L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 1921 |
i
|
César Ariño Mons | 19:30:04 (tr 18:17:44) | ||
T. real: 18:17:44 T. oficial: 19:30:04 Inici real: 17:08:16 Hora meta: d2- 11:25:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:51 min/km Club: k7,9: 0:52:25 Hora k7,9 : 18:00:41 k20,4: 2:33:00 Hora k20,4 : 19:41:15 k29,5: 4:19:21 Hora k29,5 : 21:27:37 k37,7: 6:08:30 Hora k37,7 : 23:16:45 k59,9: 10:39:11 Hora k59,9 : d2- 03:47:26 k67,2: 12:46:22 Hora k67,2 : d2- 05:54:37 k71,9: 13:50:18 Hora k71,9 : d2- 06:58:33 k79,6: 15:57:15 Hora k79,6 : d2- 09:05:30 k82,3: 16:59:51 Hora k82,3 : d2- 10:08:07 Meta: 18:17:44 Hora meta: d2- 11:25:59
Split Times
131120
19:31:04
19:30:04
19:29:05
i
Juan Ribera Fernandez
19:30:05 (Tr: 18:17:42)
i
Jose Duran Galvez
19:30:16 (Tr: 17:52:59)
i
Sonia Sanchez Guix
19:30:17 (Tr: 17:53:02)
Oriol Jové Adsuar
19:30:41 (Tr: 18:55:26)
Miguel ángel Muñoz Valverde
19:30:59 (Tr: 17:43:43)
i
Bernabé Valera Muñoz
19:31:04 (Tr: 18:02:51) |
|||||||
/ | / | 1916 |
i
|
Juan Ribera Fernandez | 19:30:05 (tr 18:17:42) | ||
T. real: 18:17:42 T. oficial: 19:30:05 Inici real: 17:08:18 Hora meta: d2- 11:26:00 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:51 min/km Club: k7,9: 1:17:25 Hora k7,9 : 18:25:42 k20,4: 3:37:46 Hora k20,4 : 20:46:03 k29,5: 5:29:49 Hora k29,5 : 22:38:07 k37,7: 7:23:52 Hora k37,7 : d2- 00:32:10 k59,9: 11:44:09 Hora k59,9 : d2- 04:52:26 k67,2: 13:43:54 Hora k67,2 : d2- 06:52:11 k71,9: 14:44:25 Hora k71,9 : d2- 07:52:43 k79,6: 16:36:57 Hora k79,6 : d2- 09:45:14 k82,3: 17:23:17 Hora k82,3 : d2- 10:31:34 Meta: 18:17:42 Hora meta: d2- 11:26:00
Split Times
130350
19:31:04
19:30:05
19:29:05
i
César Ariño Mons
19:30:04 (Tr: 18:17:44)
i
Jose Duran Galvez
19:30:16 (Tr: 17:52:59)
i
Sonia Sanchez Guix
19:30:17 (Tr: 17:53:02)
Oriol Jové Adsuar
19:30:41 (Tr: 18:55:26)
Miguel ángel Muñoz Valverde
19:30:59 (Tr: 17:43:43)
i
Bernabé Valera Muñoz
19:31:04 (Tr: 18:02:51) |
|||||||
/ | / | 2584 |
i
|
Jose Duran Galvez | 19:30:16 (tr 17:52:59) | ||
T. real: 17:52:59 T. oficial: 19:30:16 Inici real: 17:33:13 Hora meta: d2- 11:26:11 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:33 min/km Club: k7,9: 1:09:13 Hora k7,9 : 18:42:25 k20,4: 3:10:38 Hora k20,4 : 20:43:50 k29,5: 5:02:08 Hora k29,5 : 22:35:20 k37,7: 7:11:01 Hora k37,7 : d2- 00:44:13 k59,9: 11:37:09 Hora k59,9 : d2- 05:10:22 k67,2: 13:32:27 Hora k67,2 : d2- 07:05:39 k71,9: 14:29:29 Hora k71,9 : d2- 08:02:41 k79,6: 16:13:28 Hora k79,6 : d2- 09:46:40 k82,3: 16:59:14 Hora k82,3 : d2- 10:32:27 Meta: 17:52:59 Hora meta: d2- 11:26:11
Split Times
104720
19:31:04
19:30:16
19:29:29
i
César Ariño Mons
19:30:04 (Tr: 18:17:44)
i
Juan Ribera Fernandez
19:30:05 (Tr: 18:17:42)
i
Sonia Sanchez Guix
19:30:17 (Tr: 17:53:02)
Oriol Jové Adsuar
19:30:41 (Tr: 18:55:26)
Miguel ángel Muñoz Valverde
19:30:59 (Tr: 17:43:43)
i
Bernabé Valera Muñoz
19:31:04 (Tr: 18:02:51) |
|||||||
/ | / | 2590 |
i
|
Sonia Sanchez Guix | 19:30:17 (tr 17:53:02) | ||
T. real: 17:53:02 T. oficial: 19:30:17 Inici real: 17:33:11 Hora meta: d2- 11:26:12 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:33 min/km Club: k7,9: 1:09:15 Hora k7,9 : 18:42:26 k20,4: 3:10:40 Hora k20,4 : 20:43:51 k29,5: 5:02:09 Hora k29,5 : 22:35:20 k37,7: 7:11:03 Hora k37,7 : d2- 00:44:14 k59,9: 11:37:16 Hora k59,9 : d2- 05:10:26 k67,2: 13:32:28 Hora k67,2 : d2- 07:05:39 k71,9: 14:29:33 Hora k71,9 : d2- 08:02:44 k79,6: 16:13:33 Hora k79,6 : d2- 09:46:43 k82,3: 16:59:17 Hora k82,3 : d2- 10:32:27 Meta: 17:53:02 Hora meta: d2- 11:26:12
Split Times
102080
19:31:04
19:30:17
19:29:31
i
César Ariño Mons
19:30:04 (Tr: 18:17:44)
i
Juan Ribera Fernandez
19:30:05 (Tr: 18:17:42)
i
Jose Duran Galvez
19:30:16 (Tr: 17:52:59)
Oriol Jové Adsuar
19:30:41 (Tr: 18:55:26)
Miguel ángel Muñoz Valverde
19:30:59 (Tr: 17:43:43)
i
Bernabé Valera Muñoz
19:31:04 (Tr: 18:02:51) |
|||||||
/ | / | 896 | Oriol Jové Adsuar | 19:30:41 (tr 18:55:26) | |||
T. real: 18:55:26 T. oficial: 19:30:41 Inici real: 16:31:11 Hora meta: d2- 11:26:36 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 13:17 min/km Club: k7,9: 1:10:01 Hora k7,9 : 17:41:11 k20,4: 3:16:39 Hora k20,4 : 19:47:49 k29,5: 5:03:14 Hora k29,5 : 21:34:25 k37,7: 6:56:12 Hora k37,7 : 23:27:22 k59,9: 12:14:15 Hora k59,9 : d2- 04:45:25 k67,2: 13:57:30 Hora k67,2 : d2- 06:28:41 k71,9: 14:57:14 Hora k71,9 : d2- 07:28:25 k79,6: 17:04:15 Hora k79,6 : d2- 09:35:25 k82,3: 17:58:26 Hora k82,3 : d2- 10:29:37 Meta: 18:55:26 Hora meta: d2- 11:26:36
Split Times
80410
19:31:18
19:30:41
19:30:05
i
Juan Ribera Fernandez
19:30:05 (Tr: 18:17:42)
i
Jose Duran Galvez
19:30:16 (Tr: 17:52:59)
i
Sonia Sanchez Guix
19:30:17 (Tr: 17:53:02)
Miguel ángel Muñoz Valverde
19:30:59 (Tr: 17:43:43)
i
Bernabé Valera Muñoz
19:31:04 (Tr: 18:02:51)
Carles Leon Fernandez
19:31:04 (Tr: 18:02:51)
i
Josep Castelltort Segura
19:31:10 (Tr: 17:41:53) |
|||||||
/ | / | 2857 | Miguel ángel Muñoz Valverde | 19:30:59 (tr 17:43:43) | |||
T. real: 17:43:43 T. oficial: 19:30:59 Inici real: 17:43:12 Hora meta: d2- 11:26:54 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:27 min/km Club: k7,9: 1:06:51 Hora k7,9 : 18:50:02 k20,4: 3:14:15 Hora k20,4 : 20:57:26 k29,5: 5:11:10 Hora k29,5 : 22:54:21 k37,7: 7:09:32 Hora k37,7 : d2- 00:52:44 k59,9: 11:42:31 Hora k59,9 : d2- 05:25:42 k67,2: 13:31:33 Hora k67,2 : d2- 07:14:44 k71,9: 14:26:15 Hora k71,9 : d2- 08:09:26 k79,6: 16:15:36 Hora k79,6 : d2- 09:58:47 k82,3: 16:54:48 Hora k82,3 : d2- 10:37:59 Meta: 17:43:43 Hora meta: d2- 11:26:54
Split Times
94160
19:31:42
19:30:59
19:30:16
i
Jose Duran Galvez
19:30:16 (Tr: 17:52:59)
i
Sonia Sanchez Guix
19:30:17 (Tr: 17:53:02)
Oriol Jové Adsuar
19:30:41 (Tr: 18:55:26)
i
Bernabé Valera Muñoz
19:31:04 (Tr: 18:02:51)
Carles Leon Fernandez
19:31:04 (Tr: 18:02:51)
i
Josep Castelltort Segura
19:31:10 (Tr: 17:41:53)
Albert Planas Vives
19:31:36 (Tr: 17:42:21) |
|||||||
/ | / | 2335 |
i
|
Bernabé Valera Muñoz | 19:31:04 (tr 18:02:51) | ||
T. real: 18:02:51 T. oficial: 19:31:04 Inici real: 17:24:08 Hora meta: d2- 11:26:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:40 min/km Club: k7,9: 1:09:01 Hora k7,9 : 18:33:09 k20,4: 3:12:20 Hora k20,4 : 20:36:28 k29,5: 5:06:18 Hora k29,5 : 22:30:26 k37,7: 7:07:13 Hora k37,7 : d2- 00:31:21 k59,9: 11:49:49 Hora k59,9 : d2- 05:13:57 k67,2: 13:39:36 Hora k67,2 : d2- 07:03:44 k71,9: 14:34:17 Hora k71,9 : d2- 07:58:25 k79,6: 16:23:27 Hora k79,6 : d2- 09:47:34 k82,3: 17:05:55 Hora k82,3 : d2- 10:30:03 Meta: 18:02:51 Hora meta: d2- 11:26:59
Split Times
102080
19:31:50
19:31:04
19:30:17
i
Sonia Sanchez Guix
19:30:17 (Tr: 17:53:02)
Oriol Jové Adsuar
19:30:41 (Tr: 18:55:26)
Miguel ángel Muñoz Valverde
19:30:59 (Tr: 17:43:43)
Carles Leon Fernandez
19:31:04 (Tr: 18:02:51)
i
Josep Castelltort Segura
19:31:10 (Tr: 17:41:53)
Albert Planas Vives
19:31:36 (Tr: 17:42:21) |
|||||||
/ | / | 2334 | Carles Leon Fernandez | 19:31:04 (tr 18:02:51) | |||
T. real: 18:02:51 T. oficial: 19:31:04 Inici real: 17:24:09 Hora meta: d2- 11:26:59 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:40 min/km Club: k7,9: 1:09:02 Hora k7,9 : 18:33:10 k20,4: 3:12:20 Hora k20,4 : 20:36:28 k29,5: 5:06:19 Hora k29,5 : 22:30:27 k37,7: 7:07:13 Hora k37,7 : d2- 00:31:21 k59,9: 11:49:51 Hora k59,9 : d2- 05:13:59 k67,2: 13:39:38 Hora k67,2 : d2- 07:03:46 k71,9: 14:34:19 Hora k71,9 : d2- 07:58:27 k79,6: 16:23:27 Hora k79,6 : d2- 09:47:35 k82,3: 17:05:56 Hora k82,3 : d2- 10:30:04 Meta: 18:02:51 Hora meta: d2- 11:26:59
Split Times
205920
19:32:38
19:31:04
19:29:31
i
César Ariño Mons
19:30:04 (Tr: 18:17:44)
i
Juan Ribera Fernandez
19:30:05 (Tr: 18:17:42)
i
Jose Duran Galvez
19:30:16 (Tr: 17:52:59)
i
Sonia Sanchez Guix
19:30:17 (Tr: 17:53:02)
Oriol Jové Adsuar
19:30:41 (Tr: 18:55:26)
Miguel ángel Muñoz Valverde
19:30:59 (Tr: 17:43:43)
i
Bernabé Valera Muñoz
19:31:04 (Tr: 18:02:51)
i
Josep Castelltort Segura
19:31:10 (Tr: 17:41:53)
Albert Planas Vives
19:31:36 (Tr: 17:42:21)
i
Ricard Albero Rigau
19:32:38 (Tr: 18:33:11) |
|||||||
/ | / | 2918 |
i
|
Josep Castelltort Segura | 19:31:10 (tr 17:41:53) | ||
T. real: 17:41:53 T. oficial: 19:31:10 Inici real: 17:45:12 Hora meta: d2- 11:27:05 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:26 min/km Club: k7,9: 1:02:36 Hora k7,9 : 18:47:47 k20,4: 2:53:16 Hora k20,4 : 20:38:28 k29,5: 4:43:06 Hora k29,5 : 22:28:18 k37,7: 6:30:48 Hora k37,7 : d2- 00:16:00 k59,9: 11:13:05 Hora k59,9 : d2- 04:58:17 k67,2: 13:14:35 Hora k67,2 : d2- 06:59:47 k71,9: 14:15:55 Hora k71,9 : d2- 08:01:06 k79,6: 16:13:26 Hora k79,6 : d2- 09:58:37 k82,3: 16:52:12 Hora k82,3 : d2- 10:37:24 Meta: 17:41:53 Hora meta: d2- 11:27:05
Split Times
200860
19:32:41
19:31:10
19:29:38
i
César Ariño Mons
19:30:04 (Tr: 18:17:44)
i
Juan Ribera Fernandez
19:30:05 (Tr: 18:17:42)
i
Jose Duran Galvez
19:30:16 (Tr: 17:52:59)
i
Sonia Sanchez Guix
19:30:17 (Tr: 17:53:02)
Oriol Jové Adsuar
19:30:41 (Tr: 18:55:26)
Miguel ángel Muñoz Valverde
19:30:59 (Tr: 17:43:43)
i
Bernabé Valera Muñoz
19:31:04 (Tr: 18:02:51)
Carles Leon Fernandez
19:31:04 (Tr: 18:02:51)
Albert Planas Vives
19:31:36 (Tr: 17:42:21)
i
Ricard Albero Rigau
19:32:38 (Tr: 18:33:11)
i
Pere Medina Serrahima
19:32:41 (Tr: 19:32:41) |
|||||||
/ | / | 2919 | Albert Planas Vives | 19:31:36 (tr 17:42:21) | |||
T. real: 17:42:21 T. oficial: 19:31:36 Inici real: 17:45:11 Hora meta: d2- 11:27:31 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:26 min/km Club: k7,9: 1:02:37 Hora k7,9 : 18:47:47 k20,4: 2:53:18 Hora k20,4 : 20:38:28 k29,5: 4:43:08 Hora k29,5 : 22:28:19 k37,7: 6:30:51 Hora k37,7 : d2- 00:16:02 k59,9: 11:13:14 Hora k59,9 : d2- 04:58:25 k67,2: 13:14:52 Hora k67,2 : d2- 07:00:02 k71,9: 14:16:03 Hora k71,9 : d2- 08:01:13 k79,6: 16:13:27 Hora k79,6 : d2- 09:58:38 k82,3: 16:52:16 Hora k82,3 : d2- 10:37:27 Meta: 17:42:21 Hora meta: d2- 11:27:31
Split Times
146410
19:32:43
19:31:36
19:30:30
Oriol Jové Adsuar
19:30:41 (Tr: 18:55:26)
Miguel ángel Muñoz Valverde
19:30:59 (Tr: 17:43:43)
i
Bernabé Valera Muñoz
19:31:04 (Tr: 18:02:51)
Carles Leon Fernandez
19:31:04 (Tr: 18:02:51)
i
Josep Castelltort Segura
19:31:10 (Tr: 17:41:53)
i
Ricard Albero Rigau
19:32:38 (Tr: 18:33:11)
i
Pere Medina Serrahima
19:32:41 (Tr: 19:32:41)
i
Joan Pallares
19:32:43 (Tr: 18:38:29) |
|||||||
/ | / | 1518 |
i
|
Ricard Albero Rigau | 19:32:38 (tr 18:33:11) | ||
T. real: 18:33:11 T. oficial: 19:32:38 Inici real: 16:55:23 Hora meta: d2- 11:28:33 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:F Ritme: 13:02 min/km Club: k7,9: 1:01:43 Hora k7,9 : 17:57:06 k20,4: 2:44:01 Hora k20,4 : 19:39:24 k29,5: 4:15:26 Hora k29,5 : 21:10:49 k37,7: 5:59:41 Hora k37,7 : 22:55:03 k59,9: 10:26:31 Hora k59,9 : d2- 03:21:53 k67,2: 12:26:22 Hora k67,2 : d2- 05:21:44 k71,9: 13:43:25 Hora k71,9 : d2- 06:38:47 k79,6: 15:54:06 Hora k79,6 : d2- 08:49:28 k82,3: 17:00:54 Hora k82,3 : d2- 09:56:16 Meta: 18:33:11 Hora meta: d2- 11:28:33
Split Times
205920
19:34:11
19:32:38
19:31:04
Carles Leon Fernandez
19:31:04 (Tr: 18:02:51)
i
Josep Castelltort Segura
19:31:10 (Tr: 17:41:53)
Albert Planas Vives
19:31:36 (Tr: 17:42:21)
i
Pere Medina Serrahima
19:32:41 (Tr: 19:32:41)
i
Joan Pallares
19:32:43 (Tr: 18:38:29)
i
Jaume Mas Corretgé
19:32:44 (Tr: 18:49:26)
i
Jose Andres Porras
19:33:20 (Tr: 19:12:03)
i
Jose Ruiz Raya
19:33:22 (Tr: 18:09:10)
i
Antonio Valenzuela Fernandez
19:33:22 (Tr: 18:09:11)
Xavier Orrutia
19:33:24 (Tr: 18:37:05)
Joan Tubella Callao
19:33:25 (Tr: 17:40:09)
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34)
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39)
i
Juan antonio Lorente Rubio
19:33:59 (Tr: 18:05:41)
Montserrat Jimenez Cinca
19:34:00 (Tr: 18:49:42)
i
Daniel Fernández Prieto
19:34:03 (Tr: 19:34:03)
i
César López López
19:34:05 (Tr: 17:45:52)
i
Luis Guillen Gonzales
19:34:11 (Tr: 18:05:56) |
|||||||
/ | / | 187 |
i
|
Pere Medina Serrahima | 19:32:41 (tr 19:32:41) | ||
T. real: 19:32:41 T. oficial: 19:32:41 Inici real: 15:55:55 Hora meta: d2- 11:28:36 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 13:43 min/km Club: k7,9: No data Hora k7,9: No data k20,4: No data Hora k20,4: No data k29,5: No data Hora k29,5: No data k37,7: 7:21:51 Hora k37,7 : 23:17:46 k59,9: 12:09:36 Hora k59,9 : d2- 04:05:31 k67,2: 14:02:24 Hora k67,2 : d2- 05:58:19 k71,9: 15:07:06 Hora k71,9 : d2- 07:03:01 k79,6: 17:25:47 Hora k79,6 : d2- 09:21:42 k82,3: 18:20:12 Hora k82,3 : d2- 10:16:07 Meta: 19:32:41 Hora meta: d2- 11:28:36
Split Times
200860
19:34:12
19:32:41
19:31:10
i
Josep Castelltort Segura
19:31:10 (Tr: 17:41:53)
Albert Planas Vives
19:31:36 (Tr: 17:42:21)
i
Ricard Albero Rigau
19:32:38 (Tr: 18:33:11)
i
Joan Pallares
19:32:43 (Tr: 18:38:29)
i
Jaume Mas Corretgé
19:32:44 (Tr: 18:49:26)
i
Jose Andres Porras
19:33:20 (Tr: 19:12:03)
i
Jose Ruiz Raya
19:33:22 (Tr: 18:09:10)
i
Antonio Valenzuela Fernandez
19:33:22 (Tr: 18:09:11)
Xavier Orrutia
19:33:24 (Tr: 18:37:05)
Joan Tubella Callao
19:33:25 (Tr: 17:40:09)
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34)
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39)
i
Juan antonio Lorente Rubio
19:33:59 (Tr: 18:05:41)
Montserrat Jimenez Cinca
19:34:00 (Tr: 18:49:42)
i
Daniel Fernández Prieto
19:34:03 (Tr: 19:34:03)
i
César López López
19:34:05 (Tr: 17:45:52)
i
Luis Guillen Gonzales
19:34:11 (Tr: 18:05:56)
i
Juan Alvarez Martinez
19:34:12 (Tr: 18:05:55) |
|||||||
/ | / | 1407 |
i
|
Joan Pallares | 19:32:43 (tr 18:38:29) | ||
T. real: 18:38:29 T. oficial: 19:32:43 Inici real: 16:50:10 Hora meta: d2- 11:28:38 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 13:05 min/km Club: k7,9: 1:07:07 Hora k7,9 : 17:57:16 k20,4: 3:10:41 Hora k20,4 : 20:00:50 k29,5: 5:04:48 Hora k29,5 : 21:54:58 k37,7: 7:13:13 Hora k37,7 : d2- 00:03:22 k59,9: 12:06:19 Hora k59,9 : d2- 04:56:28 k67,2: 14:06:47 Hora k67,2 : d2- 06:56:56 k71,9: 15:01:06 Hora k71,9 : d2- 07:51:15 k79,6: 16:41:19 Hora k79,6 : d2- 09:31:28 k82,3: 17:21:31 Hora k82,3 : d2- 10:11:40 Meta: 18:38:29 Hora meta: d2- 11:28:38
Split Times
146410
19:33:49
19:32:43
19:31:36
Albert Planas Vives
19:31:36 (Tr: 17:42:21)
i
Ricard Albero Rigau
19:32:38 (Tr: 18:33:11)
i
Pere Medina Serrahima
19:32:41 (Tr: 19:32:41)
i
Jaume Mas Corretgé
19:32:44 (Tr: 18:49:26)
i
Jose Andres Porras
19:33:20 (Tr: 19:12:03)
i
Jose Ruiz Raya
19:33:22 (Tr: 18:09:10)
i
Antonio Valenzuela Fernandez
19:33:22 (Tr: 18:09:11)
Xavier Orrutia
19:33:24 (Tr: 18:37:05)
Joan Tubella Callao
19:33:25 (Tr: 17:40:09) |
|||||||
/ | / | 1108 |
i
|
Jaume Mas Corretgé | 19:32:44 (tr 18:49:26) | ||
T. real: 18:49:26 T. oficial: 19:32:44 Inici real: 16:39:13 Hora meta: d2- 11:28:39 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 13:13 min/km Club: k7,9: 1:16:40 Hora k7,9 : 17:55:53 k20,4: 3:28:55 Hora k20,4 : 20:08:07 k29,5: 5:27:14 Hora k29,5 : 22:06:26 k37,7: 7:27:42 Hora k37,7 : d2- 00:06:54 k59,9: 12:16:00 Hora k59,9 : d2- 04:55:12 k67,2: 14:04:29 Hora k67,2 : d2- 06:43:41 k71,9: 15:02:47 Hora k71,9 : d2- 07:42:00 k79,6: 16:49:28 Hora k79,6 : d2- 09:28:40 k82,3: 17:36:54 Hora k82,3 : d2- 10:16:06 Meta: 18:49:26 Hora meta: d2- 11:28:39
Split Times
84700
19:33:22
19:32:44
19:32:05
i
Ricard Albero Rigau
19:32:38 (Tr: 18:33:11)
i
Pere Medina Serrahima
19:32:41 (Tr: 19:32:41)
i
Joan Pallares
19:32:43 (Tr: 18:38:29)
i
Jose Andres Porras
19:33:20 (Tr: 19:12:03)
i
Jose Ruiz Raya
19:33:22 (Tr: 18:09:10)
i
Antonio Valenzuela Fernandez
19:33:22 (Tr: 18:09:11) |
|||||||
/ | / | 2075 |
i
|
Jose Andres Porras | 19:33:20 (tr 19:12:03) | ||
T. real: 19:12:03 T. oficial: 19:33:20 Inici real: 16:17:13 Hora meta: d2- 11:29:15 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 13:29 min/km Club: k7,9: 1:09:48 Hora k7,9 : 17:27:01 k20,4: 3:17:22 Hora k20,4 : 19:34:35 k29,5: 5:24:34 Hora k29,5 : 21:41:46 k37,7: 7:26:17 Hora k37,7 : 23:43:29 k59,9: 12:12:22 Hora k59,9 : d2- 04:29:34 k67,2: 14:00:12 Hora k67,2 : d2- 06:17:25 k71,9: 15:00:14 Hora k71,9 : d2- 07:17:26 k79,6: 17:05:30 Hora k79,6 : d2- 09:22:43 k82,3: 17:58:57 Hora k82,3 : d2- 10:16:10 Meta: 19:12:03 Hora meta: d2- 11:29:15
Split Times
85800
19:33:59
19:33:20
19:32:41
i
Pere Medina Serrahima
19:32:41 (Tr: 19:32:41)
i
Joan Pallares
19:32:43 (Tr: 18:38:29)
i
Jaume Mas Corretgé
19:32:44 (Tr: 18:49:26)
i
Jose Ruiz Raya
19:33:22 (Tr: 18:09:10)
i
Antonio Valenzuela Fernandez
19:33:22 (Tr: 18:09:11)
Xavier Orrutia
19:33:24 (Tr: 18:37:05)
Joan Tubella Callao
19:33:25 (Tr: 17:40:09)
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34)
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39)
i
Juan antonio Lorente Rubio
19:33:59 (Tr: 18:05:41) |
|||||||
/ | / | 2227 |
i
|
Jose Ruiz Raya | 19:33:22 (tr 18:09:10) | ||
T. real: 18:09:10 T. oficial: 19:33:22 Inici real: 17:20:07 Hora meta: d2- 11:29:17 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:45 min/km Club: k7,9: 1:14:46 Hora k7,9 : 18:34:53 k20,4: 3:26:37 Hora k20,4 : 20:46:43 k29,5: 5:22:22 Hora k29,5 : 22:42:29 k37,7: 7:18:41 Hora k37,7 : d2- 00:38:48 k59,9: 12:14:48 Hora k59,9 : d2- 05:34:55 k67,2: 13:55:15 Hora k67,2 : d2- 07:15:22 k71,9: 14:49:57 Hora k71,9 : d2- 08:10:04 k79,6: 16:42:36 Hora k79,6 : d2- 10:02:43 k82,3: 17:13:50 Hora k82,3 : d2- 10:33:57 Meta: 18:09:10 Hora meta: d2- 11:29:17
Split Times
85250
19:34:00
19:33:22
19:32:43
i
Joan Pallares
19:32:43 (Tr: 18:38:29)
i
Jaume Mas Corretgé
19:32:44 (Tr: 18:49:26)
i
Jose Andres Porras
19:33:20 (Tr: 19:12:03)
i
Antonio Valenzuela Fernandez
19:33:22 (Tr: 18:09:11)
Xavier Orrutia
19:33:24 (Tr: 18:37:05)
Joan Tubella Callao
19:33:25 (Tr: 17:40:09)
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34)
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39)
i
Juan antonio Lorente Rubio
19:33:59 (Tr: 18:05:41)
Montserrat Jimenez Cinca
19:34:00 (Tr: 18:49:42) |
|||||||
/ | / | 2226 |
i
|
Antonio Valenzuela Fernandez | 19:33:22 (tr 18:09:11) | ||
T. real: 18:09:11 T. oficial: 19:33:22 Inici real: 17:20:07 Hora meta: d2- 11:29:17 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:45 min/km Club: k7,9: 1:14:58 Hora k7,9 : 18:35:04 k20,4: 3:26:36 Hora k20,4 : 20:46:43 k29,5: 5:22:18 Hora k29,5 : 22:42:24 k37,7: 7:18:41 Hora k37,7 : d2- 00:38:48 k59,9: 12:14:46 Hora k59,9 : d2- 05:34:52 k67,2: 13:55:15 Hora k67,2 : d2- 07:15:21 k71,9: 14:49:58 Hora k71,9 : d2- 08:10:04 k79,6: 16:42:36 Hora k79,6 : d2- 10:02:43 k82,3: 17:13:52 Hora k82,3 : d2- 10:33:58 Meta: 18:09:11 Hora meta: d2- 11:29:17
Split Times
84700
19:34:01
19:33:22
19:32:44
i
Jaume Mas Corretgé
19:32:44 (Tr: 18:49:26)
i
Jose Andres Porras
19:33:20 (Tr: 19:12:03)
i
Jose Ruiz Raya
19:33:22 (Tr: 18:09:10)
Xavier Orrutia
19:33:24 (Tr: 18:37:05)
Joan Tubella Callao
19:33:25 (Tr: 17:40:09)
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34)
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39)
i
Juan antonio Lorente Rubio
19:33:59 (Tr: 18:05:41)
Montserrat Jimenez Cinca
19:34:00 (Tr: 18:49:42) |
|||||||
/ | / | 1459 | Xavier Orrutia | 19:33:24 (tr 18:37:05) | |||
T. real: 18:37:05 T. oficial: 19:33:24 Inici real: 16:52:14 Hora meta: d2- 11:29:19 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 13:04 min/km Club: k7,9: 1:01:35 Hora k7,9 : 17:53:48 k20,4: 2:58:26 Hora k20,4 : 19:50:39 k29,5: 4:44:43 Hora k29,5 : 21:36:56 k37,7: 6:45:52 Hora k37,7 : 23:38:06 k59,9: 11:38:27 Hora k59,9 : d2- 04:30:40 k67,2: 13:38:32 Hora k67,2 : d2- 06:30:45 k71,9: 14:46:25 Hora k71,9 : d2- 07:38:38 k79,6: 16:44:20 Hora k79,6 : d2- 09:36:33 k82,3: 17:35:45 Hora k82,3 : d2- 10:27:59 Meta: 18:37:05 Hora meta: d2- 11:29:19
Split Times
60610
19:33:51
19:33:24
19:32:56
i
Jose Andres Porras
19:33:20 (Tr: 19:12:03)
i
Jose Ruiz Raya
19:33:22 (Tr: 18:09:10)
i
Antonio Valenzuela Fernandez
19:33:22 (Tr: 18:09:11)
Joan Tubella Callao
19:33:25 (Tr: 17:40:09)
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34) |
|||||||
/ | / | 3014 | Joan Tubella Callao | 19:33:25 (tr 17:40:09) | |||
T. real: 17:40:09 T. oficial: 19:33:25 Inici real: 17:49:11 Hora meta: d2- 11:29:20 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:24 min/km Club: k7,9: 1:06:25 Hora k7,9 : 18:55:36 k20,4: 3:09:55 Hora k20,4 : 20:59:05 k29,5: 4:55:14 Hora k29,5 : 22:44:24 k37,7: 7:03:19 Hora k37,7 : d2- 00:52:30 k59,9: 11:48:56 Hora k59,9 : d2- 05:38:07 k67,2: 13:35:39 Hora k67,2 : d2- 07:24:49 k71,9: 14:20:00 Hora k71,9 : d2- 08:09:11 k79,6: 16:00:04 Hora k79,6 : d2- 09:49:15 k82,3: 16:41:45 Hora k82,3 : d2- 10:30:55 Meta: 17:40:09 Hora meta: d2- 11:29:20
Split Times
68090
19:33:56
19:33:25
19:32:54
i
Jose Andres Porras
19:33:20 (Tr: 19:12:03)
i
Jose Ruiz Raya
19:33:22 (Tr: 18:09:10)
i
Antonio Valenzuela Fernandez
19:33:22 (Tr: 18:09:11)
Xavier Orrutia
19:33:24 (Tr: 18:37:05)
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34)
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39) |
|||||||
/ | / | 2333 |
i
|
Antonio Pato Lluna | 19:33:51 (tr 18:06:33) | ||
T. real: 18:06:33 T. oficial: 19:33:51 Inici real: 17:23:13 Hora meta: d2- 11:29:46 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:43 min/km Club: k7,9: 1:15:46 Hora k7,9 : 18:38:58 k20,4: 3:07:34 Hora k20,4 : 20:30:46 k29,5: 5:02:34 Hora k29,5 : 22:25:47 k37,7: 6:54:13 Hora k37,7 : d2- 00:17:26 k59,9: 11:19:40 Hora k59,9 : d2- 04:42:53 k67,2: 13:04:10 Hora k67,2 : d2- 06:27:22 k71,9: 14:12:02 Hora k71,9 : d2- 07:35:14 k79,6: 16:21:23 Hora k79,6 : d2- 09:44:36 k82,3: 17:15:31 Hora k82,3 : d2- 10:38:43 Meta: 18:06:33 Hora meta: d2- 11:29:46
Split Times
63360
19:34:20
19:33:51
19:33:22
i
Antonio Valenzuela Fernandez
19:33:22 (Tr: 18:09:11)
Xavier Orrutia
19:33:24 (Tr: 18:37:05)
Joan Tubella Callao
19:33:25 (Tr: 17:40:09)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34)
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39)
i
Juan antonio Lorente Rubio
19:33:59 (Tr: 18:05:41)
Montserrat Jimenez Cinca
19:34:00 (Tr: 18:49:42)
i
Daniel Fernández Prieto
19:34:03 (Tr: 19:34:03)
i
César López López
19:34:05 (Tr: 17:45:52)
i
Luis Guillen Gonzales
19:34:11 (Tr: 18:05:56)
i
Juan Alvarez Martinez
19:34:12 (Tr: 18:05:55) |
|||||||
/ | / | 3591 | Crispín Martínez Gigante | 19:33:51 (tr 18:06:34) | |||
T. real: 18:06:34 T. oficial: 19:33:51 Inici real: 17:23:12 Hora meta: d2- 11:29:46 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:43 min/km Club: k7,9: 1:15:47 Hora k7,9 : 18:38:59 k20,4: 3:07:32 Hora k20,4 : 20:30:43 k29,5: 5:02:34 Hora k29,5 : 22:25:46 k37,7: 6:54:12 Hora k37,7 : d2- 00:17:24 k59,9: 11:19:40 Hora k59,9 : d2- 04:42:52 k67,2: 13:04:09 Hora k67,2 : d2- 06:27:20 k71,9: 14:12:01 Hora k71,9 : d2- 07:35:13 k79,6: 16:21:23 Hora k79,6 : d2- 09:44:35 k82,3: 17:15:33 Hora k82,3 : d2- 10:38:45 Meta: 18:06:34 Hora meta: d2- 11:29:46
Split Times
60610
19:34:19
19:33:51
19:33:24
Xavier Orrutia
19:33:24 (Tr: 18:37:05)
Joan Tubella Callao
19:33:25 (Tr: 17:40:09)
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39)
i
Juan antonio Lorente Rubio
19:33:59 (Tr: 18:05:41)
Montserrat Jimenez Cinca
19:34:00 (Tr: 18:49:42)
i
Daniel Fernández Prieto
19:34:03 (Tr: 19:34:03)
i
César López López
19:34:05 (Tr: 17:45:52)
i
Luis Guillen Gonzales
19:34:11 (Tr: 18:05:56)
i
Juan Alvarez Martinez
19:34:12 (Tr: 18:05:55) |
|||||||
/ | / | 2320 |
i
|
Marcos Tejedor Gonzalez | 19:33:56 (tr 18:06:39) | ||
T. real: 18:06:39 T. oficial: 19:33:56 Inici real: 17:23:13 Hora meta: d2- 11:29:51 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:43 min/km Club: k7,9: 1:13:35 Hora k7,9 : 18:36:47 k20,4: 3:28:00 Hora k20,4 : 20:51:13 k29,5: 5:19:15 Hora k29,5 : 22:42:27 k37,7: 7:14:29 Hora k37,7 : d2- 00:37:41 k59,9: 11:34:33 Hora k59,9 : d2- 04:57:45 k67,2: 13:31:48 Hora k67,2 : d2- 06:55:00 k71,9: 14:37:04 Hora k71,9 : d2- 08:00:16 k79,6: 16:26:46 Hora k79,6 : d2- 09:49:58 k82,3: 17:06:55 Hora k82,3 : d2- 10:30:07 Meta: 18:06:39 Hora meta: d2- 11:29:51
Split Times
68090
19:34:27
19:33:56
19:33:25
Joan Tubella Callao
19:33:25 (Tr: 17:40:09)
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34)
i
Juan antonio Lorente Rubio
19:33:59 (Tr: 18:05:41)
Montserrat Jimenez Cinca
19:34:00 (Tr: 18:49:42)
i
Daniel Fernández Prieto
19:34:03 (Tr: 19:34:03)
i
César López López
19:34:05 (Tr: 17:45:52)
i
Luis Guillen Gonzales
19:34:11 (Tr: 18:05:56)
i
Juan Alvarez Martinez
19:34:12 (Tr: 18:05:55) |
|||||||
/ | / | 2338 |
i
|
Juan antonio Lorente Rubio | 19:33:59 (tr 18:05:41) | ||
T. real: 18:05:41 T. oficial: 19:33:59 Inici real: 17:24:14 Hora meta: d2- 11:29:54 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:42 min/km Club: k7,9: 1:16:15 Hora k7,9 : 18:40:28 k20,4: 3:33:35 Hora k20,4 : 20:57:48 k29,5: 5:31:05 Hora k29,5 : 22:55:19 k37,7: 7:30:21 Hora k37,7 : d2- 00:54:35 k59,9: 12:07:24 Hora k59,9 : d2- 05:31:37 k67,2: 13:54:25 Hora k67,2 : d2- 07:18:38 k71,9: 14:51:11 Hora k71,9 : d2- 08:15:24 k79,6: 16:33:02 Hora k79,6 : d2- 09:57:15 k82,3: 17:13:20 Hora k82,3 : d2- 10:37:33 Meta: 18:05:41 Hora meta: d2- 11:29:54
Split Times
17490
19:34:07
19:33:59
19:33:51
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34)
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39)
Montserrat Jimenez Cinca
19:34:00 (Tr: 18:49:42)
i
Daniel Fernández Prieto
19:34:03 (Tr: 19:34:03)
i
César López López
19:34:05 (Tr: 17:45:52) |
|||||||
/ | / | 1129 | Montserrat Jimenez Cinca | 19:34:00 (tr 18:49:42) | |||
T. real: 18:49:42 T. oficial: 19:34:00 Inici real: 16:40:13 Hora meta: d2- 11:29:55 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:F Ritme: 13:13 min/km Club: k7,9: 1:13:38 Hora k7,9 : 17:53:50 k20,4: 3:38:19 Hora k20,4 : 20:18:31 k29,5: 5:23:35 Hora k29,5 : 22:03:48 k37,7: 7:07:23 Hora k37,7 : 23:47:35 k59,9: 11:48:11 Hora k59,9 : d2- 04:28:23 k67,2: 13:27:12 Hora k67,2 : d2- 06:07:24 k71,9: 14:31:00 Hora k71,9 : d2- 07:11:12 k79,6: 16:49:43 Hora k79,6 : d2- 09:29:55 k82,3: 17:57:10 Hora k82,3 : d2- 10:37:22 Meta: 18:49:42 Hora meta: d2- 11:29:55
Split Times
25850
19:34:11
19:34:00
19:33:48
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34)
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39)
i
Juan antonio Lorente Rubio
19:33:59 (Tr: 18:05:41)
i
Daniel Fernández Prieto
19:34:03 (Tr: 19:34:03)
i
César López López
19:34:05 (Tr: 17:45:52)
i
Luis Guillen Gonzales
19:34:11 (Tr: 18:05:56) |
|||||||
/ | / | 1133 |
i
|
Daniel Fernández Prieto | 19:34:03 (tr 19:34:03) | ||
T. real: 19:34:03 T. oficial: 19:34:03 Inici real: 15:55:55 Hora meta: d2- 11:29:58 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 13:44 min/km Club: k7,9: 1:57:54 Hora k7,9 : 17:53:49 k20,4: 4:22:25 Hora k20,4 : 20:18:20 k29,5: 6:07:56 Hora k29,5 : 22:03:51 k37,7: 7:51:42 Hora k37,7 : 23:47:37 k59,9: 12:32:27 Hora k59,9 : d2- 04:28:22 k67,2: 14:11:29 Hora k67,2 : d2- 06:07:24 k71,9: 15:15:16 Hora k71,9 : d2- 07:11:11 k79,6: 17:34:01 Hora k79,6 : d2- 09:29:56 k82,3: 18:41:28 Hora k82,3 : d2- 10:37:23 Meta: 19:34:03 Hora meta: d2- 11:29:58
Split Times
18920
19:34:12
19:34:03
19:33:54
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39)
i
Juan antonio Lorente Rubio
19:33:59 (Tr: 18:05:41)
Montserrat Jimenez Cinca
19:34:00 (Tr: 18:49:42)
i
César López López
19:34:05 (Tr: 17:45:52)
i
Luis Guillen Gonzales
19:34:11 (Tr: 18:05:56)
i
Juan Alvarez Martinez
19:34:12 (Tr: 18:05:55) |
|||||||
/ | / | 2890 |
i
|
César López López | 19:34:05 (tr 17:45:52) | ||
T. real: 17:45:52 T. oficial: 19:34:05 Inici real: 17:44:09 Hora meta: d2- 11:30:00 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:28 min/km Club: k7,9: 1:06:17 Hora k7,9 : 18:50:26 k20,4: 3:11:06 Hora k20,4 : 20:55:15 k29,5: 5:03:40 Hora k29,5 : 22:47:48 k37,7: 6:56:05 Hora k37,7 : d2- 00:40:13 k59,9: 11:26:23 Hora k59,9 : d2- 05:10:31 k67,2: 13:19:14 Hora k67,2 : d2- 07:03:23 k71,9: 14:24:17 Hora k71,9 : d2- 08:08:26 k79,6: 16:09:10 Hora k79,6 : d2- 09:53:19 k82,3: 16:56:09 Hora k82,3 : d2- 10:40:18 Meta: 17:45:52 Hora meta: d2- 11:30:00
Split Times
60610
19:34:33
19:34:05
19:33:38
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34)
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39)
i
Juan antonio Lorente Rubio
19:33:59 (Tr: 18:05:41)
Montserrat Jimenez Cinca
19:34:00 (Tr: 18:49:42)
i
Daniel Fernández Prieto
19:34:03 (Tr: 19:34:03)
i
Luis Guillen Gonzales
19:34:11 (Tr: 18:05:56)
i
Juan Alvarez Martinez
19:34:12 (Tr: 18:05:55)
i
Mònica Pozo Lluch
19:34:33 (Tr: 18:35:18) |
|||||||
/ | / | 2323 |
i
|
Luis Guillen Gonzales | 19:34:11 (tr 18:05:56) | ||
T. real: 18:05:56 T. oficial: 19:34:11 Inici real: 17:24:11 Hora meta: d2- 11:30:06 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:43 min/km Club: k7,9: 1:13:33 Hora k7,9 : 18:37:43 k20,4: 3:27:58 Hora k20,4 : 20:52:08 k29,5: 5:16:58 Hora k29,5 : 22:41:09 k37,7: 7:26:58 Hora k37,7 : d2- 00:51:09 k59,9: 12:09:00 Hora k59,9 : d2- 05:33:10 k67,2: 14:03:36 Hora k67,2 : d2- 07:27:46 k71,9: 14:57:38 Hora k71,9 : d2- 08:21:49 k79,6: 16:35:18 Hora k79,6 : d2- 09:59:29 k82,3: 17:11:35 Hora k82,3 : d2- 10:35:45 Meta: 18:05:56 Hora meta: d2- 11:30:06
Split Times
59510
19:34:38
19:34:11
19:33:44
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34)
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39)
i
Juan antonio Lorente Rubio
19:33:59 (Tr: 18:05:41)
Montserrat Jimenez Cinca
19:34:00 (Tr: 18:49:42)
i
Daniel Fernández Prieto
19:34:03 (Tr: 19:34:03)
i
César López López
19:34:05 (Tr: 17:45:52)
i
Juan Alvarez Martinez
19:34:12 (Tr: 18:05:55)
i
Mònica Pozo Lluch
19:34:33 (Tr: 18:35:18)
Asier Landabaso Diaz
19:34:38 (Tr: 18:27:54) |
|||||||
/ | / | 2324 |
i
|
Juan Alvarez Martinez | 19:34:12 (tr 18:05:55) | ||
T. real: 18:05:55 T. oficial: 19:34:12 Inici real: 17:24:12 Hora meta: d2- 11:30:07 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:43 min/km Club: k7,9: 1:13:31 Hora k7,9 : 18:37:43 k20,4: 3:27:57 Hora k20,4 : 20:52:09 k29,5: 5:16:58 Hora k29,5 : 22:41:10 k37,7: 7:26:57 Hora k37,7 : d2- 00:51:09 k59,9: 12:08:57 Hora k59,9 : d2- 05:33:08 k67,2: 14:03:35 Hora k67,2 : d2- 07:27:47 k71,9: 14:57:37 Hora k71,9 : d2- 08:21:48 k79,6: 16:35:16 Hora k79,6 : d2- 09:59:27 k82,3: 17:11:29 Hora k82,3 : d2- 10:35:40 Meta: 18:05:55 Hora meta: d2- 11:30:07
Split Times
58850
19:34:38
19:34:12
19:33:45
i
Antonio Pato Lluna
19:33:51 (Tr: 18:06:33)
Crispín Martínez Gigante
19:33:51 (Tr: 18:06:34)
i
Marcos Tejedor Gonzalez
19:33:56 (Tr: 18:06:39)
i
Juan antonio Lorente Rubio
19:33:59 (Tr: 18:05:41)
Montserrat Jimenez Cinca
19:34:00 (Tr: 18:49:42)
i
Daniel Fernández Prieto
19:34:03 (Tr: 19:34:03)
i
César López López
19:34:05 (Tr: 17:45:52)
i
Luis Guillen Gonzales
19:34:11 (Tr: 18:05:56)
i
Mònica Pozo Lluch
19:34:33 (Tr: 18:35:18)
Asier Landabaso Diaz
19:34:38 (Tr: 18:27:54) |
|||||||
/ | / | 1560 |
i
|
Mònica Pozo Lluch | 19:34:33 (tr 18:35:18) | ||
T. real: 18:35:18 T. oficial: 19:34:33 Inici real: 16:55:10 Hora meta: d2- 11:30:28 Cat:F Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:F Ritme: 13:03 min/km Club: k7,9: 1:07:52 Hora k7,9 : 18:03:01 k20,4: 3:18:10 Hora k20,4 : 20:13:19 k29,5: 5:14:00 Hora k29,5 : 22:09:10 k37,7: 7:28:37 Hora k37,7 : d2- 00:23:47 k59,9: 12:38:06 Hora k59,9 : d2- 05:33:15 k67,2: 14:34:52 Hora k67,2 : d2- 07:30:01 k71,9: 15:22:54 Hora k71,9 : d2- 08:18:03 k79,6: 16:57:12 Hora k79,6 : d2- 09:52:22 k82,3: 17:37:03 Hora k82,3 : d2- 10:32:12 Meta: 18:35:18 Hora meta: d2- 11:30:28
Split Times
60610
19:35:00
19:34:33
19:34:05
i
César López López
19:34:05 (Tr: 17:45:52)
i
Luis Guillen Gonzales
19:34:11 (Tr: 18:05:56)
i
Juan Alvarez Martinez
19:34:12 (Tr: 18:05:55)
Asier Landabaso Diaz
19:34:38 (Tr: 18:27:54) |
|||||||
/ | / | 1752 | Asier Landabaso Diaz | 19:34:38 (tr 18:27:54) | |||
T. real: 18:27:54 T. oficial: 19:34:38 Inici real: 17:02:40 Hora meta: d2- 11:30:33 Cat:M Pos. categoria: Inici cursa:15:55:55 Sexe:M Ritme: 12:58 min/km Club: k7,9: 1:15:41 Hora k7,9 : 18:18:21 k20,4: 3:21:48 Hora k20,4 : 20:24:28 k29,5: 5:11:33 Hora k29,5 : 22:14:13 k37,7: 7:05:49 Hora k37,7 : d2- 00:08:29 k59,9: 12:07:49 Hora k59,9 : d2- 05:10:28 k67,2: 13:41:06 Hora k67,2 : d2- 06:43:46 k71,9: 14:35:48 Hora k71,9 : d2- 07:38:28 k79,6: 16:32:47 Hora k79,6 : d2- 09:35:27 k82,3: 17:15:50 Hora k82,3 : d2- 10:18:30 Meta: 18:27:54 Hora meta: d2- 11:30:33
Split Times
59510
19:35:05
19:34:38
19:34:11
i
Luis Guillen Gonzales
19:34:11 (Tr: 18:05:56)
i
Juan Alvarez Martinez
19:34:12 (Tr: 18:05:55)
i
Mònica Pozo Lluch
19:34:33 (Tr: 18:35:18) |
|||||||