: 4:04:41)
i
Albert March Mir
04:04:41 (Tr: 4:04:41)
Bernat Vadillo Antas
04:05:26 (Tr: 4:05:26)
i
David Bizarro Socada
04:05:31 (Tr: 4:05:31)
Josep Bundo I Gelada
04:05:44 (Tr: 4:05:44)
i
Francesc Torroglosa Martínez
04:05:48 (Tr: 4:05:48) |
|||||||
251 | 11 | 4321 |
i
|
M àngels Guich Cornellà | 4:04:04 (tr 4:04:04) | ||
T. real: 04:04:04 T. oficial: 04:04:04 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:05:04 Cat:Sb50F Pos. categoria: 6 Inici cursa:9:01:00 Sexe:F Ritme: 5:48 min/km Club: som del verd
207237
4:05:39
04:04:04
4:02:30
Jordi Corbera Gimeno
04:02:30 (Tr: 4:02:30)
i
Alex Centelles Pardo
04:02:39 (Tr: 4:02:39)
i
Toni Barea Tejada
04:03:59 (Tr: 4:03:59)
i
Carles Garrido Estrada
04:04:41 (Tr: 4:04:41)
i
Albert March Mir
04:04:41 (Tr: 4:04:41)
Bernat Vadillo Antas
04:05:26 (Tr: 4:05:26)
i
David Bizarro Socada
04:05:31 (Tr: 4:05:31) |
|||||||
253 | 242 | 4301 |
i
|
Carles Garrido Estrada | 4:04:41 (tr 4:04:41) | ||
T. real: 04:04:41 T. oficial: 04:04:41 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:05:41 Cat:Sb40M Pos. categoria: 89 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:48 min/km Club: provençalenc
267632
4:06:43
04:04:41
4:02:39
i
Alex Centelles Pardo
04:02:39 (Tr: 4:02:39)
i
Toni Barea Tejada
04:03:59 (Tr: 4:03:59)
i
M àngels Guich Cornellà
04:04:04 (Tr: 4:04:04)
Bernat Vadillo Antas
04:05:26 (Tr: 4:05:26)
i
David Bizarro Socada
04:05:31 (Tr: 4:05:31)
Josep Bundo I Gelada
04:05:44 (Tr: 4:05:44)
i
Francesc Torroglosa Martínez
04:05:48 (Tr: 4:05:48) |
|||||||
254 | 243 | 4360 |
i
|
Albert March Mir | 4:04:41 (tr 4:04:41) | ||
T. real: 04:04:41 T. oficial: 04:04:41 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:05:41 Cat:Sb50M Pos. categoria: 95 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:48 min/km Club:
138487
4:05:44
04:04:41
4:03:38
i
Toni Barea Tejada
04:03:59 (Tr: 4:03:59)
i
M àngels Guich Cornellà
04:04:04 (Tr: 4:04:04)
Bernat Vadillo Antas
04:05:26 (Tr: 4:05:26)
i
David Bizarro Socada
04:05:31 (Tr: 4:05:31)
Josep Bundo I Gelada
04:05:44 (Tr: 4:05:44) |
|||||||
256 | 245 | 4474 | Bernat Vadillo Antas | 4:05:26 (tr 4:05:26) | |||
T. real: 04:05:26 T. oficial: 04:05:26 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:06:26 Cat:Sb40M Pos. categoria: 91 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:49 min/km Club: acorrecuita
179082
4:06:47
04:05:26
4:04:04
i
M àngels Guich Cornellà
04:04:04 (Tr: 4:04:04)
i
Carles Garrido Estrada
04:04:41 (Tr: 4:04:41)
i
Albert March Mir
04:04:41 (Tr: 4:04:41)
i
David Bizarro Socada
04:05:31 (Tr: 4:05:31)
Josep Bundo I Gelada
04:05:44 (Tr: 4:05:44)
i
Francesc Torroglosa Martínez
04:05:48 (Tr: 4:05:48)
i
German Lorca González
04:06:44 (Tr: 4:06:44) |
|||||||
257 | 246 | 4220 |
i
|
David Bizarro Socada | 4:05:31 (tr 4:05:31) | ||
T. real: 04:05:31 T. oficial: 04:05:31 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:06:31 Cat:Sb50M Pos. categoria: 96 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club:
159387
4:06:44
04:05:31
4:04:19
i
Carles Garrido Estrada
04:04:41 (Tr: 4:04:41)
i
Albert March Mir
04:04:41 (Tr: 4:04:41)
Bernat Vadillo Antas
04:05:26 (Tr: 4:05:26)
Josep Bundo I Gelada
04:05:44 (Tr: 4:05:44)
i
Francesc Torroglosa Martínez
04:05:48 (Tr: 4:05:48)
i
German Lorca González
04:06:44 (Tr: 4:06:44) |
|||||||
258 | 247 | 4228 | Josep Bundo I Gelada | 4:05:44 (tr 4:05:44) | |||
T. real: 04:05:44 T. oficial: 04:05:44 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:06:44 Cat:Sb50M Pos. categoria: 97 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club: atletisme anglès
179630
4:07:06
04:05:44
4:04:22
i
Carles Garrido Estrada
04:04:41 (Tr: 4:04:41)
i
Albert March Mir
04:04:41 (Tr: 4:04:41)
Bernat Vadillo Antas
04:05:26 (Tr: 4:05:26)
i
David Bizarro Socada
04:05:31 (Tr: 4:05:31)
i
Francesc Torroglosa Martínez
04:05:48 (Tr: 4:05:48)
i
German Lorca González
04:06:44 (Tr: 4:06:44)
i
Paco Garrido Ramirez
04:07:06 (Tr: 4:07:06) |
|||||||
260 | 249 | 4469 |
i
|
Francesc Torroglosa Martínez | 4:05:48 (tr 4:05:48) | ||
T. real: 04:05:48 T. oficial: 04:05:48 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:06:48 Cat:Sb50M Pos. categoria: 98 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:50 min/km Club: cancurunners escola pia terrassa
254762
4:07:44
04:05:48
4:03:52
i
Toni Barea Tejada
04:03:59 (Tr: 4:03:59)
i
M àngels Guich Cornellà
04:04:04 (Tr: 4:04:04)
i
Carles Garrido Estrada
04:04:41 (Tr: 4:04:41)
i
Albert March Mir
04:04:41 (Tr: 4:04:41)
Bernat Vadillo Antas
04:05:26 (Tr: 4:05:26)
i
David Bizarro Socada
04:05:31 (Tr: 4:05:31)
Josep Bundo I Gelada
04:05:44 (Tr: 4:05:44)
i
German Lorca González
04:06:44 (Tr: 4:06:44)
i
Paco Garrido Ramirez
04:07:06 (Tr: 4:07:06)
i
José ignacio Rodríguez Hermosa
04:07:44 (Tr: 4:07:44) |
|||||||
261 | 250 | 4351 |
i
|
German Lorca González | 4:06:44 (tr 4:06:44) | ||
T. real: 04:06:44 T. oficial: 04:06:44 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:07:44 Cat:Sb50M Pos. categoria: 99 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:51 min/km Club: rcdespanhol
159387
4:07:56
04:06:44
4:05:31
i
David Bizarro Socada
04:05:31 (Tr: 4:05:31)
Josep Bundo I Gelada
04:05:44 (Tr: 4:05:44)
i
Francesc Torroglosa Martínez
04:05:48 (Tr: 4:05:48)
i
Paco Garrido Ramirez
04:07:06 (Tr: 4:07:06)
i
José ignacio Rodríguez Hermosa
04:07:44 (Tr: 4:07:44)
i
Jose maria Ruhi Surribas
04:07:51 (Tr: 4:07:51) |
|||||||
262 | 251 | 4302 |
i
|
Paco Garrido Ramirez | 4:07:06 (tr 4:07:06) | ||
T. real: 04:07:06 T. oficial: 04:07:06 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:08:06 Cat:Sb40M Pos. categoria: 93 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:52 min/km Club: roubalk
179630
4:08:27
04:07:06
4:05:44
Josep Bundo I Gelada
04:05:44 (Tr: 4:05:44)
i
Francesc Torroglosa Martínez
04:05:48 (Tr: 4:05:48)
i
German Lorca González
04:06:44 (Tr: 4:06:44)
i
José ignacio Rodríguez Hermosa
04:07:44 (Tr: 4:07:44)
i
Jose maria Ruhi Surribas
04:07:51 (Tr: 4:07:51)
i
David Fàbrega Ciurana
04:08:07 (Tr: 4:08:07)
i
Amadeu Casamayor Pino
04:08:25 (Tr: 4:08:25) |
|||||||
265 | 253 | 4442 |
i
|
José ignacio Rodríguez Hermosa | 4:07:44 (tr 4:07:44) | ||
T. real: 04:07:44 T. oficial: 04:07:44 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:08:44 Cat:Sb50M Pos. categoria: 100 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:53 min/km Club:
254762
4:09:40
04:07:44
4:05:48
i
Francesc Torroglosa Martínez
04:05:48 (Tr: 4:05:48)
i
German Lorca González
04:06:44 (Tr: 4:06:44)
i
Paco Garrido Ramirez
04:07:06 (Tr: 4:07:06)
i
Jose maria Ruhi Surribas
04:07:51 (Tr: 4:07:51)
i
David Fàbrega Ciurana
04:08:07 (Tr: 4:08:07)
i
Amadeu Casamayor Pino
04:08:25 (Tr: 4:08:25)
i
Alex Clemente Saiz
04:08:31 (Tr: 4:08:31)
i
Enric Mañà Ribó
04:08:51 (Tr: 4:08:51)
i
Pedro Leiva Moreno
04:09:08 (Tr: 4:09:08) |
|||||||
266 | 254 | 4097 |
i
|
Jose maria Ruhi Surribas | 4:07:51 (tr 4:07:51) | ||
T. real: 04:07:51 T. oficial: 04:07:51 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:08:51 Cat:Sb50M Pos. categoria: 101 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:53 min/km Club: libre
148720
4:08:59
04:07:51
4:06:44
i
German Lorca González
04:06:44 (Tr: 4:06:44)
i
Paco Garrido Ramirez
04:07:06 (Tr: 4:07:06)
i
José ignacio Rodríguez Hermosa
04:07:44 (Tr: 4:07:44)
i
David Fàbrega Ciurana
04:08:07 (Tr: 4:08:07)
i
Amadeu Casamayor Pino
04:08:25 (Tr: 4:08:25)
i
Alex Clemente Saiz
04:08:31 (Tr: 4:08:31)
i
Enric Mañà Ribó
04:08:51 (Tr: 4:08:51) |
|||||||
267 | 255 | 4280 |
i
|
David Fàbrega Ciurana | 4:08:07 (tr 4:08:07) | ||
T. real: 04:08:07 T. oficial: 04:08:07 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:09:07 Cat:Sb40M Pos. categoria: 95 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:53 min/km Club:
134970
4:09:08
04:08:07
4:07:06
i
Paco Garrido Ramirez
04:07:06 (Tr: 4:07:06)
i
José ignacio Rodríguez Hermosa
04:07:44 (Tr: 4:07:44)
i
Jose maria Ruhi Surribas
04:07:51 (Tr: 4:07:51)
i
Amadeu Casamayor Pino
04:08:25 (Tr: 4:08:25)
i
Alex Clemente Saiz
04:08:31 (Tr: 4:08:31)
i
Enric Mañà Ribó
04:08:51 (Tr: 4:08:51)
i
Pedro Leiva Moreno
04:09:08 (Tr: 4:09:08) |
|||||||
268 | 256 | 4242 |
i
|
Amadeu Casamayor Pino | 4:08:25 (tr 4:08:25) | ||
T. real: 04:08:25 T. oficial: 04:08:25 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:09:25 Cat:M50 Pos. categoria: 38 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:54 min/km Club: col.lectiu a. cardedeu
94820
4:09:08
04:08:25
4:07:41
i
José ignacio Rodríguez Hermosa
04:07:44 (Tr: 4:07:44)
i
Jose maria Ruhi Surribas
04:07:51 (Tr: 4:07:51)
i
David Fàbrega Ciurana
04:08:07 (Tr: 4:08:07)
i
Alex Clemente Saiz
04:08:31 (Tr: 4:08:31)
i
Enric Mañà Ribó
04:08:51 (Tr: 4:08:51)
i
Pedro Leiva Moreno
04:09:08 (Tr: 4:09:08) |
|||||||
269 | 257 | 4252 |
i
|
Alex Clemente Saiz | 4:08:31 (tr 4:08:31) | ||
T. real: 04:08:31 T. oficial: 04:08:31 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:09:31 Cat:Sb40M Pos. categoria: 96 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:54 min/km Club: c.a. running
152462
4:09:40
04:08:31
4:07:21
i
José ignacio Rodríguez Hermosa
04:07:44 (Tr: 4:07:44)
i
Jose maria Ruhi Surribas
04:07:51 (Tr: 4:07:51)
i
David Fàbrega Ciurana
04:08:07 (Tr: 4:08:07)
i
Amadeu Casamayor Pino
04:08:25 (Tr: 4:08:25)
i
Enric Mañà Ribó
04:08:51 (Tr: 4:08:51)
i
Pedro Leiva Moreno
04:09:08 (Tr: 4:09:08)
i
Xavi Lloveras Balmaña
04:09:40 (Tr: 4:09:40) |
|||||||
270 | 258 | 4359 |
i
|
Enric Mañà Ribó | 4:08:51 (tr 4:08:51) | ||
T. real: 04:08:51 T. oficial: 04:08:51 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:09:51 Cat:M50 Pos. categoria: 39 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:54 min/km Club:
150257
4:09:59
04:08:51
4:07:42
i
José ignacio Rodríguez Hermosa
04:07:44 (Tr: 4:07:44)
i
Jose maria Ruhi Surribas
04:07:51 (Tr: 4:07:51)
i
David Fàbrega Ciurana
04:08:07 (Tr: 4:08:07)
i
Amadeu Casamayor Pino
04:08:25 (Tr: 4:08:25)
i
Alex Clemente Saiz
04:08:31 (Tr: 4:08:31)
i
Pedro Leiva Moreno
04:09:08 (Tr: 4:09:08)
i
Xavi Lloveras Balmaña
04:09:40 (Tr: 4:09:40)
i
Marc Casas Armadans
04:09:59 (Tr: 4:09:59) |
|||||||
271 | 259 | 4342 |
i
|
Pedro Leiva Moreno | 4:09:08 (tr 4:09:08) | ||
T. real: 04:09:08 T. oficial: 04:09:08 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:10:08 Cat:M50 Pos. categoria: 40 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:55 min/km Club: u. a. rubi
164670
4:10:22
04:09:08
4:07:53
i
David Fàbrega Ciurana
04:08:07 (Tr: 4:08:07)
i
Amadeu Casamayor Pino
04:08:25 (Tr: 4:08:25)
i
Alex Clemente Saiz
04:08:31 (Tr: 4:08:31)
i
Enric Mañà Ribó
04:08:51 (Tr: 4:08:51)
i
Xavi Lloveras Balmaña
04:09:40 (Tr: 4:09:40)
i
Marc Casas Armadans
04:09:59 (Tr: 4:09:59)
Didac Jimenez Martinez
04:10:22 (Tr: 4:10:22) |
|||||||
272 | 260 | 4065 |
i
|
Xavi Lloveras Balmaña | 4:09:40 (tr 4:09:40) | ||
T. real: 04:09:40 T. oficial: 04:09:40 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:10:40 Cat:Sb40M Pos. categoria: 97 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:56 min/km Club:
230007
4:11:24
04:09:40
4:07:55
i
David Fàbrega Ciurana
04:08:07 (Tr: 4:08:07)
i
Amadeu Casamayor Pino
04:08:25 (Tr: 4:08:25)
i
Alex Clemente Saiz
04:08:31 (Tr: 4:08:31)
i
Enric Mañà Ribó
04:08:51 (Tr: 4:08:51)
i
Pedro Leiva Moreno
04:09:08 (Tr: 4:09:08)
i
Marc Casas Armadans
04:09:59 (Tr: 4:09:59)
Didac Jimenez Martinez
04:10:22 (Tr: 4:10:22)
i
Valderrama J-louis
04:11:24 (Tr: 4:11:24) |
|||||||
273 | 261 | 4243 |
i
|
Marc Casas Armadans | 4:09:59 (tr 4:09:59) | ||
T. real: 04:09:59 T. oficial: 04:09:59 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:10:59 Cat:Sb40M Pos. categoria: 98 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:56 min/km Club:
188320
4:11:24
04:09:59
4:08:33
i
Enric Mañà Ribó
04:08:51 (Tr: 4:08:51)
i
Pedro Leiva Moreno
04:09:08 (Tr: 4:09:08)
i
Xavi Lloveras Balmaña
04:09:40 (Tr: 4:09:40)
Didac Jimenez Martinez
04:10:22 (Tr: 4:10:22)
i
Valderrama J-louis
04:11:24 (Tr: 4:11:24) |
|||||||
274 | 262 | 4336 | Didac Jimenez Martinez | 4:10:22 (tr 4:10:22) | |||
T. real: 04:10:22 T. oficial: 04:10:22 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:11:22 Cat:M50 Pos. categoria: 41 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:57 min/km Club: cap
164670
4:11:37
04:10:22
4:09:08
i
Pedro Leiva Moreno
04:09:08 (Tr: 4:09:08)
i
Xavi Lloveras Balmaña
04:09:40 (Tr: 4:09:40)
i
Marc Casas Armadans
04:09:59 (Tr: 4:09:59)
i
Valderrama J-louis
04:11:24 (Tr: 4:11:24) |
|||||||
276 | 264 | 4063 |
i
|
Valderrama J-louis | 4:11:24 (tr 4:11:24) | ||
T. real: 04:11:24 T. oficial: 04:11:24 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:12:24 Cat:Sb50M Pos. categoria: 102 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 5:58 min/km Club: clm crocsman
230007
4:13:09
04:11:24
4:09:40
i
Xavi Lloveras Balmaña
04:09:40 (Tr: 4:09:40)
i
Marc Casas Armadans
04:09:59 (Tr: 4:09:59)
Didac Jimenez Martinez
04:10:22 (Tr: 4:10:22) |
|||||||