L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
315 | 298 | 4486 |
i
|
Xavier Vilanova I Ramajo | 4:46:26 (tr 4:46:26) | ||
T. real: 04:46:26 T. oficial: 04:46:26 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:47:26 Cat:Sb50M Pos. categoria: 111 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 6:48 min/km Club: provençalenc
545600
4:50:34
04:46:26
4:42:18
i
Jose Salas Baena
04:47:02 (Tr: 4:47:02)
i
Alex Gancedo Cortijo
04:47:43 (Tr: 4:47:43)
Carlos Hierro Gonzalez
04:47:45 (Tr: 4:47:45)
i
Jose cristobal Ternero Fernandez
04:47:50 (Tr: 4:47:50)
Ruben Gásquez Gil De Avalle
04:49:16 (Tr: 4:49:16)
i
Manuel Garcia Diaz
04:50:34 (Tr: 4:50:34) |
|||||||
318 | 300 | 5008 |
i
|
Jose Salas Baena | 4:47:02 (tr 4:47:02) | ||
T. real: 04:47:02 T. oficial: 04:47:02 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:48:02 Cat:Sb50M Pos. categoria: 112 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 6:49 min/km Club:
466837
4:50:34
04:47:02
4:43:30
i
Xavier Vilanova I Ramajo
04:46:26 (Tr: 4:46:26)
i
Alex Gancedo Cortijo
04:47:43 (Tr: 4:47:43)
Carlos Hierro Gonzalez
04:47:45 (Tr: 4:47:45)
i
Jose cristobal Ternero Fernandez
04:47:50 (Tr: 4:47:50)
Ruben Gásquez Gil De Avalle
04:49:16 (Tr: 4:49:16)
i
Manuel Garcia Diaz
04:50:34 (Tr: 4:50:34) |
|||||||
319 | 301 | 4296 |
i
|
Alex Gancedo Cortijo | 4:47:43 (tr 4:47:43) | ||
T. real: 04:47:43 T. oficial: 04:47:43 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:48:43 Cat:Sb50M Pos. categoria: 113 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 6:50 min/km Club: tkmi team running
375650
4:50:34
04:47:43
4:44:52
i
Xavier Vilanova I Ramajo
04:46:26 (Tr: 4:46:26)
i
Jose Salas Baena
04:47:02 (Tr: 4:47:02)
Carlos Hierro Gonzalez
04:47:45 (Tr: 4:47:45)
i
Jose cristobal Ternero Fernandez
04:47:50 (Tr: 4:47:50)
Ruben Gásquez Gil De Avalle
04:49:16 (Tr: 4:49:16)
i
Manuel Garcia Diaz
04:50:34 (Tr: 4:50:34) |
|||||||
320 | 302 | 4329 | Carlos Hierro Gonzalez | 4:47:45 (tr 4:47:45) | |||
T. real: 04:47:45 T. oficial: 04:47:45 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:48:45 Cat:Sb50M Pos. categoria: 114 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 6:50 min/km Club:
372020
4:50:34
04:47:45
4:44:56
i
Xavier Vilanova I Ramajo
04:46:26 (Tr: 4:46:26)
i
Jose Salas Baena
04:47:02 (Tr: 4:47:02)
i
Alex Gancedo Cortijo
04:47:43 (Tr: 4:47:43)
i
Jose cristobal Ternero Fernandez
04:47:50 (Tr: 4:47:50)
Ruben Gásquez Gil De Avalle
04:49:16 (Tr: 4:49:16)
i
Manuel Garcia Diaz
04:50:34 (Tr: 4:50:34) |
|||||||
321 | 303 | 4467 |
i
|
Jose cristobal Ternero Fernandez | 4:47:50 (tr 4:47:50) | ||
T. real: 04:47:50 T. oficial: 04:47:50 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:48:50 Cat:Sb40M Pos. categoria: 112 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 6:50 min/km Club:
371250
4:50:39
04:47:50
4:45:02
i
Xavier Vilanova I Ramajo
04:46:26 (Tr: 4:46:26)
i
Jose Salas Baena
04:47:02 (Tr: 4:47:02)
i
Alex Gancedo Cortijo
04:47:43 (Tr: 4:47:43)
Carlos Hierro Gonzalez
04:47:45 (Tr: 4:47:45)
Ruben Gásquez Gil De Avalle
04:49:16 (Tr: 4:49:16)
i
Manuel Garcia Diaz
04:50:34 (Tr: 4:50:34)
i
Ferran Serrano Diaz
04:50:39 (Tr: 4:50:39) |
|||||||
323 | 305 | 4303 | Ruben Gásquez Gil De Avalle | 4:49:16 (tr 4:49:16) | |||
T. real: 04:49:16 T. oficial: 04:49:16 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:50:16 Cat:Sb40M Pos. categoria: 113 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 6:52 min/km Club:
460792
4:52:45
04:49:16
4:45:46
i
Xavier Vilanova I Ramajo
04:46:26 (Tr: 4:46:26)
i
Jose Salas Baena
04:47:02 (Tr: 4:47:02)
i
Alex Gancedo Cortijo
04:47:43 (Tr: 4:47:43)
Carlos Hierro Gonzalez
04:47:45 (Tr: 4:47:45)
i
Jose cristobal Ternero Fernandez
04:47:50 (Tr: 4:47:50)
i
Manuel Garcia Diaz
04:50:34 (Tr: 4:50:34)
i
Ferran Serrano Diaz
04:50:39 (Tr: 4:50:39)
i
Joan Güell Sola
04:52:45 (Tr: 4:52:45) |
|||||||
324 | 306 | 4273 |
i
|
Manuel Garcia Diaz | 4:50:34 (tr 4:50:34) | ||
T. real: 04:50:34 T. oficial: 04:50:34 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:51:34 Cat:M50 Pos. categoria: 47 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 6:54 min/km Club: maimakansu
491700
4:54:17
04:50:34
4:46:50
i
Jose Salas Baena
04:47:02 (Tr: 4:47:02)
i
Alex Gancedo Cortijo
04:47:43 (Tr: 4:47:43)
Carlos Hierro Gonzalez
04:47:45 (Tr: 4:47:45)
i
Jose cristobal Ternero Fernandez
04:47:50 (Tr: 4:47:50)
Ruben Gásquez Gil De Avalle
04:49:16 (Tr: 4:49:16)
i
Ferran Serrano Diaz
04:50:39 (Tr: 4:50:39)
i
Joan Güell Sola
04:52:45 (Tr: 4:52:45)
i
Jose Caballer Alabadi
04:54:17 (Tr: 4:54:17) |
|||||||
325 | 307 | 4103 |
i
|
Ferran Serrano Diaz | 4:50:39 (tr 4:50:39) | ||
T. real: 04:50:39 T. oficial: 04:50:39 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:51:39 Cat:Sb30M Pos. categoria: 32 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 6:54 min/km Club: lo que queda en el desván
521400
4:54:36
04:50:39
4:46:42
i
Jose Salas Baena
04:47:02 (Tr: 4:47:02)
i
Alex Gancedo Cortijo
04:47:43 (Tr: 4:47:43)
Carlos Hierro Gonzalez
04:47:45 (Tr: 4:47:45)
i
Jose cristobal Ternero Fernandez
04:47:50 (Tr: 4:47:50)
Ruben Gásquez Gil De Avalle
04:49:16 (Tr: 4:49:16)
i
Manuel Garcia Diaz
04:50:34 (Tr: 4:50:34)
i
Joan Güell Sola
04:52:45 (Tr: 4:52:45)
i
Jose Caballer Alabadi
04:54:17 (Tr: 4:54:17)
i
Esteve Comas Santamaria
04:54:36 (Tr: 4:54:36) |
|||||||
326 | 308 | 4320 |
i
|
Joan Güell Sola | 4:52:45 (tr 4:52:45) | ||
T. real: 04:52:45 T. oficial: 04:52:45 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:53:45 Cat:Sb40M Pos. categoria: 114 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 6:57 min/km Club: crash sports
493237
4:56:30
04:52:45
4:49:01
Ruben Gásquez Gil De Avalle
04:49:16 (Tr: 4:49:16)
i
Manuel Garcia Diaz
04:50:34 (Tr: 4:50:34)
i
Ferran Serrano Diaz
04:50:39 (Tr: 4:50:39)
i
Jose Caballer Alabadi
04:54:17 (Tr: 4:54:17)
i
Esteve Comas Santamaria
04:54:36 (Tr: 4:54:36)
i
Antonio Martinez Magdaleno
04:56:30 (Tr: 4:56:30) |
|||||||
327 | 309 | 4229 |
i
|
Jose Caballer Alabadi | 4:54:17 (tr 4:54:17) | ||
T. real: 04:54:17 T. oficial: 04:54:17 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:55:17 Cat:M50 Pos. categoria: 48 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 6:59 min/km Club: s.d. correcaminos
491700
4:58:01
04:54:17
4:50:34
i
Manuel Garcia Diaz
04:50:34 (Tr: 4:50:34)
i
Ferran Serrano Diaz
04:50:39 (Tr: 4:50:39)
i
Joan Güell Sola
04:52:45 (Tr: 4:52:45)
i
Esteve Comas Santamaria
04:54:36 (Tr: 4:54:36)
i
Antonio Martinez Magdaleno
04:56:30 (Tr: 4:56:30)
i
Albert Ramos Flor
04:56:55 (Tr: 4:56:55)
Teresa Madrona Pastrana
04:57:18 (Tr: 4:57:18) |
|||||||
328 | 310 | 4257 |
i
|
Esteve Comas Santamaria | 4:54:36 (tr 4:54:36) | ||
T. real: 04:54:36 T. oficial: 04:54:36 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:55:36 Cat:Sb50M Pos. categoria: 116 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 6:59 min/km Club:
521400
4:58:33
04:54:36
4:50:39
i
Ferran Serrano Diaz
04:50:39 (Tr: 4:50:39)
i
Joan Güell Sola
04:52:45 (Tr: 4:52:45)
i
Jose Caballer Alabadi
04:54:17 (Tr: 4:54:17)
i
Antonio Martinez Magdaleno
04:56:30 (Tr: 4:56:30)
i
Albert Ramos Flor
04:56:55 (Tr: 4:56:55)
Teresa Madrona Pastrana
04:57:18 (Tr: 4:57:18) |
|||||||
329 | 311 | 4074 |
i
|
Antonio Martinez Magdaleno | 4:56:30 (tr 4:56:30) | ||
T. real: 04:56:30 T. oficial: 04:56:30 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:57:30 Cat:Sb40M Pos. categoria: 115 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 7:02 min/km Club:
493237
5:00:14
04:56:30
4:52:45
i
Joan Güell Sola
04:52:45 (Tr: 4:52:45)
i
Jose Caballer Alabadi
04:54:17 (Tr: 4:54:17)
i
Esteve Comas Santamaria
04:54:36 (Tr: 4:54:36)
i
Albert Ramos Flor
04:56:55 (Tr: 4:56:55)
Teresa Madrona Pastrana
04:57:18 (Tr: 4:57:18)
i
Damian Iglesias Leon
04:59:50 (Tr: 4:59:50) |
|||||||
330 | 312 | 4435 |
i
|
Albert Ramos Flor | 4:56:55 (tr 4:56:55) | ||
T. real: 04:56:55 T. oficial: 04:56:55 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:57:55 Cat:Sb40M Pos. categoria: 116 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 7:03 min/km Club:
863060
5:03:28
04:56:55
4:50:23
i
Manuel Garcia Diaz
04:50:34 (Tr: 4:50:34)
i
Ferran Serrano Diaz
04:50:39 (Tr: 4:50:39)
i
Joan Güell Sola
04:52:45 (Tr: 4:52:45)
i
Jose Caballer Alabadi
04:54:17 (Tr: 4:54:17)
i
Esteve Comas Santamaria
04:54:36 (Tr: 4:54:36)
i
Antonio Martinez Magdaleno
04:56:30 (Tr: 4:56:30)
Teresa Madrona Pastrana
04:57:18 (Tr: 4:57:18)
i
Damian Iglesias Leon
04:59:50 (Tr: 4:59:50)
i
Francisco Corvillo Villarrubia
05:03:28 (Tr: 5:03:28) |
|||||||
331 | 19 | 4356 | Teresa Madrona Pastrana | 4:57:18 (tr 4:57:18) | |||
T. real: 04:57:18 T. oficial: 04:57:18 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 13:58:18 Cat:Sb50F Pos. categoria: 8 Inici cursa:9:01:00 Sexe:F Ritme: 7:03 min/km Club: kanstak sport
1182280
5:06:16
04:57:18
4:48:21
Ruben Gásquez Gil De Avalle
04:49:16 (Tr: 4:49:16)
i
Manuel Garcia Diaz
04:50:34 (Tr: 4:50:34)
i
Ferran Serrano Diaz
04:50:39 (Tr: 4:50:39)
i
Joan Güell Sola
04:52:45 (Tr: 4:52:45)
i
Jose Caballer Alabadi
04:54:17 (Tr: 4:54:17)
i
Esteve Comas Santamaria
04:54:36 (Tr: 4:54:36)
i
Antonio Martinez Magdaleno
04:56:30 (Tr: 4:56:30)
i
Albert Ramos Flor
04:56:55 (Tr: 4:56:55)
i
Damian Iglesias Leon
04:59:50 (Tr: 4:59:50)
i
Francisco Corvillo Villarrubia
05:03:28 (Tr: 5:03:28)
Kevin Covas Domenech
05:06:16 (Tr: 5:06:16) |
|||||||
332 | 313 | 4062 |
i
|
Damian Iglesias Leon | 4:59:50 (tr 4:59:50) | ||
T. real: 04:59:50 T. oficial: 04:59:50 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 14:00:50 Cat:Sb50M Pos. categoria: 117 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 7:07 min/km Club:
978560
5:07:15
04:59:50
4:52:25
i
Joan Güell Sola
04:52:45 (Tr: 4:52:45)
i
Jose Caballer Alabadi
04:54:17 (Tr: 4:54:17)
i
Esteve Comas Santamaria
04:54:36 (Tr: 4:54:36)
i
Antonio Martinez Magdaleno
04:56:30 (Tr: 4:56:30)
i
Albert Ramos Flor
04:56:55 (Tr: 4:56:55)
Teresa Madrona Pastrana
04:57:18 (Tr: 4:57:18)
i
Francisco Corvillo Villarrubia
05:03:28 (Tr: 5:03:28)
Kevin Covas Domenech
05:06:16 (Tr: 5:06:16)
i
Tony Venzal
05:07:15 (Tr: 5:07:15) |
|||||||
333 | 314 | 4039 |
i
|
Francisco Corvillo Villarrubia | 5:03:28 (tr 5:03:28) | ||
T. real: 05:03:28 T. oficial: 05:03:28 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 14:04:28 Cat:Sb30M Pos. categoria: 33 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 7:12 min/km Club:
863060
5:10:00
05:03:28
4:56:55
i
Albert Ramos Flor
04:56:55 (Tr: 4:56:55)
Teresa Madrona Pastrana
04:57:18 (Tr: 4:57:18)
i
Damian Iglesias Leon
04:59:50 (Tr: 4:59:50)
Kevin Covas Domenech
05:06:16 (Tr: 5:06:16)
i
Tony Venzal
05:07:15 (Tr: 5:07:15)
Robert Flores Serrano
05:07:30 (Tr: 5:07:30) |
|||||||
334 | 315 | 4265 | Kevin Covas Domenech | 5:06:16 (tr 5:06:16) | |||
T. real: 05:06:16 T. oficial: 05:06:16 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 14:07:16 Cat:Sb30M Pos. categoria: 34 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 7:16 min/km Club: cicb team run
1698182
5:19:08
05:06:16
4:53:24
i
Jose Caballer Alabadi
04:54:17 (Tr: 4:54:17)
i
Esteve Comas Santamaria
04:54:36 (Tr: 4:54:36)
i
Antonio Martinez Magdaleno
04:56:30 (Tr: 4:56:30)
i
Albert Ramos Flor
04:56:55 (Tr: 4:56:55)
Teresa Madrona Pastrana
04:57:18 (Tr: 4:57:18)
i
Damian Iglesias Leon
04:59:50 (Tr: 4:59:50)
i
Francisco Corvillo Villarrubia
05:03:28 (Tr: 5:03:28)
i
Tony Venzal
05:07:15 (Tr: 5:07:15)
Robert Flores Serrano
05:07:30 (Tr: 5:07:30)
i
Francesc xavier Saurina Suñer
05:19:08 (Tr: 5:19:08) |
|||||||
335 | 316 | 4112 |
i
|
Tony Venzal | 5:07:15 (tr 5:07:15) | ||
T. real: 05:07:15 T. oficial: 05:07:15 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 14:08:15 Cat:M50 Pos. categoria: 49 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 7:17 min/km Club: courirlemonde.org
2418677
5:25:34
05:07:15
4:48:56
Ruben Gásquez Gil De Avalle
04:49:16 (Tr: 4:49:16)
i
Manuel Garcia Diaz
04:50:34 (Tr: 4:50:34)
i
Ferran Serrano Diaz
04:50:39 (Tr: 4:50:39)
i
Joan Güell Sola
04:52:45 (Tr: 4:52:45)
i
Jose Caballer Alabadi
04:54:17 (Tr: 4:54:17)
i
Esteve Comas Santamaria
04:54:36 (Tr: 4:54:36)
i
Antonio Martinez Magdaleno
04:56:30 (Tr: 4:56:30)
i
Albert Ramos Flor
04:56:55 (Tr: 4:56:55)
Teresa Madrona Pastrana
04:57:18 (Tr: 4:57:18)
i
Damian Iglesias Leon
04:59:50 (Tr: 4:59:50)
i
Francisco Corvillo Villarrubia
05:03:28 (Tr: 5:03:28)
Kevin Covas Domenech
05:06:16 (Tr: 5:06:16)
Robert Flores Serrano
05:07:30 (Tr: 5:07:30)
i
Francesc xavier Saurina Suñer
05:19:08 (Tr: 5:19:08)
i
Albert Castanyeda Tiscar
05:25:34 (Tr: 5:25:34) |
|||||||
336 | 317 | 4289 | Robert Flores Serrano | 5:07:30 (tr 5:07:30) | |||
T. real: 05:07:30 T. oficial: 05:07:30 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 14:08:30 Cat:Sb30M Pos. categoria: 35 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 7:18 min/km Club:
2386562
5:25:34
05:07:30
4:49:25
i
Manuel Garcia Diaz
04:50:34 (Tr: 4:50:34)
i
Ferran Serrano Diaz
04:50:39 (Tr: 4:50:39)
i
Joan Güell Sola
04:52:45 (Tr: 4:52:45)
i
Jose Caballer Alabadi
04:54:17 (Tr: 4:54:17)
i
Esteve Comas Santamaria
04:54:36 (Tr: 4:54:36)
i
Antonio Martinez Magdaleno
04:56:30 (Tr: 4:56:30)
i
Albert Ramos Flor
04:56:55 (Tr: 4:56:55)
Teresa Madrona Pastrana
04:57:18 (Tr: 4:57:18)
i
Damian Iglesias Leon
04:59:50 (Tr: 4:59:50)
i
Francisco Corvillo Villarrubia
05:03:28 (Tr: 5:03:28)
Kevin Covas Domenech
05:06:16 (Tr: 5:06:16)
i
Tony Venzal
05:07:15 (Tr: 5:07:15)
i
Francesc xavier Saurina Suñer
05:19:08 (Tr: 5:19:08)
i
Albert Castanyeda Tiscar
05:25:34 (Tr: 5:25:34)
i
Cristina Rodríguez Peña
05:25:34 (Tr: 5:25:34) |
|||||||
337 | 318 | 4101 |
i
|
Francesc xavier Saurina Suñer | 5:19:08 (tr 5:19:08) | ||
T. real: 05:19:08 T. oficial: 05:19:08 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 14:20:08 Cat:Sb30M Pos. categoria: 36 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 7:34 min/km Club:
1698182
5:32:00
05:19:08
5:06:16
Kevin Covas Domenech
05:06:16 (Tr: 5:06:16)
i
Tony Venzal
05:07:15 (Tr: 5:07:15)
Robert Flores Serrano
05:07:30 (Tr: 5:07:30)
i
Albert Castanyeda Tiscar
05:25:34 (Tr: 5:25:34)
i
Cristina Rodríguez Peña
05:25:34 (Tr: 5:25:34)
i
Jose Cuadros Vizcaino
05:29:06 (Tr: 5:29:06) |
|||||||
338 | 319 | 4246 |
i
|
Albert Castanyeda Tiscar | 5:25:34 (tr 5:25:34) | ||
T. real: 05:25:34 T. oficial: 05:25:34 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 14:26:34 Cat:Sb40M Pos. categoria: 117 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 7:43 min/km Club: atletisme parets
2418677
5:43:54
05:25:34
5:07:15
i
Tony Venzal
05:07:15 (Tr: 5:07:15)
Robert Flores Serrano
05:07:30 (Tr: 5:07:30)
i
Francesc xavier Saurina Suñer
05:19:08 (Tr: 5:19:08)
i
Cristina Rodríguez Peña
05:25:34 (Tr: 5:25:34)
i
Jose Cuadros Vizcaino
05:29:06 (Tr: 5:29:06) |
|||||||
339 | 20 | 4444 |
i
|
Cristina Rodríguez Peña | 5:25:34 (tr 5:25:34) | ||
T. real: 05:25:34 T. oficial: 05:25:34 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 14:26:34 Cat:Sb50F Pos. categoria: 9 Inici cursa:9:01:00 Sexe:F Ritme: 7:43 min/km Club: atletisme parets
2386562
5:43:39
05:25:34
5:07:30
Robert Flores Serrano
05:07:30 (Tr: 5:07:30)
i
Francesc xavier Saurina Suñer
05:19:08 (Tr: 5:19:08)
i
Albert Castanyeda Tiscar
05:25:34 (Tr: 5:25:34)
i
Jose Cuadros Vizcaino
05:29:06 (Tr: 5:29:06) |
|||||||
341 | 321 | 4268 |
i
|
Jose Cuadros Vizcaino | 5:29:06 (tr 5:29:06) | ||
T. real: 05:29:06 T. oficial: 05:29:06 Inici real: 09:01:00 Hora meta: 14:30:06 Cat:Sb40M Pos. categoria: 119 Inici cursa:9:01:00 Sexe:M Ritme: 7:48 min/km Club: s.u.a.t.s
1315817
5:39:04
05:29:06
5:19:08
i
Francesc xavier Saurina Suñer
05:19:08 (Tr: 5:19:08)
i
Albert Castanyeda Tiscar
05:25:34 (Tr: 5:25:34)
i
Cristina Rodríguez Peña
05:25:34 (Tr: 5:25:34) |
|||||||