L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
/ | / | 1446 |
i
|
Rut Alentà Rodriguez | 16:52:53 (tr 16:11:35) | ||
T. real: 16:11:35 T. oficial: 16:52:53 Inici real: 15:41:18 Hora meta: d2- 07:52:53 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:F Ritme: 11:57 min/km Club: k5,5: 0:49:56 Hora k5,5 : 16:31:14 k14,2: 2:16:31 Hora k14,2 : 17:57:49 k23,1: 3:57:59 Hora k23,1 : 19:39:17 k31,5: 5:50:00 Hora k31,5 : 21:31:18 k55,5: 10:11:46 Hora k55,5 : d2- 01:53:04 k65,1: 12:16:41 Hora k65,1 : d2- 03:57:59 k67,5: 12:48:31 Hora k67,5 : d2- 04:29:48 k75,1: 14:37:36 Hora k75,1 : d2- 06:18:54 k78,0: 15:20:13 Hora k78,0 : d2- 07:01:31 Meta: 16:11:35 Hora meta: d2- 07:52:53
Split Times
4400
16:52:55
16:52:53
16:52:51
|
|||||||
/ | / | 2250 | Alejandro Alfageme Carrera | 13:25:44 (tr 12:21:33) | |||
T. real: 12:21:33 T. oficial: 13:25:44 Inici real: 16:04:11 Hora meta: d2- 04:25:44 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 9:07 min/km Club: slop.cat sabadell k5,5: 0:27:25 Hora k5,5 : 16:31:36 k14,2: 1:25:12 Hora k14,2 : 17:29:23 k23,1: 2:31:16 Hora k23,1 : 18:35:27 k31,5: 3:46:33 Hora k31,5 : 19:50:44 k55,5: 7:21:36 Hora k55,5 : 23:25:47 k65,1: 9:01:05 Hora k65,1 : d2- 01:05:16 k67,5: 9:29:12 Hora k67,5 : d2- 01:33:23 k75,1: 11:01:57 Hora k75,1 : d2- 03:06:08 k78,0: 11:38:04 Hora k78,0 : d2- 03:42:15 Meta: 12:21:33 Hora meta: d2- 04:25:44
Split Times
18180250
15:43:27
13:25:44
11:08:00
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Vicente Alonso Riaguas
13:28:50 (Tr: 13:28:50)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
i
Salvador Alujas Carbó
12:24:11 (Tr: 12:20:57)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
i
Abel Alvira I Perez
11:49:28 (Tr: 10:43:17)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11) |
|||||||
/ | / | 563 | Albert Alías Segovia | 19:51:58 (tr 19:35:40) | |||
T. real: 19:35:40 T. oficial: 19:51:58 Inici real: 15:16:18 Hora meta: d2- 10:51:58 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 14:27 min/km Club: k5,5: 0:52:24 Hora k5,5 : 16:08:42 k14,2: 2:29:26 Hora k14,2 : 17:45:44 k23,1: 4:19:19 Hora k23,1 : 19:35:36 k31,5: 6:20:25 Hora k31,5 : 21:36:43 k55,5: 12:00:53 Hora k55,5 : d2- 03:17:10 k65,1: 14:59:10 Hora k65,1 : d2- 06:15:28 k67,5: 15:35:36 Hora k67,5 : d2- 06:51:54 k75,1: 17:40:51 Hora k75,1 : d2- 08:57:09 k78,0: 18:24:51 Hora k78,0 : d2- 09:41:09 Meta: 19:35:40 Hora meta: d2- 10:51:58
Split Times
23637570
22:51:02
19:51:58
16:52:53
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
David Alonso Perarnau
21:31:05 (Tr: 20:21:52)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
i
Oscar Alvarez Barcons
21:48:27 (Tr: 21:30:08)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
i
Arnau Amat
22:13:22 (Tr: 20:55:04)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 1276 |
i
|
Toni Alias Segovia | 15:01:40 (tr 14:25:26) | ||
T. real: 14:25:26 T. oficial: 15:01:40 Inici real: 15:36:14 Hora meta: d2- 06:01:40 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 10:38 min/km Club: k5,5: 0:35:33 Hora k5,5 : 16:11:47 k14,2: 1:55:47 Hora k14,2 : 17:32:00 k23,1: 3:18:51 Hora k23,1 : 18:55:05 k31,5: 4:50:57 Hora k31,5 : 20:27:11 k55,5: 9:05:57 Hora k55,5 : d2- 00:42:11 k65,1: 10:57:36 Hora k65,1 : d2- 02:33:50 k67,5: 11:27:28 Hora k67,5 : d2- 03:03:42 k75,1: 13:00:27 Hora k75,1 : d2- 04:36:41 k78,0: 13:37:17 Hora k78,0 : d2- 05:13:31 Meta: 14:25:26 Hora meta: d2- 06:01:40
Split Times
5515950
15:43:27
15:01:40
14:19:53
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11) |
|||||||
/ | / | 95 |
i
|
Ramon Almarcha | 18:59:38 (tr 18:13:24) | ||
T. real: 18:13:24 T. oficial: 18:59:38 Inici real: 15:46:15 Hora meta: d2- 09:59:38 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 13:26 min/km Club: k5,5: 0:53:19 Hora k5,5 : 16:39:34 k14,2: 2:27:39 Hora k14,2 : 18:13:53 k23,1: 4:11:48 Hora k23,1 : 19:58:03 k31,5: 6:20:44 Hora k31,5 : 22:06:59 k55,5: 11:17:10 Hora k55,5 : d2- 03:03:25 k65,1: 13:42:46 Hora k65,1 : d2- 05:29:00 k67,5: 14:22:17 Hora k67,5 : d2- 06:08:32 k75,1: 16:42:33 Hora k75,1 : d2- 08:28:47 k78,0: 17:25:33 Hora k78,0 : d2- 09:11:47 Meta: 18:13:24 Hora meta: d2- 09:59:38
Split Times
44075790
24:33:32
18:59:38
13:25:44
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Alejandro Alfageme Carrera
13:25:44 (Tr: 12:21:33)
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
David Alonso Perarnau
21:31:05 (Tr: 20:21:52)
i
Vicente Alonso Riaguas
13:28:50 (Tr: 13:28:50)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
i
Oscar Alvarez Barcons
21:48:27 (Tr: 21:30:08)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11)
i
Arnau Amat
22:13:22 (Tr: 20:55:04)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 3055 |
i
|
Jaime Almendros Galera | 20:23:36 (tr 18:56:21) | ||
T. real: 18:56:21 T. oficial: 20:23:36 Inici real: 16:27:15 Hora meta: d2- 11:23:36 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 13:58 min/km Club: k5,5: 0:53:01 Hora k5,5 : 17:20:16 k14,2: 2:29:40 Hora k14,2 : 18:56:55 k23,1: 4:13:27 Hora k23,1 : 20:40:41 k31,5: 6:12:53 Hora k31,5 : 22:40:07 k55,5: 11:23:01 Hora k55,5 : d2- 03:50:15 k65,1: 14:06:16 Hora k65,1 : d2- 06:33:30 k67,5: 14:44:02 Hora k67,5 : d2- 07:11:16 k75,1: 17:03:39 Hora k75,1 : d2- 09:30:53 k78,0: 17:54:59 Hora k78,0 : d2- 10:22:13 Meta: 18:56:21 Hora meta: d2- 11:23:36
Split Times
4175380
20:55:13
20:23:36
19:51:58
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04) |
|||||||
/ | / | 1576 | Miquel Almirall Roca | 15:43:27 (tr 14:59:11) | |||
T. real: 14:59:11 T. oficial: 15:43:27 Inici real: 15:44:17 Hora meta: d2- 06:43:27 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 11:03 min/km Club: k5,5: 0:33:55 Hora k5,5 : 16:18:12 k14,2: 1:45:09 Hora k14,2 : 17:29:26 k23,1: 2:57:13 Hora k23,1 : 18:41:30 k31,5: 4:32:11 Hora k31,5 : 20:16:28 k55,5: 8:44:19 Hora k55,5 : d2- 00:28:36 k65,1: 10:50:38 Hora k65,1 : d2- 02:34:55 k67,5: 11:20:43 Hora k67,5 : d2- 03:05:00 k75,1: 13:09:21 Hora k75,1 : d2- 04:53:38 k78,0: 13:57:03 Hora k78,0 : d2- 05:41:19 Meta: 14:59:11 Hora meta: d2- 06:43:27
Split Times
28575140
19:19:56
15:43:27
12:06:59
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Alejandro Alfageme Carrera
13:25:44 (Tr: 12:21:33)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
Vicente Alonso Riaguas
13:28:50 (Tr: 13:28:50)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
i
Salvador Alujas Carbó
12:24:11 (Tr: 12:20:57)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57) |
|||||||
/ | / | 1499 |
i
|
Armando Alonso Berrar | 16:26:41 (tr 15:44:12) | ||
T. real: 15:44:12 T. oficial: 16:26:41 Inici real: 15:42:29 Hora meta: d2- 07:26:41 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 11:36 min/km Club: k5,5: 0:50:11 Hora k5,5 : 16:32:40 k14,2: 2:29:58 Hora k14,2 : 18:12:26 k23,1: 4:05:43 Hora k23,1 : 19:48:12 k31,5: 5:48:52 Hora k31,5 : 21:31:20 k55,5: 10:05:57 Hora k55,5 : d2- 01:48:25 k65,1: 12:04:15 Hora k65,1 : d2- 03:46:43 k67,5: 12:37:20 Hora k67,5 : d2- 04:19:49 k75,1: 14:18:45 Hora k75,1 : d2- 06:01:14 k78,0: 14:54:15 Hora k78,0 : d2- 06:36:43 Meta: 15:44:12 Hora meta: d2- 07:26:41
Split Times
40182890
21:31:05
16:26:41
11:22:16
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Alejandro Alfageme Carrera
13:25:44 (Tr: 12:21:33)
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
David Alonso Perarnau
21:31:05 (Tr: 20:21:52)
i
Vicente Alonso Riaguas
13:28:50 (Tr: 13:28:50)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
i
Salvador Alujas Carbó
12:24:11 (Tr: 12:20:57)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Abel Alvira I Perez
11:49:28 (Tr: 10:43:17)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 543 |
i
|
Luis mariano Alonso Gómez | 13:59:48 (tr 13:44:29) | ||
T. real: 13:44:29 T. oficial: 13:59:48 Inici real: 15:15:20 Hora meta: d2- 04:59:48 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 10:08 min/km Club: k5,5: 0:35:50 Hora k5,5 : 15:51:09 k14,2: 1:49:51 Hora k14,2 : 17:05:11 k23,1: 3:00:42 Hora k23,1 : 18:16:02 k31,5: 4:30:59 Hora k31,5 : 19:46:19 k55,5: 8:12:58 Hora k55,5 : 23:28:18 k65,1: 10:15:29 Hora k65,1 : d2- 01:30:49 k67,5: 10:40:08 Hora k67,5 : d2- 01:55:28 k75,1: 12:26:03 Hora k75,1 : d2- 03:41:23 k78,0: 13:04:30 Hora k78,0 : d2- 04:19:50 Meta: 13:44:29 Hora meta: d2- 04:59:48
Split Times
4400
13:59:50
13:59:48
13:59:46
|
|||||||
/ | / | 1540 |
i
|
Pablo Alonso Gomez | 19:19:56 (tr 18:36:35) | ||
T. real: 18:36:35 T. oficial: 19:19:56 Inici real: 15:43:22 Hora meta: d2- 10:19:56 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 13:44 min/km Club: k5,5: 0:53:25 Hora k5,5 : 16:36:46 k14,2: 2:35:53 Hora k14,2 : 18:19:14 k23,1: 4:22:13 Hora k23,1 : 20:05:34 k31,5: No data Hora k31,5: No data k55,5: 11:26:31 Hora k55,5 : d2- 03:09:53 k65,1: 13:53:30 Hora k65,1 : d2- 05:36:51 k67,5: 14:28:56 Hora k67,5 : d2- 06:12:17 k75,1: 16:48:21 Hora k75,1 : d2- 08:31:42 k78,0: 17:38:14 Hora k78,0 : d2- 09:21:35 Meta: 18:36:35 Hora meta: d2- 10:19:56
Split Times
28575140
22:56:25
19:19:56
15:43:27
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
David Alonso Perarnau
21:31:05 (Tr: 20:21:52)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
i
Oscar Alvarez Barcons
21:48:27 (Tr: 21:30:08)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
i
Arnau Amat
22:13:22 (Tr: 20:55:04)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 2434 |
i
|
David Alonso Perarnau | 21:31:05 (tr 20:21:52) | ||
T. real: 20:21:52 T. oficial: 21:31:05 Inici real: 16:09:14 Hora meta: d2- 12:31:05 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 15:01 min/km Club: k5,5: 0:52:27 Hora k5,5 : 17:01:41 k14,2: 2:34:52 Hora k14,2 : 18:44:05 k23,1: 4:22:06 Hora k23,1 : 20:31:20 k31,5: 6:30:50 Hora k31,5 : 22:40:03 k55,5: 12:19:10 Hora k55,5 : d2- 04:28:24 k65,1: 15:20:14 Hora k65,1 : d2- 07:29:28 k67,5: 15:54:29 Hora k67,5 : d2- 08:03:43 k75,1: 17:59:30 Hora k75,1 : d2- 10:08:44 k78,0: 18:46:47 Hora k78,0 : d2- 10:56:00 Meta: 20:21:52 Hora meta: d2- 12:31:05
Split Times
40182890
26:35:30
21:31:05
16:26:41
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
i
Oscar Alvarez Barcons
21:48:27 (Tr: 21:30:08)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
i
Arnau Amat
22:13:22 (Tr: 20:55:04)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 3153 |
i
|
Vicente Alonso Riaguas | 13:28:50 (tr 13:28:50) | ||
T. real: 13:28:50 T. oficial: 13:28:50 Inici real: 15:00:00 Hora meta: d2- 04:28:50 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 9:57 min/km Club: fondistes la llagosta k5,5: 0:40:38 Hora k5,5 : 15:40:38 k14,2: 1:57:21 Hora k14,2 : 16:57:21 k23,1: 3:24:46 Hora k23,1 : 18:24:46 k31,5: 4:57:11 Hora k31,5 : 19:57:11 k55,5: 8:19:06 Hora k55,5 : 23:19:06 k65,1: 10:02:05 Hora k65,1 : d2- 01:02:05 k67,5: 10:27:02 Hora k67,5 : d2- 01:27:02 k75,1: 12:00:32 Hora k75,1 : d2- 03:00:32 k78,0: 12:36:45 Hora k78,0 : d2- 03:36:45 Meta: 13:28:50 Hora meta: d2- 04:28:50
Split Times
49875100
19:46:41
13:28:50
7:11:00
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Alejandro Alfageme Carrera
13:25:44 (Tr: 12:21:33)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
i
Salvador Alujas Carbó
12:24:11 (Tr: 12:20:57)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Abel Alvira I Perez
11:49:28 (Tr: 10:43:17)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57) |
|||||||
/ | / | 2598 |
i
|
Roger Alòs Portillo | 17:53:32 (tr 16:39:15) | ||
T. real: 16:39:15 T. oficial: 17:53:32 Inici real: 16:14:18 Hora meta: d2- 08:53:32 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 12:17 min/km Club: k5,5: 0:50:47 Hora k5,5 : 17:05:04 k14,2: 2:24:29 Hora k14,2 : 18:38:46 k23,1: 4:03:30 Hora k23,1 : 20:17:47 k31,5: 6:22:11 Hora k31,5 : 22:36:28 k55,5: 10:51:13 Hora k55,5 : d2- 03:05:31 k65,1: 12:59:05 Hora k65,1 : d2- 05:13:22 k67,5: 13:31:38 Hora k67,5 : d2- 05:45:55 k75,1: 15:16:12 Hora k75,1 : d2- 07:30:29 k78,0: 15:49:28 Hora k78,0 : d2- 08:03:45 Meta: 16:39:15 Hora meta: d2- 08:53:32
Split Times
4400
17:53:34
17:53:32
17:53:30
|
|||||||
/ | / | 1722 |
i
|
Josep Alsina Romaguera | 14:11:44 (tr 13:22:31) | ||
T. real: 13:22:31 T. oficial: 14:11:44 Inici real: 15:49:14 Hora meta: d2- 05:11:44 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 9:52 min/km Club: k5,5: 0:33:54 Hora k5,5 : 16:23:08 k14,2: 2:04:34 Hora k14,2 : 17:53:47 k23,1: No data Hora k23,1: No data k31,5: 4:44:35 Hora k31,5 : 20:33:49 k55,5: 8:20:08 Hora k55,5 : d2- 00:09:21 k65,1: 10:07:41 Hora k65,1 : d2- 01:56:54 k67,5: 10:31:37 Hora k67,5 : d2- 02:20:50 k75,1: 12:00:23 Hora k75,1 : d2- 03:49:36 k78,0: 12:35:17 Hora k78,0 : d2- 04:24:30 Meta: 13:22:31 Hora meta: d2- 05:11:44
Split Times
9227350
15:21:39
14:11:44
13:01:50
Alejandro Alfageme Carrera
13:25:44 (Tr: 12:21:33)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Vicente Alonso Riaguas
13:28:50 (Tr: 13:28:50)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11) |
|||||||
/ | / | 3059 |
i
|
Josep Altimira Sibina | 19:46:41 (tr 18:19:26) | ||
T. real: 18:19:26 T. oficial: 19:46:41 Inici real: 16:27:15 Hora meta: d2- 10:46:41 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 13:31 min/km Club: k5,5: 0:48:47 Hora k5,5 : 17:16:01 k14,2: 2:30:46 Hora k14,2 : 18:58:00 k23,1: 4:07:33 Hora k23,1 : 20:34:48 k31,5: 6:21:07 Hora k31,5 : 22:48:22 k55,5: 11:05:00 Hora k55,5 : d2- 03:32:14 k65,1: 13:30:05 Hora k65,1 : d2- 05:57:19 k67,5: 14:06:07 Hora k67,5 : d2- 06:33:21 k75,1: 16:26:09 Hora k75,1 : d2- 08:53:24 k78,0: 17:12:39 Hora k78,0 : d2- 09:39:53 Meta: 18:19:26 Hora meta: d2- 10:46:41
Split Times
49875100
26:04:31
19:46:41
13:28:50
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
David Alonso Perarnau
21:31:05 (Tr: 20:21:52)
i
Vicente Alonso Riaguas
13:28:50 (Tr: 13:28:50)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
i
Oscar Alvarez Barcons
21:48:27 (Tr: 21:30:08)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11)
i
Arnau Amat
22:13:22 (Tr: 20:55:04)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 123 |
i
|
Salvador Alujas Carbó | 12:24:11 (tr 12:20:57) | ||
T. real: 12:20:57 T. oficial: 12:24:11 Inici real: 15:03:14 Hora meta: d2- 03:24:11 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 9:07 min/km Club: k5,5: 0:28:24 Hora k5,5 : 15:31:37 k14,2: 1:28:48 Hora k14,2 : 16:32:02 k23,1: 2:28:46 Hora k23,1 : 17:31:59 k31,5: 3:37:41 Hora k31,5 : 18:40:55 k55,5: 7:24:03 Hora k55,5 : 22:27:16 k65,1: 9:04:49 Hora k65,1 : d2- 00:08:03 k67,5: 9:29:43 Hora k67,5 : d2- 00:32:57 k75,1: 10:52:53 Hora k75,1 : d2- 01:56:07 k78,0: 11:30:11 Hora k78,0 : d2- 02:33:25 Meta: 12:20:57 Hora meta: d2- 03:24:11
Split Times
64006360
20:29:05
12:24:11
4:19:17
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Alejandro Alfageme Carrera
13:25:44 (Tr: 12:21:33)
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
Vicente Alonso Riaguas
13:28:50 (Tr: 13:28:50)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Abel Alvira I Perez
11:49:28 (Tr: 10:43:17)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57) |
|||||||
/ | / | 1332 | Victor Alva Celma | 15:21:39 (tr 14:44:21) | |||
T. real: 14:44:21 T. oficial: 15:21:39 Inici real: 15:37:18 Hora meta: d2- 06:21:39 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 10:52 min/km Club: k5,5: 0:47:04 Hora k5,5 : 16:24:22 k14,2: 2:08:38 Hora k14,2 : 17:45:56 k23,1: 3:36:25 Hora k23,1 : 19:13:43 k31,5: 5:08:00 Hora k31,5 : 20:45:17 k55,5: 9:14:12 Hora k55,5 : d2- 00:51:29 k65,1: 11:14:12 Hora k65,1 : d2- 02:51:29 k67,5: 11:42:42 Hora k67,5 : d2- 03:19:59 k75,1: 13:17:10 Hora k75,1 : d2- 04:54:27 k78,0: 13:54:06 Hora k78,0 : d2- 05:31:23 Meta: 14:44:21 Hora meta: d2- 06:21:39
Split Times
9227350
16:31:33
15:21:39
14:11:44
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11) |
|||||||
/ | / | 642 |
i
|
Oscar Alvarez Barcons | 21:48:27 (tr 21:30:08) | ||
T. real: 21:30:08 T. oficial: 21:48:27 Inici real: 15:18:19 Hora meta: d2- 12:48:27 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 15:51 min/km Club: k5,5: 0:57:21 Hora k5,5 : 16:15:40 k14,2: 3:00:01 Hora k14,2 : 18:18:19 k23,1: 4:49:22 Hora k23,1 : 20:07:40 k31,5: 7:33:43 Hora k31,5 : 22:52:02 k55,5: 13:44:12 Hora k55,5 : d2- 05:02:31 k65,1: 17:09:38 Hora k65,1 : d2- 08:27:57 k67,5: 17:54:35 Hora k67,5 : d2- 09:12:54 k75,1: 19:52:16 Hora k75,1 : d2- 11:10:35 k78,0: 20:29:06 Hora k78,0 : d2- 11:47:25 Meta: 21:30:08 Hora meta: d2- 12:48:27
Split Times
16073200
23:50:13
21:48:27
19:46:41
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
i
David Alonso Perarnau
21:31:05 (Tr: 20:21:52)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
i
Arnau Amat
22:13:22 (Tr: 20:55:04)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 1896 |
i
|
Edgar Alvarez De La Hera | 20:29:05 (tr 19:31:34) | ||
T. real: 19:31:34 T. oficial: 20:29:05 Inici real: 15:57:31 Hora meta: d2- 11:29:05 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 14:24 min/km Club: k5,5: 0:56:04 Hora k5,5 : 16:53:35 k14,2: 2:39:21 Hora k14,2 : 18:36:51 k23,1: 4:22:49 Hora k23,1 : 20:20:20 k31,5: 6:37:06 Hora k31,5 : 22:34:37 k55,5: 11:57:51 Hora k55,5 : d2- 03:55:22 k65,1: 15:01:16 Hora k65,1 : d2- 06:58:46 k67,5: 15:37:02 Hora k67,5 : d2- 07:34:32 k75,1: 18:02:00 Hora k75,1 : d2- 09:59:31 k78,0: 18:39:29 Hora k78,0 : d2- 10:37:00 Meta: 19:31:34 Hora meta: d2- 11:29:05
Split Times
64006360
28:33:59
20:29:05
12:24:11
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Alejandro Alfageme Carrera
13:25:44 (Tr: 12:21:33)
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
David Alonso Perarnau
21:31:05 (Tr: 20:21:52)
i
Vicente Alonso Riaguas
13:28:50 (Tr: 13:28:50)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
i
Salvador Alujas Carbó
12:24:11 (Tr: 12:20:57)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
i
Oscar Alvarez Barcons
21:48:27 (Tr: 21:30:08)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11)
i
Arnau Amat
22:13:22 (Tr: 20:55:04)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 3154 | Jordi Alvarez De Puig-samper | 16:23:18 (tr 15:56:00) | |||
T. real: 15:56:00 T. oficial: 16:23:18 Inici real: 15:27:19 Hora meta: d2- 07:23:18 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 11:45 min/km Club: k5,5: 0:46:18 Hora k5,5 : 16:13:36 k14,2: 2:01:28 Hora k14,2 : 17:28:46 k23,1: 3:22:14 Hora k23,1 : 18:49:32 k31,5: 5:07:14 Hora k31,5 : 20:34:32 k55,5: 9:29:55 Hora k55,5 : d2- 00:57:13 k65,1: 11:40:36 Hora k65,1 : d2- 03:07:54 k67,5: 12:16:43 Hora k67,5 : d2- 03:44:02 k75,1: 14:09:52 Hora k75,1 : d2- 05:37:11 k78,0: 14:57:17 Hora k78,0 : d2- 06:24:35 Meta: 15:56:00 Hora meta: d2- 07:23:18
Split Times
8295760
17:26:09
16:23:18
15:20:27
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57) |
|||||||
/ | / | 1628 | Sandra Alvarez Rubio | 16:46:32 (tr 16:00:12) | |||
T. real: 16:00:12 T. oficial: 16:46:32 Inici real: 15:46:20 Hora meta: d2- 07:46:32 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:F Ritme: 11:48 min/km Club: k5,5: 0:43:11 Hora k5,5 : 16:29:30 k14,2: 2:06:51 Hora k14,2 : 17:53:11 k23,1: 3:47:38 Hora k23,1 : 19:33:58 k31,5: 6:07:02 Hora k31,5 : 21:53:22 k55,5: 10:26:58 Hora k55,5 : d2- 02:13:18 k65,1: 12:30:38 Hora k65,1 : d2- 04:16:58 k67,5: 13:05:36 Hora k67,5 : d2- 04:51:56 k75,1: 14:31:53 Hora k75,1 : d2- 06:18:13 k78,0: 15:08:29 Hora k78,0 : d2- 06:54:49 Meta: 16:00:12 Hora meta: d2- 07:46:32
Split Times
4400
16:46:34
16:46:32
16:46:30
|
|||||||
/ | / | 2329 |
i
|
Abel Alvira I Perez | 11:49:28 (tr 10:43:17) | ||
T. real: 10:43:17 T. oficial: 11:49:28 Inici real: 16:06:11 Hora meta: d2- 02:49:28 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 7:55 min/km Club: k5,5: 0:25:36 Hora k5,5 : 16:31:46 k14,2: 1:22:15 Hora k14,2 : 17:28:25 k23,1: 2:20:39 Hora k23,1 : 18:26:49 k31,5: 3:27:01 Hora k31,5 : 19:33:11 k55,5: 6:08:15 Hora k55,5 : 22:14:25 k65,1: 7:41:27 Hora k65,1 : 23:47:37 k67,5: 7:59:09 Hora k67,5 : d2- 00:05:19 k75,1: 9:09:50 Hora k75,1 : d2- 01:16:00 k78,0: 9:36:42 Hora k78,0 : d2- 01:42:52 Meta: 10:43:17 Hora meta: d2- 02:49:28
Split Times
82356780
22:13:22
11:49:28
1:25:33
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Alejandro Alfageme Carrera
13:25:44 (Tr: 12:21:33)
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
David Alonso Perarnau
21:31:05 (Tr: 20:21:52)
i
Vicente Alonso Riaguas
13:28:50 (Tr: 13:28:50)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
i
Salvador Alujas Carbó
12:24:11 (Tr: 12:20:57)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
i
Oscar Alvarez Barcons
21:48:27 (Tr: 21:30:08)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11)
i
Arnau Amat
22:13:22 (Tr: 20:55:04)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 1959 |
i
|
Ginés Amador Baladón | 17:26:09 (tr 16:30:51) | ||
T. real: 16:30:51 T. oficial: 17:26:09 Inici real: 15:55:18 Hora meta: d2- 08:26:09 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 12:11 min/km Club: k5,5: 0:47:35 Hora k5,5 : 16:42:53 k14,2: 2:18:30 Hora k14,2 : 18:13:47 k23,1: 4:01:56 Hora k23,1 : 19:57:14 k31,5: 5:52:01 Hora k31,5 : 21:47:19 k55,5: 10:13:25 Hora k55,5 : d2- 02:08:43 k65,1: 12:13:52 Hora k65,1 : d2- 04:09:10 k67,5: 12:46:30 Hora k67,5 : d2- 04:41:48 k75,1: 14:46:32 Hora k75,1 : d2- 06:41:50 k78,0: 15:33:32 Hora k78,0 : d2- 07:28:50 Meta: 16:30:51 Hora meta: d2- 08:26:09
Split Times
21544160
20:09:22
17:26:09
14:42:56
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57) |
|||||||
/ | / | 361 | Joan Amargant Estarlich | 14:50:30 (tr 14:40:11) | |||
T. real: 14:40:11 T. oficial: 14:50:30 Inici real: 15:10:20 Hora meta: d2- 05:50:30 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 10:49 min/km Club: k5,5: 0:43:31 Hora k5,5 : 15:53:50 k14,2: 2:02:06 Hora k14,2 : 17:12:25 k23,1: 3:20:19 Hora k23,1 : 18:30:38 k31,5: 4:55:07 Hora k31,5 : 20:05:26 k55,5: 8:55:02 Hora k55,5 : d2- 00:05:21 k65,1: 11:07:26 Hora k65,1 : d2- 02:17:45 k67,5: 11:37:58 Hora k67,5 : d2- 02:48:18 k75,1: 13:17:48 Hora k75,1 : d2- 04:28:07 k78,0: 13:54:12 Hora k78,0 : d2- 05:04:31 Meta: 14:40:11 Hora meta: d2- 05:50:30
Split Times
17380220
17:02:10
14:50:30
12:38:50
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Alejandro Alfageme Carrera
13:25:44 (Tr: 12:21:33)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Vicente Alonso Riaguas
13:28:50 (Tr: 13:28:50)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57) |
|||||||
/ | / | 2767 |
i
|
Arnau Amat | 22:13:22 (tr 20:55:04) | ||
T. real: 20:55:04 T. oficial: 22:13:22 Inici real: 16:18:19 Hora meta: d2- 13:13:22 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 15:26 min/km Club: k5,5: 0:58:56 Hora k5,5 : 17:17:14 k14,2: 2:54:13 Hora k14,2 : 19:12:32 k23,1: 4:47:33 Hora k23,1 : 21:05:52 k31,5: 7:00:04 Hora k31,5 : 23:18:23 k55,5: 12:26:47 Hora k55,5 : d2- 04:45:06 k65,1: 15:32:31 Hora k65,1 : d2- 07:50:50 k67,5: 16:18:25 Hora k67,5 : d2- 08:36:43 k75,1: 19:00:04 Hora k75,1 : d2- 11:18:22 k78,0: 19:51:23 Hora k78,0 : d2- 12:09:42 Meta: 20:55:04 Hora meta: d2- 13:13:22
Split Times
82356780
32:37:17
22:13:22
11:49:28
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Alejandro Alfageme Carrera
13:25:44 (Tr: 12:21:33)
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
David Alonso Perarnau
21:31:05 (Tr: 20:21:52)
i
Vicente Alonso Riaguas
13:28:50 (Tr: 13:28:50)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
i
Salvador Alujas Carbó
12:24:11 (Tr: 12:20:57)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
i
Oscar Alvarez Barcons
21:48:27 (Tr: 21:30:08)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Abel Alvira I Perez
11:49:28 (Tr: 10:43:17)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 3155 |
i
|
Montse Amat Llopart | 20:09:22 (tr 19:34:04) | ||
T. real: 19:34:04 T. oficial: 20:09:22 Inici real: 15:35:18 Hora meta: d2- 11:09:22 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:F Ritme: 14:26 min/km Club: k5,5: 0:57:34 Hora k5,5 : 16:32:52 k14,2: 2:59:59 Hora k14,2 : 18:35:17 k23,1: 4:42:47 Hora k23,1 : 20:18:05 k31,5: 6:43:43 Hora k31,5 : 22:19:00 k55,5: 11:45:36 Hora k55,5 : d2- 03:20:54 k65,1: 14:39:40 Hora k65,1 : d2- 06:14:58 k67,5: 15:16:33 Hora k67,5 : d2- 06:51:51 k75,1: 17:31:59 Hora k75,1 : d2- 09:07:17 k78,0: 18:29:01 Hora k78,0 : d2- 10:04:19 Meta: 19:34:04 Hora meta: d2- 11:09:22
Split Times
21544160
22:52:35
20:09:22
17:26:09
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
David Alonso Perarnau
21:31:05 (Tr: 20:21:52)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
i
Oscar Alvarez Barcons
21:48:27 (Tr: 21:30:08)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
i
Arnau Amat
22:13:22 (Tr: 20:55:04)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 2295 |
i
|
Paco Amezcua Medina | 17:02:10 (tr 15:56:55) | ||
T. real: 15:56:55 T. oficial: 17:02:10 Inici real: 16:05:15 Hora meta: d2- 08:02:10 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 11:46 min/km Club: k5,5: 0:46:30 Hora k5,5 : 16:51:45 k14,2: 2:11:40 Hora k14,2 : 18:16:54 k23,1: 3:45:15 Hora k23,1 : 19:50:30 k31,5: 5:33:48 Hora k31,5 : 21:39:02 k55,5: 9:41:58 Hora k55,5 : d2- 01:47:13 k65,1: 11:47:47 Hora k65,1 : d2- 03:53:02 k67,5: 12:19:35 Hora k67,5 : d2- 04:24:50 k75,1: 14:29:27 Hora k75,1 : d2- 06:34:42 k78,0: 15:05:10 Hora k78,0 : d2- 07:10:25 Meta: 15:56:55 Hora meta: d2- 08:02:10
Split Times
32880540
21:11:16
17:02:10
12:53:04
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Alejandro Alfageme Carrera
13:25:44 (Tr: 12:21:33)
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
Vicente Alonso Riaguas
13:28:50 (Tr: 13:28:50)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 2534 |
i
|
Emili Amich Riau | 17:44:40 (tr 16:32:28) | ||
T. real: 16:32:28 T. oficial: 17:44:40 Inici real: 16:12:13 Hora meta: d2- 08:44:40 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:M Ritme: 12:12 min/km Club: k5,5: 0:40:59 Hora k5,5 : 16:53:11 k14,2: 2:07:04 Hora k14,2 : 18:19:16 k23,1: 3:54:58 Hora k23,1 : 20:07:10 k31,5: 5:44:24 Hora k31,5 : 21:56:37 k55,5: 10:15:55 Hora k55,5 : d2- 02:28:07 k65,1: 12:37:56 Hora k65,1 : d2- 04:50:09 k67,5: 13:13:16 Hora k67,5 : d2- 05:25:28 k75,1: 14:56:34 Hora k75,1 : d2- 07:08:46 k78,0: 15:37:48 Hora k78,0 : d2- 07:50:00 Meta: 16:32:28 Hora meta: d2- 08:44:40
Split Times
27269660
21:11:16
17:44:40
14:18:05
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Laura Amoravieta Guasch
16:54:28 (Tr: 15:46:57)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 2372 |
i
|
Laura Amoravieta Guasch | 16:54:28 (tr 15:46:57) | ||
T. real: 15:46:57 T. oficial: 16:54:28 Inici real: 16:07:31 Hora meta: d2- 07:54:28 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:F Ritme: 11:38 min/km Club: k5,5: 0:36:04 Hora k5,5 : 16:43:35 k14,2: 1:47:53 Hora k14,2 : 17:55:24 k23,1: 3:25:17 Hora k23,1 : 19:32:47 k31,5: 4:51:58 Hora k31,5 : 20:59:28 k55,5: 9:33:46 Hora k55,5 : d2- 01:41:16 k65,1: 11:30:21 Hora k65,1 : d2- 03:37:51 k67,5: 11:59:40 Hora k67,5 : d2- 04:07:10 k75,1: 14:12:48 Hora k75,1 : d2- 06:20:18 k78,0: 14:52:37 Hora k78,0 : d2- 07:00:08 Meta: 15:46:57 Hora meta: d2- 07:54:28
Split Times
33897710
21:11:16
16:54:28
12:37:40
i
Rut Alentà Rodriguez
16:52:53 (Tr: 16:11:35)
Alejandro Alfageme Carrera
13:25:44 (Tr: 12:21:33)
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Toni Alias Segovia
15:01:40 (Tr: 14:25:26)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
Miquel Almirall Roca
15:43:27 (Tr: 14:59:11)
i
Armando Alonso Berrar
16:26:41 (Tr: 15:44:12)
i
Luis mariano Alonso Gómez
13:59:48 (Tr: 13:44:29)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
Vicente Alonso Riaguas
13:28:50 (Tr: 13:28:50)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Alsina Romaguera
14:11:44 (Tr: 13:22:31)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
Victor Alva Celma
15:21:39 (Tr: 14:44:21)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
Jordi Alvarez De Puig-samper
16:23:18 (Tr: 15:56:00)
Sandra Alvarez Rubio
16:46:32 (Tr: 16:00:12)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
Joan Amargant Estarlich
14:50:30 (Tr: 14:40:11)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28)
i
Ariadna Andorrà Moros
21:11:16 (Tr: 20:00:56) |
|||||||
/ | / | 2486 |
i
|
Ariadna Andorrà Moros | 21:11:16 (tr 20:00:56) | ||
T. real: 20:00:56 T. oficial: 21:11:16 Inici real: 16:10:20 Hora meta: d2- 12:11:16 Cat:Sense categoria Pos. categoria: Inici cursa:15:00:00 Sexe:F Ritme: 14:46 min/km Club: k5,5: 0:44:51 Hora k5,5 : 16:55:11 k14,2: 2:16:34 Hora k14,2 : 18:26:53 k23,1: 3:59:26 Hora k23,1 : 20:09:45 k31,5: 6:13:14 Hora k31,5 : 22:23:34 k55,5: 11:19:18 Hora k55,5 : d2- 03:29:38 k65,1: 14:38:38 Hora k65,1 : d2- 06:48:58 k67,5: 15:21:21 Hora k67,5 : d2- 07:31:40 k75,1: 18:00:55 Hora k75,1 : d2- 10:11:15 k78,0: 18:59:42 Hora k78,0 : d2- 11:10:02 Meta: 20:00:56 Hora meta: d2- 12:11:16
Split Times
32880540
25:20:21
21:11:16
17:02:10
Albert Alías Segovia
19:51:58 (Tr: 19:35:40)
i
Ramon Almarcha
18:59:38 (Tr: 18:13:24)
i
Jaime Almendros Galera
20:23:36 (Tr: 18:56:21)
i
Pablo Alonso Gomez
19:19:56 (Tr: 18:36:35)
i
David Alonso Perarnau
21:31:05 (Tr: 20:21:52)
i
Roger Alòs Portillo
17:53:32 (Tr: 16:39:15)
i
Josep Altimira Sibina
19:46:41 (Tr: 18:19:26)
i
Oscar Alvarez Barcons
21:48:27 (Tr: 21:30:08)
i
Edgar Alvarez De La Hera
20:29:05 (Tr: 19:31:34)
i
Ginés Amador Baladón
17:26:09 (Tr: 16:30:51)
i
Arnau Amat
22:13:22 (Tr: 20:55:04)
i
Montse Amat Llopart
20:09:22 (Tr: 19:34:04)
i
Paco Amezcua Medina
17:02:10 (Tr: 15:56:55)
i
Emili Amich Riau
17:44:40 (Tr: 16:32:28) |
|||||||